Perfumy w torebce? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 00:24   #31
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Perfumy w torebce?

Nosze ze soba tylko czsem te slabsze,np.w sytuacji gdy caly dzien spedzam poza domem, a wieczor jeszcze widze sie z Lubym

btw.nie denerwuje Was to,ze w Polsce w wiekszosci wypadkow probki sie KUPUJE?:[ A jesli juz sprzedawczynie maja dobry dzien to zarzuca przy kupnie jakas 1 i to np.meska Zawsze jak kupuje kosmetyki zagranica dostaje praktycznie cale siateczki probek.A u nas..wrrr :[
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 07:12   #32
cegutka
Raczkowanie
 
Avatar cegutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 121
Dot.: Perfumy w torebce?

Wszystko zależy od tego, jak długo będę poza domem i jak mam rozplanowany dzień. Jeśli jest okazja, a zapach, który zaplanuję na dany dzień ulatnia się ze mnie szybciej - zabieram flakon bez względu na pojemność. Oczywiście, mam też zawsze ze sobą próbki, raczej nie atomizerki - nie lubię przelewać zapachów do zastępczych psikaczy, jestem estetką, czerpię przyjemność zarówno z używania zapachu, jak i podziwiania (może słowo na wyrost) flakonika.
Stłuczki jakoś się nie boję - jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło, może dlatego, że jestem dość uważna i nie ciskam torbą po kątach.
Nie zdarza mi się jednak noszenie więcej, niż 1 flakonika - często zmieniam torebki, więc przy każdej przeprowadzce całe nadprogramowe wyposażenie zostaje odsiane i wraca na miejsce
cegutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 07:40   #33
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Perfumy w torebce?

Noszę Jesli zdarzy mi się zapomnieć, to jest prawdziwa tragedia. Nawet jak się nie dopsikuję, to bardzo lubię mieć flakonik ze sobą. Tak jak napisała wyżej Rawita - perfumy to mój amulet
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 08:28   #34
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Perfumy w torebce?

We wszystkich torebkach mam poupychane 1-2 próbki.
Jak wychodze z torebka to mam przy sobie próbki. Jak wychodze z plecakiem mam przy sobie jakis flakon. plecak i tak zawsze mam tak załadowany gratami ze 1 flakon nawet 100ml nie robi róznicy. A Ze trzymam zawsze w tej samej kieszeni której zazwyczaj na miescie nie otwieram nic sie z nim nie dzieje. Plecak tez zawsze kłade delikatnie a nie nim rzucam wiec nic mi sie nigdy nie potłukło.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 09:57   #35
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy w torebce?

Tak a propos probek to mi sie przypomnialo, ze ich raczej nie wrzucam do torebki. Ale wyjatkiem sa... wesela Zawsze jak jestem na weselu to mam mala torebeczke, wiec flakon sie do niej nie miesci. Wtedy robie przeglad probek i pachne czyms, czego normalnie nie uzywam. Ale wesele to okazja, kiedy trzeba miec cos pachnacego na wszelkie wypadek
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 11:05   #36
mara_m
Rozeznanie
 
Avatar mara_m
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 916
GG do mara_m
Dot.: Perfumy w torebce?

Ja zawsze targam ze sobą moj ulubiony zapach (no chyba że zapomnę). Ale zwykle flakonik wkladam do oddzielnej przegródki żeby go niezniszczyc . Zwykle nosze pojemną torbke wiec nie ma sprawy. Ale jak zabieram ze sobą `tycią` torebkę to muszę zadowolić sie atomizerkiem.
__________________
Gdyby została Ci tylko jedna godzina życia, i mógłbyś zadzwonić tylko do jednej osoby, lub tylko z jedna osoba mógłbyś spędzić tą godzinę, do kogo byś zadzwonił? z kim byś spędził ten czas?
I dlaczego jeszcze zwlekasz?
mara_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 16:11   #37
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Perfumy w torebce?

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Zazwyczaj noszę (wyłączając największe kilery). Traktuję jak amulety
Popieram. Perfumy są jak amulet...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 17:10   #38
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Perfumy w torebce?

Cytat:
Napisane przez twister_male Pokaż wiadomość
Popieram. Perfumy są jak amulet...
Twister, po co Ci amulet, przecież nauczyciele i tak się Ciebie boją

A w temacie: moja skóra świetnie trzyma zapachy (gorzej z ich rozwijaniem się - tu albo wina skóry albo nosa ), nie przyszło mi nigdy do głowy nosić przy sobie też z innego powodu - plecak szkolny obrywa ode mnie kopniaki gdy nie chce stać prosto na korytarzu, rzucam nim jak kulą do kręgli lub inni czasem na nim spoczną
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:38   #39
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Perfumy w torebce?

torbę do pracy mam przepastną, więc flakon perfum mieści się w niej bez problemu. wracam do domu późno, często gdzieś idę prosto po pracy i lubię się dopsikać. w małych torebkach na wyjścia noszę próbki lub miniaturki.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:48   #40
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Perfumy w torebce?

A ja noszę perfumy w torebce, w kosmetyczce. Inna sprawa, że raczej nie nosze małych torebeczek, jest to albo plecak, albo pojemna torba. I jakoś nigdy nie zdarzyło mi sie upuścić flakonu.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:47   #41
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumy w torebce?

Ja nie wyobrażam sobie noszenia perfum w torebce. To moje skarby, prywatne rzeczy, nie chcę, żeby coś im się stało. Zresztą dopsikiwanie grozi przedawkowaniem zapachu, a do tego nie chcę dopuścić. Poza tym rozpylenie ukochanej woni to taka rozkosz, że to właściwie czynność intymna. Nie wyobrażam sobie profanacji tego jednego z ulubionych momentów dnia takim miejscem jak uczelniana toaleta. W bardziej publicznym bym się nie ośmieliła - wydaje mi się to raczej nieeleganckie. Zresztą moja skóra trzyma zapachy, nawet Avony potrafią utrzymać się siedem godzin, markowe wonie na ogół kilkanaście, w sumie nie mam potrzeby dokonywania poprawek.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 21:55   #42
maga48
Raczkowanie
 
Avatar maga48
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: chrobry
Wiadomości: 115
Dot.: Perfumy w torebce?

nie noszę perfum w torebce po tym jak jeden- 100 ml mi się wylał.Było to dawno, do tego podróbka cerruti 1881.Wstyd mi potem było gdziekolwiek ruszać się z tą torebką. W sumie pomysł z przepsikiwaniem do mniejszych atomizerów jest dobry i bezpieczniejszy.Znalazłam jeden stary, choć bardzo ładny, 10 ml złoty atomizer po moich ukochanych perfumach.W FL Faberlic je kiedyś sprzedawali,takie miniaturki.Super zapach Elegant, już go nie ma nigdzie.Jutro wypłuczę atomizerek(po 3 latach wciąż bardz intensywnie pachnie) i przepsikam;>
maga48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:25   #43
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Perfumy w torebce?

W mojej torebce sa zawsze i nigdy, na szczescie nie zdarzyl mi sie przykry wypadek. Chyba jednak musze wreszcie sie doczolgac i kupic atomizer, jakos zawsze wypada mi to z glowy, a faktycznie wolalabym nie kusic losu, bo jak sobie pomysle, ze mogloby cos sie stac z moimi ukochamymi zapachami...
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:53   #44
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Perfumy w torebce?

Od jakiegoś czasu noszę. Zaczęło się od tego, że często wracałam późno, więc lubiłam się dopsikać. Pewnego dnia odkryłam zdumiona, że targam ze sobą 5 flaszek więc staram się już pamiętać, by je wyjmować

A dzisiaj ze sobą mam; Oblique RWD, 50-tkę Alchimie, małą odlewkę Cherqui, sporą odlewkę Un Bois Vanille i kilkanaście próbek. To chyba u mnie nieuleczalne już
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:05   #45
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Perfumy w torebce?

Ja noszę, mimo że mam własciwie same duze pojemnosci. Lubie dopisikiwac sie w ciągu dnia . Jesli boje sie o buteleczke - tak jak np. o Lolite EDP; to nosze w kartoniku, których ich tak nie wyrzucam, wiec sie przydają w takich sytuacjach.
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:12   #46
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Perfumy w torebce?

Zawsze mam w torebce flakonik perfum. Do torebki najlepiej pasują 30 ml. Większych nie chciałoby mi się dźwigać.
Czasem noszę też próbki, ale generalnie jeśli mam próbki to są to zapachy do przetestowania na spokojnie, a nie do pospiesznego psikania w ciągu dnia
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:13   #47
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Perfumy w torebce?

ja jak już wcześniej się wypowiadałam w tym wątku noszę perfumy w torebce. jeśli natomiast jest to 100ml lub perfumy mają flakonik bardziej fantazyjny- np. Lolita- to przepsikuję do perfumetek. oczywiście w kosmetyczce mojej znalazłybyście także niezliczoną ilość próbek .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:01   #48
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Perfumy w torebce?

pewnie że noszę , cokolwiek by to nie było - ale jestem bardzo ostrożny ze wszystkim więc nie mam obaw że stłukę ( chyba to trudne ? )
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:24   #49
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Perfumy w torebce?

Owszem, mam małą miniaturkę jednego zapachu i avonowską roletkę po perfumach Patterns w takie zebrowe pasy, po odpachnieniu wpsikuję sobie tam moje ulubione zapachy, były Allure, a teraz jest Shalimar, i jak wyjdę sobie na miasto to wyciągam ją i się za uszkiem roluję
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 16:49   #50
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Perfumy w torebce?

mam dwa flakony ulubionych perfum,jedno w domu, drugie w pracy, do tego w torebce noszę małą roletkę, dzieki temu mój ulubiony zapach zawsze mam na sobie
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.