Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 19:49   #2701
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja uciekam... Ide spac dzis jestem taka padnieta, chyba przez te wszystkie emocje ;-) Dobranoc :-*
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:50   #2702
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Pewnie każda z nas będzie tak chciała. Czasami jednak dzieje się tak, że pomimo najszczerszych chęci nie jest się w stanie fizycznie zająć dzieckiem. Chodzi mi o to, jak poród był ciężki i nie udało się zmrużyć oka, a dziecko płacze.

Ja znając siebie, też nie będę chciała za wszelką cenę oddać, jak się to maleństwo już dostanie to czasami zmęczenie odchodzi na drugi plan, ale no nie zawsze się udaje tak jak sobie to zaplanowałyśmy

Wszystko zalezy od charakteru... Ja byłam po ciężkich chwilach, przeorało mnie totalnie (same te wiesci o komplikacjach itd) emocje, sama cc... Ale za nic w świecie juniora nie chciałam oddać
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:51   #2703
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No bo lezalam w Gliwicach na podtrzymaniu i nie podobało mi sie wcale... Nieprzyjemny personel i w ogole jakos tak...

Wiem o co Ci chodzi dlatego ja mowie o sobie , wiem ze dla Ciebie moze byc to trudne aczkolwiek niestety takie jest życie... Ja tez żegnałam nie jedna bliska mi osobę w tym szpitalu... Ehhh


A co do opieki nad dzieckiem to mnie to nie interesuje, po cc u nas wręcz byłam wsciekla jak mi chciały juniora brać żebym mogła odpoczac dlatego tez nawet na ta kwestie nie patrze
Moja siostra rodziła drugi raz tam i sobie chwali, oprócz jednej lekarki, na którą na szczęście nie trafiła tym razem.

Niby tak, ale ja jestem w pełni świadoma tego co mówię i wiem, że podejściem, brakiem odpowiedniej opieki i małą ilością personelu ten szpital przyczynił się do jego szybszej śmierci. Przed pójściem tam czuł się lepiej. Musieliśmy wiele razy interweniować w pracę pielęgniarek, jak również lekarzy. Dla mnie jest to umieralnia i nie jest to tylko moje zdanie, aczkolwiek ginekologia cieszy się dobrą opinią.
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:51   #2704
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczynki :-* a no tak to jest z tymi naszymi nastawieniami wszystko na opak ;-) ale to nic ;-)
Ktoras mowila ze preferuje pampersy dady, teraz w biedronce sa w pudelkach w promocji po 49.99, od rozmiaru 2 do 5 kakby ktoras byla zainteresowana

Gratuluje !
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:53   #2705
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Wszystko zalezy od charakteru... Ja byłam po ciężkich chwilach, przeorało mnie totalnie (same te wiesci o komplikacjach itd) emocje, sama cc... Ale za nic w świecie juniora nie chciałam oddać
Oczywiście, że tak, ale czasami takie upieranie się jest gorsze od decyzji, żeby zabrali dziecko na moment przespania się.
Każda zrobi to co będzie uważała za słuszne.
__________________
Synek

Edytowane przez Jess922
Czas edycji: 2015-03-30 o 19:54
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:55   #2706
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Moja siostra rodziła drugi raz tam i sobie chwali, oprócz jednej lekarki, na którą na szczęście nie trafiła tym razem.



Niby tak, ale ja jestem w pełni świadoma tego co mówię i wiem, że podejściem, brakiem odpowiedniej opieki i małą ilością personelu ten szpital przyczynił się do jego szybszej śmierci. Przed pójściem tam czuł się lepiej. Musieliśmy wiele razy interweniować w pracę pielęgniarek, jak również lekarzy. Dla mnie jest to umieralnia i nie jest to tylko moje zdanie, aczkolwiek ginekologia cieszy się dobrą opinią.

Kazdy ma swoje zdanie dlatego ja w żaden sposób Twojego nie neguje
Poza tym tak jak mowisz - dla Ciebie istotna jest teraz ginekologia i położnictwo a tam opieka całkiem dobra
Ale to Ty musisz zdecydować , ja zas wlasnie gliwic nie znoszę (pogorszyły sie opinie w ostatnim czasie) ale wyjścia nie mam, na szczęście bede miała wahadło planowane, do tego swoja lekarke która jest super miła, moze ten pokój uda mi sie zalatwic dlatego liczę na szybka akcje i do domu :P
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 19:58   #2707
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Kazdy ma swoje zdanie dlatego ja w żaden sposób Twojego nie neguje
Poza tym tak jak mowisz - dla Ciebie istotna jest teraz ginekologia i położnictwo a tam opieka całkiem dobra
Ale to Ty musisz zdecydować , ja zas wlasnie gliwic nie znoszę (pogorszyły sie opinie w ostatnim czasie) ale wyjścia nie mam, na szczęście bede miała wahadło planowane, do tego swoja lekarke która jest super miła, moze ten pokój uda mi sie zalatwic dlatego liczę na szybka akcje i do domu :P
Ja jeszcze nie słyszałam złej opinii na temat porodówki w Gliwicach
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 19:59   #2708
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak, ale czasami takie upieranie się jest gorsze od decyzji, żeby zabrali dziecko na moment przespania się.
Każda zrobi to co będzie uważała za słuszne.

Eeeee tam
Mnie szczerze powiedziawszy wręcz śmiesza takie niektóre opinie, ze sie kobieta chce wyspać, chce odpoczac itd. A ja uwazam, ze ten cud narodzin jest czymś tak niewyobrażalnym, ze kobieta ostatnie o czym mysli to o sobie...
I tez życzę Ci wlasnie takiego nastawienia jak sie dziecko Ci urodzi ja to przeszłam juz wiec wiem o czym pisze.

A potem jeszcze te kobiety co to od początku marudzą to to samo marudzenie jest przez następne pol roku "jak to te macierzyństwo jest ciezkie i wyczerpujące". Trzeba wiedziec na co sie pisało, dziecko to nie zabawka, która sie odstawi kiedy nie ma sie checi... Nie wiem, moze zależne od człowieka ale ja nigdy w życiu nie narzekałam na macierzyństwo, na nieprzespane noce itd i wręcz jak to słysze od niektórych panienek to sie zastanawiam skad pomysl, zeby mieć dziecko ?! Oczywiscie nie pisze tu o żadnej z Was ale osobiście znam kilka takich "panienek"... Wrrrr
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:00   #2709
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość

Uspokoję Cie - Twoje myślenie nie jest naiwne ja po cc (o 18 miałam) lezalam na porodówce ze dwie godziny cały czas z juniorem, pozniej ok 24 przewieźli mnie do sali juz i chcieli zabrać juniora - pomimo mega zmęczenia wręcz sie wyklocalam o każda minutę z juniorem. Dopiero ok 2-3 nad ranem mi zabrały ale juz o 5 znów był ze mna


Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak, ale czasami takie upieranie się jest gorsze od decyzji, żeby zabrali dziecko na moment przespania się.
Każda zrobi to co będzie uważała za słuszne.
ale tutaj nikt nikogo nie krytykuje i nie wciska swojego zdania wiadomo, ze kazda z nas sama podejmie decyzję o tym czy bedzie chciala miec dziecko non stop przy sobie, czy pozwoli je sobie na chwile zabrac ja na dzien dzisiejszy chce miec dziecko przy sobie i bede walczyla wlasnie o kazda minute i absolutnie nie przekonuje do swoich racji, tylko pisze o tym co mysle i czuje i mysle, ze Roxana mysli tak samo
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:01   #2710
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie słyszałam złej opinii na temat porodówki w Gliwicach

A ja sporo niestety
Kiedys wiele osob lgnęlo do Gliwic, teraz kobiety szukają dalej - Zabrze, ruda śląska, Katowice... A Gliwice odchodzą na dalszy plan.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:02   #2711
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Eeeee tam
Mnie szczerze powiedziawszy wręcz śmiesza takie niektóre opinie, ze sie kobieta chce wyspać, chce odpoczac itd. A ja uwazam, ze ten cud narodzin jest czymś tak niewyobrażalnym, ze kobieta ostatnie o czym mysli to o sobie...
I tez życzę Ci wlasnie takiego nastawienia jak sie dziecko Ci urodzi ja to przeszłam juz wiec wiem o czym pisze.

A potem jeszcze te kobiety co to od początku marudzą to to samo marudzenie jest przez następne pol roku "jak to te macierzyństwo jest ciezkie i wyczerpujące". Trzeba wiedziec na co sie pisało, dziecko to nie zabawka, która sie odstawi kiedy nie ma sie checi... Nie wiem, moze zależne od człowieka ale ja nigdy w życiu nie narzekałam na macierzyństwo, na nieprzespane noce itd i wręcz jak to słysze od niektórych panienek to sie zastanawiam skad pomysl, zeby mieć dziecko ?! Oczywiscie nie pisze tu o żadnej z Was ale osobiście znam kilka takich "panienek"... Wrrrr

lepiej tego nie mogłaś ująć!
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 20:03   #2712
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ale tutaj nikt nikogo nie krytykuje i nie wciska swojego zdania wiadomo, ze kazda z nas sama podejmie decyzję o tym czy bedzie chciala miec dziecko non stop przy sobie, czy pozwoli je sobie na chwile zabrac ja na dzien dzisiejszy chce miec dziecko przy sobie i bede walczyla wlasnie o kazda minute i absolutnie nie przekonuje do swoich racji, tylko pisze o tym co mysle i czuje i mysle, ze Roxana mysli tak samo

Otóż to.
Ja to pisze jako mama juz jednego dziecka. Wiem jakie mam podejście bo przeżyłam to juz raz i to sa najwspanialsze chwile
Ale kazdy robi jak uważa, nie raz nawet słyszałam te kobietki co to chciały mieć spokoj po porodzie (opowieści jeszcze jak w ciazy były) a potem opowiadały ze sie z dzieckiem rozstać nie mogły
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:12   #2713
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Witam się wieczorową porą cos nie miałam weny na wizaż.
Ania gratuluję zdrowej córeczki
Temat wyprawki, ja biorę wszystko co potrzebne dla siebie i małego, nawet nie wiem czy szpital oferuje coś swojego, jednak ja wolę własne. Szczególnie ze po SN jest się jakaś dobę w szpitalu, mam fajna torbę która użyłam podczas pobytu z Bartusiem wiec luz. No i prawie napewno niestety będę rodzic sama, ale wole tą opcję niż martwić się dodatkowo o Bartusia, a tak to będzie z tż i będę spokojna ze jest w dobrych rękach
Poza tym dziś kilka sekund dzieliło mnie od utraty przytomności, stałam w kolejce na poczcie dobre 20 minut, jak juz były ze cztery osoby przede mną zaczęłam się źle czuć, potem coraz gorzej, zaczęło mnie mdlić, już miała być moja kolej a ja czarno przed oczami. Okienko się zwolnilo a ja ledwo podeszłam, od razu zdjęłam kurtkę, oparłam się i mi się po chwili polepszyło, ale na początku było mi tak słabo ze mówiłam szeptem do pani z poczty okropne uczucie

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Eeeee tam
Mnie szczerze powiedziawszy wręcz śmiesza takie niektóre opinie, ze sie kobieta chce wyspać, chce odpoczac itd. A ja uwazam, ze ten cud narodzin jest czymś tak niewyobrażalnym, ze kobieta ostatnie o czym mysli to o sobie...
I tez życzę Ci wlasnie takiego nastawienia jak sie dziecko Ci urodzi ja to przeszłam juz wiec wiem o czym pisze.

A potem jeszcze te kobiety co to od początku marudzą to to samo marudzenie jest przez następne pol roku "jak to te macierzyństwo jest ciezkie i wyczerpujące". Trzeba wiedziec na co sie pisało, dziecko to nie zabawka, która sie odstawi kiedy nie ma sie checi... Nie wiem, moze zależne od człowieka ale ja nigdy w życiu nie narzekałam na macierzyństwo, na nieprzespane noce itd i wręcz jak to słysze od niektórych panienek to sie zastanawiam skad pomysl, zeby mieć dziecko ?! Oczywiscie nie pisze tu o żadnej z Was ale osobiście znam kilka takich "panienek"... Wrrrr
Aż mi się przypomniało, jak w dniu porodu zaczęłam dzień kolo 5, o 17:30 urodziłam, a zasnęłam na chwile kolo 4 nad ranem bo tak to się cały czas gapiłam na Bartka albo go za rączkę trzymałam no i poza tym dzieci innych kobiet na zmianę płakały
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:13   #2714
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Witam się wieczorową porą cos nie miałam weny na wizaż.
Ania gratuluję zdrowej córeczki
Temat wyprawki, ja biorę wszystko co potrzebne dla siebie i małego, nawet nie wiem czy szpital oferuje coś swojego, jednak ja wolę własne. Szczególnie ze po SN jest się jakaś dobę w szpitalu, mam fajna torbę która użyłam podczas pobytu z Bartusiem wiec luz. No i prawie napewno niestety będę rodzic sama, ale wole tą opcję niż martwić się dodatkowo o Bartusia, a tak to będzie z tż i będę spokojna ze jest w dobrych rękach
Poza tym dziś kilka sekund dzieliło mnie od utraty przytomności, stałam w kolejce na poczcie dobre 20 minut, jak juz były ze cztery osoby przede mną zaczęłam się źle czuć, potem coraz gorzej, zaczęło mnie mdlić, już miała być moja kolej a ja czarno przed oczami. Okienko się zwolnilo a ja ledwo podeszłam, od razu zdjęłam kurtkę, oparłam się i mi się po chwili polepszyło, ale na początku było mi tak słabo ze mówiłam szeptem do pani z poczty okropne uczucie

No jasne, ja tez jestem zdania, ze najlepiej jak TŻ bedzie z juniorem my kobietki damy sobie jakos rade a mając juz jedne dziecko sie jednak patrzy najpierw na dzieciaczki a dopiero pozniej mysli o sobie.

Co do mdlenia to współczuje, nigdy nie miałam takiego czegoś. Uważaj na siebie!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:15   #2715
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
U nas zadnych podkladow i tego typu rzeczy brac nie musze.
Dostalam ksiazeczke z kliniki w ktorej bede rodzic i tam jest napisane co musze zabrac ze soba
Musze wziasc szlafrok, wygodne rzeczy do ubrania dla siebie, biustonosze do karmienia, kosmetyki i ubranie na dzien wyjscia
Dla dziecka tylko ubranka na wyjscie, ubranko
do zdjęcia i fotelik do auta

nom właśnie to mnie cieszy .. Uff




Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Hejka ja juz po wizycie moje malenstwo ma ponad 400g i jest zdrowiuskie i bedziemy mieli na 90% córeczke mialam nadzieje na synka ale dzis juz watpliwosci rozwiane na 90% ale ja sie ciesze moze jesli zdecydujemy sie na drugie w przyszlosci to bedzie wymarzony synek ;-)

Super cicho gratuluję .. 😄




Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Ja uciekam... Ide spac dzis jestem taka padnieta, chyba przez te wszystkie emocje ;-) Dobranoc :-*



dobranoc 😙


Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A ja sporo niestety
Kiedys wiele osob lgnęlo do Gliwic, teraz kobiety szukają dalej - Zabrze, ruda śląska, Katowice... A Gliwice odchodzą na dalszy plan.
Moje koleżanki. Z Zabrza rodziły w Zabrzu i w Bytomiu .. prócz tego że na porodówce się męczyły godzinami i były wraz z innymi kobietami to było w miarę
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:15   #2716
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Aż mi się przypomniało, jak w dniu porodu zaczęłam dzień kolo 5, o 17:30 urodziłam, a zasnęłam na chwile kolo 4 nad ranem bo tak to się cały czas gapiłam na Bartka albo go za rączkę trzymałam no i poza tym dzieci innych kobiet na zmianę płakały

No po tylu miesiącach oczekiwania, wyobrażania sobie jaki ten maluszek jest to potem nie idzie oczu odwrocić
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:16   #2717
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
SugarbabyLove moje zdolności intelektualne są na poziomie dziecka z podstawówki :p
a moja znajomosc muzyki dzisiejszej znacznie sie zmniejszyla za tyo w bajkach jestem obcykana..pomijajac ze co chwila mi cos ginie a przeciez balaganu nie mam tylko jakas roztargniona jestem ..

dd1dd rozumiem ze tzrymac kciuki za dziewuszke?
roxana jak ja bym chciala tak szybko wrocic do domu..chocby nastepnego dnia,na lonie rodziny od razu czlowiek zdrowszy..i tak sie ciesze ze bedzie jeszcze miesiac az synek wroci do przedszkola choc pierwsze mce beda trudne w organizacji..ktoras pisala o wyprawce do przedszkola,kapcie czy jakies dresy kupie malemu juz w czerwcu/lipcu..

kasperka ogolnie od kilku dni jem namietnie chrzan chyba do niedzieli nie starczy,jutro kupie 2 gi słoiczek,tak na wszelki wypadek

ja polozna mam fajna ,te w szpitalu jakos przezyje coby mi tylko dziecka nie dokarmiali ..

mms22 niekiedy jeszcze przy porodzie okazuje sie ze plec inna ... na arzie jeszcze jest wczesnie i pomylki sie zdarzaja.

ambiwalentna29 wszakze nastawia sie na corcie,potwierdzi mi przy najblziszej wizycie, ale jak bedzie synek tez sie nic nie stanie..
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:17   #2718
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No po tylu miesiącach oczekiwania, wyobrażania sobie jaki ten maluszek jest to potem nie idzie oczu odwrocić
A co mnie najbardziej zdziwiło, całą ciążę zastanawiałam się jak będzie wyglądal, a jak go pierwszy raz zobaczyłam to nic mnie nie zdziwiło tak jakbym od zawsze wiedziała że będzie wyglądał tak a nie inaczej ciekawe jak będzie tym razem
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:21   #2719
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
nom właśnie to mnie cieszy .. Uff







Super cicho gratuluję ..









dobranoc




Moje koleżanki. Z Zabrza rodziły w Zabrzu i w Bytomiu .. prócz tego że na porodówce się męczyły godzinami i były wraz z innymi kobietami to było w miarę

Wiesz na czym to wszystko polega... Zmieniają sie standardy, kobiety coraz swiadomiej podchodzą do tematu porodu, coraz większy wybór szpitali na poziomie wiec te co nic nie zmieniają to gdzies tam sie wycierają, coraz gorsze opinie o nich sie pojawiają i coraz mniej chętnych... Bo jesli kobieta "x" rodziła w super wypasionym z uśmiechniętym personelem i poleciała do znajomej opowiedzieć to znajoma "y" tez tam idzie... Po co ma rodzic w tym gorszym skoro ma prawo rodzic w tym lepszym

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
A co mnie najbardziej zdziwiło, całą ciążę zastanawiałam się jak będzie wyglądal, a jak go pierwszy raz zobaczyłam to nic mnie nie zdziwiło tak jakbym od zawsze wiedziała że będzie wyglądał tak a nie inaczej ciekawe jak będzie tym razem

Miałam dokładnie tak samo ! Jakbym od zawsze wiedziała jak wyglada
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 20:29   #2720
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Witam Mamusie
Mało mnie tu ale jakos nie mam czasu ani grama. Małego mam teraz w domu bo choruje i cały dzien człowiek jak nie gotuje to sie bawi z Nim, to malujemy, to sprzatamy i pierzemy i szykujemy juz liste na zakupy swiateczne

W srode mam wizyte zaczynam 20 tydzien!!!! Ale leci!
Ale o co chce Was zapytac....

Z Michałem przytyłam na tym etapie 11 kg juz! Brzuch na zdjeciach miałam juz gigantyczny, garderoba ciążowa a tu... 3 kg do przodu narazie, brzucha nie widac i chodze we wszystkuch ciuchach w jakich chodziłam do tej pory.
Czy ze mna jest normalnie?
Ktos tak ma?
Mówią że to na dziewczynke mały brzuch
Mamy kochane wypowiedzcie sie!!
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:32   #2721
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Jess dla mnie zabranie dziecka na godzinę i pozwolenie mamie n agodzinę drzemki to nic zlego a na pewno już nie oznaka braku chęci bycia z dzieckiem tak jak napisałaś, ja fizycznie nie byłam w stanie zając się dzieckiem i chetnie Go oddalam na godzinę aż dojdę do sił.Jeżeli ktoś nie spał 36 h(np ja) i wjeżdza na salą poporodową o godz 23 i do godziny 3 dziecko mi płakalo.. nie chciało jeśc tylko po prostu płakało bo to tez dla niego szok..ja nawet nic innego nie potrafiłam dla niego zrobić bo jak wstalam to mało co nie zemdlełam tak mi wyleciala krew -wiadomo skad. Na sali było jeszcze 4 kobiety ich dzieci spały bo rodziły się w dzień i już doszly do siebie, było mi ich jawnie żal,że moje dziecko zakłoca im chwilę spokoju Nie uwżam się za gorszą matkę tylko dla tego,że z lubościa wtedy oddalam go na godzine ( same zaproponowaly) i sama przespałam się az godzinę! od 5 rano już patrzylam na niego taka wypoczeta z miłoscia
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:35   #2722
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Eeeee tam
Mnie szczerze powiedziawszy wręcz śmiesza takie niektóre opinie, ze sie kobieta chce wyspać, chce odpoczac itd. A ja uwazam, ze ten cud narodzin jest czymś tak niewyobrażalnym, ze kobieta ostatnie o czym mysli to o sobie...
I tez życzę Ci wlasnie takiego nastawienia jak sie dziecko Ci urodzi ja to przeszłam juz wiec wiem o czym pisze.

A potem jeszcze te kobiety co to od początku marudzą to to samo marudzenie jest przez następne pol roku "jak to te macierzyństwo jest ciezkie i wyczerpujące". Trzeba wiedziec na co sie pisało, dziecko to nie zabawka, która sie odstawi kiedy nie ma sie checi... Nie wiem, moze zależne od człowieka ale ja nigdy w życiu nie narzekałam na macierzyństwo, na nieprzespane noce itd i wręcz jak to słysze od niektórych panienek to sie zastanawiam skad pomysl, zeby mieć dziecko ?! Oczywiscie nie pisze tu o żadnej z Was ale osobiście znam kilka takich "panienek"... Wrrrr
Nie chodzi tutaj, że chce się wyspać bo jest zmęczona, tylko o to, że nie jest w stanie funkcjonować. Każdy ma inny próg bólu i każdy organizm inaczej reaguje. Znam przykład dziewczyny, która po sn była szyta i to dość dużo szwów miała i każdy ruch sprawiał jej ból, nie dawała sobie rady, a dziecko dużo płakało, była taka anemiczna z natury widocznie i zabranie jej dziecka na chwilę było dużą pomocą.

Ja tutaj nie piszę o sobie, bo wiem, że też pomimo wszystko nie oddam dziecka, a przynajmniej nie wiem co musiało by się ze mną dziać, żebym się na to zdecydowała.

Powtarzam, że wszystko zależy od charakteru, być może Ty masz takie nastawienie, ale to nie znaczy, że ktoś inny też będzie tak postępował.
Każdy ma prawo mieć chwilę załamania i narzekać i to nie świadczy o tym, że jest złą matką i chciała dziecka, a teraz narzeka.
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:36   #2723
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
A co mnie najbardziej zdziwiło, całą ciążę zastanawiałam się jak będzie wyglądal, a jak go pierwszy raz zobaczyłam to nic mnie nie zdziwiło tak jakbym od zawsze wiedziała że będzie wyglądał tak a nie inaczej ciekawe jak będzie tym razem
ja też mam swoje "wyobrażenia" patrząc na usg ciekawe czy sie sprawdza

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Witam Mamusie
Mało mnie tu ale jakos nie mam czasu ani grama. Małego mam teraz w domu bo choruje i cały dzien człowiek jak nie gotuje to sie bawi z Nim, to malujemy, to sprzatamy i pierzemy i szykujemy juz liste na zakupy swiateczne

W srode mam wizyte zaczynam 20 tydzien!!!! Ale leci!
Ale o co chce Was zapytac....

Z Michałem przytyłam na tym etapie 11 kg juz! Brzuch na zdjeciach miałam juz gigantyczny, garderoba ciążowa a tu... 3 kg do przodu narazie, brzucha nie widac i chodze we wszystkuch ciuchach w jakich chodziłam do tej pory.
Czy ze mna jest normalnie?
Ktos tak ma?
Mówią że to na dziewczynke mały brzuch
Mamy kochane wypowiedzcie sie!!
hej no szkoda, ze tak rzadko bywasz, ale wiadomo, ze dzieci są na miejscu I

co do wagi, to nie mam porownania, wiec nie pomoge... moge tylko napisac, ze ja teraz jestem na + 11 kg, ale jakos nie widac tego po mnie
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:36   #2724
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
o i przypadkiem znalazłam to:

http://smalldesign.pl/105-rozm-62

cudne dla dziewczynek
Jakie słodkie
Byłam dziś na usg i już wiem, że będę miała dziewczynkę
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:39   #2725
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Jess dla mnie zabranie dziecka na godzinę i pozwolenie mamie n agodzinę drzemki to nic zlego a na pewno już nie oznaka braku chęci bycia z dzieckiem tak jak napisałaś, ja fizycznie nie byłam w stanie zając się dzieckiem i chetnie Go oddalam na godzinę aż dojdę do sił.Jeżeli ktoś nie spał 36 h(np ja) i wjeżdza na salą poporodową o godz 23 i do godziny 3 dziecko mi płakalo.. nie chciało jeśc tylko po prostu płakało bo to tez dla niego szok..ja nawet nic innego nie potrafiłam dla niego zrobić bo jak wstalam to mało co nie zemdlełam tak mi wyleciala krew -wiadomo skad. Na sali było jeszcze 4 kobiety ich dzieci spały bo rodziły się w dzień i już doszly do siebie, było mi ich jawnie żal,że moje dziecko zakłoca im chwilę spokoju Nie uwżam się za gorszą matkę tylko dla tego,że z lubościa wtedy oddalam go na godzine ( same zaproponowaly) i sama przespałam się az godzinę! od 5 rano już patrzylam na niego taka wypoczeta z miłoscia
Dokładnie o to mi chodziło ! Dzięki

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Jakie słodkie
Byłam dziś na usg i już wiem, że będę miała dziewczynkę
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:40   #2726
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Jakie słodkie
Byłam dziś na usg i już wiem, że będę miała dziewczynkę
oj chyba dziewczynki zaczeły dominowac czytli nasi Synkowie beda mieli w kim wybierac
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:42   #2727
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Jakie słodkie
Byłam dziś na usg i już wiem, że będę miała dziewczynkę
gratulację chyba poszłaś szybciej prawda? Ale dziewczynkowo sie u nas zrobiło coś czuję ,że się okaże ich więcej niz chlopakow
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:43   #2728
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Jess dla mnie zabranie dziecka na godzinę i pozwolenie mamie n agodzinę drzemki to nic zlego a na pewno już nie oznaka braku chęci bycia z dzieckiem tak jak napisałaś, ja fizycznie nie byłam w stanie zając się dzieckiem i chetnie Go oddalam na godzinę aż dojdę do sił.Jeżeli ktoś nie spał 36 h(np ja) i wjeżdza na salą poporodową o godz 23 i do godziny 3 dziecko mi płakalo.. nie chciało jeśc tylko po prostu płakało bo to tez dla niego szok..ja nawet nic innego nie potrafiłam dla niego zrobić bo jak wstalam to mało co nie zemdlełam tak mi wyleciala krew -wiadomo skad. Na sali było jeszcze 4 kobiety ich dzieci spały bo rodziły się w dzień i już doszly do siebie, było mi ich jawnie żal,że moje dziecko zakłoca im chwilę spokoju Nie uwżam się za gorszą matkę tylko dla tego,że z lubościa wtedy oddalam go na godzine ( same zaproponowaly) i sama przespałam się az godzinę! od 5 rano już patrzylam na niego taka wypoczeta z miłoscia

Ale ja nie mowie o kobietach ktore na chwile dziecko oddają bo tak jak mowie mi tez wzięły ok 2-3 i do 5 spałam ale o kobietach ktore minimum polowe (jak nie więcej) pobytu w szpitalu wola jak sie ktoś im dzieckiem zajmie bo tak wygodniej
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:47   #2729
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ale ja nie mowie o kobietach ktore na chwile dziecko oddają bo tak jak mowie mi tez wzięły ok 2-3 i do 5 spałam ale o kobietach ktore minimum polowe (jak nie więcej) pobytu w szpitalu wola jak sie ktoś im dzieckiem zajmie bo tak wygodniej
nikt nie mówił o połowie dnia, tylko właśnie ja miałam na myśli godzinkę, dwie. I tak właśnie niedomówienia powodują wymianę zdań
A Ty tak napisałaś, że choćby się waliło i paliło nie oddasz - tak to zrozumiałam
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 20:51   #2730
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
A co mnie najbardziej zdziwiło, całą ciążę zastanawiałam się jak będzie wyglądal, a jak go pierwszy raz zobaczyłam to nic mnie nie zdziwiło tak jakbym od zawsze wiedziała że będzie wyglądał tak a nie inaczej ciekawe jak będzie tym razem

nom dokładnie miałam tam przy 1 dziecku ciekawe jak teraz będzie ... 😊




Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Wiesz na czym to wszystko polega... Zmieniają sie standardy, kobiety coraz swiadomiej podchodzą do tematu porodu, coraz większy wybór szpitali na poziomie wiec te co nic nie zmieniają to gdzies tam sie wycierają, coraz gorsze opinie o nich sie pojawiają i coraz mniej chętnych... Bo jesli kobieta "x" rodziła w super wypasionym z uśmiechniętym personelem i poleciała do znajomej opowiedzieć to znajoma "y" tez tam idzie... Po co ma rodzic w tym gorszym skoro ma prawo rodzic w tym lepszym

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------




Miałam dokładnie tak samo ! Jakbym od zawsze wiedziała jak wyglada
Masz rację ..☺

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Jakie słodkie
Byłam dziś na usg i już wiem, że będę miała dziewczynkę
Super

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Dobrze dziewczynki ja uciekam nyny. . Buziaki dla was nie szalejcie za dużo ..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.