Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 10:16   #31
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

No ale chyba w kazdym zwiazku zdarzaja sie klotnie i wydaje mi sie to nieuniknione... W idealne zwiazki nie wierze
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:27   #32
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
dlaczego jest niby niepoważna? dlatego że uważa, że ma wspaniałego faceta i nie złości się na niego?

zazdroszczę
Niepoważna dlatego, że ja nie wierzę w związki, które nigdy nie mają nawet sprzeczki, w których nie zdarza się różnica zdań, w których sie ludzie tylko głaszczą po głowce i nigdy nie dochodzi do sprzeczek nieporozumień różnicy oczekiwań co do czegoś, w których chodza i tylko sobie słodzą. A po pierwszym poście autorki uznałam, że ona tak swój związek widzi. Podsumuje tak, miałam takich znajomych, wiecznie kochająca sie "kraina troskliwych misi" nie kłocili się nigdy. Jak się okazało, nie kłocili sie bo on zawsze ustępował, odchodził w cień. Po 3 latach wybuchnął i tak się ten piękny idealny związek skończył. Moim zdaniem wyłożenie kulturalnie czasami kawy na ławe w związku tylko mu pomaga się dotrzeć, dojrzeć. Nawet jak czasami się to wiąże z tym, że się w nas krew na partnera gotuje.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-05-07 o 10:29
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:30   #33
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Właśnie dlatego, żeby nie było kłótni i sprzeczek (które moim zadaniem nie są potrzebne) bardzo dojrzale podeszłam do wyboru życiowego partnera. Jeśli teraz zacznę się z nim kłócić to jak będą wyglądały te dziesiątki następnych lat które razem spędzimy? Moim priorytetem jest żyć w pokoju, zgodzie i harmonii. Jeśli chodzi o organizację życia to prowadzimy ze sobą dialog, który jak najbardziej wystarczy.
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:41   #34
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego, żeby nie było kłótni i sprzeczek (które moim zadaniem nie są potrzebne) bardzo dojrzale podeszłam do wyboru życiowego partnera. Jeśli teraz zacznę się z nim kłócić to jak będą wyglądały te dziesiątki następnych lat które razem spędzimy? Moim priorytetem jest żyć w pokoju, zgodzie i harmonii. Jeśli chodzi o organizację życia to prowadzimy ze sobą dialog, który jak najbardziej wystarczy.
ja nie mówie o kłotniach z wywrzaskiwaniem czegoś i scenami dantejskimi. Bo to raczej odnosi przeciwny do pozytywnego skutek. Natomiast jak ktoś mi mówi: my żyjemy w harmoni spokoju zgodzie niezachwianej... to naprawde jest to dla mnie nieprawdopodobne. Bo nie ma IDEALNIE tak samych osobowości. I nawet w bardzo udanych związkach zdarza się nieporozumienie, jakiś cichy dzień, niedomówienie, stanowcza wymiana zdań. Nie mówie codziennie itd itp, ale się zdarza bo jesteśmy tylko ludźmi a ludzie ulegają emocja. Jak czytam o takim związku jaki Ty opisujesz to nie wiem, czy jest on pozbawiony emocji, czy nieszczery bo jedna strona po prostu zawsze się zgadza ulega i ustępuje. Jednak jesli Tobie to odpowiada i czujesz się szczęśliwa to życze tylko powodzenia.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:47   #35
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
ja nie mówie o kłotniach z wywrzaskiwaniem czegoś i scenami dantejskimi. Bo to raczej odnosi przeciwny do pozytywnego skutek. Natomiast jak ktoś mi mówi: my żyjemy w harmoni spokoju zgodzie niezachwianej... to naprawde jest to dla mnie nieprawdopodobne. Bo nie ma IDEALNIE tak samych osobowości. I nawet w bardzo udanych związkach zdarza się nieporozumienie, jakiś cichy dzień, niedomówienie, stanowcza wymiana zdań. Nie mówie codziennie itd itp, ale się zdarza bo jesteśmy tylko ludźmi a ludzie ulegają emocja. Jak czytam o takim związku jaki Ty opisujesz to nie wiem, czy jest on pozbawiony emocji, czy nieszczery bo jedna strona po prostu zawsze się zgadza ulega i ustępuje. Jednak jesli Tobie to odpowiada i czujesz się szczęśliwa to życze tylko powodzenia.
Myślę, że ja już wyrosłam z cichych dni. Zupełnie nie jest mi do niczego potrzebne. Mój związek jest taki, jaki chcę żeby był. I o to chodzi. I tak, jestem bardzo szczęśliwa
Czego i wszystkim życzę.
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:52   #36
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
Myślę, że ja już wyrosłam z cichych dni. Zupełnie nie jest mi do niczego potrzebne. Mój związek jest taki, jaki chcę żeby był. I o to chodzi. I tak, jestem bardzo szczęśliwa
Czego i wszystkim życzę.

A mogę z czystej ciekawości zapytać ile jesteś z tym człowiekiem i jak długo znacie się ogólnie? Bo naprawdę nierealne jest dla mnie by taki stan trwał dłużej niż 2/3 lata.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:58   #37
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

5 lat, ten stan to efekt pracy nad związkiem
__________________
Świadomie wybrałam szczęście


Edytowane przez aalien
Czas edycji: 2009-05-07 o 11:11
aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 11:13   #38
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

tez nie wierze w zwiazki bez sprzeczek...nie o niesamowitych awantur z rozsrzaskiwaniem talerzy bo takowych sama nie przezywam ale bez sprzeczek- nie wierze i nigdy nie uwierze sorry. Sama mam cudownego partnera, jestesmy ze soba 4 lata, on jest bardzo dojrzałym i trzezwo myślącym facetem, nie dopuszcza do kłótni, zawsze żartami rozładowuje atmosfere, ja równiez staram sie pohamowac mój ciety język bo go naprawde kocham i szanuje ale sorry sprzeczki malutkie róznice zdań zdarzają sie i nam...kurczę z naprawdę błahym nieistotnych powodów o których jak mnie za chwile przytuli zapominam...i nie wyobrażam sobie, że może być para która tego nie doświadcza...z krótkim stażem owszem ale nie w kilkuletnim związku...dla mnie jest to również nieszczere...to takie ukrywanie emocji przed partnerem no bo jesli sie wkurze- sorry aalien wierze że jesteś dojrzałą i mądra osóbka ale wiecznie nie chodzisz z przylepionym bananem na ustach, miewasz czasem gorsze dni jak każdy no chyba że jest cyborgiem i nie pokazuje tego, w środku mi buzuje a uśmiecham sie do partnera i mówie "oczywiście kotku" to cos jest nie tak...trzeba czasem sie posprzeczać...ja lubie wchodzić z moim facetem w takie zażarte dyskusje..on ma moc argumentów, ja równiez..atmosfera się podgrzewa i często kończymy w łóżeczku
Pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:23   #39
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Każdy urządza sobie życie tak jak chce. To jest naprawdę piękne w życiu. To, że zawsze jestem radosna- to stan normalny dla mnie. Szkoda mi czasu na "gorsze dni" a jeśli się takowy szykuje umiem się szybko z tym uporać. Jeśli chodzi o partnerstwo to taka zgodność całkowicie mi odpowiada. W dialogu również może się pojawić różnica zdań, ale nie ma to dla mnie nic wspólnego ze sprzeczką czy kłótnią. Nie myślę źle o partnerze, zawsze staram się go najpierw zrozumieć a potem sama dążyć do bycia zrozumianą. I tak jest dobrze.

To jest mój przepis na dobry związek Czas weryfikuje, że jest całkiem dobry.
__________________
Świadomie wybrałam szczęście


Edytowane przez aalien
Czas edycji: 2009-05-07 o 11:25
aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:02   #40
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

tak.
zazwyczaj jest to coś w stylu: TY GŁUPI UPARTY OŚLE
albo ALE MNIE WKURZASZ! albo MAM CIĘ DOŚĆ!

... które to myśli i tak przechodzą nic poważniejszego chyba nie mam 'na sumieniu'. zresztą wiem że TŻ, chociaż tego nie mówi, też ma czasem coś takiego. ale nie jest to jakieś strasznie pełne nienawiści czy niechęci, raczej złości nagromadzonej w jakiejś chwili
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:02   #41
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Owszem, ale to się mi zdarza od wielkiego święta
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 15:02   #42
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
Każdy urządza sobie życie tak jak chce. To jest naprawdę piękne w życiu. To, że zawsze jestem radosna- to stan normalny dla mnie. Szkoda mi czasu na "gorsze dni" a jeśli się takowy szykuje umiem się szybko z tym uporać. Jeśli chodzi o partnerstwo to taka zgodność całkowicie mi odpowiada. W dialogu również może się pojawić różnica zdań, ale nie ma to dla mnie nic wspólnego ze sprzeczką czy kłótnią. Nie myślę źle o partnerze, zawsze staram się go najpierw zrozumieć a potem sama dążyć do bycia zrozumianą. I tak jest dobrze.

To jest mój przepis na dobry związek Czas weryfikuje, że jest całkiem dobry.
Wiesz wiem, że pewnie się tego nie powinno robić, ale przejrzałam Twoje wątki... i Twoja idylla bierze się z tego, że latasz za misiem z śniadankiem, jak zapomnisz rano wstać to od razu wyrzuty sumienia, że on głodny boroczek chodzi. Wracasz jak sama napisałaś po jakichś świństwach wybaczasz... boli, ale wracasz. Dla mnie tak nie wygląda związek partnerski a relacje pan-sługa (no sory... nie wyobrażam sobie wstawać specjalnie, żeby misiaczkowi śniadanie zrobić... a co on 2 łapek nie ma?). I jakby mi facet powiedział, że wymaga ode mnie sprzątania gotowania itd itp to bym go w dupe kopnęła, a nie gadała o idealnym związku. Wolę chyba mój, zdarza mi się sprzeczka spradyczna, ale wiem, że mój Tż to partner przyjaciel i szanujący mnie facet. Bez idylli, za to sama siebie nie okłamuje.


P.s nie wiem czy za przytoczenie, nawiazanie do innych wypowiedzi można dostać upomnienie, jeśli tak to trudno. Ciekawa po prostu byłam jak ta idylla wygląda w praktyce, a wygląda tak dlatego, że omawiana wizażanka wygląda na to, że nie ma wymagań i tyle.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 15:12   #43
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Dziękuję Ci że przejrzałaś moje wątki i nie zapomniałaś przytoczyć tu głównych wątków z nich. Nie muszę Ci się tłumaczyć z tego, co się stało na przestrzeni tych dwóch lat od nich. Aktualne jest to co piszę w tym wątku.
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 16:30   #44
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
P.s nie wiem czy za przytoczenie, nawiazanie do innych wypowiedzi można dostać upomnienie, jeśli tak to trudno. Ciekawa po prostu byłam jak ta idylla wygląda w praktyce, a wygląda tak dlatego, że omawiana wizażanka wygląda na to, że nie ma wymagań i tyle.
Skoro o tym wiesz, to po co to robisz? Jak byłaś ciekawa to wystarczyło przeczytać, bez przytaczania tutaj.

Aalien, wątków nie usuwamy.

W sumie nie przypominam sobie żebym "wyzwała" TŻta w myślach czy coś w tym stylu, może mi się zdarzyło ale już zapomniałam Nie mam w zwyczaju wyzywać nikogo ani w myślach ani głośno, może to dlatego - po prostu takie zachowanie jest dla mnie niezbyt naturalne.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 16:34   #45
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Oj zdarza się, jak się ostro pokłucimy
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:51   #46
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

zdarzyło... ale cóż, jesteśmy tylko ludźmi. Oczywiście nie ma mowy o wulgaryzmach face to face, jednak było wiele takich chwil, kiedy powiedziałam coś pod nosem np. po nieprzyjemnej rozmowie telefonicznej. No i rzucenie telefonem (o coś miękkiego)...


A jest coś takiego jak bezstresowy związek?
__________________

Onetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:59   #47
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

I to nie raz, dobrze, że mówię na głos tylko połowę tego co myślę Ale to i tak za dużo. Sraszny nerwus jestem, ale szybko mi mija.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:17   #48
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Skoro o tym wiesz, to po co to robisz? Jak byłaś ciekawa to wystarczyło przeczytać, bez przytaczania tutaj.

Aalien, wątków nie usuwamy.

W sumie nie przypominam sobie żebym "wyzwała" TŻta w myślach czy coś w tym stylu, może mi się zdarzyło ale już zapomniałam Nie mam w zwyczaju wyzywać nikogo ani w myślach ani głośno, może to dlatego - po prostu takie zachowanie jest dla mnie niezbyt naturalne.
mea coulpa. Byłam pewna, że nie można cytować wypowiedzi, tego nie zrobiłam. A śpieszyło mi się więc nie zajrzałam do regulaminu. Na przyszłość będę pamiętać, i porównania co do treści i osoby będę sobie prowadzić w PW.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:23   #49
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

hmmm jakos nei wyzywam tż w myslach:P generalnie to jak cos mi nie pasuje w nim, sie zkurze, obraze to zawsze mowie mu to prosto w twarz, nigdy nie w myslach ;D wole powiedziec, wytlumaczyc i zapomniec o tym niz trzymac w sobie
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 19:34   #50
maedle
Rozeznanie
 
Avatar maedle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 795
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Oj zdarza sie, gdy trafi sie jakas ostrzejsza klotnia i gdy mnie wyprowadz z rownowagi ale na mysleniu sie konczy Staram sie wyjsc z pomieszczenia, zanim mysli zamienia sie w slowa i potem mialabym zalowac.
maedle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 21:27   #51
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Nieee... tzn nie w sensie ze sobie rozkminiam w glowie " co za dupek, dran czy cos" (poza tym dziwnie byloby o swoim ukochany myslec "dupek"). Jak sie klocimy to kawa na lawe mowie co mysle o nim, wiem ze ranie, wiem ze to go boli - mam wyrzuty sumienia jak tak pojade po calosci, ale czasem jak gadanie i prosby nie skutkuja to terapia szokowa musi (nie mowie o jakis zbrodniach oczywiscie bo moj TZ to generalnie bardzo dobry chlopak) .Nie tlumie w sobie emocji, w zwiazku musi byc szczerosc, a nie cacy cacy a w myslach go od najgorszych.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 22:18   #52
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Zdarzyło wam sie pomyślec o TŻ-cie źle?

Oczywiście, ale tylko w myślach
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.