Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 20:17   #271
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Skoro wszyscy tak doradzają Panią Agnieszkę z En Vogue,to również prosze o namiary na Nią
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:00   #272
Agnieszka 1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 38
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A co sądzicie o fryzjerkach z Akropolu (Gdynia Chwarzno) mieszkam na tym osiedlu i zastanawiam się czy można zaryzykować i się tam wybrac.
Agnieszka 1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:26   #273
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ja zostałam stala klientka Clubu Alternative w Gdansku Glownym (Rajska 12)

oczywiscie zanim tam poszlam, przestudiowalam forum, opinie na trojmiasto.pl i postawilam na ich.
Juz przy pierwszej wizycie wiedzialam, ze tam wroce Mialam dosc dlugie wlosy do ramion. Zostaly ladnie skrocone do ucha (twarz wyglada szczuplej i ladniej) do tego rozjasnione do jasnego brazu. Ciecie super, wlosy bardzo latwo sie ukladaja, nawet nie wymagaja prostowania. Takze z czystym sumieniem ja czyli maruda jesli chodzi o fryzjerow polecam ten salon
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:21   #274
zielony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

a jakiego fryzjera polecicie dla mężczyzny w gda ?.
i jakie są tam ceny ?.
i prosił bym o adres ;d
zielony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:36   #275
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

tez polecam alternative wszyscy zachwalają moją fryzurę
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:13   #276
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A u kogo byliście w salonie Alternative? Ja strzygłam się u Kuby i w sumie to nie byłam zadowolona ;c
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:32   #277
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ja robilam farbe i strzyzenie u Asi bodajze, takiej w jasnych kreconych wlosach i bylam zadowolona tak w 75%...dosyc duza zmiana i bylam lekko w szoku ale wszyscy mowili ze bardzo dobrze dobrany kolor wydobywajacy moja urode....uhm...Piszcie jakich konkretnie fryzjerow polecacie...jesli macie jakies doswiadczenia....bo w salonach zazwyczaj pracuje ich conajmniej kilku
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 22:48   #278
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Polecam DOMINIKE ( taka sliczna blondyneczka)

Ja przez ostatni rok farbowalam sie na czarno, Dominika od razu powiedziala mi, ze powinnam powrocic do blondu, Na poczatku bylam sceptyczna, bo lubie ciemne wlosy, a w blondzie srednio sie czulam. Nie naciskala, zaczelysmy od lekkkiego rozjasnienia do sredniej czekolady i dosc mocnego ciecia. Wyszlam mega zadowlona. Wlosy nigdy wczesniej tak swietnie mi sie nie ukladaly i choc marzylam o dlugich wlosach, zaczelam doceniac te krotkie

Nastepnym razem po raz kolejny wyrazilam swoje obawy co do rozjasniania do blondu. Dominika ponownie nie naciskala, zaproponowala tylko zejscie o jeden ton. Ok zgodzilam sie, bo jej ufalam Ponownei wygladam fajnie, jednak chyba wroce do tonu ciemniejszego (tego co mi wybrala na poczatku)n bo byl rewelacyjny. Ciecie ponownie super, tym razem z przodu zostawilysmy dluzsze a z tylu krotkie

Teraz mam wizyte w styczniu i juz sie nie moge doczekac

Takze polecam goraco DOMINIKE
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:36   #279
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Dziewczyny a znacie fryzjera który jest dobry w czesaniu (studniówka)? Często ten co dobrze ścina wcale nie jest dobry w kreatywnym układaniu włosów ;p
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 22:52   #280
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez martii_czarna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie fryzjera który jest dobry w czesaniu (studniówka)? Często ten co dobrze ścina wcale nie jest dobry w kreatywnym układaniu włosów ;p
mi sie trudno wypowiedziec, gdyz z moimi wlosami duzo czesania nie bylo po scieciu
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:16   #281
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Cytat:
Napisane przez elfik5 Pokaż wiadomość
Hej!
Czy ktoś miał już okazję skorzystać z usług dość świerzego clubu fryzjerskiego Alternative w Gdańsku? Słyszałam, że panuje tam świetny clubowy klimat, pracownicy są podobno bardzo otwarci i komunikatywni, a ponadto gości raczą winkiem, kawką i innymi napojami Czy można bez obaw powierzyć tamtejszym fryzjerom swoją "głowę"? Bardzo zależy mi na profesjonalnym cięciu i doborze odpowiedniej fryzury zarówno do urody jak i rodzju włosów. Moje kłaczki to nie lada wyzwanie ( koszmar!!! ) - rzadkie, zniszczone, suche, szorstkie, połamane... Cena w zasadzie nie gra roli ale bez przesady
P.s. - Czy możecie mi zaproponować jakiegoś fryzjera z Trójmiasta, który ujarzmi moje włosy???
podbijam z pytaniem
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 20:48   #282
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Teraz za to poszukuję opini nt. salonu fryzjerskiego z ulicy Tokarskiej 6 JU-PI, który podobno cieszy się nienaganną opinią.
Ktoś coś?
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:20   #283
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
podbijam z pytaniem

No wiec, sprawdzilam, uwierzylam, polubilam To tak w skrocie
Jesli dobrze pamietam to po raz pierwszy trafilam tam ponad 1,5 roku temu. Najpierw poszlam z biegu na konsultacje, gdyz moje wlosy byly w porazajacym stanie. Ponadto, zaciagnelam ze soba TZ-ta, ktory od "x" lat mial dlugie wlosy.
Oboje umowilismy sie na wizyte do osob, ktore polecil nam szef i zarazem stylista studia - Szymon (wybral osoby, ktore podolaja wyzwaniu).
Bylam bardzo zadowolona z rezultatow i po dzis dzien korzystam tylko i wylacznie z uslug tego salonu i fryzjerki, ktora zajmuje sie moimi wlosami od samego poczatku
Klimat rzeczywiscie jest bardzo przyjazny. Osobiscie w ogole nie odczuwam, ze jestem w salonie fryzjerskim. Pracownicy sympatyczni, wygadani... i kreatywni
Wielu moich znajomych korzysta z ich uslug i podobnie jak ja twierdza, ze sa niezastapieni
Naturalnie, kazdy z moich znajomych z reguly ma "swojego" faworyta wsrod tamtejszych fryzjerow i wlasnie do nich chodza.
Ja osobiscie polecam Anete. Moja kolezanka jest zachwycona Kasia (?) natomiast masa ludzi chodzi do Szymona, dlatego tez wizyte u niego trzeba rezerwowac conajmniej miesiac wstecz. Poddalam sie jego umiejetnosciom tylko raz ale hmm... nie padlam na cyce, hehe a spodziewalam sie rewolucji
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 07:03   #284
sentient
Rozeznanie
 
Avatar sentient
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 726
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

W Alternative "przetestowałam" chyba wszystkie panie fryzjerki i ani razu nie byłam w pełni zadowolona - to za dużo skrócone włosy, to fryzura niby "modna" ale nijaka. Może jeszcze dam szansę temu salonowi, kiedy uda mi się zapisać do Szymona. Atmosfera faktycznie świetna, ale do fryzjera chodzę nie po to żeby miło pogadać przy kawce ale po to żeby mieć coś ładnego na głowie ;]

Osobiście polecam moje nowe odkrycie - salon Dariusza Degowskiego na Heweliusza. Tanio nie jest - cięcie u pana Darka kosztowało mnie 80zł (długie włosy). Ale warto było, dawno nie byłam tak zadowolona po wyjściu od fryzjera. Pierwszy raz miałam na głowie dokładnie to co chciałam (pomimo utraty tylko 3-4cm z długości, włosy nabrały idealnego kształtu). Jak widać nie trzeba skracać włosów o 10 cm aby poprawić fryzurę i nadać włosom lekkości
__________________
Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=34900032

I.Miyakke - Le Feu Light, CdG, Soir de Lune, Max Factor: FLE, 2000 Calorie
sentient jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 09:10   #285
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

A ja poszukuję fryzjerki , która pięknie i starannie wykonuje subtelne balejaże. Po wyjeździe mojej ulubionej fryzjerki do Irlandii zostałam jak taka sierotka i się błąkam po różnych zakładach i denerwują mnie ciągłe niedoróbki- a to poplamione włosy a to nierówne pasma , ostatnio zaś wyszło tak,ze długość włosów mam w pięknym złocistym odcieniu a odrost szaro- biały. Zatem pomocy- nie chcę żadnych kreatorów , stylistów bo moja fryzura jest prosta tylko normalną staranną fryzjerkę z poczuciem dobrego smaku i wyczuciem koloru -pomocy !!! .Aha- dodam,że mam długie włosy( za stanik) i poszukuję fryzjerki , która lubi i potrafi zajmować się długimi włosami no i używa dobrych preparatów-kerastase, goldwell, matrix, l'oreal. Proszę pomóżcie!
monikau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:40   #286
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ja tez scinalam wlosy u p.Asi jestem zadowlona - z tymze ja przyszlam ze zdjeciem

a teraz chce podciac wlosy bo sa juz za dlugie tak ok. 2 cm czy wiecie ile za to zaplace w Alternativie?.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 21:58   #287
Pachinko
Przyczajenie
 
Avatar Pachinko
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gda/Biały
Wiadomości: 11
GG do Pachinko
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Uwazajcie na "salon" Paula Rocialli w Galerii Baltyckiej. Fryzjerzy to jakas pomylka szczegolnie niejaka Justyna. Moze i ladnie robia paznokcie...nie wiem mam swoje ale fryzjerstwo na poziomie 5 letniego dziecka bawiacego sie nozyczkami...
nigdy nie plakalam przez fryzjera, przez ciecie owej pani nie moge patrzec w lustro...
Pachinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:10   #288
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

czesc-czy byla ktoras z was w salonie tomasza szpiec -styl na ul.ogranej w gdansku?na "trojmiescie" salon ma extra opinie i zastanawiam sie czy warto no i jakie ceny.
a ile biora w Alternative za sciecie?pozdrawiam
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:43   #289
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Dawno nikt tu nie zaglądał, ale może moje opinie pomogą komuś szukającemu

Bogna we Wrzeszczu jest mega przereklamowana. Poszłam tam zachęcona opinią przyjaciółki. Obcinała mnie pani Wiesia, która sprawiała wrażenie nadąsanej. Prawie w ogóle ze mną nie rozmawiała. Zlekceważyła to, że moje włosy lubią się kręcić i mimo, że prosiłam o cięcie wzmacniające skręt zrobiła mi fryzurę wymagającą codziennego prostowania ("wyprostujemy tylko na dzisiaj" ). Do tego czułam się jak intruz i sporo zapłaciłam. NIGDY WIĘCEJ.

W Alternativie obcinałam się u Szymona, a kiedy otworzył swój salon, poszlam za nim. Niestety tym razem nie trafił. Wracam na Rajską choć kusi mnie jeszcze ta Rumia
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 22:38   #290
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Podnoszę temacik. Chciałabym się dowiedzieć ile biorą w Alternative za ścięcie. Zazwyczaj chodzę do Trendy, bo mam tam kartę zniżkową, ale tak zachwalacie ten salon na Rajskiej, że może się tam wybiorę. Mam krótkie włosy, takie do brody - niestety . I jeszcze jedno pytanie czy znacie jakiś DOBRY salon pracujący na Lorealu? Salon obok Krewetki w Głównym (Jean Louis coś tam) odpada, byłam bardzo niezadowolona za ścięcia. Fryzjer (polecany na trójmiasto.pl) zamiast mi pomóc, zaszkodził. Moje cienkie wypadające puszące włosy (powiedziałam mu, że mam taki problem i poprosiłam o ścięcie, które polepszy wygląd fryzury) mocno wycieniował na zasadzie z przodu krótkie z tyłu długie. Do tego wyprostował - wyglądałam jak zmokła kura. Po miesiącu musiałam zrobić sobie boba, bo fryzura była nie do ogarnięcia... Za całą przyjemność zapłaciłam około 80 zł.

Edytowane przez frontin
Czas edycji: 2009-05-23 o 22:40 Powód: literówki
frontin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 15:59   #291
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Też byłam średnio zadowolona z salonu Bogna, byłam tam 3 razy, raz u jakiejś kobitki (ścięła mnie w sumie najładniej z tych trzech wizyt) i 2 razy u faceta. Miałam robioną dekoloryzację, która bardzo mało rozjaśniła moje włosy (później robiłam sama tym samym produktem i zmiana była ogromna, z bardzo ciemnego brązu to zrudziałego kurczaka:P). Obciął mi grzywkę zupełnie nie tak jak chciałam. Nie mówię, że było brzydko, ale strasznie źle się z tym czułam. Przed ścięciem powiedziałam mu dokładnie czego chce, a on i tak zrobił swoje.

Dołączam się do pytania: ile a Alternative kosztuje strzyżenie i farbowanie?
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 17:28   #292
Lillusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Hej
Mam pytanie... gdzie w trójmieście najlepiej zrobić trwałą ? Mam grube włoski do łopatek i nigdy nie robiłam sobie trwałej, ale zawsze marzyłam o takich lekkich falach Tylko po przeczytaniu wszystkich postów w tamtym temacie zaczęłam się obawiac i chce się wybrac do jakiegoś poleconego, dobrego i nie za drogiego fryzjera. Czy któraś z was robiła sobie trwałą w trójmieście ? Jeśli tak to chciałabym się dowiedziec o efekt i ile zapłaciłyście ?
Lillusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 15:01   #293
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania: ile a Alternative kosztuje strzyżenie i farbowanie?
To zależy jak długie masz włosy, płacisz za ml farby. Ja mam cienkie włosy do ramion, za farbowanie i cięcie płaciłam coś koło 130-140 złotych, nie pamiętam dokładnie. Za samo cięcie chyba ze 60 ale głowy nie dam, bo teraz mam już fajne włoski

Jak zadzwonisz i się opiszesz to Ci powiedzą dokładnie
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 16:47   #294
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
To zależy jak długie masz włosy, płacisz za ml farby. Ja mam cienkie włosy do ramion, za farbowanie i cięcie płaciłam coś koło 130-140 złotych, nie pamiętam dokładnie. Za samo cięcie chyba ze 60 ale głowy nie dam, bo teraz mam już fajne włoski

Jak zadzwonisz i się opiszesz to Ci powiedzą dokładnie
Dzięki wielkie Ja pewnie zapłacę więcej, bo mam włosy takie odrobinkę za stanik i w dość dużej ilości. I jeszcze o dekoloryzacji myślę. Po sesji jak wszystko pozaliczam to w nagrodę pójdę A jak nie pozaliczam to pójdę na pocieszenie
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 19:44   #295
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Wizyta u fryzjera to dla Ciebie przyjemność a dla mnie stres Nie lubię, jak mi ktoś gmera przy włosach, szczególnie po kilku na prawdę nieudanych wizytach...Idę do fryzjera jak już straszę ludzi na ulicach
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 07:27   #296
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Byłam ostatnio na samym lekkim strzyżeniu i zapłaciłam w Alternative 75zł. Włosy mam do łopatek. Za farbowanie i strzyżenie w lutym 2009r. zapłaciłam 175zł
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:42   #297
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

W Trendach są podobne ceny: ze zniżką studencką Panie 44 zł + 15% rabatu na farbowanie. A farbowanie zaczyna się od 120 zł (tak jest przynajmniej na stronie). Zastanawiam się nad tym Alternative. Też chciałam iść w nagrodę, jak skończę pisać mgr... Ale końca nie widać
frontin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:40   #298
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Wizyta u fryzjera to dla Ciebie przyjemność a dla mnie stres Nie lubię, jak mi ktoś gmera przy włosach, szczególnie po kilku na prawdę nieudanych wizytach...Idę do fryzjera jak już straszę ludzi na ulicach
Od roku nie byłam u fryzjera, taka to dla mnie przyjemność. Chciałabym po prostu kiedyś trafić na fryzjera, który zrobi to, o co go poproszę, zamiast urzeczywistniać swoje chore wizje :P A o tym salonie czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii więc jestem dobrej myśli
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:50   #299
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Jako nowa mieszkanka Gdańska musiałam znaleźć mojego fryzjera. Oczywiście wszystkie wątki na wizażu przestudiowane, opinie na trójmieście przeczytane. Wcześniej (chyba jakoś w marcu) byłam w Gdańsku na feriach i skorzystałam z usług salonu BOGNA. Tak, jak dziewczyny już wspomniały salon stanowczo przereklamowany. Kiedy przyszłam były obsunięcia i czekałam niecałe pół godz. na przyjęcie. Fryzjer, który robił mi włoski pofarbował je jedną farbą, tak że po wyjściu z salonu widać było moje odrosty, co prawda trochę mniej, ale mam porównanie i wiem, że nie tak powinno być. Podsumowując: średnia robota w drogim salonie, 180 zł mniej, bez zachwytów.
Moim odkryciem stał się salon DEGOWSKI, niedaleko Medisona. Pracują na Goldwellu, rewelacyjne podejście do klienta. Pani Ewa obcięła mi świetnie włosy. Co prawda straciłam sporo z długości, ale czuję się w nowej fryzurce zdecydowanie lepiej, układają się fantastycznie. Kolor dobrany świetnie. Bardzo profesjonalny salon fryzjerski. Mają we mnie stałą klientkę. Może nie najtaniej (wyszło 10 drożej niż u BOGNY), jednak humor dużo lepszy i narzeczony zadowolony Gratis dostałam mały szamponik i odżywkę Goldwella do wypróbowania. Na kolejną wizytę umówię się chyba do szefa (czeka się miesiąc). Rewelacyjnie obcina facetów =D Polecam!
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 22:07   #300
Lena 85
Raczkowanie
 
Avatar Lena 85
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 57
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Wizyta u fryzjera to dla Ciebie przyjemność a dla mnie stres Nie lubię, jak mi ktoś gmera przy włosach, szczególnie po kilku na prawdę nieudanych wizytach...Idę do fryzjera jak już straszę ludzi na ulicach
Zgadzam sie z Toba zupelnie. Tez mam krecono - falowane wlosy i zaden fryzjer w calym moim zyciu mnie nie zachwycil. Zawsze jak wyjde chce mi sie plakac. Ostatnio bylam u Szymona w zakladzie i z kolorem nawet fajnie zadzialal, ale jesli chodzi o fryzure to bez rewelacji. Nie wiem moze ja mam po prostu takie wlosy, ze nikt nie ma na nie pomyslu?
Lena 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.