1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 21:04   #2791
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

a mnie zawsze pomagalo jabluszko albo duze sniadanie po ktorym zazwyczaj laduje w toalecie nie zrobilam abs i juz nie zrobie dzisiaj ale i tak ladnie ogolnie 1h ruchu pomijajac moje spacerki a jutro nie mam lekcji, bo razem z chorem szkolnym mamy wystep a pozniej skocze na jakies zakupy bo juz nie mam co jadac
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:56   #2792
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Colon C brałam przez długi czas i przestał na mnie działać. tak samo jak kefir, jabłka, śliwki, siemię, otręby i wszystkie znane mi sposoby. zaaplikowałam sobie olejek rycynowy i udało sie w końcu teraz tylko, żeby @ przyszedł..
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:39   #2793
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, ja jutro juz muszę, bo czuję, że eksploduję,a ten olejek to tylko na czczo. a jak stosowałaś na włosy? bo słyszałam, że daje fajne efekty i na rzęsy tez ;D
Dla mnie trochę za ciężki, wolę olej ze słodkich migdałów,ale to tez rzadko bo zawsze za dużo go wgniotę i mi obciąża włosy
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
a mnie zawsze pomagalo jabluszko albo duze sniadanie po ktorym zazwyczaj laduje w toalecie nie zrobilam abs i juz nie zrobie dzisiaj ale i tak ladnie ogolnie 1h ruchu pomijajac moje spacerki a jutro nie mam lekcji, bo razem z chorem szkolnym mamy wystep a pozniej skocze na jakies zakupy bo juz nie mam co jadac
Uuu to Ty śpiewasz w chórze ;> nie chwaliłaś się

Ja zjadłam śniadanie, trochę się pouczyłam angola,a teraz pobuszuję na kompie
@ dostanę prawdopodobnie w poniedziałek,super w sam raz na maturę
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 11:16   #2794
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Hm Monia, ja w ogóle chcę dostać.. a co do włosów to obcinam po maturze, już postanowione. są długie, takie jak sobie wymarzyłam, ale tez bardzo poniszczone i słabe. więc obcinam i już zaopatrzyłam się w zestaw z glisskura do suchych i zniszczonych włosków, bo jedwab i sama odżywka do końcówek niestety sobie nie poradzą.
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 11:31   #2795
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hm Monia, ja w ogóle chcę dostać.. a co do włosów to obcinam po maturze, już postanowione. są długie, takie jak sobie wymarzyłam, ale tez bardzo poniszczone i słabe. więc obcinam i już zaopatrzyłam się w zestaw z glisskura do suchych i zniszczonych włosków, bo jedwab i sama odżywka do końcówek niestety sobie nie poradzą.
Gliss kur to syf jeśli chodzi o skład
Spróbuj maski glorii albo waxa polskiego, olejów, szamponów bez silikonów i sls

Żeby nie było offtop-u: zajadam się jogurtem,ale niestety malinowym
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 11:50   #2796
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Oo widzę, że mamy tu specjalistkę.. a co to sls? btw, podrzucisz mi jakiś watek, gdzie zadając takie pytania nie będę offtopować? bo pełn0 ich tutaj i ciężko się tak wciąć w połowie..

a ja na drugie zjadłam jabłko z cynamonem i połowa łyżeczki cukru z mikrofali pycha
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 11:53   #2797
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Oo widzę, że mamy tu specjalistkę.. a co to sls? btw, podrzucisz mi jakiś watek, gdzie zadając takie pytania nie będę offtopować? bo pełn0 ich tutaj i ciężko się tak wciąć w połowie..

a ja na drugie zjadłam jabłko z cynamonem i połowa łyżeczki cukru z mikrofali pycha
Najlepiej zajrzyj tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97

Tak myślę czy by na obiad nie zgrzeszyć frytkami i surówką ... Mam ochotę na takie chrupiące, złociste
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 11:55   #2798
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

zerkam na allegro za tym waxem i to ma być maseczka do włosów czy szampon czy coo? bo dużo tu tego

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

o, dzięki
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:20   #2799
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbowała któraś z Was olejku rycynowego? od piątku nie byłam w toalecie..
ja na wlosy i rzesy, na rzesy dziala rewelacyjnie
a co do problemow z wyproznieniem, tez tak mam niestetym kiedy jem smieciowe jedzenie - teraz tak mam, ale to z braku czasu. Za duzo bulek, chleba... zla jestem bo nie chce zawalic tego co osiagnelam.

Na szczescie znalazlam czas na wizaz , zeby tu zagladnac, to moge sie zmotywowac. Dzisiaj wypilam duzo wody z cytryna ide jeszcze w siebie litra wlac i herbate zielona. Zawsze jak duzo pije czuje sie o wiele lepiej.


Na weekend majowy znow wybywam, ale po majowce daje sobie 2 tygodnie zeby cwiczyc i cialo ujedrnic ile sie da szykuje sie impreza fajna nie ma to jak motywacja!

buziak dziewczyny trzymajcie sie dzielnie diety!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:24   #2800
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

u mnie dziś dobrze, chociaż zgrzeszyłam trochę, bo zjadłam lody. ale za to nachodziłam się tyle z kumpelą po mieście, że chyba spaliłam.
poza tym dietowo okej, czuję się taaka pełna.

jutro o 13.00 zaczynam długi weekend. bo czwartkowe wykłady i ćwiczenia mi wypadają, nie ma wykładowców. jestem niezmiernie szczęśliwa.

boli mnie głowa dziś strasznie. :/
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:25   #2801
raspberry16
Raczkowanie
 
Avatar raspberry16
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Witam
U mnie dziś ogólnie byłoby dobrze.Włąśnie.. byłoby <gdyby nie 2 kawałki szarlotki> ;(
Pocieszam się faktem, że było to dość rano, bo później grałąm w piłkę i jeździłam na rolkach.. Więc myślę, że źle nie jest
3mać się
PzdR!
__________________
Sexapil jest w pięćdziesięciu
procentach tym, co masz,
a w pięćdziesięciu procentach tym,
co ludzie sądza, że masz.

SOPHIA LOREN
raspberry16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 16:27   #2802
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Ja jednak skusiłam się na frytki, ale potem odpokutowałam kręcąc HH

Co tutaj tak cicho
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:35   #2803
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

jutro o 13.00 zaczynam długi weekend. bo czwartkowe wykłady i ćwiczenia mi wypadają, nie ma wykładowców. jestem niezmiernie szczęśliwa.
ahh zazdroszcze!
ja dokladnie od czwartku od 13 ale za to do wtorku
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:47   #2804
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Uuu to Ty śpiewasz w chórze ;> nie chwaliłaś się
no spiewam spiewam w szkolnym przynajmniej dzisiaj na lekcjach nie bylam i w czwartek chyba tez nie bede:P

ja chce do 1-ego jesc ladnie zeby stanac na wage choc wiem ze sie przeraze....mialam nie jesc lodow przez te 4 dni...ale no nie wytrzymalam....zjadlam na podwieczorek dzisiaj fistaszki, troche mieszanki studenckiej (tuczy bardzo? bo orzechy nie ale rodzynki?) i 4 galki lodow.... co prawda ide dzisiaj na tance, czyli 1,5h ruchu i caly czas szybko chodzilam i na zakupach bylam...wiec moze nie bedzie tak zle
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 17:56   #2805
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ahh zazdroszcze!
ja dokladnie od czwartku od 13 ale za to do wtorku
czyli i tak wychodzi na to samo.

a co do tematu włosów - na mnie super działa maska Kallos Latte - świetnie odżywia włosy, nawilża i wygładza, a do tego ten zapach. aż sobie ją jutro nałożę.

właśnie zjadłam kolację, bo dziś szybko się kładę, padam na twarz.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 18:16   #2806
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Dziewczyny, jak zastąpić pieczywo? Albo inaczej-jak nauczyć się jeść pewne rzeczy bez niego?
Zjadam dziennie średnio 2 grahamki albo 2 kromki wieloziarnistego chleba. Czasami mam wrażenie,że to za dużo. Ale ja nie wyobrażam sobie kanapki bez grahamki albo jajek na twardo czy jajecznicy bez pieczywa :/ "Tekturki" są nie zdrowe,to wiem,więc odpadają.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 18:28   #2807
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

ja do jajecznicy nie musze miec pieczywa jadam je tak raz/dwa na tydzien czasami nawet nie w szkole zawsze mam problem ale staram sie zastepowac jogurtami, omletami orzechami czy czyms tam a w domku zazwyczaj owsianka
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:41   #2808
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

monia mam ten sam problem, glupie przyzwyczajenie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:00   #2809
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

hej
co do pieczywa to ja sie w sumie prawie całkowicie od niego odzwyczaiłam i nie jem prawie. a dawniej wszystko nim zagryzałam teraz jak już jem to tylko pełnoziarniste. a odzwyczajałam się stopniowo, najpierw 2 kromki dziennie, potem jesna, a teraz raz za ile. a zamiast niego na śniadanie jem omlet lub owsiankę i owoc jakiś, w pracy wieśniaki, jogurty naturalne, jabłka, albo inne takie, a na kolacje sałatki, wieśniaki, biały twaróg itp, też bez chleba ale jutro sobie kupie ciemne pieczywo na majówke bo na wieś jade i tam bede musiala troche inaczej jesc.

a tak poza tym to u mnie ostatnio dietetyczna tragedia nie bede wnikac w szczegoly ale mam jakies napady, nie panuje nad tym:/
dobrze, ze chociaz cwicze w miare.
w majówke też nie bedzie za pięknie, nie bede jesc bialego chleba i postaram sie nie jesc slodyczy :P ale za to bedzie alko, duzo moze byc lody itp a po majówce biore sie ostro za siebie:P
bylam dzisiaj na solarium i mi sie fajnie brzuszek opalil ;D jakby sie jeszcze troszke zmniejszyl to by bylo bosko ;D
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 20:25   #2810
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Ja mam długi weekend od...poniedziałku (większość roku ma wolny tydzień) ale jakoś mało mnie to cieszy bo mam remont w domu i w sumie to wstaje wcześniej niż na jakiekolwiek zajęcia..
u mnie wczoraj było fatalnie. Tak zwariowany dzień że poza śniadaniem nie zjadłam juz więcej normalnego posiłku, za to dosłownie cały dzień podjadałam różniste słodkości, chipsy i masę fistaszków. W sumie zebrało się chyba z 5000kcal
Dziś lepiej,ale zjadłam z pół czekolady. Z drugiej jednak strony sporo sprzątałam po remontowych akcjach i wybrałam sie na rower, więc może nie jest tak źle..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:41   #2811
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

U mnie dziś dietowo ok, z ćwiczeniami podobnie. Uff.
Jeśli chodzi o pieczywo - jem codziennie jedną grahamkę w szkole, też mam problem z jakimś zamiennikiem. W domu to jeszcze, bo jest wieśniak, jajka, jogurty itd, ale w szkole nie mam możliwości zjedzenia czegos takiego. Zreszta i tak wolę jeść pieczywo na diecie, chociaż raz dziennie żeby potem nie mieć żadnych problemów typu jojo. Jestem już przeczulona pod tym wzgledem, wiem.
Biegnę oglądać House, bo już nie wytrzymam.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:44   #2812
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

jaka cisza ja wlasnie wrocilam z tancy uuuffff....ale faaajnie bylo teraz szybko streszczenie swietoszka i trzeba spac isc bo jutro na 7:30... na dodatek zalatwilam 2 pary ULUBIONYCH spodni jedne wczoraj przedarlam od rowera w kroku od sruby....a tanie nie byly a drugie...dzisiaj zauwazylam... to moje ulubione gacie i chodzilam w nich prawie caly czas tylko pranie grzejnik i tak w kolko...i patrze dzisiaj i tez w kroku przedarte...i jak tu sie nie zalamac?
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:51   #2813
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Ewelka, a jak stosowałaś olejek na rzęsyh? na stara spiralkę i na noc?:d zmywa się toto rano czy jak ? i do Moni - tego waxa da się kupić normalnie w aptece czy kosmetyczny,? ;> u mnie byłoby ślicznie, gdyby nie wizyta kuzynki - wpadło kilka pierniczków i lód. no ale nie będe się ważyć jutro, węc szoku nie będzie xD
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 23:02   #2814
Veneno
Raczkowanie
 
Avatar Veneno
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 241
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Mam galopującego lenia ostatnio. Dopiero będę ćwiczyć..

Karola pln - myślę, że to możliwe - jakiś mięsień zbił się za mocno, bo nadwyrężony. A do wagi - nie leci, bo mięśnie rzeźbisz, a mięśnie ważą sporo. Ale z pewnoscią masz zero tłuszczu. Spadam się pocić..
Veneno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:15   #2815
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
monia mam ten sam problem, glupie przyzwyczajenie
Cytat:
Napisane przez Ayshaa Pokaż wiadomość
hej
co do pieczywa to ja sie w sumie prawie całkowicie od niego odzwyczaiłam i nie jem prawie. a dawniej wszystko nim zagryzałam teraz jak już jem to tylko pełnoziarniste. a odzwyczajałam się stopniowo, najpierw 2 kromki dziennie, potem jesna, a teraz raz za ile. a zamiast niego na śniadanie jem omlet lub owsiankę i owoc jakiś, w pracy wieśniaki, jogurty naturalne, jabłka, albo inne takie, a na kolacje sałatki, wieśniaki, biały twaróg itp, też bez chleba ale jutro sobie kupie ciemne pieczywo na majówke bo na wieś jade i tam bede musiala troche inaczej jesc.

a tak poza tym to u mnie ostatnio dietetyczna tragedia nie bede wnikac w szczegoly ale mam jakies napady, nie panuje nad tym:/
dobrze, ze chociaz cwicze w miare.
w majówke też nie bedzie za pięknie, nie bede jesc bialego chleba i postaram sie nie jesc slodyczy :P ale za to bedzie alko, duzo moze byc lody itp a po majówce biore sie ostro za siebie:P
bylam dzisiaj na solarium i mi sie fajnie brzuszek opalil ;D jakby sie jeszcze troszke zmniejszyl to by bylo bosko ;D
Ja chyba sobie po prostu postanowię zmniejszyć ilość pieczywa do jednej grahamki lub jednej kromki chleba, tak chyba będzie najrozsądniej.
Ja na majówkę chyba daję sobie spokój bo wiadomo: alkohol, grillowanie,tego nie da się uniknąć
Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja mam długi weekend od...poniedziałku (większość roku ma wolny tydzień) ale jakoś mało mnie to cieszy bo mam remont w domu i w sumie to wstaje wcześniej niż na jakiekolwiek zajęcia..
u mnie wczoraj było fatalnie. Tak zwariowany dzień że poza śniadaniem nie zjadłam juz więcej normalnego posiłku, za to dosłownie cały dzień podjadałam różniste słodkości, chipsy i masę fistaszków. W sumie zebrało się chyba z 5000kcal
Dziś lepiej,ale zjadłam z pół czekolady. Z drugiej jednak strony sporo sprzątałam po remontowych akcjach i wybrałam sie na rower, więc może nie jest tak źle..
za tą czekoladę i podjadanie!


Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
jaka cisza ja wlasnie wrocilam z tancy uuuffff....ale faaajnie bylo teraz szybko streszczenie swietoszka i trzeba spac isc bo jutro na 7:30... na dodatek zalatwilam 2 pary ULUBIONYCH spodni jedne wczoraj przedarlam od rowera w kroku od sruby....a tanie nie byly a drugie...dzisiaj zauwazylam... to moje ulubione gacie i chodzilam w nich prawie caly czas tylko pranie grzejnik i tak w kolko...i patrze dzisiaj i tez w kroku przedarte...i jak tu sie nie zalamac?
Biednaś
Ale za to jest okazja do nowych zakupów

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ewelka, a jak stosowałaś olejek na rzęsyh? na stara spiralkę i na noc?:d zmywa się toto rano czy jak ? i do Moni - tego waxa da się kupić normalnie w aptece czy kosmetyczny,? ;> u mnie byłoby ślicznie, gdyby nie wizyta kuzynki - wpadło kilka pierniczków i lód. no ale nie będe się ważyć jutro, węc szoku nie będzie xD
Wax możesz kupić w aptece. Ja kiedyś olejek nakładałam starą umytą szczoteczką do tuszu

A ja dalej nie chudnę, przeklęta waga stoi w miejscu. Zawsze mam problem na przełomie 59-60kg. Co prawda ważyłam się po śniadaniu,ale po wypróżnieniu,sama już nie wiem. Jutro zważę się i pomierzę tak jak powinnam i zobaczymy czy coś drgnęło :/
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:42   #2816
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Ja wczoraj do mojej mamy, że musimy tego waxa załatwić, a ona do mnie, że sama tego długo używała i an pewno w aptece będzie xD no to super, postaram się jutro zapolować a d mnie @ w końcu przyszła pocwiczylam troszke i hm. zaczela mi leciec krew z nosa, nie wiem czemu.. co do pieczywa to nie wychodze poza jedna grahamkę albo dwie male kanapeczki razowca czy grahama, zalezy co mam. na śniadanie było kiwi i chleb wieloziarnisty z szynką, na drugie jogurt naturalny z mandarynka zaraz sobie zaserwuję
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:28   #2817
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ja wczoraj do mojej mamy, że musimy tego waxa załatwić, a ona do mnie, że sama tego długo używała i an pewno w aptece będzie xD no to super, postaram się jutro zapolować a d mnie @ w końcu przyszła pocwiczylam troszke i hm. zaczela mi leciec krew z nosa, nie wiem czemu.. co do pieczywa to nie wychodze poza jedna grahamkę albo dwie male kanapeczki razowca czy grahama, zalezy co mam. na śniadanie było kiwi i chleb wieloziarnisty z szynką, na drugie jogurt naturalny z mandarynka zaraz sobie zaserwuję
Jak masz obok aptekę doz to możesz zamówić na ww.☠☠☠☠☠☠☠ i bez kosztów wysyłki odebrać w wybranej aptece,tanio i wygodnie,moja ulubiona apteka
A krew z nosa może z wysiłku?

Ja na śniadanie owsianka,a na drugie jajecznica z szynką, pomidorem i pieczarkami

Lecę robić zadania z angielskiego a potem pokręcę HH bo tak mi się wczoraj dobrze kręciło,że chyba wezmę się za nie systematycznie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:37   #2818
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Nie mam takiej apteki raczej nie, skakalam 10 minut na skakance, potem 10 minut hh, zeby troszke odpoczac, bo zrobilam 900 skoków i znow 10 minut skakanki i dopiero przy drugich 10 minutach z hh sie tak zrobilo.. w wczesniej skakalam ciagiem 30 minuti nic nie bylo.. ale mialam pyszne drugie śniadanie połowa danona gratki naturalnego + mandarynka+ garstka migdałow+ cynamon *_*
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:33   #2819
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

pochwalę się, że już 16 dzień nie popełniłam żadnego grzechu nawet najmniejszego w postaci keczupu, wszystko zdrowo, dietetycznie itd ale dzisiaj może niestety wpaść pierwszy (chyba że się wymigam ) bo idę na randkę no i nie wyciągnę marchewki czy homo nat. a 'mój' luby nie chce słyszeć że się odchudzam heheh ;D miłego popołudnia dziewczyny
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:27   #2820
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak zastąpić pieczywo? Albo inaczej-jak nauczyć się jeść pewne rzeczy bez niego?
Zjadam dziennie średnio 2 grahamki albo 2 kromki wieloziarnistego chleba. Czasami mam wrażenie,że to za dużo. Ale ja nie wyobrażam sobie kanapki bez grahamki albo jajek na twardo czy jajecznicy bez pieczywa :/ "Tekturki" są nie zdrowe,to wiem,więc odpadają.
a dlaczego tekturki są niezdrowe?
bo ja właśnie nimi zastąpiłam pieczywo i nie bardzo widzę inne możliwości substytutów..

jak dobrze zacząć dziś weekend.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.