Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-01, 20:49   #3331
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
o kurcze to się niezle przedłuża. Ciekawa jestem co Wam adwokat powie. Tak naprawdę niby 2 tyg nie robi większej rożnicy, ale tu 2, tam 1..i tak potem się robi miesiąc. Swoją drogą kto by pomyślała,że tyle to może trwać... A ten nowy parkiet już macie zamówiony,czy na to też trzeba będzie czekać?

Zgadza się baaaardzo sie ucieszyłam,bo zawsze z utęsknieniem czekam na nasze spotkania. Swoją drogą będe Ją chciała poprosić za chrzestną naszego Tymka. TZ zajął się Małym przez cały weekend, a my plotkowałyśmy i napychałyśmy brzuchy. Aż strach na wagę wejść! To jest najbardziej pozytywna i szczera osoba jaką w życiu poznałam i tak już od Liceum


Bo wiadomo,że Królowa jest tylko jedna
No właśnie taka nagonka, bo ja też co komu mówiłam o ciaży to "a to córa będzie". I tak też jak większość się dowiadywała,że jednak nie to padało takie pełne rozczarowania "a to szkoda,że Wam się nie udało" WTF jak to nie udało? przecież udał nam sie zdrowy Syn i to najważniejsze. Powiem Ci,że szybko zaczęłam olewać te pełne "troski " współczuje,bo bym chyba popadła w paranoje.
Swoją drogą Tymek to niezły agent,bo dopóki chodzę/coś robie to grzecznie siedzi. Wystarczy,że na chwilę usiądę to już trenuje wykopy i kuksańce. Normalnie energia rozpiera.

Dziewczyny,czy któraś z Was w ciąży spotkała się z takim bólem...jakby stawów? od 2 dni mnie tak bolą piszczele i podbicia stóp,że...ciężko mi chodzić. Każdy krok sprawia niesamowity ból. Nie uderzyłam się nigdzie, a bolą mnie obie nogi w tych samych miejscach.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

btw.od 3 dni mam faze na koktajl: szpinak,banan,sok jabłkowy. Pyszne to jak nie wiem. Dziś nawet Robson wydoił mi 3/4 szklanki. Polecam!
Na materiał trzeba wcześniej zamowic i juz jutro chcielismy jechac wybrac
Jesli mamy poczekac to automatycznie sie wszystko w czasie przesunie, bo to sa 2 rozne firmy wykonujace...
Sama nie wiem co mamy robic...
Ide pod prysznic i do lozka chyba, bo odechcialo mi sie wszystkiego...

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
o kurcze to się niezle przedłuża. Ciekawa jestem co Wam adwokat powie. Tak naprawdę niby 2 tyg nie robi większej rożnicy, ale tu 2, tam 1..i tak potem się robi miesiąc. Swoją drogą kto by pomyślała,że tyle to może trwać... A ten nowy parkiet już macie zamówiony,czy na to też trzeba będzie czekać?

Zgadza się baaaardzo sie ucieszyłam,bo zawsze z utęsknieniem czekam na nasze spotkania. Swoją drogą będe Ją chciała poprosić za chrzestną naszego Tymka. TZ zajął się Małym przez cały weekend, a my plotkowałyśmy i napychałyśmy brzuchy. Aż strach na wagę wejść! To jest najbardziej pozytywna i szczera osoba jaką w życiu poznałam i tak już od Liceum


Bo wiadomo,że Królowa jest tylko jedna
No właśnie taka nagonka, bo ja też co komu mówiłam o ciaży to "a to córa będzie". I tak też jak większość się dowiadywała,że jednak nie to padało takie pełne rozczarowania "a to szkoda,że Wam się nie udało" WTF jak to nie udało? przecież udał nam sie zdrowy Syn i to najważniejsze. Powiem Ci,że szybko zaczęłam olewać te pełne "troski " współczuje,bo bym chyba popadła w paranoje.
Swoją drogą Tymek to niezły agent,bo dopóki chodzę/coś robie to grzecznie siedzi. Wystarczy,że na chwilę usiądę to już trenuje wykopy i kuksańce. Normalnie energia rozpiera.

Dziewczyny,czy któraś z Was w ciąży spotkała się z takim bólem...jakby stawów? od 2 dni mnie tak bolą piszczele i podbicia stóp,że...ciężko mi chodzić. Każdy krok sprawia niesamowity ból. Nie uderzyłam się nigdzie, a bolą mnie obie nogi w tych samych miejscach.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

btw.od 3 dni mam faze na koktajl: szpinak,banan,sok jabłkowy. Pyszne to jak nie wiem. Dziś nawet Robson wydoił mi 3/4 szklanki. Polecam!

Mnie wlasnie bolą tak jakby podbicia stóp... Nie wiem co to ma znaczyc
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 20:52   #3332
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

no dobra ale ja nie jestem zarejestrowana w UP a składki na ubezpieczenie zdrowotne mamy opłacane jako rodzina przez TŻ więc tak na prawdę gdzieś to mam czy mnie w UP chcą czy nie...
dobrze to rozumiem?

kwestia tyczy się tych kobiet, które w urzędzie pracy są zarejestrowane i mają odprowadzane składki na ubezpieczenie zdrowotne, wtedy utracą status bezrobotnej bo będą wypisane z UP...

kurde nie wiem, może ja źle kombinuję ale tak to odbieram...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 20:53   #3333
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

ooo to.Dla mnie ten artykuł nic ważnego nie wnosi
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 20:56   #3334
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Na materiał trzeba wcześniej zamowic i juz jutro chcielismy jechac wybrac
Jesli mamy poczekac to automatycznie sie wszystko w czasie przesunie, bo to sa 2 rozne firmy wykonujace...
Sama nie wiem co mamy robic...
Ide pod prysznic i do lozka chyba, bo odechcialo mi sie wszystkiego...

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------




Mnie wlasnie bolą tak jakby podbicia stóp... Nie wiem co to ma znaczyc
nie denerwuj się...
wiem, że to wkurza bo my też mamy dość głupią sytuację i ciągnie się to już 2 lata a mianowicie gniją nam balkony od spodu, całe zagrzybiałe są, przeciekają (ale tylko te na ostatniej kondygnacji czyli nasz i sąsiadów obok), sypie się z nich i coraz większy strach czy nie strzeli jak się latem coś na nim postawi.. tydzień temu poszło ostateczne pismo do dewelopera (rękojmia jeszcze do grudnia jest), jeśli do miesiąca nie wykonają naprawy to załatwimy na własnych zasadach a oni otrzymają rachunek).. bo ileż można czekac...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 20:57   #3335
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
no dobra ale ja nie jestem zarejestrowana w UP a składki na ubezpieczenie zdrowotne mamy opłacane jako rodzina przez TŻ więc tak na prawdę gdzieś to mam czy mnie w UP chcą czy nie...
dobrze to rozumiem?

kwestia tyczy się tych kobiet, które w urzędzie pracy są zarejestrowane i mają odprowadzane składki na ubezpieczenie zdrowotne, wtedy utracą status bezrobotnej bo będą wypisane z UP...

kurde nie wiem, może ja źle kombinuję ale tak to odbieram...
Wiesz,że ja też nie wiem o co kaman z tym ubezpieczeniem.Tak samo jak Ty jestem zapisana w Up, wiadomo podpisuję się itp ale mąż w swoim zakladzie pracy placi za mnie składkę ubezp. Mi się wydaję,że jakby nawet nas wykreslili to mąż może podciągnąc pod swoje ubezpieczenie i też wtedy będę mogla chodzić do lekarza na NFZ czy nie? kumasz to bo ja tak średnio a wypadaloby sprawdzić
__________________
moi chłopcy...:

Edytowane przez Ambiwalentna29
Czas edycji: 2015-04-01 o 20:58
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:00   #3336
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
ooo to.Dla mnie ten artykuł nic ważnego nie wnosi
jesli w UP nie siedzisz to sądzę, że nie.


iiii... w sumie rozwiązuje się po części problem rodzin patologicznych. to są przeważnie rodziny gdzie i matka i ojciec są w UP zarejestrowani, mają składki opłacane na ubezpieczenie zdrowotne.. i jak ich wypiszą z tego UP no to się pojawi problem - gdzie się leczyc, co ze szpitalem?
tzn wiadomo, ze oni i tak w ten sposob nie mysla ale bedzie tu tyle 'haczyków', że taki czlowiek w rezultacie odpusci i guzik dostanie.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Wiesz,że ja też nie wiem o co kaman z tym ubezpieczeniem.Tak samo jak Ty jestem zapisana w Up, wiadomo podpisuję się itp ale mąż w swoim zakladzie pracy placi za mnie składkę ubezp. Mi się wydaję,że jakby nawet nas wykreslili to mąż może podciągnąc pod swoje ubezpieczenie i też wtedy będę mogla chodzić do lekarza na NFZ czy nie? kumasz to bo ja tak średnio a wypadaloby sprawdzić
ale ja właśnie NIE JESTEM i nigdy nie byłam zarejestrowana w UP...
zakład pracy TŻ płaci za mnie i juniora składki na ubezpieczenie zdrowotne i nie mam najmniejszej potrzeby być zarejestrowana w UP, ponieważ jak bedę szukać pracy to i tak mi jej nie znajdą a składki opłacają też tylko zdrowotne więc po co mi to
i bez problemu korzystam z wszystkich "udogodnień" () na NFZ mimo, że w UP mnie nie ma.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-01 o 21:04
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:10   #3337
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
jesli w UP nie siedzisz to sądzę, że nie.


iiii... w sumie rozwiązuje się po części problem rodzin patologicznych. to są przeważnie rodziny gdzie i matka i ojciec są w UP zarejestrowani, mają składki opłacane na ubezpieczenie zdrowotne.. i jak ich wypiszą z tego UP no to się pojawi problem - gdzie się leczyc, co ze szpitalem?
tzn wiadomo, ze oni i tak w ten sposob nie mysla ale bedzie tu tyle 'haczyków', że taki czlowiek w rezultacie odpusci i guzik dostanie.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------



ale ja właśnie NIE JESTEM i nigdy nie byłam zarejestrowana w UP...
zakład pracy TŻ płaci za mnie i juniora składki na ubezpieczenie zdrowotne i nie mam najmniejszej potrzeby być zarejestrowana w UP.
aa sorki, przeczytalam ,że jestes no mój też opłaca ale jestem zarejestrowana jeszcze w UP bo ja firma się przeniosla do innego miasta i musialam zakończyć umowę po urlopie rodzicielskim to jeszcze mi się należał zasilek i oczywiście skorzystalam zawsze 800 zl Dlatego tam widnieje to powiedz mi prosze co od Ciebie wymagaja np jeśli Ty idziesz do lekarza jakaś legitymacja czy cos czy mają w systemie? Bo to róznie bywa od mojego jeszcze czasem wołaja legitymacje jak przeciez pesel wystarczy i powinni mieć w systemie!

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

no ja wlasnie planuje zakończyć tam chodzenie bo nawet w ciązy mi powiedzieli,że mam przychodzić się podpisywać co miesiąc - smieszni są nie otrafia znaleźć normalnie a w ciązy znajdą a oferty jeszcze nie dali ani jednej pracy.. za wysokie kwalifikacje czaisz
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 21:12   #3338
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
aa sorki, przeczytalam ,że jestes no mój też opłaca ale jestem zarejestrowana jeszcze w UP bo ja firma się przeniosla do innego miasta i musialam zakończyć umowę po urlopie rodzicielskim to jeszcze mi się należał zasilek i oczywiście skorzystalam zawsze 800 zl Dlatego tam widnieje to powiedz mi prosze co od Ciebie wymagaja np jeśli Ty idziesz do lekarza jakaś legitymacja czy cos czy mają w systemie? Bo to róznie bywa od mojego jeszcze czasem wołaja legitymacje jak przeciez pesel wystarczy i powinni mieć w systemie!
eeee... zaskoczyłaś mnie. masz dyskietkę z NFZ no i to wystarczy nie?
nigdy mnie czy juniora nigdzie o nic innego nie prosili, nigdy problemów z tym nie miałam.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
a
no ja wlasnie planuje zakończyć tam chodzenie bo nawet w ciązy mi powiedzieli,że mam przychodzić się podpisywać co miesiąc - smieszni są nie otrafia znaleźć normalnie a w ciązy znajdą a oferty jeszcze nie dali ani jednej pracy.. za wysokie kwalifikacje czaisz
czyli generalnie to o czym pisze w artykule to ... mnie nie dotyczy a Ciebie nie musi bo nie zależy Ci na UP
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:18   #3339
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

witajcie ,my chorzy tj ja i synek on ma antybiotyk i syropy ja nic ,czyli to co ostatnio,musze sie leczyc sama,dopiero dzis z rana mnie dopadło.
niestety to nie zart prima aprylisowy.maz mnie za to nabral ze jechal w.widlowym i wjechal w osobowke i go z pracy zwolnili,marny zart na szczescie zart..

roxana niezle postawilas do pionu tesciowa,a co do zakupow zw.z domem i bobasem to kazdy kupuje jak uwaza na ile go stac i co mu sie podoba.
nawet jesli nie uwazam sie za zamozna to mam prawo sama decydowac os woich dzieciach w czym beda jezdzic i wole cos tanszego a po mojej mysli niz wypasionego i potem miec wypominane ile to komus zawdzieczam..ja nikomu nie zazdroszcze ze ma wozek za 300otys tak samo nie wysmiewam kogos kto ledwo przedzie..dla mnie czlowiek jest wazny i na jakiego wychowa tego maluszka w brzuszku bo wychowanie to ciezka orka,a nie ile maja we portfelu.
dd1dd nie martw sie,moze akurat 14-go sie pokaze?
a rzeczy tj pieluchy czy ch.nawilzane,albo inne uniwersalne sprawy..

mravka mam podobnie jak nie gorzej,przesuwa sie nasz ciezar cial stad te bole a teraz mam wszystkie cudne dolegliwosci jakie mozna miec w ciazy od boluw ledzwiach jakby kto bejsbolem przywalil do problemow z chodzeniem,dlatego tez ostatnio ciezko mi kupic odpowiednie buty..
rzekne jednym slowem :normalnie

nicole apropo jeszcze smoczkow zdecydowanie wole te sylikonowe,jak dla mie lepiej znosza wyparzanie ,latwiej je domyc pzoa tym latex kokarzy mi się z gumkami
znow bym cos zjadla i nie wiem co..
na obaidzrobilam ziemniaki w mundurkach i kefir.,pychotka bez mesia bez kielbasy a mozna sie najesc..
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:34   #3340
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Anev czekamy na wieści!
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:45   #3341
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

nie wiem czy ktoś tu jeszcze jest... ale właśnie przeglądam allegro i w sumie chciałam zamówić leżaczek i matę edukacyjną... i tak dumam... może któraś z Was coś wie więcej na temat opinii... ?

leżaczek: http://allegro.pl/bright-starts-hust...079638527.html

mata: http://allegro.pl/mata-edukacyjna-ti...204743553.html lub http://allegro.pl/duza-mata-edukacyj...190582017.html

będę wdzięczna za wszelkie opinie

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Anev czekamy na wieści!
też czekam na jakąś wiadomość!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 22:01   #3342
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
nie wiem czy ktoś tu jeszcze jest... ale właśnie przeglądam allegro i w sumie chciałam zamówić leżaczek i matę edukacyjną... i tak dumam... może któraś z Was coś wie więcej na temat opinii... ?

leżaczek: http://allegro.pl/bright-starts-hust...079638527.html

mata: http://allegro.pl/mata-edukacyjna-ti...204743553.html lub http://allegro.pl/duza-mata-edukacyj...190582017.html

będę wdzięczna za wszelkie opinie

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------



też czekam na jakąś wiadomość!
Nie pomogę w kwestii leżaczka bo mam po małym fischer price i mate też;p ale taka własnie ze stopkami podobno super sprawa.. ja mam zwykla
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 22:05   #3343
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Nie pomogę w kwestii leżaczka bo mam po małym fischer price i mate też;p ale taka własnie ze stopkami podobno super sprawa.. ja mam zwykla

Ja tez miałam kiedys z fisher price leżaczek i sie w sumie sprawdził teraz chciałam cos innego i tak padło na ten powyzej ... Hmmm ...
Matę edukacyjna w sumie nie pamietam z jakiej firmy junior miał, za Chiny sobie przypomnieć nie moge ... Ale tez fajna była, pamietam
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 22:08   #3344
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

jestem.... pojechałam wcześniej, gabinet otwiera o 17... byłam o 16:05 jako 6w kolejce na tym głupim zimnym korytarzu... Na całe szczęście tatuś lekarki nad nami się zlitował i o 16:10 otworzył poczekalnię... Mimo że mieści się do niej 5osób to się tam wbiłam co by nie marznąć na korytarzu a lekarka była tak łaskawa że o 16:30 zaczęła przyjmować więc fart o 17:30 byłam już w gabinecie biegiem dała L4 , nie prosiłam USG bo dopiero miałam prenatalne i widziałam dzidzie całą zdrowiutką posprawdzała badania i po 5 minutach wyszłam...

Ambiwalentna29 to ci się udalo fajnie z lekarzem... I na NFZ bez kolejki ... i super cena rewelacja

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Wróciłam.
Płeć nieznana, słodkości nie pomogły nic. Jest mi tylko do tej pory źle, zgaga mnie morduje i tyle. Dziecko spało, ja się ruszałam ona mi trzęsła brzuchem i nic Także zakupy znowu przesunięte. Za 2 tyg mam genetyczne także może wtedy się dowiem Niby pokazała mi pupę i jajek żadnych nie było widać ale wiecie jak może być
Ale tak to wszystko dobrze, a to najważniejsze
najważniejsze że wszystko dobre... na prenatalnych raczej już się dowiesz na 100%... tylko dwa tygodnie to dasz radę

jej... ja chyba jako jedna z pierwszych wiedziałam płeć... bo już na pierwszych prenatalnych na 80% był chłopczyk czyli w 11tc

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Zaraz moja kolej narazie rowne dwi godziny podlizgu
o 21:16 pisałaś to tty jeszcze u lekarza ??? łoł

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Roxana - http://allegro.pl/bright-starts-hust...079638527.html
a to chyba ten sam leżaczek co w smyku pokazywałam wam link był wlasnie w promocji z 329zł na 169zł //// Mi sie bardzo spodobał i też go chyba wezmę... ale opinii o nim nie mam...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 22:25   #3345
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
jestem.... pojechałam wcześniej, gabinet otwiera o 17... byłam o 16:05 jako 6w kolejce na tym głupim zimnym korytarzu... Na całe szczęście tatuś lekarki nad nami się zlitował i o 16:10 otworzył poczekalnię... Mimo że mieści się do niej 5osób to się tam wbiłam co by nie marznąć na korytarzu a lekarka była tak łaskawa że o 16:30 zaczęła przyjmować więc fart o 17:30 byłam już w gabinecie biegiem dała L4 , nie prosiłam USG bo dopiero miałam prenatalne i widziałam dzidzie całą zdrowiutką posprawdzała badania i po 5 minutach wyszłam...

Ambiwalentna29 to ci się udalo fajnie z lekarzem... I na NFZ bez kolejki ... i super cena rewelacja


najważniejsze że wszystko dobre... na prenatalnych raczej już się dowiesz na 100%... tylko dwa tygodnie to dasz radę

jej... ja chyba jako jedna z pierwszych wiedziałam płeć... bo już na pierwszych prenatalnych na 80% był chłopczyk czyli w 11tc


o 21:16 pisałaś to tty jeszcze u lekarza ??? łoł

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Roxana - http://allegro.pl/bright-starts-hust...079638527.html
a to chyba ten sam leżaczek co w smyku pokazywałam wam link był wlasnie w promocji z 329zł na 169zł //// Mi sie bardzo spodobał i też go chyba wezmę... ale opinii o nim nie mam...

Nie wiem, moze
Chociaz w smyku żadnej ciekawej promocji nie widziałam, nie wiem jak na stronce

Sprawdziłam: na stronie smyka jest jedynie takie cos z tej firmy http://www.smyk.com/bright-stars-hus...t-niemowlaka-p a to kompletnie nie ten model... Hmmm...

No i szkoda w sumie taka promocja by
Mi sie podobała
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-01 o 22:35
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 05:47   #3346
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Anevo i jak? piszesz,że moje się obraziło na mnie ale za co jak je tak ładnie nakarmiłam przed
Majka też myślę,że wtedy powinnam się dowiedzieć
kupon z hm mi przepadnie,ze smyka też trudno
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 05:52   #3347
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Anevo i jak? piszesz,że moje się obraziło na mnie ale za co jak je tak ładnie nakarmiłam przed

Majka też myślę,że wtedy powinnam się dowiedzieć

kupon z hm mi przepadnie,ze smyka też trudno

Kurczę po prostu sobie malenstwo słodko spalo i nie zauważyło nawet, ze mamusia chce je podejrzeć
Na pewno na kolejnej wizycie sie ujawni, w sumie ma dwie szanse w kwietniu hihi

Ja sie zbieram i lecimy z juniorem na to badanie psychologiczne, o którym Wam pisałam - odroczenie gotowości szkolnej... Stresuje sie bardzo, liczę, ze nie bedzie musiał isc do pierwszej klasy
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 05:58   #3348
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hejka sorrka ze teraz ale wiecie weszłam o 21:40 ledwo na oczy patrzac.
I będzie na99% chlopak jeszcze do potwierdzenia. 230gram szczescia.
Tak cudownie nam machal na usg
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 06:00   #3349
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka sorrka ze teraz ale wiecie weszłam o 21:40 ledwo na oczy patrzac.
I będzie na99% chlopak jeszcze do potwierdzenia. 230gram szczescia.
Tak cudownie nam machal na usg

Juuuuuupi !
Super, ze wszystko dobrze
No i gratuluje mężczyzny
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 06:09   #3350
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka sorrka ze teraz ale wiecie weszłam o 21:40 ledwo na oczy patrzac.
I będzie na99% chlopak jeszcze do potwierdzenia. 230gram szczescia.
Tak cudownie nam machal na usg
Gratuluję
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 06:35   #3351
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Witam
Bylam wczoraj u lekarza, z maluszkiem na szczęście wszystko ok rośnie jak na drożdżach. Wymiarowo trzy dni starszy, termin na 23 sierpnia się przesunął. No i mówię do lekarza żeby podejrzal kto tam siedzi ;-) przez pierwsze 5 minut była cudowna cipcia rybcia czyli dziewczynka potem dziecko jakoś się obrocilo i lekarz przez moment widział siusiaka, potem siusiaka nie było i znów dziewczynka i potem znów chłopiec :-D haha. Wiec nie wiem. Szczerze to jak patrzyłam to była cipcia rybcia jak nic. Michal na usg miał jajca jak smok a tu jakaś buleczka i siusiak :-D hehe. No zobaczymy co się okaże za miesiąc. Ale na końcu powiedział ze marne szanse na córkę buuu. Wiec może marzenia o warkoczach i kucykach zostały zaprzepaszczone i będę miała w domu dwóch chłopaków ;-) A czułam i byłam przekonana ze to dziewczynka. Wiec intuicja mnie tym razem zawiodła ;-)
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 06:57   #3352
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dżem dobry
Od ktorego miesiąca mozna używać maty edukacyjne?
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 07:11   #3353
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Witam
Bylam wczoraj u lekarza, z maluszkiem na szczęście wszystko ok rośnie jak na drożdżach. Wymiarowo trzy dni starszy, termin na 23 sierpnia się przesunął. No i mówię do lekarza żeby podejrzal kto tam siedzi ;-) przez pierwsze 5 minut była cudowna cipcia rybcia czyli dziewczynka potem dziecko jakoś się obrocilo i lekarz przez moment widział siusiaka, potem siusiaka nie było i znów dziewczynka i potem znów chłopiec :-D haha. Wiec nie wiem. Szczerze to jak patrzyłam to była cipcia rybcia jak nic. Michal na usg miał jajca jak smok a tu jakaś buleczka i siusiak :-D hehe. No zobaczymy co się okaże za miesiąc. Ale na końcu powiedział ze marne szanse na córkę buuu. Wiec może marzenia o warkoczach i kucykach zostały zaprzepaszczone i będę miała w domu dwóch chłopaków ;-) A czułam i byłam przekonana ze to dziewczynka. Wiec intuicja mnie tym razem zawiodła ;-)
to Twoja dzidzia to dopiero sobie z Ciebie wczoraj żarty robiła
no i super, że z dzidzią ok
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 07:12   #3354
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
To fajnie. Najważniejsze,że czujesz się tam już jak u siebie.
A co Wam zostało do remontowania? Heh poznawanie okolicy ma swoje uroki.

Ja właśnie odpadłam,bo odwiedziła mnie na kilka dni przyjaciółka(a widujemy się średnio raz na pół roku),więc spędzałyśmy razem całe dnie.
Do tego jakoś ciężko mi się było wbić w dyskusje,bo tyle tematów,że głupio tak się odnosić do czegoś o czym 2 dni temu rozmawiałyście.
Mam nadzieję,że teraz jakoś wrócę z większą częstotliwością, choć lada moment Święta i wyjeżdżamy do rodziców.
Swoją drogą taka mało przyjemna sytuacja od kilku dni ma miejsce,bo moj dziadek ze strony taty jest w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Nie wiadomo co będzie...

O jsk fajnie kurde tez bym chciała mojej przyjaciółki lata nie widziałam .. 😞




Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Na materiał trzeba wcześniej zamowic i juz jutro chcielismy jechac wybrac
Jesli mamy poczekac to automatycznie sie wszystko w czasie przesunie, bo to sa 2 rozne firmy wykonujace...
Sama nie wiem co mamy robic...
Ide pod prysznic i do lozka chyba, bo odechcialo mi sie wszystkiego...

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------




Mnie wlasnie bolą tak jakby podbicia stóp... Nie wiem co to ma znaczyc

Oj współczuję takie czekanie wkurzające jest ... a tu tydzień a tu dwa.. My czekamy co z ta praca męża. .

no są fajne mieszkania z ogródkiem ale za drogo i urząd nie zaplaci a jak mąż będzie pracował to możemy szukać to co chcemy .. i tez czekamy kurde


Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
witajcie ,my chorzy tj ja i synek on ma antybiotyk i syropy ja nic ,czyli to co ostatnio,musze sie leczyc sama,dopiero dzis z rana mnie dopadło.
niestety to nie zart prima aprylisowy.maz mnie za to nabral ze jechal w.widlowym i wjechal w osobowke i go z pracy zwolnili,marny zart na szczescie zart..

roxana niezle postawilas do pionu tesciowa,a co do zakupow zw.z domem i bobasem to kazdy kupuje jak uwaza na ile go stac i co mu sie podoba.
nawet jesli nie uwazam sie za zamozna to mam prawo sama decydowac os woich dzieciach w czym beda jezdzic i wole cos tanszego a po mojej mysli niz wypasionego i potem miec wypominane ile to komus zawdzieczam..ja nikomu nie zazdroszcze ze ma wozek za 300otys tak samo nie wysmiewam kogos kto ledwo przedzie..dla mnie czlowiek jest wazny i na jakiego wychowa tego maluszka w brzuszku bo wychowanie to ciezka orka,a nie ile maja we portfelu.
dd1dd nie martw sie,moze akurat 14-go sie pokaze?
a rzeczy tj pieluchy czy ch.nawilzane,albo inne uniwersalne sprawy..

mravka mam podobnie jak nie gorzej,przesuwa sie nasz ciezar cial stad te bole a teraz mam wszystkie cudne dolegliwosci jakie mozna miec w ciazy od boluw ledzwiach jakby kto bejsbolem przywalil do problemow z chodzeniem,dlatego tez ostatnio ciezko mi kupic odpowiednie buty..
rzekne jednym slowem :normalnie

nicole apropo jeszcze smoczkow zdecydowanie wole te sylikonowe,jak dla mie lepiej znosza wyparzanie ,latwiej je domyc pzoa tym latex kokarzy mi się z gumkami
znow bym cos zjadla i nie wiem co..
na obaidzrobilam ziemniaki w mundurkach i kefir.,pychotka bez mesia bez kielbasy a mozna sie najesc..

O matko ale żart mało zabawny .. kurde .. dużo zdrówka dla was my też zasmarkani póki co bez leków oby się nie pogorszyło




Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
nie wiem czy ktoś tu jeszcze jest... ale właśnie przeglądam allegro i w sumie chciałam zamówić leżaczek i matę edukacyjną... i tak dumam... może któraś z Was coś wie więcej na temat opinii... ?

leżaczek: http://allegro.pl/bright-starts-hust...079638527.html

mata: http://allegro.pl/mata-edukacyjna-ti...204743553.html lub http://allegro.pl/duza-mata-edukacyj...190582017.html

będę wdzięczna za wszelkie opinie

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------



też czekam na jakąś wiadomość!

To z 3 linka chce kupić coś podobnego fajne bo dziecko nie przeturla się bo ma ścianki po bokach . Leżaczek bardzo mały. . Na nie za długo posłuży. . Ja miałam z chicco a szwagierka ma z hauck są duże ze 6 mies dziecko jeszcze pasuje tam




Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
jestem.... pojechałam wcześniej, gabinet otwiera o 17... byłam o 16:05 jako 6w kolejce na tym głupim zimnym korytarzu... Na całe szczęście tatuś lekarki nad nami się zlitował i o 16:10 otworzył poczekalnię... Mimo że mieści się do niej 5osób to się tam wbiłam co by nie marznąć na korytarzu a lekarka była tak łaskawa że o 16:30 zaczęła przyjmować więc fart o 17:30 byłam już w gabinecie biegiem dała L4 , nie prosiłam USG bo dopiero miałam prenatalne i widziałam dzidzie całą zdrowiutką posprawdzała badania i po 5 minutach wyszłam...

Ambiwalentna29 to ci się udalo fajnie z lekarzem... I na NFZ bez kolejki ... i super cena rewelacja


najważniejsze że wszystko dobre... na prenatalnych raczej już się dowiesz na 100%... tylko dwa tygodnie to dasz radę

jej... ja chyba jako jedna z pierwszych wiedziałam płeć... bo już na pierwszych prenatalnych na 80% był chłopczyk czyli w 11tc


o 21:16 pisałaś to tty jeszcze u lekarza ??? łoł

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Roxana - http://allegro.pl/bright-starts-hust...079638527.html
a to chyba ten sam leżaczek co w smyku pokazywałam wam link był wlasnie w promocji z 329zł na 169zł //// Mi sie bardzo spodobał i też go chyba wezmę... ale opinii o nim nie mam...



O super najważniejsze że wszystko gra .. 😘 z bobasem ..


Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka sorrka ze teraz ale wiecie weszłam o 21:40 ledwo na oczy patrzac.
I będzie na99% chlopak jeszcze do potwierdzenia. 230gram szczescia.
Tak cudownie nam machal na usg

gratuluję kolejny siur. .😄




Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Witam
Bylam wczoraj u lekarza, z maluszkiem na szczęście wszystko ok rośnie jak na drożdżach. Wymiarowo trzy dni starszy, termin na 23 sierpnia się przesunął. No i mówię do lekarza żeby podejrzal kto tam siedzi ;-) przez pierwsze 5 minut była cudowna cipcia rybcia czyli dziewczynka potem dziecko jakoś się obrocilo i lekarz przez moment widział siusiaka, potem siusiaka nie było i znów dziewczynka i potem znów chłopiec :-D haha. Wiec nie wiem. Szczerze to jak patrzyłam to była cipcia rybcia jak nic. Michal na usg miał jajca jak smok a tu jakaś buleczka i siusiak :-D hehe. No zobaczymy co się okaże za miesiąc. Ale na końcu powiedział ze marne szanse na córkę buuu. Wiec może marzenia o warkoczach i kucykach zostały zaprzepaszczone i będę miała w domu dwóch chłopaków ;-) A czułam i byłam przekonana ze to dziewczynka. Wiec intuicja mnie tym razem zawiodła ;-)
Oo aż tak duży ze ci przesuneli termin u to na ten co ja mam haha ojoj widzę co do płci dziecko ma mamę w nosie hihi a dałaś batonik

.?
U nas z mężem dyskusja o imię dla córy .. Nadia amelia albo Lea ...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2015-04-02 o 07:15
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 07:14   #3355
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Dżem dobry
Od ktorego miesiąca mozna używać maty edukacyjne?
W sumie nie potrafie sobie przypomniec od kiedy dawalam Malego na mate. Ale chyba dopiero jak juz wyciagal raczki i probowal cos lapac. Wczesniej to w sumie nie za wiele dziecko skorzysta. Ja mialam taka z szeleszczacymi elementami,wiec tez mietosil to

Dzien dobry!
Alez mi sie wydawalo ze dzis weekend

Anevo tooo gratulacje!!! Facecik mamusi

Aliczka heh masz dowcipnisia trzymam kciuki coby pozostala dziewczynka
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 07:16   #3356
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziękuje wam bardzo
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 07:16   #3357
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Moja szwagierka juz miesięczne chyba dziecko kładla ale najlepiej już takie 3 4 miesięczne które juz się zainteresuje tymi zabaweczkami
Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Dżem dobry
Od ktorego miesiąca mozna używać maty edukacyjne?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 07:27   #3358
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Nie moge zacytowac :/
Kasperka te podbicia stop to chyba tj pisze beatrix. Ciezar ciala sie nam przesuwa. I to by sie w sumie zgadzalo,bo mi w krotkim czasie brzuch wywalilo i chyba jeszcze cialo sie nie przyzwyczailo do nowego srodka ciezkosci
Beatrix oj przykro mi,ze tak Cie poniewiera z kazdej strony. Mam nadzieje,ze odpusci jakos. Przede wszystkim zdrowiejcie z Synkiem. A co dokladnie Ci dokucza?

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Sugar a Twoja przyjaciolka moze wakacje sobie zrobi a DE? . Moja sie zaoferowala,ze wezmie w sierpniu opcje pracy z domu i przyjedzie tydzien przed porodem. Tym spodobem nie bedziemy musieli tesciowej o to prosic ))).
Co do imion. Akurat nie moje klimaty,ale patrzylabym na odmiane. Potem czesto nie wiadomo jak powiedziec np. Oddaj Lei zabawke? W sensie rozumiesz co mam na mysli . Sa imiona ktore przysparzaja klopotow przy odmianie.
Dlugo mi sie podobal Iwo,ale odmiana " z Iwonem/Iwonowi" jest dla mnie okropna. Choc duzo osob nie wie,ze tak to brzmi i mowia(blednie) z Iwem.
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 07:43   #3359
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej hoo
Ja dziś,musze lecieć na świąteczne zakupy, bo później mam plany aż do soboty a jak się ludzie rzucą to nic nam nie zostanie
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 08:06   #3360
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Swoja droga podoba mi sie podejście korwina mikke: KOBIETA POWINNA PRACOWAC JEŻELI TEGO CHCE, A NIE DLATEGO ZE MUSI. MEZCZYZNA POWINIEN ZAPEWNIC SWOJA PENSJA ROZINIE GODNE ŻYCIE
A mi nie do końca, bo za tym stoi cała filozofia Mikkego, czyli generalnie, że miejsce kobiety jest w domu przy dziecku i pierogach
Poprawiłabym to o tyle, że w rodzinie jedna pensja powinna wystarczyć na godne życie - niezależnie od tego, kto w tym domu zostaje

roxana, śliczności
A w ogóle kupiłaś bodziaka w rybki, w którym zakochał się Bartek i powiedział, że jak będzie córa, to jej kupi
Nie muszą być w złym stanie - moja koleżanka sprzedawała podobny zestaw za 700, a fotelik jeszcze na gwarancji - ale chciała się szybko pozbyć, bo zmieniali mieszkanie.
Co do kasy
Bujaczek do mnie nie przemawia - wolę coś co jest niżej podłogi, bo bałabym się, że Mały Wij z niego zleci. Maty fajne, chociaż druga wg. mnie lepsza - nie ma tego plastikowego, różowego czegosia czym się bawi mała. W ogóle mata im bardziej miękka tym lepiej - zabawki wiszące mogą sobie być z plastiku, ale wszystko to, na czym Maluch leży i przez co się turla powinno być wg., mnie miękkie.

Ambiwalentna
gratuluję Synka no i wozu
Tymek super, Olaf też bardzo ładny, ale zdrobnienie Olafek mi się strasznie nie podoba
Nie kupiłabym używanego fotelika od osoby, której nie znam Super, że masz po Borysku - wiesz co się z nim działo
Podoba mi się jak kombinujesz z pokoikiem

kasperka, kurcze, jakoś do mnie ten wózek nie mówi - nie moja estetyka - ale jeśli miałabym wybierać, to ten z błękitem nr 3
Czerni bym się tylko bała ze względu na nagrzewanie się wozu, ale jeśli ma jakieś sensowne siatki, to spoko

moniska gratuluję zaliczenia

Nicole, u mnie też rodzice i teściowie psioczyli i marudzili, ale w końcu stanęło na tym, że fundnęli wóz - a mieliśmy kupować sami Tez kupowaliśmy z myślą o drugim dzieciu, wiec zależało nam na dobrym i wytrzymałym wozie.
Za to teraz mocno dumam nad używaną dostawką, ale ceny są kosmiczne... za stówę więcej mogę mieć nówkę

ankaaa
... fotki

mms może pogadajcie sami z kuzynką, bo z teściową raczej bez szans na porozumienie, a po co ma Wam mieszkanie zagracać

dd1dd trzymam kciuki w takim razie, żeby na genetycznym się Maluch pokazał

Mravka, pewnie, że mogę, bo to oficjalnie dostępne dane We Wro m2 baaardzo zależy pd metrażu i położenia, ale mogę Ci napisać na przykładzie moich. To są ceny za mieszkania poza centrum, ale w dobrze skomunikowanej części miasta. Pewnie coś się jeszcze znegocjuje... mam nadzieję
- 66,5 m2, ogródek 124m2, miejsce w garażu podziemnym, komórka murowana 4,5m2 za 373 850;
- 63 m2, ogródek 40m2, garaż, komórka 2m2 za 342 340;
- 64,7m2; ogródek 140m2, miejsce postojowe, komórka do zabudowania za 350 000 plus miejsce, które nie wiadomo ile;
- 84,41m2, ogródek 101m2, miejsce postojowe w cenie, komórka do zabudowania za 369 000.
Pierwsze w budynku wielorodzinnym trzykondygnacyjnym, pozostałe w zabudowie jednorodzinnej dwumieszkaniowej.
Zazdroszczę spotkania z psiapsiółą

Anevo, super
Gratuluję wizyty i Malucha

Aliczka, z przebojami wizyta Ale chłopaki fajne są

sandeo, od kiedy maluch się nią zainteresuje Ja swojego puszczałam jak zaczął główkę trzymać, bo strasznie nie chciał na brzuszku leżeć, a na macie miał przed nosem słonia, którym był żywo zainteresowany, więc i brzuszek nie przeszkadzał


No i wyjaśniło się co z Żukiem - bakteria E.Coli w moczu i antybiotyk Ale przynajmniej wiemy co jest grane.
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.