Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz. 7 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 17:07   #1681
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Wyslalam męża żeby oddał krew - kiedys chodziliśmy razem, ale teraz
Z oczywistych względów nie mogę. I tym sposobem mam w domu 8 czekolad i wafelka, którego zaraz zjem.

U nas jest o tyle fajnie, ze w poblizu jest dużo szpitali. Nawet jeśli jakimś cudem w "moim" szpitalu nie będzie miejsca to znajdzie się w innym, wieć tym się nie martwię.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zarezerwuję Ci wyrko koło siebie na porodówce Razem będzie raźniej

Lecę do lekarzaaaa....
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:09   #1682
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

No i po wizycie u gina.
Mam az tak dużo tabsow nie brać, a jak ból będzie duży to do szpitala jechać. Mała jest tak nisko że palcem już ja wyczuł s za głęboko nie wsadził nawet jak będzie chciała wyjść to jej nie zatrzymają
Wogule.jest większa o 2 tygodnie.

No i pewnie dziś w nocy znowu odwiedze szpital i zostanę tam do porodu a jakiego to jeszcze nie wiem

Strach się bać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:12   #1683
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
I troche sie zalamalam dzis moja kolezanka rozmawiala z polozna w szpitalu w ktorym mam rodzic i jej powiedziala ze jezeli nie ma miejsc,a sie przyjedzie do porodu to oni odsylaja i kazą jechac gdzie indziej a w innym szpitalu tez moga odeslac do innego szpitala... dla mnie to jakas paranoja,pomijam to ze pewnie bede stękac z bolu ale kurde martwie sie przede wszystkim o mojego maluszka ktore nie bedzie tak to pod opieka lekarzy skoro bede tak wkolko jeździc coś duzo porodow sie szykuje na wrzesien...
a Twój lekarz jest z tego szpitala, gdzie chcesz rodzić? przy pierwszym porodzie moja gin mi powiedziała, że jesli by były jakie problemy na IP mam do niej dzwonić, to ona do nich zadzwoni i ich ustawi odpowiednio

Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość


Aliszcze ja to się cieszę że moja już taka odchowana, samodzielna. Nie wyobrażam sobie opiekować się maleństwem i taką np 2-latką. Ale moja mała wymagała bardzo dużo uwagi. Zresztą do dziś nawet do oglądania bajki chce mieć towarzystwo. Co prawda ciężko będzie znowu przyzwyczaić się do zarwanych nocek, ale myślę że jakoś to będzie
o tak, fajnie tak, jak dziecko już samodzielne moja też mnie już przyzwyczaiła, że jest samodzielna, a ja się rozleniwiłam, a tu trzeba będzie znów na nowo latać wokół dziecka no ale się rozruszam przynajmniej bo ja już nie pamiętam, jak to jest chodzić szybko i lekko, a nie z balastem

a to można wykupić salę po porodzie tylko dla siebie? nie wiedziałam fajna opcja, ja leżałąm na sali 5-osobowej. Sala pełna byłą. Z jednej strony czasem było to uciążliwe (5 kobiet plus 5 dzieciaczków to już całkiem sporo), z drugiej strony akurat trafiłam na fajne babki, jak gdzieś się szło to jedna drugiej dziecka pilnowała, w nocy jak dzieci po kolei płakały, to się wspierałyśmy (ja byłam 5 dni w szpitalu po porodzie, więc trochę tam spędziłam czasu). Ale fakt faktem jak nagle do wszystkich ktoś z rodziny wpadł, to był tłok, a tu nakarm jeszcze cyckiem
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:14   #1684
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość
Aliszcze ja to się cieszę że moja już taka odchowana, samodzielna. Nie wyobrażam sobie opiekować się maleństwem i taką np 2-latką. Ale moja mała wymagała bardzo dużo uwagi. Zresztą do dziś nawet do oglądania bajki chce mieć towarzystwo. Co prawda ciężko będzie znowu przyzwyczaić się do zarwanych nocek, ale myślę że jakoś to będzie
Hehe a u nas akurat będzie różnica 2 lata i 2 miesiące


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:21   #1685
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Kasia, trzymaj się i nie bój, będzie dobrze już niedługo będziesz mieć swoją upragnioną kruszynkę przy sobie

Patrzcie, jak mnie mój ukochany mąż zaskoczył z okazji rocznicy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0127_001.jpg (44,2 KB, 20 załadowań)
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:26   #1686
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;47751844]Zarezerwuję Ci wyrko koło siebie na porodówce Razem będzie raźniej

Lecę do lekarzaaaa....[/QUOTE]


Hehe jakby co to na porodówke wybieram się 24.09






Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
a Twój lekarz jest z tego szpitala, gdzie chcesz rodzić? przy pierwszym porodzie moja gin mi powiedziała, że jesli by były jakie problemy na IP mam do niej dzwonić, to ona do nich zadzwoni i ich ustawi odpowiednio



o tak, fajnie tak, jak dziecko już samodzielne moja też mnie już przyzwyczaiła, że jest samodzielna, a ja się rozleniwiłam, a tu trzeba będzie znów na nowo latać wokół dziecka no ale się rozruszam przynajmniej bo ja już nie pamiętam, jak to jest chodzić szybko i lekko, a nie z balastem

a to można wykupić salę po porodzie tylko dla siebie? nie wiedziałam fajna opcja, ja leżałąm na sali 5-osobowej. Sala pełna byłą. Z jednej strony czasem było to uciążliwe (5 kobiet plus 5 dzieciaczków to już całkiem sporo), z drugiej strony akurat trafiłam na fajne babki, jak gdzieś się szło to jedna drugiej dziecka pilnowała, w nocy jak dzieci po kolei płakały, to się wspierałyśmy (ja byłam 5 dni w szpitalu po porodzie, więc trochę tam spędziłam czasu). Ale fakt faktem jak nagle do wszystkich ktoś z rodziny wpadł, to był tłok, a tu nakarm jeszcze cyckiem
U nas w szpitalu można wykupic - sa dwie sale jednoosobowe z łazienka (małe i hmm dość ascetyczne) i one nie cieszą się dużym powodzeniem. Jest też sala rodzinna - dość spora, z drewnianym lozeczkiem dla dziecka, z łóżkiem dla osoby towarzyszacej. Bardzo fajna sala. I oblegana. Chociaż oczywiście do warunków z de dziela nas lata świetlne.
Koszt takiej sali to ok 350 zl (maks za 5 noclegów).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:27   #1687
Marcella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 214
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cześć
chyba sie jeszcze nie witalam w nowym watku bol zeber strasznie mi dokucza a do tego bol pachwin i krocza na dodatek gbs wyszedl dodatni nie orientujecie sie ile przed porodem musze dostac ten antybiotyk jak mam paciorkowca?
__________________
06.09.2014 Lenka
Marcella_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 17:32   #1688
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Anetko i Antananariwa - dziewczyny dziękuję za pomoc.
To właśnie ten zawór. Instrukcja złożenia się przyda, bo niestety to co mam tylko po angielsku i brak rysunkow jakichkolwiek.

Dzieki
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:32   #1689
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Marcella_ Pokaż wiadomość
Cześć
chyba sie jeszcze nie witalam w nowym watku bol zeber strasznie mi dokucza a do tego bol pachwin i krocza na dodatek gbs wyszedl dodatni nie orientujecie sie ile przed porodem musze dostac ten antybiotyk jak mam paciorkowca?
Witaj
Nie martw się, 4 godziny przed porodem, a gdy odejdą Ci wody to od razu musisz się zgłosić do szpitala i to zgłosić. Ja też to mam. A najgorsze jest to, że mam uczulenie na penicylinę, która jest najlepiej działająca na to paskudztwo.
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:40   #1690
Marcella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 214
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez 88madziuszka88 Pokaż wiadomość
Witaj
Nie martw się, 4 godziny przed porodem, a gdy odejdą Ci wody to od razu musisz się zgłosić do szpitala i to zgłosić. Ja też to mam. A najgorsze jest to, że mam uczulenie na penicylinę, która jest najlepiej działająca na to paskudztwo.
masakra dobrze ze zrobilam to badanie a podobno nie jest obowiazkowe
__________________
06.09.2014 Lenka
Marcella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:45   #1691
Simran86
Raczkowanie
 
Avatar Simran86
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 431
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Meta-dobrze, ze wyniki ok

Ja mam butelki Avent Natural wlasnie

I mam pytanie do dziewczyn z De a w sumie tez tych z Pl
Czy decydujecie sie na opłacenie pojedynczej sali po porodzie? U nas to opłata obejmuje tez miejsce i posiłki dla męża...no i sie zastanawiam cały czas bo z jednej strony uniknę takich sytuacji jak kiedyś tu rozmawialyśmy (wielkie cygańskie czy tureckie rodzinne odwiedziny u współlokatorki) a z drugiej strony wole inaczej wydać te pieniążki...i jestem ciekawa czy ktoś sie decyduje no w Pl to inaczej bo na 99% traficie na Polkę a na 80% bedzie fajna


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My nie bierzemy sali jednoosobowej. U mnie koszt takiej sali za 1 dzień to 150 zł. Wolimy tą kasę na coś innego przeznaczyć





Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj robiłam typowo niedzielny obiad czyli rosół, rolady i kluski (kapusta była już kupna ) i tak się tym umęczyłam, że nie miałam siły nawet odpisać. Ale czytać czytałam, w przerwach na mały odpoczynek



Mam to samo. Stoję normalnie w kolejce a ludzie się gapią tak jakbym ich z kolejki wypchała Kiedyś kasjerka w Lidlu powiedziała żebym przeszła do następnej kasy, zaraz ktoś przyjdzie. Usłyszało to małżeństwo (takie po 40-stce) z innej kasy i biegiem do tej która miała być otwarta. To nic że ja miałam dosłownie kilka produktów na dnie koszyka (nie wybieram się już sama na większe zakupy bo bym nie doniosła) i zniecierpliwioną czterolatkę u boku a oni pół koszyka załadowanego. Ale przecież nie będę się ścigać z debilami

Mnie dzisiaj właśnie w Biedronce takie małżeństwo po 40 prawie staranowalo przy kasie...oni cały kosz a ja 2 produkty... mój wzrok im chyba powiedział wszystko




Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
No i po wizycie u gina.
Mam az tak dużo tabsow nie brać, a jak ból będzie duży to do szpitala jechać. Mała jest tak nisko że palcem już ja wyczuł s za głęboko nie wsadził nawet jak będzie chciała wyjść to jej nie zatrzymają
Wogule.jest większa o 2 tygodnie.

No i pewnie dziś w nocy znowu odwiedze szpital i zostanę tam do porodu a jakiego to jeszcze nie wiem

Strach się bać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

to czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki




Cytat:
Napisane przez Marcella_ Pokaż wiadomość
Cześć
chyba sie jeszcze nie witalam w nowym watku bol zeber strasznie mi dokucza a do tego bol pachwin i krocza na dodatek gbs wyszedl dodatni nie orientujecie sie ile przed porodem musze dostac ten antybiotyk jak mam paciorkowca?
U mnie identyczna sytuacja. Antybiotyk zaraz przy porodzie.




Cytat:
Napisane przez 88madziuszka88 Pokaż wiadomość
Witaj
Nie martw się, 4 godziny przed porodem, a gdy odejdą Ci wody to od razu musisz się zgłosić do szpitala i to zgłosić. Ja też to mam. A najgorsze jest to, że mam uczulenie na penicylinę, która jest najlepiej działająca na to paskudztwo.
Ja też właśnie jestem uczulona na penicyline... ciekawe jak to wygląda przy cc... jutro położnej na sr zapytam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Simran86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 17:49   #1692
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
super ze wyniki wyszyy dobrze i nie masz tego dziadostwa

u mnie dzis pierwsze skurcze za mna myslalam ze to juz ale po godzince przeszly nie byly jakies regularne ale były.
To widać mamy dzisiaj cięższy dzień na szczęście mi też przeszło ale jakoś wystraszyłam się i pół dnia w łóżku wylegiwałam się

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
No i po wizycie u gina.
Mam az tak dużo tabsow nie brać, a jak ból będzie duży to do szpitala jechać. Mała jest tak nisko że palcem już ja wyczuł s za głęboko nie wsadził nawet jak będzie chciała wyjść to jej nie zatrzymają
Wogule.jest większa o 2 tygodnie.

No i pewnie dziś w nocy znowu odwiedze szpital i zostanę tam do porodu a jakiego to jeszcze nie wiem

Strach się bać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dalej Cię tak boli,że planujesz szpital? Kurcze współczuję,bo ten ból jak czytałam jest porównywalny do porodowego i jak ma mój poród tak boleć to dzięki bardzo.. Na szczęście już mi nery nie dają aż tak o sobie znać,bo dużo piję wody ale jak już dłużej autem pojeżdżę to od wstrząsów się zaczyna ból Coś te nasze dzieci mają,bo mój też jest 2 tyg. większy U Ciebie chociaż ma po kim taka być a u mnie...
Cytat:
Napisane przez 88madziuszka88 Pokaż wiadomość
Kasia, trzymaj się i nie bój, będzie dobrze już niedługo będziesz mieć swoją upragnioną kruszynkę przy sobie

Patrzcie, jak mnie mój ukochany mąż zaskoczył z okazji rocznicy
Ohoo brawo dla męża


ale dzisiaj dzień... Coś mnie bierze,bo czuję się jak przeżuta i wypluta...I niby nic się nie stało a ja leżałam pół dnia przed tv,miałam wszystko gdzieś i wyłam jak durna... Idę do sklepu po jakieś jabłuszka może spacer mi dobrze zrobi
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:54   #1693
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Aliszcze nie,moj lekarz jest z innego szpitala ale tam na pewno rodzic nie bede. Zreszta ja mam termin na 09.09 a on wyjezdza na pierwsze 2 tygodnie wrzesnia na urlop i zostawil mi tylko nr zebym dzwonila jak cos
88Ekaterina88 jej to pisz tu do nas bedzie dobrze

Dla mnie dziewczyny to jest niesamowite ze lekarz poprzed badanie dopochwowe wie jak dziecko jest ulozone hm... dzis tez tak mialam i lekarz powiedzial ze pieknie glowka lezy na dole
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:55   #1694
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Simran86 Pokaż wiadomość

Ja też właśnie jestem uczulona na penicyline... ciekawe jak to wygląda przy cc... jutro położnej na sr zapytam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przy cc też dają, ale jest mniejsze zagrożenie, że dzidzia się zarazi
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:55   #1695
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość
Czyli chyba wszystko poszło ci w brzuch Ale chudzina z ciebie była, do pierwszego porodu ważyłaś niewiele więcej niż ja przed ciążą Aneta a jak to u was wygląda jak urodzisz po terminie Przecież to może trwać i 2 tygodnie. A przy tak krótkim macierzyńskim każdy dzień na wagę złota. I co z takim 2-2,5 miesięcznym dzieckiem? Żłobek?

Współczuję wam dziewczyny problemów ze snem. Ja na szczęście śpię naprawdę dużo. Co prawda kładę się 2-3 w nocy, ok 7 budzą mnie psy bo chcą siq, ale potem się kładę i spokojnie do 10-11 śpię. Choć muszę powoli przestawić te godziny bo za 2 tygodnie córcia wraca do przedszkola i trzeba będzie normalnie wstawać o tej 7-mej .
Co do niemocy ja już dawno pisałam, że czuję się jakby mi ktoś zasilanie odłączył j

Aliszcze ja to się cieszę że moja już taka odchowana, samodzielna. Nie wyobrażam sobie opiekować się maleństwem i taką np 2-latką. Ale moja mała wymagała bardzo dużo uwagi. Zresztą do dziś nawet do oglądania bajki chce mieć towarzystwo. Co prawda ciężko będzie znowu przyzwyczaić się do zarwanych nocek, ale myślę że jakoś to będzie

Zbieram się teraz do zmywania garów
No byłam okrutnie chuda 😈

U mnie, każdy dzień po terminie = dzień więcej macierzyńskiego.Minimum 10 tygodni muszę mieć,od dnia porodu mam 10 tygodni,nawet jeśli urodzę 2 tygodnie po terminie.A jak urodzę np 2 tygodnie przed to wtedy mam 10 tygodni plus te dwa tygodnie.
Nie oddam do żłobka,będzie x moją mamą a najwyżej zrezygnuję z jednej pracy gdzie rano pracuję, po południu z małym będzie mąż.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:01   #1696
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Aliszcze nie,moj lekarz jest z innego szpitala ale tam na pewno rodzic nie bede. Zreszta ja mam termin na 09.09 a on wyjezdza na pierwsze 2 tygodnie wrzesnia na urlop i zostawil mi tylko nr zebym dzwonila jak cos
88Ekaterina88 jej to pisz tu do nas bedzie dobrze

Dla mnie dziewczyny to jest niesamowite ze lekarz poprzed badanie dopochwowe wie jak dziecko jest ulozone hm... dzis tez tak mialam i lekarz powiedzial ze pieknie glowka lezy na dole
Gratuluję wizyty fajnie, przynajmniej wiesz. Ja się dowiem za tydzień.
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:06   #1697
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Meta-dobrze, ze wyniki ok

Ja mam butelki Avent Natural wlasnie

I mam pytanie do dziewczyn z De a w sumie tez tych z Pl
Czy decydujecie sie na opłacenie pojedynczej sali po porodzie? U nas to opłata obejmuje tez miejsce i posiłki dla męża...no i sie zastanawiam cały czas bo z jednej strony uniknę takich sytuacji jak kiedyś tu rozmawialyśmy (wielkie cygańskie czy tureckie rodzinne odwiedziny u współlokatorki) a z drugiej strony wole inaczej wydać te pieniążki...i jestem ciekawa czy ktoś sie decyduje no w Pl to inaczej bo na 99% traficie na Polkę a na 80% bedzie fajna


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Orientujesz się jaka jest cena? Gdzies keidys czytałam ze 50e
My raczej sie nie decydujemy na taką salę, może odwiedzający sąsiadkę uszanują to że jeszcze inna mama jest obok i nie będą całymi grupami siedzieć Jeśli tylko mąż/partner to okey, bo Mój pewnie też będzie w ciągu dnia..

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
No i po wizycie u gina.
Mam az tak dużo tabsow nie brać, a jak ból będzie duży to do szpitala jechać. Mała jest tak nisko że palcem już ja wyczuł s za głęboko nie wsadził nawet jak będzie chciała wyjść to jej nie zatrzymają
Wogule.jest większa o 2 tygodnie.

No i pewnie dziś w nocy znowu odwiedze szpital i zostanę tam do porodu a jakiego to jeszcze nie wiem

Strach się bać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzymaj sie i zaciskaj nogi Powodzenia, bedzie dobrze
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:11   #1698
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Orientujesz się jaka jest cena? Gdzies keidys czytałam ze 50e
My raczej sie nie decydujemy na taką salę, może odwiedzający sąsiadkę uszanują to że jeszcze inna mama jest obok i nie będą całymi grupami siedzieć Jeśli tylko mąż/partner to okey, bo Mój pewnie też będzie w ciągu dnia..


Trzymaj sie i zaciskaj nogi Powodzenia, bedzie dobrze
W szpitalu gdzie rodziłam były sale dwuosobowe, ale nikt z zeenątrz, nawet mąż nie mógł tam wejść.Był tzw. pokój odwiedzin i tam można było się spotkać. I dobrze, bo przecież leży się nie rzadko bez majtek a tu jakiś czyjś mąż miałby być obok 😑

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:12   #1699
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Odnośnie sal porodowych - w moim szpitalu są sale porodowe jedno i dwuosobowe i to bezpłatne, podobnie jak poród rodzinny. Oby były miejsca, to jestem spokojna.
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 18:13   #1700
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Madziuszka no przepiękne te kwiaty, bardzo mi się podobają takie mieszane bukiety, śliczny jest

Katerina mimo wszystko jakiś spokój wyczuwam od Ciebie

co do sali jednoosobowej / wieloosobowej - ja leżałam na trójce, bardzo dobra opcja jak potrzebujesz wyjść do łazienki, zawsze jest się do kogo odezwać, wesprzeć natomiast z odwiedzinami rzeczywiście kiepsko - ale to już któraś z Was pisała - wystarczy że do każdej przyjdą po dwie osoby i duchota jak nie wiem.
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:20   #1701
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
W szpitalu gdzie rodziłam były sale dwuosobowe, ale nikt z zeenątrz, nawet mąż nie mógł tam wejść.Był tzw. pokój odwiedzin i tam można było się spotkać. I dobrze, bo przecież leży się nie rzadko bez majtek a tu jakiś czyjś mąż miałby być obok 😑

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Racja lepiej jak są sale do odwiedzin

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mmadziaa Pokaż wiadomość
Madziuszka no przepiękne te kwiaty, bardzo mi się podobają takie mieszane bukiety, śliczny jest

Katerina mimo wszystko jakiś spokój wyczuwam od Ciebie

co do sali jednoosobowej / wieloosobowej - ja leżałam na trójce, bardzo dobra opcja jak potrzebujesz wyjść do łazienki, zawsze jest się do kogo odezwać, wesprzeć natomiast z odwiedzinami rzeczywiście kiepsko - ale to już któraś z Was pisała - wystarczy że do każdej przyjdą po dwie osoby i duchota jak nie wiem.
Dzięki, ja też takie lubię, a te różowe gerberki są cudne, moje ulubione kwiaty mój mąż jest wspaniały
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:25   #1702
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

U mnie na szczęście sale porodowe jednoosobowe a już się bałam,że będę rodzić z inną mamuśką i będę się bardziej denerwować jej porodem niż swoim :P
I też niby jest sala odwiedzin i na każdych drzwiach jest napisane,że wizyty wyłącznie w sali odwiedzin to zauważyłam wiele osób to łamie,bo i tak przebywają całą rodziną w normalnej sali W sumie to krępujące trochę,bo jak leżałam ze skurczami to akurat położyli mnie z panienką,która roniła i przyszła do mnie mama z Tż i się pytali jak tam ja,jak dziecko i się cieszyli,że wszystko ok a tamta aż z bólu piszczała,bo tak ją bolało więc zabrałam ich z sali,bo jednak ja bym nie chciała żeby ktoś patrzył jak cierpię i zwijam się z bólu jeszcze tracąc swoje dziecko. O nie nie.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:30   #1703
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście sale porodowe jednoosobowe a już się bałam,że będę rodzić z inną mamuśką i będę się bardziej denerwować jej porodem niż swoim :P
I też niby jest sala odwiedzin i na każdych drzwiach jest napisane,że wizyty wyłącznie w sali odwiedzin to zauważyłam wiele osób to łamie,bo i tak przebywają całą rodziną w normalnej sali W sumie to krępujące trochę,bo jak leżałam ze skurczami to akurat położyli mnie z panienką,która roniła i przyszła do mnie mama z Tż i się pytali jak tam ja,jak dziecko i się cieszyli,że wszystko ok a tamta aż z bólu piszczała,bo tak ją bolało więc zabrałam ich z sali,bo jednak ja bym nie chciała żeby ktoś patrzył jak cierpię i zwijam się z bólu jeszcze tracąc swoje dziecko. O nie nie.
No masakra... ja też bym tak zrobiła, też nie chciałabym żeby ktoś mnie widział w takim stanie. Biedna dziewczyna
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:33   #1704
Antananariwa
Raczkowanie
 
Avatar Antananariwa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 361
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Martus
A bankrutowac będzie mąż śmieję się do niego ze ma na najbliższy czas problem z prezentami z głowy następna zawieszka przy narodzinach Lili ponoć będzie
Haha no niech bankrutuje Ale przynajmniej nie będzie się musiał głowić nad prezentami

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dobrze, że jestem najedzona bo czytając o Twoim obiedzie domowym mogłabym się
Najlepsze jest to że ja zjadłam tylko kluski z kapustą bo mięsa nie jem więc i rosół i rolady odpadają

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie teściow - było naprawdę bardzo miło. Z każdym spotkaniem lubimy się chyba jeszcze bardziej a początki były różne.


Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hehe a u nas akurat będzie różnica 2 lata i 2 miesiące
Przechodziliście już bunt 2-latka? Nie no żartuję. Ja pisałam o sobie i swojej córci. Ona była, a w zasadzie dalej jest bardzo specyficznym dzieckiem. Od urodzenia bardzo potrzebowała kontaktu. Nawet jak zasnęła nie mogłam jej odłożyć do łóżeczka bo był ryk. Musiała mieć kontakt z moim ciałem. W ciągu dnia chusta ratowała mi życie, inaczej nie byłabym w stanie kompletnie nic zrobić Zresztą do dziś zasypia nie z maskotką tylko z moją ręką Dlatego strasznie się boimy co to będzie jak pójdę do szpitala (z tego też powodu tak strasznie bałam się tej cholestazy, bo miesiąc w szpitalu to byłby koszmarrrr). Do tego jest okropnie uparta i jak sobie coś postanowi to koniec Bardzo szybko chciała się usamodzielnić. Wchodzenie na stół i parapet przerabiałyśmy właśnie w wieku 2-3 lat. Do tego nauczyła się otwierać okno (dobrze że mamy niski parter, choć na szczęście i tak zawsze zdążyliśmy ją w porę ściągnąć) Nie zliczę potrzaskanych talerzy i kubków bo sama musiała odnieść do kuchni albo wrzucić do zlewu. I wylanych wiader wody bo chciała umyć podłogę. Złamanych szminek i pokruszonych, rozdeptanych cieni do powiek. Uwielbiała zmieniać program w automacie, przeważnie na 90 stopni A trudno było ją upilnować w łazience bo chciała się załatwiać sama. Gdyby w tym okresie przyszło mi zajmować się niemowlakiem to nie wiem czy mielibyśmy dziś gdzie mieszkać Normalne zabawki jej nie interesują Nie lubi rysować chyba że po ścianach i meblach

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
No i po wizycie u gina.
Mam az tak dużo tabsow nie brać, a jak ból będzie duży to do szpitala jechać. Mała jest tak nisko że palcem już ja wyczuł s za głęboko nie wsadził nawet jak będzie chciała wyjść to jej nie zatrzymają
Wogule.jest większa o 2 tygodnie.

No i pewnie dziś w nocy znowu odwiedze szpital i zostanę tam do porodu a jakiego to jeszcze nie wiem

Strach się bać
O rety, czyli u ciebie też bliżej jak dalej Kciuki

Cytat:
Napisane przez 88madziuszka88 Pokaż wiadomość
Patrzcie, jak mnie mój ukochany mąż zaskoczył z okazji rocznicy
Wszystkiego najlepszego
Antananariwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:37   #1705
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość
Haha no niech bankrutuje Ale przynajmniej nie będzie się musiał głowić nad prezentami


Najlepsze jest to że ja zjadłam tylko kluski z kapustą bo mięsa nie jem więc i rosół i rolady odpadają





Przechodziliście już bunt 2-latka? Nie no żartuję. Ja pisałam o sobie i swojej córci. Ona była, a w zasadzie dalej jest bardzo specyficznym dzieckiem. Od urodzenia bardzo potrzebowała kontaktu. Nawet jak zasnęła nie mogłam jej odłożyć do łóżeczka bo był ryk. Musiała mieć kontakt z moim ciałem. W ciągu dnia chusta ratowała mi życie, inaczej nie byłabym w stanie kompletnie nic zrobić Zresztą do dziś zasypia nie z maskotką tylko z moją ręką Dlatego strasznie się boimy co to będzie jak pójdę do szpitala (z tego też powodu tak strasznie bałam się tej cholestazy, bo miesiąc w szpitalu to byłby koszmarrrr). Do tego jest okropnie uparta i jak sobie coś postanowi to koniec Bardzo szybko chciała się usamodzielnić. Wchodzenie na stół i parapet przerabiałyśmy właśnie w wieku 2-3 lat. Do tego nauczyła się otwierać okno (dobrze że mamy niski parter, choć na szczęście i tak zawsze zdążyliśmy ją w porę ściągnąć) Nie zliczę potrzaskanych talerzy i kubków bo sama musiała odnieść do kuchni albo wrzucić do zlewu. I wylanych wiader wody bo chciała umyć podłogę. Złamanych szminek i pokruszonych, rozdeptanych cieni do powiek. Uwielbiała zmieniać program w automacie, przeważnie na 90 stopni A trudno było ją upilnować w łazience bo chciała się załatwiać sama. Gdyby w tym okresie przyszło mi zajmować się niemowlakiem to nie wiem czy mielibyśmy dziś gdzie mieszkać Normalne zabawki jej nie interesują Nie lubi rysować chyba że po ścianach i meblach


O rety, czyli u ciebie też bliżej jak dalej Kciuki


Wszystkiego najlepszego
Dziękuję
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:38   #1706
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
To widać mamy dzisiaj cięższy dzień na szczęście mi też przeszło ale jakoś wystraszyłam się i pół dnia w łóżku wylegiwałam się


Dalej Cię tak boli,że planujesz szpital? Kurcze współczuję,bo ten ból jak czytałam jest porównywalny do porodowego i jak ma mój poród tak boleć to dzięki bardzo.. Na szczęście już mi nery nie dają aż tak o sobie znać,bo dużo piję wody ale jak już dłużej autem pojeżdżę to od wstrząsów się zaczyna ból Coś te nasze dzieci mają,bo mój też jest 2 tyg. większy U Ciebie chociaż ma po kim taka być a u mnie...

Ohoo brawo dla męża


ale dzisiaj dzień... Coś mnie bierze,bo czuję się jak przeżuta i wypluta...I niby nic się nie stało a ja leżałam pół dnia przed tv,miałam wszystko gdzieś i wyłam jak durna... Idę do sklepu po jakieś jabłuszka może spacer mi dobrze zrobi
Boleć nie boli jak biorę tabsy ale wiecznie po 4 dziennie brać nie mogę, a jak leże na boku to i tak coś boli, te biodro chyba, lepiej żeby sprawdzili i sami obserwowali bo ja dosyć że sypiam po 1/2 h w nocy tak dziś nic





Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Orientujesz się jaka jest cena? Gdzies keidys czytałam ze 50e
My raczej sie nie decydujemy na taką salę, może odwiedzający sąsiadkę uszanują to że jeszcze inna mama jest obok i nie będą całymi grupami siedzieć Jeśli tylko mąż/partner to okey, bo Mój pewnie też będzie w ciągu dnia..


Trzymaj sie i zaciskaj nogi Powodzenia, bedzie dobrze


Nóg nie muszę zaciskac bo skurczy brak mała jeszcze wyjść nie chce ale może ktoś jej pomoże



Cytat:
Napisane przez mmadziaa Pokaż wiadomość
Madziuszka no przepiękne te kwiaty, bardzo mi się podobają takie mieszane bukiety, śliczny jest

Katerina mimo wszystko jakiś spokój wyczuwam od Ciebie

co do sali jednoosobowej / wieloosobowej - ja leżałam na trójce, bardzo dobra opcja jak potrzebujesz wyjść do łazienki, zawsze jest się do kogo odezwać, wesprzeć natomiast z odwiedzinami rzeczywiście kiepsko - ale to już któraś z Was pisała - wystarczy że do każdej przyjdą po dwie osoby i duchota jak nie wiem.
Spokój jako taki
Mam tyle na głowie nie tylko z ciążą że szpital mi nie na rękę, ale muszę myśleć o sobie i malej, nie wiem czy ogarne wszystko po szpitalu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:42   #1707
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Kasia a ile Twój maluch teraz waży?
Oby się obyło bez szpitala
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:44   #1708
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Kasia a ile Twój maluch teraz waży?
Oby się obyło bez szpitala
Ponad 3 kg ale dokładnie nie wiem, chyba mię chcą mnie zalamywac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:46   #1709
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez 88madziuszka88 Pokaż wiadomość
No masakra... ja też bym tak zrobiła, też nie chciałabym żeby ktoś mnie widział w takim stanie. Biedna dziewczyna
No dokładnie. Moim zdaniem i tak nie powinni kłaść dziewczyny w ciąży z dziewczyną,która traci dziecko... I najlepsze,że wtedy było dużo miejsc ale dali ją do mnie jak to powiedzieli,żeby mi smutno w sali nie było no było bardzo wesoło nie powiem,ubawiłam się do łez
Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Boleć nie boli jak biorę tabsy ale wiecznie po 4 dziennie brać nie mogę, a jak leże na boku to i tak coś boli, te biodro chyba, lepiej żeby sprawdzili i sami obserwowali bo ja dosyć że sypiam po 1/2 h w nocy tak dziś nic
No dokładnie tu masz rację,będziesz się tylko męczyć
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:47   #1710
88madziuszka88
Raczkowanie
 
Avatar 88madziuszka88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin => Warszawa
Wiadomości: 457
Dot.: Rozładunek czas już zacząć, by się cieszyć dzidzią naszą!!! Wrześniówki 2014 cz

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ponad 3 kg ale dokładnie nie wiem, chyba mię chcą mnie zalamywac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kasia, pisałaś, że ona jest większa o dwa tygodnie, ale czy to znaczy, że Ci źle obliczyli termin porodu?
__________________
28 sierpnia 2014 r. przyszedł na świat Maleńki Cud - Nasz Stasinek
88madziuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 18:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.