Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 22:10   #5011
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie


uuuu ile postów <łapie się za głowe>

Kamila mialam to samo wczoraj... dosyć już miałam słuchania marszów załobnych Chopina :/ a że ten wyajzd od lutego wykupiony: bardzo przewidywalni jesteście co do planowania wakacji z takim odstępem Jesteście pewnie żen ic nie wypadnie przez te parę miesięcy?

Daria zazdroszczę jazdy konnej Też mnie to kręci podobnie jak Bejjkę Tyle że obie już jakieś doświadczenie macie a ja bym była początkująca
Co do wakacji Iga to ja mam jakieś 10 dni czerwca/lipca i początek września już zaplanowany jeśli przejdę tą sesję na turystyce koniec czerwca: obóz sportowy w Ślesinie a we wrześniu objazdówkę po Wielkopolsce
Daria a Wy jakichś wyjazdów terenowych na AWF nie macie?
Babessa gratuluję Gabi ukończenia roczku

Witam też Nowe Panie na naszym wątku

Cieszę się że Pani Lipcowa została z nami bo o ile mnie pamięć nie myli jakaś nieobecność była ;D
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:17   #5012
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ooo, ktoś mnie pamięta To fakt, nie udzielałam się, bo jakoś ciężko mi się wkręcić :P Ale cały czas na bieżąco podczytuję :P
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:36   #5013
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość

Daria zazdroszczę jazdy konnej Też mnie to kręci podobnie jak Bejjkę Tyle że obie już jakieś doświadczenie macie a ja bym była początkująca
Oj tam trzeba próbowa nowych rzeczy w życiu, choć wiem jak czasem trudno zacząć poza tym ja też już właściwie jestem początkująca, bo musiałabym zacząć od nauki, bo tyłek ciężko mi oderwać z siodła

ale piękna pogoda
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 09:48   #5014
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Asiaczek, ja ogólnie byłam zawsze przyzwyczajona do Las Minutów, ale biura podrózy powoli od nich odchodza poza tym oferty lm są czesto bardzo okrojone i mało ciekawe. Od zeszłego roku korzystamy z TŻtem z ofert first minute. Wczasy do Turcji w 2009 wykupilismy juz w styczniu (też mi było z tym bardzo dziwnie i tez miałam obawy czy coś po drodze nie wypadnie) teraz w połowie lutego w dodatku lecimy nie tak późno jak do Turcji Jedyne obawy mam związane z tym wulkanem na Islandii bo czytałam że on tak buchac moze nawet kilka miesięcy, i troszke sie obawiam czy nastepna erupcja nie nastąpi kiedy będziemy mieli lecieć do Egiptu lub z niego wracać
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:22   #5015
Maris_SW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2
GG do Maris_SW
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć, jestem tutaj nowa i wpadłam się przywitać
Maris_SW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 13:04   #5016
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Czesc dziewczynki!!

Lipcowa87 szukam pracy głownie biurowej, ostatnio pracowałam w biurze nieruchomości, nawet bardzo mi się podobało, wiec chciałabym coś podobnego

Piękna pogoda nam się nadal utrzymuje, chociaż na jutro niestety zapowiadają już deszcz Ale może się nie sprawdzi i słoneczko nas nie opuści.

Co do wakacji, to pewnie wybiorę się jak co roku nad nasze polskie morze Jeśli dobrze pójdzie, to razem z uparciuchem, który się wciąż do mnie nie odzywa faceci...
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:53   #5017
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Maris witamy na naszym wątku
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 18:39   #5018
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Widzę, że temat koni się rozwinął, ja bardzo lubię patrzeć na te zwierzęta, podziwiać je w ruchu ale niestety nie mogę zaakceptować ich zapachu... kiedyś moja siostra dość często chodziła pojeździć, nawet uczyła dzieci i jak wracała do domu to wynosiłam jej rzeczy na balkon bo nie mogłam znieść zapachu

Mam w pracy dziwnego kolegę, pierwsze wrażenie super facet ale po czasie okazuje się że jest bardzo niezaradny i w dodatku każdą najmniejszą uwagę, radę odbiera jako atak na swoją osobę. Ostatnio powiedział, że drażni go nasze ciągłe prowadzenie go za rękę ale jak dostaje swobodę to nic nie robi, bo nie wie jak, z kim itd. Mnie powoli zaczyna to irytować i mam coraz mniejszą ochotę z nim współpracować, a niestety muszę

co do wakacji to ja jak zwykle nie mam planów mam nadzieję, że coś jeszcze wymyślę.

wrrr jutro podobno ma padać a już się przyzwyczaiłam do tego słoneczka ..
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 07:40   #5019
Maris_SW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2
GG do Maris_SW
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

No i padało..wszystkie zabawki na balkonie mokre..a córa(2 lata) właśnie jedzie pazury pilniczkiem
Maris_SW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:39   #5020
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry.

witam nowe wizazanki .

pogoda w kratke, a szkoda . no i te zimne noce . wlasnie wisi nad nami mega, wielka chmura deszczowa .

ja mam mega zawalone gardlo i skrecze jak stary kogut , a w pracy niestety musze byc.

do domku mi sie chce. a ja dzisiaj jestem do 16:00 w pracy .

co do koni to nigdy mnie do nich nie ciagnelo .

wakacje - achhhhh..... nie mamy jeszcze planow.

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:57   #5021
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Na jezycach przed chwilą było gradobicie
Teraz starsznie wieje
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 16:40   #5022
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja to dzisiaj siedzę i się trzęsę z zimna najchętniej opatuliłabym się szczelnie kocem

ciekawe jaka będzie pogoda na weekend majowy? bo nie wiem co wybrać: wrocław, morze czy....rodziców

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Dziewczyny znacie jakiegoś dobrego endokrynologa w Poznaniu?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:45   #5023
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć Dziewczęta

Witam wszystkie nowe koleżanki

W temacie SPA to w weekend byłam w Kołobrzegu w Arka Medical SPA. Było wspaniale, zafundowałam sobie peeling, kąpiel i namaszczenie czekoladą masaż klasyczny pleców i kąpiel w białej glince. Zabiegi w sobotę a w niedzielę spacer nad morzem i rybka. Niestety nie mam porównania z innym SPA, ale w tym mi się podobało.

Co do wakacji to nie mam żadnych planów, ale wiem że muszę gdzieś wyjechać bo nie dam rady bez wakacji.

Dzisiejsza pogoda mnie wykańcza, cały czas mi jest zimno a jak zobaczyłam śnieg to oniemiałam ze zdziwienia

Gorąco pozdrawiam
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 00:42   #5024
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej hej

No pogoda nas nie rozpieszcza niestety :| Jak wracałam z pracy to myślałam, że zamarznę!!

Fajnie, że są nowe koleżanki na naszym wątku Ciesze się !! I witam

Co do zapachu koni to idzie się przyzwyczaić Ja ich nie wącham. idę do stajni lub na padok, zabieram kopytnego i czyszczę na dworze, także nie śmierdzi zbytnio. A ciuszki po każdej wyprawie wkładam od razu do pralki, także nawet nie wiem czy śmierdzą czy nie (kask wietrzy się już od czwartku na balkonie, pewnie już mi zawilgotniał )

idę spać.
jutro do ortodonty, a potem mam sesję foto Bardzo się cieszę i nie mogę doczekać
Mam nadzieję, że pogoda się chociaż trochę poprawi!!
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:09   #5025
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Daria a co to za sesja? Ty kogoś/coś pstrykasz czy Ktoś Ciebie?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:09   #5026
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ktoś mnie.

już mam dość pstrykania zdjęć komuś., co też jest fajne... no ale... ja też bym chciala mieć jakieś ładne zdjęcia, a w moim otoczeniu jak ktoś takowe zrobi to jest bardzoo eeekkm... zle wykonane tak to nazwę
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:21   #5027
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

bry!

Daria na fotomodelkę masz świetne "warunki" Widziałam jedną fotkę na n-k i bardzo mi się podobała

Dzisiaj znacznie cieplej i podobno w weekend też ma być ładnie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:33   #5028
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

witajcie.

rzeczywiscie pogoda nas nie rozpieszcza . mi chorobsko w ogole nie przechodzi. generalnie wielka .

Daria to jak bedziesz miec fotesy to wrzuc na wizaz .

Karola rewelacja z tym spa . ja jeszcze swojego prezentu gwiazdkowego nie zrealizowalam, a wlasnie byly to zabiegi w spa .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:12   #5029
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Magdzia wiadukt w Antoniku zaczną robić od 22 maja. Tak dzisiaj wyczytałam w Głosie Wielkopolskim.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 09:51   #5030
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie.

Ja właśnie sprzątam od rana, Kuba znowu chory od wczoraj, no i leży bidulek z temperaturą jakaś wirusówka go dopadła ale co się dziwić jak temp na dworze tak "skacze".

AniaA i EvkaDZIĘKUJĘ, ja właśnie już wykorzystałam Wasz prezent urodzinowy zabieg w spa było fantastycznie i na pewno tam wrócę (byłam na os.Batorego) polecam panią Kingę www.regeneracja-spa.pl .

Ach i już mamy załatwioną rezerwację nad morzem w Kołobrzegu na tydzień jadę z moją familią tam gdzie była Karola30 czyli www.arka-mega.pl teraz tylko modlić się o pogodę muszę bo zazwyczaj mamy pecha co do pogody nad polskim morzem .

Pozdrawiam.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:32   #5031
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Wczoraj oglądaliśmy Wyspę tajemnic super film. Autor widmo i Wyspa tajemnic to moje ulubione filmy tego miesiąca
Natomiast trochę mnie zawiódł Woody Allen z Co nas kręci, co nas podnieca najbardziej tym, że w nim nie zagrał


Szukam jakiegoś*fajnego przepisu na obiad.
marzy mi się coś z drobiu lub owoców morza tżet upiera się przy czerwonym mięsie my to zupełnie niedobrani smakowo jesteśmy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:51   #5032
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny

siedzę w domku i walczę właśnie ze szmatą wieczorem przyjedzie do mnie moja siostra bardzo się cieszę mimo, że już jutro jedzie dalej w trasę i niewiele będziemy miały czasu na pogaduchy. Zostawia u mnie autko i będę mogła go przez tydzień użytkować choć nie ukrywam, że troszkę się stresują tą sytuacją.

Iga zdrówka dla Kubusia a jak Twoja alergia?

Kamila
z tym mostem to widać wielkie zamieszanie ostatnio natrafiłam na artykuł z 2008 roku, w którym było napisane że właśnie rozpoczyna się remont wiaduktu...nie wiem co oni robili przez 2 lata, chyba czekali aż sam się rozsypie

Bejjka ja ostatnio rozkochałam się w kurczaku z pieczarkami, cebulką i papryką w sosie śmietanowo serowym, pycha

Aniu jak się mieszka? sąsiedzi ok? Artur zaakceptował już Wasze nowe lokum?

Macie jakieś plany na weekend majowy?

Miłego dnia kobietki
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 15:50   #5033
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
ktoś mnie.

już mam dość pstrykania zdjęć komuś., co też jest fajne... no ale... ja też bym chciala mieć jakieś ładne zdjęcia, a w moim otoczeniu jak ktoś takowe zrobi to jest bardzoo eeekkm... zle wykonane tak to nazwę
a jeśli można wiedzieć kto będzie robił te fotki i ile stawka wynosi? sama bym sobie chciała trzasnąc taką sesję profesjonalna
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 21:13   #5034
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
a jeśli można wiedzieć kto będzie robił te fotki i ile stawka wynosi? sama bym sobie chciała trzasnąc taką sesję profesjonalna
nie znam tych ludzi. i generalnie to nie płacę w ogólę, bo tak się umawiam.. no chyba, że z góry umawiam się, że sesja jest płatna, ale to nie są wygórowane kwoty.

jeśli chcesz podam Ci namiar na świetnego gościa z Bydgoszczy. zrobi Ci sesje za 100zł (ja tyle akurat płaciłam)
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:46   #5035
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Dziewczyny

od dwóch dni śmigam autkiem i całkiem nieźle mi to wychodzi, jak do tej pory nikt na mnie nie trąbił

myślałam, że Jarosław Kaczyński jest w stanie bardziej uszanować to co się stało a nie pchać się do władzy wykorzystując śmierć brata, ponownie okazał się próżnym człowiekiem...ale dość już o polityce.

Dzisiaj idę z koleżanką z pracy na koncert szkoda tylko że jutro trzeba skoro świt wstać do pracy...

co do sesji zdjęciowej to mnie kiedyś kolega z pracy proponował, jakoś nie zdobyłam się na odwagę ale coraz częściej o tym myślę...może..

wczoraj posadziłam pierwsze kwiaty na balkonie od razu zrobiło się piękniej, weselej...
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:11   #5036
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Madzia, gratuluję autka super, ale Ci zazdroszczę ja wciąż jestem na etapie wykłócania się z tżetem o nasz jedyny samochód ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni i będę pomykała swoim




Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
myślałam, że Jarosław Kaczyński jest w stanie bardziej uszanować to co się stało a nie pchać się do władzy wykorzystując śmierć brata, ponownie okazał się próżnym człowiekiem...ale dość już o polityce.
a ja byłam pewna, że nie odpuści
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:34   #5037
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bejjka na razie to tylko wypożyczenie na tydzień, moja siostra jechała na kurs i zostawiła mi autko na tydzień potem ono znowu wraca do Koszalina a ja będę musiała jeszcze miesiąc czekać ale przyznaję do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:16   #5038
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Magdzia jak sie zdecydujesz na tą sesje to daj mi znać.
Z chęcią Cie do niej umaluję
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:47   #5039
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Z chęcią Cie do niej umaluję
Kamila potrafisz dobierać kolorówke do typu urody?
chciałabym Cię kiedyś wykorzystać


ale pogoda a my od czwartku do poniedziałku siedzimy na helu
na dodatek jestem taka rozkojarzona, że pije kawę za kawą a miałam ograniczać
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:52   #5040
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej Dziewczynki


Komp mi w domu szwankuje 3 razy próbowałam napisać posty i za każdym razem traciłam cierpliwość bo nie dodawało. Znalazłam chwilę, aby coś skrobnąć z roboty.

Aguś jestem w szoku że mała ma już rok a cioca Ewa nawet jej jeszcze nie odwiedziła Muszę to nadrobić!

Bejka mnie Wyspa tajemnic w ogóle nie zainteresowała a Woody Allen tylko utwierdził mnie w przeknaniu, że go nie trawię Swoją droga, film ogladałam pól roku temu a dopiero teraz w Polsce...
Z super rzeczy to w piątek byłam, na nocy kina polskiego w Multikinie Malta. Bałam się że zasnę w trakcie ale wytrzymałam do 3 i tylko 2 razy ziewnęłam O ile filmy które widziałam (Różyczka i Wszystko co kocham) były super o tyle zachowanie ludzi na sali pozostawiało wieeele do życzenia. Szkoda zdrowia na użeranie się z bydłem.

Co do SPA to raczej pojedziemy do Ciechocinka Dostałam super ofertę od naszego klienta no i blisko Toruń który bardzo lubię

Zdecydowałam się zmienic ginekologa bo mam dość czekania po 2 miesiące na termin Zmieniam też klinikę z Lux Medu na Medicover, dawno już powinnam to zrobić, mam nadzieję ze nie będę załować

Co do długiego weekendu to uderzam do Władysławowa i nie mogę się już doczekać

Dariunia ja mialam raz profesjonalną sesję i choć efekty wg mnie były super to 2 raz bym się raczej na przedsięwzięcie na taką skalę nie zdecydowała. Nie lubię swoich zdjęc, no i to wbrew pozorom bardzo męczące jest. Ale pochwal się efektami nam

Madzia powodzenia z furką! Na jakim koncercie byłaś?

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2010-04-27 o 13:53
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.