Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 17:52   #1351
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość

Nie chcialam żeby ktokolwiek sie wzruszył poprostu mam dziś taki dzień ...;(
Nie przejmuj się,to ludzka rzecz się martwić,ale lepiej idź do tego lekarza to się uspokoisz chociaż i nie będziesz mieć takich wstrętnych myśli a i tak zobaczysz,że wszystko jest ok i na usg lekarz Ci pokaże jak dzidzia bryka jak mała motorynka
Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość

Etusia gratuluje zakupu wozka i to w jakiej ekstra cenie
I kto powiedzial ze wozek musi kosztowac 2tys?
Jak komus zalezy na oszczednym kupowaniu i ma troche samozaparcia to zawsze cos fajnego znajdzie w dobrej cenie
Dokładnie Dlatego ja już się nie przejmuje,że moje dziecko być może nie będzie miało wózka za 1500 zł tylko jak gorzej nam pójdzie to taki sam ale używany,ważne,że będzie miało w ogóle

Niestabilna, ja jak dojrzałam do tego,że chcę Tż przy porodzie chyba to zaczął boleć mnie fakt,że przy tym całym stresie,gdzie będą tylko skurcze z małym rozwarciem to nie będzie mógł być przy mnie... No chyba,że to będzie w dzień to może i pozwolą...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2014-05-06 o 17:54
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:00   #1352
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A na pewno u was nie może byc partner od samego poczatku? Dziwne. U nas wrecz kładą nacisk na to żeby byl wlasnie od początku do końca a nie ze przyjdzie sobie na finisz i pęka z dumy bo był przy porodzie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:12   #1353
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
A na pewno u was nie może byc partner od samego poczatku? Dziwne. U nas wrecz kładą nacisk na to żeby byl wlasnie od początku do końca a nie ze przyjdzie sobie na finisz i pęka z dumy bo był przy porodzie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie nie wiem,ale raczej nie. Na pewno nie w nocy ani w godzinach wieczornych


Jakąś głupawkę mam dzisiaj z Tż,dobrze nam robi jeden dzień przerwy od siebie jak w pracy siedzi do 22
Napisałam do niego "mój knurze " a on do mnie,że jak on knur to ja maciorka jestem a nasze małe to prosiaczek... I że powinniśmy się nazywać Państwo Knurowie... U nas coś całe życie toczy się w okół świnek,bo kilka dni przed zapłodnieniem wracając z kina walnęliśmy w warchlaczka,cały przód rozwalony ale teraz się z tego śmiejemy jakby było z czego
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:25   #1354
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Machamy ciociom wizażu rączką i stopką
Siemka

Cytat:
Napisane przez NATALUSIA14 Pokaż wiadomość
Niestabilna
może zdjęcie mojej sypialni coś ułatwi
Ładnie macie

Kto dodawał tutaj zdjecia brzuszków na dniach ? przyznac sie
Weszłam specjalnie na kompa zdjecia pooglądać i nie moge ich znaleźć
Poprosze powtórkę albo chociaz nicki kto co dawał i gdzie
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:30   #1355
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Siemka



Ładnie macie

Kto dodawał tutaj zdjecia brzuszków na dniach ? przyznac sie
Weszłam specjalnie na kompa zdjecia pooglądać i nie moge ich znaleźć
Poprosze powtórkę albo chociaz nicki kto co dawał i gdzie
Kasiunia ja wczoraj wieczorem i Asia tez wczoraj ok 23
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:31   #1356
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Kasiunia ja wczoraj wieczorem i Asia tez wczoraj ok 23
no kurcze nie ma no
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:31   #1357
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Meta cieszę się sama do siebie, że u Ciebie już lepiej...
A co do pracy za granicą to moja babcia mieszka w Berlinie jakieś 20lat i niedawno ściągnęła do siebie mojego Tatę... On niemiecki zna ale trochę, bardziej rozumie niż umie powiedzieć i Niemcy skierowali Go do szkoły dla obcokrajowców i dali Mu narazie socjal bo ma dziecko na utrzymaniu a jak skończy i zda egzamin to od razu pracę dostaje... Ale On chciał od razu do pracy a Oni Go sami odesłali... Także nie ma źle...
A ja mam już ze 2h kolkę chyba bo w okolicy żołądka łapie mnie ból jak się ruszam i jak mocniej oddycham... Myślałam że z głodu bo byliśmy od 12 na ogrodzie i jadłam ciastka tylko ale zjadłam obiad i dalej...
A i gratuluję wszystkim Mamusiom...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 18:34   #1358
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Tak nas dzisiaj wywalilo
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
kurde cięzko wybrac cos zeby dokładnei pokazywało, musze cyknąc fote brzucha i odpowiednio sie ustawic bo te co wam pokaze to albo jak ide i jak biegne z młodocianym
tak wiec zdjecia nic specjalnego ale cos tam widac
No znalazłam

Piekne brzuszyska
Tak piekne jak mój
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:36   #1359
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Mój post 1178 odnalazłam go na stronie 40 tak gdzieś w połowie
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:37   #1360
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Meta cieszę się sama do siebie, że u Ciebie już lepiej...
A co do pracy za granicą to moja babcia mieszka w Berlinie jakieś 20lat i niedawno ściągnęła do siebie mojego Tatę... On niemiecki zna ale trochę, bardziej rozumie niż umie powiedzieć i Niemcy skierowali Go do szkoły dla obcokrajowców i dali Mu narazie socjal bo ma dziecko na utrzymaniu a jak skończy i zda egzamin to od razu pracę dostaje... Ale On chciał od razu do pracy a Oni Go sami odesłali... Także nie ma źle...
A ja mam już ze 2h kolkę chyba bo w okolicy żołądka łapie mnie ból jak się ruszam i jak mocniej oddycham... Myślałam że z głodu bo byliśmy od 12 na ogrodzie i jadłam ciastka tylko ale zjadłam obiad i dalej...
A i gratuluję wszystkim Mamusiom...
kurs to podstawa dla tych co nic nie umieją. Mojego tż tez na poczatku z firmy wysyłali - niby wysyłali- mowili tylko zeby szedł - ale jak on miał pracowac na trzy zmiany i chodzić na kurs który był rano ? Wiec wziełam go nieco z obroty i cos tam go uczyłam, a teraz samemu jakos mu to idzie, nie jest perfekt, gramatyka kula, ale najwazniejsze ze w robocie sie rozumieja
A ja na kursie byłam 4 godziny bo mnie kobieta wygoniła, bo stwierdziła, że wszystko umiem, a ja tak chciałam zrobic kurs i nie wyszło
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:46   #1361
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

dziecię poszło spac , a ja ode czytać
ogólnei dziś jestem zmęczona bo moje kochane maleństwo postanowiło miec dzien z rykiem :d czyli jak nigdy , płacz o wszytko , nawet o to ze sie musi kąpać co oczywiście uwielbi asasasasaaaaaaaaa
no ale jak kazdy , ma chyba po prostu zły dzień
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 18:55   #1362
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Aha... I która chętna żeby zrypę dostać?? Kto wczoraj wspomniał o grze 2048? Ściągnęłam z ciekawości i jak załapałam o co chodzi to nie mogę się oderwać...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:57   #1363
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46329958]Też sobie pozwoliłam poczytać...
Kleszcze, nożyczki... jessuuu... [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Za tą cenę warto


Hahahahaa się uśmiałam z Twojego męża Będziesz miała co malutkiej opowiadać
Ale mimo tego bólu masz co wspominać
Szkoda tylko,że w naszych szpitalach mąż nie może być cały czas przy Tobie nawet jeszcze na długo przed porodem,gdzie czekasz na większe rozwarcie. Może kiedyś nasze szpitale będą nastawione na to... Zawsze to lepsza pomoc jak mąż jest przy Tobie i zawsze pomoże a nie koleżanka. Ale najważniejsze,że jakoś przeżyłaś i ten ból nie zniechęcił Cię


Dżizus jaki mój Tż jest durny http://www.wiocha.pl/1104854,Spacer-z-tata właśnie mi napisał z pracy,że na spacer z dzidzią będzie chodzić tak....
Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Bardzo lubie czytac opisy porodow mam na wizazu. Sa takie prawdziwe, nie drastyczne, nie slodkie, takie naturalne

A synek ci wyszedl hehe

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Agnes super kombinezonik dorwalas ja juz mam takie 2, tez kupione w lumpkach, sa przeslodkie

Etusia gratuluje zakupu wozka i to w jakiej ekstra cenie
I kto powiedzial ze wozek musi kosztowac 2tys?
Jak komus zalezy na oszczednym kupowaniu i ma troche samozaparcia to zawsze cos fajnego znajdzie w dobrej cenie
Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Hahahahaha twój Tz jest boski "ja mąż a kolega to ojciec" padlam...







Dlatego sie ciesze ze tutaj w de będzie mógł nyc ze mna caly czas

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dzanet też trochę jestem przerażona jak teraz czytałam,ale nacięcia się nie czuję, bo nacinają w skurczu, gorzej te kleszcze, bo ja się bałam o moją niunię.... A tak poza tym to żyję, jestem z Wami, wiec co tam damy radę, nie?

Ekaterina

Meta pewnie,ze warto, dziecko dla kobiety jest największą wartością.
A TŻ zawsze taki żartowniś, jeszcze jak go raz o wodę poprosiłam to mówi do mnie: proszę, rocznik bieżący, a wszyscy w śmiech, tylko, że mi wtedy do śmiechu nie było;p

Mistic no jak dzisiaj z tym synkiem przeczytałam to też się śmiałam.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
A na pewno u was nie może byc partner od samego poczatku? Dziwne. U nas wrecz kładą nacisk na to żeby byl wlasnie od początku do końca a nie ze przyjdzie sobie na finisz i pęka z dumy bo był przy porodzie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

No u nas tak niestety, dopieronkjak byłam nan porodówce.... Bez sensu to...
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:00   #1364
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
to moze burka?
no w to to się na pewno zmieszczę i powiem Ci że to nie taki głupi pomysł...

postaram się wrzucić Wam zdjęcia mojego brzuszka i muszę napisać sprostowanie... mój mąż mnie wczoraj zmierzył i chyba mu coś się pomyliło, bo ja dziś się zmierzyłam i wyszło mi 122cm, a na dowód będzie brzucholek... i to co mam dla małego, w sumie mało tego, ale jeszcze dużo czasu...

uwaga próba.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuchol 1.jpg (54,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuchol 2.jpg (24,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Filipek 1.jpg (75,7 KB, 36 załadowań)
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:02   #1365
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
no w to to się na pewno zmieszczę i powiem Ci że to nie taki głupi pomysł...

postaram się wrzucić Wam zdjęcia mojego brzuszka i muszę napisać sprostowanie... mój mąż mnie wczoraj zmierzył i chyba mu coś się pomyliło, bo ja dziś się zmierzyłam i wyszło mi 122cm, a na dowód będzie brzucholek... i to co mam dla małego, w sumie mało tego, ale jeszcze dużo czasu...

uwaga próba.....
wow, przebiłas mnie
Ale w sumie z ciebie to juz starszaczek jest
Fajne ciuszki
Też zaraz pokaze cos swojego
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:05   #1366
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Meta cieszę się sama do siebie, że u Ciebie już lepiej...
A co do pracy za granicą to moja babcia mieszka w Berlinie jakieś 20lat i niedawno ściągnęła do siebie mojego Tatę... On niemiecki zna ale trochę, bardziej rozumie niż umie powiedzieć i Niemcy skierowali Go do szkoły dla obcokrajowców i dali Mu narazie socjal bo ma dziecko na utrzymaniu a jak skończy i zda egzamin to od razu pracę dostaje... Ale On chciał od razu do pracy a Oni Go sami odesłali... Także nie ma źle...
A ja mam już ze 2h kolkę chyba bo w okolicy żołądka łapie mnie ból jak się ruszam i jak mocniej oddycham... Myślałam że z głodu bo byliśmy od 12 na ogrodzie i jadłam ciastka tylko ale zjadłam obiad i dalej...
A i gratuluję wszystkim Mamusiom...
No ale wiesz nie zrobił tego z premedytacją jak niektórzy jadą za granicę,bo wiedzą,że tam dostaną socjal i mają w tyłku jakiekolwiek kształcenie i nawet nie myślą o pójściu do pracy..
A z tym,że u mnie lepiej to na razie nie ma co się zbytnio cieszyć,co by nie zapeszać

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Dzanet też trochę jestem przerażona jak teraz czytałam,ale nacięcia się nie czuję, bo nacinają w skurczu, gorzej te kleszcze, bo ja się bałam o moją niunię.... A tak poza tym to żyję, jestem z Wami, wiec co tam damy radę, nie?

Ekaterina

Meta pewnie,ze warto, dziecko dla kobiety jest największą wartością.
A TŻ zawsze taki żartowniś, jeszcze jak go raz o wodę poprosiłam to mówi do mnie: proszę, rocznik bieżący, a wszyscy w śmiech, tylko, że mi wtedy do śmiechu nie było;p

Mistic no jak dzisiaj z tym synkiem przeczytałam to też się śmiałam.
Wykrakałaś sobie syneczka chyba To chyba was w tym szpitalu miło wspominają ale lepiej jak facet podchodzi do tego na luzie a nie panikuje gorzej niż sama rodząca Po to ma być na porodówce żeby nas wspierać i żebyśmy się źle tam nie czuły

Paulina Darek, ale Ty urosłaś już,no no A ciuszki śliczne
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2014-05-06 o 19:07
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:05   #1367
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
no w to to się na pewno zmieszczę i powiem Ci że to nie taki głupi pomysł...

postaram się wrzucić Wam zdjęcia mojego brzuszka i muszę napisać sprostowanie... mój mąż mnie wczoraj zmierzył i chyba mu coś się pomyliło, bo ja dziś się zmierzyłam i wyszło mi 122cm, a na dowód będzie brzucholek... i to co mam dla małego, w sumie mało tego, ale jeszcze dużo czasu...

uwaga próba.....
Sliczny brzuszek. .. moj przez nadmiar tłuszczu bez niczego nie jest foremny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:08   #1368
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

a oto co wychaczyła dzis moja sis z polskim lumpie - z metkami nówki i ceny mniejsze a nie te co na metkach w euro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1959412_277878495718954_3515194228539619186_n.jpg (118,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10259955_277878515718952_5643145992452239856_n.jpg (114,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10313395_277879822385488_7197650500482591300_n.jpg (117,2 KB, 23 załadowań)
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:17   #1369
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Agnes sliczny ten kombinezon kurde tylko chyba za gruby jak na wyjście ze szpitala-na zdjeciu wydaje sie solidny
ja rodziłam w pazdierniku i jedyne co młody miał to taka polarkową krówke i spokojnie wystarczyło
choć znajac nasza pogode ostatnio i jej dziwne zapędy to w sumei moze sie przydac

Aisa84 kolezanka pewnei zrozumie to ze odmówiłaś, jednak w kazej chwili w sierpniu mozesz urodzic wiec dla mnei byłoby w ogóle nietaktem proponowac zwalenie sie na chate w takim czasie...ostatnie przygotowania itd
co do imienia to ma si epodobac przede wszytkim wam i w ogóle zawsze rozwala mnei to pytanie jak na imie i potem komentarz, powinno sie przyjac do wiadomosci i tyle...a nie setki porad i mundrości życiowych...

Tyminiia gratuluję córki

Golgie kciuki za wizyte


Monika fajna sypialnia no i kawałek brzuszka super a łózeczko jak najbardziej ok, ubierzesz po swojemu i bedzie cacy


cześc pierwsza napisana, lece pisac to co pocytowałam
jezuuuuuu zanim przeczytałam to wy juz zdązyłyscie naskrobac

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
a ja zamykam dzisiejszą grupę wizytową, mam dziś połówkowe o godzinie 20 młodą zapakuje w piżamę i moja mama przyjdzie jej dotrzymać towarzystwa



ale bosko! super


ja tylko gadałąm położnej, że chcę cesarkę, mam dosyć bólu, a ona mi, że spoko, zaraz bedzie po krzyku, cesarka niepotrzebna tak "zaraz: to to nie było



ale fajnie wyglądasz i mały meżczyzna u twojego boku jaki fajny



mam przeczucie graniczące z pewnością, że z Twoim cellulitem nie jest tak źle jak mówisz i wyglądasz za☠☠☠iaszczo



super no to czas kupować sukienki



brawo

a ja po badaniu krzywej cukru, dziś łyknęłam glukozę, jakbym lemoniadkę sobie piła, aż panie w laboratorium były zdziwione jakoś dobrze mi weszła ta glukoza
zazdroszcze ze juz po glukozie, ja chyba pawia puszcze...
poród oczywiscie ze poczytam, nawet odszukam swój i tez dziewczyna wkleje

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Kurde dopiero teraz jestem na kompie i wróciłam zobaczyć Wasze brzuszki. Jakie z Was sexi mamusie... ja przy Was to babsko ze wsi, z odrostami, w dresie... no tragedia Normalnie się załamałam...
Jak tylko skończę porządki to idę do fryzjera i kosmetyczki! Czyli pewnie w przyszłym tygodniu. Nie ma bata cholercia nie będę wyglądać jak ciężarna hipopotamica Jakoś ta ciąża mnie odsunęła od dbania o siebie. Smaruję ciałko więcej niż zwykle i na tym się kończy. No nawet podkład mi się skończył i nie mam czym się pomalować w razie co. No cóż. Jakby to powiedzieć... Chyba zdziadziałam
nie wierzę ze źle wyglądasz
ja tez fryzjera juz długoooo nie widziałam, a kosmetyczki tez, sama se robie bo ja nie moge lezec na plecach a gdzie nei ide na brwi to kłasc mi sie kaza i mnei duzi
wiec raz na jakis czas sama sie robię


Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki
wróciłam od internisty i od endo , wszystko ok , z tarczyca super Doktórka chce mi zapisać nie długo większa dawkę żebym nie przybrała juz za duzo na wadze choć nadal od jelitówki to tylko 2 kg ... a oni chyba chcą mnie odchudzic ale fakt faktem że ten euthyrox to działa cuda i waga stoi . U Internistki osluchowo ok , nie ma żadnych zmian w gardle itp na oskrzelach ani płucach , możliwe że to nawet alergiczny kaszel choć mówiłam jej że od 3 , 4 dni mam tak że raz mnie boli gardło a 2 dni pozniej juz nie i tylko mam ten kaszel który doprowadzi mnie do ostatecznego wkur...wienia za chwil kilka .. zapisała mi mnóstwo witamin... które kosztowały mnie bagatela 100 zł ja się chyba kurfa wykończę . Na pocieszenie poszłam sobie do rossmana i zostawiłam tam 50 złoty ... teraz mam wyrzuty sumienia ale co se nakupowałam lakierów do paznokcie to moje :d promocja -49% jest zajefajna , Polecam .

Zapisałam się w tej klinice do Gina co płacę co miesiąc 29 złoty abonamentu i mam wszytskich lekarzy za free , niech mi zajrzy czego ta niuńka sie mało rusza i czy ten kaszel nie ma jakiegoś wpływu na nia , tak więc idę w czwartek na 19.00 do kobitki jakieś . Pewnie mnie OPR że w ogóle przychodze sobie w połowie ciązy do innego gina niż prowadzący ale placę to wymagam ! .


Przyszła przed chiwlka paczka z ciuszkami kolejnymi i ma przyjść jeszcze jedna ... słuchajcie wsumie wydałam chyba jakies 200 złoty na wszystko a będzie tego z 500 sztuk , więc ja chyba padłam na łeb , ale tż już obiecał że przebierzemy co fajne i reszta od razu na allegro w dzisiejszej paczce przyszlo ponad 100 ciuszków , plus płaszczyki kąpielowe i chyba z 30 sztuk czapeczek i śliniaczków . nie które mają plamki i sa podniszczone ale dobra pralka wyciągnie wszystko ;-)

Popłakałam sie jak je przeglądałam bo oczywiście naszły mnie czarne myśli że Niuńka się nie rusza i już biedna leży tam na dnie macicy i czeka aż ją wyciągną ze mnie ... jestem głupia wiem ale przez te przeziebienia mam depreche w choooooojjjj !!!

A tak ogólnie to gratuluje wszystkim nowych wiadomości po wizytach i trzymam kciuki za reszte ... będzie dobrze
bardzo dobrzez e sie zapisałaś z tego LuxMedu w końcu płacisz i jest to opieka prywatna wiec ci sie należy.
i powinni cie potraktowac odpowiednia dobrze.
ja tym razem do gina chodze z medicoveru, wybrałam sobie takiego co mi pasuje i trafiłam na super babkę, naprawde powiem ci z elepiej niz ni ejedna wizyta za którą płaciłam krocie
i korzystam bo w koncu płace to chce z tego korzystac
aaa w 1 ciazy łaziłam do 3 ginów od poczatku i dopiero po 12 tyg zdecydowałam sie na prowadzacego
nikt ni ebedzie robił ci problemu ze w połowie ciazy sie zjawiłaś, zawsze lekarza mozna zmienic czy iśc na konsultacje
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 19:19   #1370
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Ja nie mam seledynowego pojęcia
Jak leżałam na usg mówię do męża może antosia ale widzę ze mu się nie podoba. Myślałam dziś tez o Mai. Mój to lubi takie słodkie imiona albo Maja albo Zuzia. A po tym Jak Anesh pięknie zawsze pisze o Majusi to bardzo mi się podoba. Choć Joasia i Lilka jeszcze nie chcą wyjść
Paradoks dla chlopca wiedziałam od razu choć od zawsze pragnęłam córki.
Lilianka fajowooo

]

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Gratuluje



Spokojnie, małe jest przecież piękne



Gratulacje!



Gratulacje!


Dziewczyny, hemoroidy dają mi tak popalić, że to poezja śpiewana w III aktach! (w toalecie)

Ostatnio zamówiłam sobie też kombinezonik dla maluszka na 0-3 mc, jak na moje oko jest dosyć spory (jakieś 68 pewnie) więc może ponoszę w nim malucha dłużej. Jest prze słodki

Od rana mnie głowa boli

a stossujesz cos na hemoroidy?

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
hejka ja dzis caly dzien w biegu ale jestem prze szczesliwa kupilismy wozek w sumie uzywany, ale jak pojechalismy ogladnac na zywo okazalo sie ze moze ktos go miesiac uzytkowal wyglada jak nowy wozek twister 2w1 jak zrobie zdjecia to wrzuce go tutaj, a co najlepsze kupiony za 320zł teraz biegne go poogladac dokladniej
gratki za wózek, juz wiem czemu mi link nie wszedł jak bedziesz miaął zdjecia to poprosze

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
U mnie nie wiem,ale raczej nie. Na pewno nie w nocy ani w godzinach wieczornych


Jakąś głupawkę mam dzisiaj z Tż,dobrze nam robi jeden dzień przerwy od siebie jak w pracy siedzi do 22
Napisałam do niego "mój knurze " a on do mnie,że jak on knur to ja maciorka jestem a nasze małe to prosiaczek... I że powinniśmy się nazywać Państwo Knurowie... U nas coś całe życie toczy się w okół świnek,bo kilka dni przed zapłodnieniem wracając z kina walnęliśmy w warchlaczka,cały przód rozwalony ale teraz się z tego śmiejemy jakby było z czego

świetnie si eto czytam widać z emacie dobre poczucie humoru i to sie chwali
u nas czasem tez wesoło

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Siemka



Ładnie macie

Kto dodawał tutaj zdjecia brzuszków na dniach ? przyznac sie
Weszłam specjalnie na kompa zdjecia pooglądać i nie moge ich znaleźć
Poprosze powtórkę albo chociaz nicki kto co dawał i gdzie
ja dawałam ale juz doczytałam ze znalazłaś

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Aha... I która chętna żeby zrypę dostać?? Kto wczoraj wspomniał o grze 2048? Ściągnęłam z ciekawości i jak załapałam o co chodzi to nie mogę się oderwać...


---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
wow, przebiłas mnie
Ale w sumie z ciebie to juz starszaczek jest
Fajne ciuszki
Też zaraz pokaze cos swojego
super brzuszek i ciszki


teraz trzymam kciuki za reszte wizyt i czekam na relację
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:21   #1371
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Agnes sliczny ten kombinezon kurde tylko chyba za gruby jak na wyjście ze szpitala-na zdjeciu wydaje sie solidny
ja rodziłam w pazdierniku i jedyne co młody miał to taka polarkową krówke i spokojnie wystarczyło
choć znajac nasza pogode ostatnio i jej dziwne zapędy to w sumei moze sie przydac
Bo jest solidny, a ja zmarzluch jestem straszny i wiecznie mi zimno, i nawet dziś wyszłam rano w płaszczu jesiennym swojej siostry bo mi było za zimno w swoim wiosennym. Gadam na bratową że przegrzewa swoje dziecko a sama pewnie nie będę lepsza
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:21   #1372
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
a oto co wychaczyła dzis moja sis z polskim lumpie - z metkami nówki i ceny mniejsze a nie te co na metkach w euro
a ja się cały czas zastanawiam czy ubranka na krótki rękaw się przydadzą... i nie wiem czy kupować, bo takiego maluszka to można tak na krótkie rękawki i nogawki ubierać...??? sama już nie wiem, niby nie można przegrzewać, ale żeby mu zimno było...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:21   #1373
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość



bardzo dobrzez e sie zapisałaś z tego LuxMedu w końcu płacisz i jest to opieka prywatna wiec ci sie należy.
i powinni cie potraktowac odpowiednia dobrze.
ja tym razem do gina chodze z medicoveru, wybrałam sobie takiego co mi pasuje i trafiłam na super babkę, naprawde powiem ci z elepiej niz ni ejedna wizyta za którą płaciłam krocie
i korzystam bo w koncu płace to chce z tego korzystac
aaa w 1 ciazy łaziłam do 3 ginów od poczatku i dopiero po 12 tyg zdecydowałam sie na prowadzacego
nikt ni ebedzie robił ci problemu ze w połowie ciazy sie zjawiłaś, zawsze lekarza mozna zmienic czy iśc na konsultacje
Haaa ja też teraz dopiero po 12 tyg. zdecydowałam się na prowadzącego,bo zmieniałam tych ginków jak rękawiczki I przypasował mi facet na nfz (w sumie facecik,bo ma z 30 lat) a nie baba,która nie dość,że wygląda jak wiedźma to jeszcze nawet prywatnie traktowała mnie jak gówniarę i NIC mi nie mówiła. Byle odwalić wizytę i tyle a inne siedziały u niej 40 minut a ja niecałe 10
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:24   #1374
Agulaa84
Raczkowanie
 
Avatar Agulaa84
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 83
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Agnes sliczny ten kombinezon kurde tylko chyba za gruby jak na wyjście ze szpitala-na zdjeciu wydaje sie solidny

ja rodziłam w pazdierniku i jedyne co młody miał to taka polarkową krówke i spokojnie wystarczyło

choć znajac nasza pogode ostatnio i jej dziwne zapędy to w sumei moze sie przydac



Aisa84 kolezanka pewnei zrozumie to ze odmówiłaś, jednak w kazej chwili w sierpniu mozesz urodzic wiec dla mnei byłoby w ogóle nietaktem proponowac zwalenie sie na chate w takim czasie...ostatnie przygotowania itd

co do imienia to ma si epodobac przede wszytkim wam i w ogóle zawsze rozwala mnei to pytanie jak na imie i potem komentarz, powinno sie przyjac do wiadomosci i tyle...a nie setki porad i mundrości życiowych...



Tyminiia gratuluję córki



Golgie kciuki za wizyte





Monika fajna sypialnia no i kawałek brzuszka super a łózeczko jak najbardziej ok, ubierzesz po swojemu i bedzie cacy





cześc pierwsza napisana, lece pisac to co pocytowałam

jezuuuuuu zanim przeczytałam to wy juz zdązyłyscie naskrobac
Odnosnie komentarzy co do imienia- mowie kolezance z pracy ze wybralismy imie dla malej i ze bedzie Kornelia, a ta spojrzala na mnie i pyta - "A ty bys chciala miec tak na imie? " Nosz co to za tekst... Nie daje dziecku imienia zeby je skrzywdzic- to nie zadna Kwiatoslawa czy Eufrozyna...


Dzieki dziewczyny za gratulacje i mile slowa.

U mnie brzuszek wyglada jak pilka, przytylam moze 2-3 kg, ale nic w biodrach. Boje sie, ze jak nic mi nie przybedzie to czekac mnie bedzie cesarka



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Agulaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:26   #1375
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
a ja się cały czas zastanawiam czy ubranka na krótki rękaw się przydadzą... i nie wiem czy kupować, bo takiego maluszka to można tak na krótkie rękawki i nogawki ubierać...??? sama już nie wiem, niby nie można przegrzewać, ale żeby mu zimno było...
jak masz ciepło w domu to czemu nie
zawsze mozna czyms okryć, a jak sie nie wykorzysta to opchnac dalej
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:27   #1376
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
a ja się cały czas zastanawiam czy ubranka na krótki rękaw się przydadzą... i nie wiem czy kupować, bo takiego maluszka to można tak na krótkie rękawki i nogawki ubierać...??? sama już nie wiem, niby nie można przegrzewać, ale żeby mu zimno było...

Ja w tych paczkach co kupilam tez jest pelno rzeczy na krótki rękaw i nogawki i pewnie mi sie to nie przyda ale sa tak slodkie ze chyba zostawie je jeszcze zeby popatrzec na nie z tż przjżeliśmy to co dziś przyszło i był w szoku że takie piękne te ubranka i że na prawde nie opłaca sie kupowac nowych ciuszków , wiadomo kilka sztuk można a możńa tez i cale jak sie ma kase ale po co

Słuchajcie laski jutro moze bede miala chwile czasu to porobie doty tego co juz mam no i obiecane zdjecia ciuszkow po tż

kiedys to bylo wstyd kupowac w lumpeksach i dostawac uzywane ciuszki dla pierwszego dziecka teraz zmuszaja do tego czasy.
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba


Edytowane przez ZygaEffka
Czas edycji: 2014-05-06 o 19:29
ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:27   #1377
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość

Wykrakałaś sobie syneczka chyba To chyba was w tym szpitalu miło wspominają ale lepiej jak facet podchodzi do tego na luzie a nie panikuje gorzej niż sama rodząca Po to ma być na porodówce żeby nas wspierać i żebyśmy się źle tam nie czuły

Paulina Darek, ale Ty urosłaś już,no no A ciuszki śliczne
No pewnie,ze na luzie prychodI, atmosfera jest luźniejsza, mimo stresu.

Metuś z TŻ lepiej? Podlinkuj bo znaleźć nie mogę...
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:32   #1378
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Co do imion... tto u mnie w rodzinie uslyszalam przy stole wielkanocnym "Justus?! Leeeee nie-e, no co Ty, dlaczego Justus"
A ja chce Justus bo moja siostra to Justyna. I w ogóle jak zobaczyłam to imie to innych juz nie brałam pod uwagę, po prostu sie zakochałam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:33   #1379
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Witam wszystkie mamusie wrześniowe'14
Moje dziecko z dnia nadzień kopie co raz mocniej
Ma to plusy i minusy
Witamy się w 21tc
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:34   #1380
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Agulaa84 Pokaż wiadomość
Odnosnie komentarzy co do imienia- mowie kolezance z pracy ze wybralismy imie dla malej i ze bedzie Kornelia, a ta spojrzala na mnie i pyta - "A ty bys chciala miec tak na imie? " Nosz co to za tekst... Nie daje dziecku imienia zeby je skrzywdzic- to nie zadna Kwiatoslawa czy Eufrozyna...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi młodsza siostra do dziś nie może wybaczyć że nazywa się Jola a nie Kornelia. Starsza siostra wymyśliła właśnie że podobają się jej te imiona , a ja ryczałam rodzicom że nie chce Kornelii bo to prawie jak kornik i została Jola. Ale to było ponad 20 lat temu, a teraz te imie mi się nawet podoba.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.