Zaginęła iwona - trójmiasto - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 23:11   #1801
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Och NEI! Jak ja nie wierzę w takie rzeczy.
ja tam wierze. mi raz z tarota babeczka powiedziala takie rzeczy o mojej przyjaciolce ktorych nawet mi nie wyjawila. gdy jej o tym powiedzialam prawie zemdlala mi z szoku.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:15   #1802
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

A co do tego czy ten chlopak jest tym chlopakiem policjantem o ktorym mowil Rutkowski to chyba ten bo tam widze jakis chyba kolega policjant mu zyczenia w komentarzach skladal (chyba ze to zbieg okolicznosci)
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:16   #1803
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Ktos temu Marcinowi na profilu napisal komentarz;"gdzie jest Iwona" ...
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:16   #1804
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Dziewczyny właśnie wysłałam maila do redakcji strony pudelek.pl prosząc o umieszczenie informacji o zaginięciu Iwony. Tam zaglądają codziennie miliony ludzi! Myślę, że powinnyśmy zrobić zmasowany atak na najczęściej odwiedzające strony! Może ktoś wykaże się ludzkim zachowaniem i pomoże. Wysyłałyście gdzieś takie prośby??!
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:17   #1805
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

I już odbywa się swoisty lincz na człowieku, który może nie mieć nic wspólnego ze sprawą. Wy pseudo detektywi od siedmiu boleści. Sprawdzanie kont na nk, analizowanie słów piosenki na profilu, ocenianie pod paru zdjęciach.
Zastanawiam się, czy na tym forum siedzą same puste nastolatki, które pierwsze co to szukają na nk i analizują po wyglądzie kto jaki jest .
Opanujcie się dzieci, trochę pokory. Wasze sto ileś tam stron bełkotliwej analizy i bawienia się w Sherlocka Holmes'a można przeżyć, ale nagonki na kogoś, komu (jeszcze?) nie postawiono zarzutów to przesada.

Zastanówcie się na ile ta sprawa wzbudza w Was ekscytację, a na ile empatię. Bo jak na razie to szukacie taniej sensacji.
Lepiej piszcie o kosmetykach, ciuszkach itd.zgodnie z przeznaczeniem tej strony, bo to na pewno lepiej Wam wychodzi.
A oskarżenia i krytyczne analizy zostawicie śledczym
Bo to co sie dzieje przechodzi już ludzkie pojęcie



cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:21   #1806
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez martii_czarna Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie wysłałam maila do redakcji strony pudelek.pl prosząc o umieszczenie informacji o zaginięciu Iwony. Tam zaglądają codziennie miliony ludzi! Myślę, że powinnyśmy zrobić zmasowany atak na najczęściej odwiedzające strony! Może ktoś wykaże się ludzkim zachowaniem i pomoże. Wysyłałyście gdzieś takie prośby??!
tak były wysyłane nie tylko na pudelka ale tez na kozaczka...zero odp.
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:22   #1807
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez It must been love Pokaż wiadomość
Ktos temu Marcinowi na profilu napisal komentarz;"gdzie jest Iwona" ...
pisalam pare postow wyzej ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 23:24   #1808
88_kasia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 379
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

na miejscu tego Marcina (gdybym była niewinna) Rutkowski miałby już sprawę w sądzie
__________________
Albo nie umiem,albo życie tak sprawiło,że o bólu nic nie powiem i ukryję wszystko-nawet miłośc... ...Daj zdrowie moim bliskim, dla mnie tylko trochę siły, może mniej poczucia winy...

UWAGA!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sjU1lK84ZfU
88_kasia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:25   #1809
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

nie jestem w stanie przesledzic wszystkich watkow,
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:29   #1810
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
I już odbywa się swoisty lincz na człowieku, który może nie mieć nic wspólnego ze sprawą. Wy pseudo detektywi od siedmiu boleści. Sprawdzanie kont na nk, analizowanie słów piosenki na profilu, ocenianie pod paru zdjęciach.
Zastanawiam się, czy na tym forum siedzą same puste nastolatki, które pierwsze co to szukają na nk i analizują po wyglądzie kto jaki jest .
Opanujcie się dzieci, trochę pokory. Wasze sto ileś tam stron bełkotliwej analizy i bawienia się w Sherlocka Holmes'a można przeżyć, ale nagonki na kogoś, komu (jeszcze?) nie postawiono zarzutów to przesada.

Zastanówcie się na ile ta sprawa wzbudza w Was ekscytację, a na ile empatię. Bo jak na razie to szukacie taniej sensacji.
Lepiej piszcie o kosmetykach, ciuszkach itd.zgodnie z przeznaczeniem tej strony, bo to na pewno lepiej Wam wychodzi.
A oskarżenia i krytyczne analizy zostawicie śledczym
Bo to co sie dzieje przechodzi już ludzkie pojęcie


po pierwsze : skąd wiesz, że komentarz dodała wizażanka ? Poczytaj też ostatnie komentarze, nie wszyscy linczują
po drugie : również czytasz ten wątek i przebywasz na tym forum, więc określenie 'puste nastolatki' to trochę strzelenie sobie samobója zawsze możesz przenieść się na temat o tipsach i rozładować emocje.
po trzecie : nie uogólniaj. Ja przykładowo nawet do nagonki nt Pana Ręcznika odnosiłam się sceptycznie, mimo że wszyscy widzieli w nim mordercę.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-08-11 o 23:31
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:30   #1811
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
tak były wysyłane nie tylko na pudelka ale tez na kozaczka...zero odp.
Co za ludzie, piszą tyle bzdur wyssanych z palca a nie mogą pomóc w takiej ważnej sprawie. Chyba tracę wiarę w ludzi...
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 23:32   #1812
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

WhiteCherry -> olej to, nie odpisuj, zignoruj, nie daj się sprowokować, tak jak to zrobiły inne użytkowniczki.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:36   #1813
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

ale swoją drogą, policjant fajny
__________________
Senso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:43   #1814
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Hmmm...przeczytałam teraz jeden z komentarzy pod filmikiem na youtubie odnośnie butów Iwony,dlaczego szła boso. Czy dlatego,że obtarła stopy (buty były pierwszy raz założone) czy dlatego,żeby móc szybciej iść?? Jak Wam się wydaje?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:46   #1815
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Hmmm...przeczytałam teraz jeden z komentarzy pod filmikiem na youtubie odnośnie butów Iwony,dlaczego szła boso. Czy dlatego,że obtarła stopy (buty były pierwszy raz założone) czy dlatego,żeby móc szybciej iść?? Jak Wam się wydaje?
po całonocnej imprezie w sumie się nie dziwię - też często mam wielką ochotę ściągnąć, ale odstrasza mnie wizja stóp brudnych jak u Tarzana
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:47   #1816
88_kasia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 379
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Hmmm...przeczytałam teraz jeden z komentarzy pod filmikiem na youtubie odnośnie butów Iwony,dlaczego szła boso. Czy dlatego,że obtarła stopy (buty były pierwszy raz założone) czy dlatego,żeby móc szybciej iść?? Jak Wam się wydaje?
wydaje mi się,że na spacer ileś tam km buty na obcasie nie są zbyt wygodne i dlatego szła na boso. A to ma jakieś znaczenie? Szybciej też pewnie chciała iśc żeby byc już w domu ale nie rozumiem sensu tego pytania
__________________
Albo nie umiem,albo życie tak sprawiło,że o bólu nic nie powiem i ukryję wszystko-nawet miłośc... ...Daj zdrowie moim bliskim, dla mnie tylko trochę siły, może mniej poczucia winy...

UWAGA!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sjU1lK84ZfU
88_kasia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:49   #1817
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez 88_kasia_88 Pokaż wiadomość
wydaje mi się,że na spacer ileś tam km buty na obcasie nie są zbyt wygodne i dlatego szła na boso. A to ma jakieś znaczenie? Szybciej też pewnie chciała iśc żeby byc już w domu ale nie rozumiem sensu tego pytania
Hmmm...bo gdyby zdjęła je po to,aby móc szybciej iść i ewentualnie uciekać to mogłoby znaczyć,że czuła się śledzona.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:51   #1818
88_kasia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 379
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Hmmm...bo gdyby zdjęła je po to,aby móc szybciej iść i ewentualnie uciekać to mogłoby znaczyć,że czuła się śledzona.
no niby tak tylko ona chyba od samego początku szła na boso... Tzn przynajmniej na tym pierwszym nagraniu już było wiadomo,że szła bez butów
__________________
Albo nie umiem,albo życie tak sprawiło,że o bólu nic nie powiem i ukryję wszystko-nawet miłośc... ...Daj zdrowie moim bliskim, dla mnie tylko trochę siły, może mniej poczucia winy...

UWAGA!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sjU1lK84ZfU
88_kasia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:54   #1819
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez 88_kasia_88 Pokaż wiadomość
no niby tak tylko ona chyba od samego początku szła na boso... Tzn przynajmniej na tym pierwszym nagraniu już było wiadomo,że szła bez butów
No tak,już na tej pierwszej kamerze,która ją zarejestrowała (przy klubie Papryka?) jest już bez butów.

Czyli wygląda na to,że buty zdjęła od razu po wyjściu z Dream Clubu.

O godzinie 3:00 Iwona kłóci się z koleżanką, wychodzi.
O godzinie 3:07 zarejestrowana jest na monitoringu przy klubie papryka i restauracji sanatorium.

Ja to w sumie chyba nigdy na boso nie wracałam z imprezy,a też często chodzę na dyskoteki w butach na obcasach,dlatego troszkę mnie to dziwi.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-08-11 o 23:58
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 23:55   #1820
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

skoro miała taki kawał iść, to wygodniej bez szpilek. Zresztą , gdybym miała nawet 20 kroków, to o tej godzinie i tak bym je już zdjęła, bo nogi bolą.
__________________
Senso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 00:09   #1821
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
po pierwsze : skąd wiesz, że komentarz dodała wizażanka ? Poczytaj też ostatnie komentarze, nie wszyscy linczują
po drugie : również czytasz ten wątek i przebywasz na tym forum, więc określenie 'puste nastolatki' to trochę strzelenie sobie samobója zawsze możesz przenieść się na temat o tipsach i rozładować emocje.
po trzecie : nie uogólniaj. Ja przykładowo nawet do nagonki nt Pana Ręcznika odnosiłam się sceptycznie, mimo że wszyscy widzieli w nim mordercę.
zdjela bo pewnie wygodniej i szybciej tez bym tak zasuwala ... zreszta nad morzem to chyba nic dziwnego jak ktos zasuwa z butami w reku hmmm?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 01:08   #1822
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Senso Pokaż wiadomość
ale swoją drogą, policjant fajny
i jeżeli okaże się że nie maczał w tym palców to masakra... co gorsze jak sytuacja Iwony będzie się ciągnęła długo długo to może mieć nieciekawie biorąc pod uwagę takich ludzi , którym nie jest wstyd napisać coś takiego nie mówiąc już o rekcjach na żywo.

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:07 ----------

Teraz profil jest pusty. Może i dobrze że wyczyścił.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 01:17   #1823
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
i jeżeli okaże się że nie maczał w tym palców to masakra... co gorsze jak sytuacja Iwony będzie się ciągnęła długo długo to może mieć nieciekawie biorąc pod uwagę takich ludzi , którym nie jest wstyd napisać coś takiego nie mówiąc już o rekcjach na żywo.

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:07 ----------

Teraz profil jest pusty. Może i dobrze że wyczyścił.
Dlatego tak jak napisałam wcześniej - Rutkowski musi mieć bardzo poważne zarzuty i przede wszystkim dowody na niego, skoro zgłosił sprawę do prokuratury o wszczęcie postępowania wobec tego Marcina.

A jeśli chłopak okaże się niewinny to ja bym na miejscu tego Marcina nie zostawiła tak tej sprawy.

Faktycznie wszystko poukrywał,ale wcale mu się nie dziwię.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-08-12 o 01:16
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 01:30   #1824
snuff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 327
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

No nic nie ma w profilu M., w sumie to się nie dziwię, ciekawe ile osób Go znalazło.
snuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 01:35   #1825
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Póki co nowe statystyki wyświetleń filmiku na youtubie: 11 022 w ciągu dwóch dni, niezły wynik.

Mimo,że oglądam ten film kilka razy dziennie,to piosenka nadal mi nie zbrzydła,już chyba bardziej odpowiedniej się nie dało dobrać.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 01:41   #1826
Snake76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

ten policjant to jakiś prostak... widać po komentarzach lasek... same solarki :/ po drugie czy jakiś prawdziwy stróż prawa wzoruje się na Peji ? żałosne...

a to, że pousuwał pewne dane pokazuje tylko, że dokładnie śledzi fora...

i jeszcze jedno, teraz widać że Iwona miała niestety dziwne towarzystwo.. wystarczy zobaczyć na znajomych na nk... ma tam kilka interesujących pozycji.

Edytowane przez Snake76
Czas edycji: 2010-08-12 o 01:42
Snake76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 01:47   #1827
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Snake76 Pokaż wiadomość
ten policjant to jakiś prostak... widać po komentarzach lasek... same solarki :/ po drugie czy jakiś prawdziwy stróż prawa wzoruje się na Peji ? żałosne...

a to, że pousuwał pewne dane pokazuje tylko, że dokładnie śledzi fora...

i jeszcze jedno, teraz widać że Iwona miała niestety dziwne towarzystwo.. wystarczy zobaczyć na znajomych na nk... ma tam kilka interesujących pozycji.
Proszę bez obrażania tutaj kogokolwiek i nieoceniania po pozorach.

A ukrycie danych i zdjęć oraz zablokowanie możliwości komentowania jest raczej wynikiem wzmożonych pielgrzymek na jego konta i właśnie takich niemiłych uwag na jego temat jak te Twoje.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 01:50   #1828
Snake76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

ja nikogo tutaj nie obrażam, wygłaszam swoje zdanie, prostak i tyle.. żaden prawdziwy policjant na poziomie nie wzoruje się na Peji , to dobre dla szczeniaków i pisz sobie co chcesz i tak nie zmienie zdania.

..a jak maczał w tym palce to mam nadzieję że go dojadą ! Po drugie Rutkowski bez powodu nie zgłosił sprawy do prokuratury
Snake76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 02:33   #1829
88_kasia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 379
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Snake76 Pokaż wiadomość
ja nikogo tutaj nie obrażam, wygłaszam swoje zdanie, prostak i tyle.. żaden prawdziwy policjant na poziomie nie wzoruje się na Peji , to dobre dla szczeniaków i pisz sobie co chcesz i tak nie zmienie zdania.

..a jak maczał w tym palce to mam nadzieję że go dojadą ! Po drugie Rutkowski bez powodu nie zgłosił sprawy do prokuratury
nazywasz kogoś prostakiem i uważasz,że nikogo nie obrażasz?? dośc zabawne
__________________
Albo nie umiem,albo życie tak sprawiło,że o bólu nic nie powiem i ukryję wszystko-nawet miłośc... ...Daj zdrowie moim bliskim, dla mnie tylko trochę siły, może mniej poczucia winy...

UWAGA!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sjU1lK84ZfU
88_kasia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 06:13   #1830
poison31
Raczkowanie
 
Avatar poison31
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zaginęła iwona - trójmiasto

tyle sie mowi ,zeby nie oceniac po wygladzie a co za roznica czego slucha i jak wyglada?
czego ma sluchac zeby podpasowac pod stereotyp??to nie w11 ani detektywi ,to normalni ludzie
mam nadzieje,ze w sobote marsz i poszukiwania cos dadza bo to robi sie juz wiecej niz niesmaczne czy zenujace..
poison31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.