Prosze o porade !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 21:31   #1
BYBULA
Przyczajenie
 
Avatar BYBULA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3

Prosze o porade !!!


Mam problem z moimi włosami niedosyc ze sa słabe,ciekie,i gdy je dotykam to bolą. Stosuje różne maseczki, szampony i biore skrzyp i mam juz dosyc mojego koloru i chciałam bym je zmienic ale boje sie że po farbowaniu zaczną jeszcze bardziej wypadać bardzo prosze o pomoc i dziekuje.
BYBULA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 09:11   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Prosze o porade !!!

Przepraszam, ale jak mogą boleć cie włosy???? Przecież włos jest martwy! Może przy pociąganiu za włosy boli podrażniona skóra glowy? W takim wypadku farbowanie na razie odpada
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 09:21   #3
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Prosze o porade !!!

Tez mysle ze boli Cie raczej skora glowy, bo to niemozliwe zeby bolaly wlosy. Farbowanie to chyba w tym przypadku nie najlepszy pomysl, bo mozesz jeszcze bardziej podraznic skore
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 11:26   #4
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Prosze o porade !!!

Cebulki włosowe mogą boleć. Wiem bo moja mama miała taki problem. Poprostu przy czesaniu czy próbie związania włosów bolała ją skóra głowy. Kupiła Henna Treatement Wax, nakładała na skórę głowy a następnie ogrzewała lampą sollux (taka nagrzewająca), ale można też owinąć głowę folią i suszyć suszarką. Mojej mamie pomogło
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 12:20   #5
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Prosze o porade !!!

Pamiętaj, że efekty brania skrzypu lub innych tego rodzaju środków będą zauważalne dopiero po jakichś 2-3 miesiącach, nie wcześniej. Może masz też słabe włosy genetycznie i nic się w tej kwestii nie da zrobić.
Tak czy inaczej, farbowanie na pewno im nie wyjdzie na zdrowie. Powinnaś stosować jak najłagodniejszą pielęgnację: nie suszyć suszarką, nie przesadzać ze środkami do stylizacji (lakiery i pianki wysuszają), nie szarpać przy rozczesywaniu, nie chodzić z gołą głową, kiedy jest mróz. Jeśli wypadanie jest jakieś wzmożone i nie miałaś tak wcześniej, to idź do lekarza, może uda się coś z tym zrobić. Jeżeli musisz suszyć włosy, to używaj suszarki jonizującej i susz chłodnym nawiewem, a do mycia stosuj szampony profesjonalne albo naturalne, bo te zwykłe, marketowe mogą co wrażliwszym osobom podrażniać skórę głowy.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 12:27   #6
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Prosze o porade !!!

Skóra głowy moze też boleć przy ogólnym osłabieniu organizmu, przy przeziębieniach.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 16:52   #7
BYBULA
Przyczajenie
 
Avatar BYBULA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: Prosze o porade !!!

Bardzo dziekuje wszystkim za porade ,tylko że moje włosy sa tak delikatne ze juz od dawna nieużywam żadnych ( lakierów , pianek , żelów itp) i biore juz witaminy od jakiś dwóch lat , bo właśnie wtedy gdy je ściołam zaczeły się problemy . Mozliwe ze moge miec to dziedziczne bo nikt w rodzinie niema gęstych włosów ale tez nikt niema takich problemow. Dziekuje ci Justynko za rade jeszcze takiego czegoś niepróbowałam mam nadzieje ze mi pomoże ta henna Treatement Wax . Pozdrawiam i Dziekuje wszystkim
BYBULA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 17:31   #8
BYBULA
Przyczajenie
 
Avatar BYBULA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Question Dot.: Prosze o porade !!!

Chciałam bym sie dowiedziec na temat moich włosów jakiego mam używać szamponu i odżywki . Prosze o odpowiec Anet!!!
BYBULA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.