16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-04, 13:04   #31
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Majac 16 lat nalezy miec chlopaka? Przepraszam, kto wymyslil taka zasade?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 14:17   #32
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Kochana Lorinko!!
nie mysl, ze jest cos nie tak!! Pomysl o tym, ze w koncu spotkasz jakiegos, ktory Tobie zawroci w glowie, Ty jemu i bedzie super Naprawde Ty moze teraz zazdroscisz swoim kolezanka, ktore pewnie maja niedojrzale miłostki, a za jakis czas Ty spotkasz tego jedynego i one beda Tobie zazdroscic!! Mysl o tym, ze nie chcesz zadnego, ze facet to swinia itd... i akurat jakis zacznie klekac przed Toba, jesc Ci z rąk Naprawde jest z Toba wszystko w najlepszym porzadku!! I mysle, ze dobrze, ze masz jakies wymagania (byle nie bylo za duzych wymagan)
Pozdrawiam serdecznie
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 14:18   #33
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

a ja mam 14 lat i nie moge sie od jednego uwolnić bo przylepił sie a ja zresztą nie mam czasu na chłopaka teraz a to że masz 16 lat i go nie masz to nic sie nie dzieje, przynajmniej ja tak uważam. Na wszystko przyjdzie czas
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 15:03   #34
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez paranoja
Lorinka, Ciebie to normalnie przez kolano przełożyć i zlać pupę Co Ty dziewczyno wymyślasz? A to się przejmujesz tym, że koleżanki mówią, że źle wyglądasz, a to tym, że nie masz chłopaka... Przestań słuchać i przejmować się tym, co mówią inni. Naprawdę nie warto. Jesteś śliczniutką, zgrabną i inteligentną dziewczyną, ale mało pewną siebie. I to jest jedyna rzecz której Ci brakuje - wiara w siebie.
Lorinka ma w tej chwili uspokoić swoją niemądrą główkę, ubrać się jutro ładnie do szkoły i rozmową oraz zalotnymi spojrzeniami powalić na nogi tego, który jej się tak długo podoba. Zrozumiano?
Paranoja, myślisz że to naprawdę może być brak wiary w siebie? Też tak właśnie nad tym myślałam, no ale ja się nie znam... W każdym razie dzięki za fajną odpowiedź Hm, no to spróbuję uspokoić moją niemądrą główkę i jutro ładnie ubrać się do szkoły (mam nawet nową bluzkę-tunikę, taką czarną, ukośną... )
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:13   #35
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

wykopalam watek,hehe.

zgadzam sie ze wszystkim co napisaly dziewczyny przedemna, mimo iz tez mam 16 lat. nie ukrywam-chcialabym czasami potroszczyc sie o kogos, podenerwowac, pozaczepiac i przytulic sie, potrzymac za reke, ale tylko czasami.
nic na sile sie nie znajdzie, trzeba byc cierpliwym. milosc przyjsc moze nawet w najbardziej nieoczekiwanym momencie.
mam przyjeciela ktory mial takie same /i nadal ma/ problemy jak ty.
przemek uwaza sie za najbrzydszego chlopaka w szkole, za nieudacznika, itd.
tyle razy probowalam mu przetlumaczyc ze na to bedzie jeszcze pora, on mysli ze to jest tak: on chce dziewczyny-to mu od razu jakas sie nawinie, ze to tak na hop-siup i jest milosc. a tak nie ma.

ja poznalam pol roku temu chlopaka. spodobalam mu sie, wyraznie bylo widac. przez 2 miesiace spotykalismy sie ale nie jako para. nic z tego nie wyszlo bo uswiadomilam sobie ze to nie to, ze nie kreci mnie, nie interesuje.
i tak sie skonczylo.
mamy dopiero po 16 lat. tyle zycia przed nami, dyskoteki, wypady na piwo, spotkania ze znajomymi, i tak dlugo mozna wymieniac. na pewno zakreci sie wokol ciebie jakis chlopak, ktory spodoba sie i tobie, bedziesz chciala go poznac blizej. do tego trzeba dorosnac. nie uwazam siebie za jakas nadwyraz dorosla osobe, nie chce zebys tak wnioskowala po poprzednim zdaniu.
to jest moja opinia.
zycze powodzenia i od ciebie tez tego oczekuje hihi
pozdrawiam serdecznie.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 00:30   #36
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez lorinka
Paranoja, myślisz że to naprawdę może być brak wiary w siebie? Też tak właśnie nad tym myślałam, no ale ja się nie znam... W każdym razie dzięki za fajną odpowiedź Hm, no to spróbuję uspokoić moją niemądrą główkę i jutro ładnie ubrać się do szkoły (mam nawet nową bluzkę-tunikę, taką czarną, ukośną... )
Ja co prawda nie Paranoja, ale myślę, że ma rację
Zbyt mocno się przejmujesz tym, co mówią inni, sama to przechodziłam
Posłuchaj lepiej Paranoi, bo mądrze gada
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 00:45   #37
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

nie sluchaj innych, rob tak jak Ty uwazasz za stosowne, wtedy nie bedziesz miec do nikogo pretensji ze zrobilas tak jak Ci radzil a wyszlo zle. Sluchaj glosu swojego serca a w odpowiednim momencie sie wszystko stanie, a na chlopakow jeszcze przyjdzie czas
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 11:24   #38
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Dore - ja też życzę Ci powodzenia
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 12:20   #39
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Ja po prostu mysle ze nie trafilas jeszcze na tego jedynego ale nie martw sie przyjdzie na to czas ja mam 23 lata i mialam w zyciu jednego chlopaka w wieku 16 lat i szczerze ciesze sie ze ten zwiazek sie rozpadl i do tej pory jestem sama wiec znajdziesz sobie go w odpowiednim czasie powodzenia
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 12:35   #40
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

eee. ;D to jest normalne u mnie na wsi, tzn. w miescie jest teraz moda na single ja sama nie mam chlopaka ale nie w wyniku mody ale w wyniku "los tak chciał". martwiłabym sie na twoim miejscu wtedy gdyby mnie w ogole nie interesowali chłopacy, ale skoro piszesz ze ktos ci sie podoba to nie jest tak zle.
zapros go gdzies po prostu. normalnie jak kolezanka kolege. i czekaj co bedzie dalej heh
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 13:33   #41
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

facet to nie jedyne szczęście w życiu
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 16:16   #42
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez lorinka
Dore - ja też życzę Ci powodzenia

dzięki
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:16   #43
magnolia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

nie przejmuj się tym że nie masz chłopaka.mam 15 lat i u mnie w klasie to 90%społeczeństwa nie ma swojego lubego/lubej.ktoś mi kiedyś powiedział że jak skończe 18 lat to chłopaki będą sobie nogi łamać żeby tylko ze mną byc.poczekam do 18.uwierz mi w tych sprawach raczej nie nalezy się śpieszyc
__________________

magnolia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:25   #44
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

ja mam ponad 18 lat i moje 'zwiazki' trwaly odpowiednio 4, 2 i 1 dzien wiec w sumie mozna powiedziec ze tez nigdy nie mialam chlopaka ale jakos nie czuje sie z tego powodu ani gorsza ani dziwna. po prostu nie widze sensu miec kogos na sile - raz tak nawet probowalam i to byly wlasnie te 2 dni
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:46   #45
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

A ja mam 17 lat i do tej pory żadnego chłopaka. Tzn miałam, ale trudno to było nazwać chodzeniem - spotkaliśmy się 2 razy, zaproponował chodzenie i... tyle go widziałam, bo za daleko mieszkaliśmy. To było 2 lata temu, od tego czasu z nikim nie kręcę, bo po prostu nikt mi się nie podoba, a miałam kilka okazji żeby z kimś być, ale przecież nie będę niczego robić wbrew sobie
Mam jedną koleżankę w moim wieku która miała do tej pory 11 chłopaków Kiedys spytałam, dlaczego nie zrobi sobie pomiędzy nimi jakieś przerwy, a ona na to, że nie wytrzyma tak długo bez chłopaka Dla niej nie liczy się jakość, ale ilość. Mnie to brzydzi. Nie wyobrażam sobie, żebym miała całować się z chłopakiem, który mi się nie podoba. Czasami też jest mi żal, że nie mam nikogo, ale wolę czekać na kogoś, kto mi się naprawdę spodoba, a ja jemu, niż polować na pierwszego lepszego.
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 22:33   #46
(karolinka)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 411
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

jesli z Toba jest cos nie tak to ze mna tez=) i z tysiacami innych dziewczynek tez a tak an marginesie to moja mama "zabilaby" mnei gdybym miala w tym wieku chlopaka bo sadze ze przestaalbym ske uczyc i takie tam sprawy wiec tak dziwnie mi sie czyta ta twoja wypowiedz pozdrawiam
__________________
żegnam
(karolinka) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:15   #47
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez Madzia007
A ja mam 17 lat i do tej pory żadnego chłopaka. Tzn miałam, ale trudno to było nazwać chodzeniem - spotkaliśmy się 2 razy, zaproponował chodzenie i... tyle go widziałam, bo za daleko mieszkaliśmy. To było 2 lata temu, od tego czasu z nikim nie kręcę, bo po prostu nikt mi się nie podoba, a miałam kilka okazji żeby z kimś być, ale przecież nie będę niczego robić wbrew sobie
Mam jedną koleżankę w moim wieku która miała do tej pory 11 chłopaków Kiedys spytałam, dlaczego nie zrobi sobie pomiędzy nimi jakieś przerwy, a ona na to, że nie wytrzyma tak długo bez chłopaka Dla niej nie liczy się jakość, ale ilość. Mnie to brzydzi. Nie wyobrażam sobie, żebym miała całować się z chłopakiem, który mi się nie podoba. Czasami też jest mi żal, że nie mam nikogo, ale wolę czekać na kogoś, kto mi się naprawdę spodoba, a ja jemu, niż polować na pierwszego lepszego.
właśnie przypomniało mi się że, gdy miałam może z 15-16 lat rozmawiałam z jedna z koleżanek, miała ona wielki dylemat bo dwóch chłopaków startowało do niej ..... z jednym juz wcześniej się spotykała a z tym drugim nie. Ten z którym wcześniej "chodziła" sympatyczny, inteligentny, atrakcyjny wyglądowo a ten drugi wprost przeciwnie. Gdy się jej zapytałam którego, wybierze powiedziałą że wybierze tego drugiego (tego gorszego) bo z nim jeszcze nie chodziła i musi spróbować to się nazywa kombinatorstwo
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:11   #48
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Ja mam 14 i jestem szczęśliwym singlem. Owszem, są może i jakię 'minusy', bo czasami żałuję, że nie mam osoby do której mogę się przytulić, że nikt mi nie poprawi humoru malutką stokrotką - jedną jedyną, ale zerwaną specjalnie dla mnie (dziwna jestem? ). Ale jest też druga strona medalu - Takie związki raczej nie zakończą się małżeństwem itp, skończą się dość szybko (obserwuję to u rówieśników), a potem już tylko wojna. Na razie cieszcie się wolnością, drogie singielki, przynajmniej nikt nie urządza Wam scen zazdrości jak flirtulecie z jakimś przystojniakiem na ulicy

Moje motto: nie jestem samotna tylko wolna i niezależna
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:25   #49
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

tak,naprawde cos z Toba nie tak! 16 lat i nie masz chlopaka aleeeeee hanba a ja juz jestem w ogole nienormalna,mam 19 lat i nie mam faceta!!! dżizas co to za ogolnospoleczne parcie na mienie chlopaka
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 19:34   #50
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

ajaj nie myślałam że ktoś kiedyś odgrzebie ten mój wątek
za miesiąc stuknie mi siedemnastka a chłopaka nadal nie ma... Ajaj
Po moich przejściach od czasu, kiedy założyłam ten wątek dochodzę do wniosku, że stan "nie-mam-nikogo" nie jest taki zły... chociaż jak już pisałam gdzieś... nie obraziłabym się gdybym pokochała kogoś kto tak samo mocno kochałby mnie... bo jak narazie to działa zawsze w jedną stronę... albo ja nie odwzajemniam czyichś uczuć, albo ktoś moich.
Eee tam :P
Trzymajcie się Dziewczyny
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:12   #51
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

ojoj... jak dobrze poczytać że nie jestem sama hehe a najfajniej mi sie czytało to co napisała Madzia007 bo mam podobnie mam 16 latek i żadnego chłopaka... wiem że samo przyjdzie ale czasami naprawde chciałabym kogoś miec szczegolnie jak mam doła bo wtedy to nawet nie mam sie komu wyzalic i do kogo przytulic ... no ale.... pozdro dla wszystkich samotnych
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:17   #52
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

ja swojego pierwszego chłopaka miałam własnie w wieku 16 lat.. powiem więcej pierwszy raz całowałam się tez w wieku 16 lat!!! to jest chore potem 3 lata nie miałam żadnego i wieku 19 lat poznałam kogos wyjątkowego.. oczywiscie miałam w czasie tych 3 lat rózne możliwosci bycia z kimś ale wolałam czekac na kogos wyjątkowego niz byc 'z pierwszym lepszym'...
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:20   #53
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

aha.. zapomniałabym
jak miałam 16 lat to moi rodzice zrobiliby wszsystko zebym nie miala chłopaka bo wiadomo wczesniej czy póxniej konczy się to seksem... a oni się tego najbardziej obawiają nawet teraz gdy mam 20 lat.. nie chcą zebysmy sami zostawali (oczywiscie nie mówią tego wprost)..
poprsotu wg nich najbezpieczniejsza metoda antykoncepcji to brak chłopaka
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:35   #54
yoanna_91
Przyczajenie
 
Avatar yoanna_91
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
GG do yoanna_91 Send a message via Skype™ to yoanna_91
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Wychodziłoby na to że wszystkie jesteśmy nie normalnie (a przynajmniej te które nie mają facetów ) nie warto się teraz tym przejmować na wszystko przyjdzie czas. A na siłę to żadna frajda
__________________
Dlaczego wzbudzasz ludzi pogardę? Tylko dlatego że mówisz prawdę...
yoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:38   #55
qrczak
Wtajemniczenie
 
Avatar qrczak
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 131
GG do qrczak
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

ja to dopiero nienormalna jestem mam lat 17 i pół a chłopaka jak nie miałam tak nie mam jakoś nigdy nikt nie był mną zainteresowany, ale może to i lepiej przynajmniej na razie co prawda jestem sama, ale nie samotna bo zawsze jest blisko mnie ktoś z kim mogę pogadać, do kogo mogę się przytulić (po przyjacielsku ) i kto mężnie znosi moje "odchyły" od normy
qrczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 21:11   #56
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

istotne jest raczej, zeby z tej pozornej wady/defektu :P:P:P uczynic zalete, tzn. skupic sie na czyms co pozwoli ci byc wartosciowym i fajnym mlodym czlowiekiem... nie tracic czasu na placze i nie potrzebny zal bo wtedy nie tylko oddala sie od siebie marzenie, ale tez traci sie swoj cenny, wartosciowy i ulotny mlodzienczy wigor i optymizm
czasami trzeba sie tez postawic po stronie tej drugiej osoby jako dziewczyny chcemy i wlasciwie mamy prawo oczekiwac trwalego i fajnego zwiazku, a nie przelotnej znajomosci, oczekujemy burzy z piorunami juz na samym poczatku, a czasami zaczyna sie wszystko od przyjazni po drugie czesto taka wyposzczona :P dziewczyna jest w skutek zamartwiania sie o siebie i o swoj prawidlowy wedlug jej oceny rozwoj staje sie bardzo zaborcza i ma wielkie oczekiwania co do jej pierwszego chlopca, a faceci jak to faceci sa tylko facetami :F nie mozna skazywac biednch chlopcow na wyrok smierci jesli bedziesz akceptowala i kochala sama siebie, szla po wyznaczonej drodze, to jestem pewna ze lada moment nawinie sie na niej jakas twoja mlodociana ofiara
pomysl tez, ze masz przed soba wszystko co najlepsze, czyli poczatki, poznawanie sie i odkrywanie swiata razem (bo pomijam ta napewno goraca historie z 4 kl podstawowki:F)
nic na sile i nic wbrew sobie, chociaz wiadomo ze nie warto zamykac sie przed swiatem tylko wychodzic do ludzi i dac sie swiatu poznac
osobiscie uwazam, ze to co czujesz do tego chlopaka ze szkoly to tylko zauroczenie :P na szczescie lub nie jesli zadne z was nie wyjdzie z inicjatywa poznania sie lepiej minie.
poza tym warto byc czasem troche niedostepnym i tajemniczym
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 22:07   #57
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

jak dla mnie 16 lat i nie posiadanie chłopaka jest czyms normalnym,nic dziwnego,czekaj i szukaj tego wymazonego
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:21   #58
agata631
Raczkowanie
 
Avatar agata631
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 137
GG do agata631
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

ja mam 19 i tez nie mam chlopaka...nie masz sie czym przejmowac
agata631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:31   #59
mia17str
Raczkowanie
 
Avatar mia17str
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 220
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Nie przejmuj się kochana
Ja mam już 18 latek i też nie mam chłopaka! To nic złego.... Jakiś rok temu kręcił ze mną jeden chłopak i zlał mnie- napisał, że jednak mieszkamy od siebie za daleko-tak przy okazji mieszkamy od siebie jakies 6 km :| Poza tym widze, ze ma już po mnie ok. piątą nową dziewczynę.
Oczywiście, czasami ma się doła, ale stwierdzam, że klepiej jest bez chłopaka... Po co mają nas cały czas ranić? Tylko gdyby jeszcze to szło powiedzieć naszemu sercu......
Pozdrawiam
mia17str jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:33   #60
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: 16 lat i brak chłopaka - naprawdę coś ze mną nie tak?

Ja mam 17 lat i się nie martwię - najwyżej zostanę starą panną
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.