Nowe ciuszki....? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-06, 12:45   #1
Lilka19***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 110

Nowe ciuszki....?


Dziewczyny a ja mam pytanko: jak czesto sprawiacie sobie nowe ciuszki? Kilka razy w miesiacu macie cos nowego? Jak to jest?
Lilka19*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 13:16   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Nowe ciuszki....?

sorrki ale nie wydaje ci sie ,ze tego typu pytania sa z serii czy tusz do rzęs może lezeć w kosmetyczce czy raczej powinnien stac zwrócony napisem na południe?
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 13:27   #3
Lilka19***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 110
Re: Nowe ciuszki....?

Nie,nie wydaje mi sie.
Lilka19*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 13:36   #4
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: Nowe ciuszki....?

Hmm, ja rzadko sobie cos kupuje, ale czesto przegladam i ze tak powiem napalam sie na jakies fajne ciuszki, pozniej mi to mija i tak w kolko. Kupuje zazwyczaj jak juz faktycznie mam dosc swoich codziennych rzeczy. Ale bywa tez tak, ze jak sie napale jak szczerbaty na suchary to wtedy kupuje ze 3 lub 4 nowosci a pozniej skrupulatnie licze dni do ostatniego Ostatnio sprawilam sobie super bluzeczke z mieciuskiego materialu, w kolorze jasny roz (pudrowy)dekolt w lodeczke regulowany sznureczkami no i ma cos co lubie - rozszerzane rekawki. Piknie komponuje sie z blue jeans biodrowki
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 13:40   #5
Lilka19***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 110
Re: Nowe ciuszki....?

Jak widac ktos sie jednak wypowiedzial na moje pytanko.Moglas ominac moje pytanko jesli Ci sie nie spodobalo a nie odpowiadac .Ja nie krytykuje innych pytan.
Lilka19*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 13:48   #6
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Nowe ciuszki....?

Ja kupuje cos wtedy kiedy mam pieniadze . Czyli rzadko .
Zdarzaja sie miesiace kiedy kupie kilka ciuszkow... Ale sa tez takie kiedy nie kupie nic. Naprawde trudno tutaj o regułe.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 14:01   #7
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: Nowe ciuszki....?

Ja tak jak Ines , ale najczęściej wyruszam na podboje sklepowe jak się zmienia pora roku. Na jesiennych wojażach już byłam . Kupiłam sobie płaszczyk, spodenki, sweterek. I od razu mi lepiej.
A tak wogóle, to baaaardzo lubie nawet maluślkimi zakupami poprawiać sobie humor i często kupuję duperelki - dla duszy.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-06, 14:49   #8
aniulek
Raczkowanie
 
Avatar aniulek
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 116
Re: Nowe ciuszki....?

Mam dokładnie tak samo wiadomo kwestia funduszy Są takie miesiące że kupuję kilka ciuszków są takie kiedy nic nie kupuję
Ania napisała:
Ale bywa tez tak, ze jak sie napale jak szczerbaty na suchary to wtedy kupuje ze 3 lub 4 nowosci a pozniej skrupulatnie licze dni do ostatniego
Dokładnie mam tak samo
aniulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 15:07   #9
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Nowe ciuszki....?

U mnie różnie, zależy co kupuje. Staram się omijać sklepy, bo wtedy mogę kupić mniej, a wydam więcej, a na bazarku rzeczy są tańsze i nawet jak się rozciągną, to nie będę musiała nosić w kółko tego samego
Najrzadziej kupuje kurtki na jesień i zimę - raz na parę lat - po prostu nie mam większej potrzeby :P
Podobnie jest z butami, nie mam w szafach 50 par jak pani Horodyńska ale z 5-6, poza tym nienawidze kupować butów, nigdy nie są takie jakie mi się marzą

Spodnie szyje mi mama, więc kupuje tylko materiał, to się nazywa oszczędność

Uwielbiam swetry , zaopatrzam się w lumpeksach, za 50 zeta mam 4 nowe swetry na jesień i zimę .
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 16:20   #10
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Nowe ciuszki....?

Kupuje gdy odczuwam potrzebe, czasem sie na cos napale albo kupuje pod wplywem impulsu. Na pewno nie ma zadnej regularnosci w mych zakupach.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 16:29   #11
dakota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
Re: Nowe ciuszki....?

Ja sobie kupuje drobne ciuszki często , ale poważniejsze to rzadziej
dakota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-06, 19:04   #12
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Nowe ciuszki....?

ja czasami kupuję koszulki, bluzeczki po cenach okazyjnych lub sklepach fabrycznych, jak cos mi wpadnie w oko to biorę. dotyczy to głownie koszulek, bluzeczek Ale nie posiadam kilku zimowych kurtek czy płaszczy.
A dziś własnie kupiłam w reservedzie spodnie sztruksowe, bezowe, z kieszonkami z tyłu przykrytymi patkami.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 19:33   #13
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Nowe ciuszki....?

U mnie też nie ma reguły.Zazwyczaj kupuje jakieś rzeczy jak mam pieniądze.Dlatego też jak już coś kupuje to rzeczy proste,eleganckie,czasem sportowe, które są zawsze na czasie i nie wychodzą z mody + jakieś modne dodatki w stylu paska, apaszki, fajnej biżuterii (sztucznej oczywiście).
Zakupy typu buty dokonuje 2,3 razy w roku, zależy od potrzeby.Kurtki zimowe kupuje raz na 2,3 lata, a tzw. przejściówki raz na rok.
Ostatnio to właśnie we wrześniu nieźle się obłowiłam.Zarobiłam troche pieniążków i postanowiłam sobie sprawić wyprawke na sezon jesienno-zimowy w postaci spodni,sweterków, golfów.Teraz oszczędzam na kozaki.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 20:27   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Nowe ciuszki....?

Kupowanie ubrań to jedna z najbardziej znienawidzonych przez mnie czynności. Wolę już stać w kolejce po Bożonarodzeniowego karpia, przynajmniej mogę sobie spokojnie ksiązkę poczytać! Nie lubię sklepów, tłumów ludzi, nigdy nei mam czasu, zawsze ogarnia mnie stres, jak myślę że kupię coś co kosztuje bardzo dużo, a potem bedzie to leżeć i się kurzyć... Ze już nie wspomnę o rozbieraniu się, przymierzaniu, brrr...

Jak już idę po zakupy, staram się kupić więcej, żeby mieć z głowy. Tydzień temu poszłam z siostrulą, kupiłam sobie buty, 2 pary spodni, sweter, dla młodej tez spodnie i dwa sweterki. Wpadł mi w oko piękny jesienny płaszczyk, ale fundusze już na razie na ten miesiąc wyczerpane

Naprawdę kocham kupować buty niestety mam ich nieprzyzwoitą ilość, bo w zasadzie często je kupuję... przedostatnią parę nabyłam tuż przed kinem, mieliśmy już bilety i chwilkę czasu i wstąpliśmy do przydrożnego salonu - właściwie to M. miał sobie buty kupić, ale kupiłam ja
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 20:28   #15
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Nowe ciuszki....?

Ja kupuję jak mam ochotę. Wejde do sklepu, coś mi sie spodoba i jest nierogie to kupuję. Zdarza się to nawet kilka razy w miesiącu. A czasami raz na 2 miesiace.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 20:48   #16
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Nowe ciuszki....?

Smoczyca napisał(a):
> Kupowanie ubrań to jedna z najbardziej znienawidzonych przez mnie czynności.

Jezuuu, to tak jak ja NIENAWIDZE kupowac ubran. Z wstydem przyznaje, ze czesto zakupy robi mi mama w moim towrzystwie, i wtedy po prostu musze sie zdecydowac (mama jest tu sila nie tyle finansowa, ale sprawcza). Normalnie omijam sklepy z ciuchami szerokim lukiem. Nie lubie cen ubran, ani tego, ze wystarczy jedna plama i juz ich nie mozna zalozyc. Nie lubie, jak sie w domu okazuje, ze do niczego nie pasuja. Nie lubie, jak sie nie mieszcza w szafie. Ogolnie ble. Lubie za to wyprzedaze Chyba mam weza w kieszeni na ubrania (ale odbijam sobie na ksometykach, heh).
Chociaz, heheheh, widzialam ostatnio dwie pary pieknych spodni w Foxxie, i od kilku dni nosze sie z zamiarem uplynnienia tam gotowki . Ehh, kobiety...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 23:08   #17
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Nowe ciuszki....?

To ja mam odwrotnie bardzo lubię robić zakupy różne nie tylko ciuchowe jestem konkretna i zdecydowana, wiem czego chcę i nie daję się skusić na coś czego nie chcę, bo np. coś bardzo wpadło mi w oko choć wiem, że tego nigdy nie założę nie jestem wałęsającą się po sklepie klientką, raczej idę jak burza kupuję różnie. Zazwyczaj przy zmianach pór roku lub na jakieś okazje, ale idąc na zakupy wolę zrobić jedne większe zakupy niż kilka mniejszych.
Ceny są dla mnie drugorzędną sprawą, raczej coś musi mi się podobać i być dobre gatunkowo, ale oczywiście w tym wszystkim musi być zachowany rozsądek.
Nie mam jakiejś reguły typu: dwa swetry jednego m-ca, a drugiego dwie pary spodni, więc nie wiem, jak często coś kupuję i ile rzeczy np. miesięcznie, bo to bywa różnie, chociażby dlatego, że coś nie spodobało mi się na danych zakupach.
Kupuję też mojej Mamie

Kurczę chyba mogę nawet powiedzieć, że to kocham ale zakupoholiczką nie jestem po prostu polowanie na ciuchy jest dla mnie pewną formą rozrywki połączonej z satysfakcją jak się uda kupić coś fajowego
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 07:52   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Nowe ciuszki....?

Iwonko! Mam tak samo jak Ty.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 09:03   #19
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: Nowe ciuszki....?

ostatnio kupuje duzo bo cala szafa do wymiany z powodu zmiany mojego rozmiaru w czerwcu kurteczka dzinsowa, dzinsy,koszulka, sukienka na wieczor, ubranko tzw. wyjsciowe, torebka, buty...Lubie wyprzedaze dlatego w lipcu i sierpniu kupilam sukienke, kurtke przejsciowa, buty, spodnice, bluzke i buty. We wrzesniu kolejne buty i bluzke a w tym miesiacu plaszczyk na zime , spodniczke i 2 sweterki. I jeszcze wpadl mi w oko jeden sweterek...ehhh Ale nie kupuje drogich ubran, jak napisalam , lubie wyprzedaze, sklepyy z koncowkami kolekcji gdzie mozna kupic swietne ciuszki dobrej jakosci za male pieniadze, np. bluzki za 25 czy sukienki za 20 ale zdarzy sie ze sukienka za 190, z dobrych materialow. Zanim cos kupie, sprawdze czy 2 sklepy dalej to samo nie ma innej ceny...ostatnio kupowalam buty, kupilam za 75 zl a innym miejscu te same kosztowaly 175
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-07, 23:50   #20
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: Nowe ciuszki....?

Ja też nie lubie chodzić, tak jak Ty Olu, po sklepach z odzieżą. Zawsze przypomina mi to polowanie, gdy patrzę na tłumy przejętych zakupami małolat, hehe
Chyba zaczynam nabierac zwyczajów mego faceta... to znaczy najlepiej by było wejść do sklepu pierwszego z brzegu i brać pierwsze buty , które mu "dobrze leżą"(wasi mężczyżni też tak mają?).
Zwyczajnie nudzi mnie to łażenie, może wyrosłam z tego , czy jak...
Za to , gdy juz coś kupię, to lubie mieć i owszem nową rzecz w szafie, ale "chodzić za nią" już mniej...
Dlatego robie zakupy hurtowo, na co wydaję zawsze spora gotówkę. Buty, spodnie, kurtka, sweter, bluzka, perfumy, etc, a po wszystkim w końcu wizyta w mojej i Piotra ulubionej kawiarni. Bo się należy
Nazywamy to "doładowaniem energii". Po zakupach zawsze dobre jedzonko sie należy.
Czasem mam wrażenie, że bardziej nas cieszy wizyta w tej ciastkarni,gdzie jest fajny klimat, niż same zakupy, hehe
Pozdrawiam
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 23:58   #21
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Nowe ciuszki....?

Cieszę się Sarenko Już myślałam, że jestem jakaś dziwna w tej dziedzinie generalnie czuję się z tym moim podejściem do zakupów, jak prawdziwa kobieta choć wątek męski też tu się przewija [ te polowania ]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 08:02   #22
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Nowe ciuszki....?

Iwonalodz napisał(a):
> Cieszę się Sarenko Już myślałam, że jestem jakaś dziwna w tej dziedzinie generalnie czuję się z tym moim podejściem do zakupów, jak prawdziwa kobieta choć wątek męski też tu się przewija [ te polowania ]
>

No właśnie, z jednej strony przebija typowa kobiecość [czyli sama sympatia do zakupów ] a z drugiej.. nigdy nie kupuję rzeczy, które mi się podobają, ale których nie założę; zastanawiam się do czego będzie mi "to" pasowało; wiem co mierzyć [widzę długość, szerokość gołym okiem ] wiem czego szukać i gdzie wchodzić .. to takie niekobiece
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 13:11   #23
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Nowe ciuszki....?

Iwonalodz napisał(a):

> Kurczę chyba mogę nawet powiedzieć, że to kocham ale zakupoholiczką nie jestem po prostu polowanie na ciuchy jest dla mnie pewną formą rozrywki połączonej z satysfakcją jak się uda kupić coś fajowego
>

Ja mam podobnie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.