Rimini zbiorczy - wakacje, obozy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 18:40   #961
Alexiss09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Talking Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Oni komplementuja praktycznie wszystkie dziewczyny i nie wazne juz czy jest ladna czy brzydka,gruba czy chuda ... , ich to bawi ,taka maja juz mentalnosci,kochaja "bajerowac" kobiety ,takze chociaz to tylko oboz i ,a wy macie po nasclie lat ,to nie bierzcie sobie tych komplementow na serio
pozatym w 50% na pewno beda was zaczepiac arabowie i jak ktos nie zna jezyka ,to sie nawet nie zorientuje ,ze to nie wlosi
wiem że włosi komplementują wszystkich i wszystkich się czepiają, ale mi to nie przeszkadza jakoś specjalnie. co do arabów to niestety też się już przekonałam że są nachalni i ... jest ich pełnooo wszędzie,,,
Alexiss09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:52   #962
Alexiss09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: Rimini - biuro podróży Harctur lub ATAS

ja jeździłam z Atasu ale do Bułgarii i było za***iście, może przez dobre towarzystwo ,,, co do opieQnów... to się nami nie zajmowali, czyli konkretny luz , z Hartcurem też jeździłam-francja- było ok, ale opieQnowie niezbyt byli przyjemni tak szczerze...
w tym roQ jadę z Atasem do Rimini, ale to w sumie chyba organizuje prima tour-a atas poleca, tylko że musi nazbierać się 6 os z rzeszowa, ewentualnie mogę dojechać żeby z lublina.
Alexiss09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:01   #963
marcinostry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37
Dot.: Rimini - biuro podróży Harctur lub ATAS

Dziękuję za opinie, już mam zarezerwowany wyjazd do Rimini z Harcturem (23.07 - 3.08). Będę przebywał w hotelu Luna Rossa .

Czy był ktoś już w tym hotelu? Jeśli znajdzie się taka osoba proszę o opinie lub zdjęcia
marcinostry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:07   #964
Alexiss09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Talking Dot.: Rimini - biuro podróży Harctur lub ATAS

Cytat:
Napisane przez marcinostry Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie, już mam zarezerwowany wyjazd do Rimini z Harcturem (23.07 - 3.08). Będę przebywał w hotelu Luna Rossa .

Czy był ktoś już w tym hotelu? Jeśli znajdzie się taka osoba proszę o opinie lub zdjęcia
Luna Rossa??? to się widzę tam spotkamy ! ja jadę z tym Atasem czy tam prima tour,,, termin 30.07-10.08
Alexiss09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:08   #965
marcinostry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37
Dot.: Rimini - biuro podróży Harctur lub ATAS

Co prawda 4dni tylko będziemy razem ale to zawsze coś

A jedzie ktoś jeszcze do tego hotelu w tym terminie?
marcinostry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:14   #966
Avelina
Raczkowanie
 
Avatar Avelina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 130
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Cóż mnie aż tak też po prostu nie stać na zabawę w tych słynnych klubach bo 50 euro czy nawet 40 za wejście nie dam.

A jeśli chodzi o mentalność Włochów, to bez przesady, ja np naiwna nie jestem, do tego wszędzie są jacyś napaleńcy, nad Morzem Bałtyckim też ich pełno w lecie.
__________________

Avelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:03   #967
wasilkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

a ktoś może jedzie na ten obóz http://www.scantour.pl/offer_15_9548.html ? Bo wybieramy się ze znajomymi na drugi termin chyba Jakieś opinie o scantour?
wasilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 20:50   #968
Rimini2009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ustka
Wiadomości: 64
GG do Rimini2009
Dot.: Rimini - biuro podróży Harctur lub ATAS

no niestety ja w tym roku Rimini, ale nie w tym hotelu ani terminie, ja z BUT-a i od 4 do 15 sierpnia w buenos aires ; D
Rimini2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:55   #969
Rimini2009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Ustka
Wiadomości: 64
GG do Rimini2009
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

miałam jechac ze scantura, ale zwolnily sie akurat miejsca dla mnie i kolezanki w bucie wiec jade tam, a własnie nie wybiera sie ktos moze z BUT-a w tym roku do Rimini, od 4 sierpnia to juz w ogole byloby idealnie ?xd
Rimini2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 23:01   #970
paulina931
Raczkowanie
 
Avatar paulina931
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 130
Dot.: Rimini :)))

oo widze watek o riminii xD
ja bylam w tamtym rok uz biura Almatur ..
jesli macie jakeis zapytania z checia odpowiem
słuze pomoca...
p.s a moze ktos byl w Cannes we Francji z Almatura i moze opisac swoje doswiadczenia jak bylo itp?
paulina931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:12   #971
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Avelina, nie wiem skąd wzięłaś te ceny
Ja płaciłam chyba 12 euro za Altromondo i 9 za Blow up. Więc nie wiem skąd Wam nagle 50 euro ?! Kto by poszedł do takiego klubu... ?
Wszystko zalezy od opiekunów na jakich trafisz Np u mnie było tak, że powiedzieli nam ze dyskoteka jest od 16 lat ale dla 15 latek zrobią wyjątek Więc byłam bardzo szczęśliwa ;D Z Blow upem było jeszcze lepiej. Niby od 16 lat, ale z tego względu chyba ze klub malutki, wkręciły się też 14

Pozdrowionka :P
__________________
Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz.
-Coco Chanel.

Lloret de Mar
16.07 <3
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 15:32   #972
alex11561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 135
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

14 tki? Nieźle.

I do której mogliście siedziec w klubie?
Ja bym chciala zrobic taki manewr, ze np jak pojdziemy z grupa do klubu to jakos sie zmyje z tamdtad i ze znajomymi chcemy pojsc do miasta obok to PRAWDZIWEGO klubu, bo te wszystkie w rimini to dyskoteki a nie cluby. I wlasnie to jest to moje pytanie. Czy myslisz, ze uda sie normalnie tak zmyc, rozplynac niezauwazonym :P ?
alex11561 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:36   #973
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Hm... Nie mam pojęcia
U mnie w sumie bylismy z opiekunami który sobie siedzieli na uboczu i nie wtrącali sie za bardzo. Tak do 3 siedzieliśmy tylko. Ale wydaje mi sie ze to ze względu na dojazd.
Szczerze mówiąc nawet nie wiem jak odróżnić klub od dyskoteki xD
__________________
Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz.
-Coco Chanel.

Lloret de Mar
16.07 <3
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:41   #974
alex11561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 135
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Hmm, ja mam mieć hotel w centrum rzekomo, przy jakiś tam klubach to może by się udało dłużej jakoś posiedzieć w tych dyskotekach ... Albo po prostu umocnić sobie kontakty z opiekunami żeby puszczali na dłużej.
To wtedy dało by się może jakoś niepostrzeżenie wymknąć

A dyskotekę od klubu to łatwo rozróżnić, bo taka dyskoteka zwykła to jak by zwykły bar z krzesłami rozstawiony, z takim byle jakim parkietem albo bez niego. A club to bardziej taki wiesz, tancerki, tancerze na podium takim np. Ciemno, lasery, dużo dymu, DJ'e dobrzy ;p hah.
alex11561 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:14   #975
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Aha
No więc Altro to klub a blow up dyskoteka xD
Już rozumiem
Haha
__________________
Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz.
-Coco Chanel.

Lloret de Mar
16.07 <3
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:28   #976
Alexiss09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

nas w ogóle w klubach zostawiali i gdzieś szli tyle że to było aQrat w Bułgarii , więc może uda Ci się 'zniknąć' ... łatwo jest 'zniknąć' z hotelu
Alexiss09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:37   #977
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Z hotelu ? U mnie nie było tak łatwo. W sumie to był taki bardziej ośrodek kolonijny niż hotel. Było ogrodzenie wysokie, w sensie ze siatka i była brama zamykana. Jedna dziewczyna jakoś polazła się kąpać do morza, nie wiem jak udało jej się wyjść ale paparzyły ją meduzy. Więc ja już wolałam nie ryzykować, bo znając moje szczęście nabiłabym się na płot albo połamała...
__________________
Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz.
-Coco Chanel.

Lloret de Mar
16.07 <3
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 22:50   #978
alex11561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 135
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

OOo, to mnie pocieszyłaś
To wlasnie jakis typowy hotel 3*... Wiec miejmy nadzieje ze rzeczywiscie latwo bedzie Podjarana
alex11561 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:49   #979
Alexiss09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

myślę że będzie lajtowo, u nas się dało po północy nic nikomu nie mówić chodzić do supermarketu po coś... dobrego ! przynajmniej my tak robiłyśmy.
Alexiss09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 13:09   #980
madziakangur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Rimini - biuro podróży Harctur lub ATAS

ja byłam z best harcturem w zeszłym roku w Rimini. Tylko wtedy organizował on wyjazdy do hotelu ' Buenos Aires'. Z tego co pamiętam to chyba Harctur warszawski organizował wyjazdy do Luny(bo best harctur i harctur to dwa biura niestety).
A propo obozu: Było za***iście. Jeśli będziecie mieli tą samą rezydentke co ja to nic nie musicie robić. Wychowawczynie dwie były wy***ane, jedna sie czepiała, ale te dwie drugie na nią srały. % bez problemowo, dyskoteki super. Ogólnie wszystko mega Polecam bardzzzo
madziakangur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:19   #981
madziakangur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Pierwszy raz slysze ze w Rimini nie wpuszczają bez ukończonych 16 lat;o Mnie tam wszędzie i zawsze wpuszczali, bez najmniejszego problemu.
Włosi po alko podwalają sie do wszystkie co się rusza, więc radze uważać Z dobrych rad: musicie iśc na piana party! carnaby są spoko, ale w tym roku będzie prawdopodnie masa obozów, więc módlcie sie, żeby muzyka się nie skiepściła. Ja byłma w hotelu ' buenos aires' i było mega przez tydzień nie zdązyli wymienić szyby na trzecim piętrze(ciekawe czy już ją wstawili?) Winda troche ciasna, ale cóż. Jedzenie spoko. Wszędzie blisko. Byłam z Best Harctura i był totaaalnyyy luz polecam
madziakangur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:00   #982
alex11561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 135
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

ooo to dobrze wiedzieć bo własnie w tym roku do tego hotelu sie wybieramy a jak było z wychodzeniem z hotelu? tam jest na noc zamykany czy otwarty? na luzie w nocy mozna było wychodzic? bo najbardziej nam o to chodzi, zeby wychodzic kiedy sie chce i gdzie sie chce a pokoje jak wygladały? w miare ogarniete czy tak średnio?

Cytat:
Napisane przez madziakangur Pokaż wiadomość
Pierwszy raz slysze ze w Rimini nie wpuszczają bez ukończonych 16 lat;o Mnie tam wszędzie i zawsze wpuszczali, bez najmniejszego problemu.
Włosi po alko podwalają sie do wszystkie co się rusza, więc radze uważać Z dobrych rad: musicie iśc na piana party! carnaby są spoko, ale w tym roku będzie prawdopodnie masa obozów, więc módlcie sie, żeby muzyka się nie skiepściła. Ja byłma w hotelu ' buenos aires' i było mega przez tydzień nie zdązyli wymienić szyby na trzecim piętrze(ciekawe czy już ją wstawili?) Winda troche ciasna, ale cóż. Jedzenie spoko. Wszędzie blisko. Byłam z Best Harctura i był totaaalnyyy luz polecam
alex11561 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 22:06   #983
marcinostry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37
Dot.: Rimini - biuro podróży Harctur lub ATAS

Cytat:
Napisane przez madziakangur Pokaż wiadomość
bo best harctur i harctur to dwa biura niestety
No nie wiem.. mają ten sam rok założenia, to samo logo... i taka sama wycieczka z tymi sami terminami jest w tych dwóch biurach.

BEST HARCTUR

HARCTUR (ŁÓDŹ)

Autokar jedzie z Wawy i zabiera ludzi z Łodzi itd..
marcinostry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 08:58   #984
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rimini - biuro podróży Harctur lub ATAS

ja byłam z ATASem w Grecji jakies 100 lat temu (8 lat hehe).
i naprawde sobie chwalę fajna przyjazna atmosfera, warunki super.
moge polecić.
nie wiem jak sie zmienili w przeciagu tych lat, ale wtedy bardzo chwaliłam sobie moje wakacje
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 21:15   #985
Avelina
Raczkowanie
 
Avatar Avelina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 130
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Cytat:
Napisane przez Cz@rown!c@ Pokaż wiadomość
Avelina, nie wiem skąd wzięłaś te ceny
Ja płaciłam chyba 12 euro za Altromondo i 9 za Blow up. Więc nie wiem skąd Wam nagle 50 euro ?! Kto by poszedł do takiego klubu... ?
Wszystko zalezy od opiekunów na jakich trafisz Np u mnie było tak, że powiedzieli nam ze dyskoteka jest od 16 lat ale dla 15 latek zrobią wyjątek Więc byłam bardzo szczęśliwa ;D Z Blow upem było jeszcze lepiej. Niby od 16 lat, ale z tego względu chyba ze klub malutki, wkręciły się też 14

Pozdrowionka :P
Skąd ? Z tego wątku.

Nom dużo zależy od opiekunów, racja. Ja się nie martwię, że mnie gdzieś nie wpuszczą, tylko że opiekunowie będą rygorystyczni.
__________________

Avelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 22:33   #986
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

W wątku była mowa o 50 euro za wejście do Bai. Ale taka standardowa cena to około 10 euro, a takie normalne wejście do Bai kosztuje około 20-25 euro.

Także nie martwcie się ani cenami ani wiekiem- to zupełnie coś innego niz Lloret, w którym granicy 16 lat przestrzegają bardzo rygorystycznie.
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:46   #987
alex11561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 135
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Cytat:
Napisane przez ..::Rimini::.. Pokaż wiadomość
W wątku była mowa o 50 euro za wejście do Bai. Ale taka standardowa cena to około 10 euro, a takie normalne wejście do Bai kosztuje około 20-25 euro.

Także nie martwcie się ani cenami ani wiekiem- to zupełnie coś innego niz Lloret, w którym granicy 16 lat przestrzegają bardzo rygorystycznie.
Lloret? co to za klub? też gdzies w Rimini?
alex11561 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:30   #988
wasilkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Chodzi o Lloret de mar, taką miejscowość w Hiszpani na wybrzeżu Costa Brava, też typowo klubową.
__________________
"Pieprz ich. Kompletnie. Nie potrzebujesz ich. Jesteś najfajnieszą laską na tej półkuli. Pieprz ich. Pieprz ich. Pieprz ich. Poważnie. Nie możesz pozwolic, żeby takie dupki rządziły twoim życiem."
Gossip Girl. I love it!
wasilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:59   #989
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Aha, nie doczytałam się nigdzie w wątku tych 50euro więc przepraszam i błagam o wybaczenie Ale cena mi sie abstrakcyjna wydała więc napisałam :P
Bo też słyszałam że około 20.

Heh , ciesze sie ze ja juz mam skonczone 16 lat bo jade do Lloret w te wakacje więc byłby problem
__________________
Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz.
-Coco Chanel.

Lloret de Mar
16.07 <3
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:16   #990
alex11561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 135
Dot.: Rimini wakacje zbiorczy - obozy, kolonie

Jak jest jakiś Dj, albo specjalny even to spokojnie kosztuje 50 euro ;p Jeszcze zalezy jaki klub.
alex11561 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-13 12:19:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.