Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-15, 17:16   #1231
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

juz nie bede robila na dekold tego migdalka.wystawie cycki na slonce ,troche je przypieke i bede miala spokoji cale wakacje luuzzzz.nie wiem bo dpiero teraz mam taka rewolucje na dekoldzie do lutego bylo ok wszystko
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 18:36   #1232
_margot_
Raczkowanie
 
Avatar _margot_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

hurra watek żyje! jak się cieszę
a mi się skóra na plecach zupełnie przyzwyczaiła i jedyna jej reakcja to plama na łopatce nie schodząca od 2 tyg?!
chyba też się zacznę podpiekać na słonku i jak mi tylko trochę narośnie naskórek

pozdrawiam
_margot_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 19:23   #1233
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a ja dziś zrobiłam już trzeci peeling, chyba coś bliżej 20%
ło matko ależ mnie wypiekło!!
poprzednie dwa to był pikuś teraz to myślałam, że zedre z siebie skóre
komicznie to wyglądało bo stałam na srodku pokoju, a to machałam przed twarza konstytucja naszego pięknego kraju, a to skakałam ...
masakra
ale jak tylko go zmyłam to było ok
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 20:39   #1234
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Mnie też ostatnio przypiekło Co dziwne, robiłam 25% czyli tak jak kilka poprzednich, ale tym razem miałam nowo zakupiony.
Myślałam, że potrzymam tym razem ponad 10 min. a tu ledwo 5 min wytrzymałam.
Może po prostu sypnęło mi sie troszkę więcej i peeling miał wyższe stężenie albo tak zadziałał "świeży".
Po nocnym natłuszczeniu wszystko było w porządku, skóra blada, zero zaczerwienień, tylko koło nosa miałam małą skorupkę, ale właśnie dziś wieczorem złuszczyła się. Chyba za dużo kwasu tam nałożyłam.
Skóra coraz ładniejsza, bardzo ładnie wygładzona, plamki robią się coraz mniejsze i bledsze. Znikają bardzo powoli, ale znikają
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 08:41   #1235
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

poradźcie dziewczyny chce zrobić peeling z alkoholem, tylko problem polega na tym,że boję sie,że się nie rozpuści zawsze robiłam go z ciepłą wodą, a i to nieraz było ciężko.... raz tak za słabo rozpusciłam i zamiast peelingu miałam na łydkach "osad" .....
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 17:52   #1236
justyna1278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 12
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

właśnie dostałam zamówienie z mazideł, więc szybko zabrałam się do wykonania toniku z kwasem migdałowym i hialuronowym. Jako miarki użyłam strzykawki i............... zmierzyłam ph, no własnie, nie zgadza mi się ten kolor ze skali jest na poziomie raczej 2, nie wiem dlaczego, aha w aptece zamiast wody destylowanej (nie chciało mi się jechać na stację benzynową) kupiłam aqua pro (woda wykorzystywana do sporządzania leków), poradźcie proszę co mam teraz z tym ph zrobić.
justyna1278 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 21:24   #1237
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agentka19 Pokaż wiadomość
poradźcie dziewczyny chce zrobić peeling z alkoholem, tylko problem polega na tym,że boję sie,że się nie rozpuści zawsze robiłam go z ciepłą wodą, a i to nieraz było ciężko.... raz tak za słabo rozpusciłam i zamiast peelingu miałam na łydkach "osad" .....
zmieszaj z alkoholem i wloz pojemniczek do goracej wody, nałoz na nózki, gdy sie zupelnie rozpusci, potem na skorze zostaje taki bialy osad, jakby szron, to normalne, tez tak mam, a skora łuszczy sie jak szalona
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 23:20   #1238
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Do kwasomaniaczek- peeling kwasem migdałowym

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Przecież kwas migdałowy (chyba jako jedyny) nie działa fotouczulajaco - i dlatego można go, bez obaw związanych z innymi kwasami, stosowac latem...
witam ja mialam 5 zabiegow kwasem migdalowym wykonywanych przez dermatologa w zeszlym roku. nie stosowalam filtrow a jedynie podklad z spf 12 i nie zrobily mi sie zadne przebarwienia. i potwierdzam slowa kolezanki - mi dermatolog tez powiedzial, ze ten peeling mozemy spokojnie wykonywac latem, jako jedyny nie jest fotouczulajacy.

co do efektow to 5 zabiegow zniwelowalo moje przebarwienia (male brazowe plamki jak piegi na niemal calej twarzy). natomiast jesli macie blizny to na pewno nie pomoze i na duze przebrawienia tez nie. moze jedynie wyrownac koloryt i rozjasnic cere. ten peeling wspomaga leczenie tradziku i mozna go stosowac na wstepnie zaleczony tradzik. natomiast nie mozna oczekiwac ze zlikwiduje duze przebarwienia i blizny.

pozdrawiam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 13:42   #1239
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

A czy można narobić go od razu więcej i zamknąć w szklanej fiolce? Czy potrzeba jakiegoś konserwanta?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 13:47   #1240
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A czy można narobić go od razu więcej i zamknąć w szklanej fiolce? Czy potrzeba jakiegoś konserwanta?
tego to nie wiem. ja zreszta nie probowalabym nawet sama niczego takiego robic. wole zaplacic specjaliscie. znajac siebie wypalilabym sobie paszcze sama przygotowujac peeling
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 13:57   #1241
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
tego to nie wiem. ja zreszta nie probowalabym nawet sama niczego takiego robic. wole zaplacic specjaliscie. znajac siebie wypalilabym sobie paszcze sama przygotowujac peeling
Ja też jeszcze nie próbowałam, ale mam koleżankę, która pracuje na uczelni jako chemik i chciałabym ją poprosić o dokładne wymierzenie i zrobienie tego peelingu. Dlatego żeby jej nie fatygować kilka razy chciałabym zrobić większą ilość
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 14:37   #1242
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dziękuje truskawawowiosno

a powiedżcie, czy można jakoś przyspieszyć to łuszczenie ??? Bo łuszczy się długo jak szalone, a sprzydałoby już nóżki pokazać w tym słoneczku Boję się,że jak pójde na solarkę to mogę mieć przebarwienia, więc i tak chyba będe musiała poczekac troszke
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 20:26   #1243
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

mi ładniej odchodzi skóra jak natłuszczam maścią z witaminą A, lecze przebarwienia na nogach, wystawianie ich na slonce moze tylko pogorszyc stan, nie ryzykowalabym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 21:10   #1244
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agentka19 Pokaż wiadomość
dziękuje truskawawowiosno

a powiedżcie, czy można jakoś przyspieszyć to łuszczenie ??? Bo łuszczy się długo jak szalone, a sprzydałoby już nóżki pokazać w tym słoneczku Boję się,że jak pójde na solarkę to mogę mieć przebarwienia, więc i tak chyba będe musiała poczekac troszke
moze peeling tradycyjny, np na bazie cukru przyspieszylby zluszczanie. ale odpusc sobie trzy pierwsze dni po peelingu migdalowym. dopiero pozniej stosuj peeling
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 21:46   #1245
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dzięki dziewczyny

no napewno jeszcze długo na słoneczko nie wyjde, bo mi najpierw musi wszystko zejść... hm... peeling z cukru ? kiedyś coś o nim słyszałam.... może coś da no ale masz racje, dopiero po paru dniach, bo dziś zrobiłam świezutki, to za wcześnie jeszcze....
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 09:57   #1246
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Hej, obserwuję to forum od dłuższego czasu, zakupiłam kwas i właśnie nałożyłam sobie kwas (20%) na twarz i dekolt, nastawiłam minutnik na 10 min. i tak sobie piszę. Piecze trochę na twarzy, na dekolcie właściwie wcale. 1,5 m-ca temu robiłam peeling migdałowy u lekarza dermatologa, nie bolało i nie piekło, łuszczenie po minimalne. Efekty były tzn. oczyściły mi się trochę pory no i ogólnie ładniejsza cera. Koszt 120zł. Więcej nie pójdę ponieważ sam pan doktor powiedział że taki kwas to sobie można samemu w domu nałożyć, a gdybym chciała faktycznie coś zrobić z twarzą to proponuje laser 1 zabieg co miesiąc, 3 lub 4 czyli łaczny koszt 3-4 tyś. efekty po pół roku. Minęło już 15 min. muszę to zmyć.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 09:59   #1247
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Armika opisz jakie wrażenia
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 10:09   #1248
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

No i zmyłam, skóra piecze nadal ale nie bardzo. lekko zaczerwiniona i napęta, posmarowałam jakimś tłuszczem no i czekam co będzie dalej.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 10:35   #1249
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

jeśli była zaczerwieniona i napięta jak pisałaś, to napewno będzie się potem działo
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 10:38   #1250
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Taką właśnie mam nadzieję. Opiszę kiedy będzie się coś działo. Zastanawiam się kiedy zrobić następny peeling.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 12:16   #1251
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

wiecie co zauwazylam??? ze im sie silniejszy( pojecie wzgledne bo dla jednej skory silny jest 15% a dla innej nawet 30% nie ruszy)peeling sie zrobi tom skora szybciej zchodzipo 15% twaz luszczyla mi sie ponad tydzien od wystapienia luszczenia ,a juz po 20% w ciagu 3 dni wszysto zeszlo tylko pjawily sie te ciemne plamy ale je latwo przykrulo sie podkladem i po nastepnych 2-4 dniach znikly
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 12:17   #1252
Tynka123
Raczkowanie
 
Avatar Tynka123
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 63
GG do Tynka123
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

To więc zrobiłam peeling. Tylko coś mnie niepokoi. Po jednej stronie ust zrobiły mi sie takie tak jakby przebarwienia po duuuzym pryszczu. Tylko że one zrobiły się od tak-nic mi tam nie wyskoczyło. To takie jakby czerwone rozdrapane plamy. Nie schodzi mi to a mam je juz jakieś 3-4 dni. Boje się ze zrobiłam coś źle i mi to nigdy nie zejdzie albo zejdzie po bardzo długim czasie To wina peelingu ???
Tynka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 18:49   #1253
_margot_
Raczkowanie
 
Avatar _margot_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

kuźw%^ (sorry) ja mam coś takiego na łopatce i nie złazi 3 tydzień ale przybladło trochę na szczęście
zrobiło mi się tak bo bezwiednie tarłam łopatkę w jednym miejscu mocniej (no i stężenie było nie w kij dmuchał, bodajże 40 albo 45% plus alkohol), jeszcze dobrze nie zmyłam wtedy kwasu a tu spod spodu wylazła zdarta różowa skóra. Potem ta plama ściemniała, ale tak jak mówię trochę przyblakła....
Jak się przyglądam swoim plecom to kurna sporo mam takich plam nie wiadomo skąd... Trzeba uważać ehhh

Edytowane przez _margot_
Czas edycji: 2007-05-18 o 18:54 Powód: błąd
_margot_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 20:34   #1254
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

robie w przyszlym tygodniu pierwsze podejście. Proporcje znalazlam, wszytsko ok. Mam tylko pytanie - jaka konsystencje ma ten kwas?? jakos nie moge sobie tego wyborazić np. 10% - 0.5ml kwasu; 3,6ml wody - czy to nie jest zbyt wodniste, trzyma sie na twarzy??
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 21:01   #1255
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

witam,
ja myslalam, ze wy ten peeling wykonujecie tak jak dermatolog. ja mialam najpierw pre- peeling na 5 minut nakladany i zmywany. a pozniej wlasciwy peeling nakladany ale nie "wcierany". taki peeling trzymalam od 20 do 50 minut na twarzy dopoki twarz nie byla czerwona jak rak i piekaca. dluzej niz godzine zreszta lekarz nie zalecal. no i pozniej skora zaczynala sie delikatnie luszczyc ale bez zadnych plam. wrecz odwrotnie - rozjasniala sie twarz i wyrownywal koloryt.

pozdrawiam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 14:21   #1256
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Mam pytanie, czy któraś z Was nakładała peeling migdałwym w stęzeniu 25% (bez akloholu) na dłużej niż 10 mni.??? Jak zachowywała się skóra??

Moje pytanie jest związane z moim zwatpieniem peelingowym .Zrobiłam już kilka peelingów (zaczynałam od 10%-ostatnie dwa były po 25%) kwasem migdałowym i ...nie widzę zbytnich efektów w postaci rozjaśnienia cery, nie mówiąc już o przebariweniach, drobnych, ale zawsze. Po kazdym peelingu skóra trochę łuszczy się, ale wciąż w tych samych miejscach, czyli na nosie i w okolicy ust. Najgorsze,że jest też po peelingu przesuszona, choć staram się ją nawilżać. Dlatego zastanawiam się, czy nie potrzymać kwasu na buźce nieco dłużej, ale z drugiej strony trochę się boję i chciałabym dowiedzieć się jak reaguje wtedy skóra Chętnie potrzymałabym peeling z 50 min., tak, jak pisała paprak, gdyby to miało dać efekt.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:41   #1257
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

karolinamalinka : na mnie osobiście kwas migdałowy też na początku tak sałbo działa, to wszystko zależy od indywidualnej skóry, na Twoim miejscu zrobiłabym troszke mocniejszy i trzymała dopóki bym nie poczuła,że cos się dzieje
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:47   #1258
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

czesc

chce zrobic peling 30%, jakie mam dobrac proporcje?
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:15   #1259
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mi ładniej odchodzi skóra jak natłuszczam maścią z witaminą A, lecze przebarwienia na nogach, wystawianie ich na slonce moze tylko pogorszyc stan, nie ryzykowalabym
truskawkowa wiosno ( tutaj cie dopadlam ) po jakim czasie zmywasz kwas z nozek? bo ja jakos nic nie czuje zadnego szczypania, zgodnie ze wskazowkami nie siegam po wieksze stezenie niz 30 % aby robic peeling mozliwie najczesciej zeby skora nie narosla za bardzo, i szczerze mowiac to zmywam to dopiero na drugi dzien...wtedy gdy sie kapie
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 22:12   #1260
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z Was nakładała peeling migdałwym w stęzeniu 25% (bez akloholu) na dłużej niż 10 mni.??? Jak zachowywała się skóra??

Moje pytanie jest związane z moim zwatpieniem peelingowym .Zrobiłam już kilka peelingów (zaczynałam od 10%-ostatnie dwa były po 25%) kwasem migdałowym i ...nie widzę zbytnich efektów w postaci rozjaśnienia cery, nie mówiąc już o przebariweniach, drobnych, ale zawsze. Po kazdym peelingu skóra trochę łuszczy się, ale wciąż w tych samych miejscach, czyli na nosie i w okolicy ust. Najgorsze,że jest też po peelingu przesuszona, choć staram się ją nawilżać. Dlatego zastanawiam się, czy nie potrzymać kwasu na buźce nieco dłużej, ale z drugiej strony trochę się boję i chciałabym dowiedzieć się jak reaguje wtedy skóra Chętnie potrzymałabym peeling z 50 min., tak, jak pisała paprak, gdyby to miało dać efekt.

Sama chciałam na 10 minut chociażby, ale nie dało rady. Piecze tak niemiłosiernie, że po 5 min. mam dość. Do tego dochodzi moja wrodzona ostrożność przy takich eksperymentach i bujna wyobraźnia. Jak sobie pomyślę o ranach albo spalonej skórze, to wymiękam i zmywam kwas. Moze czeka mnie jeszcze wiele takich peelingów, ale ja do większości rzeczy dochodzę małymi kroczkami
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.