Chorwacja - zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 11:19   #301
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Ja też w tym roku jade do Chorwacji, a konkretniej do Makarskiej. Mam niestety mały problem, bo moje biuro (funclub) nie organizuje wycieczki do plitwickich jezior, a biuro, z którym byłam w zeszlym roku (oskar) ma cenę za ta wycieczkę niestety bardzo drogą... aż 60 euro ! Czy znacie sprawdzone lokalne biura ktore organizuja tam wycieczki? wiem ze za wstep na teren parku placi sie ok 100 kun (w lipcu) , a więc skad ta wysoka cena....

Aha czy to faktycznie tak ruchliwe miasto? Czy mozna sie spodziewac jakis fajnych imprez (typowo chorwackich) ?

Aha mam jeszcze pytanie czy Wodospady w Parku Narodowym Krk są rownie ladne? Bo moje biuro organizuje tam wycieczke i moze nie warto sie tak trudzic i pojechać po prostu do PN Krk?
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:15   #302
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Makarska jest miejscowością typowo wakacyjno imprezową , ale jak dla mnie jest za bardzo zatłoczona, na plaży jest ścisk , w sklepach i restauracjach jest i wiele drożej. W centrum Makarskiej jest duzo biur organizujących wycieczki na jeziora , można tez coś poszukać w internecie albo zapytać sie gospodarzy
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:14   #303
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Co do Makarskiej to bardzo popularne miejsce i spotkasz tam z pewnością wieluuu rodaków
Z Makarskiej do Plitwic jest spory kawałek drogi więc może stąd ta cena . Najlepiej sprawdzić ceny wycieczek na miejscu . W wielu miejscach dogadasz się nawet po polsku . Krka to generalnie jeden duży wodospad , a Plitwice to sporo wodospadów i jeziorka - wycieczka na 3-4 godziny . Zależy kto co lubi

na fotkach
koniec plaży i góry Biokovo
port
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s_8[1].jpg (75,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s_18[1].jpg (79,5 KB, 44 załadowań)
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży

Edytowane przez arek***
Czas edycji: 2009-05-20 o 20:36
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:36   #304
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

czy ktoś z Was jechał samochodem na własną rękę? jak wygląda taka podróż?
duskie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:39   #305
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez duskie Pokaż wiadomość
czy ktoś z Was jechał samochodem na własną rękę? jak wygląda taka podróż?
ja jadę w tym roku za trochę ponad miesiąc. jeżeli Ci to pomoże, to mogę po swoim powrocie napisać.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 11:19   #306
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

będę bardzo wdzięczna
duskie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 18:15   #307
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez duskie Pokaż wiadomość
czy ktoś z Was jechał samochodem na własną rękę? jak wygląda taka podróż?
Z Białegostoku to musi być nielada wyprawa
Ja jechalem z wawy . Jak chcesz to pytaj
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 20:04   #308
gunia05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez duskie Pokaż wiadomość
czy ktoś z Was jechał samochodem na własną rękę? jak wygląda taka podróż?
hmm zależy co chcesz wiedziećjak wygląda taka podróż......hmm no normalnie....jak każda inna....jak coś dokladnie chcesz wiedzieć topytajjeżdżę tam autkiem od 97'roku
gunia05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 09:23   #309
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Tu masz wątek o chorwacji samochodem
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...orwacja&page=2
wypowiadałam sie w nim o cenach trasie itp jesli masz jakieś pytania pisz śmiało
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 12:49   #310
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

ooo super dzieki
duskie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 12:16   #311
BrillantE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 66
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Dziewczyny macie może jakieś namiary na apartament 5 os. w Makarska? Byłabym bardzo wdzięczna
__________________

BrillantE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 15:11   #312
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

dziewczyny a jakie miasteczko polecacie na Riwierze Makarskiej?
chcemy sprobowac raftingu na Cetinie, wiec zalezy nam zeby sie gdzie ulokowac niedalego Omisa. polecicie jakies fajne, niewymarle miasteczko z ladnymi widoczkami i fajnymi plazami (niekoniecznie wielkie zatloczone publiczne, tylko np. jakies fajne mini plaze przy brzegu)?
zalezy mi tez na snorkelingu, ale to pewno wszedzie jest podobnie (a moze sie myle i jest jakies miejsce gdzie jest wyjatkowa piekna morska fauna i flora?)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 10:00   #313
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Lain, polecam Ci miejscowość Duce. To bardzo blisko Omisa my tam jeździliśmy na zakupy itp.

I nawet plaże są tam tak jakby piaszczyste... A w miejscu gdzie my byliśmy było świetne piaszczyste dno i łagodne zejście do morza. I nie było jeżowców więc można było chodzić bez specjalnego obuwia.

Co do snorkelingu, to myślę że wszędzie coś się znajdzie... Ale pewnie i bywają miejsca które są wyjątkowo atrakcyjne pod tym względem . Sama nie próbowałam, więc nic nie polecę .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:34   #314
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

W tym roku będę w Ruskamen, to 6km od Omisa.
Już nie mogę się doczekać, bo to pierwszy mój wyjazd do Chorwacji.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:58   #315
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

my chyba w koncu zrobimy tak, ze poprostu sobie pojedziemy na Makarska i jezdzac po wioskach bedziemy patrzec gdzie jest fajnie i poszukamy apartamentu

ja juz raz bylam na wyspie (Solta). tym razem mam ochote na czesc kontynentalna
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:19   #316
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
my chyba w koncu zrobimy tak, ze poprostu sobie pojedziemy na Makarska i jezdzac po wioskach bedziemy patrzec gdzie jest fajnie i poszukamy apartamentu

ja juz raz bylam na wyspie (Solta). tym razem mam ochote na czesc kontynentalna
.....i zostaniecie w makarskiej bo pozostałe to małe wioski
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 22:01   #317
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez arek*** Pokaż wiadomość
.....i zostaniecie w makarskiej bo pozostałe to małe wioski
wiem, ze pozostale to male wioski. ale ich 'malosc' nic a nic mi nie przeszkadza
znajomi z ktorymi jedziemy w zeszlym roku byli w Makarskiej, wiec w tym chcieliby delikatnie zmienic miejscowke
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:20   #318
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

planuje pojechać do Chorwacji (interesuje mnie Dubrovnik) we wrześniu i w związku z tym chciałabym się spytać czy polecacie jakieś sprawdzone i niedrogie biura podróży czy może poczekać na last minute bądź jechać na 'własną rękę' (niestety nie dysponuje samochodem więc w gre wchodziłyby np tanie linie lotnicze) Nigdy nie byłam w Chorwacji więc nie orientuje się co i jak :P
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:48   #319
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Okolice Dubrovnika sa drogie i , niestety tanich lini lotniczych do Chorwacji z Polski zbytnio nie ma a napewno nie leca do Dubrownika a z z berlina czy z londynu sa np. po 19euro
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 17:40   #320
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Mam pytanie czy ktoś z was jeździł po Chorwacji tamtejszymi środkami transportu, interesuje mnie np jakbym była w Makarska i chciałabym obejrzeć Jeziora Plitvickie to jak się tam dostać nie będąc samochodem, jakie są koszta takiej wycieczki? Biuro przez które chcemy jechać wycenia na 60euro, ale myśleliśmy, zeby wykupic tylko sam dojazd i zakwaterowanie, a zwiedzac na własną rękę...
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:54   #321
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Nie rozsiewajcie dalej tej plotki z zakazem wwozu żywności . On nie dotyczy krajów UE, w tym także nas . Więc bez obaw.



Tak, dokładnie, 35 euro... Trochę drogawo, ale fakt że autostrady mają tam bardzo dobre. No i bardzo sprawdzają czy posiada się winiety więc nie radzę ryzykować . My nie unikaliśmy autostrad, bo i tak mieliśmy w planach wizytę w Lublanie, więc jazda bocznymi drogami byłaby bez sensu. W tamtą stronę jechaliśmy przez Cieszyn (i potem kawałeczek Czech, ale nie autostradą), Słowację, Austrię i Słowenię.
Trase przez Węgry bardzo polecam my tak wracaliśmy (zależało nam też na zwiedzeniu Budapesztu więc przenocowaliśmy tam jedną noc). Po wegierskich autostradach szczerze mówiąc najlepiej mi się prowadziło, nie były tak zatłoczone jak austriackie czy słoweńskie.

Aha, jeśli ktoś chce zaoszczędzić to polecam unikanie autostrad w Chorwacji. Lepiej jest pojechać tzw. magistralą adriatycką - bardzo kręta, górska droga, ale te widoki... Bajka .
Chorwackie autostrady też nie są tanie. My wracaliśmy właśnie autostradą i wydaliśmy na nią sporo kasy. Już nie pamiętam dokładnie, ale w przeliczeniu coś koło 100 zł, a jechaliśmy od Splitu do granicy węgierskiej.



Chorwaci bardzo lubią Polaków, naprawdę to bardzo sympatyczne, nie spodziewałam się aż tak pozytywnego podejścia



Ja też byłam (m.in.) niedaleko Splitu. Konkretnie w Duce (między Dugim Ratem a Omisiem). A ty?



Ja też odpowiem
Mieliśmy samochód na benzynę więc na pierwsze pytanie nie odpowiem .
My zjechaliśmy ok. 3/4 wybrzeża, od Puli po Makarską i wszędzie były inne plaże. Na istrii głównie kamieniste i skaliste, po drodze sporo betonowych, lekko piaszczyste (żwirkowe) spotkaliśmy dopiero za Splitem, za Dugim ratem i tam właśnie zostaliśmy na dłużej... Łagodne zejście do morza, czysta woda, piaszczyste dno... Rewelacja.
My zwiedziliśmy Pulę, w Rijece niezbyt wiele, szczerze mówiąc trochę nam się zbłądziło poza tym Zadar, Szybenik, Split, Makarską i kawalątek wyspy Brać. Czuję niedosyt, chciałabym zwiedzić więcej, ale odpoczywać też było trzeba... Z tych miast w których się zatrzymywaliśmy najbardziej podobał mi się chyba Szybenik.
Jedzenia trochę zabraliśmy z Polski (jakieś pasztety, sosy, zupki chińskie itp) a trochę kupowaliśmy na miejscu. Jest tam drożej, ale nie jakoś strasznie. Da się przeżyć .
Jeśli chodzi o noclegi to my z racji nastawienia na zwiedzanie i na spontan nocowaliśmy pod namiotem. I tak tylko noce się w nim spędzało a mieliśmy dmuchane materace więc spało się komfortowo. W razie czego służę namiarami na sprawdzone campingi



To akurat zalezy od banku. Ja mam konto w mBanku i nie pobierało mi żadnej prowizji zarówno przy płaceniu kartą jak i podczas wypłacania kasy z bankomatu (nawet jeśli nie były to euronety). Teraz już wiem że nie opłaca się wymieniać tutaj w Polsce kasy na euro, lepiej wypłacić ją sobie na miejscu z bankomatu. Ale to oczywiście zależy jakie kto ma konto i w jakim banku.


Co do paszportu to chciałam zrobić eksperyment i podac tylko dowód ale przyjaciółka mnie ubiegła i podała wszystkie paszporty. Ja słyszałam różne opinie - zarówno że sprawdzają paszport, jak i że nie jest wymagany.

Maripossa, co do noclegów to zalezy na co jesteście nastawieni. Jesli na słodkie lenistwo w jednym miejscu to warto poszukać jakiegoś pokoju. Natomiast jeśli chcecie zwiedzac i przemieszczać się po wybrzeżu - campingi sa idealnym rozwiązaniem. Nie ma problemu z miejscami, właścicieli można zastać nawet wieczorem, ceny są korzystne a niektóre campingi dobrze wyposażone. Ostatni na którym byliśmy miał nawet dużą i świetnie wyposażoną kuchnię. To bardzo ułatwiało sprawę.
Witam :P jestem tu dość nowa ale na początku lipca planuje właśnie wyjazd do Chorwacji. Ze znajomymi samochodem. Dlatego chciałabym zasięgnąć informacji o sprawdzone campingi Znalazłam w internecie camping adritic ale jak policzyłam ile będzie kosztowała jedna noc to trochę się zdziwiłam, wyszło około 70 zł, razem z opłatą za samochod i cała resztą, ale mimo wszystko myślałam że będzie taniej dlatego kieruje pytanie do WAS czy to normalna cena w Chorwacji któą trzeba polubić czy szukać dalej ? Prosze o sparwdzone campingi miejsc do zwiedzania już wypisałyście sporo, ale nigdy nic nie zaszkodzi pozdrawiam ;]
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 00:03   #322
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Byłam w Makarskiej. Naprawdę godne polecenia miejsce. Ma świetny klimacik. Co do wycieczek na Plitvickie. Z mojego biura (gandalf travel) nawet owej nie organizowali, bo z tego co się orientuje to dosyć daleko by
było.: Jednak mogę Ci w pełni polecić do parku narodowego z wodospadami Krka. Piękne widoki.
Radziłabym jednak korzystać z biura co do wycieczek. Drogi nad samymi, ogromnymi przepaściami- tu nie ma miejsca na pomyłki. Pozatym masz wszystko wykupione. Tyłeczek dowieziony na miejsce bez zbytniego stresu. Bilety wykupione (grupą jak wiadomo wychodzi o wiele taniej). I zawsze jest czas wolny, więc naprawdę można zwiedzić, pocykać zdjęcia, wykąpać się, zjeść.naprawde, tak lepiej.
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:25   #323
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: Chorwacja?????????

płyne na rejs wzdłuż wybrzeży chorwacji w lipcu. jakieś dobre rady od podróżniczek?
nigdy nie byłam w tym kraju... za wszystkie wskakówki rejsowo-krajoznawcze dziekuję

aha i jeszcze jedno - jak jest z wjazdem do chorwacji w 2009 r. i do okolicznych krtajów? dowód czy paszport!?
to ważne bo mam niewiele czasu!
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:20   #324
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Chorwacja?????????

Granice samochodem spokojnie możesz przejchać na dowód (gdy lecisz samolotem paszport jest potrzebny)


Ja jadę do Chorwacji za 2 tygodnie, nie wiem gdzie (taki roadtrip) i nie wiem z kim (koledzy mojego faceta z dziewczynami, nie mam kiedy się z nimi umowić bo są z innego miasta, także będzie niespodzianka). Najbardziej jednak boję się o kasę, gdyż tak się naczytałam, że tak drogo jest w Chorwacji. jedziemy w 6 osób jednym autem i mam zamiar zabrać 2 tysiace złotych. Wystarczy na życie na srednim poziomie? Byłabym wdzieczna jeśli gdybyście podały konkretne ceny za nocleg (na hotel to nie liczę, ale może w jakimś apartamencie?) bo jak będziemy szukać i dowiadywać się to nawet nie będziemy wiedzieli czy to dużo czy mało..
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:43   #325
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: Chorwacja?????????

dzieki white cafe!
nie wiem czy to wymiernie ci cos pomoże, ale ja biore jeszcze mniej (na tydzień) na jacht i mam nadzieję przezyc na owocach
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:19   #326
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Ja wyjeżdżam w piątek, już nie mogę się doczekać.
Przy okazji obiecuję wrzucić jakieś zdjęcia po powrocie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:44   #327
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Hej
W tym roku jadę do Podgory i zastanawiam się czy jest tam dużo sklepów gdzie można przepuścić kasę na ciuchy, kosmetyki itp. ? Jeżeli któraś z was tam była to byłabym wdzięczna za informację
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:58   #328
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Niestety cie rozczaruje bo w Podgorze i okolicy nie ma sklepów z ciuchami, ani jakiś sklepów kosmetycznych a nawet jak sa jakies małe to drogo i nic ciekawego w porównaniu z Polską
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:40   #329
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Tyle, że mnie nie rozczarowałaś Wolałam żeby właśnie tak było Bo wolę kupić coś sobie w Polsce, a tam nie żałować że nie wzięłam sobie swoich pieniędzy (jadę z rodzicami jakby co).
W sumie niepotrzebnie pytałam bo wczoraj wieczorem obejrzałam foldery.
Dzięki
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:15   #330
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

A w Makarskiej sa jakis sklepy z ciuszkami i kosmetykami ? Bo nie wiem czy mam brac wiecej pieniedzy I mam pytanie jeszcze ile polecacie zabrac ze soba pieniedzy na 10 dni ( jakies kolacyjki na miescie, pamiatki itd. niekoniecznie wycieczki fakultatywne )
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.