Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 13:57   #301
klara00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 17
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

wiecie, ja mam mały biust i rzadko noszę stanik, no chyba że ubiór tego wymaga. ale jeśli już mam wybierać to lubię staniki z fiżbinkami zapinane z przodu, ponieważ mam dosyć szeroko rozstawione piersi i w takich stanikach dobrze się układają.
klara00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 14:25   #302
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jeszcze we Fieście Panache. W zasadzie mam nadzieję że powiecie że jest za duża miska.
Zamówiłam już dwa Panache 65d (ten jest 65dd) i nie chciałabym żeby okazały się za małe
Marszczy się na dole misek i na górze też trochę widać na zdjęciu od frontu. Na górze też jest luz.
Mimo wszystko trudno mi się z nim rozstać bo dobrze podtrzymuje biust od dołu. Nigdy też nie miałam stanika który tak dobrze przylegałby w mostku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiesta2.jpg (19,0 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiesta4.jpg (21,8 KB, 180 załadowań)
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 14:25   #303
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
wg kalkulatora mileny wychodzi 65D
[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10032038]



na kalkulatorze mileny chyba masz 3 rozmiry podane a jeżeli brytyjczyki nosiłaś to sprawdź jak twój rozmiar się ma do tabeli. Bo ja np nosze rozmiar większy niz to co wychodzi z tabeli i w przypadku mileny też mi wyszedł o rozmiar wiekszy [/quote]

dzięki dziewczyny jeszcze się dziś dokładnie pomierzę i zamawiam dam znać jak wrażenia.
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 14:52   #304
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Jeszcze we Fieście Panache. W zasadzie mam nadzieję że powiecie że jest za duża miska.
Zamówiłam już dwa Panache 65d (ten jest 65dd) i nie chciałabym żeby okazały się za małe
Marszczy się na dole misek i na górze też trochę widać na zdjęciu od frontu. Na górze też jest luz.
Mimo wszystko trudno mi się z nim rozstać bo dobrze podtrzymuje biust od dołu. Nigdy też nie miałam stanika który tak dobrze przylegałby w mostku.
Dzisiaj wlasnie mam fieste na sobie i sie przyjrzalam, na dole tez mi sie troche marszczy ale tylko zewnetrzna warstwa siateczki.
U ciebie wyglada rozmiarowo w sam raz

Cuknelam fotki i widze, ze u mnie u gory tez ciut sie marszczy ale rozmiar na pewno dobry
nie wiem czy cos bedzie widac bo swiatlo mam slabe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7300092.jpg (25,5 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7300094.jpg (24,1 KB, 179 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-12-10 o 14:54
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:18   #305
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

U mnie też się na dole marszczy;D Więc to nie tylko ja mam taki dziwny objaw we fieście. Wg mnie leży ok, miska mniej pewnie byłaby za mała. A dlaczego zamówiłaś 65d? Fiesta ma standardowe miski i jeśli nie zamówiłaś dużomiseczkowców to na bank będą za małe. Też mam na górze troszkę luzu, ale to chyba dlatego, że ten stanik jest zabudowany po szyję, a ja na szyi już biustu nie mam;D I trochę pustego miejsca być musi;D
lasoa- nie bój się miski D, przy obwodzie 65 to naprawdę mała miseczka Czas pożegnać fobię literkową i wyobrażenie, że biust "D" przy każdym obwodzie jest wielki;D Witamy w świecie uświadomionych;D
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:31   #306
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Dzisiaj wlasnie mam fieste na sobie i sie przyjrzalam, na dole tez mi sie troche marszczy ale tylko zewnetrzna warstwa siateczki.
U ciebie wyglada rozmiarowo w sam raz

Cuknelam fotki i widze, ze u mnie u gory tez ciut sie marszczy ale rozmiar na pewno dobry
nie wiem czy cos bedzie widac bo swiatlo mam slabe
Tak szczerze mówiąc to nie widzę żeby u Ciebie się marszczył. Na pewno nie tak jak mój. Mój się marszczy nie tylko na zewnętrznej siateczce. Jak zdejmę stanik to wewnątrz też jest zmarszczony od noszenia.
Na górze mam luz na palec.

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
U mnie też się na dole marszczy;D Więc to nie tylko ja mam taki dziwny objaw we fieście. Wg mnie leży ok, miska mniej pewnie byłaby za mała. A dlaczego zamówiłaś 65d? Fiesta ma standardowe miski i jeśli nie zamówiłaś dużomiseczkowców to na bank będą za małe. Też mam na górze troszkę luzu, ale to chyba dlatego, że ten stanik jest zabudowany po szyję, a ja na szyi już biustu nie mam;D I trochę pustego miejsca być musi;D
lasoa- nie bój się miski D, przy obwodzie 65 to naprawdę mała miseczka Czas pożegnać fobię literkową i wyobrażenie, że biust "D" przy każdym obwodzie jest wielki;D Witamy w świecie uświadomionych;D

Nie dobijajcie mnie.
Zamówiłam D bo wg mnie ta Fiesta jest za duża w misce. Choć być może tylko wg mnie tak jest
Zrobiłam eksperyment i włożyłam do miski dwie małe wkładki. Potem wrzucę zdjęcia jak to wygląda i ocenicie.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:32   #307
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

velika ja poprostu doznałam szoku, jak napisze o tym TZtowi to zacznie sie smiac
Musze sie do tego przyzwyczaic, ale nigdzie nie widziałam obwodu 65 najmniej 70
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 15:32   #308
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziś byłam znów w La Senzie, wzięłam tym razem dopasowany stanik usztywniany, ale nie wypełniony i 32D był dobry (przy wymiarach 69/83,5-84), z kolei - by porównać - 32C był za mały . Jeśli chodzi o push up, to też mierzyłam 32D i miałam wrażenie że był dobry lub ciut za mały, a koleżanki z kolei powiedziały że za duży, założyłam więc 32C i miałam cycki ściśnięte jak te wszystkie modelki i koleżanki powiedziały że o to chodzi :/
No ale podejmując sama decyzję, stwierdzam że 32D jest ok, jeszcze jutro przejadę się do peachfield i sprawdzę jak 30tki (choć podejrzewam, że nie będę mogła w nich oddychać ). Tylko w które celować 30DD czy 30E?
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"

Edytowane przez hikaru1989
Czas edycji: 2008-12-10 o 15:34
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:40   #309
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Zalezy od modelu, ale bym stawiała na 30E. Zresztą panie w sklepie na pewno ci doradzą lepiej niż koleżanki. Powiedz im, że od ściskania, to biust pod pachy ucieka i robi się mniejszy
lasoa- ;D Mnie uświadomiła siostra, pamiętam swój pierwszy stanik 70E i ten szok, że jest dobry A potem sobie zgrabnie przeskoczyłam na 65FF Wyedukuj TŻta, mój już sam na ulicy rozpoznaje źle dobrane staniki;D
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 16:06   #310
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Takie 2 wkładki włożyłam do jednej miski. Płaskie, 11 cm długości. Moim zdaniem raczej małe.

Zdjęcia po kolei najpierw bez a potem z wkładką. Prawa miska z dwóch ujęć.
Wydaje mi się że z wkładkami jest idealnie. Pierś nie bułkuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wkladki.jpg (12,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fies1.jpg (21,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fies4.jpg (18,0 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fies2.jpg (21,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fies3.jpg (20,0 KB, 89 załadowań)
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 16:23   #311
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
lasoa- ;D Mnie uświadomiła siostra, pamiętam swój pierwszy stanik 70E i ten szok, że jest dobry A potem sobie zgrabnie przeskoczyłam na 65FF Wyedukuj TŻta, mój już sam na ulicy rozpoznaje źle dobrane staniki;D
Muszę jutro przed wyjazdem do Tesciow wybrac sie do sklepu TZta wyedukuje jak juz wroci, hehe i pojde z nim do sklepu z bielizna zeby zakupic kilka dobrych staniczkow Hmmm, optymalnie ten 65D powiekszy mi biust?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 16:50   #312
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

mi właśnie TŻ-a najbardziej szkoda, bo tyle mu mówiłam, że kobiety uwielbiają dostawać bieliznę a teraz rocznicowego 80D pewnie już nigdy nie ubiorę
i tak sobie myślę że jakby mi miał coś kupić to musiałby znaleźć w necie 65G i jeszcze przejrzeć całe lobby w poszukiwaniu informacji czy to dużo czy małomiseczkowiec i ściśliwiec i rozciągliwiec to...jakoś sobie tego nie wyobrażam :P no cóż będę musiała poczekać na bieliźniany prezent od niego kilka lat jak już we wszystkich sklepach stacjonarnych będą właściwe rozmiary
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 17:05   #313
Intimissimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja jestem maniaczką bielizny i od lat jestem wierna włoskiej marce Intimissimi, kolekcje są na prawde fantastyczne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie... szczerze polecam ;p
Intimissimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 17:34   #314
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
...no cóż będę musiała poczekać na bieliźniany prezent od niego kilka lat jak już we wszystkich sklepach stacjonarnych będą właściwe rozmiary
Widzę, że optymistka z Ciebie Oglądałam Twoje zdjęcia i co do Gossarda, to chyba większa miska byłaby lepsza. Z tym, że w przypadku tego stanika bardzo trudno to ocenić, ponieważ to bardzo mało zabudowany model. Z przodu wygląda oki, ale z boku widać, że coś bułkuje.
Fiesta na za duży nie wygląda, ale trudno zobaczyć marszczenie na zdjęciach. Jeśli czujesz, że masz luz po zgarnięciu wszystkiego z dołu i z boku, ściśnięciu obwodu, wyprostowaniu się i podciągnięciu ramiączek do góry, to znaczy, że trochę za duża. Ale jeśli dopiero od niedawna zaczęłaś kupować staniki w dobrym rozmiarze, to pewnie jeszcze będziesz ją zmieniać na większą miskę.

Ja przeszłam z 28F na 28G, koleżanka z 28FF na 28GG. Mam nadzieje, że to już koniec migracji. Przymierzałam dzisiaj Freyę Jeanie, którą kupiłam kiedyś na allegro i ją odsprzedałam koleżance, bo była na mnie za duża. Dzisiaj bułkuje

A oto mój drugi nabytek w nowym rozmiarze Pour Moi? St Tropez, 28G. Obwód ścisły, miseczka zabudowana u góry (ale za to nadaje ładny kształt piersiom pod bluzką), fiszbiny krótsze niż w Portii i stanik mniej zabudowany pod pachami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pour Moi 1.jpg (19,4 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pour Moi2.jpg (18,0 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PourMoi3.jpg (9,1 KB, 109 załadowań)
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 17:44   #315
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Doszło do mnie Flamenco 65D... I sama nie wiem. Tż powiedział, że mam w nim mniejsze piersi niż bez.. Miseczka niby ok ale jakieś takie dziwne bułeczki podpachowe których raczej zgarnąć się nie da bo nie ma co w tej milenie ich utrzymać..
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 18:12   #316
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Doszło do mnie Flamenco 65D... I sama nie wiem. Tż powiedział, że mam w nim mniejsze piersi niż bez.. Miseczka niby ok ale jakieś takie dziwne bułeczki podpachowe których raczej zgarnąć się nie da bo nie ma co w tej milenie ich utrzymać..

Bułeczki zwykle świadczą o za małej misce. A mogłabyś dołączyć zdjęcia?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 18:16   #317
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Bułeczki zwykle świadczą o za małej misce. A mogłabyś dołączyć zdjęcia?
No jutro dołączę ale ogólnie wydaje mi się że jak miska będzie większa to i tak się to tam nie zagarnie a siateczka będzie odstawać
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 18:29   #318
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Flamenco jest malomiseczkowe zdaje sie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 19:01   #319
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Zalezy od modelu, ale bym stawiała na 30E. Zresztą panie w sklepie na pewno ci doradzą lepiej niż koleżanki. Powiedz im, że od ściskania, to biust pod pachy ucieka i robi się mniejszy
lasoa- ;D Mnie uświadomiła siostra, pamiętam swój pierwszy stanik 70E i ten szok, że jest dobry A potem sobie zgrabnie przeskoczyłam na 65FF Wyedukuj TŻta, mój już sam na ulicy rozpoznaje źle dobrane staniki;D


Moje WSZYSTKIE koleżanki twierdzą,że o to właśnie chodzi i to jest fajne-ściśnięte cycki, wypchnięte przez małą miskę na boki i do góry tworzące ich zdaniem apetyczny krągły biust (dla mnie to buły po prostu). A obwód pod karkiem i cycki fruwające przy każdym ruchu też je nie ruszają, dla nich tak po prostu musi być i już. A mnie uważają za kosmitkę
Ja swojego TŻ też edukuję, niech się nie waży przynieść mi 75B do domu :P Ale pojęty chłopak, wszystko pojął

Cytat:
Napisane przez Intimissimi Pokaż wiadomość
Ja jestem maniaczką bielizny i od lat jestem wierna włoskiej marce Intimissimi, kolekcje są na prawde fantastyczne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie... szczerze polecam ;p
kiepska reklama
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 19:18   #320
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A oto mój drugi nabytek w nowym rozmiarze Pour Moi? St Tropez, 28G. Obwód ścisły, miseczka zabudowana u góry (ale za to nadaje ładny kształt piersiom pod bluzką), fiszbiny krótsze niż w Portii i stanik mniej zabudowany pod pachami.
Mam wrazenie, ze fiszbiny nie dochodza na dole do piersi, dasz rade lepiej go zalozyc?
Nie czepiam sie, bo sama czesto tak mam tylko pytam czy da sie efekt poprawic
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 19:19   #321
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Dziś byłam znów w La Senzie, wzięłam tym razem dopasowany stanik usztywniany, ale nie wypełniony i 32D był dobry (przy wymiarach 69/83,5-84), z kolei - by porównać - 32C był za mały . Jeśli chodzi o push up, to też mierzyłam 32D i miałam wrażenie że był dobry lub ciut za mały, a koleżanki z kolei powiedziały że za duży, założyłam więc 32C i miałam cycki ściśnięte jak te wszystkie modelki i koleżanki powiedziały że o to chodzi :/
No ale podejmując sama decyzję, stwierdzam że 32D jest ok, jeszcze jutro przejadę się do peachfield i sprawdzę jak 30tki (choć podejrzewam, że nie będę mogła w nich oddychać ). Tylko w które celować 30DD czy 30E?
Porażka nie doradzę, bo nie mam w tej materii doświadczenia

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Zresztą panie w sklepie na pewno ci doradzą lepiej niż koleżanki.
Oooo tego to bym nie była taka pewna

Cytat:
Napisane przez Intimissimi Pokaż wiadomość
Ja jestem maniaczką bielizny i od lat jestem wierna włoskiej marce Intimissimi, kolekcje są na prawde fantastyczne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie... szczerze polecam ;p
Wszędzie się wtarabanią z reklamami

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość

A oto mój drugi nabytek w nowym rozmiarze Pour Moi? St Tropez, 28G. Obwód ścisły, miseczka zabudowana u góry (ale za to nadaje ładny kształt piersiom pod bluzką), fiszbiny krótsze niż w Portii i stanik mniej zabudowany pod pachami.
Śliiiiiczny

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
[/b]

Moje WSZYSTKIE koleżanki twierdzą,że o to właśnie chodzi i to jest fajne-ściśnięte cycki, wypchnięte przez małą miskę na boki i do góry tworzące ich zdaniem apetyczny krągły biust (dla mnie to buły po prostu). A obwód pod karkiem i cycki fruwające przy każdym ruchu też je nie ruszają, dla nich tak po prostu musi być i już. A mnie uważają za kosmitkę
Ja swojego TŻ też edukuję, niech się nie waży przynieść mi 75B do domu :P Ale pojęty chłopak, wszystko pojął
Ja też staram się cokolwiek wytłumaczyć tym wstęciuchom, którzy uważają, że "bułki" są ekstra
Wręcz uczuliłam na te "sexy" ściśnięte biusty bleeeeeeeeeeeeeeee:rolley es:
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2008-12-10 o 19:21
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 19:28   #322
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Dziś byłam znów w La Senzie, wzięłam tym razem dopasowany stanik usztywniany, ale nie wypełniony i 32D był dobry (przy wymiarach 69/83,5-84), z kolei - by porównać - 32C był za mały . Jeśli chodzi o push up, to też mierzyłam 32D i miałam wrażenie że był dobry lub ciut za mały, a koleżanki z kolei powiedziały że za duży, założyłam więc 32C i miałam cycki ściśnięte jak te wszystkie modelki i koleżanki powiedziały że o to chodzi :/
No ale podejmując sama decyzję, stwierdzam że 32D jest ok, jeszcze jutro przejadę się do peachfield i sprawdzę jak 30tki (choć podejrzewam, że nie będę mogła w nich oddychać ). Tylko w które celować 30DD czy 30E?

30 zdecydowanie bedzie lepsze i na pewno bedziesz mogla oddychać. ja przy 67 mam stanuki 60. czyli zanizylam 7cm, a obwód mnie nigdzie nie uciska.
ty do 65 zamizylabys tylko 4cm!
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 19:56   #323
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Flamenco jest malomiseczkowe zdaje sie
teraz mi to mówisz jak już zamówiłam
ale H i tak nie było, więc najwyżej oddam swoje G jak będzie za małe. Albo schudnę

Ponawiam pytanie o staniki z odpinanymi ramiączkami
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 20:07   #324
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Tak się teraz zastanawiam jak jest z dwuczęściowymi kostiumami kąpielowymi. Kupowałyście jakieś w angielskich rozmiarówkach? Macie jakieś linki do nich?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 20:22   #325
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Intimissimi Pokaż wiadomość
Ja jestem maniaczką bielizny i od lat jestem wierna włoskiej marce Intimissimi, kolekcje są na prawde fantastyczne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie... szczerze polecam ;p
chyba najgorsza marka pod względem rozmiarówki jaka może istnieć ... 4 rozmiary .. z czym do ludzi !!

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Doszło do mnie Flamenco 65D... I sama nie wiem. Tż powiedział, że mam w nim mniejsze piersi niż bez.. Miseczka niby ok ale jakieś takie dziwne bułeczki podpachowe których raczej zgarnąć się nie da bo nie ma co w tej milenie ich utrzymać..
wg mnie milena po prostu takie biustonosze robi z bardzo wąskimi i krótkimi fiszbinami :/

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Tak się teraz zastanawiam jak jest z dwuczęściowymi kostiumami kąpielowymi. Kupowałyście jakieś w angielskich rozmiarówkach? Macie jakieś linki do nich?
stroje w sklepach internetowych też w rozmiarówce normalnej się kupuje jeszcze takiego nie posiadam, ale może kidys sobie sprawię .. popatrz na zagraniczne bo w polskich to raczej pustki bo świeże sklepy
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 20:44   #326
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
teraz mi to mówisz jak już zamówiłam
ale H i tak nie było, więc najwyżej oddam swoje G jak będzie za małe. Albo schudnę

Ponawiam pytanie o staniki z odpinanymi ramiączkami
Sorki popierniczkowalo mi sie z jakims Panache
bredze po kilku nieprzespanych nocach, prosze mnie nie sluchac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:30   #327
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10038956]chyba najgorsza marka pod względem rozmiarówki jaka może istnieć ... 4 rozmiary .. z czym do ludzi !! [/quote]
hehe
Cytat:
stroje w sklepach internetowych też w rozmiarówce normalnej się kupuje jeszcze takiego nie posiadam, ale może kidys sobie sprawię .. popatrz na zagraniczne bo w polskich to raczej pustki bo świeże sklepy
Ponowię temat, jak będzie bliżej lata, bo teraz pewnie nie myślicie o dwuczęściowych strojach kąpielowych , ale myślę, że trzeba będzie się w taki zaopatrzeć.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 09:25   #328
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A oto mój drugi nabytek w nowym rozmiarze Pour Moi? St Tropez, 28G. Obwód ścisły, miseczka zabudowana u góry (ale za to nadaje ładny kształt piersiom pod bluzką), fiszbiny krótsze niż w Portii i stanik mniej zabudowany pod pachami.

Fajny ten staniczek bede miała niedługo taki w fiolecie ... zobaczymy czy na mnie będzie leżał chociaz znowu pewnie stwierdze że zbyt zabudowany :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 12:04   #329
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Qrcze, czytam was juz od dłuższego czasu i wybieram się na próbę do sklepu...
Zawsze kupowałam jakies 75D - mam 77 pod biustem i 94 w biuscie - wychodzi na to, ze... 70 E? Ech...

Nic to - pojde chyba dzisiaj co Buduaru albo do Avocado w Waw i się przekonam co i jak
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 12:13   #330
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mam wrazenie, ze fiszbiny nie dochodza na dole do piersi, dasz rade lepiej go zalozyc?
Nie czepiam sie, bo sama czesto tak mam tylko pytam czy da sie efekt poprawic
Fiszbiny na samym dole dochodzą do piersi, ale z boku już nie, może stąd takie wrażenie.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.