Essence cz. V - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 18:15   #3001
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja używam tylko czarnego z MS bo mi się kolorowe wzorki nie podobają raczej. Aczkolwiek w fazie testów odkryłam, że żaden z lakierów Essence się nie nadaje do stempelkowania
A to psikus - miałam właśnie w planach rozglądnąć się za jakimś lakierem Essence do stempelkowania, ale w takim razie poszukam czegoś innego

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Chyba się skuszę na ten czarny MS skoro polecacie, a czy MS ma też dobry biały?
Z Essence się nacięłam na biały C&G, który wcale białym nie jest, więc do stempli nie polecam.
Czarny MS moim zdaniem faktycznie jest dobry do stempelków, bo daje dość mocny czarny kolor - ale samego w sobie jako lakieru na całe paznokcie nie lubię. Białego z MS nie miałam
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:17   #3002
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
a używasz skrobaczki czy karty plastikowej? Odkąd wywaliłam skrobaczkę dużo lepiej mi wychodzi
O,dziękuję ci dobra kobieto ja mam problem z usunięciem ładnie tej ilości niepotrzebnego lakieru,zawsze mi gdzieś zostanie i później stempluję to na paznokieć,2 dni chodzę i myślę czym zastąpić skrobaczkę z zestawu.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:21   #3003
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

W Bochni został jeszcze 1pasiak CaC
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Kosmetyczka na wyjazd 1/2024




Co to za zapach? KLIK

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-08-27 o 18:24 Powód: .
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:29   #3004
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
kmb1 u mnie też tak było z creamylicious, aczkolwiek panie w naturze nie wyglądają na malujące się czy nawet interesujące się makijażem więc może po prostu były braki w dostawach lub coś w ten deseń?
może specjalnie takie zatrudniają żeby cokolwiek w szafach zostało
ja to bym od razu pobrała większość lakierów
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:31   #3005
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Aniu,pewnie tak:P Aczkolwiek Panie są tak nieporadne i mają zerową wiedzę o kosmetykach więc po co komu taki pracownik? A kilka z nas wizażanek mającyh 100% większą wiedzę i chęć do pracy dostało odmowy...;|
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:35   #3006
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Aniu,pewnie tak:P Aczkolwiek Panie są tak nieporadne i mają zerową wiedzę o kosmetykach więc po co komu taki pracownik? A kilka z nas wizażanek mającyh 100% większą wiedzę i chęć do pracy dostało odmowy...;|
no niestety tak jest... dzisiaj praca to głównie po znajomościach więc co się dziwić... przynajmniej w takich mniejszych miasteczkach to na pewno.
Ale za to powiem że w mojej małej Naturze jest nowa pani, bardzo miła która wszystkim chcącym doradza strasznie pozytywne wrażenie na mnie zrobiła
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:36   #3007
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A to psikus - miałam właśnie w planach rozglądnąć się za jakimś lakierem Essence do stempelkowania, ale w takim razie poszukam czegoś innego
Zapomniałam napisać, że nie używałam Essencowych lakierów do zdobień, może się nadadzą

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
O,dziękuję ci dobra kobieto ja mam problem z usunięciem ładnie tej ilości niepotrzebnego lakieru,zawsze mi gdzieś zostanie i później stempluję to na paznokieć,2 dni chodzę i myślę czym zastąpić skrobaczkę z zestawu.

Używam starego karnetu na siłownię
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 18:38   #3008
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

U mnie Panie są na szczęście miłe,jedna fajna dziewczyna w mniej więcej moim wieku z którą się zgadałam ostatnio o limitkach ale ogólnie jest kiepsko z ludźmi zatrudnionymi w takich miejscach jak drogerie, nie mówię, że ma być jak w douglasie czy sephorze ale jednak jakiś poziom obsługi i jej zorientowania w materii powinien być spełniony
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:38   #3009
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Aniu,pewnie tak:P Aczkolwiek Panie są tak nieporadne i mają zerową wiedzę o kosmetykach więc po co komu taki pracownik? A kilka z nas wizażanek mającyh 100% większą wiedzę i chęć do pracy dostało odmowy...;|

Popieram.Często są miłe i chcą być pomocne,ale są przy tym mało profesjonalne.
Ostatnio jedna z pań otworzyła przy mnie mascarę(nie tester!!!),żeby mi pokazać szczoteczkę.Inna zrobiła to samo z lakierem do paznokci.
Wiem,że klientki otwierają i testują kosmetyki,gdy nie ma testerów,ale na Boga,żeby to samo robiły pracownice?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:48   #3010
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Myślałam o tym z Deborah, ale jest go strasznie dużo i jest trochę drogi jak dla mnie
Z Deborah jest cudny

Mam nr 02, kupiłam w tamtym roku w połowie maja i ma juz spory ubytek (uzywam codziennie, na całą twarz)

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Mi i z podstawowej i z dokupionej nie wychodzą idealnie. Nie jest to jakiś koszmar ale jednak nie ładnie wygląda nawet kawałeczek urwanego wzorka :/. Miałam jedną folię, ale nie mam tam napewno drugiej folii bo wzorek wychodzi raz prawie idealnie a raz kiepsko wiec wina leży chyba w tym, że się jeszcze nie nauczyłam posługiwać tymi stempelkami...
Wina może być w lakierze - nie kazdy się nadaje do tego.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Tak tak, chodzi mi o Maxi Terre
Faktycznie patrząc na stosunek ilość- cena nie wychodzi źle, baa powiedziałabym nawet, że korzystnie... Ale ja tego za chiny ludowe nie zużyję ! Dobre 2 miesiące temu kupiłam róż z Inglota i nadal końca nie widać...
Wolałabym 'na pierwszy raz' coś mniejszego i tańszego... Może wybiorę coś z nowości jeśli przyjdą do nas
Trudno, żeby w różu po 2 miesiącach było widać koniec
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:53   #3011
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Essence cz. V

Moje nowe nabytki - kolezanka zakupila w Holandii . Kolory przekłamane
cienie i puder chyba poleca na wymiankę
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 18:54   #3012
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Essence cz. V

Wrzucam kolejne zdjęcia WSIF
http://www.fashion-fee.com/2010/08/g...-it-first.html
http://goettinderfinsternis.blogspot...-first-le.html

Doszłam do wniosku, że musze mieć ten błyszczyk nude i koniecznie matt top coat
__________________
I <3 speedway

Edytowane przez truskawkowa mamba
Czas edycji: 2010-08-27 o 18:58
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:00   #3013
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki - kolezanka zakupila w Holandii . Kolory przekłamane
cienie i puder chyba poleca na wymiankę
nie są śliczne ? jak oceniasz kolory?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:00   #3014
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki - kolezanka zakupila w Holandii . Kolory przekłamane
cienie i puder chyba poleca na wymiankę
Puder ma bardzo przyjemny kolorek
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Kosmetyczka na wyjazd 1/2024




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:02   #3015
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. V

Właśnie te "moje" Panie z Natury są tak nasmarowane bronzerami i samoopalaczami (mam nadzieję że to nie od zaśnięcia na solarium ...) że bym się nie zdziwiła że te bronzerki to One wybrały Ale oczywiście to mogą być braki. Hmm... U mnie dziewczyny są miłe, tylko właśnie mało się znają na makijażu... Nie wiem jakie mają kryteria pracodawcy, ale ja bym je pewnie pozmieniała co było dla mnie zaskoczeniem - jeden z ochroniarzy w Rossmanie koło mojego domu zna się całkiem nieźle na farbowaniu włosów , wciąż nie mam pojęcia skąd o tym tyle wie, ale zawsze razem z nim się zastanawiam nad następną farbą
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:04   #3016
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
Wrzucam kolejne zdjęcia WSIF
http://www.fashion-fee.com/2010/08/g...-it-first.html
http://goettinderfinsternis.blogspot...-first-le.html

Doszłam do wniosku, że musze mieć ten błyszczyk nude i koniecznie matt top coat
dziewczyny nie torturujcie

oczywiście żartuję chociaż przez to jeszcze bardziej się nie mogę doczekać...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:15   #3017
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Tak tak, chodzi mi o Maxi Terre
Faktycznie patrząc na stosunek ilość- cena nie wychodzi źle, baa powiedziałabym nawet, że korzystnie... Ale ja tego za chiny ludowe nie zużyję ! Dobre 2 miesiące temu kupiłam róż z Inglota i nadal końca nie widać...
Wolałabym 'na pierwszy raz' coś mniejszego i tańszego... Może wybiorę coś z nowości jeśli przyjdą do nas
Mogę polecić Ci bronzer z Rimmela Natural Bronzer nr 022 Sun Bronze. Kosztuje około 26 zł, jest matowy i ma piękny kolor naturalnej opalenizny, żadnych pomarańczowych refleksów. Używam go na policzki lub na całą buzię. Kolor możesz zobaczyć tutaj (nie jest przekłamany).



Byłam dziś w GŁ aby kupić pasiak dla blondynek ale... Nie kupiłam mimo że był. Nie wiem dlaczego ale miałam wrażenie, że był nieco inny niż ten który kiedyś widziałam. Tak naprawdę jak wzięłam opakowanie dla blondynek i dla brunetek i porównałam to były niemal identyczne, tylko w blondynkowym ten jasny pasek był jaśniejszy a tak to niemal takie same były (ciemne i wyglądały na mocno pomarańczowo-złote). Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że ten który kiedyś widziałam był bardziej brązowy, w spokojniejszej tonacji.

Poza tym resztki Eclipse - kredki i wstawili jeden lakier z Moonlight. Prócz tego obie szafy w miarę dobrze zaopatrzone ale braki oczywiście były. W koszyczku wyprzedażowym jest sporo cieni z CAC chyba po 8zł i kilka z Go Snow, widziałam też stempelek gwiazdkowy z CAH i jakieś błyszczyki chyba.

Ostatecznie kupiłam sobie tylko utwardzacz z My Secret i cień z Go Snow nr 03 (szarość przełamana delikatnie beżem) za 4,99zł. Przecena była naprawdę korzystna... Z 4,99zł na 4,99zł ( w domu jak odklejałam czerwoną cenę to odsłoniła poprzednią). Ale promocja nie ma co...
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-27 o 19:55
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:18   #3018
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wina może być w lakierze - nie kazdy się nadaje do tego.

Narazie próbowałam na tych najbardziej napigmentowanych jakie mam (jak już pisałam My Secret i małe lakierki z Sephory).

Właśnie przed chwilką obejrzałam kilka filmików na youtube jak dziewczyny pokazują jak należy obsługiwać się stempelkami - i im też nie zawsze odbijał się cały wzór . Np. odbijały się kwiatuszki ale miały kilka płatków pustych w środku
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:23   #3019
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Mogę polecić Ci bronzer z Rimmela Natural Bronzer nr 022 Sun Bronze. Kosztuje około 26 zł, jest matowy i ma piękny kolor naturalnej opalenizny, żadnych pomarańczowych refleksów. Używam go na policzki lub na całą buzię.


Ja mimo wszystko wolę matowy Sun Club, nawet ten blondynkowy - jest ciut jaśniejszy i można nim przybrązowić całą twarz. I nie jest rudy
Rimmel jest sporo ciemniejszy, no i bardziej miękki, więc aplikuje się w większej ilości.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 19:27   #3020
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. V

co do tych 'promocji' to dzisiaj w rossmanie widziałam farbę brillance (tej firmy co produkuje farby palette, co to ja nie umiem jej ani wymówić ani zapisać) , z uszkodzonym opakowaniem , za 16.99 zł , na takim stojaczku z przecenami. A kilka półek dalej były TE SAME farby, tylko w normalnych opakowaniach i wszystkie kolory, za 13.99 zł. Albo w naturze jest opakowanie wellatonu przecenione na 8.99 (niby tylko dlatego że ma brzydkie opakowanie, a ja zajrzałam do środka i nie ma utleniacza. Powinni wystawić za max 2 zł , brzydale. Jeszcze nie napisali tego na opakowaniu i zamknięcia zakleili taśmą!) , a obok stały te same w przecenia sezonowej za 9.99zł , tylko pełne w środku.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:31   #3021
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Narazie próbowałam na tych najbardziej napigmentowanych jakie mam (jak już pisałam My Secret i małe lakierki z Sephory).

Właśnie przed chwilką obejrzałam kilka filmików na youtube jak dziewczyny pokazują jak należy obsługiwać się stempelkami - i im też nie zawsze odbijał się cały wzór . Np. odbijały się kwiatuszki ale miały kilka płatków pustych w środku
Spróbuj troszkę dłużej i mocniej przyciskać stempelek do wzorku.

Bardzo dobrze spisuja się lakiery do zdobień czy do końcówek - np. te z Essence (w podstawowej szafie jest biały, a w drugiej różne kolory, choć przyznam, że nie wiem jak te nowe, błyszczące, bo ja mam jeszcze poprzednie - czarny i fioletowy, bez żadnych drobinek). Dodatkowym plusem jest cienki pedzelek, którym można poprawic nie do końca odbity wzorek.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:35   #3022
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
co do tych 'promocji' to dzisiaj w rossmanie widziałam farbę brillance (tej firmy co produkuje farby palette, co to ja nie umiem jej ani wymówić ani zapisać) , z uszkodzonym opakowaniem , za 16.99 zł , na takim stojaczku z przecenami. A kilka półek dalej były TE SAME farby, tylko w normalnych opakowaniach i wszystkie kolory, za 13.99 zł. Albo w naturze jest opakowanie wellatonu przecenione na 8.99 (niby tylko dlatego że ma brzydkie opakowanie, a ja zajrzałam do środka i nie ma utleniacza. Powinni wystawić za max 2 zł , brzydale. Jeszcze nie napisali tego na opakowaniu i zamknięcia zakleili taśmą!) , a obok stały te same w przecenia sezonowej za 9.99zł , tylko pełne w środku.
ale zdarzają się perełki ja kupiłam ostatnio 2 opakowania wkładek Libresse (pojedynczo pakowanych) po ok 1,60 - bo opakowania sfatygowane


za to niestety wyprzedaże Essence są bardzo kiepskie, mimo podniszczenia czy prawie przeterminowania
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2010-08-27 o 19:36
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:52   #3023
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anulusekk Pokaż wiadomość
Dziewuszki wg mnie to będą nowe produkty w stałej ofercie Fashionista też była pokazana jako limitowanka (można zobaczyć w historii na stronie Essence) a produkty były dostępne w stałej ofercie. Oni po prostu co sezon zmieniają trochę stały asortyment

Tu można zobaczyć wszystkie nowości
http://www.youtube.com/watch?v=H7B79...eature=related

Lakiery Multi Dimension muszą być moje
Coś czuję, że zbankrutuje
Kurcze mam nieodparte wrażenie, że dziś w GŁ widziałam ten nowy bronzer w pierwszej szafie. ..

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ja mimo wszystko wolę matowy Sun Club, nawet ten blondynkowy - jest ciut jaśniejszy i można nim przybrązowić całą twarz. I nie jest rudy
Rimmel jest sporo ciemniejszy, no i bardziej miękki, więc aplikuje się w większej ilości.
To zależy od pędzla, wystarczy używać delikatnego i zdmuchnąć nadmiar przed nałożeniem na buzię. Ja bronzer 022 kocham właśnie za naturalny kolor i używam go zarówno tylko na policzki jaki i na całą buzię (a mam jasną karnację w ciepłej tonacji). Jak wygląda na skórze można zobaczyć tutaj (kolor nie jest przekłamany).
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:53   #3024
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Spróbuj troszkę dłużej i mocniej przyciskać stempelek do wzorku.

Bardzo dobrze spisuja się lakiery do zdobień czy do końcówek - np. te z Essence (w podstawowej szafie jest biały, a w drugiej różne kolory, choć przyznam, że nie wiem jak te nowe, błyszczące, bo ja mam jeszcze poprzednie - czarny i fioletowy, bez żadnych drobinek). Dodatkowym plusem jest cienki pedzelek, którym można poprawic nie do końca odbity wzorek.
Spróbuję Coś pokombinuję, w końcu musi się udać. Jutro robię kolejne podjeście.

Ooo, dzięki za podpowiedź , ale ze mnie głupek - jak przeglądałam moje lakiery pod kątem stempelków nie wiem czemu omijałam moje wszystkie lakiery do zdobień
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:10   #3025
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Karty
No nic, trening czyni mistrza (przynajmniej mam taką nadzieję ).

Dziewczyny macie jakieś swoje konkretne ulubione lakiery i odcienie, których używacie do stempelkowania? Mi narazie najlepiej sprawdza się biały Inglot, czarny My Secret i małe lakierki Sephory
Ja wypróbowałam przez ostatnie kilka dni prawie wszystkie moje lakiery. I najlepiej wychodzą wzorki z Sally Hansen Chrome, mam trzy kolory- pink jade chrome, platinum i copper. One szybko wysychają i są takie mocno metaliczne. Całkiem nieźle wychodzą też z Adosa extra long lasting niebieskiego i fuksjowego. Zauważyłam, ze im gęstszy lakier i bardziej napigmentowany tym lepiej. Dzis zrobiłam białe wzorki na bladoróżowym lakierze SH, użyłam białego lakiery sensique i wyszły przyzwoicie. Żaden lakier z MS nie dał rady, essence też niestety nie. Czyli mam póki co srebrny, złoty, różowy metalik, biały, niebieski i fuksja. Będę poszukiwać czarnego gęstego i lepkiego lakieru.
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:15   #3026
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Ja nie stempluje ale polecam wam lakiery z miss sporty takie w kulkowej butelce
są gęste i przy jednej warstwie dobrze kryją więc do wzorków idealne a cena zawrotna 4.99 w promocji jeszcze taniej;]
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:15   #3027
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Trudno, żeby w różu po 2 miesiącach było widać koniec
Źle się wyraziłam - nie widać ubytku nawet Zużywanie kosmetyków idzie mi raczej powoli, a nie lubię ich wyrzucać i szkoda żeby się przeterminowały.

Dziś będąc w Gemini Park natknęłam się na stoisko Paese i kupiłam bronzer- 2 odcienie, połyskujący na złoto... nie wiem czy dobrze zrobiłam.
Byłam też w naturze- nie ma drugiej szafy, więc nie był też matowego bronzera. Przyglądałam się temu z MS, ale jednak coś mnie tknęło na ten z Paese... Rzadko kiedy kupuje kosmetyki bez wcześniejszej konsultacji z KWC- zobaczymy co to będzie.
Ale dzięki dziewczyny za pomoc
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:22   #3028
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny,czy ja dobrze gdzieś dostrzegłam w WSIF albo w czymś innym(w nowościach)wysuszacz do lakieru?
Pisało coś-all drops-czy jakoś podobnie?
No,chyba,że mam zwidy.

Byłoby super,bo poluję na jakiś dobry wysuszacz,bo moja kolekcja lakierów rozrasta się w zastraszającym tempie i codziennie zmieniam lakier.Ale siedziec i czekać aż wyschną to koszmar.
Wdziałam,że Sache ma świetne recenzje,ale nie chce mi się bawić w zamawianie z netu,tylko dla jednej rzeczy.
Teraz z Essence jest lakiery wysuszający,ale ma kiepskie opinie w KWC,więc go nie biorę.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:24   #3029
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Spróbuję Coś pokombinuję, w końcu musi się udać. Jutro robię kolejne podjeście.

Ooo, dzięki za podpowiedź , ale ze mnie głupek - jak przeglądałam moje lakiery pod kątem stempelków nie wiem czemu omijałam moje wszystkie lakiery do zdobień


Do zdobień są gęste i dobrze napigmentowane Wypróbuj koniecznie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:27   #3030
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. V

W GK w Krakowie jest spray przyspieszający wysychanie lakieru Essence i właśnie jakiś w formie lakieru.
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.