Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-05, 18:40   #241
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: i co ja mam z tym zrobić...

capivit a + e forte raz dziennie + acnofan ( ok 7 zł w aptece) + od czsy do czasu peeling lub masaz rekawica z froty. mi pomoglo a tez sie pytalam jakies pol roku temu na forum o ten problem
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:39   #242
hanedi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 30
Dot.: Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Ja tez mam to paskudztwo.Umnie nasila sie w czasie upalow i swedzi szczegolnie gdy sie spoce i w nocy-nieraz az nie moge spac.Bylam nie jednego dermatologa i jesli cos pomoglo to niedlugo i tak to paskudztwo powraca.Czy nie ma na to lekarstwa?Pomozcie-mieszkam nad M.Srodziemnym i musze chodzic latem w golfie!!!Pomozcie, poradzcie cos,z gory dziekuje za kazda odpowiedz.Pozdr.
hanedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 11:04   #243
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

capivit a + e forte raz dziennie. do rego smaryj plecy i ramiona acnofanem http://www.asa24.pl/cocoon/product.x...on=product.xml
i od czasu do czsu peeling. mialam jeszcze gorsze wypryski od Ciebie bo az guzy ropne naprawde pomoglo. po jakims tygodniy stosowania capivitu zaczela mi sie roboc miekka i o ladniejszym kolorycie skora ,gladsza a po acnofanie efekty juz po 3 dniach sa widoczne naprawde goraco polecam. acnofan w aptekach jest do kupienia i wydajny jest
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 22:36   #244
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Hmmm... Z elocomem nie przesadzaj za bardzo, bo on nie ma zbyt dobrego wplywu na skore (przy zbyt czestym uzywaniu moze zrobic sie "papierowa"). Poza tym nie jestem pewna, czy nie bazuje na sterydach, ale to musisz sprawdzic ... . Co do krostek, to faktycznie wyglada jak uczulenie. Ja sprobowalabym pić wapno, moze jakis lek odczulajacy (alertec czy cos w tym stylu) i myc sie "mydlem bez mydla", takim dla skory z atopia (np. oilatum). Raczej nie stosowalabym srodkow na pryszcze, bo moga spowodowac podraznienia, czy zeli pod prysznic, tylko cos bardzo lagodnego.
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 09:55   #245
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

ale acnofan zawiera tylko naturalne substancje roslinne( dlatego ma nieciekway zapach.) podraznic to nie podrazni bo ja mialam naprawde takie same syfki jak Ty aha i nie wyciskaj ich beda blizny i strypki a wtedy beda jeszcze bardziej widoczne. ale acnofan naprawde warto wyprobowac)) stosuje go nawet na twarz http://www.asa24.pl/cocoon/product.x...on=product.xml
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 10:48   #246
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Km

Moja kuzynka najpierw walczyła z trądzikiem na twarzy ,a jak w końcu udało jej się wszystko wyleczyć, skóra na plecach i dekolcie "oszalała". Stosowała na na ciało leki dermatologiczne(niestety nie napisze nazwy, bo boję sie ,zę mogłabym coś pomylić i wprowadzic w błąd), a poza tym dermatolog kazała odstawić wszelkie balsamy do ciala. Jedynie poleciła jej własnie mydło siarkowe i specjalne balsamy do skóry trądzikowej:
1) A-Derma - krem, który sama sprawdzilam na sobie. Łagodził mi wszelkie podrażnienia, zaczerwienienia, sprawdził się po przedawkowaniu słońca. I nie zatyka porów.
2)Pharmaceris T Eris - tego nie próbowałam, bo nie mam takich problemów, ale wiem, że mojej kuzynce leki+ właściwa pielęgnacja tymi balsamami pomogła.

Pozdrawiam
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 17:03   #247
Małgonia_86
Przyczajenie
 
Avatar Małgonia_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 26
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Cytat:
Napisane przez AnIa10
Z trądzikiem na twarzy poradziłam sobie. Ale narodził się nowy problem...mam jakieś wypryski na ramionach i dekoldzie! Jak mogę temu zaradzić?? Bardzo proszę o radę...
Z góry dziękuję!
A ja poleciłabym Ci mydło clerasil albo oxykort w areozolu...tzreba uwarzać na ubranie bo może poplamić ale naparwdę jest skuteczny.Powodzenia pozdrawiam
Małgonia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 19:35   #248
hanedi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 30
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

A ten ACNOFAN to polski produkt?Jaki jes jego zagraniczny odpowiednik?
hanedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 20:25   #249
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Ja jestem w trakcie leczenia wyprysków na dekolcie. Niedawno mi sie takich porobiło sporo ale jest już dużo lepiej
Powoli sie goją jest ich coraz mniej
Używałam mydełka sierkowego, które jest naprawde swietne i taniutkie ok 3-4zł a miejscowo benzacne i sudocrem
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 09:16   #250
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

[QUOTE=hanedi]A ten ACNOFAN to polski produkt?Jaki jes jego zagraniczny odpowiednik?[/QUOTEpolski i tani a co najwazniejsze SKUTECZNY
naprawde:P meczylam sie z krostami na plecach dekoldzie i ramionach dobre pare lat i dzieki niemy wygralam raz na zawsze:P czasem tylko cos sie pojawi np przed okresem wtedy stosuje go punktowo a na poczatku smarowalam cale plecy, dekold i ramiona wyobrazcie sobie ze w tydzien przed studniowka wyleczylam plecy do tego stopnia ze byly gladziutkie bez krostki ( dodaje ze wczesniej 2x na tydzien chodzialm na solarium przez ok 2 tyg) ale naprawde acnofan bardzo pomaga nie znam zagranicznego odpowiednika moze poszukaj podobnego skladu u zagranicznych


Postać i dawka: krem 25 g.

Skład: Substancja czynna: ekstrakt z nagietka (Calendula officinalis), ekstrakt z rumianku (Chamomilla recutita), olejek z drzewa herbacianego (Tea Tree oil), witamina A, tlenek cynku Substancje pomocnicze: woda, allantoina, alkohol cetylostearylowy, glikol propylenowy, cremophor, konserwant.

Stosowanie: zewnętrznie, nanosząc cienką warstwę kremu na zmienione miejsce.

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze 15°C-25°C.Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostępne opakowanie:
25 g kremu w tubie plastikowej

Acnofan:

preparat do pielęgnacji cery trądzikowej
zmniejsza skłonność do powstawania ropnych wykwitów i grudek
zapobiega zmianom ropnym
ponadto posiada właściwości wysuszające i ściągające


--------------------------------------------------------------------------------

Trądzik

Skóra świadczy o nas - zdrowa oraz młodo wyglądająca, daje pewność siebie i zadowolenie.
Jednak nie zawsze nasza skóra promienieje zdrowiem. W okresie dojrzewania, a czasami i w okresie wczesnej młodości na skórze pojawiają się krosty. To trądzik pospolity (acne vulgaris).
Trądzik pospolity jest schorzeniem toczącym się w obrębie gruczołu łojowego i mieszka włosowego.
Obraz kliniczny trądziku pospolitego tworzą wykwity o cechach niezapalnych i zapalnych.
Wybór metody leczenia zależy od postaci trądziku i nasilenia objawów.

W terapii miejscowej znalazły zastosowanie substancje łagodzące podrażnienia takie jak:
rumianek (Chamomila recutita) - wykazuje działanie przeciwzapalne, odkażające, kojące
nagietek (Calendula officinalis) - o działaniu ściągającym, antyseptycznym, przeciwzapalnym, przyśpieszającym gojenie się ran
drzewko herbaciane (Tea Tree oil) - wykazuje silne działanie antybakteryjne i odkażające
witamina A - reguluje czynność gruczołu łojowego i gospodarkę wodno-lipidową skóry, pomaga w regeneracji naskórka

W terapii trądziku istotna jest codzienna higiena oraz właściwa dieta bogata w witaminy.







lepsze efekty i trwalsze osiagniecie lykajac capivit a + e forte 1 dziennie ( ok 8zl) i taka kuracja tabletkamy wystarczy na ok miesiac acnofan na ok 2 mies powodzonka
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:06   #251
ewca
Zadomowienie
 
Avatar ewca
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 461
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Dziewczyny! nie wiem czy ktoś już o tym pisał w wątku, bo nie zdążyłam przeczytać wszystkiego, ale.... NIE UŻYWAJCIE ELOCOMU!!! To maść sterydowa, która na dł€zszą metę rujnuje skórę, dermatolodzy, którzy przypisują ją zupełnie bez głowy, powinnie się najpierw trochę zastanowić. Ja używałam jej na uczulenie przez dość długi czas i dopiero, kiedy coś dziwnego zaczęło się dziać z moją skórą, dowiedziałam się ze jest to surowo zabronione. Skóra od tego robi się pergaminowata, cieńka, dużo bardziej skłonna do podrażnień i wyprysków. Maści sterydowe w ogóle są już w świecie uznawane za szkodliwe i zapisywane tylko w skrajnych przypadkach (np. starym ludziom, którzy nie muszą dbać o elastyczną i piękną skórę) - efekt po nim jest doraźny, chwilowy, a potem się zaognia jeszcze bardziej i skóra się przyzwyczaja. Naprawdę was ostrzegam, bo moja skóra do dziś znosi skutki głupiego dermatologa
ewca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 17:49   #252
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Zgadzam się z Ewą, od sterydów skóra się szybko uzależnia.

W przypadku gry krostki swędza jak się robi cieplej lub jak się spocimy to wielce prawdopodobne, że jest to jakiś grzybek, który u nas na skórze znalazł dogodne warunki. Co wtedy zrobić?
-kupic Nizoral- tak dokałdnie ten sam co do włosów. reklamowany jako szmpon. Tak naprawdę to lek, który używa się jak mydła w płynie z tą różnicą, że zostawia się pianę na skórze na 5 minut.
-ograniczyć cukier w pożywieniu (czyli węglowodany, bo jak mamy dużo cukru we krwi to jest on pozywką dla grzybków)- odstawić słodycze, białe pieczywo, ziemniaki, ryż, makaron, owoce, soki z kartonów (to główne źródła cukru, który trafia do naszej krwi), na jakiś tydziń, max 2 tygodnie. Nikomu sie nic nie stanie, przez te dwa tygodnie, najwyżej zgubi trochę tkanki tłuszczowej z brzucha.

Jeśli nie jest to grzybek (baktrie) a po prostu nasze gruczoły w tym miejscu źle funkcjomują, się czopują i dają potem efekt nagłego wysiewu krostek to może warto trochę się wypocić: zafundować sobie aerobik, czy jakąkolwiek inna forme ruchu ale tak na maxa. Ale tak się musicie wysilić, żebyście się całe spociły i zmusiły wszystkie pory swojego ciała do otwarcia. Wtedy od razu prysznic z mydłem antybakterjnym i potem od razu sauna i ponowne wypacanie toksyn. Tak co dwa, trzy dni przez jakiś miesiąc.
Ta metoda ma jedna zalete: na pewno nie szkodzi. Jeśli problemem była zła gospodarka gruczołów to rozwiązany on jest na długo, długo po takim wypacaniu.

Jeśli to alergia to rzeczywiście wapno do picia i konsultacja a alergologiem.
A najlepiej komplksowe badania u dermtologa; kompleksowe znaczy, ze pobiera się wymaz i srawdza czy nie ma grzybków, demodexu itd. Nie sa to zawrotne pieniądza a warto.

NIE ROBIC PEELINGU: grzybkowi dacie świerzą pożywkę w postaci wydzieliny nakórka, która powstanie (minimalna) po potraktownaiu krost i ranek ostrmi drobinkami peelingu;
zalergizowanej osłabionej skórze dacie jeszce wiekszy wycisk.
Peeling dopiero po, jak się przestana pojawiać krostki i zagoją ranki.

Pozdrawiam.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 18:24   #253
Nikolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

znacie może coś na krostki na szyji,czy uzywać tego samego czyli mydło siadrkowe,maści itd....??
Nikolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 14:09   #254
juti81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 21
jak zadbać o plecy?

Hej dziewczyny jak dbać o plecy zeby nie było na nich wyprysków o wogóle zeby ładnie sie prezentowały w wydekoltowanej sukience
juti81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 14:39   #255
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: jak zadbać o plecy?

jak się kąpiesz czy prysznicujesz to myj pleski takimi szczotkami na długich rączkach
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 14:52   #256
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: jak zadbać o plecy?

Nie dbam o plecy jakoś szczególnie, myję je dwa razy dziennie, parę razy w miesiącu mój Misio posmaruje je balsamem, jak mu się chce oczywiście. Rzadko mi się coś na plecach pojawia, jeśli już to żel punktowy i po problemie.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 15:55   #257
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak zadbać o plecy?

ja polecam raz na dwa dni umyc te miejsca mydłem siarkowym Barwy, juz po 2 tygodniach będzie poprawa ale trzeba pamietac o nAwilżaniu bo niejstety to mydło może troche wysuszać
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 15:56   #258
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: jak zadbać o plecy?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...yszcze+plecach
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 16:00   #259
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: jak zadbać o plecy?

ja używam tylko balsamu i jest super.Żadnych krostek ,wszystko mieciusie na pleckach i milusie
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-05, 17:05   #260
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: jak zadbać o plecy?

Ja pozbyłam się krostek na plecach , przez systematyczne używanie peelingu myjącego ( oczywiście mam pomocnika
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 20:25   #261
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: jak zadbać o plecy?

ja nie mam zadnego problemu z plecami, nawet ich nie balsamuje no chyba że po opalaniu:d ale za to moj chłopak ma z nimi problem i nie wiem jak mu pomóc
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 06:27   #262
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: jak zadbać o plecy?

Odnośnie wyprysków, wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazanem byłaby wizyta u dermatologa. Miałam ten sam problem; stosowałam różne 'cuda', oczywiście z róznym rezultatem, zazwyczaj marnym, dopiero wizyta u dermatologa pomogła i to b. szybko . A jak już pozbędziesz sie krostek, to stosuj delikatnie nawilzający (nigdy odżywczy czy natłuszczający) balsam do ciała.

pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 13:33   #263
szaitis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 7
Problemy skórne - plecy, ramiona, dekolt

Witam
Mam takie pytanie:
Czy z problemami skórnymi głównie na plecach i ramionach, a także na dekolcie warto iść do kosmetyczki czy raczej do dermatologa??
Na skórze występują głównie wypryski, grudki, a także spora ilość przebarwień. Chodziłam już do różnych dermatologów i efektów brak. Tzn poprawia się, ale po skończeniu kuracji najczęściej antybiotykowej wszystko wraca do normy. Poza tym teraz jest słońce, a wszystkie antybiotyki tego typu nie można zażywać i jednocześnie wychodzić na słońce, co jest teraz praktycznie niemożliwe.
Czy ktoś ma podobne problemy??
Czy jeśli do kosmetyczki, to możecie kogoś polecić w Warszawie??
Z wizytą do kosmetyczki ciągle zwklekałam, bo znając ceny czyszczenia twarzy, przeraża mnie myśl, ile może kosztować czyszczenie pleców (w końcu są ileśkroć większe ).
Proszę o pomoc.
szaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 19:56   #264
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Problemy skórne - plecy, ramiona, dekolt

Radzilabym Ci sie wybrac do dobrego, prywatnego dermatologa.Jezeli wybierasz sie na oczyszczanie buzi do kosmetyczki to nie powinno byc na niej zadnych ropnych wypryskow.Moge Ci podac adres dobrej kosmetyczki.Chodzac do niej moja cera z mieszanej stala sie normalna i kobitka naprawde zna sie na rzeczyMozna z nia porozmawiac i ona Ci naprawde dobrze doradzi.Oto adres:
Salon Skandal - Kosmetyka&Fryzjerstwo
ul.Powstańców Śląskich 106C lokal 102
01-466 Warszawa
tel.0-22 436 01 89
Ta kosmetyczka ma na imie Dorota, wiec pros o zapisanie do niejNie wiem czy to daleko od Twojego miejsca zamieszkania ( ja mieszkam po drugiej stronie ulicy )ale naprawde warto.Jakbys miala jakis klopot z trafieniem to piszpozdrawiam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 20:10   #265
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Problemy skórne - plecy, ramiona, dekolt

Cytat:
Napisane przez szaitis
Witam
Mam takie pytanie:
Czy z problemami skórnymi głównie na plecach i ramionach, a także na dekolcie warto iść do kosmetyczki czy raczej do dermatologa??
Na skórze występują głównie wypryski, grudki, a także spora ilość przebarwień. Chodziłam już do różnych dermatologów i efektów brak. Tzn poprawia się, ale po skończeniu kuracji najczęściej antybiotykowej wszystko wraca do normy. Poza tym teraz jest słońce, a wszystkie antybiotyki tego typu nie można zażywać i jednocześnie wychodzić na słońce, co jest teraz praktycznie niemożliwe.
Czy ktoś ma podobne problemy??
Czy jeśli do kosmetyczki, to możecie kogoś polecić w Warszawie??
Z wizytą do kosmetyczki ciągle zwklekałam, bo znając ceny czyszczenia twarzy, przeraża mnie myśl, ile może kosztować czyszczenie pleców (w końcu są ileśkroć większe ).
Proszę o pomoc.
spróbój łykać silimarol. Mi wywalalo w tych miejscach z powodu zanieczyszczonej watroby. 2 tygodnie lykania sylimarolu i przeszlo bez sladu
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 20:10   #266
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Problemy skórne - plecy, ramiona, dekolt

i jeszcze omega 3 albo tran w kapsułkach i cynk
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 21:27   #267
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Problemy skórne - plecy, ramiona, dekolt

a opalasz sie może? bo to moze byc problem z nadmiernym rogowaceniem mieszkow wlosowych
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 08:49   #268
szaitis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 7
Dot.: Problemy skórne - plecy, ramiona, dekolt

Dziękuję za wszystkie rady. Na pewno wypróbuję.

Co do kosmetyczki, to jeszcze nie wiem czy to daleko ode mnie, bo nie znam W-wy pomimo, że mieszkam tu już 3 lata :| Ale na pewno sprawdzę i najprowdopodobniej się wybiorę.
Napisz mi jeszcze proszę jakich cen mogę się spodziewać jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy??

A co do opalania - to nie miałam już urlopu od 2 lat, więc od 2 lat moje plecy nie są wystawione na żadne działanie słońca, jedynie ramiona, jeśli chodzę w bluzkach na ramiączkach - ale to bywa żadko, bo po prostu się wstydzę swojej skóry. Na solarium też nie chodzę. Więc opalanie to nie jest na pewno.

Może rzeczywiście to ta wątroba. Co prawda nie wiem po czym miałaby być zanieczyszczona no ale to nie ważne. Jeśli jest zanieczyszczona - to się oczyści a jeśli nie jest - to na pewno jej nie zaszkodzi.

Dziękuję Wam bardzo za rady.
Zobaczymy co z tego wyniknie.
szaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:16   #269
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Problemy skórne - plecy, ramiona, dekolt

No ja tez nie wiem od czego byla zanieczyszczona. ale zgodnie z rada na stronie luskiewnik (czy jakos tak) zaczelam lykac sylimarol i pryszcze zniknely
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:32   #270
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Problemy skórne - plecy, ramiona, dekolt

Czyszczenie buzi kosztuje 70zl.W sklad wchodzi demakijaz, odpowiednie maseczki, oczyszczankoTo jest na Bemowie, tuz za Mackdonaldem przy Wroclawskiej
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.