W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 19:57   #3901
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Hej wpadłam tylko napisać że dzisiaj nie dam rady się udzielać,całą noc nie spałam,Zuzia mi wczoraj wbiła palec w oko,mam popękane naczynka,widzę za mgłą,chodzę w ciemnych okularach bo nie mogę patrzeć na światło tak mnie razi.

Ból okrutny
Współczuję, tak jak Tamlin pisała może powinnaś sprawdzić u lekarza, czy coś poważnego się tam nie zadziało.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Wpadam tylko pokazać tort
Wiem,nie idealny ale starałam się

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
Piękny, gratuluję!

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

wczoraj byliśmy w Lublinie u ortopedy. podróż na szczęście ok, Lena trochę spała, trochę płakała ale nie tak jak zawsze

wszystko ok, jedynie na co mamy zwracać uwagę to to, by Lena zawsze siadała z nóżkami wyciągniętymi do przodu a nie jak do tej pory na nich przysiadała. przyznam się bez bicia, że Lena właśnie tak najczęściej siedzi, nie wiedziałam, że to niewłaściwe.

ciągnięcie nóżki w tym wieku jest normalne podobno, mam jej dać czas.

pytałam o buty, kazał nam kupić te, które podobają nam się wizualnie
mówił by nie dać nabrać się na certyfikaty, wyprofilowanie i inne cuda. przekonał mnie, choć przed wizytą miałam inne zdanie w tym temacie
Super, że wszystko okej

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
na tym etapie są jakieś skoki rozwojowe? Zuzia zasypia w miarę normalnie (tzn. standardowo z wyciem, bo przecież sen to zło) w łóżeczku, ale budzi się z płaczem ok 2.30-3.30 i nic innego, jak tylko wzięcie do nas do łózka jest w stanie ją uspokoić i znów zasypia. śpi królewna rozwalona a my na brzegach. no i nie wiem, co robić? myślałam, że może głodna, więc albo kaszkę albo mleko próbowałam dawać przez sen. gdzie tam... nic nie pomaga. tylko spanie u nas. wystarczy położyć, płacz momentalnie ustaje i zasypia zanim ja zdążę przykryć się kołdrą...
Maggie Maja ma podobnie, czasami przebudzi się, dam jej się napić i idzie spać, a czasami to nie pomaga i trzeba ją wziąć do nas i wtedy oczywiście wszystko jest okej
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:03   #3902
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Anusia śliczny tort!!!

Dziewczyny mam pytanie - polećcie mi jakiś fotelik 9-18 z odcyhlanym do spania siedzeniem.

ja tez moge polecic Priori ale XP, ten zwykly rusza sie we wszystkie strony jak nim potrzesniesz nie trzyma sie fotela wcale, XP ma dodatkowa blokade i foltelik ani drgnie. ani roznica miedzy zwyklym a z xp to okolo 100 zl.


Anusia
piękny tort brawo!!!
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:06   #3903
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
fajnie to musiało wyglądać jak na dywanie zasneła

Ja spałam z Alankiem niedawno dwie noce z rzędu fajnie i pediatra powiedziała że to rumianek na jego sen działa...
No dziwne bo pije do dzis i
Noce koszmarne no i tyle

Kingunia sto lat, sto lat niech żyje nam!!! [/B]

Kurrrrrrr ja chce laptoka bo nie wytrzymam z tym programem w fonie
Dziewczyny korzystające z tapatalk 4 !!Też Wam ucina cytaty ???

chyba wróce do 2.



Dziękuje ale to chwilowo pomyłka bo jednak jeden sie wyrżnął a drugi jeszcze sie pcha.



Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4
Mi tapatalk nie chce wcale cytować a jak zaznacze to cytuje nie to co chciałam

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Hej wpadłam tylko napisać że dzisiaj nie dam rady się udzielać,całą noc nie spałam,Zuzia mi wczoraj wbiła palec w oko,mam popękane naczynka,widzę za mgłą,chodzę w ciemnych okularach bo nie mogę patrzeć na światło tak mnie razi.

Ból okrutny
Jeju i jak się czujesz? Byłaś u lekarza?

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

wczoraj byliśmy w Lublinie u ortopedy. podróż na szczęście ok, Lena trochę spała, trochę płakała ale nie tak jak zawsze

wszystko ok, jedynie na co mamy zwracać uwagę to to, by Lena zawsze siadała z nóżkami wyciągniętymi do przodu a nie jak do tej pory na nich przysiadała. przyznam się bez bicia, że Lena właśnie tak najczęściej siedzi, nie wiedziałam, że to niewłaściwe.

ciągnięcie nóżki w tym wieku jest normalne podobno, mam jej dać czas.

pytałam o buty, kazał nam kupić te, które podobają nam się wizualnie
mówił by nie dać nabrać się na certyfikaty, wyprofilowanie i inne cuda. przekonał mnie, choć przed wizytą miałam inne zdanie w tym temacie




poza tym Lenka trochę przychorowała
przejście na mleko "trójkę" okazało się klapą. mleka mieszałam naprawdę długo, przy pierwszym opakowaniu było ok, może więcej kup ale normalne ale przy drugim pudełku tragedia, leje się z niej zielona woda
wracamy na dwójkę, dicoflor i dieta.


w związku z tym mam do odsprzedanie 4 opakowania bebilonu 3:
trzy po 800 g - 30 zł za sztukę
i jedno 1200 g za 40 zł plus koszt przesyłki .
jakby koszty wysyłki wyszły spore to mogę połowę wziąć na siebie.


opakowania są zamknięte, data spożycia - 2015 r.

jak na złość zrobiliśmy spore zapasy bebilonu


może któryś maluch toleruje to mleko, w razie czego proszę na priva
propozycja dla osób z naszego wątku, w ciemno nie wysyłam

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Sto lat dla Kingi i Tamlin spełnienia marzeń




Iwoncia, ja dicoflor trzymam w lodówce
Super,że takie dobre wieści!


Tamlin Kochanie jeszcze raz Wszystkiego co Najlepsze!!!

Na roczek wszystko już mam gotowe .
Dwie sałatki,sernik i torcik .
Nic więcej nie szykuje bo będzie tylko Mamcia z Ojczymem,brat i Chrzestna Fabianka...
Ale mam nadzieje,że Fabiś będzie zadowolony .
Kupilismy mu dzisiaj na prezent garnuszek na klocuszek .
Jutro rano mu damy jak mąż wróci z nocki.
Jeju Słoneczko Moje Stonkowate już rok będzie miało
pamiętam jak kładłam się wieczorem spac z myślą,że rano ide na oddzial bo nic się nie dzialo a o 2 w nocy piękne skurcze się zaczely .



Teraz chłopcy już śpią i błagam niech będzie jedna spokojna noc


Dla Kinguni samych radosnych chwil i uśmiechu
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek

Edytowane przez Anusia479
Czas edycji: 2013-10-18 o 20:10
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:12   #3904
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Witajcie byłam rano z małym u pediatry i osłuchowo wszystko dobrze , jedynie gardełko obśluzowane przez spływający karat więc mamy flegaminę w kroplach i oklepywanko .

aa i wyniki moczu i krwi wyszły zdaniem pediatry dobrze chociaż widzę że są zaniżone, czy ta norma jest dla dorosłych zawsze podawana?

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantek Kingi oraz Moni
Dziękuję za życzenia
Dobrze że nic Jaśkowi gorszego nie jest. Ale niewiem jak na Jasia ten deflegmin działa, bo na Matiego wcale. Ostatnio miał to samo co Jaś. Nic mu nie pomógł. Dopiero sama zaczęłam mu dawać Prospan, odciągać często i poszło w cholerę. Ale mam na dzieję że u Was pomoże.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Tamlin Kochanie jeszcze raz Wszystkiego co Najlepsze!!!

Na roczek wszystko już mam gotowe .
Dwie sałatki,sernik i torcik .
Nic więcej nie szykuje bo będzie tylko Mamcia z Ojczymem,brat i Chrzestna Fabianka...
Ale mam nadzieje,że Fabiś będzie zadowolony .
Kupilismy mu dzisiaj na prezent garnuszek na klocuszek .
Jutro rano mu damy jak mąż wróci z nocki.
Jeju Słoneczko Moje Stonkowate już rok będzie miało
pamiętam jak kładłam się wieczorem spac z myślą,że rano ide na oddzial bo nic się nie dzialo a o 2 w nocy piękne skurcze się zaczely .



Teraz chłopcy już śpią i błagam niech będzie jedna spokojna noc
Trzymam kciuki aby taka była
Jutro na pewno będzie bardzo miło
I dziękuję za życzonka
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:50   #3905
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Aga_ton, gdybyś nie znalazła chętnego, to ja będę o tym pamiętać. Ja dopiero za 2-3 dni będę wprowadzała Bebilon 3, więc nie wiem jak Antek zareaguje. My mamy znajomego, który taniej sprzedaje mleko. Ma ceny 30 zł za 800g i 45zł za 1200g, więc podobnie do Twojej oferty, z tym, że są czasami sytuacje, że nie ma danego mleka na stanie. Wówczas mogłabym kupić od Ciebie.
O kurcze,to faktycznie sporo mniej płacisz za mleko. Ja 800 g najtaniej kupuje po 44 zł. Szkoda,że nie mam takiego znajomego


---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość

to bardzo dobre wieści.
u dr Latalskiego byliście?
tak, u Latalskiego

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia
Dobrze że nic Jaśkowi gorszego nie jest. Ale niewiem jak na Jasia ten deflegmin działa, bo na Matiego wcale. Ostatnio miał to samo co Jaś. Nic mu nie pomógł. Dopiero sama zaczęłam mu dawać Prospan, odciągać często i poszło w cholerę. Ale mam na dzieję że u Was pomoże.
Tamlin a może za mała dawka? Za pierwszym razem Lena dostała bodajże 5 kropelek i nic nie pomogło. Dopiero nasz obecny pediatra przy kolejnej infekcji przepisał 15 kropli 2 razy dziennie i błyskawicznie zadziałało.
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:57   #3906
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia
Dobrze że nic Jaśkowi gorszego nie jest. Ale niewiem jak na Jasia ten deflegmin działa, bo na Matiego wcale. Ostatnio miał to samo co Jaś. Nic mu nie pomógł. Dopiero sama zaczęłam mu dawać Prospan, odciągać często i poszło w cholerę. Ale mam na dzieję że u Was pomoże.
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

Tamlin a może za mała dawka? Za pierwszym razem Lena dostała bodajże 5 kropelek i nic nie pomogło. Dopiero nasz obecny pediatra przy kolejnej infekcji przepisał 15 kropli 2 razy dziennie i błyskawicznie zadziałało.
to ciekawe jak będzie u nas ... my mamy 2x dziennie po 10 kropli rano i o 16
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:58   #3907
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

Tamlin a może za mała dawka? Za pierwszym razem Lena dostała bodajże 5 kropelek i nic nie pomogło. Dopiero nasz obecny pediatra przy kolejnej infekcji przepisał 15 kropli 2 razy dziennie i błyskawicznie zadziałało.
Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
to ciekawe jak będzie u nas ... my mamy 2x dziennie po 10 kropli rano i o 16
Miał 10 albo 15 kropli 2 razy dziennie i nic nie pomogło.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 20:59   #3908
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

19tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0297.jpg (64,7 KB, 59 załadowań)
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:01   #3909
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
19tc
Jaki piękny Malusi Cudowny
ja też... nie nie, ja już NIGDY w życiu
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:05   #3910
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Zu deflegmin też nie pomagał.
Agaton widzę wd w kwestii butów kolejny bardzo dobry ortopeda potwierdza żeby nie kierować sie certyfikatami itp. A mówił coś o chodzenie na bosaka?
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:08   #3911
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cześć Dziewczynki

Sto latem dla Kingusi i Tamlin

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Hej wpadłam tylko napisać że dzisiaj nie dam rady się udzielać,całą noc nie spałam,Zuzia mi wczoraj wbiła palec w oko,mam popękane naczynka,widzę za mgłą,chodzę w ciemnych okularach bo nie mogę patrzeć na światło tak mnie razi.

Ból okrutny
O rany, to Cię córa urządziła. Może faktyczne lepiej udać się do okulisty.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Wpadam tylko pokazać tort
Wiem,nie idealny ale starałam się

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
Jaki piękny kolor! Niespotykany jak na tort, ale bardzo mi się podoba

Baobabku współczuję nocki, niezłego stracha Wam Izunia napędziła, oby dzisiejsza była spokojna.

Anusia i Tobie tego samego życzę.

Ja się teraz cieszę takimi nockami Misiek czasem się obudzi, czasem nie, też go często biorę do nas, bo jak już zaczyna wstawać to nawet nie próbuję go usypiać w łóżeczku tylko od razu ląduje u nas, a wówczas to my również na krawędziach, a ten się rozwala jak hrabia
Piszecie, że Wasze dzieci to nerwusy, Misiek tak samo, jak mu się zabroni czegoś to jest żałość i płacz, czasem rzuca czymś, ale staram się nie reagować albo mówić łagodnym tonem. Ciekawe na jak długo wystarczy mi tej anielskiej cierpliwości?

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
19tc
Maaaagie jaki mały brzuszek! Ale Ci zazdroszczę! Ja mam 3x większy a ciąża młodsza o cały miesiąc. Ja już chcę urodzić..
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 21:09   #3912
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
O kurcze,to faktycznie sporo mniej płacisz za mleko. Ja 800 g najtaniej kupuje po 44 zł. Szkoda,że nie mam takiego znajomego
Jakbyś chciała to nie ma problemu, mogę załatwić mleko, jeżeli zostaniecie jeszcze przez jakiś czas na Bebilon 2 Tylko musiałybyśmy się dowiedzieć jaki byłby to koszt przesyłki, czy to się w ogóle opłaca. My zawsze bierzemy za 150zł 5 puszek tych 800g i nam na ok. miesiąc wystarcza. Szczerze mówiąc nie wiem z jakiego źródła jest to mleko... wolę nie wiedzieć, nie moja sprawa. My u niego kupujemy odkąd Antek miał 4-5 miesięcy i mleko identyczne jak sklepowe, choć na początku denerwowałam się, że to może być jakaś podróbka.


Maggie piękny brzuszek. Jak ja sobie przypomnę jaka byłam wielka w 19 tc, a Ty nadal taka laska.

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jaki piękny Malusi Cudowny
ja też... nie nie, ja już NIGDY w życiu
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:13   #3913
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Naszym kochanym dziewczynkom Kinusi i Tamlin spelnienia marzeń co ktora sobie życzy niech się spelni

Z Zosia mielismy podobna akcje z wymiotami - prawie tak jak z Iza, zwymiotowala caly obiad zaraz po zjedzeniu, potem herbatke, pozniej cisza. Mam nadzieje ze sie to nie powtorzy, prawie spanikowalam, tak chlustala

Martunia a co ty dziecku zrobilas ze tak ci sie Zuzia odwieczyla? a na serio wspolczuje bardzo, oby szybko przeszlo

Anusia i Maggie nie mam podgladu zdjec w tapatalku
Strasznie szybko czas leci, to juz rok od urodzin... A Maggie juz prawie polowa za toba

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Agaton dobrze ze napisalas o ulozeniu nozek, Zosia sobie na nich przysiada czesto.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 22:03   #3914
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Zu deflegmin też nie pomagał.
Agaton widzę wd w kwestii butów kolejny bardzo dobry ortopeda potwierdza żeby nie kierować sie certyfikatami itp. A mówił coś o chodzenie na bosaka?
w domu tylko na bosaka albo w skarpetkach polecił też by przez najbliższe kilka miesiecy tak co 4 tygodnie nagrywać króciutkie filmiki gdy dziecko chodzi. w ten sposób rodzice mogą kontrolowac jak dziecko radzi sobie z chodzeniem, czy nie dzieje sie coś niepokojącego, np koślawienie nóżki. Wtedy nagrania warto pokazać ortopedzie.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

[/COLOR]Agaton dobrze ze napisalas o ulozeniu nozek, Zosia sobie na nich przysiada czesto.
To była pierwsza rzecz na ktorą zwrócił uwagę lekarz. Tylko rozebrałam małą a on z pytaniem czy przypadkiem Lena nie przysiada nóżek. Pewnie już nózki zaczynały troszke się deformowac ale na tym etapie można to naprawic

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała to nie ma problemu, mogę załatwić mleko, jeżeli zostaniecie jeszcze przez jakiś czas na Bebilon 2 Tylko musiałybyśmy się dowiedzieć jaki byłby to koszt przesyłki, czy to się w ogóle opłaca. My zawsze bierzemy za 150zł 5 puszek tych 800g i nam na ok. miesiąc wystarcza. Szczerze mówiąc nie wiem z jakiego źródła jest to mleko... wolę nie wiedzieć, nie moja sprawa. My u niego kupujemy odkąd Antek miał 4-5 miesięcy i mleko identyczne jak sklepowe, choć na początku denerwowałam się, że to może być jakaś podróbka.


Maggie piękny brzuszek. Jak ja sobie przypomnę jaka byłam wielka w 19 tc, a Ty nadal taka laska.



w takim razie zorientuje sie jak koszty przesyłki zebym przez przypadek nie zrobiła interesu stulecia

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
19tc
Brzuszek maluszek

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2013-10-18 o 22:01
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 22:26   #3915
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

maggie chudzinko ty naszaja bez ciązy mam wiekszy
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 01:04   #3916
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

U nas znowu histeria nocna
Zaśnie tylko z tżtem w łóżku jak sie przebudzi...
Jestem ciekawa co to bedzie jak tz bedzie miał na rano albo na noc do pracy.
Jestem wykończona tymi jego rykami w nocy


Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 01:30   #3917
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Halo! Ja tu mam skurcze!
Dokładnie po 2 się zaczely
Fabianek wiedział,że dzisiaj rodzimy i dał pospac do 2
Teraz zjadł i kładę go spać,oby usnal normalnie

Maggie jutro z laptopa zobaczę fotke

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 06:21   #3918
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Dzień dobry

Sto latek dla Fabianka! Buziaki!

wysłane z fona
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 07:21   #3919
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Urodziłam

Jak to szybko zleciało,teraz tak siedze i wspominam tamten dzień...
łza w oku się kręci
aż się chce przeżyć to jeszcze raz w innym życiu oczywiście



Maggie jak piękny,malutki brzusio!

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Sto latek dla Fabianka! Buziaki!

wysłane z fona

Dziękujemy
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 08:38   #3920
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Fabianku sto lat słoneczko

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość

Sto latem dla Kingusi i Tamlin


Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Naszym kochanym dziewczynkom Kinusi i Tamlin spelnienia marzeń co ktora sobie życzy niech się spelni
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:45   #3921
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
19tc
ciekawe kto się tam kryje

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość

Baobabku współczuję nocki, niezłego stracha Wam Izunia napędziła, oby dzisiejsza była spokojna.

Już chyba wszystko ok, nic się nie powtórzyło trochę popłakiwała, ale raz, ze z głodu (kiedy to jedzenie nocne się skończy....), a dwa, że te trzonowe jej idą na dole i ją boli

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała to nie ma problemu, mogę załatwić mleko, jeżeli zostaniecie jeszcze przez jakiś czas na Bebilon 2 Tylko musiałybyśmy się dowiedzieć jaki byłby to koszt przesyłki, czy to się w ogóle opłaca. My zawsze bierzemy za 150zł 5 puszek tych 800g i nam na ok. miesiąc wystarcza. Szczerze mówiąc nie wiem z jakiego źródła jest to mleko... wolę nie wiedzieć, nie moja sprawa. My u niego kupujemy odkąd Antek miał 4-5 miesięcy i mleko identyczne jak sklepowe, choć na początku denerwowałam się, że to może być jakaś podróbka.


Maggie piękny brzuszek. Jak ja sobie przypomnę jaka byłam wielka w 19 tc, a Ty nadal taka laska.



ja bym wolała wiedzieć skąd to mleko, nie dałabym dziecku z niepewnego źródła Koleżanka z Kubusiowego watku pracuje w Nestle w Wawie i w mlekach siedzi, ona mi mówiła, żeby kupować w rossmanie, biedronce lub aptekach, bo one biorą mleka z naszej siedziby w Wawie, a inne sklepy mają z zagranicy głównie Chociaż nie wiem ile w tym prawdy co mówi, bo jak kupuję właśnie w rosmanie to na opakowaniu nigdy nie spotkałam napisu że w Polsce wyprodukowano tylko zawsze ze w Szwecji Ale tak na lewo od kogoś to bym nie kupiła,bałabym się
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:45   #3922
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Naszym kochanym dziewczynkom Kinusi i Tamlin spelnienia marzeń co ktora sobie życzy niech się spelni

Z Zosia mielismy podobna akcje z wymiotami - prawie tak jak z Iza, zwymiotowala caly obiad zaraz po zjedzeniu, potem herbatke, pozniej cisza. Mam nadzieje ze sie to nie powtorzy, prawie spanikowalam, tak chlustala

Martunia a co ty dziecku zrobilas ze tak ci sie Zuzia odwieczyla? a na serio wspolczuje bardzo, oby szybko przeszlo

Anusia i Maggie nie mam podgladu zdjec w tapatalku
Strasznie szybko czas leci, to juz rok od urodzin... A Maggie juz prawie polowa za toba

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Agaton dobrze ze napisalas o ulozeniu nozek, Zosia sobie na nich przysiada czesto.
ale człowiek się stracha naje przy takich wymiotach nie?na szczęście już wsio ok
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
w domu tylko na bosaka albo w skarpetkach polecił też by przez najbliższe kilka miesiecy tak co 4 tygodnie nagrywać króciutkie filmiki gdy dziecko chodzi. w ten sposób rodzice mogą kontrolowac jak dziecko radzi sobie z chodzeniem, czy nie dzieje sie coś niepokojącego, np koślawienie nóżki. Wtedy nagrania warto pokazać ortopedzie.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------


To była pierwsza rzecz na ktorą zwrócił uwagę lekarz. Tylko rozebrałam małą a on z pytaniem czy przypadkiem Lena nie przysiada nóżek. Pewnie już nózki zaczynały troszke się deformowac ale na tym etapie można to naprawic

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



w takim razie zorientuje sie jak koszty przesyłki zebym przez przypadek nie zrobiła interesu stulecia

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Brzuszek maluszek
u nas za chiny by nie przeszło chodzenie na bosaka lub w skarpetach - za zimno. Mimo, ze ma rajtki i na to grube skarpetki z antypoślizgiem to stópki lodowate...tak nam ciągnie od piwnicy, a podłogi ocieplone

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
U nas znowu histeria nocna
Zaśnie tylko z tżtem w łóżku jak sie przebudzi...
Jestem ciekawa co to bedzie jak tz bedzie miał na rano albo na noc do pracy.
Jestem wykończona tymi jego rykami w nocy


Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
kurcze

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Urodziłam

Jak to szybko zleciało,teraz tak siedze i wspominam tamten dzień...
łza w oku się kręci
ehhhh jak nam te roczki zleciały migiem...STO LATz araz 2 latka będziemy świętować
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:55   #3923
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Fabisiu i Zosienko wszystkiego najlepszego!!!
Dużo zdrowka i uśmiechu słoneczka nasze
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka

Edytowane przez angel166
Czas edycji: 2013-10-19 o 08:56
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 12:11   #3924
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Fabisiu i Zosienko wszystkiego najlepszego!!!
Dużo zdrowka i uśmiechu słoneczka nasze
My się również przyłączamy
Monia przyjmij moje spóźnione ale szczere życzenia! 100 lat!

Maggie rozumiem, że na tym zdjęciu pokazujesz nam jak się najadłaś bo ciąży to ja tam nie widzę Super wyglądasz!
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 13:54   #3925
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Hej!

Wpadłam tylko powiedzieć, że mam dzisiaj w domu 3 dzieci i nie ogarniam

Zosiu, Fabianku sto lat! Zdrówka, szczęścia i duuuuużo radości
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 14:27   #3926
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Fabianku wszystkiego najlepszego
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 15:52   #3927
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Fabianku wszystkiego dobrego i dużo zdrówka!!!

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ja bym wolała wiedzieć skąd to mleko, nie dałabym dziecku z niepewnego źródła Koleżanka z Kubusiowego watku pracuje w Nestle w Wawie i w mlekach siedzi, ona mi mówiła, żeby kupować w rossmanie, biedronce lub aptekach, bo one biorą mleka z naszej siedziby w Wawie, a inne sklepy mają z zagranicy głównie Chociaż nie wiem ile w tym prawdy co mówi, bo jak kupuję właśnie w rosmanie to na opakowaniu nigdy nie spotkałam napisu że w Polsce wyprodukowano tylko zawsze ze w Szwecji Ale tak na lewo od kogoś to bym nie kupiła,bałabym się
Bardziej chodziło mi o to, skąd koleś bierze to mleko i czy zdobywa je legalnie. Ty wiesz z Kubusiowego wątku, a setki tysięcy matek w Polsce, biorąc mleko z półki w sklepie nie zastanawia się gdzie je wyprodukowano. Mleko, które kupuję jest oryginalne i oryginalnie zamknięte, Antkowi nic po nim nie jest, a przed podaniem sprawdziłam pod każdym względem ( w sensie porównałam ze sklepowym). Ty się boisz, a ja nie. Przecież nikogo nie namawiam do tego, abyście u niego kupowały. A kolega sam ma dzieci, w tym jedno starsze od naszego o 2 miesiące i nie sądzę, aby świadomie truł własne dziecko.

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Zosiu dla Ciebie również wszystkiego co najpiękniejsze!!!
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 16:46   #3928
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Zosiu Fabianku wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta,samych radości i każdego dnia wypełnionego miłością:roza :


Dziękuję kochane za troskę,byłam u lekarza mam antybiotyk do oka także już lepiej całe szczęście.

Swoją drogą nie wiedziałam że ból oka jest tak okrutny.

Aga ton jakby Dearlie nie brała mleka to też bym była zainteresowana tylko jeszcze jakbyś sprawdziła jaki by wyszedł koszt przesyłki ale chyba kurierem najbardziej się by opłaciło bo na poczcie to trochę drożej mi się wydaje.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 17:38   #3929
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

wszystkiego najlepszego dla Zosi i Fabianka

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość

Dziękuję kochane za troskę,byłam u lekarza mam antybiotyk do oka także już lepiej całe szczęście.

Swoją drogą nie wiedziałam że ból oka jest tak okrutny.

Aga ton jakby Dearlie nie brała mleka to też bym była zainteresowana tylko jeszcze jakbyś sprawdziła jaki by wyszedł koszt przesyłki ale chyba kurierem najbardziej się by opłaciło bo na poczcie to trochę drożej mi się wydaje.
ok, sprawdzę

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

dziewczyny, jaki oglądacie teraz serial? coś bym obejrzała ale nie wiem co
ostatnio zerkałam na Homeland ale po kilku pierwszych odcinakach zrezygnowałam, nudziłam się coraz bardziej, wszystko przewidywalne aż do bólu

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2013-10-19 o 17:41
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 17:47   #3930
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Dziękujemy pięknie za wszystkie życzenia

My już po imprezie, udała się super! B


100 lat dla Fabianka i Zosi !!!!!
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.