W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-27, 17:35   #61
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

ja też 7.
część opisu raczej pasuje, ale nie wszystko.
poza tym takie internetowe horoskopy, czy numerologię zawsze traktuję z
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:43   #62
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Cytat:
Napisane przez ajali
Twój numer to: 5
Piątki to osoby o nieprzeciętnej inteligencji, zdolnościach twórczych i bogatej wyobraźni. Są najbardziej ruchliwe, niespokojne i zmienne. Cechuje ich także oryginalność, niecierpliwość i impulsywność. Nie mają zahamowań przed zmianami i nowoczesnością. Odrzucą wszystko, co przestarzałe i zacofane. Wszystkie nowe informacje przyswajają sobie bardzo szybko i w lot chwytają sedno sprawy. Zainteresowane wieloma sprawami i tematami nie mogą skoncentrować się na jednym problemie, przez co niczego nie załatwiają do końca.

Piątkę zawsze znajdziesz tam, gdzie się coś dzieje. Swoją żywotnością, entuzjazmem i spontanicznością zachęcają innych do działania. Kochają życie, ruch i przygody. Monotonne, codzienne życie jest dla nich wegetacją. Buntują się przeciw jakimkolwiek ograniczeniom i schematom. Działają instynktownie co powoduje, że nigdy nie można przewidzieć ich reakcji. Potrafią mocno kochać i nienawidzić w ciągu krótkiego okresu czasu.

Przechodzą od euforii do czarnej rozpaczy bez żadnego racjonalnego powodu. Osoby te są bardzo wrażliwe na sztukę, piękno i sprawy duchowe. Mimo, że chcą wiele doświadczać nie angażują się zbyt emocjonalnie w związki czy sprawy. Nie przejawiają takich cech jak: mściwość, złośliwość czy pamiętliwość. Przez swoją łatwowierność i prostoduszność łatwo je zranić i oszukać. Dla piątek ważne jest, aby swój wielki zasób energii wykorzystywały w pozytywny sposób, bowiem mogą wyzwolić się w nich destrukcyjne siły. Uwięzione w nadmiarze obowiązków i nakazów staną się ponurymi i mrukliwymi samotnikami.

Sytuacja materialna - dla piątki pieniądze nie są celem życia, ale potrafią docenić ich wartość i chętnie korzystają z przyjemności, jakie one dostarczają. Zdobycie bogactwa nie jest dla nich trudne, nie mniej są w stanie całe swoje bogactwo postawić na jedną kartę i zostać nędzarzami.

Sprawy uczuciowe - posiadają tyle czaru i wdzięku, że płeć przeciwna jest zawsze nimi zainteresowana. Posiadają wiele kontaktów towarzyskich i uczuciowych, ale niewiele prawdziwych przyjaciół. Szczęśliwe będą z 5 i 3.

Większosc się zgadza
Tez jestem 5 i w zasadzie też się zgadza. A 5 od dawna jest moja ulubioną cyfrą, heh.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:59   #63
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Twój numer to: 4
to się nie zgadza :
"Nie mają daru do publicznych przemówień, ani do gadulstwa. Wypowiadają się tylko wtedy, gdy mają coś do powiedzenia, a ich wypowiedzi są rzeczowe i zwięzłe czasem nawet szorstkie." - taa... tylko czasem zdarza mi się coś palnąć, a dopiero później pomyśleć... no i raczej wygadana jestem
"Mało w nich entuzjazmu i spontaniczności. " - niepoprawna optymistka ze mnie, w każdym nieszczęściu staram się zawsze znaleźć pozytywny akcent. A spontaniczność ? sama siebie czasem zaskakuje
"Nie akceptują lenistwa czy indolencji i są bardzo wymagające wobec siebie i innych. Fanatycy porządku." - leń i bałaganiara ze mnie, choć trzeba przyznać, że jak uż coś robię to staram się to robić jak najlepiej
"Każdy wydatek będzie przemyślany i na pewno bardzo praktyczny. " - oj bez komentarza
no i nie cierpię środy
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 18:40   #64
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Niby też jestem 6, ale połowa się nie zgadza
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 19:33   #65
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

7 w zasadzie sie zgadza
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 19:43   #66
Juliett05
Zadomowienie
 
Avatar Juliett05
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 229
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Czwórka
Mało co się zgadza
Juliett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 01:08   #67
czarnullka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
GG do czarnullka
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Siódemka - mało co się zgadza
czarnullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 18:46   #68
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Jestem czwóreczką.
Zarówno ten opis, jak inne horoskopy numerologiczne rzeczywiście się zgadzają.
Szczerze mówiąc, żaden z horoskopów nie odzwierciedla mojego charakteru tak, jak ten numerologiczny
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:14   #69
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Ja jestem ósemką i muszę powiedzieć, że prawie nic się nie zgadza. Nie jestem ani brutalna, ani zaborcza, ani energiczna. Nie przyciągam też płci przeciwnej...
Chyba rodzice innego dnia mnie zapisali
Za to z tego imiennika wszystko się zgadza. Cała ja

Imię Klaudyna posiada cechy przypisywane numerologicznej SIÓDEMCE

Siódemki to istoty niezależne i z zasady nie zgadzają się z opinią większości. Są powściągliwe, enigmatyczne i skryte w sobie. Posiadają bardzo dużą intuicję, rozumieją motywacje innych ludzi, jednocześnie chowając własne oblicze. Siódemki cenią sobie samotność, kochają książki i dobrą muzykę. Mają jednak skłonności do okresowych załamań. Muszą bardzo uważać, żeby nie wpaść w żaden nałóg.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:55   #70
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Zgłasza się kolejna trójeczka Nie wierzę specjalnie w takie rzeczy ale lubię poczytać horoskopy itp. Ten opis zgadzał się może jedynie w 5 %
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 23:25   #71
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

moj nr to 3 w sumie to sie zgadza opis. ale to takie ogolne jest ze do kazdego moze pasowac
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-04, 19:58   #72
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

mi wyszła jedynka

opis sie nie zgadza ale pisze ze mam szukac szczescia i zrozumienia z 2.

a moj TZ to 2
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 20:28   #73
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Twój numer to: 3
Trójki lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie. Są żywe, pomysłowe i niezwykle ruchliwe. Obdarzone są licznymi talentami, a dzięki swej inteligencji i błyskotliwości potrafią rozwiązać niemal każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Są czułe, uczuciowe i skore do poświęceń. Posiadają wyjątkowy magnetyzm przez co są powszechnie lubiane i podziwiane. Nie mają aspiracji, aby dominować nad otoczeniem.

W towarzystwie innych osób oczekują na pochlebstwa i komplementy. To urodzeni optymiści. Nikt inny nie potrafi tak cieszyć się życiem i z radością przyjmować to co ześle los. Trójki są niezwykle elokwentne, co czasami przybiera formę gadulstwa. Sympatyczne, energiczne, uczynne i pełne wdzięku, mają szczególny dar do zdobywania dużej popularności i są mile widziane w każdym towarzystwie. Zawsze znajdą czas na radość, rozrywkę i kontakty towarzyskie.

Dużą wagę przywiązują do własnego wyglądu - zawsze są zadbane i eleganckie. Czasem brakuje im wytrwałości, by zrealizować do końca swoje cele. Negatywne cechy trójki to: wyniosłość, próżność, pyszałkowatość i tandeta. Mogą składać wiele obietnic, z których nawet nie będą próbowały się wywiązać. Skrajnie mogą wykazywać cynizm, arogancję, dumę i zarozumialstwo.

Sytuacja materialna - pieniądze będą zdobywać bardzo łatwo, ale równie łatwo będą je wydawać. Posiadają dużo szczęścia, ale oszczędzanie nie wchodzi w rachubę. Jeśli nie ograniczą wydatków na luksusowe rzeczy będą żyły z dnia na dzień lub na krawędzi ruiny.

Sprawy uczuciowe - to osoby namiętne i żarliwie kochające. Cieszą się dużym powodzeniem u płci przeciwnej, ale dopóki nie spotkają swej drugiej połówki mogą latać z kwiatka na kwiatek. W stałych związkach są lojalne, delikatne i czułe. Trójka nie ma większych problemów w kontaktach z ludźmi, ale najlepiej będzie się rozumiała z 3 oraz 1, 5 i 9.
Kamień - turkus, granat, ametyst
Dzień - czwartek
Kolor - niebieski, purpurowy i fioletowy
Metal - cynk, cyna
Szczęśliwe liczby - 3, 5, 8

Nawet się zgadza
ja też 3, i tez się zgadza
__________________

ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 20:39   #74
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Ja to numer 4 i po częsci sie zgadza
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:13   #75
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

"Twój numer to: 3
Trójki lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie. Są żywe, pomysłowe i niezwykle ruchliwe. Obdarzone są licznymi talentami, a dzięki swej inteligencji i błyskotliwości potrafią rozwiązać niemal każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Są czułe, uczuciowe i skore do poświęceń. Posiadają wyjątkowy magnetyzm przez co są powszechnie lubiane i podziwiane. Nie mają aspiracji, aby dominować nad otoczeniem.

W towarzystwie innych osób oczekują na pochlebstwa i komplementy. To urodzeni optymiści. Nikt inny nie potrafi tak cieszyć się życiem i z radością przyjmować to co ześle los. Trójki są niezwykle elokwentne, co czasami przybiera formę gadulstwa. Sympatyczne, energiczne, uczynne i pełne wdzięku, mają szczególny dar do zdobywania dużej popularności i są mile widziane w każdym towarzystwie. Zawsze znajdą czas na radość, rozrywkę i kontakty towarzyskie.

Dużą wagę przywiązują do własnego wyglądu - zawsze są zadbane i eleganckie. Czasem brakuje im wytrwałości, by zrealizować do końca swoje cele. Negatywne cechy trójki to: wyniosłość, próżność, pyszałkowatość i tandeta. Mogą składać wiele obietnic, z których nawet nie będą próbowały się wywiązać. Skrajnie mogą wykazywać cynizm, arogancję, dumę i zarozumialstwo.

Sytuacja materialna - pieniądze będą zdobywać bardzo łatwo, ale równie łatwo będą je wydawać. Posiadają dużo szczęścia, ale oszczędzanie nie wchodzi w rachubę. Jeśli nie ograniczą wydatków na luksusowe rzeczy będą żyły z dnia na dzień lub na krawędzi ruiny.

Sprawy uczuciowe - to osoby namiętne i żarliwie kochające. Cieszą się dużym powodzeniem u płci przeciwnej, ale dopóki nie spotkają swej drugiej połówki mogą latać z kwiatka na kwiatek. W stałych związkach są lojalne, delikatne i czułe. Trójka nie ma większych problemów w kontaktach z ludźmi, ale najlepiej będzie się rozumiała z 3 oraz 1, 5 i 9.
  • Kamień - turkus, granat, ametyst
  • Dzień - czwartek
  • Kolor - niebieski, purpurowy i fioletowy
  • Metal - cynk, cyna
  • Szczęśliwe liczby - 3, 5, 8:"
Hmmm...Troszkę się zgadza
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:32   #76
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Trudno je zrozumieć, gdyż bardzo ostrożnie mówią o swoich emocjach i potrzebach.
ale caly czas sie ucze

Sprawiają wrażenie osób wyniosłych, zimnych i pełnych rezerwy, a przy tym przypisuje się im takie cechy jak pycha, zarozumialstwo i przemądrzałość. Nic bardziej mylnego - tę pozę przybierają tylko dlatego, by nie zostać zranionym oraz ochronić swą prywatność i prawdziwe emocje.
cala ja

Nie posiadają zmysłu praktycznego.
wierudne klamstwo


Sprawy uczuciowe - siódemki mają duże trudności w doborze odpowiedniego partnera i rzadko znajdują szczęście i stabilizację w związkach.Są bardzo uczuciowe, ale nie potrafią o tym mówić.
ehhh .... prawda ale jak juz wspomnialam-ucze sie


Siódemki są pełne godności i elegancji oraz zakryte woalem tajemniczości



Na ogół są bardzo wybredne w doborze przyjaciół. Nie akceptują pustej gadaniny, przeciętności i wulgarności.
dlatego mam paru,ale prawdziwych przyjaciol


Sytuacja materialna - to osoby najmniej zainteresowane sprawami materialnymi.
yyyyy ......to niby o mnie ......
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:46   #77
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Trójeczka - byłam w szoku, wszystko się zgadza Sprawdziłam jeszcze mojego TŻ-a - siódemkę... jej....to wygląda, jakby pisał to jakiś jego znajomy
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 19:13   #78
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Na pewno jeszcze są Wizażanki,które nie sprawdzały -zapraszam.


Przypominam linka:
http://horoskop.wp.pl/kat,15079,hnumerologia.ht ml
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 20:11   #79
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Jestem JEDYNECZKĄ
W połowie prawda, ale ta druga połowa... już troszeczkę mniej... tak mini mini
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-24, 17:16   #80
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

jedynka
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 17:31   #81
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;2582638]Twój numer to: 1

Jedynka to siła charakteru oraz indywidualność właściwa przywódcom. Ma wiele śmiałych pomysłów, dzięki czemu wskazuje drogę pozostałym. Jej pasją jest doradzanie, dodawanie odwagi i zachęcanie do działania. Jedynki posiadają osobowość twórczą, niezależną, dynamiczną i błyskotliwą, czasem nawet genialną, ale zawsze kontrowersyjną. Ich twórcza postawa wobec życia sprawia, że dokonują czegoś niezwykłego. Są wiecznie w ruchu i poszukiwaniu czegoś nowego. Nawet, gdy ciało jest w bezruchu to umysł jest ciągle aktywny; pomysły rodzą się jeden za drugim.

Jedynka jest odważna, niebanalna, ekstrawertyczna i pełna entuzjazmu, dumna z siebie i własnych sukcesów. Promieniuje pewnością siebie, optymizmem i posiada ogromny dar przekonywania. Życie wielu jedynek obfituje w ryzyko, przez co znajdują się one bardzo często w dużych opałach, ale nigdy nie tracą nadziei na szczęśliwy koniec. Na ogół są to szlachetne jednostki, uczciwe i spontaniczne. Wbrew temu , co okazują, pragną być zaakceptowane przez otoczenie i nie znoszą krytyki, którą można ich łatwo zranić. Jeśli jedynki wykorzystują swą wspaniałą energię w sposób pozytywny, mogą osiągnąć każdy cel jaki sobie wyznaczą. Jednakże te same cechy staną się wadami, mogącymi przynieść nieszczęście im i otoczeniu.

W sprawach materialnych - mają wszystkie predyspozycje, aby zdobyć sukces i majątek, pod warunkiem że zdołają pokonać swe skłonności do ryzyka i będą działać z większą rozwagą.

W miłości - są uczuciowe, porywcze i namiętne, ale też zaborcze i dominujące. Szczęście i zrozumienie znajdą z 2 lub 6. Zdecydowanie powinny unikać 8 i 9.
To się zgadza [/quote]
też jestem jedyneczką i racej się wszystko zgadza
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 17:35   #82
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

mI wyszło 11 to jest jaks chyba specjalna cyfra,,,czy raczej jestem 2???
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:49   #83
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

a ja siodemka niektore rzeczy sie zgadzaja.
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:52   #84
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

ja mam ta sama liczbe co liczba imienia.6 wniosek- jestem DOSKONAŁA.....szkoda tylko ze nic z tego nie mam hahah
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 20:52   #85
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Twój numer to: 8
Ósemki to osoby energiczne, bojowe, ambitne, zrównoważone i pewne siebie. Posiadają niezwykle silną osobowość. Osiągają w życiu bardzo wiele zaczynając od niczego. Ósemka związana jest z władzą, siłą, sławą i sukcesami w każdej dziedzinie. Sukcesy zawdzięczają przede wszystkim swojej ciężkiej pracy i chęci ryzykowania. Nie istnieją dla nich przeszkody nie do pokonania, a przeciwnie są wyzwaniem. Na życie mają proste recepty i nie uznają kompromisów. Gardzą kłamstwem, hipokryzją i intrygami. Są prostolinijne, i odpowiedzialne. Posiadają wybitne zdolności organizatorskie, lubią rozkazywać i kierować.
Dla obrony swych ideałów gotowe są zniszczyć przeciwnika. Ich wiara i zapał mogą uczynić z nich fanatyków religijnych lub politycznych. Są bardzo aktywne umysłowo i fizycznie. Wciąż planują zmiany, ponieważ ciągle są niezadowolone z tego co mają, chcąc więcej i więcej. Wtedy z wielką wytrwałością i poświęceniem realizują swój cel, aby zaraz zacząć realizację nowego.
Na ogół potrafią wiele wytrzymać i znieść panując nad własnymi emocjami, ale sprowokowane wybuchają, tracąc panowanie nad sobą i nie zważając na konsekwencje. W sytuacjach krytycznych i niebezpiecznych nie tracą zimnej krwi całkowicie panując nad sytuacją. Ponadto są sprawiedliwe, bezstronne i uczciwe. Negatywne cechy ósemek to: egoizm, złośliwość, nieufność, chciwość i brutalność.

Sytuacja materialna - mają wielki talent do spraw finansowych. Umieją zdobywać fortuny i dobrze je inwestować. Marzą o bogactwie, luksusie, prestiżu i oczywiście swoją pracą zdobywają to wszystko. Hojni dla rodziny. Pieniądze są dla nich gwarancją bezpiecznej przyszłości.

Sprawy uczuciowe - ósemki są bardzo zaborcze i dlatego niewiele jest osób gotowych tak się im podporządkować. Są niezwykle atrakcyjne dla płci przeciwnej, głównie za sprawą swojego dynamizmu, niebanalnej osobowości oraz nieuchwytnego czaru. Dla bojowych i energicznych ósemek najodpowiedniejszym partnerem może okazać się bardzo spokojna i czuła 2 i 6. Musze sprawdzić jaką liczbą jest mój narzeczony

Kamień - topaz, rubin, szafir
Dzień - wtorek
Kolor - czerwony, czarny
Metal - żelazo, ołów
Szczęśliwe liczby - 8, 1, 6

Podkreśliłam to z czym się zgadzam
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 21:16   #86
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

5
Sprawy uczuciowe - posiadają tyle czaru i wdzięku, że płeć przeciwna jest zawsze nimi zainteresowana. Posiadają wiele kontaktów towarzyskich i uczuciowych, ale niewiele prawdziwych przyjaciół. Szczęśliwe będą z 5 i 3.
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 21:53   #87
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Trójeczka jestem


I bardzo dużo sie zgadza
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 19:04   #88
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

a ja jedynka jestem, troche juz kiedys poczytałam o jedynkach, dużo sie zgadza
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 19:19   #89
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

9
Hmmm... albo przypadek, albo coś w tym jest- wiele się zgadza.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 11:53   #90
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: W takim razie-co data Twoich urodzin mówi o Tobie

Jestem 5
I powiem Wam, że coś w tym jest.... wiele się zgadza
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.