fobie-macie? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 22:46   #391
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: fobie-macie?

ja mam dziwnie, bo boję się że ktoś mi wejdzie przez okno, jakiś psychopata [a mieszkam na 4 piętrze..]
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:49   #392
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
ja mam dziwnie, bo boję się że ktoś mi wejdzie przez okno, jakiś psychopata [a mieszkam na 4 piętrze..]
ekhm nie chce poglebiac Twojego strachu ale to mozliwemimo 4 pietra.Czytalam o takim przypadku
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:31   #393
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: fobie-macie?

Ja mam fobie.Panicznie boje się węży - od urodzenia. Dreszcze mnie przechodzą, serce zaczyna szybciej bić, panika, histeria itp gdy zobaczę węża w TV, gazecie czy plastikową zabawkę...
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:59   #394
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez flyhigh17 Pokaż wiadomość
Ja mam fobie.Panicznie boje się węży - od urodzenia. Dreszcze mnie przechodzą, serce zaczyna szybciej bić, panika, histeria itp gdy zobaczę węża w TV, gazecie czy plastikową zabawkę...
Masz to szczęście, że węża raczej nie spotkasz w mieszkaniu, czy nie spuści się na pajęczynce tuż obok Ciebie

Ja akurat bardzo lubię węże. Niektórzy uważają je za obślizgłe(co jest nieprawdą), ja uważam że są piękne. Miało się też zdjęcia z boa owiniętym wokół ciała (z przerażonymi spojrzeniami ludzi w tle), choć to akurat nie było zbyt mądre, biorąc pod uwagę ciepły dzień i brak obeznania z zachowaniem węży.

Przerażają Cię one ze względu na niebezpieczeństwo, jad, czy może sposób poruszania się? Boisz się jaszczurek albo stworzeń "podłużnych" ?
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie

Edytowane przez Eyna
Czas edycji: 2008-05-17 o 22:23
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:34   #395
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: fobie-macie?

Nie wiem dlaczego węże mnie przerażają...moja reakcja jest odruchowa, nie mogę tego kontrolować, sama nie wiem co się ze mną wtedy dzieje....tak od urodzenia...(Skąd się biorą takie fobie??)
Ja chyba bym umarła jakbym miała trzymać w ręce węża....:/
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:37   #396
monis21
Raczkowanie
 
Avatar monis21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 264
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez flyhigh17 Pokaż wiadomość
Ja mam fobie.Panicznie boje się węży - od urodzenia. Dreszcze mnie przechodzą, serce zaczyna szybciej bić, panika, histeria itp gdy zobaczę węża w TV, gazecie czy plastikową zabawkę...
Ja również boję się węży, brrr... Jak miałam 6 lat to mi się one przyśniły i to od tamtej pory tak mam. Dokładnie tak samo mam jak Ty, jeśli gdziekolwiek zobaczę węża od razu panika. Ale już jaszczurek się nie boję, mogę na nie normalnie patrzeć, bo one już mają łapki.

Z innych fobii, w sumie może to już nie są fobie, ale boję się jeździć autobusami lub samochodem w dłuższe trasy, wtedy obawiam się wypadku, że zginę. Nie lubię też jak ktoś coś specjalnie dla mnie załatwia na mieście albo jeśli po mnie przyjeżdża samochodem lub gdy mnie odwozi, a potem sam ma wracać, boję się wtedy, że ten ktoś będzie miał wypadek, coś mu się stanie i to z mojej winy.

Za pająkami nie przepadam, ale nie przerażają mnie tak jak węże.
monis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:46   #397
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: fobie-macie?

Heh. Też mi się kiedyś przyśniły węże, obudziłam się w nocy i histeryzowałam że widzę węże i żeby rodzice ode mnie je zabrali..miałam wtedy z 5/6 lat.
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 00:43   #398
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: fobie-macie?

Mnie za to okrutnie brzydzą robaki Wielkie pająku, żuczki... Ostatnio kazałam zabic chlopakowi robaczka, który łaził sobie po łazience, po prostu niemogłam spokojnie dopełnić rytuału wieczornej toalety gdy on był w pobliżu:/
Drugia pozycja, jesli chodzi o strach, który mnie denerwuje, choć do fobii raczej tego nie mozna zaliczyć, to lęk wysokości. Wycieczki po górach i innych terenach, gdzie można spodkac się z skarpami, przepasciami itp. to niestety chwila mojej słabości Choć mieszkam od dziecka na 4 piętrze, podejśie do krawędzi i spojrzenie w doł wowołuje u mnie doslownie zawroty glowy :/
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 13:23   #399
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: fobie-macie?

Nie będę oryginalna, boję się panicznie pająków i to nie jest jakieś wymyślone, nie jest to ani moja histeria ani kokieteria Mój strach jest tak silny, że kiedy wprowadzaliśmy sie do nowego mieszkania i mój Tż pojechał po resztę swoich rzeczy z mieszkania rodziców, a ja zostałam sama w mieszkaniu i przy sprzątaniu łazienki wyskoczył mi pająk , to nie dość, że uciekłam do pokoju i zamknęłam drzwi to jeszcze wlazłam na stół i zadzwoniła do Tż'ta, że ma natychmiast wracać, bo dostanę zawału
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 13:52   #400
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: fobie-macie?

Ja się panicznie boję pająków. Prawie cały czas się rozglądam czy nigdzie nie ma żadnego. A jak zobaczę? Oj, źle się dzieje... nawet jeśli on ma niecałe pół centymetra średnicy. Ja się nawet boję zabawek i takich w zoo, które są za szybą.
__________________
Ola





pisendlof!




moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 15:31   #401
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: fobie-macie?

O coś dla mnie

- pająki, węże

- piani ludzie- mam doraze jak ich widzę

I uwaga hit- jak byłam mała cierpiaam na problemy z zołądkiem i chorbe lokomycjna, wiec dosyć często byłam wybuchowa. Jakąs mam fobie,ze zawsze mam reklamowke na wypadek wybuchu
Dodam,że z 4 lata nie wybuchałam, wiec to jest chore.....
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 19:10   #402
kissygirl
Raczkowanie
 
Avatar kissygirl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 92
Dot.: fobie-macie?

-Robaki
-Gady
-Ciemnosc
-Duchy
-Zastrzyki
kissygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:05   #403
calmness
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 696
Dot.: fobie-macie?

ja sie boje ciemnosci, w swoim pokoju nie, ale jesli spie gdzies poza moim pokojem to zawsze po zgaszeniu swiatla cala sie owijam koldra;P za to pajakow, robali czy innych stworzonek sie nie boje, raczej sie i ch brzydze.
calmness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:50   #404
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: fobie-macie?

nie mam
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:05   #405
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
nie mam
No co Ty poważnie?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:10   #406
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: fobie-macie?

pobieranie krwi

byłam raz i zanim mi pobrali, to miałam kilka ataków paniki, a w gabinecie zemdlałam 2 razy i nic na to nie poradzę, nie mogę nawet słuchać jak ktoś mówi o pobieraniu albo pokazuje rękę i mówi, że pobierali mu krew

to na tyle chore, że nie jestem w stanie nawet znieść dotyku tej osoby, która miała pobieraną krew
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:15   #407
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: fobie-macie?

Ja mam troche dziwną fobię, a mianowicie nienawidzę ptaków..Nawet nie wiem jak słodki ptaszek mnie nie przekona..Zaraz mam wrażenie że mnie zadziobie..Najbardziej jednak boję się że wydziobie mi oczy..Brrrr.
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! Łączmy się!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:01   #408
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: fobie-macie?

ja to mam fobie....

nie moge sluchac jak ktos opowiada, ze np sie skaleczyl, oparzyl itd
a co dopiero jak widze u kogos np male skaleczenie, krew to doslownie mnie skreca i czuje "bol", tak jakby mnie to bolalo, masakra : P nie moge nawet patrzec jak babcia kluje sie takim "dlugopisem" (cukrzyca), bo az sztywnieje cala i czuje jakbym sama sie kula, Ale co ciekawe jak mi sie cos stanie to nie przezywam w ogole, na swoja krew, rany moge patrzec bez problemu.

Ostatnio na dzialke przyszedl kotek ktory mial skaleczona lape, ale tak ze az futerko mial zdarte i taka gola rana....jak na niego spojrzalam, to az poszlam na inna strone dzialki bo dreszcze mnie przeszly.

glupie to ale prawdziwe
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:03   #409
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: fobie-macie?

Szczury i myszy... Panicznie sie boje.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 22:27   #410
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: fobie-macie?

Hmmm chyba nie jest to fobia, ale generalnie brzydze się pająków i innych robali Takich grubych, dużych i obślizgłych, bo te mniejsze z premedytacją zabijam xP

Odczuwam też niewielki,a le jednak - lęk przed ciemnością. Dopóki o tym nie myślę, mogę łazić po ciemnych ulicach, gorzej jak moja bujna wyobraźnia zacznie sobie intensywnie pracować

Za to kompletnie nie boje się wysokości. Swego czasu chodziłam do sąsiednich wieżowców, wjeżdżałam na ostatnie (10) piętro, wchodziłam na dach i siadałam przy krawędzi patrząc w dół. Niestety teraz wejście na dach jest zamknięte Lubię wysokość
Nie brzydzi mnie również krew i rany. Oglądając Piłę jadłam obiad

czarne-pazurki moja koleżanka z klasy ma dosłownie fobię przed ptakami, nie można z nią spokojnie przejść przez starówkę, bo pełno ptaków
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:31   #411
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: fobie-macie?

gdzies ostatnio czytalam ze strach przed wezami to atawizm, czyli pozostalosc po naszych baaaardzo dawnych przodkach. Ja nie znoszę robali, zwłasza prusaków, gdy je widzę, mam ochotę wrzeszczeć, choć nigdy mi się to nie zdarzyło
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:55   #412
misiaa88
Raczkowanie
 
Avatar misiaa88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: fobie-macie?

ja ogólnie boje sie duzo rzeczy... boje sie ze ktosa sie wkradnie do domu, boje sie pająków, ale tylko tych duzych i panicznie boje sie chodzic sama gdy jest juz ciemno i wtedy boje sie kazdego kto przechodzi obok mnie
misiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:16   #413
edytqa
Przyczajenie
 
Avatar edytqa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 11
GG do edytqa
Dot.: fobie-macie?

Nie czytałam bardzo dokładnie wszystkich waszych odpowiedzi, ale wydaje mi się, że nikt nie ma takiej fobii jak ja.
Mój lęk dotyczy przeciągów a właściwie drzwi trzaskających na ich skutek.
Jak gdzieś jest przeciąg, czuję jakiś dziwny lęk, że zaraz wydarzy się coś złego, a jak przez to trzasną drzwi to już koniec, muszę wyjść.
Nie mam pojęcia skąd mi się wzięło coś takiego, może to jakiś uraz z dzieciństwa.
Na szczęście u siebie w domu wszystkie drzwi, oprócz tych do łazienki i na taras, mamy zsuwane, bo inaczej musielibyśmy je powymieniać.
__________________
"Rada graniczy z naganą."Aleksander Fredro
edytqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:36   #414
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: fobie-macie?

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Pokaż wiadomość
Ja mam troche dziwną fobię, a mianowicie nienawidzę ptaków..Nawet nie wiem jak słodki ptaszek mnie nie przekona..Zaraz mam wrażenie że mnie zadziobie..Najbardziej jednak boję się że wydziobie mi oczy..Brrrr.
Aż się uśmiechnęłam przez chwilę bo co prawda fobii ptasiej nie mam ale gołębi to szczerze nienawidzę. Jest to szczególnym utrudnieniem jeśli mieszka się w okolicach krakowskiego rynku

Z fobii to mam dwie bardzo popularne, ale chyba skrajnym przypadkiem w nich jestem. 1. lęk wysokości - nawet jak widzę w tv zdjęcia z wysokości, albo kogoś wiszącego gdzieś to od razu cały organizm reaguje. Ostatniego lata byłam w górach - po raz kolejny sie przekonałam, że tam gdzie nie ma barierek nie chadzam już ludzie patrzyli na mnie jak na wariata. Ja wiem, że to irracjonalne, ale nie jest trudno się przewrócić jeśli cały świat wiruje Ci przed oczami.
2. sama nie wiem czy to będzie lęk przestrzeni czy strach przed wodą. Odkryłam to jak znajomi siedzieli na końcu długiego pomostu ostro wychodzącego w morze, bez jakichkolwiek barierek. Jakieś 3 metry od lądu sparaliżowało mnie. Sama myśl, że mogę wpaść do wody od kołysania pomostem była przerażająca.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 18:44   #415
madzinamalina
Przyczajenie
 
Avatar madzinamalina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: fobie-macie?

Ja również niesamowicie boję sie pająków... wole je jednak okreslac jako "TO" bo nawet samo słowo wzbudza we mnie strach, obrzydzenie i dreszcze..:/ Nie mogę o TYM słuchać, patrzeć sie na TO ani myśleć o TYM.. A jak już TO zobaczę to dostaje normalnie szału, płacz, drgawki, paraliż ;( blee chciałabym sie tego pozbyć ale jak sobie myślę na czym polega metoda desensybilizacji (odczulania) to chyba wole mieć tą beznadziejną fobie.. Nawet nie wiem gdzie trzeba by sie udać po pomoc :|
__________________

"Prawdziwy przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nocy i powiedzieć:' Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: ' Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Buziak
madzinamalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 19:13   #416
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: fobie-macie?

Ja panicznie boję się wody!! Nie wejdę do morza, jeziora głębiej niż do pasa. To chyba jakaś trauma z dzieciństwa (jak byłam mała 'kolega' próbował mnie utopić )
Kiedys odczuwałam paniczny lęk przed pająkami, mój kumpel miał w domu dwa ptaszniki. Któregoś razu niespodziewanie położył mi jednego na ręku WIELKIEGO KUDŁATEGO PAJĄKA! Byłam w takim szoku, że przez chwilę nie mogłam się ruszać! Ale po chwili doszłam do siebie i stwierdziłam, że pająk jest całkiem miły w dotyku. Dzisiaj nic do nich nie mam
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 11:02   #417
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: fobie-macie?

ja sie boje malych pomieszczec, waskich przejsc i nie nawidze zabawy typu owijanie mnie w koc boje sie ze sie udusze;/ .....nie wiem dlaczego
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 11:11   #418
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: fobie-macie?

Widzę, że nie jestem oryginalna Potwornie boję się pająków. To jest chore bo gdy tylko zobaczę to krzyczę i szaleje. Mam wrażenie że po mnie chodzi to okropne stworzenie. łeee Gdy byłam młodsza nie miałam czegoś takiego

Kiedyś miałam lęk przed studzienkami kanalizacyjnymi. Idąc ulicą omijałam każdą bo wyobrażałam sobie, że to okrągłe zamknięcie się osunie i wpadnę do środka. W wyobraźni widziałam siebie spadającą w dół. Okropne uczucie. Na szczęście wyleczyłam się z tego.. Chociaż w tym momencie pisząc o tym czuję się jakoś niewyraźnie.. czyżby wróciło?? nieee
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 11:23   #419
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659
Dot.: fobie-macie?

ja panicznie boję sie myszy i szczurów rodentofobia bodajże t sie nazywa. Na samą mysl o tych gryzoniach cała się trzęsę
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 19:12   #420
jane...
Raczkowanie
 
Avatar jane...
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 196
GG do jane...
Dot.: fobie-macie?

ja mam arachnofobię czyli strach przed pająkami. jest to strasznie uciążliwe szczególnie że mieszkam na wsi a moja rodzina bagatelizuje to bo myśli że po prostu to zwykłe obrzydzenie do nich albo że chcę się wymigać od pracy na co i tak mi nie pozwalają;/. i zmuszają mnie np. żebym chodziła z nimi do lasu na jagody albo do sadu. a ja jak już widzę pająka mimo iż jest daleko nie mogę złapać oddechu i strasznie histeryzuję. kiedyś dostane przez nie zawału
jane... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-08 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.