Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 12:37   #271
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez dodaja
Nie rozumiem tych wszystkich trendów. Kiedyś gdzieś widziałam demota i podpis, że kobieta ważąca ponad 59 kilogramów nie powinna się nazywać kobietą tylko spaślakiem Co to za brednie. A potem się dziwić, że dziewczyny się katują, zapadają na zaburzenia odżywiania itd.
Też tego nie rozumiem. Wiele dziewczyn wygląda świetnie z większą wagą, bo mają więcej mięśni, niż chudzielce. Ja się nawet nie łudzę, że kiedyś będę drobinką, mam figurę klepsydry, duże piersi, szerokie biodra i natury nie oszukam. Ale można być kształtnym i zgrabnym, do tego właśnie dążę
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 13:26   #272
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Też nie oszukam natury z moimi szeroki ramionami.
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 13:54   #273
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. Wiele dziewczyn wygląda świetnie z większą wagą, bo mają więcej mięśni, niż chudzielce. Ja się nawet nie łudzę, że kiedyś będę drobinką, mam figurę klepsydry, duże piersi, szerokie biodra i natury nie oszukam. Ale można być kształtnym i zgrabnym, do tego właśnie dążę
Ja podobnie. Mam spore biodra i choćbym nie wiem ile ćwiczyła to nie zmniejszę ich diametralnie. Grunt to udoskonalić to co jest w nas fajne

I wiecie co sobie czasami myślę? Że i tak jesteśmy super, ponieważ coś robimy, dążymy do wyznaczonych celów i staramy się coś osiągnąć. Druga grupa nie robi totalnie nic, je śmieciowo, aktywność fizyczna to najgorsze zło. Także treningi i dieta to nie tylko rygor, ale przede wszystkim wypracowywanie sobie silnej woli i uporu
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 14:42   #274
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Zdecydowanie może być to przyczyna Ja jak odstawiałam swego czasy hormony, to niestety, ale dopiero po ich odstawieniu przytyłam

Ginekolog mi to tłumaczył w ten sposób. Nowoczesne pigułki są naszpikowane substancjami, które mają za zadanie odprowadzać wodę (nie powodować uczucie puchnięcia itd, bo wielu kobietom to przeszkadza), a po ich odstawieniu organizm wariuje i jak najbardziej można przytyć albo nadmiernie zatrzymywać wodę.

Niestety, ale koncerny farmaceutyczne zrobią wszystko żeby klienci byli zadowoleni...


Dziewczyny dla Was faktycznie waga jest najważniejszym wyznacznikiem? Ja pierniczę wagę, bylebym dobrze się czuła w swoim ciele
Ja ostatnio zastanawiam się nad tą wagą. Założyłam ostatnio taką dłuższą podkoszulkę, obcisłą i już się sobie podobałam (no może trochę brzuszek z przodu mógłby jeszcze zniknąć) ale bioderka, tyłek są fajne jednak gdy sobie pomyślę, że mimo wszystko ważę ciąglę ponad 60 kg to nie cieszy mnie,
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Wiem, że waga to tylko liczba i przede wszystkim patrzę na to, jak wyglądam. Chciałabym jednak wrócić do dawnej wagi, z którą czułam się najlepiej - 62 kg. Nie dążę do jakichś kosmicznych 50 kg, które teraz są uznawane za wagę idealną, bo nie sądzę, aby udało mi się aż tyle zrzucić.

Szlag mnie trafia, jak koleżanki marudzą, bo ważą 46 kg i chcą jeszcze schudnąć. Istotny jest też wzrost, to fakt, ale w większości dziewczyny wagę ponad 60 kg uznają za coś niedopuszczalnego.

Turbo wyzwanie zrobione Na drugie śniadanie banan i koktajl ze świeżych truskawek
Ostatnio w rozmowie z przyjaciółką (4 miesiące temu urodziła) i ona waży 62kg i mówię do niej, że super wygląda i waga jest w porządku a ona, że ponad 60 to ważyć nie może, to nie do przyjęcia...

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ja podobnie. Mam spore biodra i choćbym nie wiem ile ćwiczyła to nie zmniejszę ich diametralnie. Grunt to udoskonalić to co jest w nas fajne

I wiecie co sobie czasami myślę? Że i tak jesteśmy super, ponieważ coś robimy, dążymy do wyznaczonych celów i staramy się coś osiągnąć. Druga grupa nie robi totalnie nic, je śmieciowo, aktywność fizyczna to najgorsze zło. Także treningi i dieta to nie tylko rygor, ale przede wszystkim wypracowywanie sobie silnej woli i uporu
Dla mnie już ogromnym sukcesem było to, że mimo nienawiści do biegania, biegam i po skończeniu czuję się wyśmienicie
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 16:28   #275
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

hej
chciaałam Was nadrobić, ale chyba nie dam rady :P jestem w trakcie sesji, 2 egzaminy mam już z głowy - jeszcze tylko dwa mi zostaly do napisania, ewentualnie poprawa dzisiejszego no i prace do pisania :/

jeśli chodzi o ćwiczenia to ostatnio przystopowałam przez sesje, tak to chodzę 4 razy na siłownię i 2 razy na pole dance jeśli chodzi o dietę to dłuższy temat, ale narazie jest ok
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:11   #276
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Nie chce mi sie dzisiaj ćwiczyć :/
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:32   #277
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Ja właśnie wróciłam z godzinnego marszu i idę jeść kolację - fetę z pomidorkami.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 18:35   #278
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z godzinnego marszu i idę jeść kolację - fetę z pomidorkami.
A cos jeszcze do tego ? Mozna wiedziec jakie proporcje bo sama bym zjadła taka kolację a ja uwielbiam przesadzać z iloscia.
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:37   #279
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123 Pokaż wiadomość
A cos jeszcze do tego ? Mozna wiedziec jakie proporcje bo sama bym zjadła taka kolację a ja uwielbiam przesadzać z iloscia.
Będę robić sałatkę: 1/3 główki sałaty lodowej, kilka pomidorów, 1/3 kostki sera, kilka pomidorów suszonych + oliwa do polania. Do tego może zjem kilka wafli ryżowych.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:46   #280
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Będę robić sałatkę: 1/3 główki sałaty lodowej, kilka pomidorów, 1/3 kostki sera, kilka pomidorów suszonych + oliwa do polania. Do tego może zjem kilka wafli ryżowych.
O kurde chyba bym sie tym nie najadla
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:51   #281
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123
Też nie oszukam natury z moimi szeroki ramionami.
Wydaje mi się, że akurat ramiona się tak nie rzucają w oczy, nawet szerokie. Nie spotkałam nigdy kobiety ze zbyt szerokimi, może inni też nawet nie zwracają na to uwagi u ciebie

Cytat:
Napisane przez dodaja
Ja podobnie. Mam spore biodra i choćbym nie wiem ile ćwiczyła to nie zmniejszę ich diametralnie. Grunt to udoskonalić to co jest w nas fajne

I wiecie co sobie czasami myślę? Że i tak jesteśmy super, ponieważ coś robimy, dążymy do wyznaczonych celów i staramy się coś osiągnąć. Druga grupa nie robi totalnie nic, je śmieciowo, aktywność fizyczna to najgorsze zło. Także treningi i dieta to nie tylko rygor, ale przede wszystkim wypracowywanie sobie silnej woli i uporu
Gdzieś kiedyś słyszałam, że jak na biodrach czuje się już pod palcami kości, to biodra węższe nie będą i nic z nich nie zrzucisz, bo są takie szerokie z natury. U mnie na brzuchu i boczkach z pewnością mogłoby być mniej.

Masz rację, grunt to być aktywnym i ćwiczyć dla zdrowia i samej radości z tego. Zrzucanie kilogramów to tylko miły efekt uboczny Kiedyś nie znosiłam aktywności fizycznej, unikałam wf-u, a teraz uwielbiam być wymęczona po treningu.

Cytat:
Napisane przez Suqub
Dla mnie już ogromnym sukcesem było to, że mimo nienawiści do biegania, biegam i po skończeniu czuję się wyśmienicie
Zdradź mi ten sekret. Bieganie to dla mnie mordęga... Ale to pewnie przez astmatyczne płuca, wolę pływać.

Od jak dawna biegasz i jakie dystanse?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 19:15   #282
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

tez nienawidze biegac... robie marszobiegi ale przez tarczyce w ogole nie moge wyrobic sobie kondycji i lapie zadyszki. Marszobiegam juz ponad dwa miesiace i nie widze wiekszej roznicy w kondycji. Chociaz zwiekszam po troszke czas biegu.

Dzis u mnie rozgrzewka i spalanie 500 kcal z marta Codziennie Fit, plus rozciaganie z fitness com - 83 minuty
umieram
wieczorem moze napisze jadlospis
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 19:39   #283
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Le_Souvenir mam szersze niż mój chlopak ... a on jest wysoki bo ma 190 cm wiec trochę wazy a ramiona i tak węższe niz ja ma.
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 19:49   #284
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123 Pokaż wiadomość
Jakbys nie chciała iść na te wesela to pójdę za ciebie haha
O nie ja już sie nie moge nast doczekać hahah
Melduje truchtanie -206 kcal spalone a co
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 19:51   #285
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
O nie ja już sie nie moge nast doczekać hahah
Melduje truchtanie -206 kcal spalone a co
Brawo !! Jak ja bym chciała wyjść pobiegać w miejscu w którym nikt mnie nie zna. Niestety mieszkam na wsi i kazdy komentuje..nawet rowerem lepiej nie jechać bo powiedzą ze pewnie prawo jazdy mi zabrali...zenua.
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:33   #286
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że akurat ramiona się tak nie rzucają w oczy, nawet szerokie. Nie spotkałam nigdy kobiety ze zbyt szerokimi, może inni też nawet nie zwracają na to uwagi u ciebie



Gdzieś kiedyś słyszałam, że jak na biodrach czuje się już pod palcami kości, to biodra węższe nie będą i nic z nich nie zrzucisz, bo są takie szerokie z natury. U mnie na brzuchu i boczkach z pewnością mogłoby być mniej.

Masz rację, grunt to być aktywnym i ćwiczyć dla zdrowia i samej radości z tego. Zrzucanie kilogramów to tylko miły efekt uboczny Kiedyś nie znosiłam aktywności fizycznej, unikałam wf-u, a teraz uwielbiam być wymęczona po treningu.



Zdradź mi ten sekret. Bieganie to dla mnie mordęga... Ale to pewnie przez astmatyczne płuca, wolę pływać.

Od jak dawna biegasz i jakie dystanse?
Po dwóch latach zaczęłam znowu biegać i jest to dystans trochę ponad 4 km plus szybki masz kilometr. To znaczy 4 kilometry zrobilam w czwarty dzien odkad zaczelam znowu biegac. Chce zwiększać ale zobacze na ile nogi mi pozwolą bo ogółem zmęczenia nie czuję. Jeżeli to zasługa cardio to jestem mocno w szoku.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:50   #287
twinMama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123 Pokaż wiadomość
Brawo !! Jak ja bym chciała wyjść pobiegać w miejscu w którym nikt mnie nie zna. Niestety mieszkam na wsi i kazdy komentuje..nawet rowerem lepiej nie jechać bo powiedzą ze pewnie prawo jazdy mi zabrali...zenua.
Witaj w klubie, ja to bym chciala pojezdzić na rolkach bo mam i się kurzą ale ludzie na wiosce będą się krzywo patrzec
twinMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:56   #288
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez twinMama Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, ja to bym chciala pojezdzić na rolkach bo mam i się kurzą ale ludzie na wiosce będą się krzywo patrzec
Tez mam i nie jezdze. Gdyby był chodnik to może, ale nie ma. Dobrze że jest ktoś kto rozumie mój problem.
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:27   #289
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Tez mam rolki... ale cale miasteczko to pagorki... wiec sie nawet boje ze sie gdzies wygrzmoce albo pod auto wpadne

Troszke zgrzeszylam ale wychodze na jakies 1800 kcal, no i trening z rozciaganiem 83 minutki
Jutro 1800 i marszobieg 8 km.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 21:37   #290
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Tez mam rolki... ale cale miasteczko to pagorki... wiec sie nawet boje ze sie gdzies wygrzmoce albo pod auto wpadne

Troszke zgrzeszylam ale wychodze na jakies 1800 kcal, no i trening z rozciaganiem 83 minutki
Jutro 1800 i marszobieg 8 km.
Co to za miasto?
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:45   #291
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Tez mam rolki... ale cale miasteczko to pagorki... wiec sie nawet boje ze sie gdzies wygrzmoce albo pod auto wpadne

Troszke zgrzeszylam ale wychodze na jakies 1800 kcal, no i trening z rozciaganiem 83 minutki
Jutro 1800 i marszobieg 8 km.
U mnie jest fajna trasa z chodnikiem gdzie rolkami można jeździć
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 05:43   #292
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123 Pokaż wiadomość
Co to za miasto?
Nie mieszlakam w pl.

Witajcie
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 06:25   #293
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej. Wzielam się do pracy wczoraj. 30 m in orbitreka, 15min intensywnych.abs, 10min na brzuch z Szymonem Blakiem i Kasią Kępka

Co do ludzi na wsi to są oni okropnie, muszą wszystko i wszystkich obgadac. Najlepiej robić swoje i się nimi nie przejmować, ja już zmadrzalam:-D
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 06:55   #294
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej
Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Hej. Wzielam się do pracy wczoraj. 30 m in orbitreka, 15min intensywnych.abs, 10min na brzuch z Szymonem Blakiem i Kasią Kępka

Co do ludzi na wsi to są oni okropnie, muszą wszystko i wszystkich obgadac. Najlepiej robić swoje i się nimi nie przejmować, ja już zmadrzalam:-D
U mnie w miescinie ludzie kojarzą się z wglądu. Kiedyś też sobie brałam do głowy to, że patrzą na mnie i pewnie krytykują ale ja podchodzę do tego tak, że ja coś robię ze sobą, ze dbam o forme itp a nie tylko narzekam.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 06:58   #295
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

I to jest zdrowe podejscie
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 07:37   #296
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Hej. Wzielam się do pracy wczoraj. 30 m in orbitreka, 15min intensywnych.abs, 10min na brzuch z Szymonem Blakiem i Kasią Kępka

Co do ludzi na wsi to są oni okropnie, muszą wszystko i wszystkich obgadac. Najlepiej robić swoje i się nimi nie przejmować, ja już zmadrzalam:-D
Nie tylko na wsi ja mieszkam na osiedlu domow jednorodzinnych na obrzeżach miasta gdzie też większość się zna , starsze babki tak plotkuja że aż się niedobrze robi

Ale ja się nauczyłam mieć to gdzieś i śmieje im się bezczelnie w twarz , tak samo jak ktoś się głupio o coś pyta to szybkie kontra i już
Wogole się przejmuje zdaniem i opinia ludzi
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 08:27   #297
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

WItajcie
Brawo za ćwiczenia
Ja sie nie przejmuje wgle tym jak inni mnie widza podczas biegania i to zarowno jak jestem u siebie (Warszawa) czy u rodzicow (malutkie miasteczko) ide i juz a jak ludzie mnie obgaduja to swiadczy o tym ze ich zycie jest na tyle ubogie ze nie maja juz ciekawszech tematow tylko ja i moj tluszczyk
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 08:45   #298
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej dziewczyny. Chciałabym potrafić tak się po porostu nie przejmować ale chyba jestem zbyt wrażliwa na to. Jezdze rowerem tylko z chłopakiem. A w domu pozostaje mi ćwiczenie dywanowek.
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 08:49   #299
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Dzień dobry

Też mam rolki, ale nie znoszę na nich jeździć (i pewnie nie umiem). Czuję się bardzo niepewnie, po prostu nie odpowiada mi ten typ poruszania się A są z wyższej półki i się kurzą w szafie, więc się zastanawiam, czy ich nie sprzedać.

Jak byłam na cardio to też na początku się wstydziłam, co ludzie pomyślą, zwłaszcza że reszta ćwiczących miała ładne ciała. Ale potem byłam tak umęczona, że miałam ich zdanie w nosie Każdy kiedyś zaczynał. Jestem tam, by zawalczyć o siebie.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 08:55   #300
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
WItajcie
ide i juz a jak ludzie mnie obgaduja to swiadczy o tym ze ich zycie jest na tyle ubogie ze nie maja juz ciekawszech tematow tylko ja i moj tluszczyk
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Każdy kiedyś zaczynał. Jestem tam, by zawalczyć o siebie.
Ha ha, dobrze gadają. Polać im

Co do rolek, ja nie umiem hamować na rolkach i chyba się nigdy nie nauczę. Raz miałam przygodę że chciałam delikatnie podskoczyć żeby ominąć przeszkodę, zawadziłam o coś i się wypierdzieliłam na twarz
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 10:49:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.