Lubelskie Mamusie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 14:25   #31
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Tacca gratulacje! gdzie rodziłaś i jak poród? I w ogóle jak się czujecie? Chłpopiec czy dziewczynka?



Małemaleństwo ja planuję rodzić na Staszica. Chodzimy do sr Aktywna mama, gdzie zajęcia prowadzi położna z tego szpitala p. Agatka (super babeczka).
co do wyprawki to już piszę"
- dowód osobisty
- legitymacja ubezpieczeniowa lub RMUA
- karta ciąży
- grupa krwi (oryginał)
- wymaz z pochwy (z ostatniego miesiaca)
- badania (HIV, różyczka, toksoplazmoza, kiła) + z 2 ostatnich tygodni: morfologia, mocz
- chusteczki mokre i pampersy dla malucha
- płyn do higieny intymnej
- jednorazowa bielizna
- wkładki
- klapki, ręcznik itp
- piżama po jednej na każdy dzień) + koszula do porodu
i tylko tyle?a te wielkie podpaski to oni dają, czy trzeba się zaopatrzeć w nie?
Jak ja rodziłam na Krasnickich to miałam całą litanie.
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 22:33   #32
sobczi
Raczkowanie
 
Avatar sobczi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 326
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Bliźniaczki w 2009 rodziłam na Jaczewskiego- opieka na patologii super, na położnictwie gorzej, warunki "bytowe" tak samo- patologia cud miód, położnictwo bród. Ale dla mnie w tym czasie był najwazniejszy oddział intensywnej terapii noworodka gdzie moje laski spędziły 3 miesiące, więc się w szpital sporo napatrzyłam.

Teraz wybieram Staszica, a raczej nie wybieram tylko idę tam gdzie mój lekarz prowadzący, najcudwoniejszy człowiek na świecie- dr.Krzyżanowski.
No to jak byłam w maju na zwiedzaniu oddziału to odnioslam zupełnie przeciwne wrażenie , oddział położniczych bardzo prestronny I czysty .. natomiast patologia - duszno , mnóstwo kobiet na korytarzu ... O opiece to dopiero po wszystkim będę mógł się wypowiedź, położne z sr były sympatyczne

Ja walczę teraz z ciągłym napinaniem brzucha... Nie jest to jakieś strasznie bolesne ale mega uciążliwe i nie wiem czy iść z tym do szpitala na izbę czy nie .
__________________
Have fun, you're a wife !

27 czerwiec 2009

sobczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 08:51   #33
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
i tylko tyle?a te wielkie podpaski to oni dają, czy trzeba się zaopatrzeć w nie?
Jak ja rodziłam na Krasnickich to miałam całą litanie.
te wielkie podpaski dają w czasie pobytu w szpitalu. jeszcze o wszystko dopytam i po wszystkim będę mogła na gorąco powiedzieć, jak faktycznie jest. O ile oczywiście się dostanę?... tak się zastanawiam czy nie wybrać się na jakąś wizytę do dr. krzyżanowskiego? bo mój gin prowadzący ciążę niestety w żadnym szpitalu nie pracuje a mi na tym szpitalu zależy.
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:19   #34
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
te wielkie podpaski dają w czasie pobytu w szpitalu. jeszcze o wszystko dopytam i po wszystkim będę mogła na gorąco powiedzieć, jak faktycznie jest. O ile oczywiście się dostanę?... tak się zastanawiam czy nie wybrać się na jakąś wizytę do dr. krzyżanowskiego? bo mój gin prowadzący ciążę niestety w żadnym szpitalu nie pracuje a mi na tym szpitalu zależy.
moja gin prowadząca ciążę akurat pracuje na Staszica to się tym nie martwię.
Ja jak synka rodziłam na Kraśnickich to nie miałam z tamtąd lekarza, a mnie przyjeli, gdzie było naprawdę dużo rodzących.
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:15   #35
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez sobczi Pokaż wiadomość
No to jak byłam w maju na zwiedzaniu oddziału to odnioslam zupełnie przeciwne wrażenie , oddział położniczych bardzo prestronny I czysty .. natomiast patologia - duszno , mnóstwo kobiet na korytarzu ... O opiece to dopiero po wszystkim będę mógł się wypowiedź, położne z sr były sympatyczne

Ja walczę teraz z ciągłym napinaniem brzucha... Nie jest to jakieś strasznie bolesne ale mega uciążliwe i nie wiem czy iść z tym do szpitala na izbę czy nie .
Wiesz no, może po prawie 3 latach cos na polożnictwie się zmieniło, jak w każdym razie niemiło wspominam ten oddział- chociażby prysznice- bez jakiejkolwiek prywatności- wychodzisz spod prysznica a tu wszystkie babki w łazience Cię oglądają nago..
na patologi za to prywatne łazienki w salach, podgrzewana podłoga, wszystko nowe, fakt kobiet i na korytarzu pełno było, oddział zdecydowanie za mały jak na potrzeby. pielęgniarki rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
te wielkie podpaski dają w czasie pobytu w szpitalu. jeszcze o wszystko dopytam i po wszystkim będę mogła na gorąco powiedzieć, jak faktycznie jest. O ile oczywiście się dostanę?... tak się zastanawiam czy nie wybrać się na jakąś wizytę do dr. krzyżanowskiego? bo mój gin prowadzący ciążę niestety w żadnym szpitalu nie pracuje a mi na tym szpitalu zależy.
Maggie miałam Ci na naszym wątku napisać ale jak już tu poruszyłaś temat to skrobne tu chciałam Ci wlasnie zaproponować zebys wybrała się do dr krzyżanowskiego po tym co dzis o wizycie pisałaś... no i byś znała jakiegoś doktorka ze staszica.
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 08:35   #36
sobczi
Raczkowanie
 
Avatar sobczi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 326
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Wiesz no, może po prawie 3 latach cos na polożnictwie się zmieniło, jak w każdym razie niemiło wspominam ten oddział- chociażby prysznice- bez jakiejkolwiek prywatności- wychodzisz spod prysznica a tu wszystkie babki w łazience Cię oglądają nago..
na patologi za to prywatne łazienki w salach, podgrzewana podłoga, wszystko nowe, fakt kobiet i na korytarzu pełno było, oddział zdecydowanie za mały jak na potrzeby. pielęgniarki rewelacyjne
a mnie te prysznice akurat nie przeszkadzają ... =]
dla mnie wielki plus za brak odwiedzin na oddziale - w końcu kobiety tam w specyficznej bieliźnie + jest lato więc pod kołdrą nie leżą.. wszyscy na to psioczą , ale przynajmniej pielgrzymek nie będę miała każdego z dalszej rodziny
__________________
Have fun, you're a wife !

27 czerwiec 2009

sobczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:38   #37
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Witajcie!
Jeśli pozwolicie, to i ja chciałabym do Was dołączyć... wprawdzie moja Hania przyszła na świat w kwietniu, ale zawsze to 2012
Rodziłam na Kraśnickich a wcześniej kilka razy leżałam tam na patologii więc w razie czego mogę się podzielić doświadczeniami
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 15:04   #38
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Sojka, Ty chodzisz do dr. krzyżanowskiego do luxmedu? jaki koszt wizyty?
Cytat:
Napisane przez sobczi Pokaż wiadomość
dla mnie wielki plus za brak odwiedzin na oddziale - w końcu kobiety tam w specyficznej bieliźnie + jest lato więc pod kołdrą nie leżą.. wszyscy na to psioczą , ale przynajmniej pielgrzymek nie będę miała każdego z dalszej rodziny
Sobczi, to jest dopiero plus. bo nie dość, że Ciebie nikt z dalszej rodziny odwiedzać nie będzie mógł to i goście innych pacjentek nie będą Cię męczyć i krępować. Do kuzynki mojego męża, jak leżała z dzieckiem w szpitalu, przyjechała cała rodzina jej męża - kilkanaścioro ludzi się do sali wpakowało! ona ledwo to wytrzymała. a na miejscu innych pacjentek szlag by mnie normalnie trafił
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:12   #39
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Maggie słońce, chodzę do niego do gabinetu prywatnego, nie do luxmedu a tutaj http://prywatnapraktykalekarska-krzy...pl/rejestracja na USG jedynie spotykam się z doktorkiem w Luxmedzie. Jedyny minus jest taki że bardzo ciężko będzie na szybko się wybrać bo zazwyczaj terminy ma zajete na miesiąc do przodu ale widzę właśnie spojrzałam że ma wolne miejsce jeszcze 5 lipca (a jak ja kurna ustalałam wizyte to nie było tego terminu wolnego

Pisze na stronce ze wizyta trwa 20minut ale nigdy nie wyszłam wczesniej niż po 40 minutach :P

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

aaa i płace 100zł za wizyte
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 16:05   #40
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Dzięki Sojeczko; jeszcze powiedz mi, czy jest możliwość ewentualnie zrobienia ktg u niego?
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:40   #41
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Dzięki Sojeczko; jeszcze powiedz mi, czy jest możliwość ewentualnie zrobienia ktg u niego?
Tego kochana nie wiem, dowiem się na najbliższej wizycie bo ostatnio wspominał ze na nastepnym spotkaniu omówimy kwestie KTG, nawet jeśli nie u niego jako tako w gabinecie to na 100% do niego do Staszica do szpitala na takie badanie kieruje
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 10:09   #42
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

hej
Też jestem Lubelską mamusią tylko że nie 2012 Ale kochane lublinianki mam pytanie o dobrego ginekologa a jeszcze lepiej jakby przyjmowal n NFZ możecie kogoś polecić?
Z góry dzięki
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:38   #43
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

To może i ja sie dołączę. Co prawda mój skarb z listopada 2011 ale mamą 2012 się czuję. Więc jeśl imogę to się wpisuje
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:54   #44
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

ja termin mam dopiero na 14.02.2012 nie jestem z Lublina, ale chciałabym tu włąsnie rodzić a mam pytanie czy orientujecie się może o takim lekarzu jak tomaszewski? przyjmuje w moim miescie w luxmedzie i nie wiem czy warto do niego chodzic...
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:21   #45
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
hej
Też jestem Lubelską mamusią tylko że nie 2012 Ale kochane lublinianki mam pytanie o dobrego ginekologa a jeszcze lepiej jakby przyjmowal n NFZ możecie kogoś polecić?
Z góry dzięki
mogę polecić bardzo dobrego lekarza dr. Pawlos. przyjmuje na nfz w przychodni przy ul. Juranda (przy leclercu na zana). chodzę do niego od 4 lat, teraz prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. wszystko dokładnie sprawdza, kieruje na wszystkie badania, tylko jest bardzo powolny i początkowo małomówny i zazwyczaj są u niego opóźnienia, bo do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie i rzadko wizyta trwa przewidziane 20 minut. Ostatnio na usg byłam ponad godzinę
Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
To może i ja sie dołączę. Co prawda mój skarb z listopada 2011 ale mamą 2012 się czuję. Więc jeśl imogę to się wpisuje
Witamy nową mamusię
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:57   #46
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
mogę polecić bardzo dobrego lekarza dr. Pawlos. przyjmuje na nfz w przychodni przy ul. Juranda (przy leclercu na zana). chodzę do niego od 4 lat, teraz prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. wszystko dokładnie sprawdza, kieruje na wszystkie badania, tylko jest bardzo powolny i początkowo małomówny i zazwyczaj są u niego opóźnienia, bo do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie i rzadko wizyta trwa przewidziane 20 minut. Ostatnio na usg byłam ponad godzinę

Witamy nową mamusię
Heeej widzę,ze mamy tego samego lekarza!!Prowadził moją ciążę i zostanę u niego na stałe.Moje wizyty trwały prawie godzinę.Dusza nie człowiek!Aczkolwiek wiem,ze nie każdemu jego poczucie humoru odpowiada.
Jak dla mnie suuuper lekarz.
A co małomównosci to sie po części nie zgodzę.No,moze na poczatku ale później się rozkręca.

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-06-27 o 19:58
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:09   #47
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
hej
Też jestem Lubelską mamusią tylko że nie 2012 Ale kochane lublinianki mam pytanie o dobrego ginekologa a jeszcze lepiej jakby przyjmowal n NFZ możecie kogoś polecić?
Z góry dzięki
Ja chodzę do dr Gulanowskiej, ale ona tylko prywatnie przyjmuje... ale jak leżałam na patologii, to obserwowałam pracę lekarzy i słuchałam opinii innych dziewczyn i generalnie poleciłabym dra Zycha, Urbana... dużo dziewczyn poleca też Błażukiewicza i jeszcze byłam pod wrażeniem pani dr Stasiak - wszyscy ci lekarze pracują na Kraśnickich

aaa i jeszcze jest Taczała...no i prof Wiktor - oni mnie cięli i powiem szczerze, że dobrze się spisali
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:30   #48
sobczi
Raczkowanie
 
Avatar sobczi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 326
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Ja korzystam z dr kasi jankiewicz z jaczewskiego - młoda i energiczna , nie owija, doradza, aczkolwiek ja muszę sobie wszystko notować bo łatwo mi się z nią zagadać. Przyjmuje na fundusz, ale w novicie, gdzie przyjmuje tez prywatnie trudno o termin jak również skierowanie na jakiejkolwiek badania. Na jaczewskiego nigdy u niej nie byłam.

Nic dziś nie robiłam calutki dzień a czuje się jak koń po westernie . Mam pytanie czy któraś z was zmaga się z refluxem i zgaga w ciąży ? Ja jak się czepię jedzenia to potem cierpię.
__________________
Have fun, you're a wife !

27 czerwiec 2009

sobczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:40   #49
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez sobczi Pokaż wiadomość
Nic dziś nie robiłam calutki dzień a czuje się jak koń po westernie . Mam pytanie czy któraś z was zmaga się z refluxem i zgaga w ciąży ? Ja jak się czepię jedzenia to potem cierpię.
Kochana nie pocieszę Cię ale ja zgagę miałam od 5 m-ca ciąży do samego końca (nawet podczas porodu!! ).Ostatni m-ąc ciąży leżałam z "nogami do góry " to już w ogóle była masakra.Wiem,ze mozna brać renni ale niewiele pomagało.Gin tez radził,żebym parzyła siemie lnianę, przelała przez sitko i piła ten kisiel ale to tez nie przynosiło ulgi.
Taki urok ciąży.
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 21:04   #50
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

to i ja jestem z Dęblina rodziłam w Puławach mama majowa :P
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:01   #51
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

dzięki dziewczyny za opinie o lekarzach może któraś jeszcze coś wie

a do tego dr Pawlos to cieżko z terminami? i czy on w jakims szpitalu pracuje czy nie?
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:35   #52
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Pawlos w żadnym szpitalu nie pracuje (przynajmniej w takim, w który się rodzi, ale w jakimś chyba dyżury ma), kiedys pracował na Lubartowskiej.Z terminami jest jak wszędzie trochę się czeka.Teraz dodatkowo sezon urlopowy sie zbliza-chyba od 19.07 ma urlop.
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:52   #53
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Heeej widzę,ze mamy tego samego lekarza!!Prowadził moją ciążę i zostanę u niego na stałe.Moje wizyty trwały prawie godzinę.Dusza nie człowiek!Aczkolwiek wiem,ze nie każdemu jego poczucie humoru odpowiada.
Jak dla mnie suuuper lekarz.
A co małomównosci to sie po części nie zgodzę.No,moze na poczatku ale później się rozkręca.
to fakt, z czasem coraz więcej zaczyna sobie żartować. napisałam o tej małomówności, bo na początku to może komuś przeszkadzać. A lekarz - dusza człowiek
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za opinie o lekarzach może któraś jeszcze coś wie

a do tego dr Pawlos to cieżko z terminami? i czy on w jakims szpitalu pracuje czy nie?
w tym momencie nie ma już dyżurów w żadnym szpitalu
od każdego 25 dnia miesiąca są zapisy na kolejny miesiąc. Można zapisać się telefonicznie albo u położnej (nr tel. 81 525 95 21).

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Pawlos w żadnym szpitalu nie pracuje (przynajmniej w takim, w który się rodzi, ale w jakimś chyba dyżury ma), kiedys pracował na Lubartowskiej.Z terminami jest jak wszędzie trochę się czeka.Teraz dodatkowo sezon urlopowy sie zbliza-chyba od 19.07 ma urlop.
zgadza się od 19.07 do 3.08 jest na urlopie.
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:57   #54
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

A jeszcze jedno pytanko usg u niego tez jest na NFZ ?
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:09   #55
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno pytanko usg u niego tez jest na NFZ ?
tak
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:44   #56
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
tak
Popatrz a miałam Go nie zachwalać bo i tak ma duzo pacjentek hehehee.Żartuję oczywiście
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:57   #57
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Ja chodziła do dr Wrony. Pracuje na Jaczewskiego. Ale ja chodziłam prywatnie. TAk czy inaczej bardzo polecam, dokładny i cierpliwy. Odpowiadał an serie z mojej strony zawsze, gdy byłam bliska rozwiązania dostałam numer jego telefonu gdy mnie coś niepokioło.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:16   #58
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez aga 398 Pokaż wiadomość
To gratuluje!! a może powiesz jaki był poród?? i jak maleństwo
Dzięki! Synuś ma się świetnie, ja gorzej, rana po nacięciu źle się goi. O porodzie wolę zapomnieć...
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Bliźniaczki w 2009 rodziłam na Jaczewskiego- opieka na patologii super, na położnictwie gorzej, warunki "bytowe" tak samo- patologia cud miód, położnictwo bród. Ale dla mnie w tym czasie był najwazniejszy oddział intensywnej terapii noworodka gdzie moje laski spędziły 3 miesiące, więc się w szpital sporo napatrzyłam.

Teraz wybieram Staszica, a raczej nie wybieram tylko idę tam gdzie mój lekarz prowadzący, najcudwoniejszy człowiek na świecie- dr.Krzyżanowski.
Na patologii nie leżałam, ale położnictwo coś strasznego. Położne wredne, na sympatyczne i pomocne palców jednej ręki za dużo... Jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży zdecydowanie Jaczewskiego będę omijać szerokim łukiem, choć lekarze świetni.
Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość
Tacca gratulacje~!!!!!

Malenstwo ja Ci napiszę co zabrać, rodziłam tam ( tylko muszę chwilę wolną znaleźć , dzisiaj wieczorem napiszę) . U mnie będzie druga córeczka mąż już zapowiedział , że do skutku ... echh Czuję się już super, bo pierwsze 4 miechy miałam romans z klozetem, teraz muszę sie troche oszczedzac, bo łożysko mi przoduje ,a le na szczescie nie centralnie , lekarz mnie uspokaja, że na 95% sie przesunie, więc trzymajcie kciuki. A jak u Ciebie>?? Ty masz chyba wrześniowy termin? no i widzę, że córa będzie - gratulacje! rodzina w komplecie!

Ja tez robię u dr.Krzyzanowskiego USG - profesjonalista, na pewno na więcej żartów pozwala sobie ze swoimi pacjentkami , moją ciążę prowadzi dr. Robak - ten sam co pierwszą. Tylko z tą różnicą, że teraz niestety będę musiała mieć cesarkę .... już się boję, bo Ale rodziłam naturalnie..
Dziękuję i również gratuluję!
Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Tacca gratulacje! gdzie rodziłaś i jak poród? I w ogóle jak się czujecie? Chłpopiec czy dziewczynka?
Dzięki! Synusia mamy... Poród ogólnie straszny, może mało odporna na ból jestem, ale leżałam ponad 7 godzin pod ktg bez możliwości wstania... Koszmar. PSK4. Lekarze super, położne... Ech. Rana po nacięciu mi się źle goi, rozchodzi się. Jak tu przy takim maluchu się oszczędzać...
Cytat:
Napisane przez sobczi Pokaż wiadomość
Ja korzystam z dr kasi jankiewicz z jaczewskiego - młoda i energiczna , nie owija, doradza, aczkolwiek ja muszę sobie wszystko notować bo łatwo mi się z nią zagadać. Przyjmuje na fundusz, ale w novicie, gdzie przyjmuje tez prywatnie trudno o termin jak również skierowanie na jakiejkolwiek badania. Na jaczewskiego nigdy u niej nie byłam.

Nic dziś nie robiłam calutki dzień a czuje się jak koń po westernie . Mam pytanie czy któraś z was zmaga się z refluxem i zgaga w ciąży ? Ja jak się czepię jedzenia to potem cierpię.
Znam dr Jankiewicz, super kobietka! Ja byłam u niej dawno temu i tylko raz, bo akurat nie było mojego gina, ale świetna jest.
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:19   #59
sobczi
Raczkowanie
 
Avatar sobczi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 326
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Dzięki! Synuś ma się świetnie, ja gorzej, rana po nacięciu źle się goi. O porodzie wolę zapomnieć...

Na patologii nie leżałam, ale położnictwo coś strasznego. Położne wredne, na sympatyczne i pomocne palców jednej ręki za dużo... Jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży zdecydowanie Jaczewskiego będę omijać szerokim łukiem, choć lekarze świetni.

Dziękuję i również gratuluję!

Dzięki! Synusia mamy... Poród ogólnie straszny, może mało odporna na ból jestem, ale leżałam ponad 7 godzin pod ktg bez możliwości wstania... Koszmar. PSK4. Lekarze super, położne... Ech. Rana po nacięciu mi się źle goi, rozchodzi się. Jak tu przy takim maluchu się oszczędzać...

Znam dr Jankiewicz, super kobietka! Ja byłam u niej dawno temu i tylko raz, bo akurat nie było mojego gina, ale świetna jest.
No nie jest to budujące co napisałaś o szpitalu bo ja na szkole naprawdę bardzo pozytywne wrażenie odniosłam , przykre jest to jak kobieta ma takie potworne wspomnienia z dnia który powinien być jednym z piękniejszych w jej życiu. Ja się nie nastawiam na żadne specjalne traktowanie oczekuje tylko rzetelnej opieki. Wybór szpitala to była jedną z trudniejszych decyzji, jedynie o staszica słyszałam same pozytywy ale ostatecznie decyzja podjęta .
Mam nadzieję że rana szybko ci sie zagoi , ale jak czujesz, że coś z nią nie tak to moze warto udać się na konsultację.
Został mi tydzień i faktem jest że wszystko mnie zaczyna martwić . Raz brzuch miękki, raz twardy a to dziwny kształt , innym razem wydaje mi się że niuńka jakaś leniwa i mało się wierci ... Nosz ciągle coś mi się uraja .
Wkurza mnie ciągła zgaga - rennie faktycznie pomagał ale tylko w dzien w nocy rady nie daje i śpię na siedząco
__________________
Have fun, you're a wife !

27 czerwiec 2009

sobczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:48   #60
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
to i ja jestem z Dęblina rodziłam w Puławach mama majowa :P
Hej.
I jak oceniasz szpital w Puławach? Ja stąd jestem
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 14:20:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.