Kreta - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 12:45   #121
Colakli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 184
Dot.: Kreta-Triada

Ja wybieram sie w sierpniu kierunek Matala
Colakli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:49   #122
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: Kreta

Ja też wybieram się na Kretę w podróż poślubną. Wylatujemy 1 września w nocy. Wycieczkę wykupilśmy już w grudniu w Ecco Holiday i lecimy do hotelu Semiramis w Heraklionie. Czy ktoś z was byl tam może?

Madzialenka12344321 a Ty wykupiłaś już wycieczkę? Kiedy jedziesz?
marao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 23:26   #123
Colakli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 184
Dot.: Kreta-Matala

Haloooo ponawiam watek , czy nikt z was nie byl w Matali.??
Colakli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:57   #124
Karo1983
Raczkowanie
 
Avatar Karo1983
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Kreta

Cytat:
Napisane przez Sweet :) Pokaż wiadomość
Ja lecę w środę na 2 tygodnie, jestem ciekawa jak będzie

Ja też lecę w środę 8 lipca o 6:30 wylot z Warszawy. Sweet skąd lecisz i dokąd konkretnie??
__________________
Karolcia
Karo1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:38   #125
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: Kreta-Matala

Jeśli nikt nie był, poszukaj w Internecie, na Googlach. Jest dużo blogów poświęconych podróżom
duskie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:50   #126
Colakli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 184
Dot.: Kreta-Matala

Duskie ja juz przeszukalam wszystko Ale wiadomo lepiej poznac blizej czyjals opinie niz czytac ciekawostki.No ale trudno szukam dalej pozdrawiam!
Colakli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:58   #127
kamila2100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Kreta-Matala

Cytat:
Napisane przez Colakli Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich!
W tym roku wybieram sie na wakacje na Krete,a konkretnie do miasteczka zwanego Matala.Moze ktos z Was spedzil wakacje w tym miejscu i moglby podzielic sie swoimi spostrzezeniami odnosnie tego co warto zobaczyc gdzie pojechac jakie miejsca odwiedzic oraz jakie wziac filtry do opalania.Bedzie to moja pierwsza wyprawa na Krete takze bede wdzieczna za kazda cenna informacje!
Hej ja własnie tez szukam info na ten sam temat bo tez sie tam wybieram a kiedy dokładnie bo my lecimy z poznania 5 sierpnia
__________________

kamila2100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 13:18   #128
Colakli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 184
Dot.: Kreta-Matala

Ja wylatuje z warszawy 19 sierpnia i bede tam 2 tygodnie.Przesylam ci dwie fajne stronki wg mne godne polecenia
http://www.matala-apartments.com/Matala.asp
http://www.visitmatala.com/
Dowiedzialam sie z nich troszke wiecej niz z pzrewodnikow
Colakli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:30   #129
kamila2100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 29
Dot.: Kreta

witam, leci może ktoś na kretę 5 sierpnia?? a dokładniej miejscowość Matala??
__________________

kamila2100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:09   #130
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kreta-Triada

Cytat:
Napisane przez Colakli Pokaż wiadomość
Ja wybieram sie w sierpniu kierunek Matala
a kiedy dokladnie?moze zdazysz mi powiedziec jak tam jest

ja lece z triada rowniez na Krete w kierunku Matala heh ;D le dopiero na poczatku wrzesnia
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:09   #131
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kreta-Triada

Jest już na foum wątek o Krecie, polecam użyć wyszukiwarki i następnym razem nie powielać wątków
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 14:59   #132
Krzysiek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kreta

Witam nie mogę się zbytnio wypowiadać na temat hotelu bo o nim nie słyszałem, ale wiem co nie co na temat Rethymno bo byłem tam kilka razy, więc na pewno warto zobaczyć stare mury obronne miasta rozchodzi się z tamtąd niesamowity widok na całą panoramę, warto zobaczyć stary kościół w Arkadi nie daleko, jaskinia Zeusa, stare miasto Rethymno tez jest ciekawe, no i napewno Gramwusa kawałek drogi od Rethymno ale naprawdę warto coś nie wyobrażalnie pięknego ale z góry przestrzegam przed wycieczkami z biur podróży duże grupy ludzi i tak naprawdę nie da się niczego dokładnie zauważyć z powodu tłoku i braku czasu , najlepiej znalezć lokalnego przewodnika który oprowadzi was po dzikich szlakach gdzie będziecie mogli dostrzec wszystko z innego kąta, i nie radę za bardzo podróżować na własna rękę ponieważ bardzo łatwo się zgubić a bez znajomości greckiego ciężko się porozumieć z lokalną ludnością, ja w tym roku też wybieram się na Kretę do Eloundy i znalazłem ciekawa stronę gdzie można znalezć dużo zdjęć, filmików i ciekawych informacji podaję link ************************* pozdrawiam i życzę udanych wakacji.

Krzysiek

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:30 Powód: reklama
Krzysiek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 16:17   #133
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Kreta

Cytat:
Napisane przez Krzysiek24 Pokaż wiadomość
Witam nie mogę się zbytnio wypowiadać na temat hotelu bo o nim nie słyszałem, ale wiem co nie co na temat Rethymno bo byłem tam kilka razy, więc na pewno warto zobaczyć stare mury obronne miasta rozchodzi się z tamtąd niesamowity widok na całą panoramę, warto zobaczyć stary kościół w Arkadi nie daleko, jaskinia Zeusa, stare miasto Rethymno tez jest ciekawe, no i napewno Gramwusa kawałek drogi od Rethymno ale naprawdę warto coś nie wyobrażalnie pięknego ale z góry przestrzegam przed wycieczkami z biur podróży duże grupy ludzi i tak naprawdę nie da się niczego dokładnie zauważyć z powodu tłoku i braku czasu , najlepiej znalezć lokalnego przewodnika który oprowadzi was po dzikich szlakach gdzie będziecie mogli dostrzec wszystko z innego kąta, i nie radę za bardzo podróżować na własna rękę ponieważ bardzo łatwo się zgubić a bez znajomości greckiego ciężko się porozumieć z lokalną ludnością, ja w tym roku też wybieram się na Kretę do Eloundy i znalazłem ciekawa stronę gdzie można znalezć dużo zdjęć, filmików i ciekawych informacji podaję link *********************** pozdrawiam i życzę udanych wakacji.

Krzysiek
Szczerze mówiąc mam kompletnie inne zdanie niż Ty
Podróżowanie na własną rękę to świetny pomysł
Warto jedynie zaopatrzyć się w dobrą mapę My niestety mieliśmy troszkę okrojoną i raz się zgubiliśmy autem, i zajechaliśmy w wyższe góry, gdzie nagle droga przestała byc asfaltowa a stała się utwardzana
Zero orientacji gdzie jesteśmy
Cóz było robić poszlismy do pierwszego domostwa we wsi do której dojechaliśmy. Zapukaliśmy, otwieramy wrota do domostwa i tam siedzi sobie staruszek Grek, więc my do niego po angielsku a on nagle wstaje i żywo gestykulując i pokrzykując po grecku, zmierza ku nam
Więc z lekka się przestraszyliśmy i zaczeliśmy wycofywać A on za nami, staneliśmy na drodze a on zaczął przywoływac kobietę z domostwa obok Podeszła do nas ta kobiecina, cos koło 60, ubrana cała na czarno, łącznie z chustką na głowie i pyta nas po angielsku w czym pomóc A my szczena w dół Wszystko nam wytłumaczyła i wróciliśmy bezpiecznie

Kiedyś też zawendrowaliśmy do niewielkiej wsi I zaczeliśmy fotografować stado kóz i owiec na pastwisku przylegajacym do wiejskiej posesji
Nagle podjechał do nas nissan navara i wysiadl z niego, jak się okazało właściciel tego stada, Pan Gospodarz i sobie tez miło pogwarzyliśmy po angielsku

Tam nie ma problemu ze znajomościa angielskiego jak widać

A już w sklepach, restauracjach, punktach usługowych róznego typu, muzeach - KOMPLETNIE ŻADNEGO
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:29
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 09:19   #134
Krzysiek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kreta

Witam, podróżowanie na własną rękę fajna sprawa do puki się nie zgubisz bo w tedy zaczyna robić się nie ciekawie, z angielskim rzeczywiście nie ma problemu w sklepach, hotelach, itp., ale na malutkich greckich wioseczkach niewiele osób rozmawia po angielsku, akurat mieliście szczęście trafiając na jedną z tych osób która jednak potrafi coś powiedzieć, ale w większości ciężko spotkać kogoś z kim można się dogadać, wiem to z doświadczenia ponieważ bylem na Krecie już 6 razy mam tam ciocię która mieszka i pracuje na jednej z takich małych wioseczce "Archija Eleftherna" i tam nie mogłem znalezć nikogo kto by mi mógł wytłumaczyć cokolwiek po angielsku, w większości mieszkają tam ludzie po 60 jak na każdej innej Greckiej wiosce. Więc jeżeli ktoś lubi ryzykować i czasami spędzić nockę w aucie w greckich górach, to bardzo fajna żecz "podróżowanie na własną rękę".
Każdy ma prawo do własnego zdania pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

PS: Stronę którą znalazłem i o której wspominałem wcześniej warto zobaczyć chociażby dla samych filmików i zdjęć które się tam znajdują więc jeszcze raz podaje link: ************************* ******

Pozdrawiam
Krzysiek

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2010-01-10 o 10:35
Krzysiek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:57   #135
zunia
Raczkowanie
 
Avatar zunia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 83
Dot.: Kreta

Witam wszystkich,
w czerwcu lęcę na Kretę-będzie to nasza podróż poślubną. szukaliśmy spokojnego, romantycznego miejsca i zdecydowaliśmy się na hotel Kalypso Cretan Village w Plakias. Czy ktoś może zna te tereny? Czy dokonaliśmy dobrego wyboru?
Pozdrawiam.
zunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:13   #136
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kreta

oo,właśnie my z chłopakiem też się tam wybieramy w czerwcu, podobno hotel rewelacja!
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 22:41   #137
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Kreta

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc mam kompletnie inne zdanie niż Ty
Podróżowanie na własną rękę to świetny pomysł

Tam nie ma problemu ze znajomościa angielskiego jak widać

A już w sklepach, restauracjach, punktach usługowych róznego typu, muzeach - KOMPLETNIE ŻADNEGO
Zgodzę się z Tobą. Ja poleciałam na Kretę z biura podróży i miałyśmy fajny apartament w miejscowości Agia Pelagia. Jednak na tym rola biura się skończyła. Wynajęłyśmy samochód i jeździłyśmy po wyspie z mapą. Też raz zabłądziłyśmy w górach, ale miejscowi nam pomogli Bardzo fajnie spędziłyśmy czas.
Tylko na wycieczkę do wąwozu Samaria pojechałyśmy z biura, ale z miejscowego. Było taniej a również dobrze. Ogólnie bardzo polecam przejście tym wąwozem. Piękne widoki, rózne rodzaje roślin wystepujacych tylko w tym miejscu a takze Kri-Kri (koza kreteńska). Przejście wąwozu zajmuje 5 -6 godzin (idzie się 16 km), ale warto.
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 07:30   #138
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Kreta

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Zgodzę się z Tobą. Ja poleciałam na Kretę z biura podróży i miałyśmy fajny apartament w miejscowości Agia Pelagia. Jednak na tym rola biura się skończyła. Wynajęłyśmy samochód i jeździłyśmy po wyspie z mapą. Też raz zabłądziłyśmy w górach, ale miejscowi nam pomogli Bardzo fajnie spędziłyśmy czas.
Tylko na wycieczkę do wąwozu Samaria pojechałyśmy z biura, ale z miejscowego. Było taniej a również dobrze. Ogólnie bardzo polecam przejście tym wąwozem. Piękne widoki, rózne rodzaje roślin wystepujacych tylko w tym miejscu a takze Kri-Kri (koza kreteńska). Przejście wąwozu zajmuje 5 -6 godzin (idzie się 16 km), ale warto.
Ano właśnie Czyli jednak mozna
ZRobiłam dokładnie tak samo jak Ty, wycieczkę do wąwozu wykupiłam w miejscowym biurze podróży Była tańsza sporo niz to co oferował opieku z naszego polskiego biura.
To był dobry pomysł, bo jak zapewne wiesz powrót z wąwozu jest tylko droga morską więc wolałam, zeby miec opiekę biura podrózy, które to wszytsko zgrało na tip top
Sam wąwóz mnie tekże bardzo sie podobał i pomimo upału byłam zadowlona, że postanowiłam przejść cała tą drogę, bo n prawdę było warto
Kóz nie wiedziałam Ale pamiętam do dzis to wyjście z wąwozu i piekny widok na morze, to było świetne uczucie
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 08:57   #139
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Kreta

Pewnie, że można My samochodem trochę pojeździłyśmy. Zwiedziłyśmy np.: Heraklion (nad morzem jest fajna forteca), byłyśmy w Tilissos (można tam zobaczyć minojskie wille), Anogia, grota Zoniana i oczywiście Knossos. Osobiście uważam, że po Krecie podróżuje się bardzo dobrze. Można w górach zabłądzić, ale miejscowi są bardzo mili i nawet jak nie znają angielskiego podajesz im nazwę miasta to pokażą kierunek.
Co do wąwozu Samaria, to myślę, że jak już ktoś na Krecie jest to powinien tam pojechać. Oczywiście trzeba pamiętać o wodzie i dobrych butach, bo idzie się po kamieniach. Kanapkę tez można zabrać, bo jednak trochę czasu się idzie. Widoki piękne Polecam
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 09:22   #140
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Kreta

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Pewnie, że można My samochodem trochę pojeździłyśmy. Zwiedziłyśmy np.: Heraklion (nad morzem jest fajna forteca), byłyśmy w Tilissos (można tam zobaczyć minojskie wille), Anogia, grota Zoniana i oczywiście Knossos. Osobiście uważam, że po Krecie podróżuje się bardzo dobrze. Można w górach zabłądzić, ale miejscowi są bardzo mili i nawet jak nie znają angielskiego podajesz im nazwę miasta to pokażą kierunek.
Co do wąwozu Samaria, to myślę, że jak już ktoś na Krecie jest to powinien tam pojechać. Oczywiście trzeba pamiętać o wodzie i dobrych butach, bo idzie się po kamieniach. Kanapkę tez można zabrać, bo jednak trochę czasu się idzie. Widoki piękne Polecam
Ja zjechałam autkiem praktycznie całą Krete Byłam zachwycona

Najbardziej mi sie podobała: Chania, płaskowyż Lasithi, Elafonisi, Ulounda i Agios Nikolaos

Co do zabładzenia - to podnosi atrakcyjność wycieczki Mały straszek a jest potem co wspominac
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:28   #141
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Kreta

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Ja zjechałam autkiem praktycznie całą Krete Byłam zachwycona

Najbardziej mi sie podobała: Chania, płaskowyż Lasithi, Elafonisi, Ulounda i Agios Nikolaos
Ja całej nie zdążyłam, bo byłam tylko tydzień. Myślałam, że 7 dni wystarczy na taką wysepkę... i się pomyliłam

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Co do zabładzenia - to podnosi atrakcyjność wycieczki Mały straszek a jest potem co wspominac
Masz rację, trochę adrenaliny zdecydowanie podnosi atrakcyjność Często wspominam jak w górach zabłądziłyśmy. Już myślałam, że w samochodzie z siostrą będziemy spały Ale na strachu się skończyło.
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:38   #142
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Kreta

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Ja całej nie zdążyłam, bo byłam tylko tydzień. Myślałam, że 7 dni wystarczy na taką wysepkę... i się pomyliłam


Masz rację, trochę adrenaliny zdecydowanie podnosi atrakcyjność Często wspominam jak w górach zabłądziłyśmy. Już myślałam, że w samochodzie z siostrą będziemy spały Ale na strachu się skończyło.
Tak troszkę za mało tydzień...

hahah ja tez już mysłałam że nie wrócimy tylko tam zostaniemy i będziemy kozy wypasać wysiedliśmy z auta i gdzie nie spojrzeć góry i nic wiecej w końcu udało sie dotrzeć do wioseczki
czułam się tam, jak w amerykańskim filmie drogi o charakterze thriler
taka przestrzeń i pustka, brakowało tylko seryjnego mordercy!
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 21:09   #143
Bartekwakacjenakrecie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kreta-Triada

Reklama

Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2010-01-28 o 08:01
Bartekwakacjenakrecie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:08   #144
plumfour_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Kreta - Agia Roumeli Hotel

Dzień Dobry!
Mam prośbę do osób które tam były. Czy moglibyście mi napisać coś więcej ponad to co pisze na ich stronie internetowej? Może ktoś tam pracuje ? Ponieważ zastanawiam się nad podjęciem tam pracy i naprawdę chciałabym wiedzieć czy jest to "solidne" miejsce.
plumfour_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 19:41   #145
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Kreta

Mówicie ze tydzień na Krecie to malo ?
Ja teraz-10 czerwca wykupiłam Last Minute na tydzień własnie.
Kurcze,wiecej nie moge bo nie mam urlopu.Ale moze to wystarczy zeby wypocząc...
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 07:47   #146
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Kreta

na wypoczynek na pewno wystarczy, na poznanie calej wyspy to i dwa tygodnie mało
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:44   #147
dzinula890
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 98
Dot.: Kreta

Ja już za tydz lecę do miejscowości Gouves na Krecie do hotelu The Island.
Ktoś może był tam?
dzinula890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 01:13   #148
mala_mi77
Raczkowanie
 
Avatar mala_mi77
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 277
Kreta - Hersonissos

Cześć dziewczyny ( i nie tylko;p) !! Wybieram się w tym roku w lipcu z przyjaciółka do Hersonissos na Krecie i zastanawia mnie temat odnośnie klubów w tym mieście. Do jakich warto pójść i w jakich cenach mniej więcej sa wejściówki? Dodam jeszcze, że będziemy w hotelu Eri Beach, może ktoś już przetestował ten hotelik - bede wdzieczna za opinie
mala_mi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:11   #149
Kiereska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kreta - Hersonissos

Ja byłam w tamtym roku w Hersonissos i uwierz mi, że naprawdę nie będzie problemów z odnalezieniem fajnych klubów. Wieczorem miasteczko zamienia się w jedną wielką imprezę. Przed klubami stoją "zaganiacze", którzy potrafią złapać cię za rękę i wciągnąć do któregoś z lokali, kusząc przy tym różnymi promocjami na drinki itp. Wejście w większości klubów jest za darmo. Niestety, plagą tego miasteczka są tabuny pijanych niemieckich, holenderskich i angielskich małolatów ;/
Kiereska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:24   #150
polipopet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kreta

Na Krecie nie czuc za bardzo upalow. Morska bryza wplywala na nas kojaco.Jedne z najlepszych wakacji w naszym zyciu . Goraco polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez polipopet
Czas edycji: 2010-07-12 o 19:26 Powód: blad
polipopet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 13:47:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.