cienie peggy sage - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 19:12   #1
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776

cienie peggy sage


bardzo mi sie spodobała paleta cieni Peggy Sage, wizażystka w douglasie ja też bardzo zachwalała, a jednak wsztrzymałam się z kupnem bo wolałabym zebrać więcej informacji zanim wydam te 80zl
więc jeśli któraś z wizażanek miała okazję używać tych cieni, prosze o opinie
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:26   #2
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Dot.: cienie peggy sage

Ja mam paletę z cieniami Peggy Sage i jestem zadowolona. Cienie super trzymają się u mnie przez cały dzień.
__________________
Biżu matki i córki
nowości 22.10
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 00:34   #3
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: cienie peggy sage

Jakiś miesiąc temu kupiłam paletę Peggy Sage w Douglas'ie, taką z 22 cieniami do powiek 1 pudrem, 2 różami do policzek oraz 6 błyszczykami do ust. Do zakupu przekonała mnie Nireyna z YouTube(robi tutorile - gorąco polecam).
Wcześniej nigdy nie używałam cieni z tzw. "wyższej półki", najdroższe były typu Loreal - Rimmel.
Najbardziej zależało mi na zakupie cieni, reszta to taki mały dodatek, - niemniej jednak codziennie używam różu do modelowania i pudru (zawiera połyskujące drobinki dzięki czemu partie twarzy na które nakładam go są ładnie rozświetlone).

Jeśli chodzi o cienie to muszę przyznać, że jestem z nich zadowolona. Minusem jednak było dla mnie to, że jaśniejsze kolory na palecie są tak jakby mniej nasycone pigmentem. Jednakże pokonałam ten problem aplikując cień dwukrotnie, za pierwszym razem nakładam na powiekę-bez rozcierania, a za drugim nakładam raz jeszcze i rozcieram - dzięki temu kolor jest bardziej nasycony. Nie próbowałam jeszcze ich na mokro.
Co do ciemniejszych odcieni, to mają dużo pigmentu (szczególnie czarny - a właśnie z tym kolorem jest najwięcej problemów), nie trzeba kilkakrotnie ich nakładać, oczywiście jeśli chcesz uzyskać wyrazisty efekt, należy stopniowo nakładać zmieniając tym samym nasycenie kolorów.

Dużym plusem jest to, że cienie nie rolują się na powiece (mam tłustą cerę - więc dla mnie to niemalże cud). Nie nakładam pod nie żadnej bazy, tylko lekko pudruję powiekę przed ich nałożeniem.
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 19:42   #4
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: cienie peggy sage

Zrobiłam zdjęcia opisanej przeze mnie paletki. Miłego oglądania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Peggy Sage.jpg (66,0 KB, 261 załadowań)
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.