motywacja do samodoskonalenia języka:) - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 11:30   #3571
Peru
Zadomowienie
 
Avatar Peru
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Starówka
Wiadomości: 1 261
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja tam nic konretnego nie polece
ale zobacz tu http://uz-translations.net/?action=p...=Graded+Reader
tam sa tez niemieckie, pewnie poziom B1 bys chciala, to jest np Die Angst und der Tod, razem z nagraniem
Fajna ta strona
__________________
2016 14

2015 24
Peru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 11:31   #3572
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja tam nic konretnego nie polece
ale zobacz tu http://uz-translations.net/?action=p...=Graded+Reader
tam sa tez niemieckie, pewnie poziom B1 bys chciala, to jest np Die Angst und der Tod, razem z nagraniem
Dziękuję, przejrzę tą książkę
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 13:45   #3573
MissWorld
Raczkowanie
 
Avatar MissWorld
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 325
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez so_so Pokaż wiadomość
Mnie norweski na razie męczy, ale czytałam, że początki są trudne
Muszę się go jednak uczyć, wolę nie polegać na opiniach znajomych, że żeby mieszkać w Norwegii wystarczy znać dobrze angielski (nad którym też jeszcze czeka mnie sporo pracy)...

Ostatnio wydałam prawie 100zł na książki do francuskiego, żeby odświeżyć sobie wiadomości, ale leżą i czekają na lepsze czasy

najgorsze dla mnie jest to, że mówię "jako tako" w kilku językach obcych, co tak naprawdę nic mi nie daje, a dobrze tylko w jednym
Norweski? wow! jestem pod wrażeniem.

a może skup się na ten moment na jedym języku? tak żeby dojść chociaż do B2 i później w nim uczyć się innego

ja mam plan nauki włoskiego po hiszpańsku no i może dobrze by było wrócić do angielskiego, ale to wtedy przypominałabym sobie go po włosku ... więc jeszcze jakieś 3-4 lata
__________________
MissWorld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:12   #3574
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez MissWorld Pokaż wiadomość
Norweski? wow! jestem pod wrażeniem.

a może skup się na ten moment na jedym języku? tak żeby dojść chociaż do B2 i później w nim uczyć się innego

ja mam plan nauki włoskiego po hiszpańsku no i może dobrze by było wrócić do angielskiego, ale to wtedy przypominałabym sobie go po włosku ... więc jeszcze jakieś 3-4 lata
Mysle o tym samym, ale bardziej mnie portugalski ciagnie
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:41   #3575
MissWorld
Raczkowanie
 
Avatar MissWorld
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 325
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Mysle o tym samym, ale bardziej mnie portugalski ciagnie
muito bem Calli

wszystkie romańskie zawładniemy!
__________________
MissWorld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:53   #3576
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

A mnie znow wloski
tzn ja mam caly czas dylemat miedzy hiszpanskim a wloskim, do obu mam materialy

ale juz w sumie niech bedzie ten hiszpanski

athine, dzieki
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 15:14   #3577
Peru
Zadomowienie
 
Avatar Peru
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Starówka
Wiadomości: 1 261
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Dzisiaj mam totalnego lenia. Nawet za profesorów nie chce mi się wziąć.
__________________
2016 14

2015 24
Peru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 21:31   #3578
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

tygrysku ja tez mam ochote na te dwa jezyki (hiszpanski i wloski) ale wybralam ostatecznie hiszpański, a włoski i tak kiedys będzie u mnie opanowany bo go uwielbiam
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 23:06   #3579
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez MissWorld Pokaż wiadomość
muito bem Calli

wszystkie romańskie zawładniemy!
A za rumuński nikt się nie bierze?

Cześć, przyszłam przypomnieć o moim istnieniu
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 23:19   #3580
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez MissWorld Pokaż wiadomość
muito bem Calli

wszystkie romańskie zawładniemy!

A ja razem z Wami!


Ja niestety przez ostatnie kilka dni się opuściłam w nauce przez wyjazd z kumpelami, już stwierdziłam, że przez te 4 dni nie będę siedzieć nad językami, ale od jutra znów się biorę do roboty Mam nadzieję, że wytrwam, bo wiem że jak się wkręcę i przyzwyczaję do robienia chociaż czegoś codziennie to potem pójdzie bardzo szybko i z jeszcze większą przyjemnością


Jutro będę tłumaczyć ten łatwiejszy tekst od Ciebie MissWorld! Dziękować jeszcze raz ;*
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 23:52   #3581
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

dziewczyny co myślicie o tej ofercie?

http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...-online/495991
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 00:01   #3582
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Ja kursow SM nie lubie i nie polecam. Zrobilma angielski, potem zcazlema hiszpanski - no nie wiem, to chyba nie dla mnie te wszystkie programy komputerowe, profesory, itp Jak dla mnie kompletnie z wziete slownictwo, gramatyka na zasadzie - 'masz regulke potem dopasuj'. Warto sprobowac, 5 dych to nie duzo, a pakiet caloroczny Moze akurat tobie przypasi?

Moja kolezanka uczy sie rumunskiego, czasem mi cos powie i stwierdzam, ze to zdecydowanie nie dla mnie
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 00:43   #3583
zakrecona_pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pozytywka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 121
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

gasolina84, ja przerobiłam w całości dwa kursy z supermemo ale w wersji z płyty, a nie online:

1) No hay problema podstawowy - wzięłam się za niego na sam początek nauki języka hiszpańskiego i uważam, że to był bardzo dobry wybór - program łączy w sobie kilka aspektów nauki języka. Dzięki niemu nauczyłam się podstawowych słówek, zwrotów i zdań, liznęłam trochę gramatyki w teorii i ćwiczeniach a także mogłam nauczyć się czytać kilku krótkich pisanych podstawowym językiem tekstów. Przerobienie całości zajęło mi jakieś 4 miesiące przy regularnej codziennej nauce z ustawieniami domyślnymi programu (raz na jakiś czas zdarzył się dzień kiedy nie przerobiłam materiału - było może z 10 takich dni w sumie). Program codziennie wyznacza powtórki z przerobionego wcześniej materiału. Bazuje na tzw. krzywej zapominania, to znaczy, że powtórka danego słówka/wyrażenia/przykładu pojawia się wtedy kiedy już prawie je zapomnieliśmy. Na początku kiedy materiał jest świeży, powtórka wyznaczana jest w krótkim odstępie czasu, np. po 2-3 dniach, następnie jeżeli dobrze odpowiemy, to po jakichś 7-10 dniach itd. Oczywiście jak źle odpowiemy to powtórek jest więcej i pojawiają się częściej.

2) No problem 2 średni - ten kurs nie przypadł mi do gustu. Podejrzewam, że dlatego, że źle dobrałam sobie poziom. Wzięłam chyba za łatwy bo strasznie mnie nudziła nauka z nim. To sprawiało, że mało się przykładałam i robiłam błędy. Mimo to muszę przyznać, że było w nim wiele celnych przykładów, które niekiedy się bagatelizuje w nauce angielskiego. Przerobiłam go w ok. 2 miesiące ale tylko dlatego, że narzuciłam sobie podwójną dawkę nauki dziennie.

Teraz jestem w trakcie przerabiania No hay problema średni i podoba mi się tak samo jak No hay problema poziom podstawowy.


Uważam, że kursy supermemo są godne polecenia. Dla mnie taki sposób nauki - z programem multimedialnym, okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie musiałam martwić się planowaniem sobie nauki i powtórek, bo program robił to za mnie, a jedyne co ja musiałam zrobić, to codziennie go włączyć i przerobić zadany materiał.
Według mnie kursy supermemo są znacznie lepsze niż te na BLC4u, na które ostatnio co chwila była promocja na grouponie.

Teraz pytanie co to znaczy, że "Oferta obejmuje 12-miesięczny kurs językowy – do wyboru angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski lub rosyjski – na wszystkich poziomach zaawansowania"*. Jeżeli za tego groupona można przerobić dowolną ilość kursów, np. "No hay problema 1", "No hay problema 2" i "No hay problema 3" to jak najbardziej się opłaca bo w sklepie wersja na płycie kosztuje 49 zł za jedną część. Jednak jeżeli w ramach tego groupona można wybrać tylko jedną część, np. "No hay problema 1" bez możliwości przerobienia kolejnych jak już się tą jedną przerobi a zostanie jeszcze czas, to trochę lipa i według mnie wtedy lepiej kupić sobie wersję na płytce też za 49 zł na czas nieokreślony.



*cytat ze strony z ofertą groupona.

Edytowane przez zakrecona_pozytywka
Czas edycji: 2011-07-03 o 00:45
zakrecona_pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 08:17   #3584
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi

Jednak się nie skuszę na supermemo; jak na razie wystarczy mi wykupiony eTutor, także z grouponu .
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:14   #3585
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Czy ktoś wie, czy do zeszytu cwiczen 'De pe a pa' jest książka z odpowiedziami?
Bo mam książkę, ale sama przecież sobie nie sprawdzę
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:44   #3586
inamata
Raczkowanie
 
Avatar inamata
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 196
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez zakrecona_pozytywka Pokaż wiadomość
gasolina84, ja przerobiłam w całości dwa kursy z supermemo ale w wersji z płyty, a nie online:
a masz porównanie czy w wersji online jest to samo co w wersji na płycie?
__________________
j. angielski
j. niemiecki
j. włoski
j. szwedzki



inamata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 10:04   #3587
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Postanowilam dolaczyc do Was z samonauka jezyka. Obecnie trzy jezyki:
Angielski na poziomie B2 - w koncu w tym roku chce zdac FCE i w miare szybko pozniej w CAE uderzyc
Niemiecki A1/A2
Hiszpański - zabieram sie za poziom A2 po rocznym kursie jezykowym (jesli ktos chce to moge udostepnic pewnien zakres materialow otrzymanych na kursie)

Tak jak Wy potrzebuje motywacji, wiec jesli mozna tez sie tu zaczne udzielac
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 10:12   #3588
MissWorld
Raczkowanie
 
Avatar MissWorld
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 325
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
A ja razem z Wami!


Ja niestety przez ostatnie kilka dni się opuściłam w nauce przez wyjazd z kumpelami, już stwierdziłam, że przez te 4 dni nie będę siedzieć nad językami, ale od jutra znów się biorę do roboty Mam nadzieję, że wytrwam, bo wiem że jak się wkręcę i przyzwyczaję do robienia chociaż czegoś codziennie to potem pójdzie bardzo szybko i z jeszcze większą przyjemnością


Jutro będę tłumaczyć ten łatwiejszy tekst od Ciebie MissWorld! Dziękować jeszcze raz ;*
pewnie, że z Nami ... pewnie, że wytrwasz

nie dziękuj, bo ja już mam materiały na przyszłość spokojnie sobie przetłumacz i w razie wątpliwości ...

ps. gdyby któraś z Was chciała się pobawić w tłumaczenie, to piszcie hmm a może na forum potłumaczymy, hmm? przyznaje, że mnie to tylko hiszpański w głowie

ps2. wczoraj miałam styczność z rasowcem powiem tyle- duuuużo przede mną
__________________
MissWorld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 10:29   #3589
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Dołączę do Was (chyba nawet w pierwszej części się sekundę udzielałam)

Moja znajomość języków jest niby ok, bo po angielsku się dogadam, niemiecki jak ktoś do mnie prosto i wolno mówi też wszystko zrozumiem ale gorzej z odpowiedzeniem. Ale nie jest to co mnie satysfakcjonuje. Chciałabym w obu językach czuć się pewnie.
Angielski szlifuję większość czasu- czy to przez oglądanie seriali (niektóre z włączonymi napisami), czy mailowanie/czatowanie po angielsku/przeglądanie anglojęzycznych książek, gazet i stron. Dużo nauczyłam się w LO gdzie trafiłam na świetnego nauczyciela (po gimnazjum umiałam mało co... Natomiast niemiecki to zmora. Niby uczę się go od 5 podstawówki, ale co nowa szkoła to wałkowanie tego samego, nic do przodu nie idę. Natomiast lektorat na studiach (zaocznych) to porażka dla mnie. 20 razy wałkowanie tego samego zdania, dwie strony z książki robimy 2,5 godziny (książka studio d). Teraz przede mną ostatni semestr lektoratu zakonczony egzaminem i nie czuję się z tym dobrze. Zdać powinnam zdać (podgonię zadaniami z tekstu itp), natomiast część gramatyczna i słuchanie to porażka
Więc jeśli możecie mnie wspomóc doradzając tytułu książek do gramatyki to będę wdzięczna.

Możecie mi też powiedzieć co to jest ta Anka(?)
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 12:01   #3590
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Nie Anka, tylko Anki Program SRS, sluzy do tworzenia wlasnych baz slownictwa, oblicza powtorki. Pomocny przy nauce jezyka, ja jednak juz zrezygnowalam z tej metody Wole przpeisywac ksiazki i drukowac artykuly

Ja teraz tlumacze to - http://www.elpais.com/articulo/repor...lpdmgrep_2/Tes Dzisiaj powinnam skonczyc, potem, biore sie za http://www.elpais.com/articulo/econo...lpepueco_2/Tes
golnie bardzo lubie El Pas, potem pod noz (a raczej dlugopis ) ida artykuly z el mundo
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:07   #3591
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Postanowilam dolaczyc do Was z samonauka jezyka. Obecnie trzy jezyki:
Angielski na poziomie B2 - w koncu w tym roku chce zdac FCE i w miare szybko pozniej w CAE uderzyc
Niemiecki A1/A2
Hiszpański - zabieram sie za poziom A2 po rocznym kursie jezykowym (jesli ktos chce to moge udostepnic pewnien zakres materialow otrzymanych na kursie)

Tak jak Wy potrzebuje motywacji, wiec jesli mozna tez sie tu zaczne udzielac
A to nie lepiej się podciągnąć i od razu zdawać CAE skoro i tak masz w planach? Po co niepotrzebne kasę wydawać


Jak najbardziej tak! Udostępniaj Ja dopiero zaczynam więc wszystko się przyda
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:45   #3592
Peru
Zadomowienie
 
Avatar Peru
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Starówka
Wiadomości: 1 261
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, czy do zeszytu cwiczen 'De pe a pa' jest książka z odpowiedziami?
Bo mam książkę, ale sama przecież sobie nie sprawdzę
Myslę, że mogą być w zeszycie metodycznym nauczyciela. Jednak na 100% nie jestem pewna.

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
A to nie lepiej się podciągnąć i od razu zdawać CAE skoro i tak masz w planach? Po co niepotrzebne kasę wydawać
Popieram, myślę, że raz się przyłożysz niż podchodzić dwa razy i przynajmniej nie wydasz dwa razy kasy na opłaty egzaminów.
__________________
2016 14

2015 24
Peru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:58   #3593
inamata
Raczkowanie
 
Avatar inamata
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 196
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Również uważam, że skoro planujesz CAE to lepiej odpuścić sobie FCE. Pieniądze możesz przeznaczyć na dodatkowe materiały pod kątem CAE lub konwersacje.
__________________
j. angielski
j. niemiecki
j. włoski
j. szwedzki



inamata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 17:06   #3594
zakrecona_pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pozytywka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 121
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez inamata Pokaż wiadomość
a masz porównanie czy w wersji online jest to samo co w wersji na płycie?
Kiedy pisałam tamtego posta nie wiedziałam tego na 100%, ale weszłam sobie teraz na kursy dostępne online i widzę tam kurs pod nazwą "No hay problema! 2" autorstwa prof. dr hab. Barbary Stawickiej-Pireckiej. Porównałam go z tym co mam w domu na płytce i autor jest ten sam. Poza tym na dole strony opisującej ten kurs znajduje się następująca informacja:
"Kurs, w wersji na CD-ROM, został wpisany na listę środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego, przeznaczonych do nauczania języka hiszpańskiego."
z czego wynikałoby, że to jest to samo.

I widzę jeszcze, że na dole tej strony jest podana informacja o tym w jakich pakietach dostępny jest ten kurs. Jest tam napisane, że "Kurs jest dostępny w następujących pakietach:

Hiszpański. No hay problema! - zestaw:
  • Hiszpański. No hay problema! 1
  • Hiszpański. No hay problema! 2
  • Hiszpański. No hay problema! 3"
Rozumiem to tak, że można wykupić za groupona pakiet obejmujący 3 wymienione części na 12 miesięcy.

Edytowane przez zakrecona_pozytywka
Czas edycji: 2011-07-03 o 18:29
zakrecona_pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 17:23   #3595
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Zachęcam do zapoznania się z ideą Blogowej Grupy Samorozwoju i udzielenia swojej opinii w poniższym wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post27904038
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 17:28   #3596
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Mam wrażenie,że im więcej się uczę,tym mniej pamiętam...co bardzo mnie zniechęca
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:07   #3597
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Mam wrażenie,że im więcej się uczę,tym mniej pamiętam...co bardzo mnie zniechęca
a ja wlasnie mam odwrotnie
tzn jak byl czas kiedy nie uczylam sie nowych slowek z niemieckiego i robilam tylko powtorki na prof to duzo slowek za pierwszym razem nie pamietalam, a jak sie ucze nowego slownictwa to i powtorki mi lepiej ida heh
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 22:07   #3598
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

dziś obejrzałam 2 seriale - Moja ulubiona wiedźma - po rosyjsku i Pamiętniki Wampirów po angielsku
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 22:37   #3599
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
dziś obejrzałam 2 seriale - Moja ulubiona wiedźma - po rosyjsku i Pamiętniki Wampirów po angielsku

ja czasem oglądam "Cваты"
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 08:18   #3600
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: motywacja do samodoskonalenia języka:)

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja wlasnie mam odwrotnie
tzn jak byl czas kiedy nie uczylam sie nowych slowek z niemieckiego i robilam tylko powtorki na prof to duzo slowek za pierwszym razem nie pamietalam, a jak sie ucze nowego slownictwa to i powtorki mi lepiej ida heh
Więc albo chcę za szybko widzieć postępy, albo miałam bardzo zły dzień wolę sobie tak mówić,żeby nie stracić resztek zapału do nauki.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.