Jak zatuszować blizny, znamiona, pieprzyki - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 15:48   #331
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Coś do zatuszowania blizny!

Cytat:
Napisane przez Naturallydesign Pokaż wiadomość
Witam drogie Kobietki! Zwracam się do Was z prośbą o poradę w dość nietypowej jak dla mnie sprawie. Otóż mam na ciele dość dużą bliznę którą chciałabym jakość zatuszować, słyszałam już o podkładach do ciała ale nigdy czegoś takiego nie miałam i nie mam pojęcia co wybrać. Potrzeba tu czegoś naprawdę dobrze maskującego ponieważ jest to blizna po rozcinanej na stole operacyjnym skórze. Wiem że marka Kryolan ma coś takiego: Dermacolor Body Camouflage. Ale czy to faktycznie ukryje głęboką bliznę? Czy któraś z Was to miała? Na codzień nie zakrywam blizny ale są sytuacje w których chciałabym to zrobić dlatego zainteresowałam się tym tematem .Proszę o pomoc i rady jeśli coś wiecie o takich produktach i możecie mi pomóc. Z góry dziękuję;*
Wydaje mi się, że na pewno potrzeba tu czegoś mocno kryjącego i bardzo gęstego - próbowałam kiedyś ukrywać blizny na łydkach mocno kryjącym podkładem i efekt był beznadziejny Może Dermacol? A może podkład Kobo w takim płaskim słoiczku?
Tylko tu też trzeba by było bardzo dobrze dobrać kolor, bo na ciele może się bardziej odcinać niż na twarzy? Może okolice posmarować lekkim podkładem, na bliznę kamuflaż i na to sypki puder? Nie mam pojęcia, jak to by wyglądało, ale spróbować można.
A jeśli ta blizna jest na nodze, to możesz spróbować rajstop w sprayu, nie kryją jakoś mocno, ale mogą pomóc (a może rajstopy dać na kamuflaż? Ale też nie wiem, czy to by "działało".)
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 09:08   #332
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Coś do zatuszowania blizny!

ja polecam paletkę korektorów z Kryolan oraz kamuflaż z firmy Artdeco
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 15:36   #333
makijaz_wroclaw
Raczkowanie
 
Avatar makijaz_wroclaw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 39
Dot.: Coś do zatuszowania blizny!

są na rynku profesjonalne kamuflaże, pamiętaj jednak, że wyrównają one koloryt bez zmiany faktury skóry w problematycznym miejscu
makijaz_wroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 09:43   #334
Naturallydesign
Przyczajenie
 
Avatar Naturallydesign
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Coś do zatuszowania blizny!

Cytat:
Napisane przez makijaz_wroclaw Pokaż wiadomość
są na rynku profesjonalne kamuflaże, pamiętaj jednak, że wyrównają one koloryt bez zmiany faktury skóry w problematycznym miejscu
no właśnie ale czy skutecznie ukryją bliznę która przestanie rzucać się w oczy? i jakie kamuflaze są najlepsze? artdeco czy kryolan?
Naturallydesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 10:12   #335
makijaz_wroclaw
Raczkowanie
 
Avatar makijaz_wroclaw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 39
Dot.: Coś do zatuszowania blizny!

ja do niedawna używałam kółka kamuflaży kryolanu i byłam zadowolona, jeśli to będzie miejsce, które będzie narażone na np otarcia materiału pamiętaj, zeby utrwalić w tym miejscu kosmetyk.
Jeśli blizna jest dość świeża(zagojona, ale jeszcze czerwonawa), myślę, że bedziesz zadowolona z efektu, będzie duża różnica
makijaz_wroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 16:02   #336
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Exclamation Dot.: Coś do zatuszowania blizny!

.. należałoby zacząć od tego, jakiego koloru jest ta blizna, w jakim miejscu..?
najlepiej gdybyś umieściła zdjęcie. Warto pogrzebać na youtube, są tam osoby, które pokazują jak zakamuflować blizny, tatuaże itp. mówią i radzą jakie produkty dobrze się do tego nadają, a efekt sama będziesz w stanie ocenić i wybrać coś dla siebie. Zaznaczam, że są to filmiki w języku angielskim.
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***

Edytowane przez madzioha
Czas edycji: 2012-05-07 o 16:04
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:36   #337
Naturallydesign
Przyczajenie
 
Avatar Naturallydesign
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Coś do zatuszowania blizny!

Cytat:
Napisane przez makijaz_wroclaw Pokaż wiadomość
ja do niedawna używałam kółka kamuflaży kryolanu i byłam zadowolona, jeśli to będzie miejsce, które będzie narażone na np otarcia materiału pamiętaj, zeby utrwalić w tym miejscu kosmetyk.
Jeśli blizna jest dość świeża(zagojona, ale jeszcze czerwonawa), myślę, że bedziesz zadowolona z efektu, będzie duża różnica

kochana to nie jest świeża blizna. jest już w pełni zagojona, biała, na udzie-ma 16 cm.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
.. należałoby zacząć od tego, jakiego koloru jest ta blizna, w jakim miejscu..?
najlepiej gdybyś umieściła zdjęcie. Warto pogrzebać na youtube, są tam osoby, które pokazują jak zakamuflować blizny, tatuaże itp. mówią i radzą jakie produkty dobrze się do tego nadają, a efekt sama będziesz w stanie ocenić i wybrać coś dla siebie. Zaznaczam, że są to filmiki w języku angielskim.
dziękuję za pomysł

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Naturallydesign Pokaż wiadomość
kochana to nie jest świeża blizna. jest już w pełni zagojona, biała, na udzie-ma 16 cm.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------



dziękuję za pomysł
a podałabyś jakies linki?
Naturallydesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 15:51   #338
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Jaki korektor zatuszszuje potradzikowe CZERWONO-SINE -Blizny na twarzy?

Dziewczyny prosze doradzcie jaki korektor jakiej firmy bedzie najlepszy (i jaki odcien nr) do zatuszowania potradzikowych blizn CZERWONO SINYCH ? na twarzy Bardzo was prosze doradzcie
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 18:13   #339
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Jaki korektor zatuszszuje potradzikowe CZERWONO-SINE -Blizny na twarzy?

ja w roli korektora używam podkładu Dermacol i mi wystarcza

choć....na czerwone najlepszy byłby zielony korektor, a później na niego np Dermacol, idealne krycie murowane
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 20:31   #340
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jaki korektor zatuszszuje potradzikowe CZERWONO-SINE -Blizny na twarzy?

Zielony korektor np. Kryolan, Make up Atelier Paris.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 10:57   #341
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jaki korektor zatuszszuje potradzikowe CZERWONO-SINE -Blizny na twarzy?

Miss sporty ma bardzo dobre,tanie korektory.Chodzi mi o te w sztyfcie,wygladaja jak pomadka,so perfectly stay i so clear(te są antybakteryjne).Korektory świetnie się trzymaja i dobrze kryją.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 11:54   #342
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Jaki korektor zatuszszuje potradzikowe CZERWONO-SINE -Blizny na twarzy?

Korektory Kryolana będą lepsze niż Miss Sporty- mają dużo więcej pigmentu , dzięki czemu są też bardzo wydajne. Zielonego koloru nie polecam- te w odcieniach beżu z tej firmy mają tak mocne krycie, że zielony już raczej nie będzie potrzebny. Mają tam bardzo dużo odcieni, więc na pewno znajdziesz taki, który nada się do Twojej cery.
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 12:05   #343
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Jaki korektor zatuszszuje potradzikowe CZERWONO-SINE -Blizny na twarzy?

Dokładnie, też polecam Ci Kryolan, nie musi być zielony bo bardzo dobrze kryją.
http://allegro.pl/nowe-kolko-korekto...318215366.html
http://allegro.pl/kryolan-kolko-kore...330545640.html
Możesz dobrać sobie odpowiedni zestaw dla siebie bo jest ich kilka.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 14:16   #344
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Jaki korektor zatuszszuje potradzikowe CZERWONO-SINE -Blizny na twarzy?

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
choć....na czerwone najlepszy byłby zielony korektor, a później na niego np Dermacol, idealne krycie murowane
Popieram Ja mam zielony z inglota nr 36 + dermacol i radzą sobie świetnie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:01   #345
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Jaki korektor zatuszszuje potradzikowe CZERWONO-SINE -Blizny na twarzy?

Nie musisz kupować całego kółka tych korektorów, możesz kupić krem kamuflażowy- wkład do palety lub w pojemniczku:

http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...do-palety.html

http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...do-palety.html
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 04:30   #346
cattycat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 2
GG do cattycat
Dot.: Blizna na ustach

Mam dokładnie taką samą jak ty, też na środku dolnej wargi i też mam 21 lat :p tak samo cały czas się martwię czy ludzie to widzą, czy nie pokreślam tego makijażem, czy szminka lub błyszczyk nie zbierają się w tym miejscu nieestetycznie :/ jednym słowem mam obsesję i co jakiś czas szukam w internecie czy nie wymyślili sposobu żeby się tego pozbyć ale chyba mało ludzi ma taki problem dobre są szminki z yves rocher nawilżające, wyrównują koloryt i cały czas ładnie przykrywają bliznę bo mają miłą, nawilżającą, gładką konsystencję, jednocześnie dobrze kryjąc co rzadko się zdarza wiem z doświadczenia bo właśnie przez tą bliznę prawie żadna szminka i błyszczyk się dla mnie nie nadaje :/ strasznie źle się przez nią czuję właśnie jak się uśmiecham, mówię albo jak widać ją na zdjęciach mam wrażenie że zniekształca mi usta. Mam nadzieję, że pocieszy Cię, że nie jesteś jedyna :p

---------- Dopisano o 05:30 ---------- Poprzedni post napisano o 05:28 ----------

A co do koloru najmniej widoczna jest przy szminkach czerwonawych albo beżowych
cattycat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 05:31   #347
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Blizny/nierówności - kompletny makijaż

moze ktos jeszcze jakies porady da ,a co sadzicie nakladanie podkladu porwana na pol gabeczka (strona z porami gabeczki)
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 11:07   #348
Agata_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dobry korektor na przebarwienia

Mam dosyć dużo przebarwień po trądziku, nie głębokich blizn, tylko takie małe czerwone ślady. Nie wiem czym mogłabym to zakryć, nie chcę kryjącego podkładu, bo stworzy efekt maski, chciałabym coś punktowego, czyli korektor. Nie wiem jednak co wybrać, większość korektorów jest pod oczy, więc rozświetlają a ja takich nie potrzebuję. Możecie polecić coś dobrego? Cena nie ma znaczenia.
Agata_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 13:01   #349
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Dobry korektor na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Agata_21 Pokaż wiadomość
Mam dosyć dużo przebarwień po trądziku, nie głębokich blizn, tylko takie małe czerwone ślady. Nie wiem czym mogłabym to zakryć, nie chcę kryjącego podkładu, bo stworzy efekt maski, chciałabym coś punktowego, czyli korektor. Nie wiem jednak co wybrać, większość korektorów jest pod oczy, więc rozświetlają a ja takich nie potrzebuję. Możecie polecić coś dobrego? Cena nie ma znaczenia.
KWC

revlon photoready
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 13:21   #350
Agata_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry korektor na przebarwienia

oczywiście szukałam w KWC, ale zdecydowana większość to korektory rozświetlające
Agata_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 14:08   #351
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Dobry korektor na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Agata_21 Pokaż wiadomość
oczywiście szukałam w KWC, ale zdecydowana większość to korektory rozświetlające
Korektor artdeco albo kamuflaz od kryolanu
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 14:23   #352
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Dobry korektor na przebarwienia

Jeśli cena nie gra roli to polecam Estee Lauder DW Stay in Place ( korektor).
Jest bardzo fajny, dobrze maskuje.
Jako korektora używam czasem podkładu tej samej firmy Maximum Cover Camuflage. Krycie totalne i nadaje się na korektor.

Koleżanka pisała o Kryolanie i ArtDeco, ten pierwszy jest super ale polecam tylko w przypadku bardzo dużych przebarwień i bardzo dużych kłopotów z cerą, ze wzgędu na kiepski skład a jeżeli piszesz o naczynkach to pewnie potrzebujesz czegoś na co dzień.
Łatwiej ze względu na konsystencje nałożyć kryjący podkład.
O ArtDeco mam złe zdanie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-05-16 o 14:24
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 20:47   #353
bubblebath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lower Silesia
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry korektor na przebarwienia

Ja mam ten kamuflaz z kryolan, jestem zadowolona. Pasuje w sumie na caly rok, gdyz mozesz mieszac odcienie. Polecam!
Ponadto jesienia warto przeprowadzic kuracje kwasami, przebarwienia znikaja i twarz wyglada duzo lepiej. Fajny jest tez kremik Acnederm, tez likwiduje plamy i jest duzo tanszy niz zabiegi kwasami.
Mialam ciemne przebarwienia posloneczne, teraz nie ma po nich sladu wiec kamuflaz uzywam w wyjatkowych przypadkach.
bubblebath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 22:43   #354
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Dobry korektor na przebarwienia

ja od lat używam takich malutkich kamuflaży z ArtDeco i uważam że są genialne, kryją wszystko! na zaczerwienienia mam taki lekko żółtawy beż, i daje radę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:38   #355
DirtyDancing1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Podkład, korektor z bliska..

Hej, dopiero zaczynam sztukę makijażu ale chyba nie za bardzo mi to wychodzi Moim problemem jest to, że z odległości poniżej hmm 40cm widać, że mam na twarzy zasmarowaną korektorem bliznę po wyciskaniu lecz widać bardzo podkład/korektor.. nie wiem co mam robić.. z daleka jest super, idealnie ale z bliska wszystko widać.. Co ja mam zrobić? Dodam, że ukrywam bliznę okropną, czerwoną po trądziku na czole korektorem:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er-spf-35.html

a na niego odrobinę podkładu

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html

Na koniec lekko pudruję miejsce by bardziej zmatowić.. nie smaruję się cała bo strasznie pory mi zapycha.. tylko chcę bliznę przykryć..

Jak widzę inne dziewczyny to całkowicie nie widzę ich makijażu, no chyba że lekko z bardzo bliskiej odległości (10cm)

Oto sposób jak ja to robię:

bliznę smaruję maścią silikonową, czekam aż wyschnie następnie kremem nawilżającym smaruję bliznę, czekam aż wyschnie nadmiar chusteczką biorę później w miarę dużo korektora tak by dobrze ukryć blizne pozniej odrobinę podkładu i na koniec gąbeczką lekko pudruje to miejsce by nie było widać. I jest dobrze, ale z daleka.. a z bliska masakra

Co ja robię źle ? Załamana..

Jestem świadoma, że blizna zmakijażona punktowo będzie się troszkę odznaczać od reszty skóry, ale korektor podkład widać z 40cm (

Edytowane przez DirtyDancing1
Czas edycji: 2013-06-30 o 19:42
DirtyDancing1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 10:57   #356
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Podkład, korektor z bliska..

Cytat:
Napisane przez DirtyDancing1 Pokaż wiadomość
Hej, dopiero zaczynam sztukę makijażu ale chyba nie za bardzo mi to wychodzi Moim problemem jest to, że z odległości poniżej hmm 40cm widać, że mam na twarzy zasmarowaną korektorem bliznę po wyciskaniu lecz widać bardzo podkład/korektor.. nie wiem co mam robić.. z daleka jest super, idealnie ale z bliska wszystko widać.. Co ja mam zrobić? Dodam, że ukrywam bliznę okropną, czerwoną po trądziku na czole korektorem:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er-spf-35.html

a na niego odrobinę podkładu

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html

Na koniec lekko pudruję miejsce by bardziej zmatowić.. nie smaruję się cała bo strasznie pory mi zapycha.. tylko chcę bliznę przykryć..

Jak widzę inne dziewczyny to całkowicie nie widzę ich makijażu, no chyba że lekko z bardzo bliskiej odległości (10cm)

Oto sposób jak ja to robię:

bliznę smaruję maścią silikonową, czekam aż wyschnie następnie kremem nawilżającym smaruję bliznę, czekam aż wyschnie nadmiar chusteczką biorę później w miarę dużo korektora tak by dobrze ukryć blizne pozniej odrobinę podkładu i na koniec gąbeczką lekko pudruje to miejsce by nie było widać. I jest dobrze, ale z daleka.. a z bliska masakra

Co ja robię źle ? Załamana..

Jestem świadoma, że blizna zmakijażona punktowo będzie się troszkę odznaczać od reszty skóry, ale korektor podkład widać z 40cm (
Moze uzywasz troche za duzo na raz... probowalas na przyklad odpusicic sobie krem nawilzajacy i podklad (tylko na miejsce blizny oczywiscie). Mac, ktorego uzywasz jest mocnym korektorem wiec jak dla mnie moze polaczenie z podkladem w tym miejscu moze tworzyc maske.
Ale poprobuj roznych kombinacji, jesli bedziesz czula, ze twarz jest za sucha w miejscu blizny to znaczy, ze jednak krem musi byc.
Puder sypki, czy w kamieniu jest wazny bo przyczynia sie do utrwalenia calosci w miejscu wiec tego nie usuwaj z listy. Ale moze uzywasz ciezkiego pudru...?

Daj znac

Edytowane przez blackdaisy
Czas edycji: 2013-07-01 o 10:58 Powód: literowki
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 11:55   #357
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Podkład, korektor z bliska..

O tym Inglocie słyszałam, że strasznie lipny jest, radziłabym odpuścić. Spróbuj samym korektorem i ewentualnie pudrem utrwalić.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 14:04   #358
DirtyDancing1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: Podkład, korektor z bliska..

podkład mogę sobie odpuścić, korektoru jak używam "troszke" mniej to wtedy blina jest widoczna (mniej ale jest..) w każdym bądź razie blizna nie ma w w pewnym kawałeczku jeszcze zregenerowanego naskórka więc aby pigment z korektora tam trzymał się to muszę troszkę więcej go dać, a następnie zwykłym pudre w kamieniu pudruję to miejsce. No nic, może rzeczywiście będę mniej nakładała koszem widoczności Aczkolwiek pod samym makijażem blizny podstawą moją jest żel silikonowy. Bardzo się klei do skóry ale na niego jak nałożyłam ostatnio korektor z podkładem to trzymało idealnie - 18h! w tym 9h na słońcu a sam żel regeneruje mi skórę zbliźniałą i można na niego nakładać makijaż

Edytowane przez DirtyDancing1
Czas edycji: 2013-07-01 o 14:05
DirtyDancing1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:26   #359
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Podkład, korektor z bliska..

A ten podkład dawał ci jakoś wiele? on chyba nie jest megakryjący....
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:33   #360
DirtyDancing1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: Podkład, korektor z bliska..

chyba nic nie dawał, ale nie miała głowy by dać sam korektor

Troszkę testowałam dzisiaj i pomęczyłam moją bliznę i aktualnie doszłam do lepszych efektów. Teraz nie widać tak tego Ale wciąż nie jest doskonale gdyż za dużo pudru dałam na korektor przez co troszkę za bardzo wyróżnia się skóra w miejscu blizny. Dzisiaj już nie kombinuję ale zanim przesadziłam z pudrem to było - bardzo super! Zatem od jutra już będę dawała mało korektoru i odrobinę pudru. Chętnie usłyszę więcej ciekawostek od Was ws. lepszych efektów makijażu. Z podkładu zrezygnowałam
DirtyDancing1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 08:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.