Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Co się w nas kryje?
chłopiec 23 41,82%
dziewczynka 11 20,00%
nie wiem 21 38,18%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 12:21   #1771
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

UnholyOne jak robisz taką 2 warstwową kawkę? To z ekspresu czy jak?

Wczoraj zrobiłam zdjęcie brzuszka(koniec 13 tyg) ale praktycznie nic nie widać więc bez sensu umieszczać....
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:32   #1772
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Wredna Afrodyto daj sobie jeszcze 2-3 tygodnie i sama będziesz w szoku Brzuszek rośnie wtedy z dnia na dzień
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:37   #1773
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

No mam nadzieje.. Nie wiem czemu ale chciałabym żeby brzuszek był większy bo czasami czuje się jakbym wogule nie była w ciąży.. Gdyby nie mdłośći to chwilami nie pamiętałabym że w moim brzuszku siedzi dzidziuś
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:40   #1774
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
No mam nadzieje.. Nie wiem czemu ale chciałabym żeby brzuszek był większy bo czasami czuje się jakbym wogule nie była w ciąży.. Gdyby nie mdłośći to chwilami nie pamiętałabym że w moim brzuszku siedzi dzidziuś
Wiesz co ja cie doskonale rozumiem... Tak samo miałam i czekałam na ten brzuszek a teraz się czuje dziwnie bo on zamiast "urosnąć" to mi "wyskoczył" i nie moge sie przyzwyczaić.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:44   #1775
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ale ja nie stwierdziłam, że ciasto drożdżowe jest trudne. Tylko, że się wzbraniałam, bo wciąż mi się wydawało, że mi nie wyrośnie lub że oklapnie podczas pieczenia.
no wlasnie o to chodzi - w tym jego trudnosc, ze wszyscy sie boja czy wyrosnie
Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Witam w niedzielę

A ja dzisiaj mialam cieżką noc, wczoraj mnie brzuch bolal cale popoludnie i wieczor, a w nocy mialam problemy z pęcherzem,nie moglam sie normalnie wysikac, czulam ze pecherz mam pelny (albo mialam takie wrazenie) a jak chodzilam do wc to tylko z trudem kilka kropelek i nic. im bardziej sie starałam tym bardziej nic nie lecialo.... rano jak wstalam to juz lepiej, normalnie sie wysikalam. Mam nadzieje ze wieczorem sytuacja sie nie powtórzy..

Ale pojde we wtorek do ginki, moze jakies zakazenie mam albo cos....
oj to idz do lekarza bo moze masz zapalenie pecherza

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Za mną już od wczoraj chodzi najzwyklejszy kogel-mogel. Chyba zaraz wybiorę się do siostrzenicy i będę miała towarzyszkę do ucierania
ale jajka surowe sa nie wskazane w czasie ciazy


a ja ide jesc rosolek - w koncu
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:12   #1776
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Dziewczyny śpiesze się pochwalić że właśnie zostałam przed chwilą porządnie "kopnięta" przez moje maleństwo Jejku jakie to niesamowite uczucie Aż miałam łzy w oczach...

To co czułam już wcześniej to też było to ale bardzo delikatne i ledwo wyczuwalne a dzisiaj to był najprawdziwszy kopniak, a raczej tak jakby dziecko się rozpychało. Niestety mój mąż nie odczuł tego pod ręką ale pewnie niedługo też będzie czuł.

Jestem taka szczęśliwa

__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:15   #1777
annamaria80
Raczkowanie
 
Avatar annamaria80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Witam, jak weekend leci?
Zostawić Was na 1 dzień i 3 strony do czytania .

Svinecka bardzo mi przykro, że przeze mnie i moje faworkowe smaki znów ząbek Cię bolał .
Moje pierwsze w życiu faworki wyszły pyszne i bardzo szybko zniknęły. Znów kombinuję co by tu upiec, bo TZ ma zachcioła ... i ja też .
annamaria80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 13:22   #1778
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

majka gratuluje

annamaria nie przez Ciebie tylko przez te moje durne zeby bo one jakies nienormalne sa
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:27   #1779
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Witam niedzielnie

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
w koncu udalo nam sie wejsc i... jak zobaczylam jak uroslo od ostatniej wizyty to malo nie padlam... byly 3 cm a jest 9 cm nie wiem gdzie to sie chowa...
zmierzona zostala przyziernosc... nie powiedzilam ile bo bylo to blyskawicznie ale powiedzial ze dobrze, zobaczyl serduszko powiedzial ze sa dwie komory i wszystko tak jak trzeba, i glowka tak jak trzeba i kolanka, nozki i raczki... tak to szybko przelecialo ze napatrzyc sie nie zdazylam...
powiedzial ze to juz ostatnie zdjecie calego dziecka... teraz beda tylko kawalki bo juz sie w kadrze nie zmiesci
Agata, gratuluję dobrych nowin . Ależ rośnie Twój maluszek, jak na drożdżach

Cytat:
Napisane przez Finka09 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu poczulam pierwsze ruchy super uczucie!
za to czasami jak sie klade na boku,to czuje jak by mi ktos macice rozciagal,albo jak ktos by mi balona w brzuchu dmuchal, i troszke to boli,i nie wiem czy tak sie robi bo dziecko sie w takiej pozycji uklada..?:confu sed:

i jeszcze jedno,czuje ze moja dzidzia jest bardziej ulozana po lewej stronie,a jak jest u was? dzidzia jest bardziej po ktorejs stronie czy po srodku?
Finka zazdroszczę pierwszych ruchów, u mnie nadal nic . Moja dzidzia też jest po lewej stronie .

Cytat:
Napisane przez ainka11111 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Mamusie
wczoraj odebrałam wyniki na przeciwciała ospy. przypominam niewtajemniczonym że robialm te badania bo nie chorowałam na ospę a miałam kontakt z osobą chorą na pólpasiec a półpasiec wywołuje ten sam wirus co ospę

wynik igm (+) 1,51 a norma do 0,8 ujemny od 0,8 do 1,1 wątpliwy
wynik igg (+) 2,56 normy jak wyżej

jeśli by odczytać wynik tak jak przy toksoplazmozie to igg oznaczlo by że mam przeciwciała ale martwi mnie igm dodatnie bo z niego wynika że właśnie przechodzę ospę
w sumie ma jeszcze tydzień żeby się wyrzucić bo okres rozwoju ospy jest od 14-21 dni. jestem przerażona:conf used:

wizyte u ginekologa mam w poniedziałek- zobaczymy co powie choć jak do niego dzwoniłam jeszcze przed otrzymaniem wyników to nastraszyl mnie że ospa w ciąży może nieść poważne powikłania
ainka trzymam kciuki za wizytę u gina , żeby nie było tak źle, jak myślisz.

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Witam w środku wekendu

Jak co tydzień robiłam sobie mini-sesyjke dla porównania rosnącego brzuszka. Oto i on Skończony 18 tydzień
Ale ładny, zgrabny .

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
A moje maleństwo chyba powoli łapie kontakt z tatusiem bo sobie nawzajem odpukują wzruszające są te chwile Już nie mogę się doczekać kiedy z nami będzie
Słodkie

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Dziewczyny śpiesze się pochwalić że właśnie zostałam przed chwilą porządnie "kopnięta" przez moje maleństwo Jejku jakie to niesamowite uczucie Aż miałam łzy w oczach...

To co czułam już wcześniej to też było to ale bardzo delikatne i ledwo wyczuwalne a dzisiaj to był najprawdziwszy kopniak, a raczej tak jakby dziecko się rozpychało. Niestety mój mąż nie odczuł tego pod ręką ale pewnie niedługo też będzie czuł.

Jestem taka szczęśliwa
majka to cudownie , a ja się zaczynam powoli martwić , gin mi mówił, że mogę poczuć wcześniej ruchy, bo jestem szczupła, a tu środek 18 tygodnia i nic .

Byłam dziś z Małżem pooglądać wózki, wybór był średni, ale np., wyleczyłam się z Bebecara, jak usłyszałam dźwięk składanej budki , Bolder był tylko 3-kołowy i ma jakiś strasznie szeroki rozstaw tylnych kół, a przez materiał w gondolce wyczuwa się plastik, taki jest cienki , porównywałam z innymi i tylko tu tak było. No i nadal nic nie wiem
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2009-02-22 o 14:22
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:27   #1780
annamaria80
Raczkowanie
 
Avatar annamaria80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

UnholyOne widzę, że Ty też lubisz osładzać sobie życie . Ten deserek z kiwi ciekawie wygląda. Ja najczęściej sama piekę, ale z pudełka karpatkę próbowałam ostatnio i niezła wyszła.
annamaria80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:33   #1781
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Dziewczyny śpiesze się pochwalić że właśnie zostałam przed chwilą porządnie "kopnięta" przez moje maleństwo Jejku jakie to niesamowite uczucie Aż miałam łzy w oczach...

To co czułam już wcześniej to też było to ale bardzo delikatne i ledwo wyczuwalne a dzisiaj to był najprawdziwszy kopniak, a raczej tak jakby dziecko się rozpychało. Niestety mój mąż nie odczuł tego pod ręką ale pewnie niedługo też będzie czuł.

Jestem taka szczęśliwa
fajnie sie masz..........a ja troszke zazdroszcze

ratunku zaraz pęknę z przejedzenia! zjadlam caly talerz spagetti z sosem pomidorowym i serem........teraz to mi bęzbol wywalilo!!

a mamusia piecze ciasto z dzemem(tez latwe bo wszystkie skladniki sie razem miesza)- bardzo pyszne i takie mokree
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 13:38   #1782
annamaria80
Raczkowanie
 
Avatar annamaria80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Svinecka bardzo współczuję, bo zęby to naprawdę potrafią dać popalić. Sama do dentysty chodzę często w obawie, żeby każdą dziurkę jak najmniejszą zaleczyć. I każde borowanie muszę mieć pod znieczuleniem Taki ze mnie tchórz.

Miramej nie martw się, ja też późno poczułam pierwszego kopniaka choć szczupła jestem. Ale jak się już dzidziol potem rozszaleje to aż miło.

majka versace bardzo ładny brzuszek i gratuluję kopniaka

Agata R fajnie, że na wizycie wszystki dobrze .

iskierka trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Na pewno będzie wszystko w najlepszym porządku .
annamaria80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:51   #1783
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez annamaria80 Pokaż wiadomość
Miramej nie martw się, ja też późno poczułam pierwszego kopniaka choć szczupła jestem. Ale jak się już dzidziol potem rozszaleje to aż miło.
Dziękuję, kochana, za pocieszenie . Na początku mi się nie śpieszyło, oczekiwanie było ekscytujące, ale im dłużej, tym gorzej .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:01   #1784
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

co tu taka cisza????? przez godzine ani jednego posta??

to sama tu nie bede siedziec bo sie zanudzee........ide na film!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:04   #1785
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Miramej tylko się nie zamartwiaj. Zobaczysz że niedługo i Ty będziesz pokopana Może jutro?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
co tu taka cisza????? przez godzine ani jednego posta??

to sama tu nie bede siedziec bo sie zanudzee........ide na film!!
Czekoladko wracaj Wszystkie mamusie chyba zaliczają poobiednią drzemkę (Ja swoją zaliczyłam przed południem )
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:04   #1786
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Ja się niestety muszę uczyć do poprawki A jestem jakaś taka leniwa , nic mi się nie chcę. Najchętniej leżałabym brzuchem do góry i oglądała tv
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:08   #1787
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Wredna Afrodyto kiedy masz poprawkę? Będziemy trzymać kciuki
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:11   #1788
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Red face Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziękuję, kochana, za pocieszenie . Na początku mi się nie śpieszyło, oczekiwanie było ekscytujące, ale im dłużej, tym gorzej .




miramej nie martw się u mnie 20 tc i też chyba jeszcze nie to, a nawet jeśli to takie delikatne puknięcia to myślę że w ciągu tyg by się nasiliło a u mnie nic (bo pierwsze poczułam 15.02). Więc nie wiem co to jest. być może bobo, ale się nie nastawiam za mocno. kiedy masz wizytę u gin?zapytaj co i jak a jak nie masz teraz jakoś to poczekaj - ja też mam nadzieję cały czas. pewnie jeszcze tego kopania będziemy miały dość i też sie martwię czy wszystko ok. jutro idę to zobaczymy czemu się dzieciątko jeszcze nie ujawnia mamusi i tatusiowi. Mój mąż też jak się kładziemy spać to ręka na rzuszku, na pewno też by już chciał poczuć...
nie ma co się martwić na zapas
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:14   #1789
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

we wtorek o 12.....ehhh A tak wogule jest na forum ktoś kto studiuję albo skończył psychologię?
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 15:45   #1790
kasiuuulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 122
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

czesc Mamusie
widze, ze na robienie pysznych slodkosci was cos wzielo ostatnio ja kiedys bardzo lubilam robic rozne ciasta, srednio raz na tydzien i wychodzily super, ale ostatnio baaardzo sie rozleniwilam i juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio cos upieklam..moze warto by powrocic do starych zwyczajow mezowi napewno by sie to spodobalo

majka versace gratuluje kopniaczkow
mnie od jakiegos tygodnia tez kopie a dzisiaj mezus zrobil takie pycha spaghetti na obiad, ze dzidzi tak bardzo smakowalo i podziekowal tatusiowi kopniakiem ja sama wczoraj rano po raz pierwszy poczulam kopanie pod reka, fajne uczucie nie moge sie doczekac az dzidzia bardziej sie rozkreci
kasiuuulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:48   #1791
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez kasiuuulka Pokaż wiadomość
czesc Mamusie
widze, ze na robienie pysznych slodkosci was cos wzielo ostatnio ja kiedys bardzo lubilam robic rozne ciasta, srednio raz na tydzien i wychodzily super, ale ostatnio baaardzo sie rozleniwilam i juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio cos upieklam..moze warto by powrocic do starych zwyczajow mezowi napewno by sie to spodobalo

majka versace gratuluje kopniaczkow
mnie od jakiegos tygodnia tez kopie a dzisiaj mezus zrobil takie pycha spaghetti na obiad, ze dzidzi tak bardzo smakowalo i podziekowal tatusiowi kopniakiem ja sama wczoraj rano po raz pierwszy poczulam kopanie pod reka, fajne uczucie nie moge sie doczekac az dzidzia bardziej sie rozkreci




gratuluję kolejnej "kopniętej" mamusi
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:58   #1792
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Witam Was wszystkie. Pozdrawiam i gratuluje brzuszkow i pozytywnych wynikow badan. Tydzien mnie nie bylo, w pracy nie mialam czasu, a w domu mam wstret do komputera.

Poczulam cos tydzien temu tzn pod koniec 17 tygodnia. Lezac juz w lozku. Bylo tylko takie " puk, puk " i tyle. Od tamtej pory nic nie czuje ( oprocz glodu ). Ciekawe czy to byl pierwszy ruch dziecka. Calkiem nisko w brzuchu. Wydaje mi sie, ze kiszki inaczej graja marsza.
Czy to normalne? Tez tak mialyscie?

Gdzies czytalam, ze pierwszy ruch, to polowa ciazy. Tak liczac to urodze za wczesnie. Zamiast 28.07 to 2.07!!!

Poza tym nie mam jeszcze wszystkich wynikow badan. Martwie sie. Nie chce nic zapeszyc. Nie kupuje ubranek - choc sa takie piekne male sukieneczki...
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:30   #1793
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Dzięki za gratulacje Jestem pod takim wrażeniem tego kopniaka że ciągle o tym myśle i czekam na więcej.

Miramej tak jak ktoś napisał to może nadejść w każdej chwili. Kto wie czy jeszcze dzisiaj nie napiszesz że też poczułaś. Ja się jakoś nie nastawiałam że poczuje szybko ruchy ale jakoś się tak udało. Kilka dni wczesniej mówiłam do "brzuszka" że życze sobie na moje urodziny pierwszego kopniaka no i dzidziuś się spóźnił tylko 1 dzień. Dlatego napewno zapamiętam tą date.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:44   #1794
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Gratuluję kopniętym mamuśkom

Miramej czyli, że Bolder jest do niczego kurcze no to już nie wiem jaki wózeczek wybrać
Chyba wezmę osobno gondolkę, tak do zimy, a potem dopiero na wiosnę kupimy jakąś spacerówkę na małych kółeczkach i rozkładaną na płasko.
Sama nie wiem
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:18   #1795
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Witam was weekendowo. U mnie niestety weekendu niet bo pracuje Swój zacznę jutro

Majko śliczny brzuszek i gratuluję pierwszego kopniaka, to musi być fantastyczne uczucie :0
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:22   #1796
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Witam w środku wekendu

Jak co tydzień robiłam sobie mini-sesyjke dla porównania rosnącego brzuszka. Oto i on Skończony 18 tydzień

Majka, to ciazowe spodnie, czy normalne? Ja juz za cholere nie dopinam sie w starych dzinsach. Ciazowe mam takie z materialem na brzuch.
Dzins pod pasem materialu spada mi z tylka, przez co ciagnie material i tylek wisi ma jakbym miala narobione....Pomyslalam sobie, ze moze szelki sobie kupie?
Widzialam w katalogach, ze sa tez spodnie ciazowe, ktore zapina sie pod brzuchem. Jestem dosc plaska na tylku ( ot, taka moja uroda ) pewnie i te beda mi sie zsuwac

Jakie nosicie spodnie?
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:38   #1797
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Miramej tylko się nie zamartwiaj. Zobaczysz że niedługo i Ty będziesz pokopana Może jutro?
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
miramej nie martw się u mnie 20 tc i też chyba jeszcze nie to, a nawet jeśli to takie delikatne puknięcia to myślę że w ciągu tyg by się nasiliło a u mnie nic (bo pierwsze poczułam 15.02). Więc nie wiem co to jest. być może bobo, ale się nie nastawiam za mocno. kiedy masz wizytę u gin?zapytaj co i jak a jak nie masz teraz jakoś to poczekaj - ja też mam nadzieję cały czas. pewnie jeszcze tego kopania będziemy miały dość i też sie martwię czy wszystko ok. jutro idę to zobaczymy czemu się dzieciątko jeszcze nie ujawnia mamusi i tatusiowi. Mój mąż też jak się kładziemy spać to ręka na rzuszku, na pewno też by już chciał poczuć...
nie ma co się martwić na zapas
Dziękuję za pocieszenie , wizytę mam dopiero 13 marca . Mój Małż stara się mnie uspokoić, że dzidzia jeszcze nie sięga, że ma czas, ale sam "puka" do niej od około 10 tygodnia . Czekam na wieści po Twojej wizycie

Cytat:
Napisane przez kasiuuulka Pokaż wiadomość
czesc Mamusie
majka versace gratuluje kopniaczkow
mnie od jakiegos tygodnia tez kopie a dzisiaj mezus zrobil takie pycha spaghetti na obiad, ze dzidzi tak bardzo smakowalo i podziekowal tatusiowi kopniakiem ja sama wczoraj rano po raz pierwszy poczulam kopanie pod reka, fajne uczucie nie moge sie doczekac az dzidzia bardziej sie rozkreci
Fajnie Wam

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie. Pozdrawiam i gratuluje brzuszkow i pozytywnych wynikow badan. Tydzien mnie nie bylo, w pracy nie mialam czasu, a w domu mam wstret do komputera.

Poczulam cos tydzien temu tzn pod koniec 17 tygodnia. Lezac juz w lozku. Bylo tylko takie " puk, puk " i tyle. Od tamtej pory nic nie czuje ( oprocz glodu ). Ciekawe czy to byl pierwszy ruch dziecka. Calkiem nisko w brzuchu. Wydaje mi sie, ze kiszki inaczej graja marsza.
Czy to normalne? Tez tak mialyscie?

Gdzies czytalam, ze pierwszy ruch, to polowa ciazy. Tak liczac to urodze za wczesnie. Zamiast 28.07 to 2.07!!!

Poza tym nie mam jeszcze wszystkich wynikow badan. Martwie sie. Nie chce nic zapeszyc. Nie kupuje ubranek - choc sa takie piekne male sukieneczki...
evamoni, trzymamy mocno kciuki za pomyślne wieści. Jesteśmy z Tobą

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Dzięki za gratulacje Jestem pod takim wrażeniem tego kopniaka że ciągle o tym myśle i czekam na więcej.

Miramej tak jak ktoś napisał to może nadejść w każdej chwili. Kto wie czy jeszcze dzisiaj nie napiszesz że też poczułaś. Ja się jakoś nie nastawiałam że poczuje szybko ruchy ale jakoś się tak udało. Kilka dni wczesniej mówiłam do "brzuszka" że życze sobie na moje urodziny pierwszego kopniaka no i dzidziuś się spóźnił tylko 1 dzień. Dlatego napewno zapamiętam tą date.
I Tobie, kochana, dziękuję za słowa pocieszenia , ja swojego dzidziusia też namawiam, żeby dał znać, ale nie jest taki posłuszny .

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
Miramej czyli, że Bolder jest do niczego kurcze no to już nie wiem jaki wózeczek wybrać
Chyba wezmę osobno gondolkę, tak do zimy, a potem dopiero na wiosnę kupimy jakąś spacerówkę na małych kółeczkach i rozkładaną na płasko.
Sama nie wiem
Nawet nie wiem, czy do niczego, bo dziś były wstępne oględziny, ale szeroki rozstaw kół zwrócił od razu moją uwagę i ten cienki materiał po bokach gondoli też. Wstępnie czuję się nim rozczarowana . Ten, który oglądałam, był 3-kołowy, ale koło z przodu było podwójne, mój Małż spróbował go przechylić na jedną stronę (lekko) i był strasznie niestabilny. I dlatego trójkołowcom mówimy jednak nie.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:56   #1798
Finka09
Przyczajenie
 
Avatar Finka09
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

WrednaAfrodyta,my jestesmy w 19 tc,i nadal brzucha nie widac,ale za to tak jak juz pisalam,czuje jak maluszek mnie kopie 2 marca mamy wizyte u gin,i mam nadzieje ze wkoncu dzidzia sie ladnie ulozy,i dowiemy sie kto tam zamieszkuje
Finka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:06   #1799
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
miramej nie martw się u mnie 20 tc i też chyba jeszcze nie to, a nawet jeśli to takie delikatne puknięcia to myślę że w ciągu tyg by się nasiliło a u mnie nic (bo pierwsze poczułam 15.02). Więc nie wiem co to jest. być może bobo, ale się nie nastawiam za mocno. kiedy masz wizytę u gin?zapytaj co i jak a jak nie masz teraz jakoś to poczekaj - ja też mam nadzieję cały czas. pewnie jeszcze tego kopania będziemy miały dość i też sie martwię czy wszystko ok. jutro idę to zobaczymy czemu się dzieciątko jeszcze nie ujawnia mamusi i tatusiowi. Mój mąż też jak się kładziemy spać to ręka na rzuszku, na pewno też by już chciał poczuć...
nie ma co się martwić na zapas
tez czekamy na ten moment z utęsknieniem.........

Cytat:
Napisane przez kasiuuulka Pokaż wiadomość

majka versace gratuluje kopniaczkow
mnie od jakiegos tygodnia tez kopie a dzisiaj mezus zrobil takie pycha spaghetti na obiad, ze dzidzi tak bardzo smakowalo i podziekowal tatusiowi kopniakiem ja sama wczoraj rano po raz pierwszy poczulam kopanie pod reka, fajne uczucie nie moge sie doczekac az dzidzia bardziej sie rozkreci
superrrr, ze dzidzia juz daje o sobie znac

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Poczulam cos tydzien temu tzn pod koniec 17 tygodnia. Lezac juz w lozku. Bylo tylko takie " puk, puk " i tyle. Od tamtej pory nic nie czuje ( oprocz glodu ). Ciekawe czy to byl pierwszy ruch dziecka. Calkiem nisko w brzuchu. Wydaje mi sie, ze kiszki inaczej graja marsza.
Czy to normalne? Tez tak mialyscie?

Gdzies czytalam, ze pierwszy ruch, to polowa ciazy. Tak liczac to urodze za wczesnie. Zamiast 28.07 to 2.07!!!

Poza tym nie mam jeszcze wszystkich wynikow badan. Martwie sie. Nie chce nic zapeszyc. Nie kupuje ubranek - choc sa takie piekne male sukieneczki...
czyli całkiem mozliwe ze tez poczuje jestem w 18tc! a nie wiedzialam nawet ze pierwsze ruchy to połowa ciąży

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Witam was weekendowo. U mnie niestety weekendu niet bo pracuje Swój zacznę jutro

Majko śliczny brzuszek i gratuluję pierwszego kopniaka, to musi być fantastyczne uczucie :0
jutro sobie odbijesz i odpoczniesz

Cytat:
Napisane przez Finka09 Pokaż wiadomość
WrednaAfrodyta,my jestesmy w 19 tc,i nadal brzucha nie widac,ale za to tak jak juz pisalam,czuje jak maluszek mnie kopie 2 marca mamy wizyte u gin,i mam nadzieje ze wkoncu dzidzia sie ladnie ulozy,i dowiemy sie kto tam zamieszkuje
a jak czujesz ze syn czy córka????


w koncu my tez mamy jakies przeczucia, fakt ze czasem sa błedne.....ale ja np. caly czas czulam ze bedzie synek, teraz jakos czuje ze corka.......no coz moze dowiem sie 6 marca....
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:10   #1800
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Gratuluję kopniaczków dziewczynki

Podczytuję sobie czasem mamusie z innych wątków i w szoku jestem jak dzidzia może dawać czadu w brzuchu Jedna z wizażanek nagrała filmik i to co tam widziałam chyba zawału dostane jak mi niunia tak brzuch poprzestawia Teraz jak sobie dzidziuś kopie i się przemieszcza to taką tylko małą kulkę, wybrzuszenie widać a później to dopiero się akcja zaczyna

Mi brzuchol rośnie już chyba błyskawicznie bo ciocia mnie 2 tygodnie nie widziała, a w szoku była, że mi tak skoczył Mierzyłam sobie centymetrem wkoło na poziomie pępka i mam 93 cm a wy?? przyznawać tu się

Ja cały czas jakoś na chłopca czułam, ale teraz pewności nie mam. Niby USG wstępnie pokazuje girl ale ja jakoś ciągle mówię do brzuszka jak do chłopczyka
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014




Edytowane przez megi b
Czas edycji: 2009-02-22 o 18:13
megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.