Zestaw startowy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 18:49   #121
MartynaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Francuzeczko szkoda ze jestes ze szczecina to poszlybysmy na kurs razem bo tez sie wybieram Zanim wybiore sie na kurs od kilku miesiecy zbieram informacje na temt robienia paznokci zelowych i to co na poczatku wydawalo sie bardzo proste(czyli nakladanie zelowych paznokci) jest teraz tzw.czarna magia .Czytam rozne fora i dowiaduje sie od profesjonalistek ciekawych rzeczy.Podam Ci adres fajnego forum www.eurofashion.com.pl tam naprawde mozna zapytac o wszytsko i wszystkiego sie dowiedziec.Dziewczyny na forum bardzo fajne i sympatyczne, ale niestety katze beda Cie namawialy na kurs
Dla wlasnego bezpieczenstwa wystrzegaj sie produktów z allegro!!!!!!!
MartynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:54   #122
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
Zamierzam zakupić sobie profesjonalny zestaw do tipsów (ale taki porządny z lampą uv i dodatkami niezbędnymi do zrobienia tipsów -> max. do 300zł
buehehehehehehe.......
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:55   #123
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez MartynaJ
Francuzeczko szkoda ze jestes ze szczecina to poszlybysmy na kurs razem bo tez sie wybieram Zanim wybiore sie na kurs od kilku miesiecy zbieram informacje na temt robienia paznokci zelowych i to co na poczatku wydawalo sie bardzo proste(czyli nakladanie zelowych paznokci) jest teraz tzw.czarna magia .Czytam rozne fora i dowiaduje sie od profesjonalistek ciekawych rzeczy.Podam Ci adres fajnego forum www.eurofashion.com.pl tam naprawde mozna zapytac o wszytsko i wszystkiego sie dowiedziec.Dziewczyny na forum bardzo fajne i sympatyczne, ale niestety katze beda Cie namawialy na kurs
Dla wlasnego bezpieczenstwa wystrzegaj sie produktów z allegro!!!!!!!
a ile kosztuje taki kurs? i czy pozniej jakis dyplom sie otrzymuje?

i gdzie mozna jeszcze kupic (oprócz allegro) taki zestaw?

dziekuje za adres stronki, na pewno zajże
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:59   #124
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Oszczędnośc oszczędnościa, ale...jeśli masz zamiar zarobić na zakładaniu paznokci, to zainwestuj w scoś godnego uwagi i polecenia, nie mam na myśli jedynie firmy Alesandro, bo to bardzo droga firma, ale jest tez wiele firm mniej znanych, ale dobrych( np. naico). I polecałabym Ci kupownie produktów u przedstawicieli bądź z firmowych stron. Allegro nie jest pewne..Wiele moich znajomych jak i ja sama czesto pracowalam na preparatach kupionych z Allegro(niby firmowych), ale szybko przestało mi coś pasować...Te same żele z Allegro i te kupione bezpośrednio w firmie różniły sie niewiarygodnie, konsystencją, kolorem i trwałościa a to ostatnie jest niezwykle ważne. "Allegrow" żele odpadały po kilku dniach, pękały i cięzko było je utwardzić...
Osobiście nie polecam tych zestawów( co do lampy to może i warto poszperać po Allegro-sama mam,moje znajome również i jestem zadowolona). Co do samych produktów to nie, nie i jeszcze raz NIE!!!
Przez puder akrylowy z Allegro koleżanka i kilka jej klientek dostały uczulenia i alergii........przykra sprawa i stracona reputacja, dlatego nie warto oszczędzac na produktach..Takie jest moje zdanie...

A co do kursu to moja poprzedniczka ma racje...warto się na niego zapisac...teraz jest wiele ofert promocyjnych, wakacyjnych...
Pozdrawiam i życze słusznego wyboru

p.s. ja płaciłam za sówj kurs 750zł+ materiały do domu dodatkowo( wszystkie metody, ale w ramach zniżki dla studentki szkoły kosmetycznej) otrzyamałam dyplom w 2 językach, który potwierdza moje umiejętności..
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:00   #125
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Kurs obejmujący jedną metodę kosztuje minimum 500zł - po jego ukonczeniu i zdaniu egzaminu otrzymuje się dyplom.

Ogolnie koszt "na start" , obejmujacy jedną metodę, przy uwzględnieniu przyzwoitej jakosci materiałow to to okolo 1000 - 1200 zł.

Procz allegro mozna kupic zestaw w profesjonalnych hurtowniach - tam jednak bez okazania certyfikatu nie zakupisz produktów dla PROFESJONALISTÓW.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:11   #126
MartynaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

niestey a moze i stety Francuzeczko wszytstkie dzieczyny ktore sie tu wypowiadaja maja racje
Ja ide na kurs do pruszcza gdanskiego do "akademi paznokcia" i jedna metoda czyli paznokcie zelowe kosztowac mnie bedzie 650 zl do tego oczywiscie produkty na start to jakies razem 1500zl (produkty + kurs).Jak dostaniesz ceftyfikat to rowniez uprawnienia do kupowania w sklepie dla profesjonalistow no i jak dobry kurs to certyfikat w dwoch jezyka. Aha i jesli moge jeszcze cos doradzic to prosze wystrzegaj sie kursu firmy La Femme albo Famme nie pamietam
MartynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:13   #127
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

paulakrk - nie wiem dlaczego sie ze mnie smiejesz bo po forum jest wlasnie po to, aby doradzic i wymienic sie opiniami na jakis temat

Nie mam bron boze zamiaru zarabiac po zakupie takiego zestawu!

a co do ceny kursu, to troszke drogi ale po jego ukonczeniu bede mogla pracowac jako manicurzystka?
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 19:15   #128
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Jako stylistka paznokci tak...jeszcze zalezy, jakie wymagania są w Twqoim mieście...czesto wymaga się jeszcze ukończenia kursy zdobnictwa paznokci, profesjonalnego manikiuru..
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:16   #129
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez MartynaJ
niestey a moze i stety Francuzeczko wszytstkie dzieczyny ktore sie tu wypowiadaja maja racje
Ja ide na kurs do pruszcza gdanskiego do "akademi paznokcia" i jedna metoda czyli paznokcie zelowe kosztowac mnie bedzie 650 zl do tego oczywiscie produkty na start to jakies razem 1500zl (produkty + kurs).Jak dostaniesz ceftyfikat to rowniez uprawnienia do kupowania w sklepie dla profesjonalistow no i jak dobry kurs to certyfikat w dwoch jezyka. Aha i jesli moge jeszcze cos doradzic to prosze wystrzegaj sie kursu firmy La Femme albo Famme nie pamietam
a drogie sa takie produkty w sklepie dla profesjonalistow? i sa jakies kryteria wieku, aby móc uczesniczyc w takim kursie? buzka
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:19   #130
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez AAgusiaczeK
Jako stylistka paznokci tak...jeszcze zalezy, jakie wymagania są w Twqoim mieście...czesto wymaga się jeszcze ukończenia kursy zdobnictwa paznokci, profesjonalnego manikiuru..
ojej, to trzeba robić każdy kurs osobno? a nie ma czasem takiego kursu, który by zawierał "wszystko", do bycia manicurzystką?
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:27   #131
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
ojej, to trzeba robić każdy kurs osobno? a nie ma czasem takiego kursu, który by zawierał "wszystko", do bycia manicurzystką?
[I]Ja przechodziłam te kursy osobno....Myśle,że musisz poszeperac po ofertach różnych szkół i wtedy wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie....Akademia Panokcia z Pruszcza Gdańskiego, o której tu już była mowa, jest rewelacyjna i polecam....
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 19:57   #132
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez AAgusiaczeK
[i]Ja przechodziłam te kursy osobno....Myśle,że musisz poszeperac po ofertach różnych szkół i wtedy wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie....Akademia Panokcia z Pruszcza Gdańskiego, o której tu już była mowa, jest rewelacyjna i polecam....
oj, to pewnie stracilas troche kasy =/ ja musiałam bym poszukać czy coś w Szczecinie jest... buzka
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:56   #133
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Moim zdaniem lepiej wszystko rozlozyc na raty.

Zel na tipsie, zel na formie, akryl na tipsie, akryl na formie, zdobienie zelem kolorowym, zdobienie akrylem kolorowym, zdobienie (ogolnie), ewentualny airbrush - wszystko na raz to za duzo.

A najpierw proponuje poczytac fora internetowe na ktorych znajdziesz odpowiedzi na wszystkie mozliwe pytania.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 21:29   #134
madzila
Raczkowanie
 
Avatar madzila
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 143
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Kurs to inwestycja w siebie.Lepiej sie na uczyć jedne metaody a dobrze niż wszytkiego i byle jak. Zacznij od jednej, nabierz wparwy. Po kursie conajmniej 3 miesace trzeba zeby Cwiczyć . Niestety w Szczecinie kusy sa drogie.Ale sa pomocje latem. Kupujac tanie podukty wcale nie zaoczczedzisz, bedą Cie kosztowału wiecej nerwów i pracy. Bo jest różnica czy robi sie paznokcie w godzine czy w 3.
madzila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 21:37   #135
madzila
Raczkowanie
 
Avatar madzila
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 143
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Ja Ci moge polecić szkolenia w implsie to przedstawiciel euro fashion.Pracuje sie tam na super produktach. Jest też w szczecinie odział san flower tu możesz znaleść tańsze rzeczy wmiare dobre.
madzila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 21:55   #136
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Lampa kosztuje 300zł A co dopiero reszta.

Alelgro nie polecam.
W zupełności zgadzam się z paulakrk.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:54   #137
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Z allegro polecam tylko zakup lampy ale żarówek już nie,bo są no name i same kłopoty z nimi. Polecam żarówki Sylvania koszt 1 sztuki to 27 zł ale są rewelacyjne
__________________
www
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:20   #138
alexsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Również nie polecam produktów "a'la profesjonalnych z allegro" z wyjątkiem lamp ale tez nie tych najtańszych tylko tunelowe z czasowym wyłącznikiem. Pracuję na takiej już 3 miesiące i narazie jest ok. Co do reszty produktów z allegro to poprostu porażka, wystarczy przejżeć opinie o sprzedających takie produkty np firma "grosshandel" - ponad 200 negatywnych opnini - to daje do myślenia. Poza tym zbyt niska cena żeli też świadczy o ich jakości, dla przykładu najtańszy żel w profesjonalnej hurtowni kosmetycznej kosztuje za 15g - 52zł, a ceny dochodzą do 150zł za 15g, a na allegro 15g - 27zł. Myślę że żadna szanująca się stylistka paznokci nie pozwoli sobie na stratę opini czy zdrowia swoich klientek.
alexsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 16:44   #139
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez madzila
Ja Ci moge polecić szkolenia w implsie to przedstawiciel euro fashion.Pracuje sie tam na super produktach. Jest też w szczecinie odział san flower tu możesz znaleść tańsze rzeczy wmiare dobre.
a te szkolenia w implusie to gdzie sie odbywaja? nie orientujesz sie moze ile kosztuje takie szkolenie? i czy sa jakies kryteria wieku? i dziekuje ci bardzo za polecenie
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 16:49   #140
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

dziekuje wam bardzo dziewczyny za odciągnięcie mnie od złej decyzji teraz naprawde zastanawiam sie nad zrobieniem kursu... tylko od jakiej metody radziłybyście mi zacząć kurs? jeszcze raz buziaki
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 16:55   #141
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Fnancuzeczka jesli wyjde na upierdliwa to trudno ale masz jak byk wszystko napisane.

Szkolenia sa w impulsie w eurofashion wiec wchodzisz w google , klikasz euro fashion i masz wielką stronę pt Euro Fashion.
Tam są wszystkie informacje.

A jak Ci sie nie chce klikac w google to jestes na tyle łaskawa ,że czytasz wszystkie posty jakie uczynne dziewczyny tu spłodziły i znajdujesz link do strony Euro Fashion.

A jak nie wiesz nic o metodach to wpisz w wyszukiwarke " metody" .
I jak bedziesz miala dodatkowe pytania to wtedy je zadaj - tylko niech to nie bedzie " co lepsze - zel czy akryl " ?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 16:55   #142
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Francuzezcko, byłas zainteresowana żelami. Dlaczego? bo je nosisz i je lubisz? moze to jest wystarczająca odpowiedź by zacząć od żeli.
Tak na prawde nie ma więskzego znaczenia od czego znaczniesz- akryl jeste tańszy na poczatek- nie trzeba kupować lampy, ale "śmierdzi" w trakcie nakładania go, co nie wszyscy lubia, wiekszości stylistek ten zapach juz nie przeszkadza, a nawet miło sie kojarzy- z nasza praca i pasja, ale jezeli bedziesz po kursie ćwizyła w domu, domownicy moga sie buntowac.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:04   #143
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez Albertyna
Francuzezcko, byłas zainteresowana żelami. Dlaczego? bo je nosisz i je lubisz? moze to jest wystarczająca odpowiedź by zacząć od żeli.
Tak na prawde nie ma więskzego znaczenia od czego znaczniesz- akryl jeste tańszy na poczatek- nie trzeba kupować lampy, ale "śmierdzi" w trakcie nakładania go, co nie wszyscy lubia, wiekszości stylistek ten zapach juz nie przeszkadza, a nawet miło sie kojarzy- z nasza praca i pasja, ale jezeli bedziesz po kursie ćwizyła w domu, domownicy moga sie buntowac.
nie, nie nosze żeli i nigdy nie nosilam, ale zastanawiam sie nad wybraniem sie do manicurzystki i dziekuje za jakże pomocna odpowiedz
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:28   #144
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Fnancuzeczka jesli wyjde na upierdliwa to trudno ale masz jak byk wszystko napisane.

Szkolenia sa w impulsie w eurofashion wiec wchodzisz w google , klikasz euro fashion i masz wielką stronę pt Euro Fashion.
Tam są wszystkie informacje.

A jak Ci sie nie chce klikac w google to jestes na tyle łaskawa ,że czytasz wszystkie posty jakie uczynne dziewczyny tu spłodziły i znajdujesz link do strony Euro Fashion.

A jak nie wiesz nic o metodach to wpisz w wyszukiwarke " metody" .
I jak bedziesz miala dodatkowe pytania to wtedy je zadaj - tylko niech to nie bedzie " co lepsze - zel czy akryl " ?
to prawda, wydajesz sie upierdliwa co do szkolen - faktycznie nie zauwazylam ze to w euro fashion i przepraszam cie bardzo jezeli wywolalo to u ciebie taka straszną złosc ( )

a pytania sie powtarzaja, poniewaz albo nie otrzymałam na nie odpowiedzi, albo odpowiedzi będą inne w zależności od przypadku.

Bardzo mnie to martwi, ze podchodzisz do mnie z takim stosunkiem. Wysarczyła by odrobinka cierpliwości i wyrozumiałosci, i wtedy zamiast poczucia winy, giewu i złosci wywołałabyś u człowieka reakcje odwrotną - usmiech i wdzięczność za cierpliwośc i chęć pomocy. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie.

pozdrawiam cie serdecznie
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:35   #145
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

podstawowy kurs żelu lub akrylu w euro zawiera manicure.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:01   #146
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Podchodze z takim stosunkiem do osób ,ktore nie chca sobie zadac nawet odrobiny trudu by poszukac informacji .

Ktore zamiast poswiecic 2-3 dni na przejrzenie kilku profesjonalnych forów i pozniej ewentualne zadanie pytan ( choc przy uwaznym czytaniu juz chyba naprawde nie ma o co pytac) wolą wykazac sie absolutna ignorancją i lenistwem zadajac np pytanie 'ile kosztuje kurs".

Nie raz udowodnilam ,ze jestem cierpliwa i wyrozumiala gdy tlumaczylam w wielostronicowych wątkach zawilosci odchodzenia żelu czy rozdwajania sie paznokci. I bede tlumaczyc nadal - ale osobom ,ktore same wykazą minimum zainteresowania tematem.
Bo pozniej produkują sie hurtowo "stylistki" po jednorazowym kursiku ( lub kursiku z allegro) i biedne klientki muszą az watki zakladac by napisac ,ze trafily na dobrą stylistkę !!!!

Pozdrawiam rownie serdecznie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:26   #147
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Cool Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Podchodze z takim stosunkiem do osób ,ktore nie chca sobie zadac nawet odrobiny trudu by poszukac informacji .

Ktore zamiast poswiecic 2-3 dni na przejrzenie kilku profesjonalnych forów i pozniej ewentualne zadanie pytan ( choc przy uwaznym czytaniu juz chyba naprawde nie ma o co pytac) wolą wykazac sie absolutna ignorancją i lenistwem zadajac np pytanie 'ile kosztuje kurs".

Nie raz udowodnilam ,ze jestem cierpliwa i wyrozumiala gdy tlumaczylam w wielostronicowych wątkach zawilosci odchodzenia żelu czy rozdwajania sie paznokci. I bede tlumaczyc nadal - ale osobom ,ktore same wykazą minimum zainteresowania tematem.
Bo pozniej produkują sie hurtowo "stylistki" po jednorazowym kursiku ( lub kursiku z allegro) i biedne klientki muszą az watki zakladac by napisac ,ze trafily na dobrą stylistkę !!!!

Pozdrawiam rownie serdecznie
Zauwazylam, ze jestes jedyna osoba w tym watku, ktora zlosliwosci prawi. Inne dziewczyny odpisaly zyczliwie i dzieki im za to wielkie, bo ja rowniez szukam informacji na dany temat.
Jezeli uwazasz, ze juz sie na pewne tematy wypowiedzialas i nie chce ci sie powtarzac, to nie pisz. Ktos inny to zrobi z usmiechem na twarzy.
Nie jestes tu jedyna specjalistka jak widac, wiec sie nie martw.
Forum jest po to by zadawac pytania, a nie tylko wklepywac wszystko w wyszukiwarke.
A pomyslalas, ze nie kazdy ma internet 24h na dobe i moze jedynie godzine w kafejce spedzic? Wszystkim nalezy dac szanse. Im wiecej takie osoby odpowiedzi i rad otrzymaja, tym mniej bledow popelnia.
Dziekuje, ze inne dziewczyny odpisalyscie
A zalozycielce postu gratuluje odwagi, bo ja balam sie o to samo zapytac. Pomyslalam, ze znajdzie sie ktos, kto mnie zaraz za lenistwo skrytykuje, choc duzo stron przejrzalam i nadal szukam odpowiedzi na wiele pytan.
Pozdrawiam!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:39   #148
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Ja z kolei zauważyłam 4 wiadomosci jakie otrzymalam, o bardzo zblizonej tresci - " bardzo dobrze ,ze miałaś odwagę to powiedzieć".
Wnioski wyciagnij sama.

A brak internetu 24 na dobę..nie jest najmniejszym usprawiedliwieniem.
Z takim podejsciem do życia "stylistka" niedlugo stwierdzi ,ze nie stać ją na dezynfekcję czy jednorazowe pilniki i w sumie to bedzie na nich oszczędzać.
Jezdzic na warsztaty i dokształcać się tez nie bedzie bo kasy jej zal.
Branżowych gazet tez czytac nie bedzie.. bo po co?
Lepiej wejsc na forum i zapytac..

Ja zanim zaczelam sie zajmowac stylizacja spedzilam dobre pare dni analizujac fora, robiac notatki, analizując. Dopiero wtedy odważylam się tam odezwać.
Tyle ,że mnie bylo po prostu glupio i wstyd pokazywac ignorancję i indolencję stojąc, ze tak powiem gornolotnie "u zrodla wiedzy".

Po prostu nie lubie osób idących na łatwiznę.
Tyle w tym temacie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 08:16   #149
apsik9
Raczkowanie
 
Avatar apsik9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 380
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Nawiązując do jednego z wcześniejszych postów. Paula ma absolutną rację, propagując konieczność wykonania kursu.
Na własne oczy widziałam uszkodzoną macierz (nie moją - na szczęście).
A już nic nie wygląda tak paskudnie jak nieopracowany tips pod materiałem. A tego nie da się nauczyć na forum! Ktoś MUSI to pokazać.
Krzywda, jaką można zrobić klientce bez odpowiedniego przygotowania jest naprawdę ogromna. Nawet nieumiejętne odsunięcie skórek może skończyc się tragicznie. Że nie wspomnę o pęcherzykach powietrza i egzystującej w nich grzybicy.
A takie twory niestety powstają bardzo często po zastosowaniu produktów z Allegro.
apsik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 12:30   #150
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ja z kolei zauważyłam 4 wiadomosci jakie otrzymalam, o bardzo zblizonej tresci - " bardzo dobrze ,ze miałaś odwagę to powiedzieć".
Wnioski wyciagnij sama.

A brak internetu 24 na dobę..nie jest najmniejszym usprawiedliwieniem.
Z takim podejsciem do życia "stylistka" niedlugo stwierdzi ,ze nie stać ją na dezynfekcję czy jednorazowe pilniki i w sumie to bedzie na nich oszczędzać.
Jezdzic na warsztaty i dokształcać się tez nie bedzie bo kasy jej zal.
Branżowych gazet tez czytac nie bedzie.. bo po co?
Lepiej wejsc na forum i zapytac..

Ja zanim zaczelam sie zajmowac stylizacja spedzilam dobre pare dni analizujac fora, robiac notatki, analizując. Dopiero wtedy odważylam się tam odezwać.
Tyle ,że mnie bylo po prostu glupio i wstyd pokazywac ignorancję i indolencję stojąc, ze tak powiem gornolotnie "u zrodla wiedzy".

Po prostu nie lubie osób idących na łatwiznę.
Tyle w tym temacie.
Sama od roku poszukuje informacji na temat kursow i wogole metod. Zaczelam od forum i to nie znaczy, ze na nim poprzestalam. Na to wyglada, ze zalozycielka postu dopiero zaczyna i nie sadze, ze po przegladnieciu internetu zacznie pracowac w danym zawodzie
Jezeli pytania sie powtarzaja, to wystarczy podac takiej osobie odpowiedniego linka lub doradzic wyszukiwarke, ale bez zlosliwosci
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.