Nowy podkład rozświetlający Lirene!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 13:51   #31
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Ten wygładzająco-matujący City Matt zgłosiłam do KWC... to chyba rzeczywiście nowa wersja fluidu, który tu wielu osobom pasował i został wycofany. Wklejam jego zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg city_mat_b.jpg (34,9 KB, 89 załadowań)
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 16:12   #32
wiolka36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez MagJa
I tak właśnie jest, a przynajmniej najjaśniejszy z Erisa jest dużo jaśniejszy niż z Oceanica. Podkłady Oceanica mogłabym dalej kupować, gdyby nie fakt, że od dawien dawna nie miałam tak opalonej twarzy, żeby ta ich kość słoniowa mi pasowała. Pasowała idealnie, gdy podkłady wyszły na rynek, ale od tamtego czasu prawie się nie opalam i moja cera zrobiła się za jasna
Ja równiez używałam rozświetlającego podkładu Oceanica kość słoniowa i był strasznie ciemny chociaż niby najjaśniejszy, następny w "kolejce" miód był okropnie żółty, kolory nieudane i niewtapiające sie w odcień cery, czułam na sobie okropną maskę. Wrociłam wtedy do Oriflame nawilżającego ( sucha skora) beige natural, kolorek cudowny, teraz czekam na nowa dostawę, tylko podobno go zmienili i już sie boję... Gdybym nie czekała na podkładzik z Oriflame to już na pewno nowy Lirene rozświetlający leżałby w mojej kosmetyczce...
wiolka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 19:17   #33
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez Sathi
po takich recenzjach koniecznie musze ten podkład wypróbować, ale może Hexxane najpierw poczekam aż Ty wypróbujesz

O Ty bestyjko.....poki co musze dojrzec ten podklad u siebie w miescie
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 19:21   #34
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez wiolka36
Ja równiez używałam rozświetlającego podkładu Oceanica kość słoniowa i był strasznie ciemny chociaż niby najjaśniejszy, następny w "kolejce" miód był okropnie żółty, kolory nieudane i niewtapiające sie w odcień cery, czułam na sobie okropną maskę. Wrociłam wtedy do Oriflame nawilżającego ( sucha skora) beige natural, kolorek cudowny, teraz czekam na nowa dostawę, tylko podobno go zmienili i już sie boję... Gdybym nie czekała na podkładzik z Oriflame to już na pewno nowy Lirene rozświetlający leżałby w mojej kosmetyczce...

Kolory Oceanica faktycznie sa niezbyt trafione chociaz o dziwo mnie pasuje kosc sloniowa-chociaz okreslenie koloru to tylko w nazwie pozostaje,bo osoba,ktora tak okreslia ten kolor ma chyba problem z rozroznianiem odcieni,ale to szczegol
Ciekawa jestem jak wyglada paleta kolorow Lirene pod katem uzytecznosci,zagladalam jedynie do ich sklepu on line ale obejrzenie kolorow na monitorze komputera to niestety nie to samo,co w realu
Bede z niecierpliwoscia czekac na Wasze doniesienia
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 09:12   #35
wiolka36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Kolory Oceanica faktycznie sa niezbyt trafione chociaz o dziwo mnie pasuje kosc sloniowa-chociaz okreslenie koloru to tylko w nazwie pozostaje,bo osoba,ktora tak okreslia ten kolor ma chyba problem z rozroznianiem odcieni,ale to szczegol
Ciekawa jestem jak wyglada paleta kolorow Lirene pod katem uzytecznosci,zagladalam jedynie do ich sklepu on line ale obejrzenie kolorow na monitorze komputera to niestety nie to samo,co w realu
Bede z niecierpliwoscia czekac na Wasze doniesienia
Nie wiem jak te nowe pudry Lirene, ale dawny kolorek naturalny erisa był nawet, nawet udany.
wiolka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:55   #36
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Dziewczyny, no i jak?
Kupiła juz któraś Lirene?Chodzi mi o ten rozświetlający, Dream matte mi sie kończy i nie wiem czy znów mam go kupić czy spróbować tego Lirene, prosze o opinie.

Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:44   #37
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Dziewczyny, no i jak?
Kupiła juz któraś Lirene?Chodzi mi o ten rozświetlający, Dream matte mi sie kończy i nie wiem czy znów mam go kupić czy spróbować tego Lirene, prosze o opinie.


Kupilam dzisiaj bo przeciez nie doczekalabym sie na opinie
a tak powaznie to konczy sie moj ukochany Revlon Skinlights i stwierdzilam,ze zaryzykuje,konsystencja podoba mi sie,faktycznie subtelnie rozswietla a w sloncu i swietle dziennym twarz ladnie promienieje.Tyle na dzis,reszta relacji w miare uzywania,chociaz wydaje mi sie,ze bede zadowolona z tego zakupu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 14:48   #38
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Kupilam dzisiaj bo przeciez nie doczekalabym sie na opinie
a tak powaznie to konczy sie moj ukochany Revlon Skinlights i stwierdzilam,ze zaryzykuje,konsystencja podoba mi sie,faktycznie subtelnie rozswietla a w sloncu i swietle dziennym twarz ladnie promienieje.Tyle na dzis,reszta relacji w miare uzywania,chociaz wydaje mi sie,ze bede zadowolona z tego zakupu
Gdzie dokladnie w Cz-wie go kupilas?Bo ja tez zamierzam)
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 15:33   #39
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Kupilam dzisiaj bo przeciez nie doczekalabym sie na opinie
a tak powaznie to konczy sie moj ukochany Revlon Skinlights i stwierdzilam,ze zaryzykuje,konsystencja podoba mi sie,faktycznie subtelnie rozswietla a w sloncu i swietle dziennym twarz ladnie promienieje.Tyle na dzis,reszta relacji w miare uzywania,chociaz wydaje mi sie,ze bede zadowolona z tego zakupu
A czy dobrze kryje niespodzianki?
I który odcień kupiłaś?
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 15:53   #40
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

[QUOTE=Nicość]Gdzie dokladnie w Cz-wie go kupilas?Bo ja tez zamierzam)[/QUO

Na Placu Czerwonym jest tam duze kosmetyczne stoisko prowadzone przez same kobiety,na pewno znajdzieszbo to jedyne tej wielkosci z wyborem kosmetykow z roznych polek
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 15:58   #41
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez Seagirl
A czy dobrze kryje niespodzianki?
I który odcień kupiłaś?
Mam odcien 107 beżowy,z kryciem niespodzianek trudno mi powiedziec bo nie mam takowych jak narazie a i tak zawsze korzytsam z korektora.Jednak wnioskujac po Revlonie,ktory jest srednio kryjacy to pewnie 100% nie zakryje sam w sobie niespodzianek na twarzy.
To kwestia indywidualnego doboru,na pewno nie jest takie DMM Maybelline bo to zupelnie inny podklad,wiec najlepiej jak okreslisz czego oczekujesz od podkladu
Dla mnie numerem 1 jest Revlon Colorstay jezeli chodzi o krycie niespodzianek i matowe wykonczenie;jednak chcac uzyskac naturalny efekt i zakrycie tylko niespodzianek to wlasnie laczylam oba te podklady+korektor.
Mam nadzieje,ze chociaz nieco pomoglam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 16:10   #42
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

[QUOTE=Hexxana]
Cytat:
Napisane przez Nicość
Gdzie dokladnie w Cz-wie go kupilas?Bo ja tez zamierzam)[/QUO

Na Placu Czerwonym jest tam duze kosmetyczne stoisko prowadzone przez same kobiety,na pewno znajdzieszbo to jedyne tej wielkosci z wyborem kosmetykow z roznych polek
Market na Czerwonym znaczy sięDzieki,jutro sie tam zjawiepozdrawiam
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:19   #43
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

[QUOTE=Nicość]
Cytat:
Napisane przez Hexxana
Market na Czerwonym znaczy sięDzieki,jutro sie tam zjawiepozdrawiam

Masz racjeMarket na Czerwonym ale to miejsce caly czas kojarzy mi sie z pierwotna nazwa
Panie maja testery wiec wolaj od razu o nie,bo jakos niezbyt chetnie je wyciagalybedziesz mogla zobaczyc wszystkie koloryPowodzenia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 18:23   #44
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

czy taki roswietlajacy podklad nadaje sie do cery mieszanej sklonnej do blyszczenia sie w strefie T ?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 18:52   #45
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Kupiłam rozświetlający, żeby idąc po gazetę albo na pilates nie malować się podkładem powyżej 100 PLN, a jak wyrównam koloryt, to się lepiej czuję.
Nie jest ciężki, nie przetłuszcza dodatkowo skóry, ale tez jej nie nawilża - mam przetłuszczajacą się odwodnioną i wrażliwą.
Rozswietla przyzwoicie, ale przy Kanebo to się oczywiście moze schować - wszystkich moich blizenek potrądzikowych nie kamufluje jak w/wym.
Przypomnial mi czasy, kiedy podkładem miałam usmarowaną nie tylko twarz - przytuliłam się do TŻ-ta i ze zdziwieniem zobaczyłam odbicie policzka na jego koszulce
Odcienie - miesiąc temu były tylko cztery. najjasniejszy "naturalny/104" nie jest dla bladolicych. Dzięki drobinkom przy określonym oswietleniu i kolorze bluzki jest w miare ok, ale przy nieodpowiednim oświetleniu i kolorze robi się solaryjna tandeta.
a poza tym jak zaczęłam używać tego podkładu i żelu do mycia buzi równiez Lirene, to dopadły mnie okropne wypryski i mordka zaczęła palić, jak po alkoholu i gorących tańcach albo ze wstydu. Może to przypadek, a może nie - będę musiała wkleic składy obu kosmetyków (a ten podkład ma bardzo długi skład) na biochemii urody i zapytać Basię.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 19:03   #46
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

skleroza nie boli - rozświetlający Lirene ciężko się zmywa. Full make-up na bazie Kanebo zmywam 3-4 wacikami nasączonymi płynem micelarnym Vichy, a przy tym i 5. nie jest biały. Dziwne jak na podkład, który przechodzi na ubrania. Ale to by wyjaśniało wysyp niespodzianek na buzi.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 11:39   #47
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Fakt,ze podklad dlugo sie zmywajednak zauwazylam,ze nie sciera sie i nie odbija na ubraniach,nakladam go na baze pod makijaz lub na lotion Revlonu;jezeli chodzi o niespodzianki na twarzy to narazie ich nie posiadam....ale wiem,ze juz kolejny raz go nie kupie i wroce do ukochanego Skinlights Revlonu.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 07:28   #48
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Ja też kupiłam rozświetlający i narazie nie mogę się przekonać. Mam odcień 104 - naturalny - i kolor jest trafiony. Ale z kryciem niespodzianek to już gorzej - mam wrażenie, że on mi podkreślił wszystkie niedoskonałości i zamiast wygładzić cerę wydobył na światło dzienne wszystkie moje niespodzianki i jakoś ją "zbruździł". Bardzo też podkreślił rozszerzone pory. Więc zaczęłam się zastanawiać kto powinien stosować fluidy rozświetlające, bo może u mnie to jest kwestia wieku? Chociaż kiedyś czytałam, że właśnie rozświetlających fluidów używa się, żeby zamaskować zmarszczki i pory, bo rozświetlenie powinno dać wizualnie wrażenie gładkiej skóry - ale może coś pokręciłam? A pani w sklepie polecała mi właśnie ten i mówiła że klientki bardzo go sobie chwalą. Już nawet myślę, czy nie będę chciała się wymienić na coś innego ...
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 14:02   #49
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Ja niedawno kupiłam sobie też ten podkład ale matujący i jak dla mnie jest to świetny kosmetyk, tylko ja mam taką buzie że nie potrzeba mi krycia, mam raczej gładką cere, ale jak czasem coś wyskoczy to i ten podkład dobrze mi to pokrywa, długo matuje, pewnie jak mi sie skończy to wróce do niego
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 22:33   #50
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez aferka
Ja też kupiłam rozświetlający i narazie nie mogę się przekonać. Mam odcień 104 - naturalny - i kolor jest trafiony. Ale z kryciem niespodzianek to już gorzej - mam wrażenie, że on mi podkreślił wszystkie niedoskonałości i zamiast wygładzić cerę wydobył na światło dzienne wszystkie moje niespodzianki i jakoś ją "zbruździł". Bardzo też podkreślił rozszerzone pory. Więc zaczęłam się zastanawiać kto powinien stosować fluidy rozświetlające, bo może u mnie to jest kwestia wieku? Chociaż kiedyś czytałam, że właśnie rozświetlających fluidów używa się, żeby zamaskować zmarszczki i pory, bo rozświetlenie powinno dać wizualnie wrażenie gładkiej skóry - ale może coś pokręciłam? A pani w sklepie polecała mi właśnie ten i mówiła że klientki bardzo go sobie chwalą. Już nawet myślę, czy nie będę chciała się wymienić na coś innego ...

Przyznam sie szczerze,ze szukalam tanszej alternartwy dla Revlonu ale.....zawiodlam sie,chociaz generalnie ten podklad nie jest zly to daleko mu do takiego efektu jaki daje podklad z serii Skinlights.
Moze go jakos zmecze albo uda sie wymienic ale jak narazie lezy bezuzytecznie a ja mam nauczke za spontaniczne zakupy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 06:17   #51
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Cytat:
Napisane przez MagJa
Podkłady Oceanica mogłabym dalej kupować, gdyby nie fakt, że od dawien dawna nie miałam tak opalonej twarzy, żeby ta ich kość słoniowa mi pasowała. Pasowała idealnie, gdy podkłady wyszły na rynek, ale od tamtego czasu prawie się nie opalam i moja cera zrobiła się za jasna
ja tez miałam podkłady Oceanica, miałam 2 kolory jeden najjaśniejszy i jeszcze chyba miód a oba wyglądały dośc podobnie
dzieki wizażowi udało mi sie zdobyc rozświetlajacy Nivea i bardzo go sobie chwale, zastanawiałam sie też nad tym, bo cena zachecająca do zakupu, ale ostatecznie nie zdecydowałam sie na kupno, na targowisku upolowałam City Matt kolor naturalny i ten mi pasuje, jest dość jasny,ladnie matuje, co przy mojej mieszanej cerze to duże osiągniecie
może ktoś miał zarówno rozświetlający Nivea i ten Erisu, bo jeśli skończy mi się Nivea będę musiała kupic coś co jest dostepne u nas z Nivea mam kolor 93
ma ktoś mozliwość poróbnania obu?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 19:48   #52
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

miałam rozświetlający AA i mi podpasował zarówno konsystencją jak i efektem,ale na dzień dzisiejszy jest trochę za ciemny i zastanawiam się nad Lirene,dużo różni się od AA pod względem krycia bo tamten kryje nawet ?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 11:06   #53
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Nowy podkład rozświetlający Lirene!!

Czy ten podkład nadaje się do suchej cery?? Bo niektóre dziewczyny pisały, że ten podkład matuje...
A moze ktoś używał podkładu kryjącego z Sorayi i ma porównanie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.