Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 18:22   #121
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Ja bym dała mleko z kleikiem
aha, czyli to co daję od czasu do czasu na noc ?

tylko wydaje mi się, żw ono kleiku to prawie tam nie ma. Jest jakieś takie cienkie
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:37   #122
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Witamy się i my

Jestem dopiero teraz, bo A. daje popalić. Poza tym zmarł tato koleżanki z innego wątku i trzeba się było zorganizować

Widziałam tylko dyskusję o Agnieszkach - ja tu jestem i proszę mnie nie wyrzucać

nikt nawet nie śmie !

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Doczytałam stary wątek - Dalia sama się zlinczowałaś, więc ja już bić nie będę Poprawiłyście mi humor ewidentnie
Kochane jesteście

Ty również... małe zamieszanie wprowadziłam, bo cie pomyliłam z inna Agnieszką i za to

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
my po szczepieniu było chwilkę płaczu ale spoko.
Olivka waży 7820 o ostatniej wizyty przytyła tylko 860g mierzy 68,5 cm

sporo przytyła, bo mówią ze norma to 300-500 g ale to dobrze że dziewczę zdrowe i silne rośnie
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:39   #123
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
mój niby też, ale widać za mało.

190 ml Michałek też wcina za jenym zamachem ;p

Dziś się śmiałam do tż, że są deserki3ech firm. Gerbera 130ml, Hipp 160ml i jest BoboVita 190 ml dla Michałka

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Patrzcie jaka cudowna

http://allegro.pl/lozeczko-kolyska-c...353890373.html
mialam taka dla Olka ale w innym kolorze nie sprawdzila sie ale za to jak ladnie wygladala
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:39   #124
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy jak karmicie wasze dzieciątka zupkami, deserkami itp to czy też są tak umaraszone jak mój ??? tragedia śliniak w ogole nie zdaje egzaminu a już w ogóle jak zbliżam się z łyżeczką to on się cieszy i bach mi w rękę i wszystko jest na mnie i na nim, masakra. Już nie umiem dopierać tych ciuchów.

my mamy śliniaczek ceratkowy za 10 zł z tesco... i powiem ze odkąd go mam to i tak użyłam go ze 2-3 razy

co do prania to ja mieszam dzidziusia z E i jak narazie wszystkie plamy buraczano-marchwiowo-kupowo-inne schodzą
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:47   #125
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

A ja mam sliniakow z 10. Chlopy Slinia sie jak buldogi, bez sliniaka to bluzki po 5 min do przebrania
Jakos sie wbic w ten watek nie moge
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:50   #126
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

niepowazne jestescie, jeszcze poprzedniego watku nei doczytalam a tu juz 5 stron?

czasu nie mam. w sobote sie przeprowadzilismy z Adaskiem i sprzatam, rozpakowuje, ukladam itd. Juz mi bokiem wychodzi ale fajnie w koncu widziec efekty. Jestem dumdum z TZ bo sam caly remoncik zrobil (oprocz lazienki do ktorej wzielismy fachowca i tak spierniczyl fuge ze TZ teraz po nocach z octem i srubokretem zamyka sie w lazience skrabiac i poprawiajac)

Adku w niedziele 7 miesiecy skonczyl. nie raczkuje aczkolwiek jakos sie przemieszcza, wystarczy ze spuszcze go z oka na chwile i juz go nei ma, tylem, przodem bokiem byle dalej. siada tylko w bujaczku, skladajac sie na scyzoryk i wąchajac stopki. buja sie tez wiec pewnie neidlugo raczek mu wyjdzie,
Jezeli chodzi o jedzenie to czysty odkurzacz. Kasza jaglana, brazowy ryz, owsianka w kazdej ilosci. Ryba tez mu podchodzi i spzinak z ziemniaczkami.

Nie chce sie za to w glos smiac. Na palcach jednej reki pewnie moge policzyc takie momenty. Ale bardzo pogodne dziecko jest i samowystarczalne. Z zabawka potrafi kilkanascie/dziesiat minut siedziec dzieki czemu moge sobie sprzatac nawet jak nei spi (a z Zosia to i godzine)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:10   #127
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
sporo przytyła, bo mówią ze norma to 300-500 g ale to dobrze że dziewczę zdrowe i silne rośnie
Tylko że ostatnio wizyta była 2 miesiące temu
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 19:28   #128
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
niepowazne jestescie, jeszcze poprzedniego watku nei doczytalam a tu juz 5 stron?

czasu nie mam. w sobote sie przeprowadzilismy z Adaskiem i sprzatam, rozpakowuje, ukladam itd. Juz mi bokiem wychodzi ale fajnie w koncu widziec efekty. Jestem dumdum z TZ bo sam caly remoncik zrobil (oprocz lazienki do ktorej wzielismy fachowca i tak spierniczyl fuge ze TZ teraz po nocach z octem i srubokretem zamyka sie w lazience skrabiac i poprawiajac)

Adku w niedziele 7 miesiecy skonczyl. nie raczkuje aczkolwiek jakos sie przemieszcza, wystarczy ze spuszcze go z oka na chwile i juz go nei ma, tylem, przodem bokiem byle dalej. siada tylko w bujaczku, skladajac sie na scyzoryk i wąchajac stopki. buja sie tez wiec pewnie neidlugo raczek mu wyjdzie,
Jezeli chodzi o jedzenie to czysty odkurzacz. Kasza jaglana, brazowy ryz, owsianka w kazdej ilosci. Ryba tez mu podchodzi i spzinak z ziemniaczkami.

Nie chce sie za to w glos smiac. Na palcach jednej reki pewnie moge policzyc takie momenty. Ale bardzo pogodne dziecko jest i samowystarczalne. Z zabawka potrafi kilkanascie/dziesiat minut siedziec dzieki czemu moge sobie sprzatac nawet jak nei spi (a z Zosia to i godzine)

dla adaska ze taki samodzielny chłopak!

u nas podobnie choc teraz żebol idzie, bo powtorka z marudzeniem i uszkiem i też młoda się w głos nie smieje... może ze 3 razy tylko tak na sekund pare

apropo.... polozyla sie 19:20, wstała o 20... i wlasnie udalo mi się ją uśpic... oby zasnęła

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Tylko że ostatnio wizyta była 2 miesiące temu

no to bardzo ładnie
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:43   #129
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

ide spac, nie mam weny na nic O.o
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:01   #130
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

zapraszam chętne na wyżerkę została jeszcze jedna pizza i dwa kawałki

a my po obżarciu fundnęliśmy sobie spacerek całą czwóreczką - myślę ze jeden kawałek pizzy spaliłam a zjadłam... nie powiem :t asaczek:

puściłam się.... w lotto dzisiaj wygrywam 15 banieczek

młoda śpi od 15 min - czyli pierwsza pobudka o 22:30
dzisiaj zjadła cukinię z ziemniakami i lososiem - entuzjazmu nie widziałam ale wtrząchnęła prawie cały słoiczek

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
zazdroszczę, ja to też bym zjadła ale kurcze muszę schudnąć a ciężko mi to idzie z 10 kg do zrzucenia.
to witaj w klubie - tylko ja na razie karmiąca, więc mam wymowkę bo ja tak nie umiem stopniowo ograniczać tylko - ja to muszę od razu z kopyta ruszyć i dać z bańki nadwadze ale już się nie mogę doczekać walki z tymi wrednymi przebrzydłymi kg bo strasznie źle się czuję sama ze sobą
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:02   #131
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
nikt nawet nie śmie ! [COLOR="Silver"]

Ty również... małe zamieszanie wprowadziłam, bo cie pomyliłam z inna Agnieszką i za to [COLOR="Silver"]
teraz to Kochana, a tak to nie wiesz kto ja jestem

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mialam taka dla Olka ale w innym kolorze nie sprawdzila sie ale za to jak ladnie wygladala
hahaahha
Męża brat na prezent na urodzenie córki od swoich rodziców chce kołyskę za ... 600 zł pewnie też będzie ładnie wyglądać

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ide spac, nie mam weny na nic O.o
ooooo to, to. Ja też się ślicznie żegnam, padam z nóg
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 20:20   #132
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
kontrola żelaza
przyjmował żelazo przez 3tygodnie i teraz sprawdzamy czy się poprawiło...
no to wielkie
u nas tez bioderka ok, ale mamy przyjsc jak bedzie juz dobrze chodzil.
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:23   #133
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Jestem dzielna doczytałam poprzedni wątrk jakieś 10 stron i te 5, szalenśtwo czyste...
co do posiłków my jemy tak (zwykle)
2-3 mleko 180ml
7-8 kaszka manna (gluten) 150ml
11-12 obiadek 125 lub 190ml (zależy co podaje)
16-17 owoc/mleko
19;30 kaszka 210ml

młoda nadal szaleje z ząbkami tj, widać na dolnej szczęce co najmniej dwa ( widzę kilka kropek, wiec nie wiem dokładnie) u góry też coś prześwituje ale nic sie nie przebiło jeszcze, spanie jest w ciągu dnia straszne wczoraj na 14 godzin fukncjonowania spała az godzinę, dziś również na 14 godzin zrobiła sobie 5 drzemek w tym najdłuższa prawie 20 minut wieczotami pada jak zabita i spi nawet jak dziś do 3;30 wtesy pierwsze i jedyne karmienie, prakrtycznie siedzi, ale ciągle się boje ze przechyli sie w którąś strone i będzie ryk, ale juz nie składa sie jak scyzoryk i dziś przeraczkowała do przodu dwa kroczki takto tylko do tułu wali i się wcieka, kolana ma zdarte, ale kurcze jak jej w ten upał zakładać długie/?
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:31   #134
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
ja też się melduje. Dziś mamy szczepienie. Wyniki morfologii i moczu Oliv dobre
to brawo

wariateczko pierwsze slysze o tym soaniu na boku spie tak cale zycie i nic mi nie jest

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
My z bioderkami tez musielismy dwa razy iść ale wszystko jest ok, w ogóle lekarz był zdziwiony, że Filip taki ruchliwy jest jak widział, że nie potrafi go zbadać bo ten co chwila mu się przekręcał mimo, iż go trzymał.

Moje dziecko to siedzieć nie chce jak już jest w pozycji siedzącej trzymając się za moje ręce dupkę tak dziwnie podsuwa pod stopki i wstaje, śmiać mi się z tego troche chce. A jak go trzymam już tak dość sztywnie to ładnie stoi, tylko, że to za wcześnie jeszcze.

Mam pytanko czy jak karmicie wasze dzieciątka zupkami, deserkami itp to czy też są tak umaraszone jak mój ??? tragedia śliniak w ogole nie zdaje egzaminu a już w ogóle jak zbliżam się z łyżeczką to on się cieszy i bach mi w rękę i wszystko jest na mnie i na nim, masakra. Już nie umiem dopierać tych ciuchów.
taaak, to samo, kupilam mu sliniak po kolana a i tak czasem nie daje rady mydelko z rossa na plamy polecam

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Bylam na zakupach w 4lumpach i w zadnym nie bylo spodni dresowych meskich a jak byly to za taka cene...Tz potrzebuje na budowe ale za 30zeta mu nie kupie bo po 3razach do wywalenia.za to sobie kupilam rybaczki nike malej sukienusie bodzaiaka kostium kapielowy.kupilam tez pieluchy w ross ale jakies waskie sa jak dla mnie.malej ten katar nie przechodzi a nasivin mialam tylko 3dni uzywac i co teraz?dzis jalby wiecej kaslala.kurcze martwie sie.ale pojde do lekarza to nic nowego mi nie da.nie bylo mnie 2,5h a mala co przespala prawie 2jakis szok.
fatak u nas wlasnie niezaleczony katar i pokaslywanie i na uszy poszlo, niech lepiej poslucha, da jakis syrop czy cos, chociaz bez antybiotu sie obejdzie
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:35   #135
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

glam matko polko jak i w jakim wieku odpieluchowałaś Sonie?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:40   #136
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
z

to witaj w klubie - tylko ja na razie karmiąca, więc mam wymowkę bo ja tak nie umiem stopniowo ograniczać tylko - ja to muszę od razu z kopyta ruszyć i dać z bańki nadwadze ale już się nie mogę doczekać walki z tymi wrednymi przebrzydłymi kg bo strasznie źle się czuję sama ze sobą
probuje chudnac i ja, z ciazy zostalo mi 10kg a sprzed ciazy kolejne 10. wkurzm sie bo tu lato a ja sie w zadne swoje letnie rzeczy nei mieszcze, a powiedzialam ze nie kupie nic w tym rozmiarze. zaczelam znowu biegac, sniadanie zamienilam na owsianke, ograniczylam pieczywo i brzuchol od razu mniejszy. dolaczylam jeszcze pociazowy trening Tracy Anderson (sadystka) bedzie dobrze.

Adek je bardzo ladnie, jak sie pobrudzi to dlatego ze lape wpycha do buzki a potem rozsmarowuje ja po twarzy (stad np ryba w oku), ale rzadko kiedy. jezeli cos mu smakuje to tylko kopie nogami i otwiera paszcze a jak cos juz tam wejdzie to nie wraca (no przynajmniej nie paszcza )

u was tez sa takie pierunskie meszki co gryza straszliwie?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:41   #137
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

no doczytalam was wreszcie
nie pisze za duzo bo padam,z moja mala dzis mordownia cos od wczoraj marudzi i marudzi,az sie prawie z tz-etem pobilismy kto pozmywa gary bo nie chcialo nam sie z nia bawic-co za wyrodni rodzice z nas
muffinko to chyba chodzi tylko o male dzieci z tym spaniem,bo tam jeszcze wszystko sie kształtuje,tak przypuszczam przynajmniej
no nic
padam i odmawiam posłuszeństwa
dobranoc
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:43   #138
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

To mydełko polecam i ja. Potrafi zdzialać cuda

Młody dostał butle na noc+pierś i śpi, ciekawe do kiedy ...

Jak powtórzy wczorajszą nockę to normalnie złoje mu rano dupsko :rózga:

Lece kolację zrobić i lulu.

Dobrej nocki Wam życzę

P.S. proszę jutro dużo nie pisać, tylko wyjść z dzieciaczkami na długie spacery, abym dużo nie nadrabiała

Buźka
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:17   #139
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Dlaczego brrrr?Ja to chyba jakaś nienormalna jestem ale jak widzę babki w ciązy to im normalnie zazdroszczę:rolleyes:
Ze szpinakiem też się zdziwiłam,że tak póxno można bo dzisiaj był na obiad z ziemniakiem i marchewką,mam nadzieję,ze będzie ok.
Mój po wczorajszych spazmach jak został z moja mamą dzisiaj nawet siku mi isć nie daje od razu krzyk.Ja nie wiem co to dalej będzie.
O matko, jakie szczescie, myslalam, ze tylko ja taka nienormalna jestem jakby nie studia to pewnie juz bylabym w ciazy

u nas na obiadek groszek zu marchewka

ja tez chodze z Filipem siku, zreszta nawet jak jestem w tym samym pokoju a odwroce sie tylem, to juz ryk za miesiac mamy wesele w bydgoszczy, mama ma zostac z malym na weekend i sie boje, bo on tak histeryzuje, nawet kapac z tztem sie nie chce i ryczy... a dodam, ze mame widzial ostatnio na wielkanoc i w czerwcu teraz, nie wiem, mam nadzieje, ze mu to przejdzie...

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
pizza przyszła!
zrobilas mi smaka

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

Ja z praniem mam to samo, na balkonie wiecznie wisi pranie z plam ażeby słońce wypaliło, bo tych marchewkowopodobnych ciężko mi usunąć, więc zapieram i na słońce i potem do pralki.
A z jedzeniem to Filip lubi jeszcze robić "br" no i skutkuje to niezłym pluciem i standardowo, za każdym razem gdy je to kicha. Możecie sobie wyobrazić jak ja potem wyglądam

nie musze, codzien wygladam tak samo

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

wiola dla Adka i gratki za przeprowadzke

zmysl u nas palce u stop w pecherzach, bo on na stopach i dloniach chodzi ostatnio, a w skarpetach nie bede go puszczac, bo przy 28 w domu to cale mokre oment
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 21:18   #140
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość

OLUSIA a ja nie mam jeszcze @ [COLOR="Silver"]
Cos Ty,fajnie masz

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
heh tylko nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz )) z miłą chęcią bym wpadła

.
550 km od Ciebie,jesli w tym samym kierunku Twoi bracia mieszkaja,to jakos po drodze .Dokladniej mowiac prosta linia na polnoc

Dziewczyny,tak apropo skracania list,jesli usunelam kogos nieslusznie z klubu,to przepraszam i prosze o priv!!
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:26   #141
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
probuje chudnac i ja, z ciazy zostalo mi 10kg a sprzed ciazy kolejne 10. wkurzm sie bo tu lato a ja sie w zadne swoje letnie rzeczy nei mieszcze, a powiedzialam ze nie kupie nic w tym rozmiarze. zaczelam znowu biegac, sniadanie zamienilam na owsianke, ograniczylam pieczywo i brzuchol od razu mniejszy. dolaczylam jeszcze pociazowy trening Tracy Anderson (sadystka) bedzie dobrze.
o to to własnie takie samo postanowienie u mnie -przynajmniej kasy na szmaty nie tracę

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość




zrobilas mi smaka

nie bij proszę
boshe jeszcze jestem pelna po tej pizzy nie warto było tak się obżerać

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

baha jakie mydełko polecasz bo przegapilam coś chyba
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:30   #142
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
O matko, jakie szczescie, myslalam, ze tylko ja taka nienormalna jestem jakby nie studia to pewnie juz bylabym w ciazy

ja tez chodze z Filipem siku, zreszta nawet jak jestem w tym samym pokoju a odwroce sie tylem, to juz ryk za miesiac mamy wesele w bydgoszczy, mama ma zostac z malym na weekend i sie boje, bo on tak histeryzuje, nawet kapac z tztem sie nie chce i ryczy... a dodam, ze mame widzial ostatnio na wielkanoc i w czerwcu teraz, nie wiem, mam nadzieje, ze mu to przejdzie...[COLOR="Silver"]
Ja muszę też na trochę do pracy wrócićWidzę, że nie tylko mój taki maminsynek mam nadzieję,że wkrótce trochę się poprawi.Taa a za jakiś czas bedę narzekała,ze juz nie chce się przytulać do mnie
Jak choróbsko Synka?Mam nadzieje,ze juz lepiej.
O jakim mydełku mówicie?Dr Beckers (czy jakoś tak)??Bo u mnie połowa ciuszków niedoprana po marchewce, na koopsko cuda działał Biały Jeleń w kostce (tylko mydełko bo proszek bee) ale na marchew oporny.
Dzisiaj było podejscie do butli nr 2 i zgadnijcie jak sie skończyło....
Obejrzałam Gessler i strrasznie zgłodniałam a Wy tu jeszcze o jakiejś pizzy piszecie, zwariować można!
Joamic po 3 m-cu dzieciaczki wolniej przybierają i chyba generalnie dziewczynki są drobniejsze, mojej kol córka ma 8 m- cy i 6 kg nie waży, urodziła się z wagą 2500 przez pierwszy m-ąc ani grama nie przybrała, badali ją wszystko ok rozwija sie dobrze taka uroda i tyle>Teraz dzieci są juz bardziej aktywne i spalają wiecej kcal.

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-05-24 o 21:38
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:40   #143
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
o to to własnie takie samo postanowienie u mnie -przynajmniej kasy na szmaty nie tracę

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------



nie bij proszę
boshe jeszcze jestem pelna po tej pizzy nie warto było tak się obżerać

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

baha jakie mydełko polecasz bo przegapilam coś chyba
juz nie bede

a ja zaraz lody bede jesc

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

sara tak, to mydelko
a maly juz lepiej, dzieki chyba antybiotyk zaczyna dzialac, bo nie charczy i nie kaszle, ale uszy dalej rusza, az porozdrapywal w srodku
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:14   #144
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

a ja zaraz lody bede jesc

w lody też jestem zaopatrzona ale już nie zmieszcze dzisiaj ale jutro rano do kawki

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość



taaak, to samo, kupilam mu sliniak po kolana a i tak czasem nie daje rady mydelko z rossa na plamy polecam

-
muffi co to za mydełko?

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

dobranoc kobietki
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:44   #145
Lori22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 196
GG do Lori22
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Muffinka dziekuje za pamiec. Lena nadal robi wszystko by tylko na nia patrzec , zawsze podejrzewalam u niej adhd, ale jest raczej nadpobudliwa tylko. Ostatnio pomaga troche tablica z nalepkami, ktore zdobywa kazdego dnia za dobre zachowanie.

Ja tez jestem cala opluta po karmieniu malej, jest nim bardzo podekscytowana, lapki wszedzie, nozkami kopnie czasem w lyzeczke a nawet miseczke.

Plamy z marchewki tez ciezko schodza,musze wczesniej namoczyc ubranka w odplamiaczu persil i czesto udaje mi sie ich pozbyc.

Moje dziewczyny maja mnostwo ubran i ciagle kupuje nowe , a raczej uzywane i tez musze przestac izaczac oszczedzac pieniadze
Lori22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:55   #146
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Jesteśmy i my w nowym wątku starego nie nadrabiam

Baha, w takich wypadkach karmię w aucie


Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
niepowazne jestescie, jeszcze poprzedniego watku nei doczytalam a tu juz 5 stron?

czasu nie mam. w sobote sie przeprowadzilismy z Adaskiem i sprzatam, rozpakowuje, ukladam itd. Juz mi bokiem wychodzi ale fajnie w koncu widziec efekty. Jestem dumdum z TZ bo sam caly remoncik zrobil (oprocz lazienki do ktorej wzielismy fachowca i tak spierniczyl fuge ze TZ teraz po nocach z octem i srubokretem zamyka sie w lazience skrabiac i poprawiajac)

Adku w niedziele 7 miesiecy skonczyl. nie raczkuje aczkolwiek jakos sie przemieszcza, wystarczy ze spuszcze go z oka na chwile i juz go nei ma, tylem, przodem bokiem byle dalej. siada tylko w bujaczku, skladajac sie na scyzoryk i wąchajac stopki. buja sie tez wiec pewnie neidlugo raczek mu wyjdzie,
Jezeli chodzi o jedzenie to czysty odkurzacz. Kasza jaglana, brazowy ryz, owsianka w kazdej ilosci. Ryba tez mu podchodzi i spzinak z ziemniaczkami.

Nie chce sie za to w glos smiac. Na palcach jednej reki pewnie moge policzyc takie momenty. Ale bardzo pogodne dziecko jest i samowystarczalne. Z zabawka potrafi kilkanascie/dziesiat minut siedziec dzieki czemu moge sobie sprzatac nawet jak nei spi (a z Zosia to i godzine)
Gratka za rzeprowadkę i brawa dla tżta
Mój tez rzadko sie w głos śmieje, trzeba sie natrudzić.


Dobranoc
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 23:38   #147
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

aaaaa...rwe wlosy z glowy - z szoku!
2 tygodnie mnie nie bylo a tu nowy watek nie mam nawet szans aby poprzedni doczytac

Wogole to witam kochane
melduje, ze net od dzis wlaczony!!!! ale padam na twarz normalnie.
Od przyjazdu to nie bylo ani jednego dnia wolnego od pracy- jak nie w domu to w tesco. Ale juz blizej konca jak poczatku. Jutro zakonczymy porzadkowanie ogrodka i zostaly duperelki w domu. Wieksze prace wymagaja nakladu finanoswego- co musi poczekac.
Nika czasem bywa marudna, niestety cala przeprowadzka tez jakos na nia wplynela i chyba miala przez chwile syndrom porzuconego dziecka ale juz coraz lepiej. Jest niesamowita chichotka, mala zaczepka i tylko by tancowala na boki i sie wyglupiala

Odkad jestem w uk mam w srodku motylki ( mam nadzieje, ze to nic wiecej ;o)- z radosci i czuje sie jak w domu!

dziewczynki- bede zagladac w miare mozliwosci jak najczesciej, ale jak narazie nie mam nawet czasu spokojnie sie w.y.s.r.a.c. ... tymczasem spadam w kime, bo o 5 Nika budzi sie na mleko, pozniej o 7 wali kupola i czasem do tej 8 przysnie.
Sciskam i ciesze sie, ze znow tu jestem
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 06:21   #148
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

OLUSIA niby fajnie, ale 4 tygodnie od odstawienia to już chyba @ powinna być ???

GGORAA witaj

WIOLQN pozazdrościć bezproblemowego maluszka a własnie, muszę się zaopatrzyć w młynek do kawy- w jakim mielesz kasze- zwykłym czy elektrycznym bo nie wiem co bardziej funkcjonalne

Młody od 4 na nogach, tyle dobrze, że do 6 potrafi zając się sobą
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 06:26   #149
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Ggora, super, że się odezwałaś!! Pokaż dom po remoncie czy tam wczesniej mieszkał ktoś inny, wynajmował go? w jakim stanie oddany?

u nas noc jak zawsze ok siedzę na necie i śniadania na razie nikomu nie robię
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 07:15   #150
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

witam corka zrobila mamie pobudke o5.30.nie musze wspominac jak to odbijae na mo humorze!dzis sie zalamalam i dalam te syropy bo od wczor jakby kaslac albo to moje przewidzenia.sis wczoraj byla u pediatry z corka i pytala o Z mam gluten na tydzien odstawic. na katar uzywac kropelek eu cos tam homeopatyczne.jak to nie pomoze to sie poddaje katar od 2tyg juz.
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.