W świetnej formie: ćwicz z Mel B - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 15:43   #2041
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez susie_and_me Pokaż wiadomość
mi się podniosła i taka sexyyyy - mój mąż jest pod mega wrażeniem!

jeszcze dodatkowo polecam http://www.youtube.com/watch?v=Qu72EmblLPM
nie dość, że ładnie na pupę działa, to i nogi wysmukla, tylko trzeba rzetelnie rozciągać przy ćwiczeniu, ogólnie podobają mi się tej Pani Gosi ćwiczonka...
mi nogi wysmuklają się bardzo ładnie przy treningach na orbitreku (lekkie obciążenie) + jakieś ćwiczonka cardio w TV i bardzo dużo rozciągania!
spróbuje sobie tych ćwiczeń dla urozmaicenia

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Dokładnie Tylko trzeba pamiętać o umiarze ;p

Ja nigdy nie jadłam śniadań, w ogóle moje posiłki były tak roztrzepane , że szok.. a dzisiaj np:
8:00 śniadanie - owsianka
11:00 drugie śniadanie - malinki
14:00 obiad - warzywa + pierś z kurczaka
16:30 podwieczorek - jogurt
19:00 kolacja - marchewki ;p
i 2 litry wody

I odkąd tak co 2-3 h jem też w ogóle nie jestem głodna Wcześniej lubiłam też wieczorami w siebie nawpychać, dlatego czasem mnie jeszcze do tego ciągnie.. ale daję radę
ale to jest głodówka!! dziewczyno musisz koniecznie zacząć jeść więcej!

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Zrobilam dziś po raz pierwszy cardio z Mel B i udalo mi sie bez żadnych przerw, jestem z siebie dumna
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 16:29   #2042
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

głodówka? haha to jak i co powinnam jeść? jem tyle ile potrzebuję głodna nie chodzę nie zacznę jeść nagle 3 razy więcej niż zawsze, bo pęknę, ja mam tylko 157 wzrostu

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

gdybym pokazała zdjęcia tych rzeczy (ilość) które zjadam to byś nie powiedziała, że to głodówka ;p dzisiaj zjadłam owsiankę, jogurt+maliny, bób, jabłko, maliny, dwa wafle sonko, i jeszcze będzie bułka pełnoziarnista z serkiem wiejskim lub wędliną
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 16:58   #2043
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
głodówka? haha to jak i co powinnam jeść? jem tyle ile potrzebuję głodna nie chodzę nie zacznę jeść nagle 3 razy więcej niż zawsze, bo pęknę, ja mam tylko 157 wzrostu

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

gdybym pokazała zdjęcia tych rzeczy (ilość) które zjadam to byś nie powiedziała, że to głodówka ;p dzisiaj zjadłam owsiankę, jogurt+maliny, bób, jabłko, maliny, dwa wafle sonko, i jeszcze będzie bułka pełnoziarnista z serkiem wiejskim lub wędliną
owsianka składała się z jogurtu i malin?
uwierz mi, ale to jest głodówka. Może nie odczuwasz głodu, bo przez to, że tak mało jesz masz skurczony żołądek, ale na pewno nie dostarczasz swojemu organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych.
A ile ważysz?
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!

Edytowane przez anczysko1
Czas edycji: 2013-07-09 o 16:59
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:08   #2044
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
owsianka składała się z jogurtu i malin?
uwierz mi, ale to jest głodówka. Może nie odczuwasz głodu, bo przez to, że tak mało jesz masz skurczony żołądek, ale na pewno nie dostarczasz swojemu organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych.
A ile ważysz?
Owsianka z jogurtu i malin? skąd.. Ten jogurt to drugie śniadanie. A owsianka składa się z płatków owsianych, otrębów, suszonych owoców, migdałów, czasem świeżych owoców, mleka.. Ważę 52 kg. Ja nigdy jakoś bardzo dużo nie jadłam, widocznie mój żołądek z natury nie jest duży. Nie będę przecież w siebie wpychała na siłę

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Nie mam zamiaru się mądrować, bo tak naprawdę to wiem bardzo mało o zdrowym żywieniu.. Nie stosuję żadnej diety. Sama też nie potrafię jej sobie ułożyć. Jedynie ograniczam słodycze, fast foody itp piję 2 l wody dziennie i jem mniej więcej co 2-3 h ..

Jeszcze dodam, że mam 21 lat i ćwiczę 1-2 h dziennie ;p

Edytowane przez xHannahx
Czas edycji: 2013-07-09 o 18:10
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:40   #2045
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

ja jak widzę jadłospisy na form dietetyka, to nie mieszczą mi się one w głowie, moja mama, ani tata nawet tyle nie jedzą.

(?)
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:57   #2046
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Owsianka z jogurtu i malin? skąd.. Ten jogurt to drugie śniadanie. A owsianka składa się z płatków owsianych, otrębów, suszonych owoców, migdałów, czasem świeżych owoców, mleka.. Ważę 52 kg. Ja nigdy jakoś bardzo dużo nie jadłam, widocznie mój żołądek z natury nie jest duży. Nie będę przecież w siebie wpychała na siłę

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Nie mam zamiaru się mądrować, bo tak naprawdę to wiem bardzo mało o zdrowym żywieniu.. Nie stosuję żadnej diety. Sama też nie potrafię jej sobie ułożyć. Jedynie ograniczam słodycze, fast foody itp piję 2 l wody dziennie i jem mniej więcej co 2-3 h ..

Jeszcze dodam, że mam 21 lat i ćwiczę 1-2 h dziennie ;p
ja studiuję dietetykę jestem po 3 roku dlatego co nieco wiem na ten temat, nie zamierzam się tu mądrować, ale wydaje mi się po prostu, że tyle ćwicząc masz zwiększone zapotrzebowanie na energię i Twoje porcje nie są wystarczające, wiadomo ciężko nam tu mówić konkretniej bo nie wiemy czy zjadasz 50g malin czy 500g a to jest różnica.

Jeśli miałabyś jakieś pytania to pisz albo tutaj albo na priv, postaram się odpowiedzieć i pomóc

Cytat:
Napisane przez papryczzka Pokaż wiadomość
ja jak widzę jadłospisy na form dietetyka, to nie mieszczą mi się one w głowie, moja mama, ani tata nawet tyle nie jedzą.

(?)
bo tak naprawdę wcale nie jest łatwo pokryć w 100% swoje zapotrzebowanie, ja powinnam jeść ok. 21ookcal na dzień a jak zjem 1800kcal to już jestem z siebie zadowolona, że tyyyle udało mi się zjeść
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:25   #2047
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziewczyny mam do was pytanie. Chce schudnąć (schudłam już 15 kg, potrzebuje jeszcze 10-15 kg). Te 15 kg schudłam jeżdżąc na rowerze stacjonarnym + dieta. Potem zaczęłam biegać i doszłam do etapu w którym mogłam przebiec ~10 km. Na jakiś czas niestety wszystko porzuciłam i teraz chciałabym wrócić dodając do tego Mel B. Zastanawiam się w jakiej kolejności ćwiczyć - najpierw Mel B a potem 30-40 min biegu/roweru czy na odwrót? Tak jak mówię, zależy mi głównie na utracie wagi ale że przy bieganiu/rowerze trzeba niestety długo czekać na efekty chciałabym dołożyć właśnie jakieś ćwiczenia do tego.
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 21:33   #2048
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie. Chce schudnąć (schudłam już 15 kg, potrzebuje jeszcze 10-15 kg). Te 15 kg schudłam jeżdżąc na rowerze stacjonarnym + dieta. Potem zaczęłam biegać i doszłam do etapu w którym mogłam przebiec ~10 km. Na jakiś czas niestety wszystko porzuciłam i teraz chciałabym wrócić dodając do tego Mel B. Zastanawiam się w jakiej kolejności ćwiczyć - najpierw Mel B a potem 30-40 min biegu/roweru czy na odwrót? Tak jak mówię, zależy mi głównie na utracie wagi ale że przy bieganiu/rowerze trzeba niestety długo czekać na efekty chciałabym dołożyć właśnie jakieś ćwiczenia do tego.
ja zaczęłam ostatnio trochę biegać, ok. 30min biegnę rano póki nie jest jeszcze tak gorąco i potem jak wracam do domu to czasem robię do tego ABS, czy ćwiczenia na boczki, w zależności na co mam ochotę. Nie wiem jak to z efektami będzie bo biegam dopiero od kilku dni, ale bieg traktuję jako takie rozruszanie, przyspieszenie akcji serca.
Poza tym np filmik na nogi z Mel B jest dla mnie dosyć ciężki więc nie wiem czy dałabym rade jeszcze później biec.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:00   #2049
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Dokładnie Tylko trzeba pamiętać o umiarze ;p

Ja nigdy nie jadłam śniadań, w ogóle moje posiłki były tak roztrzepane , że szok.. a dzisiaj np:
8:00 śniadanie - owsianka
11:00 drugie śniadanie - malinki
14:00 obiad - warzywa + pierś z kurczaka
16:30 podwieczorek - jogurt
19:00 kolacja - marchewki ;p
i 2 litry wody

I odkąd tak co 2-3 h jem też w ogóle nie jestem głodna Wcześniej lubiłam też wieczorami w siebie nawpychać, dlatego czasem mnie jeszcze do tego ciągnie.. ale daję radę
o jeju jakbym zjadaął na podwieczorek jogurt a na kolacje marchewki to bym nie miała w ogóle siły na wieczorne ćwiczenia podziwiam!

ja wpierdzielam jak mały dinozaur 5 posiłków, co trzy godziny i kolacje, która jest dla mnie obiadokolacją ok 18-19 jem pełnowartościową i pozniej mam energie do ćwiczeń
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:42   #2050
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez katarzynasz Pokaż wiadomość
o jeju jakbym zjadaął na podwieczorek jogurt a na kolacje marchewki to bym nie miała w ogóle siły na wieczorne ćwiczenia podziwiam!

ja wpierdzielam jak mały dinozaur 5 posiłków, co trzy godziny i kolacje, która jest dla mnie obiadokolacją ok 18-19 jem pełnowartościową i pozniej mam energie do ćwiczeń
Jeżeli chodzi o kolację to jem różnie.. akurat w ten dzień miałam ochotę na sporą porcję marchewek ;p Natomiast wczoraj zjadłam pełnoziarniste kanapki "Kolacja musi być posiłkiem, który pozwoli przez noc przetrawić to, co zafundowaliśmy naszemu żołądkowi w ciągu całego dnia. Dlatego wieczorem radzę stawiać na lekkie sałatki, albo kanapki z dużą ilością warzyw"

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Dzisiaj byłby mój 11 dzień ćwiczeń bez przerwy.. Ale jednak zrobię przerwę. Nie lubię ich robić, bo mam wrażenie, że źle na mnie wpłyną, że cm wrócą itp bla bla bla ;p Dotarło do mnie, że odpoczynek jest bardzo ważny. Mięśnie właśnie rosną w trakcie odpoczynku.. Poza tym, wydaje mi się, że jak na półtora miesiąca ćwiczeń to mało osiągnęłam.. A może to wszystko przez to, że za dużo ćwiczę i za mało robię przerw? Przetrenowuję się i efekty są mniej widoczne.. Hm. Nie wiem.
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:15   #2051
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Wczoraj ponownie 6,4 km biegu, jakoś tak nie mogę się zabrać do ćwiczeń z Mel...
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 14:11   #2052
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Coś tam się dzieje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (75,9 KB, 124 załadowań)

Edytowane przez xHannahx
Czas edycji: 2013-07-10 o 14:30
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:39   #2053
iguuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 21
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Wczoraj ponownie 6,4 km biegu, jakoś tak nie mogę się zabrać do ćwiczeń z Mel...
no ja raz robię raz nie, a wszystko przez ten upał chyba... no i niestety w ciągu dnia dzieciaki mi nie dadzą poćwiczyć :/
takie przerywane ćwiczenie chyba nie jest najlepsze...

macie jakieś szybkie i nieskomplikowane przepisy na obiady? ja już nie wiem co ja mam jeść...
__________________
Bokwa- motywator doskonały

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
iguuana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 15:13   #2054
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Coś tam się dzieje.
Jakie ciałeczko, mmrał, nic tylko chrupać Już mi tu mów co dokładnie ćwiczyłaś codziennie! Co ile i na ile robisz przerwy?

Ja przestawiam się z ćwiczeniami na wieczór, bo gówno mi wychodzi z ćwiczeniem w upał. I dzień 40 minut z Mel B, II tylko 25.. Dziś III, ale koniec leniuchowania Dlatego przestawiam się na wieczór!
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 17:00   #2055
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Jakie ciałeczko, mmrał, nic tylko chrupać Już mi tu mów co dokładnie ćwiczyłaś codziennie! Co ile i na ile robisz przerwy?

Ja przestawiam się z ćwiczeniami na wieczór, bo gówno mi wychodzi z ćwiczeniem w upał. I dzień 40 minut z Mel B, II tylko 25.. Dziś III, ale koniec leniuchowania Dlatego przestawiam się na wieczór!
Prawie codziennie piszę tutaj co ćwiczyłam od 1.06 do tej pory zrobiłam 6 jednodniowych przerw. Z Mel B ćwiczę wszystko , plus niektóre z Tiffany np boczki, nogi i pośladki, płaski brzuch, ramiona, postawa.. . Oczywiście nie wszystko jednego dnia, chociaż zdarza mi się zrobić wszystkie ćwiczenia Mel za jednym razem. Chcę już osiągnąć wymarzoną sylwetkę... Jeszcze trochę pracy przede mną.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Jeżeli dopiero zaczęłaś ćwiczyć, to koniecznie zrób zdjęcia i pomiary i pochwal się efektami za jakiś czas!
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 17:26   #2056
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Coś tam się dzieje.
super efekty!
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 06:48   #2057
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ale cicho.. Gdzie są wszyscy? Czyżby dziewczyny zrezygnowały z ćwiczeń?
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:52   #2058
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Ale cicho.. Gdzie są wszyscy? Czyżby dziewczyny zrezygnowały z ćwiczeń?
Po pierwsze gratuluję wyników, wizualne efekty widoczne bardzo

A po drugie to prawie zgadłaś z ta rezygnacją...
Nie wiem co się dzieje ale jestem strasznie na NIE z ćwiczeniami. Już przedwczoraj jak biegałam to mi się źle biegło, bo po prostu mi się nie chciało. Wczoraj zabrałam się do ćwiczeń i już od początku kombinowałam jak skrócić ćwiczenia (sama byłam na siebie zła ale zły nastrój był silniejszy i co najgorsze to w sumie bez powodu i właśnie to jest dla mnie niezrozumiałe...). Także rozrzewkę zrobiłam w miarę uczciwie, cardio zrobiłam tylko no momentu "stojących", jak się zaczynały na macie to ja przełączyłam na ABS i po ABS-ie zakończyłam ćwiczenia... (tylko jakieś 25 min.). Może jak w sobotę się pomierzę to dostanę nowego kopa (albo co najgorsze w ogóle zrezygnuję z ćwiczeń). Sama siebie nie rozumiem, w życiu wszytko ładnie, pięknie a ja mam bliżej niezidentyfikowanego doła...
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:04   #2059
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Coś tam się dzieje.
wcięcie w tali mistrz! <3
przepraszam za pytanie ale nogi Ci tak schudły czy tak stanęłaś? bo ja się męczę ze swoimi dlatego zwracam uwage
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 09:21   #2060
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Ale cicho.. Gdzie są wszyscy? Czyżby dziewczyny zrezygnowały z ćwiczeń?
ja mam troche lenia ale zaraz mam zamiar zrobic mel B brzuch (zauwazyłam ze juz po chyba 3 tych treningach mam taki jakby gładszy brzuch i czuje ze bardziej wklesły jest ) i chyba jeszcze pośladki a pozniej za pielegnacje sie wezme mama jakas maske na cellulit kupiła wiec wyprobuje
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:33   #2061
bejbeDomi
Raczkowanie
 
Avatar bejbeDomi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Zaczelam cwiczyc 10 czerwca i jeszcze bardzo trzyma mnie zapal Nie mam ani wagi, ani miary (dopiero co na swoim wiec brakuje u mnie takich oczywistych przedmiotow) co w sumie nie pozwala mi sledzic postepu
Mysle ze kiedy skoncze 2 miesiac cwiczen to bede gotowa zeby podeslac swoje zdjecia
bejbeDomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:34   #2062
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Po pierwsze gratuluję wyników, wizualne efekty widoczne bardzo

A po drugie to prawie zgadłaś z ta rezygnacją...
Nie wiem co się dzieje ale jestem strasznie na NIE z ćwiczeniami. Już przedwczoraj jak biegałam to mi się źle biegło, bo po prostu mi się nie chciało. Wczoraj zabrałam się do ćwiczeń i już od początku kombinowałam jak skrócić ćwiczenia (sama byłam na siebie zła ale zły nastrój był silniejszy i co najgorsze to w sumie bez powodu i właśnie to jest dla mnie niezrozumiałe...). Także rozrzewkę zrobiłam w miarę uczciwie, cardio zrobiłam tylko no momentu "stojących", jak się zaczynały na macie to ja przełączyłam na ABS i po ABS-ie zakończyłam ćwiczenia... (tylko jakieś 25 min.). Może jak w sobotę się pomierzę to dostanę nowego kopa (albo co najgorsze w ogóle zrezygnuję z ćwiczeń). Sama siebie nie rozumiem, w życiu wszytko ładnie, pięknie a ja mam bliżej niezidentyfikowanego doła...
Często mam podobnie.. Niby wszystko jest ok, a ja wpadam w dół... Nie wiem czym to jest spowodowane. Strasznie denerwujące
Z ćwiczeniami też mam różnie.. Wczoraj zrobiłam przerwę i dzisiaj już nie chce mi się ćwiczyć. Ale muszę..muszę!
Mnie również częęstoo zdarza się kombinować żeby coś skrócić..i w cardio też mam złe myśli żeby skończyć po ćwiczeniach stojących hehe

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynasz Pokaż wiadomość
wcięcie w tali mistrz! <3
przepraszam za pytanie ale nogi Ci tak schudły czy tak stanęłaś? bo ja się męczę ze swoimi dlatego zwracam uwage
Nogi fakt faktem zeszczuplały, ale akurat na tym zdjęciu miałam je lekko rozstawione, a nie złączone tak jak na pierwszym
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:36   #2063
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
ja mam troche lenia ale zaraz mam zamiar zrobic mel B brzuch (zauwazyłam ze juz po chyba 3 tych treningach mam taki jakby gładszy brzuch i czuje ze bardziej wklesły jest ) i chyba jeszcze pośladki a pozniej za pielegnacje sie wezme mama jakas maske na cellulit kupiła wiec wyprobuje
na cellulit polecam peeling z kawy mielonej skóra pózniej jest taka gładziutka i jakby jedrniejsza
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:37   #2064
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Swoją drogą ja to chyba ciągle w dołku jestem .. masarka.
Kurcze, niby się cieszyłam, że kilka chłodniejszych dni będzie, bo będzie się lepiej ćwiczyło, ale jakoś nie mam większego zapału..
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:37   #2065
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja się przyznaję bez bicia, że właśnie mija tydzień przerwy od ćwiczeń Na weekend wyjechałam, a ostatnio strasznie kiepsko się czułam. Ale chyba główny powód to taki, że jak zobaczyłam swoje nowo zrobione zdjęcia znad morza, to jakoś nie byłam zachwycona. A przecież teraz 15-tego minie 5 miesięcy regularnych ćwiczeń ok 4 razy w tygodniu (pomijając obecną przerwę). Najbardziej jestem niezadowolona z nóg i brzucha- chociaż cm spadły. Zniechęciłam się. Jednak wiem, że głupotą byłoby przerwać już tyle miesięcy
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 09:39   #2066
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez katarzynasz Pokaż wiadomość
na cellulit polecam peeling z kawy mielonej skóra pózniej jest taka gładziutka i jakby jedrniejsza
oo tak, również polecam i masaż bańkami-rewelacja! Chociaż ja się przy tym strasznie męczę

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Ja się przyznaję bez bicia, że właśnie mija tydzień przerwy od ćwiczeń Na weekend wyjechałam, a ostatnio strasznie kiepsko się czułam. Ale chyba główny powód to taki, że jak zobaczyłam swoje nowo zrobione zdjęcia znad morza, to jakoś nie byłam zachwycona. A przecież teraz 15-tego minie 5 miesięcy regularnych ćwiczeń ok 4 razy w tygodniu (pomijając obecną przerwę). Najbardziej jestem niezadowolona z nóg i brzucha- chociaż cm spadły. Zniechęciłam się. Jednak wiem, że głupotą byłoby przerwać już tyle miesięcy
Nie poddawaj się!
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 10:36   #2067
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

peeling z kawy daje efekt od razu po zastosowaniu

własnie zrobilam Mel B brzuch i posladki i skalpel chodakowskiej ! jestem z siebie dumna nigdy jeszcze tak długo nie cwiczylam

Zaraz ide sie umyc zelem antycellulitowym , peelingiem antycellulitowym i masowac uda masazerem , zrobic naprzemienne natryski na uda , zrobie tą maseczka uda i posladki i brzuch a na koniec nasmaruje sie kremami atycellulitowymi ten celluit musi zniknac !
Jeszcze chciałam kupic sobie detocell ale te tabletki sa takie wielkie ja ledwo co ibuprom połkne
__________________
25.02.2012

Edytowane przez Lilly_Lilly
Czas edycji: 2013-07-11 o 10:43
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 11:59   #2068
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez katarzynasz Pokaż wiadomość
na cellulit polecam peeling z kawy mielonej skóra pózniej jest taka gładziutka i jakby jedrniejsza
Jaki jest ten przepis z tej mielonej kawy? Ja też zrezygnowałam, bo upał, miesiączka itp. Teraz jest chłodniej więc dziewczyny: od jutra startuję z pełnej pary! I dobry pomysł z tymi zdjęciami, na pewno zrobię
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:06   #2069
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Jaki jest ten przepis z tej mielonej kawy? Ja też zrezygnowałam, bo upał, miesiączka itp. Teraz jest chłodniej więc dziewczyny: od jutra startuję z pełnej pary! I dobry pomysł z tymi zdjęciami, na pewno zrobię
Jakie "od jutra" ? Od dzisiaj! ;p
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:11   #2070
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Jaki jest ten przepis z tej mielonej kawy? Ja też zrezygnowałam, bo upał, miesiączka itp. Teraz jest chłodniej więc dziewczyny: od jutra startuję z pełnej pary! I dobry pomysł z tymi zdjęciami, na pewno zrobię
ja kupuje kawe Sati o smaku czekolady wypijam a fusy zostawiam do kąpieli i póżniej peelinguje samymi fusami bez niczego

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Jakie "od jutra" ? Od dzisiaj! ;p
właśnie miałąm pisać żę żądne "od jutra" tylko od DZISIAJ, JUŻ!
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 17:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.