Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dzieci" - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 08:39   #181
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość


Piję, piję Wolałabym poród naturalny,ale jeśli się nie uda - to trudno - dam się pociąć

Wygarnęłaś TŻ? Skoro tak pięknie skręcał Ci meble, to chyba poczuł się troszkę winny?
nie wygarnelam bo zal mi sie go zrobilo jak wrocil z pracy taki zmeczony a jeszcze mial ochote zeby mi te szafke skrecic

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość



Ja tak myslalam, ze nie pojdziesz wczesniej spac, tylko bedziesz dozorowac skrecanie I tak Cie chwale, ze nie zabralas sie za prasowanie o 2 nad ranem
nie no bez przesady!! jak bym zaczela prasowac to pewnie bym nie mogla skonczyc i wogoole bym nie spala

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Hej mamusie
tylko proszę nie bić, że nie zaglądam
Amelka ostatnio coś ma humorki i marudzi całymi dniami, gorąco jej dokucza i spać nie może bidulka, a ja przy niej wiszę z cyckiem Za to nocki fajnie przesypia, budzi się raz góra dwa na amciu A w dzień ma jakieś straszne sny bo budzi się z takim wielkim krzykiem czasem, że jej nie mogę uspokoić , ale daje jej cyca, pociumcia troszkę i zasypia

Gratulacje dla Eleeri
Trzymam kciuki za Tru i was wszystkie
dobrze ze w nocy ladnie spi
zagladaj do nas czesciej i daj jakies nowe fotki krolewny



ciekawe jak tam Karolinka ze swoja Zuzinka
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:41   #182
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
wiesz ja juz jestem przyzwyczjona do poznych godzin-tż mnie nauczyl i zawsze z nim siedzialam i tak stalam sie nocnym markiem
a kiedys chodzilam spac o 21.00teraz to niemozliwe-dla mnie to poczatek wieczoru!!

nie wiem czy dzisiaj zaczne ........mama ma wolne , musze namowic ja zebysmy upiekly jakies ciasteczka albo cos-mam ochote na domowe pączki.......a mamy duzo jajek-bo mamy swoje kury wiec trzeba jakos te jajka zuzyc.....
Wiem, że przyzwyczajenie ma duże znaczenie, my codziennie chodzimy spać około 22.30 i dlatego bym nie wysiedziała
Zacznij, zacznij, przecież nie będziecie piec cały dzień

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Też tak myślałam i bardzo zdziwiona jestem,że tak latwo mi to przychodzi
Ja się dziwię, bo ogólnie mało piję, a wodę to z przymusu

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Hej mamusie
tylko proszę nie bić, że nie zaglądam
Amelka ostatnio coś ma humorki i marudzi całymi dniami, gorąco jej dokucza i spać nie może bidulka, a ja przy niej wiszę z cyckiem Za to nocki fajnie przesypia, budzi się raz góra dwa na amciu A w dzień ma jakieś straszne sny bo budzi się z takim wielkim krzykiem czasem, że jej nie mogę uspokoić , ale daje jej cyca, pociumcia troszkę i zasypia
My dla mam wyrozumiałe jesteśmy
Cycuś dobry na wszystko , jak ogólnie idzie Wam karmienie? I jak się czujesz?

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
hej mamusie wreszcie chhłodniej jest nie pada ale pogoda ok
(...)
no pisałam wam że takie twardnienie brzucha tto skurcze - ja czuję jak mi zaczyna twardnieć chwilkę to potrwa i puszcza...w szpitalu na ktg tak mi to właśnie zapisało ponad 100
No tak twardnienie brzucha to mogą być skurcze, ale jeśli mi twardnieje tylko wtedy, kiedy Kuba się wypnie? Jedyna pociecha w tym, że gin powiedział, że po prostu nie da się przegapic porodu

Do mnie przyszedł wczoraj stanik do karmienia, ładny
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:45   #183
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wiem, że przyzwyczajenie ma duże znaczenie, my codziennie chodzimy spać około 22.30 i dlatego bym nie wysiedziała
Zacznij, zacznij, przecież nie będziecie piec cały dzień



wlasnie nie wiem czy wogole cos zaczne.......mama jedzie do babci o pytala czy tez jade wiec wole jechac niz sama w domu siedziec.....potem do dziadka jeszcze , a pozniej wpadaja te kolezanki i pewnie do wieczora beda......
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:50   #184
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Ja też chcę deszcz!!
Buuu u mnie znowu parówka... W nocy trochę popadało ale mimo otwartego okna temp spadła tylko o 1 stopień do 23.
Chyba faktycznie mi się dno macicy obniżyło... wczoraj cały dzień co 30min do kibelka latałam jak nigdy wcześniej i w nocy co 1,5-2h... a wcześniej mi się tylko 1x zdażało, albo wcale... TZ się cieszy bo może synek wcześniej wyjdzie... A ja się boję bo zaczynam 36tc...
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:08   #185
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

a ja się chyba jeszcze położe do męża bo wrócił z nocy z pracy i śpi. potem na miasto pojedziemy trochę spraw pozałatwiać. i bratowa jeszcze jedną noc u nas śpi - a miały być przytulanki....
pogoda u mnie usypiająca pewnie się ostatecznie rozpada, Amelka się wypycha a jutro ktg na 10....aż się boję co na nnim wyjdzie i czy coś w ogóle
oki spadam na trochę pa
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:14   #186
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Ja też chcę deszcz!!
Buuu u mnie znowu parówka... W nocy trochę popadało ale mimo otwartego okna temp spadła tylko o 1 stopień do 23.
Chyba faktycznie mi się dno macicy obniżyło... wczoraj cały dzień co 30min do kibelka latałam jak nigdy wcześniej i w nocy co 1,5-2h... a wcześniej mi się tylko 1x zdażało, albo wcale... TZ się cieszy bo może synek wcześniej wyjdzie... A ja się boję bo zaczynam 36tc...
mi tez sie wydaje ze brzuch mi sie obnizyl ale zgage nadal mam wiec nie wiem, a ponoc zgaga mija jak brzuch jest nizej....do kibelka latam tak samo czesto jak latalam


poprawilam sobie humor prysznicem-umylam wloski i wysmarowalam sie balsamem brazujacym a co!!!lekki naturalny makijaz zrobiony i moge jechac z rodzicami jak wloski podeschna.......
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:35   #187
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
nie widzialam ze te twarde gorki to moga byc skurcze a nie mała.......
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
mi tez sie wydaje ze brzuch mi sie obnizyl ale zgage nadal mam wiec nie wiem, a ponoc zgaga mija jak brzuch jest nizej....do kibelka latam tak samo czesto jak latalam
A ja takie skurcze to juz chyba od 2-3 m-cy mam. Gin mi powiedzial zebym nospe brała wtedy. A polozna ze to jest spowodowane ciasnym łożyskiem i zeby sie wtedy polozyc. Mnie np najczesciej taki skurcz łapie jak po schodach pochodze albo wogole po jakims wysilku, np gdy kucam gdy cos robie.
Zgage mam zdecydowanie rzadziej niz dawniej. I głownie wieczorkiem tylko. Hmmmm.... a dzis rano jak sie obudzilam to mnnie brzus bolal jak na okres i kluło mnie w podbrzuszu ale siepolozylam dalej i spokoj teraz. Mam nadzieje ze to nie sa jeszcze symptomy

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Poprawiłaś mi humor Też czuję się fantastycznie w ciąży (pomimo nadmiaru obowiązków ), tylko teściowa nie może tego zrozumieć. Za każdym razem kiedy mnie widzi pyta czy już gorzej się czuję, bo chyba przyznać muszę że przytyłamNo i kiedy powiedziałam jej,że jest cudownie, chociaż mam 10 kg na plusie - to ona stwierdziła,że chyba jednak za dużo Ale wiem,że ona akurat z troski tak mówi, po prostu kobieta jest bardzo wrażliwa i wszystkim baaardzo się przejmuje
Ja cała ciaze miałam lajtową zero nudnosci, mdlosci i takich tam. Tylko mi sie czasami slabo robiło, ale jak cos słodkiego schrupałam i posiedzialm chwilke to przechodziło. No i ciagle mi goraco... a tak to spoko.Oby ten ostatni m-c tez taki był.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Do mnie przyszedł wczoraj stanik do karmienia, ładny
A ja jeszcze nawet nie zaczełam szukac Miramej, a jaki kupilas ten stanik? Na allegro?

Zioła a w którym ty tygodniu jestes? Bo te 10 kg to przeciez nie tak znowu duzo. Ja sobie tu czasami waqge sprawdzam i poki co w normie :P
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/ka...-wagi-w-ciazy/

Edytowane przez mayaha
Czas edycji: 2009-07-07 o 09:39
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 09:52   #188
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
A ja takie skurcze to juz chyba od 2-3 m-cy mam. Gin mi powiedzial zebym nospe brała wtedy. A polozna ze to jest spowodowane ciasnym łożyskiem i zeby sie wtedy polozyc. Mnie np najczesciej taki skurcz łapie jak po schodach pochodze albo wogole po jakims wysilku, np gdy kucam gdy cos robie.
Zgage mam zdecydowanie rzadziej niz dawniej. I głownie wieczorkiem tylko. Hmmmm.... a dzis rano jak sie obudzilam to mnnie brzus bolal jak na okres i kluło mnie w podbrzuszu ale siepolozylam dalej i spokoj teraz. Mam nadzieje ze to nie sa jeszcze symptomy
mnie wczoraj jescze bolalo okresowo jak sie polozylam spac.....
dzisiaj jak narazie nic mnie nie boli ani nie leci......wiec to chyba byl wodnisty sluz
pocieszam sie ze za tydzien w piatek mam wizyte i wtedy bede wszystko wiedziec

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

z tego kalkulatora wagi co podalas wynika ze tylko 4 kg mam wiecej niz wskazuje gorna granica......to sie pocieszylam
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:59   #189
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Dzień dobry laseczki
Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Oj Aniu chyba się nie doczekałaś na Svineckę

Idę na śniadanko i kawkę. Która chętna? Z przyjemnością zrobię

Nadal trzymam za Kasię. Nie lubię takiej niepewności, a co dopiero ona.
no nie doczekałam się niedobra!!!

Ja bym była chętna na kawkę ale Ty o takiej godzinie wstajesz, ze wtedy to mi tylko jedno oko się otwiera jak małż do pracy wychodzi ... i dalej kimono!
Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Czasem jednak warto wstać rano. Właśnie pod moim blokiem panowie koszący trawę odpalili swoje maszyny Wszystko jest do przeżycia tylko ich jest aż 11(przynajmniej tylu naliczyłam, a nie wiem ilu się pochowało ) i każdy ma swoją ryczącą kosiarę !!!!! Nie zazdroszczę ludziom, których obudzili
o matko!!!! Chyba bym powystrzelała
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Serio, to jest skurcz? Ale brzuch miał przy tym "dziwny" kształt?
Mówisz, że od piątku możesz poleżeć na porodówce? Godzina zero coraz bliżej
no jak mały sie wypiął pupą i była górka z jednej strony i brzuch zrobił się twardy ... i aż się przestraszyłam bo ginka mówi do mnie: ooooooo! A takie skurcze to często się pojawiają? ... no a ja w szoku ze to wogóle skurcze ... ale jak mi jeździła tą głowicą do usg to aż brzuch bolał - nie było to przyjemne
Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Hej mamusie
tylko proszę nie bić, że nie zaglądam
Amelka ostatnio coś ma humorki i marudzi całymi dniami, gorąco jej dokucza i spać nie może bidulka, a ja przy niej wiszę z cyckiem Za to nocki fajnie przesypia, budzi się raz góra dwa na amciu A w dzień ma jakieś straszne sny bo budzi się z takim wielkim krzykiem czasem, że jej nie mogę uspokoić , ale daje jej cyca, pociumcia troszkę i zasypia
witaj ... no my rozumiemy, ze mamusia woli córeczke niż wizaż
Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
hej mamusie wreszcie chhłodniej jest nie pada ale pogoda ok
Aniu gratuluję dobrych wieści bąbel duży moja Amelka też szykuje się spora tym bardziej że w czwartek termin a ona póki co nic...no pisałam wam że takie twardnienie brzucha tto skurcze - ja czuję jak mi zaczyna twardnieć chwilkę to potrwa i puszcza...w szpitalu na ktg tak mi to właśnie zapisało ponad 100
a ja jestem cekawa co mi zapisze na tym ktg
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No tak twardnienie brzucha to mogą być skurcze, ale jeśli mi twardnieje tylko wtedy, kiedy Kuba się wypnie? Jedyna pociecha w tym, że gin powiedział, że po prostu nie da się przegapic porodu

Do mnie przyszedł wczoraj stanik do karmienia, ładny
to jest pocieszające! Mi ginka też powiedziała, że to nie jest tak chop siup i napewno zdąże na porodówke

Zdjęcie, zdjęcie!!!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:04   #190
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość

no jak mały sie wypiął pupą i była górka z jednej strony i brzuch zrobił się twardy ... i aż się przestraszyłam bo ginka mówi do mnie: ooooooo! A takie skurcze to często się pojawiają? ... no a ja w szoku ze to wogóle skurcze ... ale jak mi jeździła tą głowicą do usg to aż brzuch bolał
to ja mam tak czesto!!! i zawsze myslalam ze to mala tak mocno sie wypiela......wczoraj mialam tak prawie co chwile za kazdym razem twardy brzuch a jak poglaskalam chwile to przechodzilo
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:18   #191
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nawet nie zaczełam szukac Miramej, a jaki kupilas ten stanik? Na allegro?
Kupiłam taki: http://allegro.pl/item676841138_02_b...ienia_70d.html, na allegro

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki
(...)
no jak mały sie wypiął pupą i była górka z jednej strony i brzuch zrobił się twardy ... i aż się przestraszyłam bo ginka mówi do mnie: ooooooo! A takie skurcze to często się pojawiają? ... no a ja w szoku ze to wogóle skurcze ... ale jak mi jeździła tą głowicą do usg to aż brzuch bolał - nie było to przyjemne
(...)
to jest pocieszające! Mi ginka też powiedziała, że to nie jest tak chop siup i napewno zdąże na porodówke

Zdjęcie, zdjęcie!!!
No tak, wiedziałam, że nie rozpoznam, kiedy mam skurcz , a ja ciągle na Kubę zrzucałam winę , gin mi mówił, że reakcją macicy na wypinanie może być skurcz, ale myślałam, że jakoś rozpoznam

No
Wstawiłam link do stanika wyżej

Wiecie co, dziewczyny, ja nie wiem, co się ze mną dzieje, im bliżej porodu, tym bardziej się boję, że nie dam rady
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 10:32   #192
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

No nie, ja tez myslalam ze to niunia mi sie wypina. Jesli to skurcz to mam je dosc czesto, ale chyba nie na tyle zeby panikowac.

Ja dzisiaj leniuchuje. Od rana czytam ksiazke "Zmierzch", ogladalam fil i pomyslalam ze przeczytam i ksiazke. Takze moja dzisiejsza nieobecnosc bedzie usprawiedliwiona tak?

Miramej damy rade urodzic nasze dzieciaczki. Postaraj sie nie myslec a juz napewno nie czytac o porodach. Nie ma to jak pojsc bez swiadomosci, na zywiol. Ja tez sie boje ale pocieszam sie ze skoro tyle kobiet to przezylao to przezyje i ja, a skoro mimo bolu decyduja sie na kolejne dzieciaczki to znaczy ze warto jest pocierpiec i napewno szybko o tym bolu zampomniemy. Bardziej niz samego porodu boje sie czy dam rade pozniej. Cale zycie do gory nogami...
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:50   #193
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
witaj
a czemu ciezkie dni??
bo nawet sikam z małym na rękach

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość


I Ty się trzymaj, kiedyś musi się sytuacja poprawić
tylko to mnie trzyma przy życiu oprócz Tomusia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6189.jpg (147,0 KB, 81 załadowań)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:51   #194
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Miramej, staniczek fajowy. Boje sie troche staniczek na allegro kupowac ze nie trafie w rozmiar. Hmmm ale gdzies musze

Pije kawke, bo mi znowu cisnienie spadlo i ledwo sie ruszam. Wczoraj myslalam ze z kanapy niewstane :/ Dzis wole zapobiegac.
A mała chyba czuje kawke bo sie wypina hehe

p4w sliczny maluszek, fajowe zdjatko. Jeszcze raz gratuluje syneczka

Edytowane przez mayaha
Czas edycji: 2009-07-07 o 10:53
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:59   #195
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Kupiłam taki: http://allegro.pl/item676841138_02_b...ienia_70d.html, na allegro

No tak, wiedziałam, że nie rozpoznam, kiedy mam skurcz , a ja ciągle na Kubę zrzucałam winę , gin mi mówił, że reakcją macicy na wypinanie może być skurcz, ale myślałam, że jakoś rozpoznam

Wiecie co, dziewczyny, ja nie wiem, co się ze mną dzieje, im bliżej porodu, tym bardziej się boję, że nie dam rady
fajny ten stanik

nie przejmuj się! Nie jesteś sama

Damy rade!!! ...
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
bo nawet sikam z małym na rękach

tylko to mnie trzyma przy życiu oprócz Tomusia...
no, coś Ty?

ale jaki On słodki!!! Piękny!!! ... w sumie to się nie dziwie, ze Go nie odstępujesz na krok
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:09   #196
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

P4W śliczne twoje dzieciątko jest

Teraz sie będę zastanawiać czy już mam skurcz czy to mały sie wypina...
A powiedzcie mi, jak macie te skurcze przepowiadające (te odczówalne, że wiadomo że to skórcz) to one są trochę bolesne, czy tylko czuć jakieś napięcie??
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:47   #197
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj leniuchuje. Od rana czytam ksiazke "Zmierzch", ogladalam fil i pomyslalam ze przeczytam i ksiazke. Takze moja dzisiejsza nieobecnosc bedzie usprawiedliwiona tak?
No dobraaa...

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
bo nawet sikam z małym na rękach
Ech, czego to mama dla dziecka nie zrobi
Dzieki za fotke, Tomus sliczny, alez Mu dobrze

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość

Teraz sie będę zastanawiać czy już mam skurcz czy to mały sie wypina...
A powiedzcie mi, jak macie te skurcze przepowiadające (te odczówalne, że wiadomo że to skórcz) to one są trochę bolesne, czy tylko czuć jakieś napięcie??
Juz nic nie wiem . Czasem mam taki bol jakby miesiaczkowy- ale nie twardnieje mi przy nim brzuch. A czesto mam takie wlasnie napiecie i twardnienie- ale nie jest to bolesne, jedynie nieprzyjemne. Czy to skurcz przepowiadajacy czy moze tylko macica sobie cwiczy?

Dodam, ze od godziny czuje jakby banki w brzuchu, cos jakby burczalo. Dziecinke to widac irytuje, bo sie wypina i nie moze zasnac. Smieszne
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:07   #198
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

p4w Tomuś śliczny - imiennik mojego męża

lecimy na miasto, może opchamy naszego paszcza gdzieś...miłego popołudnia mamusie
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:12   #199
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Teraz sie będę zastanawiać czy już mam skurcz czy to mały sie wypina...
A powiedzcie mi, jak macie te skurcze przepowiadające (te odczówalne, że wiadomo że to skórcz) to one są trochę bolesne, czy tylko czuć jakieś napięcie??
ja już nic nie wiem ... ... cały dzień sie wsłuchuje w brzuch i staram sie liczyć ile mam tych skurczy ale jakoś mi nie wychodzi

Dziewczyny ... 24 osoby czytają wątek ... a tu raptem 3 posty napisane przez godzinę ...

Chciałam się pochwaliś moja zyrafką na ścianie, ale aparat na dole ... chyba strzelę fotkę jak już będzie kołyska gotowa

To ja lece do sklepu po mleko i będę smażyć naleśniki
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 12:14   #200
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Miramej damy rade urodzic nasze dzieciaczki. Postaraj sie nie myslec a juz napewno nie czytac o porodach. Nie ma to jak pojsc bez swiadomosci, na zywiol. Ja tez sie boje ale pocieszam sie ze skoro tyle kobiet to przezylao to przezyje i ja, a skoro mimo bolu decyduja sie na kolejne dzieciaczki to znaczy ze warto jest pocierpiec i napewno szybko o tym bolu zampomniemy. Bardziej niz samego porodu boje sie czy dam rade pozniej. Cale zycie do gory nogami...
, w ogóle nie czytam o porodach, ani nie oglądam, tyle, co nasze dziewczyny napisały. Tego, co później też się boję

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
bo nawet sikam z małym na rękach
No przywiązał się chłopak do mamusi , śliczny jest

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
Miramej, staniczek fajowy. Boje sie troche staniczek na allegro kupowac ze nie trafie w rozmiar. Hmmm ale gdzies musze
, ja nie mogłam znaleźć w sklepach obwodu 70, więc nie miałam wyjścia

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
fajny ten stanik

nie przejmuj się! Nie jesteś sama

Damy rade!!! ...


Odebrałam wynik, nie mam paciorka
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:22
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:35   #201
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Odebrałam wynik, nie mam paciorka
super!!!!

... a ja zaponiałam napisac, ze bakterie z moczu przepędzone
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:38   #202
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość

Dziewczyny ... 24 osoby czytają wątek ... a tu raptem 3 posty napisane przez godzinę ...
i ja czytam i nic nie pisze, gorąco strasznie mi jest i lenia mam

juz myslalam ze wczoraj moja niunia chce wyjsc bo brzuch mnie bolal, ale po nospie przeszło, czyli to chyba jeszcze nie było to

Aha, ciaza donoszona jest po skonczonym 38 tyg? czyli jakkbym urodziła w tym tyg (37 i 4 dni) to byloby jako przedwczesny poród jeszcze?
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:47   #203
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
aPostraszylyscie mnie ze nie wchodzicie w spodnie sprzed ciazy, wiec sama poszlam sprawdzic czy w swoje rureczki wejde i udalo sie No oczywiscie sie nie zapne ale na dupke weszly
Tobie to dobrze, ja nawet nie probuje w nie wejsc. Juz 2 numery wieksze w sklepie nie pasowaly.

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Idę na śniadanko i kawkę. Która chętna? Z przyjemnością zrobię

.
O jejku! o 6 rano!!! o tej porze ide na przedostatnie siku nocne, oczywiscie z zamknietymi oczami a potem od razu zasypiam.

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
mi tez sie wydaje ze brzuch mi sie obnizyl ale zgage nadal mam wiec nie wiem, a ponoc zgaga mija jak brzuch jest nizej....do kibelka latam tak samo czesto jak latalam

tez mam gage, nawet czesciej niz jak brzuch byl pod cyckami. Jedynie latwiej mi sie odycha, mam wiecej miejsca w plucach. Na brak apetytutu tez nie narzekam

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Teraz sie będę zastanawiać czy już mam skurcz czy to mały sie wypina...
A powiedzcie mi, jak macie te skurcze przepowiadające (te odczówalne, że wiadomo że to skórcz) to one są trochę bolesne, czy tylko czuć jakieś napięcie??
O! nie wiedzialam o tym! tez myslalam, ze to dzidzia sie wypina. Ale jak mam weza w brzuchu, to na pewno jest dziecko? raz mi sie udalo zlapac Mala za stopke. Tak na czucie z 4-5 cm miala. Az mi lezka w oku stanela!

Fajnie Wam, ze Wasi mezowie masuja Wam brzuchy.Moj zawsze byl zimnokrwisty i pracuje dlugo. Jak wieczorem przychodzi do domu to pada przed telewizorem. Szkoda, ze nie poswieci swojej corce troche czasu, nie pomasuje ja, nie mowi do niej. Zapytalam go a on na to, ze dopiero jak sie urodzi to bedzie to robil. Wygarnelam mu, ze jakbym miala urodzic male telewizorki, to by ciagle mnie glaskal.
Przykre....
Tym bardziej, ze juz nie bedzie mial wiecej okazji poczuc dziecko w brzuchu.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:20   #204
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
My dla mam wyrozumiałe jesteśmy Cycuś dobry na wszystko , jak ogólnie idzie Wam karmienie? I jak się czujesz?
Karmienie idzie ok, najważniejsze że mała się najada i nie trzeba jej dokarmiać butelką Ja już siadam myślałam, że to nigdy nie nastąpi jest coraz lepiej,

p4w śliczny bobasek z Twojego Tomusia słodziachny

Oooo już się obudziła mała, lecę zanim krzyki nastąpią o zmianę pieluchy

No i foto mojej małej modelki Amelki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modelka.jpg (39,5 KB, 67 załadowań)
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:25   #205
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
super!!!!
... a ja zaponiałam napisac, ze bakterie z moczu przepędzone

Dobrze, że pogoniłaś bakterie

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Aha, ciaza donoszona jest po skonczonym 38 tyg? czyli jakkbym urodziła w tym tyg (37 i 4 dni) to byloby jako przedwczesny poród jeszcze?
Za ciążę donoszoną uważa się taką po skończonym 37 tygodniu.

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
O! nie wiedzialam o tym! tez myslalam, ze to dzidzia sie wypina. Ale jak mam weza w brzuchu, to na pewno jest dziecko? raz mi sie udalo zlapac Mala za stopke. Tak na czucie z 4-5 cm miala. Az mi lezka w oku stanela!

Fajnie Wam, ze Wasi mezowie masuja Wam brzuchy.Moj zawsze byl zimnokrwisty i pracuje dlugo. Jak wieczorem przychodzi do domu to pada przed telewizorem. Szkoda, ze nie poswieci swojej corce troche czasu, nie pomasuje ja, nie mowi do niej. Zapytalam go a on na to, ze dopiero jak sie urodzi to bedzie to robil. Wygarnelam mu, ze jakbym miala urodzic male telewizorki, to by ciagle mnie glaskal.
Przykre....
Tym bardziej, ze juz nie bedzie mial wiecej okazji poczuc dziecko w brzuchu.
Serio?
, może Twój mąż po prostu inaczej to wszystko odbiera? Często czytam, że dla facetów dziecko w brzuchu to abstrakcja, zależy pewnie od człowieka. Ale rozumiem, że dla Ciebie to jest niefajne, bo uważam, że więź buduje się od początku. Ale może za to po porodzie zakocha się w córce?

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Karmienie idzie ok, najważniejsze że mała się najada i nie trzeba jej dokarmiać butelką Ja już siadam myślałam, że to nigdy nie nastąpi jest coraz lepiej,
(...)
Oooo już się obudziła mała, lecę zanim krzyki nastąpią o zmianę pieluchy

No i foto mojej małej modelki Amelki
Cieszę się bardzo, że nie musicie Amelki dokarmiać , a będzie coraz lepiej, cierpliwość popłaca

Śliczną masz córeczkę
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:48   #206
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

ja tylko na chwilkę pobierznie przeglądnęłam posty i lece zrobić obiadek .

Svinecka się jeszcze nie odzywała? Dziwne mam nadzieje że wszystko ok ,wpadne później to może już coś naskrobie.
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:57   #207
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość


Wiecie co, dziewczyny, ja nie wiem, co się ze mną dzieje, im bliżej porodu, tym bardziej się boję, że nie dam rady
ja tez

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
bo nawet sikam z małym na rękach

.
no tak .......tez mnie to czeka
Tomus jest przeslodki !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość



Odebrałam wynik, nie mam paciorka


Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość

No i foto mojej małej modelki Amelki
cudownaaaa



Dziewczyny nigdzie nie pojechalismy, ale zrobilysmy z mama 2 talerze pączkow
udalo mi sie poprasowac tylko wszystkie body ..........za pol godz. maja przyjsc te kolezanki wiec juz niczego sie nie chwytam, obiadek musze zjesc....

do tego mialam przed chwila skurcz!! bol okresowy ale jakis mocniejszy ze bolalo przy chodzeniu , brzych oczywiscie twardy i dalej taki jest ale bol juz minal.....

powiedzialam mamie a ona"zebys jeszcze dzis nie urodzila"

odezwe sie pewnie wieczorem jak kumpele pojda
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:25   #208
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Serio?
, może Twój mąż po prostu inaczej to wszystko odbiera? Często czytam, że dla facetów dziecko w brzuchu to abstrakcja, zależy pewnie od człowieka. Ale rozumiem, że dla Ciebie to jest niefajne, bo uważam, że więź buduje się od początku. Ale może za to po porodzie zakocha się w córce?
Bo to jest abstrakcja dla niego. Mam tylko nadzieje, ze sie zmieni po porodzie. Zreszta on nigdy nie byl zbyt wylewny. 8 lat malzenstwa go nie zmienily, to i pewnie teraz sie nie zmieni, no coz! widzialy galy co braly!
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:48   #209
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
O! nie wiedzialam o tym! tez myslalam, ze to dzidzia sie wypina. Ale jak mam weza w brzuchu, to na pewno jest dziecko? raz mi sie udalo zlapac Mala za stopke. Tak na czucie z 4-5 cm miala. Az mi lezka w oku stanela!

Fajnie Wam, ze Wasi mezowie masuja Wam brzuchy.Moj zawsze byl zimnokrwisty i pracuje dlugo. Jak wieczorem przychodzi do domu to pada przed telewizorem. Szkoda, ze nie poswieci swojej corce troche czasu, nie pomasuje ja, nie mowi do niej. Zapytalam go a on na to, ze dopiero jak sie urodzi to bedzie to robil. Wygarnelam mu, ze jakbym miala urodzic male telewizorki, to by ciagle mnie glaskal.
Przykre....
Tym bardziej, ze juz nie bedzie mial wiecej okazji poczuc dziecko w brzuchu.
Oooo jak fajnie. ja tez chce nozke malutkiej zlapac!!! to musi byc suuuuper uczucie. Pewnie tez bym sie popłakała...
A moze twojego męża krepuje takie cos. Znam takich. Chca ale jak nie umiesz zachecic to ani rusz, tylko sie czai.
Moj TZ często mnie po brzuszku głaszcze, strasznie sie cieszy jak cos poczuje nawet w nocy pilnuje czy Mała spi kiedys mi siepytał czy mogłam spac bo tak kopała ze szok, az go obudzila

megi, twoja Amelka jest cudna

zjadłam zupke. Zaraz sie zabieram za robienie bułki maslanej bo dawno nie robilam, a na kolacyjke bedzie jak znalazł
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:56   #210
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Aha, ciaza donoszona jest po skonczonym 38 tyg? czyli jakkbym urodziła w tym tyg (37 i 4 dni) to byloby jako przedwczesny poród jeszcze?
Za donoszoną uważa się skończony 37 tc czyli twój brzuszek już jak najbardziej może się wypakowywać

Zapowiadali na dziś deszcz i dupa... ja się tak nie bawię... duchota jak nie wiem
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.