Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 18:24   #391
asiula_n
Rozeznanie
 
Avatar asiula_n
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Tak wogóle to wstrętne kusicielki jedzeniowe, przestańcie gadać o frytkach


I w temacie prezentów od mlodszego rodzeństwa dla starszego, to my kupujemy dla synka basen ogrodowy
Natomiast braciszek narysował dla siostry piękna laurkę, która włożyliśmy w ramkę i powiesimy nad łóżkiem Małej
asiula_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:29   #392
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez asiula_n Pokaż wiadomość

I w temacie prezentów od mlodszego rodzeństwa dla starszego, to my kupujemy dla synka basen ogrodowy
Natomiast braciszek narysował dla siostry piękna laurkę, która włożyliśmy w ramkę i powiesimy nad łóżkiem Małej
Ale fajnie z ta laurka

Ja wlasnie wpadlam na pomysl zeby kupic mezowi koszulke do szpital " Proud New Daddy"
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:29   #393
karozka
Raczkowanie
 
Avatar karozka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 181
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

kurczę dziewczyny Wy tu po kibelkach szalejecie
a ja to już nawet ochoty na seks nie mam

czuję się kuriozalnie z tym moim wielkim cielskiem, i ogromnymi falującymi cycami (przepraszam za dosłowność opisu)
Ostatnio to myślałam, że parsknę śmiechem

Jak ja bym chciała receptę na taki kremik
__________________
Leon zawodowiec
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c2n0amxwdel8a.png
karozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:31   #394
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Generalnie na wszystkich tych chemikaliach - raidach, brosach itp. jest napisane, ze nie wolno używać przy dzieciach. I chyba wszyscy stawiają granicę 3 lat. Wczytywałam się w to dokładnie, bo też zastanawiałam się, co tu kupić, jak będzie maluszek. Pamiętam, że czytałam chyba kiedyś, że prócz uczulenia te środki moga spowodować u takiego malucha problemy z oddychaniem, a to juz poważna sprawa...

Żel z prostaglandynami (nazywa się Prepidil), to taki żel stosowany do przyspieszania porodu. Ta substancja (prostaglandyna) powoduje zmiękczenie szyjki i wywołuje poród. Jest w męskiej spermie, stąd zalecenie seksu, jak ktoś szybciej chce urodzić Czasem skutkuje, czasem nie, w każdym razie szyjka uwrażliwia się na prostaglandyny ok. 38 tc (tzn. żelem chyba poród można wywołać wcześniej nawet, ta naturalna działa tak od ok. 38 tc) i jak zareaguje dobrze, to rodzi się zwykle w ciągu doby. Jak nie zareaguje, to się nie rodzi żel indukuje poród tak jak oksytocyna, tylko że tu nie dostajesz do żyły w szpitalu, a aplikuje się go dopochwowo i działa troszkę na innej zasadzie, bo działa bezpośrednio na szyjkę. Niby na ulotce jest napisane, ze on jest do aplikacji w szpitalu, ale cholerka...chyba gin by mi nie zaproponowała niczego, co by było niebezpieczne.. . pytałam, jak jest ze skutecznością... to tak różnie.. mówi że jak np. koleżance zakładała dwa razy, to przy jednym dziecku pięknie zaczął się poród, a przy drugim nic się nie zadziało, ale mówi, ze skoro u mnie wszytsko ruszyło po oksytocynie, to gdytbym była zdesperowana, to nie widzi problemu i może mi dać, powinno zadziałać... to nie jest tak, że po żelu natychmiast zaczynasz rodzić, po prostu po kilku godzinach zaczynają się skurcze (albo nie) i jedzie się do szpitala ech... wizja kusi... dzisiaj spadło mi trochę morale, bo gorąco było, spuchłam jakby mnie napompowali i uczulenie mnie po prostu powala, spać nie mogę, bo mnie bolą oczy, gardło i morduje katar, więc chodzę jak zombie nie mogę się doczekać tego ochłodzenia, które jutro ma niby być... u nas nad morzem i tak chłodniej niż w głębi kraju, nie powinnam narzekać..
Jeszcze wiem, że sa jakieś plasterki chicco specjalne dla dzieci ale też nie wiem czy jest jakieś ograniczenie. Czyli jak nie moskitiery i raidy to pozostaje nam całą noc łapać komary i nie dać się zażreć?

A ile kosztuje taki żel? To coś mi się kojarzy że chyba w szpitalach czasami właśnie zamiast oksy to dają. Ja akurat dostałam oksy.



Cytat:
Napisane przez asiula_n Pokaż wiadomość


Z tego co wiem wpływają na skracanie się szyjki. Naturalne są zawarte w spermie, dlatego pod koniec ciązy seks jest jak najbardziej wskazany, jako naturalny przyspieszacz
Ja nie wiem jak wy, ale jak ktoś mi mówi o seksie to śmiać mi się chce... Spojenie tak boli, że ledwo chodzę a tu jeszcze miałabym się seksić...



Cytat:
Napisane przez asiula_n Pokaż wiadomość

I w temacie prezentów od mlodszego rodzeństwa dla starszego, to my kupujemy dla synka basen ogrodowy
Natomiast braciszek narysował dla siostry piękna laurkę, która włożyliśmy w ramkę i powiesimy nad łóżkiem Małej
Ja jeszcze nie wiem co kupimy od braciszka dla Natalki... Napewno musi to być coś z Myszką Miki albo Hello Kitty bo to moja córa uwielbia
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:34   #395
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
pada,pada od razu lepiej
Jejku...ale Ci zazdroszczę... u mnie dalej nic! parówa taka, że nie ma czym oddychać... ale skoro u Ciebie już pada, to może i do mnie dojdzie?
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:34   #396
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość
kurczę dziewczyny Wy tu po kibelkach szalejecie
a ja to już nawet ochoty na seks nie mam

czuję się kuriozalnie z tym moim wielkim cielskiem, i ogromnymi falującymi cycami (przepraszam za dosłowność opisu)
Ostatnio to myślałam, że parsknę śmiechem

Jak ja bym chciała receptę na taki kremik
Cycki trzymaj
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:35   #397
karozka
Raczkowanie
 
Avatar karozka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 181
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Cycki trzymaj
obawiam się, że mogłabym stracić równowagę:hahaha :
__________________
Leon zawodowiec
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c2n0amxwdel8a.png
karozka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 18:39   #398
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Ja po prasowanie juz. Zrobiłam w sumie 2 prania i to uprasowałam, padam Brzuch mnie kłuje jak nigdy, nie wiem od wysiłku? Samo prasowanie nie meczace, ale stanie bardzo. Dobrze ze 3 prania nie wstawiłam.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:42   #399
asiula_n
Rozeznanie
 
Avatar asiula_n
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość
kurczę dziewczyny Wy tu po kibelkach szalejecie
a ja to już nawet ochoty na seks nie mam

czuję się kuriozalnie z tym moim wielkim cielskiem, i ogromnymi falującymi cycami (przepraszam za dosłowność opisu)
Ostatnio to myślałam, że parsknę śmiechem

Jak ja bym chciała receptę na taki kremik

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość


Ja nie wiem jak wy, ale jak ktoś mi mówi o seksie to śmiać mi się chce... Spojenie tak boli, że ledwo chodzę a tu jeszcze miałabym się seksić...
Ja też się czuje jak wieloryb, ale o dziwo mimo bóli i innych takich, to mi ciągle wielką przyjemność seks sprawia


Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Jejku...ale Ci zazdroszczę... u mnie dalej nic! parówa taka, że nie ma czym oddychać... ale skoro u Ciebie już pada, to może i do mnie dojdzie?
Hmm... wiesz te chmury do nas to z nad Gdanska "przyszły"

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość
obawiam się, że mogłabym stracić równowagę:hahaha :
asiula_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:44   #400
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Jeszcze wiem, że sa jakieś plasterki chicco specjalne dla dzieci ale też nie wiem czy jest jakieś ograniczenie. Czyli jak nie moskitiery i raidy to pozostaje nam całą noc łapać komary i nie dać się zażreć?

A ile kosztuje taki żel? To coś mi się kojarzy że chyba w szpitalach czasami właśnie zamiast oksy to dają. Ja akurat dostałam oksy.



Ja nie wiem jak wy, ale jak ktoś mi mówi o seksie to śmiać mi się chce... Spojenie tak boli, że ledwo chodzę a tu jeszcze miałabym się seksić...


Ja jeszcze nie wiem co kupimy od braciszka dla Natalki... Napewno musi to być coś z Myszką Miki albo Hello Kitty bo to moja córa uwielbia

Wiesz, ja jak pisałam, kupiłam taką lampkę ultradźwiękową - podobno odstrasza komary i jest przeznaczona specjalnie dla dzieci. Ma to firma babymoov, lampka wygląda jak mała rakieta, zmienia kolorki, jest fajna, tylko jeszcze nie testowałam na komarach płaciłam w hurtowni dziecięcej 46zł za sztukę. Miałam takie jakby opaski, kładłam je Michałkowi przy łóżku, jak spał, ale nie mogę polecić - moi zdaniem słabo działały. Teraz kupiłam w Smyku jakieś psikadło z Ziołoleku i jest od 1. miesiąca!! Ja takimi rzeczami nie psikam dziecka tylko jakąś pieluchę albo dwie i to wisi i pachnie przy łóżeczku, bo jednak olejki eteryczne mogą uczulać. Coś jeszcze kupiłam w rossmanie - niby na olejku lawendowym i czymś tam jeszcze - też można od maluszka używać. No niestety nie powiem jeszcze nic na temat skuteczności...

Żel kosztuje chyba 160zł, jak sprawdząłam w necie, ale moja gin mówiła, że 400???...albo po prostu źle zrozumiałam z tych emocji bo w necie cena jest 160zł. Tak, to jest ten sam żel, co w szpitalu zamiast oksy

Ja też ledwo łażę przez spojenie w nocy nie mogę wstać z łóżka na siusiu dlatego bliżej mi do żelu niż seksu

A mój Michał też uwielbia Myszkę Miki i Hello Kitty!
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:54   #401
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Jestem po kapieli, od 30min mam jeden wielki skurcz wiec nie wiem co to oznacza. ehh tak jak gin mi powiedziala,musze czekac az wody mi odejda

Karozka jak Ty masz godzine do szpitala to lepiej sie nie kap i nie myj wlosow

Stokroteczka ciesze sie,ze w Twoim snie niemcy pierwszy raz byli bardziej zacofani od nas

Jezeli chodzi o sex,to moj maz nie chce sie zgodzic, powiedzial,ze nie bedzie wlasnego syna bil po nogach powiedzialam mu,ze lepiej po nogach niz po glowie
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 18:55   #402
nasteczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 203
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
witam wszystkie mamuski rozpakowane i te w dwupaku,nie doczytam was wiec zaczne nadrabiac was od nowej czesci,poród mój trwał 7 godz ,tak jak juz pisałam rodziłam w roztoce czułam sie jak w hotelu,wziełam znieczulenie do porodu podano mi je dopiero przy 6 cm rozwarcia ale i tak wszystko czułam po pod koniec juz nie dodawali go bo musialam czuc bole parte,maz byl ze mna do samego konca widzial wychodzaca głowke i przecinal pepowine mowi ze ma szacun teraz do radzacych i nas podzwia,liwka wazy 3600 mierzy 54 cm jest glodomorem,do mam wasze dzieci ile tak razy robia kupke?i ile razy macie w nocy pobudke pozdrawiam
Jeszcze raz gratulacje Przyłączam się do prośby o zdjęcie

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Czesc! Ja juz po wizycie. Godzina opoznienia. Mala waży ok 3kg szyjka sie wyraźnie skróciła, jest mieksza, główka napiera na szyjkę. Rozwarcie na 1 palec. chciałabym juz urodzić. Do poniedziałku gdyby sie zaczęło to jade do siebie do szpitala, lekarz pochwalił wybór szpitala na późniejszy termin.

Zrobilam dzisiaj rachucho nalesniki z kiwi
No to będziesz następna?

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość

Dziewczyny, odebrałam dzisiaj badania na moją cholestazę- niecholestazę takie same, a nawet ciut lepsze, przy czym gin mi powiedziała, że o cholestazie nie może być mowy, bo ja jeden czynnik mam ciut poniżej normy nawet, a przy cholestazie normę się przekracza. Do tego od wczoraj rana nic mnie nie swędzi i nie mam wysypki... kompletnie nie mam pojęcia, co to było, ale mam nadzieję, ze już nie wróci!
A widzisz się martwiłaś cieszę się, że to jednak nie to

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość
kurczę dziewczyny Wy tu po kibelkach szalejecie
a ja to już nawet ochoty na seks nie mam

czuję się kuriozalnie z tym moim wielkim cielskiem, i ogromnymi falującymi cycami (przepraszam za dosłowność opisu)
Ostatnio to myślałam, że parsknę śmiechem

Jak ja bym chciała receptę na taki kremik
JA już dawno nie mam mam podobne odczucia myślisz, że libido wróci? /nie ukrywam, że poszalałabym jak za dawnych lat
nasteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:58   #403
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez asiula_n Pokaż wiadomość
Ja też się czuje jak wieloryb, ale o dziwo mimo bóli i innych takich, to mi ciągle wielką przyjemność seks sprawia
Ty wielorybWcale na takiego nie wyglądasz-widziałam Cię


Filip mówi że chce koniki ponyTłumacząc że to dla dziewczynki on mówi ze mam kupić"niebieskiego" bo to dla chłopaków.
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:03   #404
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Zapomnialam dopisac, pojawil sie u mnie "pierwszy" objaw ciazy Zauwazylam ciemna obwódke wokol sutkow,no i cycuszki zaczely mnie pobolewac, lepiej pozno niz wcale Chyba moje cycuszki (nazywaja sie Anulki ) przestraszyly sie jak wyliczylam ile bede musiala wydawac na mleko modyfikowane jak nie dam rady naturalnie karmic i poszly po rozum do glowy (brodawek) hehe odwala mi
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:11   #405
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość

Ja nie wiem jak wy, ale jak ktoś mi mówi o seksie to śmiać mi się chce... Spojenie tak boli, że ledwo chodzę a tu jeszcze miałabym się seksić...
Hahahah mam dokładnie to samo Wczoraj coś mąż przebąkiwał to myślałam, że go zabiję śmiechem, ja ledwo odwłok za sobą wlokę a on by chciał pofiglować

Dzień mi przeleciał jak z bicza strzelił, zrobiłam sobie mały wypad do miasta ale nic nie kupiłam :/ Zdążyłam się też pokłócić z TZ przez tel i się nie odzywamy. Rozwala mnie, bo pojechał z Oliwką i wiedział, że młoda może być marudna po podróży do tego nie u siebie w domu więc pewnie sie na nim uwiesi ale dla niego to ogromne zaskoczenie i w ogóle przesrana sprawa. I on jest taki biedny, nieszczęśliwy. A ja to sobie odpoczywam i nie mam pojęcia jakie on katusze przechodzi. No mało mnie szlag jasny nie trafił bo w końcu siedzę z młodą od ponad półtora roku i nie raz miała gorsze dni kiedy nie mogłam tyłka podnieść z krzesełka żeby nie było histerii. Ehhh pożaliłam się

Co do sytuacji opisanej przez anię_85 to wcale Ci się nie dziwię. Ja od jakiegoś tygodnia chodzę z notorycznym w☠☠☠☠em i wystarczy, że ktoś się spojrzy nie tak to już coś burczę.
A o przepuszczaniu w kolejkach to można pomarzyć. Chamstwo jak się patrzy.


Za to jutro wybieram się z kumpelą do kina Fakt, że film smutny, o Agacie Mróz więc pewnie wyleję morze łez ale już tak dawno w kinie nie byłam, że stwierdziłam, pal licho, idę

A tak w ogóle to jak będziecie w takim tempie produkować posty to ja nie wiem czy w tym wątku majówki zdążą sie rozpakować, raczej nie
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:12   #406
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez sweetjoy Pokaż wiadomość
Bo ja się troche tajniaczę Im mniej danych o sobie, tym dla mnie lepiej.... z tego też powodu nie chciałam być na liście... choć i tak nie piszę tu o swoich prywatnych sprawach, po których ktoś by mnie mógł rozpoznać, to jednak wolę pozostać anonimowa... a nie mam dostępu do poczty, żebym mogła się Wam pokazać
Ooooo - czyżbyś była osobą publiczną z pierwszych stron gazet ?

Oj gorąco... u mnie deszczu ani widu ani słychu..

Zżeram właśnie pysznego loda i lepiej mi od razu
Zaraz Mąż będzie się dobijać na skype
Miłego wieczoru
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:18   #407
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jak pisałam, kupiłam taką lampkę ultradźwiękową - podobno odstrasza komary i jest przeznaczona specjalnie dla dzieci. Ma to firma babymoov, lampka wygląda jak mała rakieta, zmienia kolorki, jest fajna, tylko jeszcze nie testowałam na komarach płaciłam w hurtowni dziecięcej 46zł za sztukę. Miałam takie jakby opaski, kładłam je Michałkowi przy łóżku, jak spał, ale nie mogę polecić - moi zdaniem słabo działały. Teraz kupiłam w Smyku jakieś psikadło z Ziołoleku i jest od 1. miesiąca!! Ja takimi rzeczami nie psikam dziecka tylko jakąś pieluchę albo dwie i to wisi i pachnie przy łóżeczku, bo jednak olejki eteryczne mogą uczulać. Coś jeszcze kupiłam w rossmanie - niby na olejku lawendowym i czymś tam jeszcze - też można od maluszka używać. No niestety nie powiem jeszcze nic na temat skuteczności...

Żel kosztuje chyba 160zł, jak sprawdząłam w necie, ale moja gin mówiła, że 400???...albo po prostu źle zrozumiałam z tych emocji bo w necie cena jest 160zł. Tak, to jest ten sam żel, co w szpitalu zamiast oksy

Ja też ledwo łażę przez spojenie w nocy nie mogę wstać z łóżka na siusiu dlatego bliżej mi do żelu niż seksu

A mój Michał też uwielbia Myszkę Miki i Hello Kitty!
No to muszę poszukać tych rzeczy o których piszesz i też coś zakupić bo znając życie to u nas jak co roku będzie chmara tego dziadostwa.
Ja o seksie nawet nie myślę...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:22   #408
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to jak będziecie w takim tempie produkować posty to ja nie wiem czy w tym wątku majówki zdążą sie rozpakować, raczej nie
Byloby trzeba wprowadzic zakaz gratulowania ktore u nas od czasu rozpakowan zajmuja 80% watku,wtedy majowki moze rozpakowalyby sie w tej czesci
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:23   #409
sweetjoy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 408
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Ooooo - czyżbyś była osobą publiczną z pierwszych stron gazet ?
Hehe, jestem zwykłą, zakompleksioną, szarą myszką..... która nie ma poczucia własnej wartości.... dlatego zawsze stoję z boku i niewiele mówię o sobie....
sweetjoy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 19:23   #410
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

stawiac się w nowej części gdzie już tyle stron
u mnie nic nowego
niewyspana jak zawsze
no i karola zaczyna mniej spac w dzień i dostała smoka czego byłam przeciwniczką no ale niestety nie byłam w stanie nawet obiadu ugotować i przypadł jej do gustu w kształcie kropli z aventu, bo te normalne z nuka i canpola wypluwała
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:28   #411
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość
obawiam się, że mogłabym stracić równowagę:hahaha :



Czuję napiętą macicę od 17.00,myslałam ze wody mi odeszły i dupato mi się tak zdawało,zresztą znowu mam to uczucie
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:36   #412
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cześć dziewczynki

Rozowa, Clauudik, Ewunia
GRATULACJE!!!


Wczoraj wyszłam ze szpitala, mały miał dużo badań robionych i ze względu na żółtaczkę i na moja tarczycę miał pilotowane tsh. Ginekolodzy chcieli mnie puścić po 3 dobie, ale pediatrzy się nie zgodzili i w sumie byłam 5 dób jesteśmy już w domku i wszystko ok, mały przekochany. Wrzucę zdjęcia na pocztę. Nie wiem czy dam radę nadrobić, ale postaram się być na bieżąco
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:37   #413
ladybird_1987
Rozeznanie
 
Avatar ladybird_1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 698
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o sex,to moj maz nie chce sie zgodzic, powiedzial,ze nie bedzie wlasnego syna bil po nogach powiedzialam mu,ze lepiej po nogach niz po glowie
Jak mi mój M. taki tekst rzuca to ja mu mówię: Nie pochlebiaj sobie. Naprawdę nie wyobrażam sobie zrezygnować z seksu. U nas do tej pory było regularnie, w tym tygodniu póki co nic. Ale niedziela rano- to taki mały rytuał.
__________________
ladybird_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:41   #414
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Rozowa, Clauudik, Ewunia
GRATULACJE!!!


Wczoraj wyszłam ze szpitala, mały miał dużo badań robionych i ze względu na żółtaczkę i na moja tarczycę miał pilotowane tsh. Ginekolodzy chcieli mnie puścić po 3 dobie, ale pediatrzy się nie zgodzili i w sumie byłam 5 dób jesteśmy już w domku i wszystko ok, mały przekochany. Wrzucę zdjęcia na pocztę. Nie wiem czy dam radę nadrobić, ale postaram się być na bieżąco

super że już w domu
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:42   #415
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Rozowa, Clauudik, Ewunia
GRATULACJE!!!


Wczoraj wyszłam ze szpitala, mały miał dużo badań robionych i ze względu na żółtaczkę i na moja tarczycę miał pilotowane tsh. Ginekolodzy chcieli mnie puścić po 3 dobie, ale pediatrzy się nie zgodzili i w sumie byłam 5 dób jesteśmy już w domku i wszystko ok, mały przekochany. Wrzucę zdjęcia na pocztę. Nie wiem czy dam radę nadrobić, ale postaram się być na bieżąco
WitajJak się czujesz,jak rana?O zdjęcia oczywiście prosimy.
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:42   #416
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Rozowa, Clauudik, Ewunia GRATULACJE!!!


Wczoraj wyszłam ze szpitala, mały miał dużo badań robionych i ze względu na żółtaczkę i na moja tarczycę miał pilotowane tsh. Ginekolodzy chcieli mnie puścić po 3 dobie, ale pediatrzy się nie zgodzili i w sumie byłam 5 dób jesteśmy już w domku i wszystko ok, mały przekochany. Wrzucę zdjęcia na pocztę. Nie wiem czy dam radę nadrobić, ale postaram się być na bieżąco
super, ze juz w domku
czekamy na fotki
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:46   #417
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Dasti, witaj!!! super, że już jesteście w domku!!)
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:50   #418
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez ladybird_1987 Pokaż wiadomość
Super że jesteś. Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!
Jak to znieczulenie? Boli wkuwanie w kręgosłup? Bo ja też chciałabym znieczulenie.
nie boli bopryska srodkiem znieczulajacym mnie sie zle wkula bo mnie tylko polowe znieczuliło ale i tak czułam bole ale nie az tak bardzo jak normalnie ulgi miałam na 30 min,połozna mowila ze opoznilo to moj porod min o godz ale urodziłąm
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:51   #419
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Dasti kruszynka piękna !!!!!!!!!!!!!!!
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:51   #420
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Dasti witaj!
ja sie lecze na ta tarczyce, ale nie robili mlodemu wiecej badan, tylko te podstawowe.

O libido po ciazy sie nie martwcie, jestem tyd zpo porodzie, dupa boli ze ledwo siedze a juz mam chcice nie wiem jak dam rade wytrzymac 6 tyg pologu
pozniej jak mnie po 6 tyg fala uniesienia wezmie to niechcacy sie dorobi drugie )
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.