Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-26, 15:32   #1
antisa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3

Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?


Pytam tak z ciekawości. Przy założeniu.

Macie pracę wszędzie taką samą, taka sama pensja, ceny wszędzie takie same.

Wolałabyś mieszkać w dużym wojewódzkim mieście, np Warszawa, Kraków, Wrocław etc, takim średnim, kilkudziesiąttysięcznym jak np Leszno, czy Siedlce, czy może całkiem malutkim/wsi?
Gdzie czułybyście się najlepiej, bezpieczniej, najbardziej komfortowo, przy założeniu, że praca wszędzie taka sama, pensja taka sama, i ceby w sklepach i usług jednakowe?
antisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:36   #2
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Zdecydowanie na wsi. Cisza i spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:40   #3
wikii15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 216
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Mieszkam w myślę dużym mieście, ale nie stolicy ok. 245tys, na obrzeżach i powiem Ci szczerze, że poza wyprawami na uczelnię czy do pracy nie bywam w tzw centrum. W wolnej chwili czy po pracy wyjeżdżam 'obcować z przyrodą' rowery itp; jedyna wyprawa raz na jakiś czas pub, kino, teatr, galeria. Tak wszystko mam 'pod nosem'. Więc wolałabym w mniejszym aby uniknąć godzinnego powrotu w korkach. Do teatru itp z godz dojazdem nie miałabym problemu, a tak wszystko pod ręką, wszędzie blisko 'z buta', ludzie żyją wolniej itp zdecydowanie małe miasteczko ale nie wieś

Edytowane przez wikii15
Czas edycji: 2017-08-26 o 15:42
wikii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:47   #4
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Na wsi, blisko miasta.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:53   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Mieszkam na obrzeżach małego miasta. 15 minut do centrum, 15 minut do lasu. W życiu nie zamieniłabym tego na światła wielkiego miasta.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:55   #6
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Zdecydowanie duże miasto, ale nie Warszawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:56   #7
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Duże miasto 300-500 tys mieszkańców
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 16:40   #8
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Mieszkałam i na wsi i w małym miasteczku i w dużych miastach. Zdecydowanie czuję się najlepiej w dużym mieście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 17:02   #9
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 128
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Tylko Warszawa, Kraków i Wrocław wchodzą w grę w ogóle.

Moim marzeniem jest Nowy York , Tokyo, Hong Kong, Seul, ale to za jakiś czas.

Jakbym miała mieszkać gdziekolwiek indziej, to popełnię samobójstwo, nie znoszę nawet wakacji z dala od miasta.

Dwa tygodnie wróciłam z takiej włoskiej wsi (rodzinę tam mam), spędziłam tam tydzień - myślę sobie, podszkolę włoski, napiszę publikację, zrobię projekt, posiedzę na plaży, będzie spoko. Do dziś nie odpoczęłam po tym wypadzie, wysiadłam na lotnisku i poleciałam do Złotych Tarasów odreagować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 17:10   #10
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Małe miasteczko. Obecnie mieszkam w 7 tysięcznym i jest świetne
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 17:26   #11
fairywho
Raczkowanie
 
Avatar fairywho
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 153
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Mieszkałam w różnych miejscach. Duże, zatłoczone miasta mnie męczą, w autobusach wiecznie tłum, wszędzie ludzie, hałas, a i dojechanie gdzieś często zajmuje dobrze ponad godzinę. Wieś bardzo lubię, ale to też nie moje tempo. Zdecydowanie wybieram mniejsze miasto, ale takie, w którym "coś się dzieje", czyli jest teatr, kino, basen, park, jest gdzie się wybrać na zakupy itd. Mieszkałam kiedyś na obrzeżach takiego miasta i to było najwspanialsze miejsce - parę minut spacerem do lasu, a i do centrum można było dojechać rowerem w pół godziny. Przeprowadziłam się ze względu na pracę, ale może kiedyś uda mi się wrócić.
fairywho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 18:07   #12
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

zdecydowanie większe miasto, póki co największe w którym przyszło mi mieszkać ma niecałe 200 tys ale jestem przekonana że o wiele lepiej bym się czuła w znacznie większym niż znacznie mniejszym. zdecydowanie nie wieś czy kilkutysięczne miasto, no chyba że było by to coś przyległego do dużego miasta z dobrą komunikacją gdzie zbytnio nie odczuwałabym tego że nie mieszkam w tym większym mieście. pochodzę ze wsi, najbliższe miasta to właśnie takie kilkutysięczne no i nie wyobrażam sobie mieszkania w takim miejscu, mały wybór sklepów, żadnej galerii czy kina, jakieś 2 dyskoteki w której imprezują już nastolatkowie, no powiewa nudą jak chcesz czegoś lepszego do trzeba jechać do większego miasta. a ja to nawet nie jestem jakaś wymagająca, nie chodze po sklepach kilka razy w tygodniu, nie mam potrzeby jakiegoś częstego kontaktu z kulturą, no ale jak już mam na coś ochotę to chcę mieć to na miejscu, bez konieczności dojazdu do innego miasta bo inaczej się nie da. czuję się komfortowo mając świadomość że to czego potrzebuję mam na miejscu. a do tego duże miasto daje mi poczucie anonimowości czego brakuje na wsiach czy w małych miastach
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 18:10   #13
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Cytat:
Napisane przez fairywho Pokaż wiadomość
Mieszkałam w różnych miejscach. Duże, zatłoczone miasta mnie męczą, w autobusach wiecznie tłum, wszędzie ludzie, hałas, a i dojechanie gdzieś często zajmuje dobrze ponad godzinę. Wieś bardzo lubię, ale to też nie moje tempo. Zdecydowanie wybieram mniejsze miasto, ale takie, w którym "coś się dzieje", czyli jest teatr, kino, basen, park, jest gdzie się wybrać na zakupy itd. Mieszkałam kiedyś na obrzeżach takiego miasta i to było najwspanialsze miejsce - parę minut spacerem do lasu, a i do centrum można było dojechać rowerem w pół godziny. Przeprowadziłam się ze względu na pracę, ale może kiedyś uda mi się wrócić.
Ja tez tak mam
Duże miasta jak byłam młoda-imprezki ,balangi.
Ale teraz broń paniu boziu.
W zeszyłym roku jak byłam parę dni we Wrocławiu to myślałam że mnie uj strzeli.Jeszcze jeden dzień i pod tramwaj chyba bym skoczyła
Mieszkam w mieście ale w takim że jak się uprę to wszędzie dojdę z buta.Mogłabym i mieszkać w mniejszej mieścinie ale klimatycznej.Zawsze się rozczulam nad Anią z Zielonego Wzgórza a dokładnie pięknych okoliczności przyrody
Nie miałabym nic na przeciw ze idę do fryzjerki pani Krysi a w sklepie obsługuje mnie pani Wiesia.
starzeję się

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2017-08-26 o 18:11
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 18:51   #14
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Mieszkam w małym mieście na "zadupiu". Do miasta wojewódzkiego mam 120 km. Tu mi dobrze. Tu jest spokój, cisza, dobry klimat, Mieszkałam kilka lat w Krakowie. Kocham to miasto, jeżdżę tak często jak się da, ale na dłuższą metę tam nie mogłabym mieszkać. Wolę swoje zadupie.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 20:01   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

W mieście. raczej w średnim ewentualnie w duzym.
Małe miasteczka odpadają, wsie tym bardziej.

Tyle ze każde miasto ma swoją specyfikę, swój charakter.
Nie każde mi odpowiada tylko dlatego że ma określoną wielkość i jest miastem.

Są miasta których nie udało mi się polubić, są takie w których od razu czułam się dobrze.
Tak samo osiedla w tym samym mieście to często różne światy, na jednych mieszkało mi się świetnie inne to dramat i obcy świat.

I jak Limonka, owszem, czasami pojadę na wczasy "na łono natury". Lubię np. Bieszczady, albo jakieś jeziora i kajakować po nich. Ale po tygodniu mam tak dość, ze tęsknię do chodników, trawników , spalin i szumu miasta.
A przyrody mam dość pod domem, mieszkam w mieście jakieś max 100m od granicy Parku Krajobrazowego. Dziki mi pod domem latają, ryją i śmierdzą.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2017-08-26 o 20:05
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 20:20   #16
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Cytat:
Napisane przez antisa Pokaż wiadomość
Gdzie czułybyście się najlepiej, bezpieczniej, najbardziej komfortowo, przy założeniu, że praca wszędzie taka sama, pensja taka sama, i ceby w sklepach i usług jednakowe?
To założenie jest nieco bez sensu, bo właśnie praca, ceny i usługi, to poza liczbą ludności jedne z najważniejszych rzeczy odróżniających miasta duże od małych.

Jeśli jednak bierzemy pod uwagę samą liczbę ludności i gęstość zaludnienia, to wybieram duże miasto, 100 tys. mieszkańców minimum. Chcę mieć jak największy wybór ludzi do wchodzenia w interakcje i jednocześnie mieć możliwość zniknięcia w tłumie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 21:10   #17
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Wieś, ale do godziny do wielkiego miasta. Tak mieszkam, uwielbiam swoje miejsce na ziemi☺️
mam porównanie z wsia posrodku niczego i wielkim miastem i i tam i tam sie dusilam. Albo dostęp do niczego albo zero przestrzeni dla siebie...
Potrzebuję przyrody, ciszy i spokoju, ale też paru godzin w dużym mieście regularnie. Więc mam swój zloty środek 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 21:55   #18
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Wieś, ale do godziny do wielkiego miasta. Tak mieszkam, uwielbiam swoje miejsce na ziemi☺️
mam porównanie z wsia posrodku niczego i wielkim miastem i i tam i tam sie dusilam. Albo dostęp do niczego albo zero przestrzeni dla siebie...
Potrzebuję przyrody, ciszy i spokoju, ale też paru godzin w dużym mieście regularnie. Więc mam swój zloty środek 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się. Mam to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 22:09   #19
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Mogłabym mieszkać w mieście tak powiedzmy do wielkości Katowic. Katowic w sensie Katowic, nie Katowic plus wszystkie miasta blisko Katowic.

Gdybym miała wybierać między Warszawą i domem pośrodku niczego, to wybrałabym to drugie.
Ogólnie wychowywałam się na wsi, w domu trochę na końcu wsi, na szczycie górki, z widokiem na pola i mam dużą potrzebę przestrzeni dookoła mnie.

W ogóle wieś jest fajna i lubię wieś, ale ze wsią jest ten sam problem co z dużym miastem, czyli duże odległości
W moim mieście cenię sobie to, że jak się bardzo uprę, to przejdę je pieszo. Co prawda z jednego końca na drugi trwałoby to bardzo długo, ale da się. Z centrum zdarzało mi się już wracać pieszo do domu, cenię sobie, że jest to możliwe moja dzielnica jest na końcu miasta.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 22:25   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
nie znoszę nawet wakacji z dala od miasta.
O to ja tez tak mam.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 00:17   #21
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Jeżeli chodzi o mnie to chyba najlepszym wyborem byłoby miasto około 200K mieszkańców bardzo chciałabym wrócić do rodzinnego miasta - Rzeszowa W grę wchodzi też Gdynia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 02:31   #22
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Pod dużym miastem (20km byłoby ok), tak aby mieć dostęp do uciech wielkomiejskich, ale sypialnię mieć na wiosce wśród pól i lasów W tej chwili mieszkam na obrzeżach, też jest dobrze, ale miasto coraz bardziej pochłania moją podleśną dzielnicę.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2017-08-27 o 02:33
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 07:22   #23
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Wychowałam się w niedużym mieście (15 tys. mieszkańców), kilka lat mieszkałam w jednym z największych miast w Polsce, a obecnie mieszkam w niewielkim miasteczku (7 tys. mieszkańców), położonym bardzo blisko dwóch dużych miast i wiem jedno: nigdy nie wróciłabym na stałe do wielkiego miasta. W moim przypadku ,takie metropolie dobre są tylko na pewien czas, ale na pewno nie na całkowitą przeprowadzkę. Stawiam na równi miejsce, gdzie się wychowałam i miasteczko, w którym mieszkam (chociaż to pierwsze ma nieznaczną przewagę, jeśli chodzi o krajobrazy). Na co dzień cenię sobie spokój i ciszę, ale kiedy najdzie mnie ochota, np. na "shopping", to bez problemu wsiadam w auto i po 20 min. jestem w jednym z największych centrów handlowych. Dla mnie to idealne połączenie
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 07:24   #24
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o mnie to chyba najlepszym wyborem byłoby miasto około 200K mieszkańców bardzo chciałabym wrócić do rodzinnego miasta - Rzeszowa W grę wchodzi też Gdynia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdynia jest poza wszelką konkurencją, inna jakość w ogóle.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 07:25   #25
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Duze miasto ale z domem w cichym i bardzo zielonym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 07:33   #26
justka3a4
Raczkowanie
 
Avatar justka3a4
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 32
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Zdecydowanie mniejsze miasto. W lipcu wróciłam do rodzinnej miejscowości (jakieś 60 tysięcy mieszkańców), wcześniej 3 lata mieszkałam w Warszawie. I chociaż stolicę uwielbiam to życie w tym wiecznym pędzie, tłoku, hałasie bardzo mnie zmęczyło.
Teraz wszędzie mogę dojść na piechotę, mieszkam w cichej okolicy. I jestem zadowolona
justka3a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 07:37   #27
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Ja mieszkałam w miejsce 25tys., teraz w Poznaniu. W dużym mieście dobrze mi się mieszka, ale z racji cen możliwe, że z chłopakiem kupimy mieszkanie pod Poznaniem.

Mogę mieszkać w miasteczku pod Poznaniem, bo wszystkie rozrywki mam w odległości kilkunastu/kilkudziesięciu km. Natomiast nie mogłabym mieszkać w miejscu, gdzie nic nie ma - żadnego sklepu fajnego, kina, basenu itd.

Moje rodzinne miasteczko jest chyba dość charakterystyczne, bo mamy wszystko (dwa baseny zamknięty i odkryty, kino, amfiteatr, dużo sklepów itd., kawiarnie, restauracje, lasy itp.), ale po prostu w mniejszej skali, na miarę potrzeb 25tys. ludzi. To mi się podoba. Do tego jest bardzo ładne. Nie spotkałam się z wieloma takimi miastami w Polsce, ale może mało widziałam.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 08:47   #28
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Najchętniej w małym mieści - takim do 30 tys. Na wsi na pewno nie.
W dużym mieści trzyma mnie praca i nie jest źle, ale jednak w przyszłości będę chciała zmienić na coś mniejszego.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 09:55   #29
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Ciekawy jest ten wątek, myślałam, że większość będzie woleć duże miasta, a jednak nie.

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:04   #30
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Gdzie wolałabyś mieszkać? Duże czy mniejsze miasto?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2017-08-27 o 10:00
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-31 23:21:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.