Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-25, 19:54   #4681
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
nurku i jak mieszkanko?

zaraz do tych tz-a znajomych jedziemy a wcale a wcale mi sie nie chce a on sie jeszcze dziwi czemu go pytam czy nie bedziemy za dlugo
kurde nie usmiecha mi sie siedziec do 9 czy 10 jak nie bede wiedziec o czym gadaja i jeszcze udawac ze swietnie sie bawie
wiem wiem moja wina powinnam uczyc sie jezyka itd bla bla ale i tak by mnie to srednio bawilo bo ludzi wogole nie znam
wytrwałości życze
a mieszkanie pozostawie bez komentarza...

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość

No ja pisalam ze 2 - 3 pierwsze to tez tak planowalam bo sie zachlysnelam ze sama zarobilam ale potem mi przeszlo Teraz bardziej szanuje to co zarobie.

A na co je planujesz przeznaczyc, jak mozna spytac?
no ja dostane całe dwie więc za bardzo nie będę miała czym rozporządzać ale myśle, że dołoże do wakacji aa i tak jak w podpisie 50zł co miesiąc na podróze jak narazie się udaje i na koncie leży sobie 300zł jestem z nas na prawdę dumna

Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość


Pochwalę się, że w dniu poprawin wzięłam ostatnią pigułę i czuję się świetnie. Za jakieś pół roku będziemy mogli zacząć myśleć o swojej fasolce

Druga dobra wiadomość- chodziłam ostatnio po bankach i okazuje się, że możemy dostać kredyt na mieszkanko!!! Myślałam, że mojej umowy próbnej nie będą brać pod uwagę a okazuje się, że tak, a akurat 05.07 dostanę drugą już na dłużej i akurat 2 umowy są potrzebne
Rata też byłaby przystępna
Tyyylko...teraz wszystko zależy od tego kiedy mi w końcu wyrobią nowy dowód osobisty (podobno mam się spodziewać go dopiero ok.30.07 mimo, że złożyłam wniosek 14 czy 15.06 )
i czy do tego czasu nie zlikwidują "Rodziny na swoim", bo ciągle straszą i straszą a z moim szczęściem może być tak, że przeleci nam okazja koło nosa
za kredyt
za fasolkę

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
mnie by tu gdzie mieszkam nawet na kawalerkę nie było stać, bo 180 000 kosztują kawalerki
kredyt by wyniósł, że hohohh
to w mojej rodzinnej okolicy za 130 000 to już są 3 pokojowe
tzn. ja ogólnie kredytu brać nie zamierzam, myślimy ciągle co zrobić
Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
180!!! U nas tak ok. 100-120 za kawalerke, ale 3-pokojowe tak od 200 wzwyż. nie dalibyśmy rady, nawet o chlebie i wodzie...przez 30 lat
u mnie to tak za kawalerkę i to nie w jakimś super punkcie około 250tys

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

TŻ się uczy - przypominam o kciukach jutro od 10.00. Potrwa to pewnie z 2h, zatem możecie się zmieniać co kilkanaście minut


ja dziś umieram z przejedzenia i wziełam drugą tabletkę anty
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:20   #4682
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
180!!! U nas tak ok. 100-120 za kawalerke, ale 3-pokojowe tak od 200 wzwyż. nie dalibyśmy rady, nawet o chlebie i wodzie...przez 30 lat

No baaa. Łasa jak nic. Czytam,rosnę i w piórka obrastam
straszne są różnice w cenach, jeszcze niedawno myślałam o kredycie jak wrócę do pracy, ale teraz sobie myślę, w imię czego mam brać kredyt na 30 lat, rata pewnie ponad 1000 zł żeby mieszkać w wlkp w d... to mam.
póki co wynajmujemy, ale i tak musimy się w końcu określić- albo nadal wynajmujemy i topimy kasę albo podejmujemy inne kroki za jakiś czas (wyprowadzka w rodzinne strony)
trudna decyzja i ciągle myślimy i nic nie można wymyślić

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
i tak jak w podpisie 50zł co miesiąc na podróze jak narazie się udaje i na koncie leży sobie 300zł jestem z nas na prawdę dumna
brawo
też jestem z CIebie dumna

ja ostatnio sobie pomyślałam, że jak wrócę do pracy to warto byłoby odkładać małej co miesiąc 50-100 zł na przyszłość

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość


Łoł, 500zł za takie drobiazgi (wiem, czepiam się )


nie 500 tylko 50
za 500 zł to ja bym kupiła trochę więcej
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:21   #4683
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
straszne są różnice w cenach, jeszcze niedawno myślałam o kredycie jak wrócę do pracy, ale teraz sobie myślę, w imię czego mam brać kredyt na 30 lat, rata pewnie ponad 1000 zł żeby mieszkać w wlkp w d... to mam.
póki co wynajmujemy, ale i tak musimy się w końcu określić- albo nadal wynajmujemy i topimy kasę albo podejmujemy inne kroki za jakiś czas (wyprowadzka w rodzinne strony)
trudna decyzja i ciągle myślimy i nic nie można wymyślić

My z TŻ też musimy podjąć tą ciężką decyzję ... czasu coraz mniej, i coraz mniej wiemy co tak naprawdę będzie najlepsze ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:23   #4684
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
My z TŻ też musimy podjąć tą ciężką decyzję ... czasu coraz mniej, i coraz mniej wiemy co tak naprawdę będzie najlepsze ...
ja już truję o tym ciągle, ale właśnie to jest nie tak pojedynczo zadecydować
jak patrzę na to z boku jakby ktoś inny to pisał to myślę "nad czym tu się zastanawiać, nie rozumiem problemu", ale że chodzi o mnie to mam dylemat, duże miasto czy małe (prawie zad..pie)
kredyt na 30 lat to nie takie przelewki tym bardziej, że tu rata za kawalerkę by wyniosła ok. 1000 zł, a przecież w kawalerce mieszkać to ja dziękuję i jeszcze spłacać całe życie kredyt
niedawno jeszcze patrzyłam na to przez różowe okulary, ale fakty są takie, że kredyt za 2 pokojowe to by pewnie z 1300 wyniósł+ czynsz tu drogi (jakieś 500) + prąd/ gaz na 2 miesiące, czyli 2000 miesięcznie lekko trzeba mieć na samo mieszkanie
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2011-06-25 o 20:33
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:37   #4685
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

ja z tżtem odkładam co miesiąc 500zł,teraz nas stać jak zmieniłam prace.w sumie moglabym odkładać więcej ale po prawie dwóch latach oszczędzania na maxa, chcę wreszcie pożyć, gdzieś pojść zjeść coś dobrego z koleżankami, kupić nowe ciuchy,jakieś książki.no a od sierpnia dodatkowo odłożę premie na konto czyli 425zł więc w sumie prawie tysiąc złotych co miesiąc będzie...o ile mnie nie wywalą i przedłużą umowę 4 lipca.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:43   #4686
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
ja już truję o tym ciągle, ale właśnie to jest nie tak pojedynczo zadecydować
jak patrzę na to z boku jakby ktoś inny to pisał to myślę "nad czym tu się zastanawiać, nie rozumiem problemu", ale że chodzi o mnie to mam dylemat, duże miasto czy małe (prawie zad..pie)
kredyt na 30 lat to nie takie przelewki tym bardziej, że tu rata za kawalerkę by wyniosła ok. 1000 zł, a przecież w kawalerce mieszkać to ja dziękuję i jeszcze spłacać całe życie kredyt
niedawno jeszcze patrzyłam na to przez różowe okulary, ale fakty są takie, że kredyt za 2 pokojowe to by pewnie z 1300 wyniósł+ czynsz tu drogi (jakieś 500) + prąd/ gaz na 2 miesiące, czyli 2000 miesięcznie lekko trzeba mieć na samo mieszkanie
mnie jeszcze martwi fakt, że będąc we wrocławiu jestem z dala od rodziny ... a jak przyjeżdzam na weekendy to odwiedzam głównie babcię i rodziców, czasami innych członków rodziny ... także stosunki z rodziną uległy znacznemu rozluźnieniu ...

nie mówiąc o tym, że bałabym się być w ciąży i mieszkać tak daleko od rodziców ... wiem, że pewnie damy sobie radę tutaj z dzieckiem, ale jednak łatwiej jest odwiedzić rodzinę jak jest ona blisko.
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:47   #4687
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja z tżtem odkładam co miesiąc 500zł,teraz nas stać jak zmieniłam prace.w sumie moglabym odkładać więcej ale po prawie dwóch latach oszczędzania na maxa, chcę wreszcie pożyć, gdzieś pojść zjeść coś dobrego z koleżankami, kupić nowe ciuchy,jakieś książki.no a od sierpnia dodatkowo odłożę premie na konto czyli 425zł więc w sumie prawie tysiąc złotych co miesiąc będzie...o ile mnie nie wywalą i przedłużą umowę 4 lipca.
super, bardzo dużo odkładasz
ja nie wiem czy starczyłoby mi silnej wolnej, by odkładać aż tyle (zakładając, że bym miała )

od 01.07 znowu chwila prawdy nastanie, bo zamierzam wszystkie paragony zbierać i rozliczać się z samą sobą co do 1 zł
zaniechałam tego i są efekty

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
mnie jeszcze martwi fakt, że będąc we wrocławiu jestem z dala od rodziny ... a jak przyjeżdzam na weekendy to odwiedzam głównie babcię i rodziców, czasami innych członków rodziny ... także stosunki z rodziną uległy znacznemu rozluźnieniu ...

nie mówiąc o tym, że bałabym się być w ciąży i mieszkać tak daleko od rodziców ... wiem, że pewnie damy sobie radę tutaj z dzieckiem, ale jednak łatwiej jest odwiedzić rodzinę jak jest ona blisko.
skąd ja to znam. ja muszę sobie sama z dzieckiem poradzić, ale z racji tego, że radzę sobie w 100% sama (bo Tż i tak większość czasu w pracy), to mam momenty niemocy i strasznego zniechęcenia, nie mówiąc o tym, że nigdzie nie możemy wyjść sami we 2
tu ma rodzinę Tż, ale wiadomo jakie są moje relacje mam żal do nich i tak pozostanie

ja bym bardzo chciała już swoje mieszkanko urządzać i mam możliwość, ale właśnie tam jest straszny problem z pracą podobno i to nas zniechęca, bo nie możemy też bezrobotni być
jednak sytuacji idealnych to nie ma
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 20:56   #4688
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość



skąd ja to znam. ja muszę sobie sama z dzieckiem poradzić, ale z racji tego, że radzę sobie w 100% sama (bo Tż i tak większość czasu w pracy), to mam momenty niemocy i strasznego zniechęcenia, nie mówiąc o tym, że nigdzie nie możemy wyjść sami we 2
tu ma rodzinę Tż, ale wiadomo jakie są moje relacje mam żal do nich i tak pozostanie

ja bym bardzo chciała już swoje mieszkanko urządzać i mam możliwość, ale właśnie tam jest straszny problem z pracą podobno i to nas zniechęca, bo nie możemy też bezrobotni być
jednak sytuacji idealnych to nie ma
no właśnie, a mY całą rodzinę mamy w najbliższej okolicy Bełka i moją i TŻ... a jakbym miała rodzinę blisko to nawet można iść do nich na chwilę oderwać się od tych wszystkich problemów ...


nie wspominając już o takich zaletach jak duże mieszkanie w bloku i duża działka na wsi ...

ahhh ciężko jest podjąć ostateczną decyzję
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:00   #4689
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

lili odkładałabym więcej ale sobie pozwalam na jakieś niewielkie chwile przyjemności.potem bedzie kiedyś dziecko, bede miala inne wydatki i w ogóle.

ja wpinam paragony do kalendarza i cokolwiek wydam to wpisuję na listę.problem w tym że nigdy mi sie nie chce tego wszystkiego podliczyć.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:08   #4690
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
no właśnie, a mY całą rodzinę mamy w najbliższej okolicy Bełka i moją i TŻ... a jakbym miała rodzinę blisko to nawet można iść do nich na chwilę oderwać się od tych wszystkich problemów ...


nie wspominając już o takich zaletach jak duże mieszkanie w bloku i duża działka na wsi ...

ahhh ciężko jest podjąć ostateczną decyzję
mamy podobny problem, dobrze, że sama nie jestem
u mnie to samo- mieszkanie 3 pokoje w bloku i działka u babci na wsi do wybiegania się małej
my z Tż sobie kilka razy w tygodniu tym wszystkim głowę zaprzątamy i ciągle tkwimy w tym samym punkcie
chyba jesteśmy jacyś niezdecydowani życiowo :/

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
lili odkładałabym więcej ale sobie pozwalam na jakieś niewielkie chwile przyjemności.potem bedzie kiedyś dziecko, bede miala inne wydatki i w ogóle.

ja wpinam paragony do kalendarza i cokolwiek wydam to wpisuję na listę.problem w tym że nigdy mi sie nie chce tego wszystkiego podliczyć.
ja jak już te paragony uzbieram przez miesiąc to chcę zrobić sobie taką tabelkę jedzenie/ picie/ chemia/dziecko(mleko+ pieluchy+ chusteczki)+ paliwo +wydane na pierdoły

muszę sama sobą wstrząsnąć

poza tym jestem ciekawa ile po podwyżkach wynosi nas samo jedzenie, aż się boję pomyśleć


tak w ogóle to któraś z Was liczyła ile wynosiło jedzenie na miesiąc po podwyżkach?
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2011-06-25 o 21:10
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:11   #4691
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
mamy podobny problem, dobrze, że sama nie jestem
u mnie to samo- mieszkanie 3 pokoje w bloku i działka u babci na wsi do wybiegania się małej
my z Tż sobie kilka razy w tygodniu tym wszystkim głowę zaprzątamy i ciągle tkwimy w tym samym punkcie
chyba jesteśmy jacyś niezdecydowani życiowo :/

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


ja jak już te paragony uzbieram przez miesiąc to chcę zrobić sobie taką tabelkę jedzenie/ picie/ chemia/dziecko(mleko+ pieluchy+ chusteczki)+ paliwo +wydane na pierdoły

muszę sama sobą wstrząsnąć

poza tym jestem ciekawa ile po podwyżkach wynosi nas samo jedzenie, aż się boję pomyśleć


tak w ogóle to któraś z Was liczyła ile wynosiło jedzenie na miesiąc po podwyżkach?
My tak naprawdę mamy niecały rok na podjęcie decyzji ... i tak samo co jakiś czas o tym rozmyślamy z Tż...albo też gdybamy :"jakby to było .."
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 21:14   #4692
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
i tak samo co jakiś czas o tym rozmyślamy z Tż...albo też gdybamy :"jakby to było .."
my też gdybamy i tylko mętlik coraz większy
żebyśmy tylko do emerytury tak nie gdybali

w ogóle to ostatnio stwierdziliśmy, że nie umiemy zagrzać miejsca nigdzie na dłużej
najgorsze jest jeszcze to, że żadne z nas nie ma poczucia "tu jest moje miejsce"
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:15   #4693
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

lili ja myślę że my wydajemy na jedzenie z 600zł miesięcznie,tyle że nie zawsze kupujemy najtansze ,bo patrzę też czy jest zdrowe.dobry pomysł z tabelką, może ja też tak zrobie.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:17   #4694
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
my też gdybamy i tylko mętlik coraz większy
żebyśmy tylko do emerytury tak nie gdybali

w ogóle to ostatnio stwierdziliśmy, że nie umiemy zagrzać miejsca nigdzie na dłużej
najgorsze jest jeszcze to, że żadne z nas nie ma poczucia "tu jest moje miejsce"
ja czuję, że to wrocław jest moim miejscem ... jednak ma też sporo minusów ... tak samo zresztą jak Bełk ...

ale decyzję podjąć trzeba ... bo tak jak mówisz, niby kupuję coś do domu , ale nic takiego "ważnego" ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:23   #4695
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
lili ja myślę że my wydajemy na jedzenie z 600zł miesięcznie,tyle że nie zawsze kupujemy najtansze ,bo patrzę też czy jest zdrowe.dobry pomysł z tabelką, może ja też tak zrobie.
to wydajecie niewiele wg mnie
ja za miesiąc będę wiedziała ile ja wydaję i się "pochwalę"

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja czuję, że to wrocław jest moim miejscem ... jednak ma też sporo minusów ... tak samo zresztą jak Bełk ...
ty masz chociaż poczucie, że to Twoje miejsce, a ja wręcz przeciwnie.
Coraz bardziej czuję, że mimo, że obecne miasto jest b. ładne, nie czuję, że to moje miejsce
Wątpliwości zaostrzają się, gdy jadę w swoje strony
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:24   #4696
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Aaby już lecą
A no i ja jutro również

Lili, pisałam - niecały rok temu jedzenie na miesiąc 580-650 zł teraz (25 czerwca) już mamy w dupie 718 zł

Nie wiem w maju nie liczyłam więc może w tym mc jakoś przecholowaliśmy, muszę porównać z sierpniem (lipiec nad morze wiec się nie liczy)

Byliśmy na długaśnym spacerze, piwie i pizzy ze znajomymi - było suuuperaśnie - lubię takie popołudnia-wieczory

Jutro jedziemy na wystawę fotografii kolega kończył szkołę i organizują wystawę. Trochę nawalili bo w tym roku nie znaleźli miejsca na wystawę absowentów więc odbędzie się to w formie pokazu slajdów w kinie
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:25   #4697
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
to wydajecie niewiele wg mnie
ja za miesiąc będę wiedziała ile ja wydaję i się "pochwalę"

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------


ty masz chociaż poczucie, że to Twoje miejsce, a ja wręcz przeciwnie.
Coraz bardziej czuję, że mimo, że obecne miasto jest b. ładne, nie czuję, że to moje miejsce
Wątpliwości zaostrzają się, gdy jadę w swoje strony
my wydajemy mniej niż 600 zł , nie liczę dokładnie, ale teraz nie bardzo jest z czego oszczędzić...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:31   #4698
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
Lili, pisałam - niecały rok temu jedzenie na miesiąc 580-650 zł teraz (25 czerwca) już mamy w dupie 718 zł
no to różnica faktycznie jest tym bardziej, że dopiero 25

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
Byliśmy na długaśnym spacerze, piwie i pizzy ze znajomymi - było suuuperaśnie - lubię takie popołudnia-wieczory
super

ja dziś w domu, ale jutro na 10000% wyjdziemy

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
my wydajemy mniej niż 600 zł , nie liczę dokładnie, ale teraz nie bardzo jest z czego oszczędzić...
mniej niż 600 to dla mnie mistrzostwo
ja się obawiam, że nas jedzenie wynosi dużo
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:34   #4699
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
no to różnica faktycznie jest tym bardziej, że dopiero 25


super

ja dziś w domu, ale jutro na 10000% wyjdziemy

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------


mniej niż 600 to dla mnie mistrzostwo
ja się obawiam, że nas jedzenie wynosi dużo
Nie no do 30ego już niewiele na jedzenie wydamy bo mam obiady mniej więcej z głowy. Nie wiem czemu tak dużo Musze znów się przyłożyć i porobić plany zakupowe, jedzeniowe itp...
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 21:41   #4700
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

ja lubie jeść rozne wydziwiane rzeczy,kupować jakieś oliwy z oliwek z dodatkami,mąkę gryczaną,amarantusa, daje to troche w licznik na pewno.za to w porównaniu z początkiem mojej nowej pracy gdzie w kwietniu wydawalam na jedzenie w pracy jakieś 150zł, to teraz nie wydaję prawie nic.robię sobie w domu,wykorzystuję nawet jakieś resztki i udaje mi się coś wymyśleć.no i wiem co jem.najbardziej się cieszę właśnie z tego,że jak w kwietniu prawie codziennie coś tam jadlam na naszej stołówce, w maju raz,dwa razy w tyg, to teraz w czerwcu na stołówce jadłam 3 razy czyli już się bardzo ładnie ograniczyłam.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2011-06-25 o 21:43
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:42   #4701
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
no to różnica faktycznie jest tym bardziej, że dopiero 25


super

ja dziś w domu, ale jutro na 10000% wyjdziemy

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------


mniej niż 600 to dla mnie mistrzostwo
ja się obawiam, że nas jedzenie wynosi dużo
wiesz lili, u nas chwilowo to wygląda tak, że na początku miesiąca kupujemy "coś lepszego" a pod koniec "coś na co nas stać "... ale zmieniliśmy też delikatnie kupowane produkty , więcej warzyw, mniej słodyczy i innych przekąsek ... duużo mniej napoi ( one nas rujnowały !!), nie kupujemy wody w butelkach ( dzbanek mamy) ... no i moja dieta sprawia, że mniej jem ( to zauważyłam bo, np. wcześniej kupowaliśmy te same produkty i starczały na niecały tydzień, a teraz starczają na prawie dwa )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:46   #4702
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
Nie no do 30ego już niewiele na jedzenie wydamy bo mam obiady mniej więcej z głowy. Nie wiem czemu tak dużo Musze znów się przyłożyć i porobić plany zakupowe, jedzeniowe itp...
w sumie to nie zawsze człowiek je to samo co miesiąc
my np. jak zrobimy ze 3 razy tortillę to wyniesie więcej niż jakbyśmy 3 dni rosół zjedli

ja się łapię za głowę ile kosztują te podstawy- cukier, mleko, ser, olej, masło... z tego się największa kwota zawsze zbiera

zrobiłam dzisiaj porządki w lodówce i też do wypłaty nie powinnam juz za dużo kupować
mam warzywka, kefir, śmietanę, mielone w zamrażalce, skrzydełka, jogurty, obkład, więc mam nadzieję, że mnie nie pokusi

pozostaje mi zrobić kotlety mielone na 2-3 dni dla Tż, rosół, ziemniaki z jajkiem dla Tż w 1 dzień , ja będę warzywa jadła, jogurty, rosół i może uda mi się w końcu nie być na 0 tylko na + 100

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
wiesz lili, u nas chwilowo to wygląda tak, że na początku miesiąca kupujemy "coś lepszego" a pod koniec "coś na co nas stać "... ale zmieniliśmy też delikatnie kupowane produkty , więcej warzyw, mniej słodyczy i innych przekąsek ... duużo mniej napoi ( one nas rujnowały !!), nie kupujemy wody w butelkach ( dzbanek mamy) ... no i moja dieta sprawia, że mniej jem ( to zauważyłam bo, np. wcześniej kupowaliśmy te same produkty i starczały na niecały tydzień, a teraz starczają na prawie dwa )
ja mam to samo.... na początku miesiąca "odbijam" sobie i kupuję lepsze jedzenie, a pod koniec gorsze
my w tym miesiącu słodyczy nie kupowaliśmy- tylko rolada lodowa dla Tż (która zresztą mnie wczoraj pokorciła ).
wodę w butlach kupuję, ale nie Żywca za 2 zł, którego uwielbiam tylko Polaris z Biedrony lub inną tańszą.

a ty wodę kupujesz w baniakach 5 l i przelewasz do tego dzbanka czy jak
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2011-06-25 o 21:49
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:54   #4703
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
w sumie to nie zawsze człowiek je to samo co miesiąc
my np. jak zrobimy ze 3 razy tortillę to wyniesie więcej niż jakbyśmy 3 dni rosół zjedli

ja się łapię za głowę ile kosztują te podstawy- cukier, mleko, ser, olej, masło... z tego się największa kwota zawsze zbiera

zrobiłam dzisiaj porządki w lodówce i też do wypłaty nie powinnam juz za dużo kupować
mam warzywka, kefir, śmietanę, mielone w zamrażalce, skrzydełka, jogurty, obkład, więc mam nadzieję, że mnie nie pokusi

pozostaje mi zrobić kotlety mielone na 2-3 dni dla Tż, rosół, ziemniaki z jajkiem dla Tż w 1 dzień , ja będę warzywa jadła, jogurty, rosół i może uda mi się w końcu nie być na 0 tylko na + 100

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------


ja mam to samo.... na początku miesiąca "odbijam" sobie i kupuję lepsze jedzenie, a pod koniec gorsze
my w tym miesiącu słodyczy nie kupowaliśmy- tylko rolada lodowa dla Tż (która zresztą mnie wczoraj pokorciła ).
wodę w butlach kupuję, ale nie Żywca za 2 zł, którego uwielbiam tylko Polaris z Biedrony lub inną tańszą.

a ty wodę kupujesz w baniakach 5 l i przelewasz czy jak
1. ja robiłam niedawno placki tortilli sama i powiem, że wyszły smaczne, może nie takie fajne jak te kupne , ale dużo tańsze i TŻ zaakceptował i powiedział, że możemy już nie kupować gotowych jak chcecie przepis, to poszukam ...

2. dlatego ja te podstawowe produkty zazwyczaj kupuje jak jest promocja i wtedy kupuję więcej - oczywiście bez przesady też ( np. ostatnio była promocja na mleko za 1,39 a zwykle to samo 1,99 )

3. ja wlewam do dzbanka wodę z kranu ... nie narzekam na jej jakość a TŻ robię herbatki owocowe i mrożoną herbatę - bo wodę pija w pracy i mówi, że w domu chce coś innego ...a takie herbaty to sporo tańsze rozwiązanie niż napoje w kartonach ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:57   #4704
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

ja kupuję wodę w lidlu ,,Saguaro" i kosztuje 0,69zł za butelke.wczoraj kupiłam 3 zgrzewki czyli za 18butelek wyszło mi 12,42 zł.w tesco za zgrzewkę jakiejś wody bym musiała dać z 10zł co najmniej.ale myślę czy by się nie przerzucić .
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:58   #4705
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
1. ja robiłam niedawno placki tortilli sama i powiem, że wyszły smaczne, może nie takie fajne jak te kupne , ale dużo tańsze i TŻ zaakceptował i powiedział, że możemy już nie kupować gotowych jak chcecie przepis, to poszukam ...

2. dlatego ja te podstawowe produkty zazwyczaj kupuje jak jest promocja i wtedy kupuję więcej - oczywiście bez przesady też ( np. ostatnio była promocja na mleko za 1,39 a zwykle to samo 1,99 )

3. ja wlewam do dzbanka wodę z kranu ... nie narzekam na jej jakość a TŻ robię herbatki owocowe i mrożoną herbatę - bo wodę pija w pracy i mówi, że w domu chce coś innego ...a takie herbaty to sporo tańsze rozwiązanie niż napoje w kartonach ...
1.ja właśnie przymierzałam się do zrobienia placków sama, bo mam na opakowaniu mąki kukurydzianej przepis, ale się teraz staram odchudzać i póki co nie robię

2. jak trochę będziemy mieć więcej któregoś miesiąca to też zrobię zapas

3. my kiedyś zapijaliśmy się sokami z Biedrony, mimo,ze tanie to i tak wychodziło drogo, bo dziennie 2 kartony nam szły , ale już dawno z tym skończyliśmy. czasem nas coca cola pokorci
tak to piję zwykle wodę tanią
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:00   #4706
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

ja kupuję w lidlu soki pomarańczowe, 3zł za litr.nie jest tani ale wiem że to nie woda z sokiem pomarańczowym tylko jest to podobne do soku.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:02   #4707
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja kupuję wodę w lidlu ,,Saguaro" i kosztuje 0,69zł za butelke.wczoraj kupiłam 3 zgrzewki czyli za 18butelek wyszło mi 12,42 zł.w tesco za zgrzewkę jakiejś wody bym musiała dać z 10zł co najmniej.ale myślę czy by się nie przerzucić .
mi względnie ten polaris z Biedro smakuje jak dam do lodówki, ale chyba 1,19 za butelkę. ja lubię tylko niegazowaną

w Aldiku mam bardzo tanią wodę, ale jest tak ohydna ta niegazowana, że co ją kupię to wypiję trochę i wylewam, także więcej prób nie robię
( za to niestety z Aldika mi santa marta cytrynowa i grejpfrutowa smakuje- gazowana, ale lubię, bo smakowa, a jest mega niezdrowa, więc się hamuję)

w Tesco wody nie kupuję, bo jakoś tak drogo tam jest i do Tesco chodzę ostatnio rzadko, bo mnie ciuchy kusiły
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:07   #4708
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

ta z lidla mimo ze niegazowana jest smaczna, lepsza niz żywiec czy nałęczowianka.próbowałaś kiedyś?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:09   #4709
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

hej
ja sie nie wypowiem o oszczędzaniu bo dzis wydalismy prawie 2000
ale mamy już panele i grzejniki i dziś widziałam takie cudne łóżko dla mlodej ale nam sie nie zmieści ale może jeszcze wykombinuje cuś

lilii farba blond to najgorsza farba jak farbowałam na taki kolor to masakra potem przeszłam na na rudość i ciut mi sie poprawiły a ty jak pamiętam ostatnio miałaś ciemniejsze
wogóle to może spróbuj jajko z olejkiem rycynowym toć to grosze kosztuje a pomaga

dzięki dziewczyny za komplementy sama sie już czadowo w nich czuje a mój twierdzi ze mu ktoś kobite podmienił

lilii aaaaaaa mam rade jak robisz mielone dla tż to rób i dla młodej bo jak ty opisujesz ze rosół jecie tak to z boku wygląda ze non stop na rosole młoda żyje
jajko sadzone też przecież już może mięsko mielone też(wiesz jakie są pyszne pulpeciki na rosołku)


co ja jeszcze chciałam--nic nie mówcie mi o kolorach w mieszkaniu koncepcje kolorystyczne zmieniamy chyba po raz 100000 nyna dzień dzisiejszy staneło na tym ze kuchnia pomarańcz pokój brzoskwinia pokoik młodej zółto zielony a gościnny w koloże ..........lila(takie cuś jak bez)
mówie wam oczadzieje przez ten remont
wogóle pojechaliśmy do brico deport a połowa rzeczy z gazetki co chcieliśmy kupić w sklepie inna cena na szczęscie panele w takiej samej cenie ale...listwy plus inne elemety do nich 160 zł
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:17   #4710
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ta z lidla mimo ze niegazowana jest smaczna, lepsza niz żywiec czy nałęczowianka.próbowałaś kiedyś?
nie, bo Lidla nie mam wcale w najbliższej okolicy
jak kiedyś będę to kupię, ale jestem raz na rok

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
hej
ja sie nie wypowiem o oszczędzaniu bo dzis wydalismy prawie 2000
ale mamy już panele i grzejniki i dziś widziałam takie cudne łóżko dla mlodej ale nam sie nie zmieści ale może jeszcze wykombinuje cuś
pochwalisz się łóżkiem mam nadzieję (o ile się zmieści)
mi się baaaardzo podoba z Ikea lub Jysk białe i do tego baldachim
wiem, ze baldachim zbiera kurz, ale mi się marzy dla małej

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
lilii farba blond to najgorsza farba jak farbowałam na taki kolor to masakra potem przeszłam na na rudość i ciut mi sie poprawiły a ty jak pamiętam ostatnio miałaś ciemniejsze
wogóle to może spróbuj jajko z olejkiem rycynowym toć to grosze kosztuje a pomaga
ja miałam dudi ciemniejsze, ale farbowałam farbą naturalny czy tam ciemny blond i mi spłowiała do naturalnego i w ogóle prawie odrostów nie widać


Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
lilii aaaaaaa mam rade jak robisz mielone dla tż to rób i dla młodej bo jak ty opisujesz ze rosół jecie tak to z boku wygląda ze non stop na rosole młoda żyje
jajko sadzone też przecież już może mięsko mielone też(wiesz jakie są pyszne pulpeciki na rosołku)
no faktycznie to tak może wyglądać, że mała tylko rosół je
rosół tak z 2 razy w tygodniu robię i jej daję i ja jem, ale do tego normalnie mięcho jej daję dziś jadła akurat rosół () z ziemniakami i do tego fileta z kurczaka zjadła
Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
co ja jeszcze chciałam--nic nie mówcie mi o kolorach w mieszkaniu koncepcje kolorystyczne zmieniamy chyba po raz 100000 nyna dzień dzisiejszy staneło na tym ze kuchnia pomarańcz pokój brzoskwinia pokoik młodej zółto zielony a gościnny w koloże ..........lila(takie cuś jak bez)
mówie wam oczadzieje przez ten remont
wogóle pojechaliśmy do brico deport a połowa rzeczy z gazetki co chcieliśmy kupić w sklepie inna cena na szczęscie panele w takiej samej cenie ale...listwy plus inne elemety do nich 160 zł
kurcze, dziwne, bo zwykle rzeczy w gazetce mają w sklepie tą samą cenę, a tu jakiś wałek był w takim razie

ale macie pomysłów, co rusz to inny kolor
już się nie mogę doczekać efektu końcowego
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2011-06-25 o 22:20
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.