Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 17:10   #2521
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

to i ja co nieco wrzucę:
I śn; paluch ziarnisty (100g): każda połówka z dwoma plastrami polędwicy z indyka i plastrem zółtego sera, ogórkiem, rzodkiewką i kiełkami lucerny, duże jabłko i 2 mandarynki
II śń: big banan, 30 g migdałów (w drodze na cmentarz, w samochodzie)
obiad: duuży gołąbek z nieprzyzwoitą ilością ziemniaków i sosu pomidorowego ;-)
deser:2 czekoladki z orzechem laskowym w kremie orzechowym (te czekoladki made by Solidarnośc), kawa Ricore
podwieczorek: 150g jogurtu nat z 20 g zdrowego błonnika i 20g BF, jabłko duże, mandarynka
kolacja: twarożek (100g twarogu półtłustego + ok 60 g jogurtu, szczypiorek, rzodkiewka) z 2 kromkami chleba żytniego posmarowanymi masłem
po kolacji: zapewne dojdzie conajmniej 1 jabłko...

Mam wielką prośbę: mogłby mi ktoś podliczyc kcal ?
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 17:20   #2522
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Rrrrrr . Niezmiennie

śniadanie: 2 tosty pełnoziarniste z serkiem homo naturalnym, wędzonym łososiem, ogórkiem i koperkiem
II śniadanie: wieśniak lekki, surówka z marchewki, 0,5 jabłka i dwóch łyżek otrębów
Obiad: kotlet schabowy z ananasem serem żółtym i żurawinami, kilka łyżek ziemniaków, fura surówki (seler, marchew, por, kukurydza, rodzynki, majonez); 2 kawałki sernika (takie od serca) ===> Byłam na obiedzie u babci, liczę na zrozumienie
Podwieczorek: brak, jeszcze nie strawiłam obiadu
Będzie...
Kolacja: soczewica z sosem z oliwy z oliwek i czosnku (duuuużej ilości czosnku ), sok pomidorowy (250 ml)
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 18:09   #2523
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

U pod hasłem przewodnim : 'Hare,hare cmentarz'
( i 11 godzin snu )

I.1,5 kromki jasnego chleba orkiszowego z serem typu Chester, sałatką rybną Neptun , 150g sałatki Fitness z dressingiem czosnkowym (pół saszetki) jajko smażone na odrobinie masła

II.
Baton Dove, prawie 3/4 7 Days"a Spumante ( głównie część z nadzieniem _^_), kawa ze śmietanką, mandarynka

Będzie;

III. II. Filet z kurczęcej piersi grillowany z pieczarkami ;sosem paprykowym Winiary dla odrobiny smaku, surówka z małego startego jabłka i kiszonego ogórka

IV. Twaróg półtłusty (ok.100g ;p)z jogurtem naturalnym Zott,ketchupem,ziołami , pomidor,kromka orkiszowego ,jakieś smarowidło

1500 z kawałkiem..
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:07   #2524
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
to i ja co nieco wrzucę:
I śn; paluch ziarnisty (100g): każda połówka z dwoma plastrami polędwicy z indyka i plastrem zółtego sera, ogórkiem, rzodkiewką i kiełkami lucerny, duże jabłko i 2 mandarynki 450 kcal
II śń: big banan, 30 g migdałów (w drodze na cmentarz, w samochodzie) 265 kcal
obiad: duuży gołąbek z nieprzyzwoitą ilością ziemniaków i sosu pomidorowego ;-) 500 kcal
deser:2 czekoladki z orzechem laskowym w kremie orzechowym (te czekoladki made by Solidarnośc), kawa Ricore 100 kcal
podwieczorek: 150g jogurtu nat z 20 g zdrowego błonnika i 20g BF, jabłko duże, mandarynka 200 kcal
kolacja: twarożek (100g twarogu półtłustego + ok 60 g jogurtu, szczypiorek, rzodkiewka) z 2 kromkami chleba żytniego posmarowanymi masłem 300 kcal
po kolacji: zapewne dojdzie conajmniej 1 jabłko... 50 kcal
ok 1865 kcal
Mam wielką prośbę: mogłby mi ktoś podliczyc kcal ?
jw.
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:05   #2525
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Hypnotic Eyes no to teraz to mnie masakrycznie wystraszyłaś Jak sobie z tym poradziłaś?
Iza, odchudzałam się jakieś pół roku, po tym czasie zaczęłam jeść więcej, ale jak już wspomniałam ciągle boję się przekroczyć te 1300. Dobrze chociaż, że w czasie diety nie odmawiałam sobie wszystkiego, jeśli miałam na coś bardzo ochotę to to jadłam (później za to więcej ćwiczyłam), chyba dzięki temu nigdy nie miałam napadów. to podobnie do mnie
Razem wszystko drwa już 1,5 roku.
Iza!!!! Wybawicielko Ty moja, ja potrzebuję tych batów od Ciebie, od innych dziewczyn też jeśli będzie trzebaLać, lać i jeszcze raz lać. jak sobie życzysz
No a teraz mój planowany jadłospis. Wstałam wcześnie bo czeka mnie wyprawa na cmentarz. Więc tak : już to jadłaś, ale i tak ocenię

W/U

Ś 8:00: Cappuccino, bułka 60g z ziarnami, 2 plastry polędwicy z kurczaka z curry, pomidor, ogórek konserwowy, rzodkiewka (taka sałatka), grejpfrut to stanowczo za mało na śniadanie, które ma stanowic nawet 25-30% ogolnego jedzonka dorzuc choc jogurt, albo wieksza bułkę na początek
IIŚ10:30 (w drodze):bułeczka mleczna, pudding czekoladowy serduszko (jak mi się skończy wypróbuję Paulę) o tak!! musisz to zrobić, ona jest booooska! bułeczka mleczna to takie małe coś? za mało! banan by się tu idealnie nadawał
O ok. 14:00:2 gołąbki (duże są, to w sumie gołębie a nie gołąbki) z ryżem i mięsem z sosem pomidorowym, jabłko, taaak, duże na pewno xDDD dorzuć coś - zupę, ziemniaki, surówkę...
P 17:00:homo naturalny z łyżką pestek dyni i orzeszków ziemnych, pasek mlecznej czekolady orzechów conajmniej 30g daj
K 19:30: serek wiejski z ogórkiem konserwowym i pieprzem czosnkowym (uwielbiam), kromka chleba z ziarnami (ciągle boję się węgli na noc, a spać chodzę tak po 23 ) to nie za dobrze. nie tak łatwo się przełamać, na pewno dasz radę, wierzę w Ciebie, Słonko

Nie wiem ile to kalorii, boję się liczyć. Co zmienić? Gdzie coś dodać? Do słodyczy muszę się zmuszać żeby nabić kalorii, bo nie przepadam za nimi, dlatego tak mi ciężko.to może orzechy? a najadasz się tymi posiłkami? A i dziewczynki tylko nie piszcie mi żebym jadła na śniadanie owsiankę gdyż jej nie cierpię też nie przepadam , często robie sobie za to kaszę manną na mleku z budyniem Dobra kończę ten mój wywód, później będę się tłumaczyć Czekam na ocenkę i ewentualne baty

Hypnotic Eyes ja na pobudzenie apetytu piję rumianek kilka razu dziennie i powiem Ci, że co raz częściej zaczyna mi burczeć w brzuchu więc chyba działa, po co truć się lekami, lepiej naturalnie
I przepraszam za OT (co to w ogóle znaczy? Wstyd się przyznać ale nie wiem) Błagam o wybaczenie.
błagaj, błagaj żartuję ale nie cackaj się tak!! zobaczysz, jak przyjemnie jest sobie jeść i jeść, co tylko zechcesz. Korzystaj z tego P zwlaszcza, ze masz duzo kg do przytycia

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Na początku to ja rycałam codziennie i mialam ocotę wrócic do mojego czesniejszego dietowania, ale powiedziałam stanowczo NIE!!!-MUSZĘ I CHCĘ z tym skończyc, a potem nawet nie wiem kiedy i jak to szybko minęło nie przejmuj się, ja ziółek żadnych nie piłam, ale np unikałam popijania posiłków bo wtedy wiadomo-mały balonik i lekki dyskomfrt, u mnie to trwało bardzo króciutko, kwestia dni, a okres na pewno niedługo wróci, zobaczyszKika, a czy teraz czasem tez czujesz sie przejedzona? bo ja wciaz od czasu do czasu, mimo ze to juz 3 tydzien...


dzękuję, tosty tego typu uwielbiam i polecam, a krówki poza tym też, ale baaaardzo ciężko jest spotkac u mnie takie pawdziwe ciągnące się, wszystko podroby

moje P:

Iśn- grahamka z ziarnami z masełkiem, polędwicą, sałatą, pomidorem, ogórkiem, na to łyżeczka majonezu i koperek, big jabłko, 2 ostatnie krówki ojj, coś skromne sniadanko

IIśn-a) drożdżówka z serem, mleko smakowe czekoladowe (mniammmm) takie kupne? ja polecam szczerze danmleko - boooskie!
b) croissant, mandarynka

koktajl mój jest lepszy

O- barszcz czerwony z uszkami-duzzzio, ziemniaczki z pulpetami w sosie pomidorowym ale mi narobilas ochoty na to, mizeria, buraczki, kompocik

3 kostki czekolady, cappuccino, kinder maxi king-ubóstwiam

P: budyń o smaku szarlotki, grahamka z nutellą

K: galareta z 2 kromkami razowca z szynką, potem sałatka z pomidora, ogórka i majonezu z kromka taką jak wyżej

jabłko, kawałek tulipana

przez cały dzień podskubałam jeszcze sporo ciasta z racji tego, że piekłam z mamą makowca i tulipana
co to tulipan??

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
P:

IS: Wielka micha owsianki na mleku 3.2% z dużą ilością orzechów: włoskich,nerkowca,brazyli jskich oraz garstką rodzynek i suszonej żurawiny posłodzona dwoma łyżeczkami miodu , duży banan,średnie jabłuszko,dwa biszkopty,zielona herbata;w niedługim czasie po śniadaniu kawa z mlekiem oraz wafelkiem grzesiek bananowy(coś dzień na słodkie mam )ja też

IIS: dwie kromki razowca z masłem i na każdej po plastrze żółtego sera gouda,szynki wiejskiej,sałaty,pomidora i papryki,danio warzywny,sok pomidorowy tabasco 330 ml,chwilę potem dwa cukierki czekoladowe nadziewane

O: 5 dużych ziemniaków z tłuszczem i smażoną cebulką,dwa kawałki mintaja smażonego,po 200 gr surówek: koperkowej i z kapusty kiszonej,talerz barszczu z uszkami na wędzonce,kompot wiśniowy

P: galaretka z owocami: banan,mandarynka,winogron o,ananas oraz z bitą śmietana (dwa pucharki) , cappuccino rumowe

K: dwa jajka na twardo z majonezem,dwie parówki cielęce z ketchupem,trzy kromki razowca z masłem,pomidor,ogórek kiszony,herbata earl grey;pół godz po kolacji piwko z soczkiem

Przekąska: jogurt naturalny probiotyczny z fitellą śliwkową,soczek kubuś.

Może ktoś oceni?Ile może tu być kalorii?


bardzo ładnie!! kalorii Ci nie policzę, bo nie umiem

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
to i ja co nieco wrzucę:
I śn; paluch ziarnisty (100g): każda połówka z dwoma plastrami polędwicy z indyka i plastrem zółtego sera, ogórkiem, rzodkiewką i kiełkami lucerny, duże jabłko i 2 mandarynki
II śń: big banan, 30 g migdałów (w drodze na cmentarz, w samochodzie)
obiad: duuży gołąbek z nieprzyzwoitą ilością ziemniaków i sosu pomidorowego ;-)
deser:2 czekoladki z orzechem laskowym w kremie orzechowym (te czekoladki made by Solidarnośc), kawa Ricore
podwieczorek: 150g jogurtu nat z 20 g zdrowego błonnika i 20g BF, jabłko duże, mandarynka
kolacja: twarożek (100g twarogu półtłustego + ok 60 g jogurtu, szczypiorek, rzodkiewka) z 2 kromkami chleba żytniego posmarowanymi masłem
po kolacji: zapewne dojdzie conajmniej 1 jabłko...

Mam wielką prośbę: mogłby mi ktoś podliczyc kcal ?
ładnie acz bardzo zdrowo ale slodkosci tez sa, wiec ładne U

p:

ś; paluch zytni /110g/z siemieniem lnianym z szynka i wiesniakiem i surowka, koktajl -> maslanka, jogurt naturalny, lody bakaliowe, banan - wyszlo mi pol litra

2ś; drozdzowka z serem /125g / zjedzona z cudowna mieszanka 100g sera poltlustego i jogurtu waniliowego pyyycha!!

3ś: banan, jablko male, jablko srednie, paczka ciasteczek owsianych tych co zawsze (uzaleznienie) pomaranczowo-ananasowych

o; rosol z makaronem, wieeelgachna ilosc ziemniakow (nawet mama byla zdziwiona ), piers z kurczaka z cebulka podsmazona, surowka
d; kawalek drozdzowego z kruszonka i kakaem, dwa male jablka

k; naszla mnie straszna ochota na slodkie, wiec ...no coz: z 0,4l lodow bakaliowych algidy z polewa czekoladowa i biszkoptami, trzy cukierki: orzechowy, kokosowy, inny orzechowy, kostka milki marcepanowej

po; 20 g migdalow

i pękam... ile tu moze byc kalorii?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:50   #2526
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Dzięki Izuś Obiecuję, że jutro bardziej się postaramNa śniadanko planuję kaszę mannę z budyniem No i oczywiście jeszcze coś do tego dorzucę.
Posiłkami się najadam, nawet bardzo :/Obiady-jestem uzależniona od mojej rodzicielki, to ona rządzi w kuchni. Ale do gołąbków dodałam kromasa z ziarnami ;p
A Twój jadłospis jest tak pyszny, że...mmmmm rozmarzyłam się... Te lody... Musiało być smacznie Zazdroszczę podejścia, naprawdę

Edytowane przez Kawwaa
Czas edycji: 2008-11-01 o 21:54
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:04   #2527
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Kika dodałam kromkę chleba do tych gołąbków tak jak radziłaś A ta bułeczka mała ale kaloryczna jak diabli. Tylko mam teraz problem bo podwieczorek może ulec zmianie, mama właśnie piecze babkę a ja nie wiem czy mam ją zjeść czy lepiej odpuścić bo wyjdzie za dużo kalorii.... Wiem, że mam przytyć ale kurcze ... Wiecie o co chodzi. Oj Kika chciałabym jeść tak jak Ty, Iza i Hypnotic Eyes.... Zazdroszczę Wam.
bardzo się cieszę, że jednak coś do nich dodałaś, na pczątek nawet taka kromeczka jest dobra, ale powinnaś tak jak pisze Iza korzystac z P póki możesz i śmiało dodawac więcej kalorii, co do babki to mam nadzieję, że jednak się skusisz bo na P to jest nawet wskazane a co do zazdroszczenia to wcale nie musisz tego robic tylko śmiało wskakuj z nami na śliczne P

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
co to tulipan??

p:

ś; paluch zytni /110g/z siemieniem lnianym z szynka i wiesniakiem i surowka, koktajl -> maslanka, jogurt naturalny, lody bakaliowe, banan - wyszlo mi pol litra wypiłaś wszystko?

2ś; drozdzowka z serem /125g / zjedzona z cudowna mieszanka 100g sera poltlustego i jogurtu waniliowego pyyycha!! ojj teraz z kolei Ty narobiłaś mi ochoty na coś takiego

3ś: banan, jablko male, jablko srednie, paczka ciasteczek owsianych tych co zawsze (uzaleznienie) pomaranczowo-ananasowych

o; rosol z makaronem, wieeelgachna ilosc ziemniakow (nawet mama byla zdziwiona ), piers z kurczaka z cebulka podsmazona, surowka
d; kawalek drozdzowego z kruszonka i kakao(), dwa male jablka

k; naszla mnie straszna ochota na slodkie, wiec ...no coz: z 0,4l lodow bakaliowych algidy z polewa czekoladowa i biszkoptami, trzy cukierki: orzechowy, kokosowy, inny orzechowy, kostka milki marcepanowej

po; 20 g migdalow

i pękam... ile tu moze byc kalorii?
śniadanko skromne bo teraz mój tatuś jest w domku i postanowił mnie rano budzic w efekcie czego wstałam 20 min później niż zwykle i na więcej nie miałam po prostu czasu bo uciekł by mi bus do szkoły co do mleczka to to wlaśnie było Danmleko też je uwielbiam a tulipan panno Izo to jest ciasto, pyyyyyyyszne, przepyyyyyszne, mniamciu biszkopt, masa-"krem" z galaretki, śmietany, c. pudru, potem biszkopt z dodatkiem maku, "krem" taki jak ten pierwszy tylko, że inny kolor galaretki (zazwyczaj jedna jest zielona druga czerwona) i na to biszkopt posypany cukrem pudrem, po prostu pychotka pulpeciki też były dobre a kalorii ja też liczyc nie umiem aaa a co do tego czy czuję się "pełna" to czasami mi się to zdarza, ale tylko sporadycznie

dzisiejsze P:

Iśn-jajecznica z 4 jaj z kiełbaską, cebulką i koperkiem, grahamka z masłem i serem żółtym oraz pomidorem, herbata, jabłko, kilka paluszków

w drodze na cmentarz w sam: 2 kawałki tulipana, kubuś

w drodze z cmentarza w sam: 3 obwarzanki (sprzedawali koło cmentarza), kawałek makowca, 2 mandarynki

koktajl

O: flaki, kromka razowca, ziemniaczki z kotletem schabowym w panierce smażony na głębokim tłuszczu, buraczki, ogórki ze słoika, kompocik

3 duże kawałki tulipana, cappuccino, jabłko

P: grahamka z masłem, sałatą, polędwicą, pomidorkiem, 2 ogórki świeże, kisiel o smaku owoców leśnych,

kawałek tulipana(ehh...) kawałek makowca

K: duuuuużo sałatki warzywnej z majonezem, grahamka z serem żółtym i pomidorem, herbata

nie napiszę nawet co właśnie sobie przyniosłam z kuchni ciasto o 23 w nocy, super...
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 22:18   #2528
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość

dzisiejsze P:

Iśn-jajecznica z 4 jaj z kiełbaską, cebulką i koperkiem, grahamka z masłem i serem żółtym oraz pomidorem, herbata, jabłko, kilka paluszków

w drodze na cmentarz w sam: 2 kawałki tulipana, kubuś

w drodze z cmentarza w sam: 3 obwarzanki (sprzedawali koło cmentarza), kawałek makowca, 2 mandarynki

koktajl

O: flaki, kromka razowca, ziemniaczki z kotletem schabowym w panierce smażony na głębokim tłuszczu, buraczki, ogórki ze słoika, kompocik

3 duże kawałki tulipana, cappuccino, jabłko

P: grahamka z masłem, sałatą, polędwicą, pomidorkiem, 2 ogórki świeże, kisiel o smaku owoców leśnych,

kawałek tulipana(ehh...) kawałek makowca

K: duuuuużo sałatki warzywnej z majonezem, grahamka z serem żółtym i pomidorem, herbata

nie napiszę nawet co właśnie sobie przyniosłam z kuchni ciasto o 23 w nocy, super...
pysznie Kikuś i czemu te buźki '' ? jedz na zdrówko, a ciasto pyszne musi byc, smaka mi narobiłaś ^^ chudzino Tyy ;]
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:24   #2529
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Kika na babkę się nie skusiłam bo wyszła niedobra (sama mama tak stwierdziła), zjadłam więc planowo homo naturalny z orzechami i czekoladę.
Kurcze u mnie najgorzej jest z tymi obiadami, moja mama nigdy nie robi dwóch dań. Ale fakt, że jeżeli robi zupę to jest to zupa konkretna, wiecie, na mięsie z kupą warzyw i w ogóle.
To jak ja mam dodawać te kalorie? Codziennie trochę czy raczej tygodniowo???? Gubię się w tym wszystkim
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:40   #2530
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Hypnotic, dziękuje ślicznie;*
Izuś, dzisiaj troszkę zdrowiej, bo ostatnio sobie baaardzo pofolgowałam i w efekcie mam 47,4 kg na wadze ale jak na razie nie narzekam, bo w spodnie się mieszcze, a co więcej nikt nie zauważył różnicy ale nie będę robiła OT

Kika, jak ja Ci zazdroszczę przełamania tych wszystkich barier i tych jadłospisów...mniam!
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 08:33   #2531
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Dobra dziewczyny wklejam mój planowany jadłospis

U/W

Ś 9:00: kawa z mlekiem 1,5%, kasza manna(2 łyżki) na 300 ml mleka z łyżeczką budyniu czekoladowego, jabłko
O 11:30 (przed wyprawą na cmentarz): rosół z makaronem własnej roboty (dużo tego makaronu, cały talerz), pudding serduszko
P(po powrocie): homo naturalny 150g(90 kcal, tylko taki u mnie jest, ma 0% tłuszczu) z orzechami ziemnymi i pestkami dyni(po łyżce), 2 mandarynki, kawa z mlekiem
PII: 2 kromki chleba z serkiem paprykowym, ogórkiem, pomidorem itp...
K (pewnie znowu gdzieś o 19:30): serek wiejski z ogórkiem konserwowym i pieprzem, kromka chleba.

Może powinnam zabrać ze sobą jakąś czekoladę na cmentarz??? Co o tym myślicie? Pierwszych dwóch posiłków już raczej nie poprawię, co do reszty proszę o wskazówki Baaaaardzo, bardzzzzoooo, proszę
A czy któraś z doświadczonych dziewczyn mogłaby mi policzyć kalorie, bo nie wiem czy nie zawyżam
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 10:51   #2532
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
U pod hasłem przewodnim : 'Hare,hare cmentarz'
( i 11 godzin snu )

I.1,5 kromki jasnego chleba orkiszowego z serem typu Chester, sałatką rybną Neptun , 150g sałatki Fitness z dressingiem czosnkowym (pół saszetki) jajko smażone na odrobinie masła

II. Baton Dove, prawie 3/4 7 Days"a Spumante ( głównie część z nadzieniem _^_), kawa ze śmietanką, mandarynka

Będzie;

III. II. Filet z kurczęcej piersi grillowany z pieczarkami ;sosem paprykowym Winiary dla odrobiny smaku, surówka z małego startego jabłka i kiszonego ogórka

IV. Twaróg półtłusty (ok.100g ;p)z jogurtem naturalnym Zott,ketchupem,ziołami , pomidor,kromka orkiszowego ,jakieś smarowidło

1500 z kawałkiem..

Widzę nie tylko mi metabolizm nawala


Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
błagaj, błagaj żartuję ale nie cackaj się tak!! zobaczysz, jak przyjemnie jest sobie jeść i jeść, co tylko zechcesz. Korzystaj z tego P zwlaszcza, ze masz duzo kg do przytycia



co to tulipan??



bardzo ładnie!! kalorii Ci nie policzę, bo nie umiem



ładnie acz bardzo zdrowo ale slodkosci tez sa, wiec ładne U

p:

ś; paluch zytni /110g/z siemieniem lnianym z szynka i wiesniakiem i surowka, koktajl -> maslanka, jogurt naturalny, lody bakaliowe, banan - wyszlo mi pol litra

2ś; drozdzowka z serem /125g / zjedzona z cudowna mieszanka 100g sera poltlustego i jogurtu waniliowego pyyycha!!

3ś: banan, jablko male, jablko srednie, paczka ciasteczek owsianych tych co zawsze (uzaleznienie) pomaranczowo-ananasowych

o; rosol z makaronem, wieeelgachna ilosc ziemniakow (nawet mama byla zdziwiona ), piers z kurczaka z cebulka podsmazona, surowka
d; kawalek drozdzowego z kruszonka i kakaem, dwa male jablka

k; naszla mnie straszna ochota na slodkie, wiec ...no coz: z 0,4l lodow bakaliowych algidy z polewa czekoladowa i biszkoptami, trzy cukierki: orzechowy, kokosowy, inny orzechowy, kostka milki marcepanowej

po; 20 g migdalow

i pękam... ile tu moze byc kalorii?

Ale Izuńka sie rozkręca. Wyjątkowo smacznie Ci wyszło dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
bardzo się cieszę, że jednak coś do nich dodałaś, na pczątek nawet taka kromeczka jest dobra, ale powinnaś tak jak pisze Iza korzystac z P póki możesz i śmiało dodawac więcej kalorii, co do babki to mam nadzieję, że jednak się skusisz bo na P to jest nawet wskazane a co do zazdroszczenia to wcale nie musisz tego robic tylko śmiało wskakuj z nami na śliczne P



śniadanko skromne bo teraz mój tatuś jest w domku i postanowił mnie rano budzic w efekcie czego wstałam 20 min później niż zwykle i na więcej nie miałam po prostu czasu bo uciekł by mi bus do szkoły co do mleczka to to wlaśnie było Danmleko też je uwielbiam a tulipan panno Izo to jest ciasto, pyyyyyyyszne, przepyyyyyszne, mniamciu biszkopt, masa-"krem" z galaretki, śmietany, c. pudru, potem biszkopt z dodatkiem maku, "krem" taki jak ten pierwszy tylko, że inny kolor galaretki (zazwyczaj jedna jest zielona druga czerwona) i na to biszkopt posypany cukrem pudrem, po prostu pychotka pulpeciki też były dobre a kalorii ja też liczyc nie umiem aaa a co do tego czy czuję się "pełna" to czasami mi się to zdarza, ale tylko sporadycznie

dzisiejsze P:

Iśn-jajecznica z 4 jaj z kiełbaską, cebulką i koperkiem, grahamka z masłem i serem żółtym oraz pomidorem, herbata, jabłko, kilka paluszków

w drodze na cmentarz w sam: 2 kawałki tulipana, kubuś

w drodze z cmentarza w sam: 3 obwarzanki (sprzedawali koło cmentarza), kawałek makowca, 2 mandarynki

koktajl

O: flaki, kromka razowca, ziemniaczki z kotletem schabowym w panierce smażony na głębokim tłuszczu, buraczki, ogórki ze słoika, kompocik

3 duże kawałki tulipana, cappuccino, jabłko

P: grahamka z masłem, sałatą, polędwicą, pomidorkiem, 2 ogórki świeże, kisiel o smaku owoców leśnych,

kawałek tulipana(ehh...) kawałek makowca

K: duuuuużo sałatki warzywnej z majonezem, grahamka z serem żółtym i pomidorem, herbata

nie napiszę nawet co właśnie sobie przyniosłam z kuchni ciasto o 23 w nocy, super...


Kikunia, super masz metabolizm i wogóle , szamaj na zdrowie
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:17   #2533
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Witajcie
Możecie na to zerknąć-to jest mój dzisiejszy i jutrzejszy dzień-proszę o korektę
RRR
1śn.-9.30 3 lyżki musli łyżka płatków owsianych,1 pomarańcza 2 łyż.jogurtu,nat. 100gr wiejskiego

2 szkl(ok200ml)rosołu-tylko z uwagi że późno wstałam i śniadanie było późno

3 ob.szkl gotowanej fasoli w pomidorach duszonych z bazylią,kawałek piersi z kurczaka,1 pomarańcza

4pół makreli wędz. 3 łyżki groszku kons.,pomidor

5 100gr wiejskiego z połową papryki

jutro
1jw.
2 2 kromki razowca z chudą wędliną papryką pomidorem 3 łyżki groszku

3
udko gotowane (bez skóry)surówka z kiszonej kapusty z jabłkiem

4 pół makreli z 3 łyżkami groszku i reszta surówki z obiadu

5 serek wiejski z ziołami i oliwkami

Proszę o ocenę
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:57   #2534
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Heh takie sobie moje weekendowe PPP

Śniadanie:
jajecznica z dwóch jaj na maśle
przesmażona z serem cammembert
2 duuże kromki razowca
jedna z masłem i serem
druga z wędlinką i serem
2 ogórki konserwowe

Lunch
Duży pucharek lodowy w wedlu:
lody orzechowe
polewa czekoladowa
polewa orzechowa
orzzeszki laskowe i włoskie
czekolada do picia amaretto
2 kostki czekolady strzelającej

Obiadokolacja
Zestaw z Hard Rock Cafe czyli:
Hamburger ze stekiem wołowym i cebulką
frytki domowe z ketchupem
+ 0,5 l truskawek zmiksowanych z odrobiną rumu

Taki dziwny rozklad posiłków z racji na to, że wstałam o 12 (leniuszek ) i tak wyszło.
Nie wiem czy wcisnę jakąś kolację, bo jestem maksymalnie przejedzona, ale pochrupię jakieś orzeszki może jeszcze
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 18:03   #2535
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

R

8:00

owsianka z bananem+kilka lyzek twarogu 0% + 4 daktyle


10:00
gruszka z twarogiem mielonym chudym
jablko


12:00
chude miesko w kawalkach podduszone z cebulka,pieczarkami i ziolami+kapusta konserwowa czerwona z jablkiem


14:00
2 male jabluszka


16:00

twarog mielony z 2 bialkami, odrobina budyniu (w formie plackow) z 2 lyzeczkami domowego wisniowego dzemu do smaku


18:00
1 jajko z 2 plastrami szynki z indyka,pieczarki , kawa zbozowa z mlekiem



19:00(u taty w pracy)
kawka macchciato z mala lyzeczka cukru+1 cukierek czekoladowy+4 male zelki
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 19:27   #2536
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Moje R

Ś: 2 łyżki płatków owsianych+2 łyżki płatków zytnich+jogurt truskawkowy(130g)+łyzeczk a miodu+łyzeczka kakao

II S: bułka z ziarnami slonecznika, pomidor, serek wiejski light(150g)

Obiad: kawałek domowej pizzy z pomidorami, ogorkiem kiszonym, wędliną, kukurydzą i mozzarella, plus dodatkowo jablko

Podwieczorek: 70g serka wiejskiego light, pomidor, garść orzechów włoskich

Kolacja: 85g tuńczyka w sosie własnym.

Proszę o modyfikacje i co moglabym dodac co odjac, poniewaz jestem poczatkujaca jesli chodzi o samodzielne ukladanie takiej diety. Buźka
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 20:17   #2537
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
Moje R

Ś: 2 łyżki płatków owsianych+2 łyżki płatków zytnich+jogurt truskawkowy(130g)+łyzeczk a miodu+łyzeczka kakao tu bym dała jogurt naturalny zamiast smakowego, do tego jakiś owoc. Płatków możesz ze 2 łyżki dosypać IMHO.

II S: bułka z ziarnami slonecznika, pomidor, serek wiejski light(150g) ładnie

Obiad: kawałek domowej pizzy z pomidorami, ogorkiem kiszonym, wędliną, kukurydzą i mozzarella, plus dodatkowo jablko od czasu do czasu ok, ale na R lepiej pizzy unikać

Podwieczorek: 70g serka wiejskiego light, pomidor, garść orzechów włoskich ladnie

Kolacja: 85g tuńczyka w sosie własnym. ok ale wrzuć może jeszcze jakieś warzywo/a

Proszę o modyfikacje i co moglabym dodac co odjac, poniewaz jestem poczatkujaca jesli chodzi o samodzielne ukladanie takiej diety. Buźka
Ogólnie to mi się podoba, małe spostrzeżenia jw
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 20:43   #2538
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość



śniadanko skromne bo teraz mój tatuś jest w domku i postanowił mnie rano budzic w efekcie czego wstałam 20 min później niż zwykle i na więcej nie miałam po prostu czasu bo uciekł by mi bus do szkoły co do mleczka to to wlaśnie było Danmleko też je uwielbiam a tulipan panno Izo to jest ciasto, pyyyyyyyszne, przepyyyyyszne, mniamciu biszkopt, masa-"krem" z galaretki, śmietany, c. pudru, potem biszkopt z dodatkiem maku, "krem" taki jak ten pierwszy tylko, że inny kolor galaretki (zazwyczaj jedna jest zielona druga czerwona) i na to biszkopt posypany cukrem pudrem, po prostu pychotka pulpeciki też były dobre a kalorii ja też liczyc nie umiem aaa a co do tego czy czuję się "pełna" to czasami mi się to zdarza, ale tylko sporadycznie ciasto rzeczywiscie musi byc boskie!! haaa, danmleko, mniam co do koktajlu... noo, wypiłam ojj, 450ml to nie tak dużo a było pyyyszne część przed, część po śniadanku

dzisiejsze P:

Iśn-jajecznica z 4 jaj z kiełbaską, cebulką i koperkiem, grahamka z masłem i serem żółtym oraz pomidorem, herbata, jabłko, kilka paluszków

w drodze na cmentarz w sam: 2 kawałki tulipana, kubuś

w drodze z cmentarza w sam: 3 obwarzanki (sprzedawali koło cmentarza) <- oto efekt komercjalizacji świąt, kawałek makowca, 2 mandarynki

koktajl a Tobie to ile ml wychodzi, coo? Ty dajesz dwa banany a ja jedenwięc co się, kurczę, dziwisz

O: flaki, kromka razowca, ziemniaczki z kotletem schabowym w panierce smażony na głębokim tłuszczu, buraczki, ogórki ze słoika, kompocik

3 duże kawałki tulipana, cappuccino, jabłko

P: grahamka z masłem, sałatą, polędwicą, pomidorkiem, 2 ogórki świeże, kisiel o smaku owoców leśnych,

kawałek tulipana(ehh...) kawałek makowca

K: duuuuużo sałatki warzywnej z majonezem, grahamka z serem żółtym i pomidorem, herbata

nie napiszę nawet co właśnie sobie przyniosłam z kuchni ciasto o 23 w nocy, super...
ojjj, Kika. Gdybym miała taki metabolizm jak Ty... a propos, jeśli Cię to pocieszy też teraz jem ciasto takie nasączone alkoholem i z budyniem

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
Hypnotic, dziękuje ślicznie;*
Izuś, dzisiaj troszkę zdrowiej, bo ostatnio sobie baaardzo pofolgowałam i w efekcie mam 47,4 kg na wadze ale jak na razie nie narzekam, bo w spodnie się mieszcze, a co więcej nikt nie zauważył różnicy ale nie będę robiła OT

Kika, jak ja Ci zazdroszczę przełamania tych wszystkich barier i tych jadłospisów...mniam!
no widzisz? nikt nawet nie zauwazyl. cieszę się, że jesz sobie na luzie!

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny wklejam mój planowany jadłospis

U/W

Ś 9:00: kawa z mlekiem 1,5%, kasza manna(2 łyżki) na 300 ml mleka z łyżeczką budyniu czekoladowego, jabłko za mało. 2 łyżki manny? dużo za mało
O 11:30 (przed wyprawą na cmentarz): rosół z makaronem własnej roboty (dużo tego makaronu, cały talerz), pudding serduszko mało
P(po powrocie): homo naturalny 150g(90 kcal, tylko taki u mnie jest, ma 0% tłuszczu) z orzechami ziemnymi i pestkami dyni(po łyżce), 2 mandarynki, kawa z mlekiem to daj chociaz wiecej orzechow... zle ze 0%, zeby okres Ci wrocil, tluszcz jednak jest potrzebny
PII: 2 kromki chleba z serkiem paprykowym, ogórkiem, pomidorem itp... mało... może jogurt?
K (pewnie znowu gdzieś o 19:30): serek wiejski z ogórkiem konserwowym i pieprzem, kromka chleba. okk

Może powinnam zabrać ze sobą jakąś czekoladę na cmentarz??? Co o tym myślicie? Pierwszych dwóch posiłków już raczej nie poprawię, co do reszty proszę o wskazówki Baaaaardzo, bardzzzzoooo, proszę
A czy któraś z doświadczonych dziewczyn mogłaby mi policzyć kalorie, bo nie wiem czy nie zawyżam
kochana - mało, mało i jeszcze raz mało!! czemu nie ma obiadu normalnego? zjedz rosół, drugie danie, a serduszko na deser! śniadanie bardzo skromne... czemu w ogóle nie jesz owoców? ojj, długa droga przed Tobą

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Widzę nie tylko mi metabolizm nawala

Tobie? jasne... ;p


Ale Izuńka sie rozkręca. Wyjątkowo smacznie Ci wyszło dzisiaj.

ekheeem, coś czuję, że tym razem za tydzien bedzie wiecej juz na wadze

Kikunia, super masz metabolizm i wogóle , szamaj na zdrowie
Cytat:
Napisane przez Hypnotic Eyes Pokaż wiadomość
Heh takie sobie moje weekendowe PPP

Śniadanie:
jajecznica z dwóch jaj na maśle
przesmażona z serem cammembert
2 duuże kromki razowca
jedna z masłem i serem
druga z wędlinką i serem
2 ogórki konserwowe nie wierzę! ładne śniadanie u Hypnotic ! tzn ładne jak na U

Lunch
Duży pucharek lodowy w wedlu:
lody orzechowe
polewa czekoladowa
polewa orzechowa
orzzeszki laskowe i włoskie
czekolada do picia amaretto
2 kostki czekolady strzelającej ładnie

Obiadokolacja
Zestaw z Hard Rock Cafe czyli:
Hamburger ze stekiem wołowym i cebulką
frytki domowe z ketchupem
+ 0,5 l truskawek zmiksowanych z odrobiną rumu yyy, niech Ci będzie. ile frytek?

Taki dziwny rozklad posiłków z racji na to, że wstałam o 12 (leniuszek ) i tak wyszło.
Nie wiem czy wcisnę jakąś kolację, bo jestem maksymalnie przejedzona, ale pochrupię jakieś orzeszki może jeszcze
no, nabijałaś kcal, ile mogłaś, ale... nie no, jak na weekend i późne wstawanie całkiem całkiem, i śniadanko większe niż zawsze !

p;

ś: musli z Czech czekoladowe z mlekiem gorrrącym i bananem, trzy kromki razowca z wiejskim, szynką i serem żółtym, no i warzywami

2ś: paluch ziarnisty (110g), jajecznica z kiełbasą (kika ), szynka, dużo warzyw, słodka chwila dr oetkera - gorąca czekolada waniliowa

3ś: dwa serki homo zmiksowane z lodami bakaliowymi i bananem gigantem, trzy petitki

o; zupa pomidorowa (strasznie gęsta) z ryżem, znów mega dużo ziemniaczków, kurczak faszerowany czymś dziwnym fura buraczków, cukierek buławka, petitek

jabłko

na 'imprezie' rodzinnej: wielki kawał wspanialego sernika , sporo migdałów, paluszków, krakersów (jak to na imprezie ), dwie buławki

no i teraz to ciasto
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 20:50   #2539
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Rrrrr. Dziś wreszcie bezgrzeszna

śniadanie: owsianka (3 łyżki płatków owsianych, 1 łyżka otrębów, 2 łyżki białka sojowego w proszku, serek wiejski lekki, 1/4 banana, 2 krążki ananasa świeżego)
II śniadanie: kanapka z sałatą, szynką drobiową i ogórkiem kiszonym
Obiad: naleśnik z mąki pełnoziarnistej z piersią z kurczaka, pomidorem, papryką, sałatą, ogórkiem kiszonym, cebulą, kiełkami fasoli mung i sosem czosnkowym (serek homo+czosnek)
Podwieczorek: 15 migdałów, kawałek tofu z ketchupem
Kolacja: sałatka z tuńczyka (0,5 puszki tuńczyka wsw, pomidor, cebula, fasolka szparagowa, kiełki fasoli mung)
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 20:53   #2540
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ojjj, Kika. Gdybym miała taki metabolizm jak Ty... a propos, jeśli Cię to pocieszy też teraz jem ciasto takie nasączone alkoholem i z budyniem



no widzisz? nikt nawet nie zauwazyl. cieszę się, że jesz sobie na luzie!



kochana - mało, mało i jeszcze raz mało!! czemu nie ma obiadu normalnego? zjedz rosół, drugie danie, a serduszko na deser! śniadanie bardzo skromne... czemu w ogóle nie jesz owoców? ojj, długa droga przed Tobą





no, nabijałaś kcal, ile mogłaś, ale... nie no, jak na weekend i późne wstawanie całkiem całkiem, i śniadanko większe niż zawsze !

p;

ś: musli z Czech czekoladowe z mlekiem gorrrącym i bananem, trzy kromki razowca z wiejskim, szynką i serem żółtym, no i warzywami

2ś: paluch ziarnisty (110g), jajecznica z kiełbasą (kika ), szynka, dużo warzyw, słodka chwila dr oetkera - gorąca czekolada waniliowa

3ś: dwa serki homo zmiksowane z lodami bakaliowymi i bananem gigantem, trzy petitki

o; zupa pomidorowa (strasznie gęsta) z ryżem, znów mega dużo ziemniaczków, kurczak faszerowany czymś dziwnym fura buraczków, cukierek buławka, petitek

jabłko

na 'imprezie' rodzinnej: wielki kawał wspanialego sernika , sporo migdałów, paluszków, krakersów (jak to na imprezie ), dwie buławki

no i teraz to ciasto
Izuniu, po prostu cud, miód i orzeszki

A u mnie dół i się chyba rozmyślam z tego całego P (
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 20:55   #2541
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Hypnotic Eyes;9565980

[COLOR=Wheat
A u mnie dół i się chyba rozmyślam z tego całego P ( [/COLOR]
napisałam do Ciebie na pw

jem właśnie ser półtłusty z jogurtem waniliowym !!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 20:57   #2542
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Iza Ale u mnie w domu nie jada się obiadów dwudaniowych Dlatego muszę nabijać te kalorie jakoś inaczej. Kurcze nie wiedziałam, że to takie trudne. A owoce były w śniadaniu i podwieczorku
A może jutro tak:

U/W

Ś: bułka z ziarnami 90g z 2 plastrami szynki z indyka, sałatka z pomidora, ogórka konserwowego, grejpfrut, kawa z mlekiem
IIŚ: 2 jajka na miękko, 2 kromki chleba
O: pomidorowa z makaronem (dużo), pudding serduszko (muszę wreszcie je skończyć)
P:kisiel truskawkowy, duże jabłko, kawa z mlekiem
K: wiejski z czymś + kromka chleba z ziarnami

Proszę Iza.... Co pozmieniać ??????? I z góry dzięki
A u Ciebie same pyszności
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 21:02   #2543
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Iza Ale u mnie w domu nie jada się obiadów dwudaniowych Dlatego muszę nabijać te kalorie jakoś inaczej. Kurcze nie wiedziałam, że to takie trudne. A owoce były w śniadaniu i podwieczorku
A może jutro tak:

U/W

Ś: bułka z ziarnami 90g z 2 plastrami szynki z indyka, sałatka z pomidora, ogórka konserwowego, grejpfrut, kawa z mlekiem
IIŚ: 2 jajka na miękko, 2 kromki chleba
O: pomidorowa z makaronem (dużo), pudding serduszko (muszę wreszcie je skończyć)
P:kisiel truskawkowy, duże jabłko, kawa z mlekiem
K: wiejski z czymś + kromka chleba z ziarnami

Proszę Iza.... Co pozmieniać ??????? I z góry dzięki
A u Ciebie same pyszności
Wiesz, jak dla mnie ładnie. Mogłabyś zjeść więcej na obiad i dorzucić jakieś orzeszki do podwieczorku, bo nie masz NNKT no i... większa kolacja! Koniecznie, przynajmniej dwie kromki razowca i nie takie suche tylko coś na nie nałóż. Wędlinka, ser żółty, jajeczko Bo co to za przyjemność jeść serek i go chlebem zagryzać ?
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog

Edytowane przez Hypnotic Eyes
Czas edycji: 2008-11-02 o 21:04
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 21:02   #2544
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Iza Ale u mnie w domu nie jada się obiadów dwudaniowych Dlatego muszę nabijać te kalorie jakoś inaczej. Kurcze nie wiedziałam, że to takie trudne. A owoce były w śniadaniu i podwieczorku
A może jutro tak:

U/W

Ś: bułka z ziarnami 90g z 2 plastrami szynki z indyka, sałatka z pomidora, ogórka konserwowego, grejpfrut, kawa z mlekiem ja bym tu jeszcze dorzuciła jakiś jogurt
IIŚ: 2 jajka na miękko, 2 kromki chleba warzywa? owoc?
O: pomidorowa z makaronem (dużo), pudding serduszko (muszę wreszcie je skończyć) hm. a drugiego dania nie możesz zjeść? wyjdzie wiecej kcal. poza tym mozesz ugotowac
P:kisiel truskawkowy, duże jabłko, kawa z mlekiem mało... moze jakies orzechy?
K: wiejski z czymś + kromka chleba z ziarnami czekam cierpliwie az przelamiesz sie do wiekszych kolacji

Proszę Iza.... Co pozmieniać ??????? I z góry dzięki
A u Ciebie same pyszności
maaaało!!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 21:07   #2545
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Ok dziewczyny postaram się I jutro napiszę jak mi poszło. Mam nadzieję, że uda mi się przełamać. Dziękuję:cmok :
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 21:46   #2546
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
pysznie Kikuś i czemu te buźki '' ? jedz na zdrówko, a ciasto pyszne musi byc, smaka mi narobiłaś ^^ chudzino Tyy ;]
dziękuję buźki takie bo tych słodkości ostatnio duuuużo u mnie wpada ciasto napiszę nieskromnie-pyszne kurcze jakbym miała jak to bym was poczęstowała

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Kika na babkę się nie skusiłam bo wyszła niedobra (sama mama tak stwierdziła), zjadłam więc planowo homo naturalny z orzechami i czekoladę.
Kurcze u mnie najgorzej jest z tymi obiadami, moja mama nigdy nie robi dwóch dań. Ale fakt, że jeżeli robi zupę to jest to zupa konkretna, wiecie, na mięsie z kupą warzyw i w ogóle.
To jak ja mam dodawać te kalorie? Codziennie trochę czy raczej tygodniowo???? Gubię się w tym wszystkim
no to babka "odpuszczona" ale np jak jesz zupkę to z chlebkiem skoro nie masz 2 dań, u mnie zupy też są zawsze konkretne-śmietana,mąka, bardzo dużo mięsa, ziemniaki itp, jedz też mięsko z zupy, kalorie dodawaj codziennie, przecież musisz przytyć, tzn możesz teraz zrobić np skok na ileś tam, kilka dni tak jeść,a potem znowu zwiększyć
Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
Kika, jak ja Ci zazdroszczę przełamania tych wszystkich barier i tych jadłospisów...mniam!
dziękuję, wiesz na początku było ciężko, ale jakoś się udało, choć czasami tęsknię za mega płaskim brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Kikunia, super masz metabolizm i wogóle , szamaj na zdrowie
szczerze przyznam, że ja myślałam, że jest w gorszym stanie dziękuję i wzajemnie oczywiście

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ojjj, Kika. Gdybym miała taki metabolizm jak Ty... a propos, jeśli Cię to pocieszy też teraz jem ciasto takie nasączone alkoholem i z budyniem ha nie jestem sama w takim razie, uwielbiam ciasta nasączone % a co do metabolizmu to nie narzekaj bo Twój jest zapewne jeszcze lepszy


p;

ś: musli z Czech czekoladowe z mlekiem gorrrącym i bananem, trzy kromki razowca z wiejskim, szynką i serem żółtym, no i warzywami

2ś: paluch ziarnisty (110g), jajecznica z kiełbasą (kika ),moja jajecznicasmaczna była? szynka, dużo warzyw, słodka chwila dr oetkera - gorąca czekolada waniliowa

3ś: dwa serki homo zmiksowane z lodami bakaliowymi i bananem gigantem, trzy petitki to musiało być pyszne

o; zupa pomidorowa (strasznie gęsta) z ryżem, znów mega dużo ziemniaczków, kurczak faszerowany czymś dziwnym fura buraczków, cukierek buławka, petitek

jabłko

na 'imprezie' rodzinnej: wielki kawał wspanialego sernika , sporo migdałów, paluszków, krakersów (jak to na imprezie ), dwie buławki

no i teraz to ciasto
to teraz ja Ciebie pocieszę i napiszę, że też teraz jem a raczej dojadam końcówki ciasta i piję kakao a co do koktajlu to u mnie wychodzi też tyle mniej więcej tylko, że od jakiegoś czasu mój braciszek zaczął mi go podpijać, a kiedy mu powiedziałam, że to na przytycie jest to miałam 2 dni spokoju, ale teraz znowu mi go podkrada łakomczuch jeden

P:


Iśn- ok 170 gr płatków śniad z mlekiem, placek drożdżowy- 2 kawałki z nutellą, 2 kawałki z dżemem jabłkowym-strasznie słodko mi potem było, 3 mandarynki

IIśn- grahamka z szynką, serem i ogórkiem, wiejski z pomidorem i papryką, jabłko

7day's, koktajl

O: rosół z makaronem, ziemniaczki (baaaardzo duuużo) z udkiem smażonym piekarniku na dużej ilości tłuszczu, buraczki, mizeria, kompocik

kilka ciastek, kawałek drożdżowego, kawałek makowca, cappuccino

P: grahamka z serkiem topionym, pomidorem i 3 ogókami, kisiel ze słodkiej chwili, jabłko

paczka paluszków z sezamem

K: 300 gr szprotów w sosie pomidorowym, 1,5 kajzerki

teraz jem 3 kawałek ciasta i piję kakao
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 07:14   #2547
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Witajcie
Możecie na to zerknąć-to jest mój dzisiejszy i jutrzejszy dzień-proszę o korektę
RRR
1śn.-9.30 3 lyżki musli łyżka płatków owsianych,1 pomarańcza 2 łyż.jogurtu,nat. 100gr wiejskiego

2 szkl(ok200ml)rosołu-tylko z uwagi że późno wstałam i śniadanie było późno

3 ob.szkl gotowanej fasoli w pomidorach duszonych z bazylią,kawałek piersi z kurczaka,1 pomarańcza

4pół makreli wędz. 3 łyżki groszku kons.,pomidor

5 100gr wiejskiego z połową papryki

jutro
1jw.
2 2 kromki razowca z chudą wędliną papryką pomidorem 3 łyżki groszku

3
udko gotowane (bez skóry)surówka z kiszonej kapusty z jabłkiem

4 pół makreli z 3 łyżkami groszku i reszta surówki z obiadu

5 serek wiejski z ziołami i oliwkami

Proszę o ocenę
Czuję się pominięta
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 07:38   #2548
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Witajcie
Możecie na to zerknąć-to jest mój dzisiejszy i jutrzejszy dzień-proszę o korektę
RRR
1śn.-9.30 3 lyżki musli łyżka płatków owsianych,1 pomarańcza 2 łyż.jogurtu,nat. 100gr wiejskiego Nie za mało płatków? Najadłaś się?

2 szkl(ok200ml)rosołu-tylko z uwagi że późno wstałam i śniadanie było późno
lepiej byłoby dać tutaj ww złożone, makaron razowy do rosołu ewentualnie

3 ob.szkl gotowanej fasoli w pomidorach duszonych z bazylią,kawałek piersi z kurczaka,1 pomarańcza ok

4pół makreli wędz. 3 łyżki groszku kons.,pomidor ok

5 100gr wiejskiego z połową papryki Mogłaś zjeść całą paprykę. Może pomidora jeszcze? Bo malutko tego serka też zjadłaś.

jutro
1jw. ok
2 2 kromki razowca z chudą wędliną papryką pomidorem 3 łyżki groszkuok
3
udko gotowane (bez skóry)surówka z kiszonej kapusty z jabłkiem ok, choć mało warzyw

4 pół makreli z 3 łyżkami groszku i reszta surówki z obiadu ok

5 serek wiejski z ziołami i oliwkami
ok
Proszę o ocenę
Nieźle, choć możesz jeść trochę więcej, poza tym mało świeżych warzyw(powinnaś jeść ich więcej żeby się nie zakwasić tym bardziej, że jesz bardzo dużo białka), no i przydałoby się wepchnąć w jadłospis orzechy/pestki/nasiona.

Edytowane przez garden_d
Czas edycji: 2008-11-03 o 07:40
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 10:25   #2549
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
dziękuję buźki takie bo tych słodkości ostatnio duuuużo u mnie wpada ciasto napiszę nieskromnie-pyszne kurcze jakbym miała jak to bym was poczęstowała oo tak!! bo ja nawet nie wiem, co to tulipan


dziękuję, wiesz na początku było ciężko, ale jakoś się udało, choć czasami tęsknię za mega płaskim brzuszkiem na pewno wciaz masz plaski brzuszek



to teraz ja Ciebie pocieszę i napiszę, że też teraz jem a raczej dojadam końcówki ciasta i piję kakao a co do koktajlu to u mnie wychodzi też tyle mniej więcej tylko, że od jakiegoś czasu mój braciszek zaczął mi go podpijać, a kiedy mu powiedziałam, że to na przytycie jest to miałam 2 dni spokoju, ale teraz znowu mi go podkrada łakomczuch jeden ile ma lat? spróbuj go sobie zmiksować z lodami bakaliowymi algidy - boski wyjdzie!

P:


Iśn- ok 170 gr płatków śniad z mlekiem, placek drożdżowy- 2 kawałki z nutellą, 2 kawałki z dżemem jabłkowym-strasznie słodko mi potem było, 3 mandarynki

IIśn- grahamka z szynką, serem i ogórkiem, wiejski z pomidorem i papryką, jabłko

7day's, koktajl

O: rosół z makaronem, ziemniaczki (baaaardzo duuużo ha ha ) z udkiem smażonym piekarniku na dużej ilości tłuszczu, buraczki, mizeria, kompocik

kilka ciastek, kawałek drożdżowego, kawałek makowca, cappuccino

P: grahamka z serkiem topionym, pomidorem i 3 ogókami, kisiel ze słodkiej chwili, jabłko

paczka paluszków z sezamem

K: 300 gr szprotów w sosie pomidorowym, 1,5 kajzerki

teraz jem 3 kawałek ciasta i piję kakao
ślicznie!! btw, jakie pijesz kakao? uwielbiam
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 11:22   #2550
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Moje wczorajsze P:

IS: dwie parówki drobiowe z ketchupem,dwa jajka na twardo z majonezem,trzy kromki chleba razowego z masłem,pomidor,ogórek,her bata earl grey z cukrem

IIS: danone fantasia z czekoladą,4 ciastka jeżyki,gruszka,banan,szkl anka kakao na mleku 3.2%;po godzinie duże jabłko

Tu zaczyna się obżarstwo u mojej cioci do której z rodzinką pojechałam w odwiedziny i która gotuje niesamowicie pysznie i ciągle eksperymentuje.Tak więc:

Obiad: zupa zimowa(z pomidorami,ciecierzycą,sz pinakiem,porem,cukinią,pa rmezanem i zapewne czymś jeszcze)zagryzana chrupiącym chlebem własnej roboty ! ;na drugie był smażony makaron japoński z grzybami shitake,chińską kapustą i słodkim sherry

Deser u cioci to warzywa w cieście naleśnikowym(brokuł,kalaf ior,groszek,marchew,papry ka i pewnie jeszcze coś czego nie zidentyfikowałam )

Podwieczorek ciociowy to: beza imbirowa z morelami i jabłkami w soku pomarańczowym,pudding czekoladowy z orzechami włoskimi,ciasto migdałowe oraz domowe lody z ciasteczkami,była też pyszna kawa,ale ciocia nie chciała zdradzić co do niej dodała i po podwieczorku czekałam na kolację leżąc bo byłam tak opchana

Kolacją zakończyła się wizyta u cioci: omlet po hindusku z cebulą,zielonym chili i liściami kolendry,placuszki kukurydziane(zjadłam dwa) oraz zapiekanka ziemniaczana,herbata z rumem

I tak jak lubię po kolacji coś sobie jeszcze przegryźć tak dzisiaj nie miałam już siły . Może ktoś oceni??
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.