Co polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 16:11   #1
wiolaloz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Unhappy

Co polecacie?


Mam cere mieszana.Przetluszcza sie w sferze T,zas przesusza sie na policzkach.Moim problemem sa tazke tzw'czerone poliki'.W tych miejscach skora jest sucha i chropowata.Slyszalam o takich zielonych korektorach w plynie,czy moglybyscie mi jakis polecic??prosze podac cene.Jakiego podkladu uzywac??Matujacego czy nawilzajacego?Bo czolo mi sie zaraz swieci,a po podkladzie matujacym mam suche poliki i strasznie w tym miejscu widac kosmetyk :/ chcialam kupic Dream Matte Mousse,ale w tym wypadku chyba to nie bedzie najlepszy pomys Aha, ceny tak do 30 zł prosze o pomoc doswiadczone wizazanki
wiolaloz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:15   #2
wiolaloz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Cool Dot.: Co polecacie?

aha,podklad powinnam uzywac w kolorze takim rozowawym czy raczej jasne odcienie (twarz od tyh polikow mam zarozowiona,a szyje jasna :P )
wiolaloz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:21   #3
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Co polecacie?

Jeżeli ceny mają być do 30zł, to nie wiem Ale może zainwestuj w dobry podkład zamiast w podkład plus korektor??? Kiepskim podkładem trudno jest zakryć zielony korektor, poza tym tyle warstw kosmetyku to juz maska... Może jakiś kryjący, ale nie wysuszający podkład? Na pewno sprawdziłby się Stay True Clinique, ale kosztuje 108zł. Może jakiś podkład Revlona? Ale tych nie używałam... Albo jak masz ciemniejszą karnację- MF Lasting Performance??? Zrób peeling twarzy, ale taki porzadny nałóż maskę mawilżająca AA z zieloną glinka a potem jakiś dobry krem nawilżający- np. Avene albo Iwostin. A makijaż rób według takich zasad- podkład ma wygładać skórę, nie matowić. Bo matujący tylko podkreśli wszystkie nierówności. Podkład powinien być kryjący, żeby nie nakładać go dużo. I trwały. I nie wysuszający. A na czoło itd. nakładaj puder sypki- np. Rimmel jest bardzo dobry i tani. Kosztuje ok. 35zł. Tylko jest jasny.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:30   #4
maron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Co polecacie?

Ja równiez mam cere mieszaną no i mam mały problem z kupieniem czegoś co chociaz w małym stopniu ukryje niedoskonałosci. Z tego co wiem to podkład nie jest najlepszym rozwiazaniem jezeli ma sie zaskórniki, poniewaz jeszce bardziej je on uwydatni. A jeżeli chodzi o korektor to na czerwone krostki nalepiej uzywac korektoru w sztyfcie i najpier potraktowac je zielonym kolorem a potem beżowym. Płynny korektor uzywany jest bowiem do tuszowania cieni pod oczami.
Niestety nie podam ci jakie konkretne kosmetyki możesz uzywac, poniewaz sama dopiero zastanawiam sie nad ich kupnem :d.
maron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:38   #5
Wila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 38
Dot.: Co polecacie?

.

Edytowane przez Wila_
Czas edycji: 2008-11-11 o 18:09
Wila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:46   #6
wiolaloz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Co polecacie?

Aco sadzicie o podkladzie Dream Matte Mousse,jak na razie uzywam Pure Makeup Zastanawialam sie jeszce nad Recoverem Rimmela ;]
wiolaloz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:55   #7
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Co polecacie?

a ja Ci polecę KWC. tam znajdzesz dziesiątki recenzj o każdym podkładzie, o którym tu jest pisane. zajżyj tam a na pewno nie pożałujesz
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 21:08   #8
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Co polecacie?

Jeśli masz przesuszoną skórę na polikach, to Recovera Rimmela Ci nie polecam, on bardzo podkreśla suche skórki.

A co Ty właściwie wiolu chcesz maskować tym korektorem? Tylko te rumieńce, czy jakieś inne niedoskonałości typu rozszerzone naczynka?

Jak czytam opis Twoich problemów, od razu nasunął mi się jeden kosmetyk wart polecenia, choć nie jest to ani korektor, ani podkład. Chodzi mi o krem Daxa matujący i redukujący blizny i przebarwienia skóry, o ten:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=115766

Wprawdzie nie wspominasz o trądziku, ale ten krem znakomicie matuje i bardzo ładnie nawilża, a poza tym jest doskonały pod podkład. I - uwaga! - ma odcień zielonkawy, którego oczywiście po posmarowaniu twarzy nie widać, ale cała buzia robi się taka rozjaśniona, bledsza.

Kolor podkładu, jaki powinnaś wybrać, zależy od ogólnego odcienia Twojej karnacji. Rumieńcami się nie sugeruj.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.