Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 17:08   #4291
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
Hej w poniedzialek 1 czerwca na dzien dziecka zrobilam sobie prezent i przeklulam sobie kolczyk. Bylam u prywatnego piercera. Moj kolczyk ma dlugosc 20mm i mam go przeklutego tak jakby po skosie. Zapytalam mu sie czemu jest tak kszywo a on powiedzial, ze musial ta zylke na srodku ominac i kiedy zaloze krotszy kolczyk to sie tak jakby wyprostuje. Czy rzeczywiscie tak bedzie?? Czesto przegladam jezyk w lustrze i zauwazylam, ze ta kulka na dole jest dosc daleko od poczatku jezyka.. Czy to tak jest narazie bo jezyk jest opuchniety? Jezyk mam opuchniety na cala dlugosc kolczyka i nie moge nim sobie np przejechac po zebach gornych. Przez pierwsze dwa dni nic nie jadlam pilam tylko wode. W srode udalo mi sie zjesc skibke chleba i loda. Dzisiaj tak samo. Plucze jezyk dentoseptem, pije rumianek i tylko zimna wode. Prosze o informacje czy wszystko u mnie ok z tym przekluciem. Mam nadzieje, ze jest dobrze przekluty normalnie jestem chora jak mam se pomyslec, ze kiedys bede musiala go przekluwac jeszcze raz i przechodzic przez to wszystko ponownie. Dodam ze jezyk wcale mnie tak nie boli, tylko jest opuchniety. Pozdrawiam i licze na ODP
Wiesz wg mnie to chyba jest wszystko ok bo podobno z tego co wiem to wlasnie dlatego nie mozesz dotknac kolcem zebow bo masz spuchniety jezyk (wczesniej cos o tym bylo mowione) i to ze masz krzywiej zrobionego kolca to z tego co rowniez slyszalam tez duzo osob tak ma zrobionego kolca takze wydaje mi sie ze jest git
A.. i tak nawiasem... Przebija sie jezyk a nie kolczyk :P
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:09   #4292
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ciemnowlosa77 Pokaż wiadomość
Wczoraj już pisałam o tej guli przy dolnej kulce od kolczyka załączę Wam jak to mniej więcej wygląda..Moze ktoś tez tak mial bo ja sie w sumie niepokoje wczoraj wieczorem juz prawie jej nie bylo a rano znow to samo...
Pozdrawiam i czekam na odp.

O kurczę , niech się jakaś doświadczona w temacie Wizażanka wypowie. Dla mnie to wygląda dziwnie, nie miałam czegoś takiego.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:12   #4293
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ciemnowlosa77 Pokaż wiadomość
Wczoraj już pisałam o tej guli przy dolnej kulce od kolczyka załączę Wam jak to mniej więcej wygląda..Moze ktoś tez tak mial bo ja sie w sumie niepokoje wczoraj wieczorem juz prawie jej nie bylo a rano znow to samo...
Pozdrawiam i czekam na odp.
o jej... nie mam pojecia i niewiem czy to normalne... wiem tylko ze strasznie ta gula duuuuza jest i nieladna.. ;/ i mam nadzieje ze nic strasznego to nie jest.
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:14   #4294
laura0908
Przyczajenie
 
Avatar laura0908
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznan/Canada
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

poducha555 i Ciemnowlosa77 bardzo Wam dziekuje za szybko i pozytywna odpowiedzi!! Czyli mam nadzieje, ze bedzie mi sie wszystko goilo.. Hehe rzeczywiscie przekluwa sie jezyk a nie kolczyk hehe ale gafa nie wiem czemu tak napisalam Az sama sie zasmialam jak to przeczytalam i sie zjarzylam:P Pozdrawiam
laura0908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:14   #4295
Ciemnowlosa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No jest wlasnie wszystko bylo dobrze a wczoraj w nocy juz jej prawie nie mialam niemal zniknela a dzis znowu jest duza i tak ma zniknac maleje i z powreotem jest taka sama co prawda nie boli ale nie chce sciagac kolczyka;/Ja tez mam nadzieje ze to nic powaznego
Ciemnowlosa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:14   #4296
wkretarka
Raczkowanie
 
Avatar wkretarka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 35
GG do wkretarka
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ciemnowlosa77 Pokaż wiadomość
Wczoraj już pisałam o tej guli przy dolnej kulce od kolczyka załączę Wam jak to mniej więcej wygląda..Moze ktoś tez tak mial bo ja sie w sumie niepokoje wczoraj wieczorem juz prawie jej nie bylo a rano znow to samo...
Pozdrawiam i czekam na odp.

Ja kolczyk mam od ponad 1,5 roku i nigdy nie miałam czegoś takiego jak Ty. Moim zdaniem to nie jest normalne i myślę, że zdecydowanie powinnaś to pokazać jakiemuś specjaliscie.
wkretarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:19   #4297
Ciemnowlosa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
poducha555 i Ciemnowlosa77 bardzo Wam dziekuje za szybko i pozytywna odpowiedzi!! Czyli mam nadzieje, ze bedzie mi sie wszystko goilo.. Hehe rzeczywiscie przekluwa sie jezyk a nie kolczyk hehe ale gafa nie wiem czemu tak napisalam Az sama sie zasmialam jak to przeczytalam i sie zjarzylam:P Pozdrawiam
Mnie tez sie to czesto zdarza;P Nie ma za co:P Ja swoj zrobilam 8 maja w tajemnicy przed rodzicami Mialam zgode pisemna ale co prawda napisana przez kuzynke mam szczescie ze wygaldam na starsza to nawet nie zostalam o nia poproszona a teraz takie przeboje z tym kolczykiem ale niczego nie zaluje Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez wkretarka Pokaż wiadomość
Ja kolczyk mam od ponad 1,5 roku i nigdy nie miałam czegoś takiego jak Ty. Moim zdaniem to nie jest normalne i myślę, że zdecydowanie powinnaś to pokazać jakiemuś specjaliscie.
Tylko ze jak pojde z tym do specjalisty bedzie mi kazal wyciagnac kolczyk lekarze tez nie sa za tym.Dlatego jutro wybiore sie do salonu gdzie go zrobilam i dowiem sie wszystkiego;/Obym tylko nie musiala go sciagac przyzwyczailam sie juz bardzo do niegoNawet przezylam awanture o ten kolczyk wiec nie sciagne go Moze to po prostu reakcja na stal w jezyku.Mam kumpele ktora sie tym zajmuje i mowila ze jej kolezanka tez tak miala i zeszlo jej to po kilku dniach ale zobaczymy co powie moja piercerka....
Ciemnowlosa77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 17:21   #4298
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
poducha555 i Ciemnowlosa77 bardzo Wam dziekuje za szybko i pozytywna odpowiedzi!! Czyli mam nadzieje, ze bedzie mi sie wszystko goilo.. Hehe rzeczywiscie przekluwa sie jezyk a nie kolczyk hehe ale gafa nie wiem czemu tak napisalam Az sama sie zasmialam jak to przeczytalam i sie zjarzylam:P Pozdrawiam
heh nieszkodzi Kazdemu moze sie zdarzyc...
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:25   #4299
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ciemnowlosa77 Pokaż wiadomość

jutro wybiore sie do salonu gdzie go zrobilam i dowiem sie wszystkiego (...)
Myślę, że to najlepsze rozwiązanie- niech Twój jęzorek obejrzy fachowiec.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:27   #4300
Ciemnowlosa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Myślę, że to najlepsze rozwiązanie- niech Twój jęzorek obejrzy fachowiec.
Mam nadzieje ze bedzie ok A jutro mam urodzinki wiec nie chcialabym kolczyka wyjmowac;D Ja mykam dziewczyny:P Jakby co opowiem jutro co to jest moze ktos bedzie mial podobny problem ale odpukac;P Pozdrowionka
Ciemnowlosa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:27   #4301
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ciemnowlosa77 Pokaż wiadomość
Mnie tez sie to czesto zdarza;P Nie ma za co:P Ja swoj zrobilam 8 maja w tajemnicy przed rodzicami Mialam zgode pisemna ale co prawda napisana przez kuzynke mam szczescie ze wygaldam na starsza to nawet nie zostalam o nia poproszona a teraz takie przeboje z tym kolczykiem ale niczego nie zaluje Pozdrawiam


Tylko ze jak pojde z tym do specjalisty bedzie mi kazal wyciagnac kolczyk lekarze tez nie sa za tym.Dlatego jutro wybiore sie do salonu gdzie go zrobilam i dowiem sie wszystkiego;/Obym tylko nie musiala go sciagac przyzwyczailam sie juz bardzo do niegoNawet przezylam awanture o ten kolczyk wiec nie sciagne go Moze to po prostu reakcja na stal w jezyku.Mam kumpele ktora sie tym zajmuje i mowila ze jej kolezanka tez tak miala i zeszlo jej to po kilku dniach ale zobaczymy co powie moja piercerka....
Ja tez bym tak zrobila... poprostu bym poszla do piercera ktory mi przebijal Wiesz ale lepiej juz kolca sciagnac niz zeby mialo sie cos stac i jezyk mialby ci "odpasc" xD
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 17:29   #4302
Ciemnowlosa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez poducha555 Pokaż wiadomość
Ja tez bym tak zrobila... poprostu bym poszla do piercera ktory mi przebijal Wiesz ale lepiej juz kolca sciagnac niz zeby mialo sie cos stac i jezyk mialby ci "odpasc" xD
Hahaha wlasnie jestem taka ze wole by mi jezyk odpadl:P Glupota nie zna granic jak by to powiedziala moja babcia;D Nie no az tak zle nie bedzie;P
Ciemnowlosa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:36   #4303
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A wlasnie, wie ktoras moze czy skuteczne sa te zatyczki przezroczyste flexi? Bo chcialabym zamowic ale niechcem zamowic z pewnoscia ze nic nie bedzie widac a tu nagle niespodzianka...;/ Bo juz kupilam z allegro kolca ktory ma kuleczke przezroczysta... ;/ i jak przykladam do jezyka to jeszcze bardziej go widac niz zwykla srebrna kulke... ;/ Pieiiadze wyzucone w bloto.. ;/ Dlatego zastanawiam sie nad tymi zatyczkami przezroczystymi bo one plaskie sa... no ale moze ktoras ma taka? i wie czy sie oplaca?>?

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemnowlosa77 Pokaż wiadomość
Hahaha wlasnie jestem taka ze wole by mi jezyk odpadl:P Glupota nie zna granic jak by to powiedziala moja babcia;D Nie no az tak zle nie bedzie;P
No ja tez taka mam nadzieje trzymam kciuki...
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:40   #4304
Ciemnowlosa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez poducha555 Pokaż wiadomość
A wlasnie, wie ktoras moze czy skuteczne sa te zatyczki przezroczyste flexi? Bo chcialabym zamowic ale niechcem zamowic z pewnoscia ze nic nie bedzie widac a tu nagle niespodzianka...;/ Bo juz kupilam z allegro kolca ktory ma kuleczke przezroczysta... ;/ i jak przykladam do jezyka to jeszcze bardziej go widac niz zwykla srebrna kulke... ;/ Pieiiadze wyzucone w bloto.. ;/ Dlatego zastanawiam sie nad tymi zatyczkami przezroczystymi bo one plaskie sa... no ale moze ktoras ma taka? i wie czy sie oplaca?>?

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



No ja tez taka mam nadzieje trzymam kciuki...
Dzieki Pozdrawiam
Ciemnowlosa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:12   #4305
wkretarka
Raczkowanie
 
Avatar wkretarka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 35
GG do wkretarka
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ciemnowłosa77, właśnie takiego specjalistę miałam na myśli . Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Do mnie też wszyscy mówią, żebym go wyciągnęła ( mój facet np. strasznie go nie lubi) , ale ja wtedy mówię, że nie po to prowadziłam o niego walkę z rodzicami przez prawie 5 lat, żeby go teraz z byle powodu wyciągać. ;p.
wkretarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:15   #4306
DulCce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 112
GG do DulCce
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej ;* Mam pytanie :
Czy normalne lody wodne, owocowe też niwelują opuchliznę?
DulCce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:32   #4307
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To ja moze jeszcze raz zapytam bo strasznie nie moge sie doczekac odpowiedzi bo chcialabym kupic ta zatyczke...wiec wie ktoras moze czy skuteczne sa te zatyczki przezroczyste flexi? Bo chcialabym zamowic ale niechcem zamowic z pewnoscia ze nic nie bedzie widac a tu nagle niespodzianka...;/ Bo juz kupilam z allegro kolca ktory ma kuleczke przezroczysta... ;/ i jak przykladam do jezyka to jeszcze bardziej go widac niz zwykla srebrna kulke... ;/ Pieiiadze wyzucone w bloto.. ;/ Dlatego zastanawiam sie nad tymi zatyczkami przezroczystymi bo one plaskie sa... no ale moze ktoras ma taka? i wie czy sie oplaca?>?
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:34   #4308
Martyna1962
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3
GG do Martyna1962 Send a message via Skype™ to Martyna1962
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ciemnowlosa77 Pokaż wiadomość
Wczoraj już pisałam o tej guli przy dolnej kulce od kolczyka załączę Wam jak to mniej więcej wygląda..Moze ktoś tez tak mial bo ja sie w sumie niepokoje wczoraj wieczorem juz prawie jej nie bylo a rano znow to samo...
Pozdrawiam i czekam na odp.


Cześć . Ja też mam taką kulkę przy dolnej kulce i tez niewiem co to jest. jak sie dowiesz Ciemnowlosa77 to daj znać . Z góry dziękuje . Mam nadzieję że to nic poważnego.
Martyna1962 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 22:42   #4309
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wiecie co dziewczynki, tak siedze i czytam wasze wpisy i wam serdecznie współczuje. Ja kolczyka w języku robiłam pół roku temu i wszystko ok mi się zagoiło bez najmniejszych problemów. Zycze wam zeby wszystko bylo ok...
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 23:36   #4310
Agi1980
Przyczajenie
 
Avatar Agi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez poducha555 Pokaż wiadomość
To ja moze jeszcze raz zapytam bo strasznie nie moge sie doczekac odpowiedzi bo chcialabym kupic ta zatyczke...wiec wie ktoras moze czy skuteczne sa te zatyczki przezroczyste flexi? Bo chcialabym zamowic ale niechcem zamowic z pewnoscia ze nic nie bedzie widac a tu nagle niespodzianka...;/ Bo juz kupilam z allegro kolca ktory ma kuleczke przezroczysta... ;/ i jak przykladam do jezyka to jeszcze bardziej go widac niz zwykla srebrna kulke... ;/ Pieiiadze wyzucone w bloto.. ;/ Dlatego zastanawiam sie nad tymi zatyczkami przezroczystymi bo one plaskie sa... no ale moze ktoras ma taka? i wie czy sie oplaca?>?
Poducha ja właśnie taką zatyczkę zamówiłam i czekam na przesyłkę. Jak do tej pory nikt w tej sprawie się nie odezwie to dam znać co i jak.
Agi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 00:29   #4311
Beautiful Killer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mnie tez zrobila sie taka gulka przy dolnej kulce co prawda nie jest taka wielka jak twoja ale tez zaczelam sie martwic bo kolczyk mam 3 tygodnie i wydaje mi sie to dziwne rozwniez czekam az napiszesz co Ci powiedzieli w tej sprawie i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok ;*
Beautiful Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 00:36   #4312
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
Hej w poniedzialek 1 czerwca na dzien dziecka zrobilam sobie prezent i przeklulam sobie kolczyk. Bylam u prywatnego piercera. Moj kolczyk ma dlugosc 20mm i mam go przeklutego tak jakby po skosie. Zapytalam mu sie czemu jest tak kszywo a on powiedzial, ze musial ta zylke na srodku ominac i kiedy zaloze krotszy kolczyk to sie tak jakby wyprostuje. Czy rzeczywiscie tak bedzie?? Czesto przegladam jezyk w lustrze i zauwazylam, ze ta kulka na dole jest dosc daleko od poczatku jezyka.. Czy to tak jest narazie bo jezyk jest opuchniety? Jezyk mam opuchniety na cala dlugosc kolczyka i nie moge nim sobie np przejechac po zebach gornych. Przez pierwsze dwa dni nic nie jadlam pilam tylko wode. W srode udalo mi sie zjesc skibke chleba i loda. Dzisiaj tak samo. Plucze jezyk dentoseptem, pije rumianek i tylko zimna wode. Prosze o informacje czy wszystko u mnie ok z tym przekluciem. Mam nadzieje, ze jest dobrze przekluty normalnie jestem chora jak mam se pomyslec, ze kiedys bede musiala go przekluwac jeszcze raz i przechodzic przez to wszystko ponownie. Dodam ze jezyk wcale mnie tak nie boli, tylko jest opuchniety. Pozdrawiam i licze na ODP
z kolczykiem może i dobrze, ale z Twoim stylem wypowiedzi chyba nie.
Sorry, nie chcę się czepiać ale okropnie mnie to przeraziło

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemnowlosa77 Pokaż wiadomość
Wczoraj już pisałam o tej guli przy dolnej kulce od kolczyka załączę Wam jak to mniej więcej wygląda..Moze ktoś tez tak mial bo ja sie w sumie niepokoje wczoraj wieczorem juz prawie jej nie bylo a rano znow to samo...
Pozdrawiam i czekam na odp.
Źle mi to wygląda. To raczej nie jest normalne. Lepiej zgłoś się jak najszybciej do osoby która Cię kuła.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez DulCce Pokaż wiadomość
Hej ;* Mam pytanie :
Czy normalne lody wodne, owocowe też niwelują opuchliznę?
Myślę, że tak wszystko co zimne niweluje ból. Słyszałam jednak że te "nie-wodne" mogą źle wpływać na gojenie.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 00:46   #4313
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
z kolczykiem może i dobrze, ale z Twoim stylem wypowiedzi chyba nie.
Sorry, nie chcę się czepiać ale okropnie mnie to przeraziło
Pewnie przez opuchliznę, która jeszcze nie zeszła

Ja kolczyk robiłam rok temu i wszystko ładnie się zagoiło. Teraz, gdybym miała ponownie zdecydowac się na kolczyk zrobiłabym go bliżej ale cóż ponoszę go jeszcze jakiś czas i wyjmę
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.

Edytowane przez deska123
Czas edycji: 2009-06-05 o 00:47
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 04:35   #4314
laura0908
Przyczajenie
 
Avatar laura0908
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznan/Canada
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

skaz przeciez przeprosilam za tego przeklutego kolczyka Nie wierze, ze jestescie tacy zeby o drobiazgi sie czepiac Uzywalam "se" i innych zwrotow bo nie zwracalam na poprawna polszczyzne uwagi, bo przeciez miedzy soba tak sie raczej rozmawia.. takim slangiem To nie jezyk polski Hehe, ale jak to naprawde przeszkadza to postaram sie poprawic Jestem w liceum i nie narzekam na stopnie, wiec nie chce robic sobie wstydu przed Wami hehehe poprawie sie:P pozdrawiam wszystkich;*
laura0908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:42   #4315
Agi1980
Przyczajenie
 
Avatar Agi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Czy już ktoś w tym wątku pisał o mrowieniu czy cierpnięciu końcówki języka. Wczoraj i dzisiaj cały czas się czuję jakby ktoś mi znieczulał czubek języka. Dziwne uczucie. Czy ktoś tak miał. Dziś 10 dzień od przekłucia. Mam 29 lat, a marudzę jak małe dziecko, zerowa odporność na ból mimo 2 porodów i jednej poważnej operacji, ehh. A może ja jestem po prostu za stara na kolczyk w jęzorku?
Agi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:46   #4316
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Agi1980 Pokaż wiadomość
Poducha ja właśnie taką zatyczkę zamówiłam i czekam na przesyłkę. Jak do tej pory nikt w tej sprawie się nie odezwie to dam znać co i jak.
ok to z niecierpliwoscia czekam na twoja wypowiedz z tA zatyczka ! dzieki

Edytowane przez poducha555
Czas edycji: 2009-06-05 o 13:57
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:27   #4317
Ciemnowlosa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Beautiful Killer Pokaż wiadomość
Mnie tez zrobila sie taka gulka przy dolnej kulce co prawda nie jest taka wielka jak twoja ale tez zaczelam sie martwic bo kolczyk mam 3 tygodnie i wydaje mi sie to dziwne rozwniez czekam az napiszesz co Ci powiedzieli w tej sprawie i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok ;*
Hejka wiem ze sie niepokoicie.Ja dzis bylam u swojej piercierki Co mi powiedziala?Hmm ze to nic pozanego,nie ma sie czym przejmowac i ze to po pewnyum czasie zejdzie albo i nie ale napewno zmaleje do niewidocznych rozmiarow.Reakacja po prostu co poniektorych na kolczyk w jezyku nie wszystkim sie to robi,ale niektorym tak.Najlepiej teraz plukac jezyk po kazdym posilku goracym rumiankiem ja zrobie to samo mysle ze to co nagromadzone w tej kulce peknie i wszystko bedzie dobrze
Takze nie ma sie co zamartwiacZejdzie i nic sie nie dzieje powaznego to nie jest zadna infekcjaPozdrawiam
Ps.Ewentualnie mowila o wymianie kolczyka na plastik ale niewiele to by pomoglo
Zostawmy tak jak jest po prostu rumianek i tylePozdrawiam
Ciemnowlosa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:54   #4318
Beautiful Killer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ale ulga a juz sie balam dzieki za odp pomoglas max
Cieszmy sie dalej kolczykiem
Beautiful Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:59   #4319
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Agi1980 Pokaż wiadomość
A może ja jestem po prostu za stara na kolczyk w jęzorku?
Co to, to nie- mam jeszcze wcześniejszą datę produkcji, niż Ty. Kochana, to same plusy- np. nie musimy się pytać Rodziców o zgodę na kłucie.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 18:46   #4320
Beautiful Killer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To z ta zgoda bylo boskie :P hehehe i zgadzam sie z anka1709 moim zdaniem przebicie jezyczka w tym wieku jest jak najbardziej ok
Beautiful Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.