Prześladują mnie...!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 18:45   #1
Hannah16
Raczkowanie
 
Avatar Hannah16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172

Prześladują mnie...!!!


...dwie liczby Jak to mozliwe? O co chodzi? Juz wyjasniam... Gdy w ciagu dnia spojrze na zegarek elektroniczny ( w komórce, w samochodzie, na kuchni, na mikrofali itp.) bedac w domu czy poza nim baardzo czesto widze godzinę z minutami 36 lub 37. Zdarza mi sie to juz od pewnego czasu, nawet kilka razy dziennie ( przed chwila tez - 19:36)
Poczatkowo nie zwracalam na to szczgolnej uwagi, ale teraz to juz sama nie wiem o co chodzi. Dodam, ze na poczatku czesto trafialam na 21:37(czyli godzine smierci Jana Pawla II), a teraz to juz rzadziej. Nie wiem co o tym myslec. Cieszyc sie, smiac, czy plakac?
Dziewczyny, dodam ze gdy powiedzialam o tym mojego TŻtowi, to od tego czasu on tez miewa to samo! Jednak czesciej widzi 37 niz 36. U mnie natomiast czesciej jesr raczej 36.
Heh, podzielilismy swoj los i dwie liczby

Co o tym sądzicie, czy powinnam udac sie z tym do jakiejs kompetentnej osoby? Wrozka to chyba przesada, nie jestem zwolenniczka odwiedzania ich.
__________________


Hannah16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:52   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez Hannah16 Pokaż wiadomość
...dwie liczby Jak to mozliwe? O co chodzi? Juz wyjasniam... Gdy w ciagu dnia spojrze na zegarek elektroniczny ( w komórce, w samochodzie, na kuchni, na mikrofali itp.) bedac w domu czy poza nim baardzo czesto widze godzinę z minutami 36 lub 37. Zdarza mi sie to juz od pewnego czasu, nawet kilka razy dziennie ( przed chwila tez - 19:36)
Poczatkowo nie zwracalam na to szczgolnej uwagi, ale teraz to juz sama nie wiem o co chodzi. Dodam, ze na poczatku czesto trafialam na 21:37(czyli godzine smierci Jana Pawla II), a teraz to juz rzadziej. Nie wiem co o tym myslec. Cieszyc sie, smiac, czy plakac?
Dziewczyny, dodam ze gdy powiedzialam o tym mojego TŻtowi, to od tego czasu on tez miewa to samo! Jednak czesciej widzi 37 niz 36. U mnie natomiast czesciej jesr raczej 36.
Heh, podzielilismy swoj los i dwie liczby

Co o tym sądzicie, czy powinnam udac sie z tym do jakiejs kompetentnej osoby? Wrozka to chyba przesada, nie jestem zwolenniczka odwiedzania ich.
Hm?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:55   #3
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Na moje "wmówiłaś" sobię tę godzinę i teraz miwolnie zerkasz na zegarek o tej porze. Hmmm, nie wiem jak to jaśniej napisać...
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:55   #4
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: Prześladują mnie...!!!

zdaje ci sie pewnie, no bo czego miałoby to byc oznaką ? nie wierze w jakies siły nadprzyrodzone, ale jak byłam mała i kolzanki powiedziały mi ze jak sie zobaczy np godz. 18.18 , 22,22 itp. to bede miała szczescie, no i pozniej cały czas je trafiałam . A tak naprawde to pewnie mi sie zdawało a innych godzin juz tak nie kodowałam w głowie
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:57   #5
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Ja natomiast ciągle trafiam na godziny typu 12:12, 23:23 itd.

Co ciekawe, zdarza się to od czasu, gdy budziłem się 3 albo 4 dni z rzędu o 07:07 myśląc "Co jest?!". Jaki z tego wniosek?

A no zwyczajnie zwracamy na to większą uwagę (Ty na XX:36 albo XX:37, ja na swoje cyferki), a gdy trafi się zupełnie normalna godzina, to tego po prostu nie pamiętamy. Ot, cała tajemnica.
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:00   #6
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Nie martw się,u mnie już norma,że akurat sprawdzam godzinę jak jest 19:39 Na początku nie zwracałam na to uwagi,a teraz śmiać mi się chce z tego jak patrzę,a tam 19:39
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:33   #7
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Prześladują mnie...!!!

też ciągle widze gdy jest 37 po ! najczęściej 21:37, codziennie ale myślę, że inne widzę równie często, a zaczęłam zwraca,ć uwagę tylko na to 37 po i dlatego wydaje się, że prześladuje mnie ta liczba
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 19:35   #8
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Ja też tak mam np z liczbą 23
Pewnie raz sobie wmówiłaś, że z tą liczbą coś nie tak, na inne nie zwracasz większej uwagi, ale jak gdziekolwiek zobaczysz tą, to sama wiesz Nie warto sie przejmować.
Często też patrzy sie na zegarek i jest 22:22 23:23 Też mnei to kiedyś zdziwiło
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:53   #9
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Ja też tak mam np z liczbą 23
Pewnie raz sobie wmówiłaś, że z tą liczbą coś nie tak, na inne nie zwracasz większej uwagi, ale jak gdziekolwiek zobaczysz tą, to sama wiesz Nie warto sie przejmować.
Często też patrzy sie na zegarek i jest 22:22 23:23 Też mnei to kiedyś zdziwiło
dokładnie tak samo myślę zwracasz uwagę po prostu na tę li8czby, dlatego WYDAJE Ci się, ze częściej je widzisz 22.22, oo tak często ją widuję
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:53   #10
pulpinia
Zadomowienie
 
Avatar pulpinia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 541
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez Hannah16 Pokaż wiadomość
...dwie liczby Jak to mozliwe? O co chodzi? Juz wyjasniam... Gdy w ciagu dnia spojrze na zegarek elektroniczny ( w komórce, w samochodzie, na kuchni, na mikrofali itp.) bedac w domu czy poza nim baardzo czesto widze godzinę z minutami 36 lub 37. Zdarza mi sie to juz od pewnego czasu, nawet kilka razy dziennie ( przed chwila tez - 19:36)
Poczatkowo nie zwracalam na to szczgolnej uwagi, ale teraz to juz sama nie wiem o co chodzi. Dodam, ze na poczatku czesto trafialam na 21:37(czyli godzine smierci Jana Pawla II), a teraz to juz rzadziej. Nie wiem co o tym myslec. Cieszyc sie, smiac, czy plakac?
Dziewczyny, dodam ze gdy powiedzialam o tym mojego TŻtowi, to od tego czasu on tez miewa to samo! Jednak czesciej widzi 37 niz 36. U mnie natomiast czesciej jesr raczej 36.
Heh, podzielilismy swoj los i dwie liczby

Co o tym sądzicie, czy powinnam udac sie z tym do jakiejs kompetentnej osoby? Wrozka to chyba przesada, nie jestem zwolenniczka odwiedzania ich.


Mam identycznie!
Budzę się w nocy, nie o innej godzinie, jak o 37.
Nastawiam budzik na 6:00, ale budzę się o 6:37.
Nie wiem z czym to jest związane, czy jet to moja obsesja.
Może zawsze patrze na zegarek, ale na tę godzinę zwracam najbardziej uwagę, tyle, że też to byłoby dziwne.
Numer mojej klatki, to... 37
__________________
♥You be my secret love and set my dreams,
I hope you think that the same ♥
pulpinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:05   #11
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Prześladują mnie...!!!

A ja bardzo często jak patrzę na zegarek to jest 15.11 nie wiem skąd to się bierze.... Dodam, że urodziłam się 15 listopada, tak mi się ostatnio skojarzyło
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 20:06   #12
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Pewnie tyko bardziej zwracasz na to uwagę
Mnie kiedyś prześladowała 11:11 Ale to były wakacje, teraz szkoła zwalczyła moją obsesje i zamiast patrzeć na zegarek, to muszę sie uczyć
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:15   #13
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez pulpinia Pokaż wiadomość
Mam identycznie!
Budzę się w nocy, nie o innej godzinie, jak o 37.
Nastawiam budzik na 6:00, ale budzę się o 6:37.
Nie wiem z czym to jest związane, czy jet to moja obsesja.
Może zawsze patrze na zegarek, ale na tę godzinę zwracam najbardziej uwagę, tyle, że też to byłoby dziwne.
Numer mojej klatki, to... 37
a buta tez 37 ?
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:15   #14
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Prześladują mnie...!!!

ja mam to samo z 16, ale nie wyjasnie dlaczego bo to nieprzyzwoite
i ostatnio mialam tez z godzina 36 i 46 ; )

no i godzinami typu 12:12 12:21 23:32

ooo 16 po
edit: na wizazu inna godzina
__________________
Vegetarian

Edytowane przez lisa009
Czas edycji: 2009-05-14 o 20:17
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:20   #15
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez Hannah16 Pokaż wiadomość
...dwie liczby Jak to mozliwe? O co chodzi? Juz wyjasniam... Gdy w ciagu dnia spojrze na zegarek elektroniczny ( w komórce, w samochodzie, na kuchni, na mikrofali itp.) bedac w domu czy poza nim baardzo czesto widze godzinę z minutami 36 lub 37. Zdarza mi sie to juz od pewnego czasu, nawet kilka razy dziennie ( przed chwila tez - 19:36)
Poczatkowo nie zwracalam na to szczgolnej uwagi, ale teraz to juz sama nie wiem o co chodzi. Dodam, ze na poczatku czesto trafialam na 21:37(czyli godzine smierci Jana Pawla II), a teraz to juz rzadziej. Nie wiem co o tym myslec. Cieszyc sie, smiac, czy plakac?
Dziewczyny, dodam ze gdy powiedzialam o tym mojego TŻtowi, to od tego czasu on tez miewa to samo! Jednak czesciej widzi 37 niz 36. U mnie natomiast czesciej jesr raczej 36.
Heh, podzielilismy swoj los i dwie liczby

Co o tym sądzicie, czy powinnam udac sie z tym do jakiejs kompetentnej osoby? Wrozka to chyba przesada, nie jestem zwolenniczka odwiedzania ich.
Autosugestia. Sila rzeczy, taka godzina jest co godzine, jesli spojrzysz na inna to pewnie nie zwrocisz uwagi.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:32   #16
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Zwracasz na to uwagę, bo sobie wmówiłaś, że to coś znaczy Gdybym Ci teraz powiedziała, że załóżmy liczba 12 to liczba szatana i jak na nią spojrzysz, to coś złego się stanie, jestem pewna, że zaczęłaby prześladować Cię liczba 12 Dowód? Twojego chłopaka zaczęła prześladować dana liczba, kiedy mu o niej powiedziałaś. Nie zawracaj sobie głowy takimi głupotkami i nie myśl o żadnych wróżkach etc.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:36   #17
pulpinia
Zadomowienie
 
Avatar pulpinia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 541
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez aneecia Pokaż wiadomość
a buta tez 37 ?
a wiesz, że tak ?

nawet nie spostrzegłam.
__________________
♥You be my secret love and set my dreams,
I hope you think that the same ♥
pulpinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:40   #18
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Jakiś czas temu miałam "pecha" i w ciagu całego dnia trafiałam na godziny np 10:10, 13:13... 21:21
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:41   #19
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Prześladują mnie...!!!

mam to samo tyle,ze mnie od dawna przesladuje liczba 7 i to doslownie wszedzie i co chwile
to raczej normalne wiec nie masz sie czym przejmowac...
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 20:47   #20
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Prześladują mnie...!!!

no swietnie, patrze godzina 46 i autorka watku z liczba 16... ;D widzialam tez dzis rejestracje KR01616 na moim osiedlu :/
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:59   #21
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu miałam "pecha" i w ciagu całego dnia trafiałam na godziny np 10:10, 13:13... 21:21
Jak sie trafia na takie godziny to znaczy, ze ktos o Tobie mysli
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:00   #22
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Też uważam, że to dlatego, że poprostu zaczełaś zwracać na to uwage.

Zaprezentuję przykład trochę z innej beki ale np ostatnio mój kupel mi powiedział, że chce sobie kupić psa beagla. Ja z początku nawet nie wiedziałam jak ten pies wygląda, ale pokazal mi fotki i tak sobie gadaliśmy o tym psie. I potem wszędzie widziałam te psy, ide na spacer - lezie beagle, jade autbusem - na kolanach u dziewczyny beagle, na czyiś fotkach na nk - beagle, nawet jak ogladalam stare zdjęcia z imprez z domówek to gdzieś sie przechadzał na nich beagle normalnie atak beaglów!

Może pomyślicie ze jestem dziwna ale to chyba podobnie mam jak wy z tymi cyferkami
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:19   #23
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Prześladują mnie...!!!

ja najczęściej patrze na zegarek to jest 22.22, 11.11 itp nic specjalnego sobie nie wmawiam:P

Edytowane przez nenowka152900
Czas edycji: 2009-05-14 o 21:22 Powód: literówka
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:21   #24
Hannah16
Raczkowanie
 
Avatar Hannah16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Czyli okazalo sie, ze sama nie jestem Co do jednej z odpowiedzi ktora sie tu pojawila - to nie patrze specjalnie na zegarek zeby bylo 36 lub 37. Po prostu mimochodem spojrze i buuum -jest! Czy sobie wmawiam? Mozliwe, ale wtedy dziala to w mojej podswiadomosci, bo nie wiaze tych liczb z moim losem.

Uwaga - 22:22 za chwile
__________________


Hannah16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:24   #25
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Jak sie trafia na takie godziny to znaczy, ze ktos o Tobie mysli
Taaak, kiedyś z koleżankami w to wierzyłyśmy. Zsynchronizowałyśmy sobie zegarki w komórkach i puszczałyśmy sobie sygnały , jak któraś trafiała na tą godzinę, żebyśmy mogły wszystkie się ucieszyć, że myśli o nas "Ten Jedyny" To były czasy...

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Też uważam, że to dlatego, że poprostu zaczełaś zwracać na to uwage.

Zaprezentuję przykład trochę z innej beki ale np ostatnio mój kupel mi powiedział, że chce sobie kupić psa beagla. Ja z początku nawet nie wiedziałam jak ten pies wygląda, ale pokazal mi fotki i tak sobie gadaliśmy o tym psie. I potem wszędzie widziałam te psy, ide na spacer - lezie beagle, jade autbusem - na kolanach u dziewczyny beagle, na czyiś fotkach na nk - beagle, nawet jak ogladalam stare zdjęcia z imprez z domówek to gdzieś sie przechadzał na nich beagle normalnie atak beaglów!

Może pomyślicie ze jestem dziwna ale to chyba podobnie mam jak wy z tymi cyferkami
Miałam to samo, kiedy kupiliśmy czerwonego poloneza. Wszędzie były czerwone polonezy! Potem, jak kupiliśmy kremowego, to nagle kremowe polonezy stały się niesamowicie popularne! A jak teraz mam Audi 80, to wszyscy rzucili się na te samochody i wszędzie je widzę...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:29   #26
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Ja też tak mam od jakiegoś czasu ze kilka razy w ciagu dnia jak spojrze na jaki kolwiek zegraek w domu czy w pracy czy w komorce albo autobusie to widze godziny 15.15 7.07 21.21 czasami nawet do 10 razy w ciagu dnia tam mam, zdarzałosie ze było tak co godzine i tak kilka godzin z rzędu i tez sie zastanawiałam skąd to się bierze
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:30   #27
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
no swietnie, patrze godzina 46 i autorka watku z liczba 16... ;D widzialam tez dzis rejestracje KR01616 na moim osiedlu :/
A co ma piernik (46) do wiatraka (16)?

Wiesz ile ja dowolnych liczb dwucyfrowych sie naogladam w trakcie dnia? No i co z tego? Wlasnie, nic...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:53   #28
Hedonia
Zadomowienie
 
Avatar Hedonia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Prześladują mnie...!!!

to mnie tak 69 .
(bez podtekstów , zwykła liczba ;p)

otwieram gazetę - 69, coś tam -69.

ale nie przywiązuję większej wagi. po prostu zwróciłam uwage na jedna z liczb i mnie przesaduje.
__________________
gdy mi jest dobrze
moja dusza mruczy.
M.Peszek

Hedonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:57   #29
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Prześladują mnie...!!!

to ja mam tak że jak spojrze przez okno,obojętnie czy to mimowolnie jak siedzę przed kompem i zerknę za okno,czy jak podlewam kwiatki czy jak wyjde na balkon-zawsze ulicą jedze autobus lini"30" i jak to wtlumaczyc? heh ja to mam szczescie:P
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:44   #30
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Prześladują mnie...!!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co ma piernik (46) do wiatraka (16)?

Wiesz ile ja dowolnych liczb dwucyfrowych sie naogladam w trakcie dnia? No i co z tego? Wlasnie, nic...
no przeciez wczesniej pisalam, ze czesto trafiam na taką godzine..
zanim cos powiesz to moze przeczytaj wczesniejsze wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez Hedonia Pokaż wiadomość
to mnie tak 69 .
(bez podtekstów , zwykła liczba ;p)

otwieram gazetę - 69, coś tam -69.

ale nie przywiązuję większej wagi. po prostu zwróciłam uwage na jedna z liczb i mnie przesaduje.
hehe wiem o co chodzi
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.