Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 18:00   #2101
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Czy naprawde zadna z was nie orientuje sie ktore wlosy sa najlepsze na tasmie naturalne nie dosc drogie tak do 200zl zeby byly pozadniejsze? Bardzo prosze o jakas rade
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:17   #2102
selllena
Zakorzenienie
 
Avatar selllena
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 563
GG do selllena
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

witam chcialam spytac czy ktos kupowal na allegro wlosy od uzytkowniczki Evelbeauty i czy byl zadowolony aukcje ktor emeni interesuja dotycza wprawdzie wlosow syntetycznych ale niestety w tej chwili nie stac mnie na wlosy naturalne bo moge przeznaczy w tym celu do 80zł, max 100 a potrzebuje przedluzania bo swoje wlosy mam cienkie i zniszczone
__________________
biżu

ciuszki

książki

kosmetyki
selllena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:30   #2103
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Jak kupisz syntetyki a swoje masz cienkie i zniszczone to bedzie bardzo widac roznice...
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:25   #2104
selllena
Zakorzenienie
 
Avatar selllena
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 563
GG do selllena
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

mialam juz kiedys syntetyki na kreatynie z jakas tam domieszka naturalnych niby ale wiadomo jak to jest nie bylo widac, co do zniszcoznych wlosow wycieniuje i zetne koncowki przed przedluzeniem wiec powinno byc okej
__________________
biżu

ciuszki

książki

kosmetyki
selllena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:13   #2105
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ja zamówiłam sobie włoski u tej pani http://allegro.pl/clip-in-on-100-nat...386293554.html i jestem bardzo zadowolona nie błyszczą się sztucznie kolor świetnie pasuję przesyłka szybka polecam ! i podaje link do moich zdjęć http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura937436.htm
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:02   #2106
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
ja zamówiłam sobie włoski u tej pani http://allegro.pl/clip-in-on-100-nat...386293554.html i jestem bardzo zadowolona nie błyszczą się sztucznie kolor świetnie pasuję przesyłka szybka polecam ! i podaje link do moich zdjęć http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura937436.htm

ja tez zamowilam te wsloy i to chyba najrzadsze jakie kiedykolwiek mialam w reku, nie moge ich zwrocic i lipa nadaja sie tylko do zageszczenia ale to w malym stopniu
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:03   #2107
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja tez zamowilam te wsloy i to chyba najrzadsze jakie kiedykolwiek mialam w reku, nie moge ich zwrocic i lipa nadaja sie tylko do zageszczenia ale to w malym stopniu

A czemu nie mozesz ich zwrocic?

Dokup tasmy i doszyj sobie do tych
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 14:12   #2108
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
A czemu nie mozesz ich zwrocic?

Dokup tasmy i doszyj sobie do tych

bo je rozpielam, tzn zdjelam z nich ten plastikowy lacznik. jesli mialabym dokupic tasmy to wlosy mnie wyjda ile kasy, wole je sprzedac i kupic nowe porzadne
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 14:17   #2109
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Nie wiem ile w Polsce, ja kupilam wlosy na tasmie i sama przyszylam spinki, przyszylam podwojnie zeby byly gestesze i zebym nie miala duzo spinek.
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:12   #2110
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam pytanie jak dopasowujecie swoje włosy do clipów. Wiadomo ze nasze mają jakaś długość i żeby nie było widać przejścia... ja mam włosyod ucha do ramion trochę wycieniowane bez duży różnic w długości (prawie równe), i jak wpinam ostatnią taśmę najbliżej czubka głowy to choćbym nie wiem jak się starała prostowała i maltretowała zawsze odznacza się od clipów, coś w rodzaju tupecika... Może trochę przesadzam nie jest to drastyczne, ale widać . I na dodatek moje włosy mają minimalnie inny odcień, mimo farbowania mój włos wpada w odcień szarości a clipy idealny kolor jaki był zaplanowany, więc tym bardzie chciałabym dopasować je tak żeby się nie odcinały od reszty. Czy sprawę załatwi wycieniowanie moich włosów bardziej? Zastanawiałam się czy nie iść do fryzjerki zapiąć clipy i poprosić zeby mi dopasowałą wierzchnią warstwę moich włosów...
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:13   #2111
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ja tez wlasnie chce isc do fryzjerki zeby mi pocieniowala wloski razem z klipami (jak je w koncu kupie bo nadal nie wiem jakie, znacie jakies dobre ale nie zbyt drogie wloski?) tylko ze musimy sie liczyc ze oczywiscie nie skonczy sie na wycieniowaniu tylko naszych wlosow, zeby nie bylo takiego skoko trzeba wycieniowac cale wloski tj z klipami
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 09:25   #2112
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jhiuhiophn gyfgtvg Pokaż wiadomość
Mam pytanie jak dopasowujecie swoje włosy do clipów. Wiadomo ze nasze mają jakaś długość i żeby nie było widać przejścia... ja mam włosyod ucha do ramion trochę wycieniowane bez duży różnic w długości (prawie równe), i jak wpinam ostatnią taśmę najbliżej czubka głowy to choćbym nie wiem jak się starała prostowała i maltretowała zawsze odznacza się od clipów, coś w rodzaju tupecika... Może trochę przesadzam nie jest to drastyczne, ale widać . I na dodatek moje włosy mają minimalnie inny odcień, mimo farbowania mój włos wpada w odcień szarości a clipy idealny kolor jaki był zaplanowany, więc tym bardzie chciałabym dopasować je tak żeby się nie odcinały od reszty. Czy sprawę załatwi wycieniowanie moich włosów bardziej? Zastanawiałam się czy nie iść do fryzjerki zapiąć clipy i poprosić zeby mi dopasowałą wierzchnią warstwę moich włosów...

a masz geste swoje clipy? gdzie kupowalas?
moze za wysoko wpinasz ostartnia tasme. albo masz cinkie wlosy i ciezko ci ja przykryc, wiecej tapiru i lakieru
co do cieniowania fryzjerki ja bym sie bala ze mi polowe ich zetnie a przeciez clipy zbyt tanie nie sa
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 09:49   #2113
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

clipy mam gęste, swoje włosy też tylko kupiłam je do przedłużenia bo mam do szyi swoje włosy, trochę cieniowane. Clipy kupowałam w
http://www.chichairextensions.com/?1...emy-human-hair
są na prawdę super.
Chyba wszystko robię dobrze, bo clipów nie widać, ale widać przejście między moimi włosami, a clipami. Znalazłam zdjęcie na którym wygląda to podobnie jak u mnie, tylko ze ja mam dobrany jednolity kolor.

I clipów nie chcę cieniować tylko moje włosy, bo dawno ich nie obcinałam i może to sprawia że się odcinają linią prostą od clipów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (57,6 KB, 128 załadowań)
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 10:43   #2114
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

zamówiłam te włoski http://www.hairservice.pl/p/36/238/kolor-01-naturalne-remy-clip-in-on-52-55-cm-mega-zestaw-czarny-wlosy-naturalne-clip-in-on.html
jak je dostane zrobię fotki i wstawię
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 11:50   #2115
slodziutka123
Przyczajenie
 
Avatar slodziutka123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: internet:P
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ja znam dobrą fryzjerkę która zna się na doczepianiu włosków jak i icg cieniowaniu wiele fryzjerek nie umie włosów takich ścinać.
slodziutka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:58   #2116
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

http://allegro.pl/item1379831305.html

Kochane, czy takie pasemka można przyczepić przygrzewając prostownicą?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:45   #2117
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hahaha oj teraz dziewczyno to mnie rozbawiłaś do tego jest potrzebna zgrzewarka i osoba ktora sie na tym zna pokleisz sobie całe włosy
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:16   #2118
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dzisiaj sobie jedno przygrzałam prostownicą, ale cienkie (idealnie się trzyma) i zastanawiam się nad kupnem tych z all albo ew. takich clip-in.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:34   #2119
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny od pewnego czasu podglądam ten wątek i wasze rozmowy. Jestem ciekawa czy orientujecie się może ile zapłaciłabym u fryzjera za przedłużenie włosów(pasma naturalne) jeżeli kupiłabym samodzielnie włosy? Ciekawe ile fryzjer wziąłby za samą robociznę.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 23:50   #2120
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item1379831305.html

Kochane, czy takie pasemka można przyczepić przygrzewając prostownicą?
no jasne
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:03   #2121
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

co mam zrobic jak z tasmy wychodza mi nadmiernie wlosow? jak je przyszyc?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:41   #2122
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

w końcu znalazłam patent na przedłużenie włosów, żeby już tym razem nie bolało... (tak jak to było w przypadku keratyny)

mam włosy na tasmie z dobrewlosy.pl i szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego. włosy są identyczne jak te na keratynie zamówione od 4greatHair. po rozpakowaniu piękne, mięciutki, zdrowe, a po pierwszym myciu robią sie sztywniejsze, bardziej szorstkie, typowe azjaty. absolutnie identyczna jakość... i stąd pewnie moje rozczarowanie, bo z 4greatHair zamawialam w ciemno, po prostu znalazlam na allegro, ładnie wyglądały, nie były drogie, to wzięłam... a potem sie naczytałam, że takie dobre włosy są na dobrewlosy.pl wiec myslalam ze beda duzo lepsza... a nie takie same. rzecz sie tyczy koloru 613, wyglądają na bardziej zniszczone niz moje :/

no ale do meritum 3 razy montowałam je przyszywając do warkocza i za trzecim razem wyszło idealnie. nic nie odstaje, żadnych górek, nic kompletnie nie widac. mam 3 rzędy dobieranych i do kazdego przyszyta jedna tasma (fabrycznie szyta podwójnie, ale nie jest jakas megagęsta). i te 3 warstwy w zupełnosci wystarczają. wszystkie warkoczyki są w kształcie półokręgu, nie są proste. jedna zamontowana jest dosc nisko, od ucha do ucha, druga zaraz nad nią i ona idzie na boki i najwyzsza krotsza od srodkowej i dluzsza minimalnie od tej dolnej.
i nic nie boli, nic nie posklejane, zadnych metali... polecam te metode
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:33   #2123
szabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny od pewnego czasu podglądam ten wątek i wasze rozmowy. Jestem ciekawa czy orientujecie się może ile zapłaciłabym u fryzjera za przedłużenie włosów(pasma naturalne) jeżeli kupiłabym samodzielnie włosy? Ciekawe ile fryzjer wziąłby za samą robociznę.
myślę, że fryzjerzy oprócz zarabiania na usłudze, zarabiają również na materiale do przedłużania (na włosach) więc to się może okazać finalnie, że wcale taniej Cię nie wyjdzie niż jakbyś miała wziąć od fryzjera pełen pakiet (włosy+usługa)
no i strasznie rozbawił mnie pomysł doczepiania końcówek keratynowych za pomocą prostownicy
szabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 14:58   #2124
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szabelle Pokaż wiadomość
myślę, że fryzjerzy oprócz zarabiania na usłudze, zarabiają również na materiale do przedłużania (na włosach) więc to się może okazać finalnie, że wcale taniej Cię nie wyjdzie niż jakbyś miała wziąć od fryzjera pełen pakiet (włosy+usługa)
no i strasznie rozbawił mnie pomysł doczepiania końcówek keratynowych za pomocą prostownicy
niby dlaczego ??
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 17:22   #2125
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja tez zamowilam te wsloy i to chyba najrzadsze jakie kiedykolwiek mialam w reku, nie moge ich zwrocic i lipa nadaja sie tylko do zageszczenia ale to w malym stopniu

ojj nie strasz ja zamawiałam też te wloski niedawno i na jutro powinny dojść do mnie... więc zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieję, że nie będą rzadkie... Skusiłam się na nie ze względu na 100% pozytywnych komentarzy. A może Ty miałaś za krótkie włoski albo bardzo cienkie? i źle one wyglądały ??


trzymajcie kciuki żeby były ladniutkie jutro dam znać (o ile już dojdą) buziaki!
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:33   #2126
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ja te kłaczyska z DW zamawiam już z drugi rok i są swietne czasami im się zdarzy przekłamanie z kolorem w stosunku do ich próbnika ale generalnie jestem zawsze zadowolona

WIECIE MOŻE KTO PRZEDŁUŻA W WARSZAWIE NA TISSAGE ( METODA WARKOCZYKOWA/ JAPOŃSKA?)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:39   #2127
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Sintagma sprawdź na allegro, chyba tam widziałam ogłoszenie o przedłużaniu tissage z Warszawy...


a ja dalej próbuję i próbuję, oglądam filmiki na you tube, jak je zakładać prostuję swoje włosy ale mimo wszystko odznaczają się od clipów... może mam za krótkie??? sama nie wiem, widziałam ze przedłuża się krótkie włosy i ładnie to wygląda.... ja jakoś nie potrafię... no nic jutro walcze od nowa, a jak nie to zostało mi związywanie włosów w kitka

Edytowane przez jhiuhiophn gyfgtvg
Czas edycji: 2011-01-09 o 23:40
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:52   #2128
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jhiuhiophn gyfgtvg Pokaż wiadomość
Sintagma sprawdź na allegro, chyba tam widziałam ogłoszenie o przedłużaniu tissage z Warszawy...


a ja dalej próbuję i próbuję, oglądam filmiki na you tube, jak je zakładać prostuję swoje włosy ale mimo wszystko odznaczają się od clipów... może mam za krótkie??? sama nie wiem, widziałam ze przedłuża się krótkie włosy i ładnie to wygląda.... ja jakoś nie potrafię... no nic jutro walcze od nowa, a jak nie to zostało mi związywanie włosów w kitka
Myślę, że problem może polegać na różnicy w strukturze włosa, mam podobnie, u mnie rzeczywiście w niewielkim stopniu problem rozwiązało mocne cieniowanie swoich włosów. Spróbuj je wycieniować i zobacz jak będzie wtedy, ale myślę, że na tym polega problem. A jakie masz włosy ? Pewnie azjaty ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:02   #2129
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

może masz rację, chociaż moje naturalne włosy są dość podobne, ale na pewno mimo prostowania inaczej się układają niż clipy

ja mam te włosy http://www.chichairextensions.com/?1...emy-human-hair

teraz tylko się boje ze mi fryzjer wychapie moje kudły, raz poszłam podciąć końce i lekko wycieniować i pozbyłam się od 5 do 10 cm z długości

ale pójdę wycieniować samą wierzchnią warstwę włosów, założę clip i pokaże o co mi chodzi, bo jak wycieniuje mi całe to będą sterczeć jak zrobię kitka z clipami a teraz się fajnie chowają
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:41   #2130
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

no nic, ponoszę póki co te które mam, w końcu 20zł nie kosztowały, ale już mam pomysł co do następnych...

widziałam, że masa dziewczyn zachwyca sie profibre... i jeśli faktycznie są takie super to rozwiązałoby moje problemy. podoba mi sie fakt, ze sie lekko wywijają, nie musiałabym prostowac moich, oraz to że są lżejsze...
problem jest tylko jeden chce je na taśmie więc chyba bede musiala sie udac do zakładu perukarskiego... wiecie może ile kosztuje wsadzenie np 100g włosów na taśme?
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.