Teatralny!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 08:28   #1
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Thumbs down

Teatralny!!!!!


A to jest makijaż, który zrobiłam kilka dni temu gdy poszłam do teatru.
Niestety, oświetlenie jest sztuczne a przez to barwa zdjęć przekłamana, ale nie miałam żadnej alternatywy niż światło pokojowe, bo na zewnatrz było już ciemno. Nie zdążyłam zrobić żadnych zbliżeń elementów makijażu, bo po prostu się spieszyłam Więc oceniać można tylko końcowy efekt a nie detale, ponieważ zdjęcia nie są zbyt dokładne i trochę nieostre.

Kosmetyki:
podkład Dream Matte Musse Maybellin
maskara Max Factor 2000 Calories
flamaster do ust Lancome
kredka do oczu Sephora
cień lawendowy Hean

Edytowane przez Aardat Lilth
Czas edycji: 2007-10-11 o 17:56
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 08:52   #2
Rosche-Cherie
Raczkowanie
 
Avatar Rosche-Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
GG do Rosche-Cherie
Dot.: Teatralny!!!!!

Masz bardzo klasyczna urode pasujaca mi na lata 20-ste, duze piekne okragle oczy i kreski ladnie je podkreslaja jeszcze w zestawieniu z czerwienia ust. Ale w tym wypadku uzylabym chyba bardziej bezu niz lawendy, tymbardziej, ze nie jest roznomiernie roztarty i to mi troszke psuje caly efekt..
Czy nie zauwazylas moze ze dream matte musse tak jakby "splaszcza" twarz, ze nie da sie praktycznie wyjsc bez wymodelowania twarzy?
Zaczelam to zauwazac od czasu jak sama go uzywalam, i odlozylam bo ten efekt mnie przerazil...

Tak czy siak, pewnie przycmilas cale przedstawienie tym spojrzeniem
Rosche-Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:30   #3
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten zimny lawendowy cień...
Mogłaś zrobić kreski i jak już bardzo chciałas użyć cienia to było sięgnąć po beż, delikatny brąz+czerwone usta.

Fatalne zdjęcia.



Cytat:
Napisane przez Rosche-Cherie
Czy nie zauwazylas moze ze dream matte musse tak jakby "splaszcza" twarz, ze nie da sie praktycznie wyjsc bez wymodelowania twarzy?
Zaczelam to zauwazac od czasu jak sama go uzywalam, i odlozylam bo ten efekt mnie przerazil...
Wtrącę się, sorry.

Używam DMM i nie mam takiego odczucia, aby spłaszczał twarz. Jest to podkład matujący-twarz jest jakby wygładzona, ale nie robi maski.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-09-23 o 13:34 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i MULTIcytowania.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 14:07   #4
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Teatralny!!!!!

dla mnie Twoje makijaze sa troche hmmm przerysowane to zle slowo, jakos Ci nie pasuja i do mnie zupelnie nie przemawiaja...

zazwyczaj fatalna jakosc zdjec, do tego fryzruka moglaby byc lepsza na pewno by to o wiele lepiej wygladała

Ty jak robisz fotki to robisz takei duze nienaturalne oczy czy takie juz masz?

przepraszam za szczerosc
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 14:41   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Teatralny!!!!!

Pomadka i Monicoor - jestem tego samego zdania
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 14:52   #6
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Teatralny!!!!!

w "Idolu" powiedzieliby "jestem na nie" .
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:01   #7
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Teatralny!!!!!

cien zbedny usta mogly miec wyrazniejszy kontur
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 15:11   #8
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: Teatralny!!!!!

Cytat:
Napisane przez Rosche-Cherie Pokaż wiadomość
Masz bardzo klasyczna urode pasujaca mi na lata 20-ste, duze piekne okragle oczy i kreski ladnie je podkreslaja jeszcze w zestawieniu z czerwienia ust. Ale w tym wypadku uzylabym chyba bardziej bezu niz lawendy, tymbardziej, ze nie jest roznomiernie roztarty i to mi troszke psuje caly efekt..
Czy nie zauwazylas moze ze dream matte musse tak jakby "splaszcza" twarz, ze nie da sie praktycznie wyjsc bez wymodelowania twarzy?
Zaczelam to zauwazac od czasu jak sama go uzywalam, i odlozylam bo ten efekt mnie przerazil...

Tak czy siak, pewnie przycmilas cale przedstawienie tym spojrzeniem
Dziękuję Co do "spłaszczania" twarzy to może trochę i prawda, ale to najlepszy podkład jaki miałam dla mojej tłustej skóry i nie ma możliwości żebym z niego zrezygnowała!


Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
dla mnie Twoje makijaze sa troche hmmm przerysowane to zle slowo, jakos Ci nie pasuja i do mnie zupelnie nie przemawiaja...

zazwyczaj fatalna jakosc zdjec, do tego fryzruka moglaby byc lepsza na pewno by to o wiele lepiej wygladała

Ty jak robisz fotki to robisz takei duze nienaturalne oczy czy takie juz masz?

przepraszam za szczerosc
Nie otwieram szerzej oczu do zdjęć- po co miałabym to robić? Takie mam oczy i raczej tego nie zmienię. Wcale nie uważam ze są jakieś bardzo duże-widziałam większe
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:01   #9
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Teatralny!!!!!

no ja mam wrarzenie że poprostu jak robisz taką poważną minkę i podnosisz czoło do góry.. to oczka robią się tak "sztucznie" większe. To wygląda niekorzytnie na zdjęciach. Może poprostu uśmiechnij się przed lustrem,a potem zrób tą minę co do zdjęć albo zrób dwa zdjęcia z uśmiechniętą buźką i z tą poważna i zobaczsz różnicę.

Co do makijażu.. no ten lawentowy cień przeszkadza.. Popracowałabym nad kreseczką. Do takiego koloru ust proponuje beze - brązy - złoto itp. Raczej coś ciepłego.

Pozdrawiam

EDIT : na avatarze wyglądasz zupełnie inaczej, lepiej.
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:09   #10
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Teatralny!!!!!

Ten makijaż jakoś nie przypadł mi do gustu. Przeszkadza mi kolor cienia do powiek, który nie pasuje do koloru ust. Ogólnie moim zdaniem cały 'gryzie' się ze sobą i jest przerysowany....
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:19   #11
Martyna83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 536
Dot.: Teatralny!!!!!

mnie tez niebardzo sie podoba, zwłaszcza kolor cienia do oczu. poza tym przepraszam, że to napiszę, bo nie chce Cię urazić, ale wydaje mi się, że wszystkie Twoje makijaże, które do tej pory widziałam sa takie same albo bardzo podobne. spróbuj namalować coś w innych kolorach np. ciemniejszy cień na oko, masz duże piekne oczy, więc możesz je malowac ciemnymi cieniami.pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na makijaz w innej kolorystyce
Martyna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 19:23   #12
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Teatralny!!!!!

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
dla mnie Twoje makijaze sa troche hmmm przerysowane to zle slowo, jakos Ci nie pasuja i do mnie zupelnie nie przemawiaja...

zazwyczaj fatalna jakosc zdjec, do tego fryzruka moglaby byc lepsza na pewno by to o wiele lepiej wygladała

Ty jak robisz fotki to robisz takei duze nienaturalne oczy czy takie juz masz?

przepraszam za szczerosc
dokladnie
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 22:12   #13
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Teatralny!!!!!

Nie wiem, jakoś Cię nie widzę w tym makijażu. Oczka masz naprawde wielkie, poczaruj trochę na nich.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 08:00   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Teatralny!!!!!

makijaż przerysowany ostry kolorystycznie i kontrastowo. Spróbuj pobawić się cieniami, zrezygnuj z grubych i wyraźnych kresek, podkreslaj oko bardziej miękko, kreskę rób cienką i wyciągaj na zewn. ale nie tak bardzo do góry. Twoja buzia to spory potencjał, naprawdę cuda można wyczarować
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 08:57   #15
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Teatralny!!!!!

Ja też niestety jestem na nie... Mam nadzieje, ze te komentarze co sie tutaj nazbierały (razem z moim) nie popsują ci humoru Zauważyłam, że każdy Twój makijaż jest prawie, że identyczny - pastelowy cień plus czarne kreski no i świecące, mocne usta. Nie wydaje mi sie, żeby ta metoda była najlepsza aby podkreślic twoje naturalne piękno dlatego podpisuję sie pod wypowiedziami i radami od dziewczyn. Czekam na więcej, ale przede wszystkim ekperymentów
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 19:28   #16
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Teatralny!!!!!

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten zimny lawendowy cień...
Mogłaś zrobić kreski i jak już bardzo chciałas użyć cienia to było sięgnąć po beż, delikatny brąz+czerwone usta.

Fatalne zdjęcia.



Wtrącę się, sorry.

Używam DMM i nie mam takiego odczucia, aby spłaszczał twarz. Jest to podkład matujący-twarz jest jakby wygładzona, ale nie robi maski.
Podpisuje się pod pomadką zarówno jeśli chodzi o makijaż jak i o DMM
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:12   #17
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Teatralny!!!!!

Ja sie zgodze z dziewczynami a propos makijazu ,ale ja na Twoim miejscu zaczelabym od czegos innego niz makijaz ...Zminilabym fryzure i to jakos dramatyczna zmiane tej fryzury bym widziala ...Te wlosy nic dla Ciebie dobrego nie robia ...Z tego, co sie orientuje to dziewczyny na Metamorfozach baaardzo pomagaja .Wszyskie zmiany sa na lepsze ...Moze zaloz swoj watek i chociazby sprawdz ,czy nie byloby lepiej ...

I niestety z tego ,co widze ...Nie wcielasz w zycie tego ,co radza dziewczyny...A pozniej tak to sie konczy ...Piekna z Ciebie dziewczyna,ale robisz wszystko chyba ,zeby to ukryc.

Ogolnie nigdy ludziom nie mowie takiej brutalnej prawdy prosto w twarz ,ale Ty mozesz tyle zyskac ,ze czulabym sie jeszcze gorzej,gdybym Ci nie powiedziala.
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 07:46   #18
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Teatralny!!!!!

No dobra tak, jak podobają mi się usta, świetnie Ci pasują, to ten lawendowy cień w ogóle. Sposób jego nałożenia też jest jakiś dziwny, rozetrzeć należałoby jego granice tak, aby na granicy ładnie przenikał się z kolorem skóry. Pominąć już chyba mogę kwestię tego, że cień potwornie gryzie się z kolorem pomadki. Kreskami też dodatkowo powiększasz sobie oczy, co akurat w Twoim przypadku niekoniecznie korzystnie wpływa na całokształt, bo masz już duże oczy. Spróbuj kiedyś poprowadzić kreskę na dolnej powiece tylko do wys. 3/4 powieki i również po wewn. stronie powieki, dobrze ją rozetrzyj i przyprósz cieniem w kolorze zbliżonym do użytego ołówka.

Daisy ma rację, wystawiasz makijaże do oceny i w ogóle nie bierzesz pod uwagę naszych rad tak, jakbyś faktycznie chciała ukryć swoją urodę za takim dość przerysowanym wizerunkiem. Nie rób tego, piękna z Ciebie dziewczyna, tylko nie umiesz tego pokazać.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 16:38   #19
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: Teatralny!!!!!

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
no ja mam wrarzenie że poprostu jak robisz taką poważną minkę i podnosisz czoło do góry.. to oczka robią się tak "sztucznie" większe. To wygląda niekorzytnie na zdjęciach. Może poprostu uśmiechnij się przed lustrem,a potem zrób tą minę co do zdjęć albo zrób dwa zdjęcia z uśmiechniętą buźką i z tą poważna i zobaczsz różnicę.

Co do makijażu.. no ten lawentowy cień przeszkadza.. Popracowałabym nad kreseczką. Do takiego koloru ust proponuje beze - brązy - złoto itp. Raczej coś ciepłego.

Pozdrawiam

EDIT : na avatarze wyglądasz zupełnie inaczej, lepiej.
Ok, następnym razem będzie szeroki uśmiech Moja mina to pewnie wina tego że sama sobie robię zdjęcia i jestem taaka skupiona na tym by wcelować obiektywem aparatu w twarz a nie obok...

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
Ten makijaż jakoś nie przypadł mi do gustu. Przeszkadza mi kolor cienia do powiek, który nie pasuje do koloru ust. Ogólnie moim zdaniem cały 'gryzie' się ze sobą i jest przerysowany....
Przyjmuję krytykę Postaram się poprawić...

Cytat:
Napisane przez Martyna83 Pokaż wiadomość
mnie tez niebardzo sie podoba, zwłaszcza kolor cienia do oczu. poza tym przepraszam, że to napiszę, bo nie chce Cię urazić, ale wydaje mi się, że wszystkie Twoje makijaże, które do tej pory widziałam sa takie same albo bardzo podobne. spróbuj namalować coś w innych kolorach np. ciemniejszy cień na oko, masz duże piekne oczy, więc możesz je malowac ciemnymi cieniami.pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na makijaz w innej kolorystyce
Masz rację, moje makijaże są do siebie całkiem podobne. Staram się trochę je zmieniać, ale zawsze są takie...no, w tym samym stylu. Co do ciemniejszych cieni to się nie zgodzę. Próbowałam kilka razy granatów, czerni i ciemnych brązów i wyglądałam delikatnie mówiąc- niekorzystnie!
Zdecydowanie wolę pastele!

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Ja też niestety jestem na nie... Mam nadzieje, ze te komentarze co sie tutaj nazbierały (razem z moim) nie popsują ci humoru Zauważyłam, że każdy Twój makijaż jest prawie, że identyczny - pastelowy cień plus czarne kreski no i świecące, mocne usta. Nie wydaje mi sie, żeby ta metoda była najlepsza aby podkreślic twoje naturalne piękno dlatego podpisuję sie pod wypowiedziami i radami od dziewczyn. Czekam na więcej, ale przede wszystkim ekperymentów
Widzę że rozgryzłas moję makijaże Na żadną rewoluję nie jestem przygotowana ale postaram się coś trochę zmienić. A krytykę umiem przyjmować, naprawdę!
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 19:16   #20
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Teatralny!!!!!

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten zimny lawendowy cień...
Mogłaś zrobić kreski i jak już bardzo chciałas użyć cienia to było sięgnąć po beż, delikatny brąz+czerwone usta.

Fatalne zdjęcia.



Wtrącę się, sorry.

Używam DMM i nie mam takiego odczucia, aby spłaszczał twarz. Jest to podkład matujący-twarz jest jakby wygładzona, ale nie robi maski.
ja też używam DMM i bardzo odpowiada mi efekt jaki dzięi niemu uzyskuję ponadto zgadzam się z Pomadką

__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 14:15   #21
black.coffee.
Raczkowanie
 
Avatar black.coffee.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 427
Dot.: Teatralny!!!!!

Makijaż jest taki klasyczny, no ale przerysowany Zgadzam sie z dziewczynami i czekam na kolejne propozycje
__________________
i get a little warm in my heart
when i think of winter

(moja i e. galeria )
black.coffee. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 20:08   #22
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Teatralny!!!!!

oj fatalne swiatło, mało co widać.
A Cienie troche za cięzkie, nawet jak na makijaż teatralny, poprostu ma sie wrazenie ze zaraz sie odkleja od oka.
A oczy masz piekne, duze
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 20:45   #23
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Teatralny!!!!!

masz takie oczy w tym makijazu jakby przerazone.....
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.