Moc pozytywnego myślenia - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 22:53   #2191
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Wiem, że za każdym razem tak mówią. Mimo wszystko, miałam duże nadzieje, że tym razem się uda. Nie sądzę, ten chłopak mówił, że zaczęłabym od zaraz, bo pilnie kogoś potrzebują.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię

Edytowane przez paula-zla
Czas edycji: 2010-10-04 o 22:55
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 06:33   #2192
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ojj muszę tu wrócić w końcu na dobre, zbieram się i zbieram ale zebrać się nie mogę... jestem ostatnio w paskudnym humorze
Tak ogólnie rzecz biorąc w ciągu 6 miesięcy "przyciągnęłam" sobie wszystko na czym mi zależało. Teraz - część z tych rzeczy nie przetrwała i to właśnie sprawia, że tak trudno jest mi w dalszym ciągu pozytywnie myśleć...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:10   #2193
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Dziewczyny ratujcie, bo mam okropnego doła i zero pozytywnego myslenia...

Własnie zaczął sie rok akademicki i wróciłam z 3 miesiecznych wakacji ( bo 25 czerwca oddałam juz indeks). A ze miałam remont w domu i nie pojechałam nigdzie do pracy to mi upłyneły niezwykle błogo i w dodatku ciagle przy boku mojego chłopaka.

Teraz nie moge odnaleźc sie w Toruniu. Jestem na 4 roku historii sztuki na na pierwszy roku administracji ale zaocznej. najgorsze jest to ze moja najlepsza kolezanka, współlokatorka z tamtego roku w tym roku robi odpoczynek od studiów. Zostałam wiec w akademiku sama i na dodatek wyladowałam z 2 dziewczynami z 2 roku. Wczoraj rano myslałam jeszcze ze z nimi wytrzymam...ale dzis wiem, ze to chyba przez to mam ten zły humor.

Ona sa raczej głosne, ja cicha. Wole sobie czytac niz sluchac muzyki itd. dzis pojde do kierowniczki i poprosze o zamiane na jakis pokoj 2-osobowy, ale nie wiem jak to z nia wyjdzie....


Jestem załamana poprostu
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 13:10   #2194
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie, bo mam okropnego doła i zero pozytywnego myslenia...

Własnie zaczął sie rok akademicki i wróciłam z 3 miesiecznych wakacji ( bo 25 czerwca oddałam juz indeks). A ze miałam remont w domu i nie pojechałam nigdzie do pracy to mi upłyneły niezwykle błogo i w dodatku ciagle przy boku mojego chłopaka.

Teraz nie moge odnaleźc sie w Toruniu. Jestem na 4 roku historii sztuki na na pierwszy roku administracji ale zaocznej. najgorsze jest to ze moja najlepsza kolezanka, współlokatorka z tamtego roku w tym roku robi odpoczynek od studiów. Zostałam wiec w akademiku sama i na dodatek wyladowałam z 2 dziewczynami z 2 roku. Wczoraj rano myslałam jeszcze ze z nimi wytrzymam...ale dzis wiem, ze to chyba przez to mam ten zły humor.

Ona sa raczej głosne, ja cicha. Wole sobie czytac niz sluchac muzyki itd. dzis pojde do kierowniczki i poprosze o zamiane na jakis pokoj 2-osobowy, ale nie wiem jak to z nia wyjdzie....


Jestem załamana poprostu
ale kochana nie załamuj się tylko dlatego, że masz głośniejsze współlokatorki jeżeli coś tam faktycznie robią nie tak, to moze zwrócić delikatnie uwagę, pogadać kulturalnie, na pewno nie będzie tak źle.

Paula, trzymam kciuki za pracę!
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:55   #2195
WithLove
Raczkowanie
 
Avatar WithLove
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 327
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie, bo mam okropnego doła i zero pozytywnego myslenia...

Własnie zaczął sie rok akademicki i wróciłam z 3 miesiecznych wakacji ( bo 25 czerwca oddałam juz indeks). A ze miałam remont w domu i nie pojechałam nigdzie do pracy to mi upłyneły niezwykle błogo i w dodatku ciagle przy boku mojego chłopaka.

Teraz nie moge odnaleźc sie w Toruniu. Jestem na 4 roku historii sztuki na na pierwszy roku administracji ale zaocznej. najgorsze jest to ze moja najlepsza kolezanka, współlokatorka z tamtego roku w tym roku robi odpoczynek od studiów. Zostałam wiec w akademiku sama i na dodatek wyladowałam z 2 dziewczynami z 2 roku. Wczoraj rano myslałam jeszcze ze z nimi wytrzymam...ale dzis wiem, ze to chyba przez to mam ten zły humor.

Ona sa raczej głosne, ja cicha. Wole sobie czytac niz sluchac muzyki itd. dzis pojde do kierowniczki i poprosze o zamiane na jakis pokoj 2-osobowy, ale nie wiem jak to z nia wyjdzie....


Jestem załamana poprostu
Celestia ma rację Nie możesz się załamywać przez współlokatorki Z pewnością trudniej jest się skupić na nauce przy głośnych osobach, ale może jakoś uda się Wam dogadać.
Mam nadzieję, że jakoś uda Ci się rozwiązać ten problem

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Wiem, że za każdym razem tak mówią. Mimo wszystko, miałam duże nadzieje, że tym razem się uda. Nie sądzę, ten chłopak mówił, że zaczęłabym od zaraz, bo pilnie kogoś potrzebują.
Z pewnością się uda Przecież kiedyś musi się udać
__________________



You could get your heart broken or you could have the greatest love affair the world has ever known.
But you're never gonna know unless you try.

Edytowane przez WithLove
Czas edycji: 2010-10-05 o 14:56
WithLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 15:28   #2196
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Wiem, że za każdym razem tak mówią. Mimo wszystko, miałam duże nadzieje, że tym razem się uda. Nie sądzę, ten chłopak mówił, że zaczęłabym od zaraz, bo pilnie kogoś potrzebują.
Paula, może Wszechświat szykuje Ci niespodziankę w postaci o wiele lepszej pracy? Zawsze sobie tak tłumaczę, kiedy coś nie idzie po mojej myśli, że gdzieś tam czeka na mnie coś o wiele lepszego To pomaga mi wciąż myśleć pozytywnie i nie wątpić.
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:31   #2197
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie, bo mam okropnego doła i zero pozytywnego myslenia...

Własnie zaczął sie rok akademicki i wróciłam z 3 miesiecznych wakacji ( bo 25 czerwca oddałam juz indeks). A ze miałam remont w domu i nie pojechałam nigdzie do pracy to mi upłyneły niezwykle błogo i w dodatku ciagle przy boku mojego chłopaka.

Teraz nie moge odnaleźc sie w Toruniu. Jestem na 4 roku historii sztuki na na pierwszy roku administracji ale zaocznej. najgorsze jest to ze moja najlepsza kolezanka, współlokatorka z tamtego roku w tym roku robi odpoczynek od studiów. Zostałam wiec w akademiku sama i na dodatek wyladowałam z 2 dziewczynami z 2 roku. Wczoraj rano myslałam jeszcze ze z nimi wytrzymam...ale dzis wiem, ze to chyba przez to mam ten zły humor.

Ona sa raczej głosne, ja cicha. Wole sobie czytac niz sluchac muzyki itd. dzis pojde do kierowniczki i poprosze o zamiane na jakis pokoj 2-osobowy, ale nie wiem jak to z nia wyjdzie....


Jestem załamana poprostu
Najpierw pogadaj z dziewczynami o tym co Ci nie do końca odpowiada w ich zachowaniu, powiedz im spokojnie i kulturalnie, że chciałabyś mieć więcej spokoju itd. Zacznij od rozmowy, a jeżeli to nie pomoże to idź do kierowniczki i poproś o przeniesienie. Może współlokatorki wcale nie okażą się takie złe i gdy szczerze porozmawiacie to dojdziecie do porozumienia? Założę się, że one nie zdają sobie sprawy, że Tobie przeszkadzają, skoro nic im nie mówisz.
Uśmiechnij się
Cytat:
Napisane przez nancy92 Pokaż wiadomość
Paula, może Wszechświat szykuje Ci niespodziankę w postaci o wiele lepszej pracy? Zawsze sobie tak tłumaczę, kiedy coś nie idzie po mojej myśli, że gdzieś tam czeka na mnie coś o wiele lepszego To pomaga mi wciąż myśleć pozytywnie i nie wątpić.
A wiesz, że właśnie czasem miewam takie myśli Nie wątpię, choć wczoraj, bo kilkugodzinnym łażeniu i zostawieniu zaledwie kilku cv po prostu zaczęłam się bardzo martwić, że jako osoba niedoświadczona nie znajdę pracy. Ale dzisiaj jest już lepiej, wysłałam kilkanaście aplikacji przez internet i na pewno nie będę siedzieć biernie na tyłku
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 19:41   #2198
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla;22506439

A wiesz, że właśnie czasem miewam takie myśli ;) Nie wątpię, choć wczoraj, bo kilkugodzinnym łażeniu i zostawieniu zaledwie kilku cv po prostu zaczęłam się bardzo martwić, że jako osoba niedoświadczona nie znajdę pracy. Ale dzisiaj jest już lepiej, [B
wysłałam kilkanaście aplikacji przez internet i na pewno nie będę siedzieć biernie na tyłku [/B]
super, taka postawa mi się podoba dawaj znać o jakiś rezultatach i pamiętaj o wszystkich pozytywnych technikach, które już tu omawialiśmy
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:32   #2199
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Pewnie, że dam znać o postępach
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 23:07   #2200
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Nie chcę zapeszać, ale... jestem taka szczęśliwa, bo na 99% udało się załatwić baaaardzo trudną i skomplikowaną sytuację I myślę, że to dzięki pozytywnemu myśleniu Jeszcze nie wiem nic do końca, ale raczej wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że raczej się uda! Trzymajcie kciuki, bo to dopiero moje początki z pozytywnym myśleniem .
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 23:11   #2201
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Trzymamy, trzymamy Niech moc będzie z Wami, dziewczyny
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 09:50   #2202
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Nie chcę zapeszać, ale... jestem taka szczęśliwa, bo na 99% udało się załatwić baaaardzo trudną i skomplikowaną sytuację I myślę, że to dzięki pozytywnemu myśleniu Jeszcze nie wiem nic do końca, ale raczej wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że raczej się uda! Trzymajcie kciuki, bo to dopiero moje początki z pozytywnym myśleniem .
uda się, uda
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:29   #2203
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Udało się jaa ale radość
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:56   #2204
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Udało się jaa ale radość
Super! Gratulacje
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:08   #2205
anna_slowim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

wierzę w moc pozytywnego myślenia, bo niejednokrotnie przekonałam się, że dzięki niemu wszystko może zmienić się o 180 stopni oczywiście zawsze na pozytywne!
anna_slowim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:49   #2206
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cześć Dziewczyny! Swietny ,rewelacyjny wątek ! Sama czytałam Sekret i bardzo wziełam sobie treść tej ksiązki do serca, co prawda wracam do niej co jakiś czas ale póki co staram się wierzyć w swoje marzenia i myśleć pozytywnie. Jeśli chodzi o przyciąganie.... myślę , że jest w tym trochę prawdy , a przecież lepiej przyciągać to co dobre ,a nie to co złe! Takze w pełni dopisuję się do watku. Aha niedługo jadę spotkać się z tż . Ostatnio bardzo mnie zdenerwował i ciągnęło się to parę dni... było raz lepiej raz gorzej . Dziś rozmawialiśmy ze sobą przez tel , naprawdę serdecznie wiec myślę że wszystko zmierza ku dobremu wyjaśnimy sobie wszystko bo przecież inaczej nie może być . Dość tych nagatywnych emocji , szkoda Naszego zdrówka.
__________________

Z moim M. od 25.03.2010

Edytowane przez Lajlaa
Czas edycji: 2010-10-06 o 15:50
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:19   #2207
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Swietny ,rewelacyjny wątek ! Sama czytałam Sekret i bardzo wziełam sobie treść tej ksiązki do serca, co prawda wracam do niej co jakiś czas ale póki co staram się wierzyć w swoje marzenia i myśleć pozytywnie. Jeśli chodzi o przyciąganie.... myślę , że jest w tym trochę prawdy , a przecież lepiej przyciągać to co dobre ,a nie to co złe! Takze w pełni dopisuję się do watku. Aha niedługo jadę spotkać się z tż . Ostatnio bardzo mnie zdenerwował i ciągnęło się to parę dni... było raz lepiej raz gorzej . Dziś rozmawialiśmy ze sobą przez tel , naprawdę serdecznie wiec myślę że wszystko zmierza ku dobremu wyjaśnimy sobie wszystko bo przecież inaczej nie może być . Dość tych nagatywnych emocji , szkoda Naszego zdrówka.
Musi być dobrze i będzie.
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:21   #2208
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cześć, wszystko wyjaśnione i zacałowane na dobry początek POZYTYWNE MYŚLENIE RZĄDZI
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:40   #2209
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
ale kochana nie załamuj się tylko dlatego, że masz głośniejsze współlokatorki jeżeli coś tam faktycznie robią nie tak, to moze zwrócić delikatnie uwagę, pogadać kulturalnie, na pewno nie będzie tak źle.
Cytat:
Napisane przez WithLove Pokaż wiadomość
Celestia ma rację Nie możesz się załamywać przez współlokatorki Z pewnością trudniej jest się skupić na nauce przy głośnych osobach, ale może jakoś uda się Wam dogadać.
Mam nadzieję, że jakoś uda Ci się rozwiązać ten problem


Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Najpierw pogadaj z dziewczynami o tym co Ci nie do końca odpowiada w ich zachowaniu, powiedz im spokojnie i kulturalnie, że chciałabyś mieć więcej spokoju itd. Zacznij od rozmowy, a jeżeli to nie pomoże to idź do kierowniczki i poproś o przeniesienie. Może współlokatorki wcale nie okażą się takie złe i gdy szczerze porozmawiacie to dojdziecie do porozumienia? Założę się, że one nie zdają sobie sprawy, że Tobie przeszkadzają, skoro nic im nie mówisz.
Uśmiechnij się

Hej dziewczyny Dzieki za wsparcie...ale te dziewczyny nie była chyba z tych, które by mnie zrozumiały... Jestem juz w innym pokoju z super dziewczyną Moge sobie spokojnie czytać i myśle, że do niej bede pasowała.
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 18:41   #2210
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Dzieki za wsparcie...ale te dziewczyny nie była chyba z tych, które by mnie zrozumiały... Jestem juz w innym pokoju z super dziewczyną Moge sobie spokojnie czytać i myśle, że do niej bede pasowała.
a no to super, wyszło jak potrzeba
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 09:24   #2211
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Dzieki za wsparcie...ale te dziewczyny nie była chyba z tych, które by mnie zrozumiały... Jestem juz w innym pokoju z super dziewczyną Moge sobie spokojnie czytać i myśle, że do niej bede pasowała.
Ja też miałam w zeszłym roku podobny problem... ale nie przeszkadzało mi nawet to, że ta współlokatorka była głośno. Robiła dużo gorsze rzeczy, ale nie chcę o tym pisać . Teraz mieszkam z dziewczyną, której wcześniej nie znałam, ale jak na razie wydaje się być w porządku . Myslę, że będzie fajnie . W każdym bądź razie uruchamiam pozytywne myślenie

Edytowane przez BittersweetCocaine
Czas edycji: 2010-10-09 o 09:27
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 23:07   #2212
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

a ja mialam przez cale studia tylko 2 wspolokatorki;D z kazda sie dogadywalam;D jedna znalam z liceum a 2ga na oczy zobaczylam jak sie do mnie wprowadzila ( wczesniej tylko gg).sama jestem dosc glosna osoba ( o czym sylweczka wie dobrze i ze w glowie mam pokrecone tez wie ale w mieszkaniu zawsze cenilam spokoj;D jak glosna muzyka to tylko do wprawiania sie przed impreza i w juwenalia;D a impreza nie u mnie bo .....nie lubie sprzatac;D prosto z mostu powiedzialam moim juz ex ( oj ojjj juz tesknie!) wspolokatorkom i one byly za ;D wystarczy dac argumenty;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 00:03   #2213
WithLove
Raczkowanie
 
Avatar WithLove
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 327
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Dzieki za wsparcie...ale te dziewczyny nie była chyba z tych, które by mnie zrozumiały... Jestem juz w innym pokoju z super dziewczyną Moge sobie spokojnie czytać i myśle, że do niej bede pasowała.
Cieszę się, że udało Ci się zamienić pokój Z pewnością będzie dobrze
__________________



You could get your heart broken or you could have the greatest love affair the world has ever known.
But you're never gonna know unless you try.
WithLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 10:25   #2214
a_s_a
Raczkowanie
 
Avatar a_s_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 273
Unhappy Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cześć,
znów ostatnio łapię doły i jakoś nie udaje mi się pozytywnie myśleć. Cały czas myślę o byłym . Nie mogę go zapomnieć. Jest gorzej niż myślałam. Na dodatek nie potrafię go zrozumieć. Co jakiś czas się odezwie jak gdyby nigdy nic ja już łapię nadzieje że może jeszcze kiedyś coś z tego wyjdzie a tu porażka okazuje się że on kompletnie bezmyślnie to robi i to nic nie oznacza. Mam tego dosyć. Nie potrafimy już normalnie rozmawiać, wiele tematów nie poruszam jak się widzimy gdzieś w śród znajomych, udaję że jest wszystko ok ale nie jest a on jest ślepy
a_s_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:49   #2215
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez a_s_a Pokaż wiadomość
Cześć,
znów ostatnio łapię doły i jakoś nie udaje mi się pozytywnie myśleć. Cały czas myślę o byłym . Nie mogę go zapomnieć. Jest gorzej niż myślałam. Na dodatek nie potrafię go zrozumieć. Co jakiś czas się odezwie jak gdyby nigdy nic ja już łapię nadzieje że może jeszcze kiedyś coś z tego wyjdzie a tu porażka okazuje się że on kompletnie bezmyślnie to robi i to nic nie oznacza. Mam tego dosyć. Nie potrafimy już normalnie rozmawiać, wiele tematów nie poruszam jak się widzimy gdzieś w śród znajomych, udaję że jest wszystko ok ale nie jest a on jest ślepy
Kochana, u mnie to samo. Ile minęło od rozstania?
Ja odeszłam pół roku temu, po prostu wszystko zaczęło się walić. Mój ex przez miesiąc błagał, płakał, dosłownie robił wszystko byle bym do niego wróciła ale ja byłam nieugięta, mimo że baaardzo go kochałam (i kocham nadal). Pisaliśmy czasem do siebie wiadomość 'co słychać' itd. Próbowałam sobie układać jakoś wszystko powolutku bez niego.. miesiąc temu pisał, czy nie chciałabym spróbować, po czym następnego dnia powiedział, że to bez sensu. Ok, bez sensu to bez sensu, stwierdziliśmy, że lepiej urwać kontakt, bo do niczego to nie prowadzi, aż w piątek napisał do mnie, że wciąż się nie pogodził, że mnie przy nim nie ma i tak bardzo by chciał znów ze mną być..
Za każdym razem, gdy się podnoszę i wydaje mi się, że wszystko zmierza w dobrą stronę- on wpieprza mi się z buciorami w moje życie, odwracając wszystko o 180stopni..
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 15:13   #2216
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Nie mogę patrzeć jak ktoś pisze takie rzeczy.... Kochasz ze wzajemnością i odrzucasz... To niedorzeczne.[B]nancy92[/B] założę się że miło Ci że twój ex nadal za Tobią biega. Dowartościowuje Cię to. Ciekawe jak byś się poczuła jakby nagle zaczął skierował swoje zainteresowanie na inną.

Edytowane przez cybercat11
Czas edycji: 2010-10-10 o 15:18
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 15:37   #2217
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez a_s_a Pokaż wiadomość
Co jakiś czas się odezwie jak gdyby nigdy nic ja już łapię nadzieje że może jeszcze kiedyś coś z tego wyjdzie a tu porażka okazuje się że on kompletnie bezmyślnie to robi i to nic nie oznacza. Mam tego dosyć.
Cytat:
Napisane przez nancy92 Pokaż wiadomość
Pisaliśmy czasem do siebie wiadomość 'co słychać' itd. Próbowałam sobie układać jakoś wszystko powolutku bez niego.. miesiąc temu pisał, czy nie chciałabym spróbować, po czym następnego dnia powiedział, że to bez sensu. Ok, bez sensu to bez sensu, stwierdziliśmy, że lepiej urwać kontakt, bo do niczego to nie prowadzi, aż w piątek napisał do mnie, że wciąż się nie pogodził, że mnie przy nim nie ma i tak bardzo by chciał znów ze mną być..
W obu przypadkach moja rada jest taka sama: uciąć kontakt całkowicie i to bez wachania, bez żadnych tam "a może jednak się uda..." żadnych smsów typu "co u Ciebie słychać", bo same widzicie, że przez to tylko się wam tęskni, myślicie, dołujecie się itp. Znam to z własnego doświadczenia i wiem co mowię. A nie jest to wam do niczego potrzebne. Zachowanie tych kolesi jest poniżej pasa. Albo kompletnie nie wiedzą czego chcą, albo po prostu chcą się wami pobawić albo licho wie co jeszcze (nie wiem co im tam w głowie siedzi). Nie mniej jednak, sprawiają wam przykrość takim balastowaniem pomiedzy "dzisiaj mi się chce z nią być, a jutro mi się nie chce". Zerwać kontakt i iść do przodu. Swiat jest pełen fajnych facetów i na każdego przyjdzie czas trzeba wierzyć, że w końcu trafi swój na swego. Ja tam wiem, ze w końcu dorwę cudownego Tz mimo wielu przykrych sytuacji, z którymi miałam do czynienia.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:58   #2218
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Na pewno plusem pozytywnego myślenia jest to, że nie przejmujemy się głupotami i jesteśmy zdrowsze, a czy to przyciąga szczęście tego nei wiem
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:48   #2219
a_s_a
Raczkowanie
 
Avatar a_s_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 273
Red face Dot.: Moc pozytywnego myślenia

do nancy92,
dlaczego zerwałaś skoro kochasz go nadal? Ja ze swoim też nie jestem już prawie rok. On stwierdził że coś w nim pękło do dziś jak słyszę albo czytam gdzieś podobne słowa dostaję szału

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

do Celestia
masz rację powinnyśmy przestać się łudzić i zerwać kontakt, ale dzięki niemu poznałam parę naprawdę fajnych osób z którymi nie chciałabym zrywać kontaktu. Zazwyczaj spotykam się z nimi na jakiś imprezach na których też jest on. Jeśli zacznę unikać jakiś wspólnych wypadów to w końcu stracę także kontakt z tymi ludźmi i a tego nie chcę. I co tu robić? coś za coś tak źle tak też.
a_s_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 22:08   #2220
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Nie mogę patrzeć jak ktoś pisze takie rzeczy.... Kochasz ze wzajemnością i odrzucasz... To niedorzeczne.nancy92 założę się że miło Ci że twój ex nadal za Tobią biega. Dowartościowuje Cię to. Ciekawe jak byś się poczuła jakby nagle zaczął skierował swoje zainteresowanie na inną.
Miał w tym czasie inną. I co? I nic, uszanowałam to. Ludzie nie rozstają się tylko dlatego, że przestają kochać.

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
W obu przypadkach moja rada jest taka sama: uciąć kontakt całkowicie i to bez wachania, bez żadnych tam "a może jednak się uda..." żadnych smsów typu "co u Ciebie słychać", bo same widzicie, że przez to tylko się wam tęskni, myślicie, dołujecie się itp. Znam to z własnego doświadczenia i wiem co mowię. A nie jest to wam do niczego potrzebne. Zachowanie tych kolesi jest poniżej pasa. Albo kompletnie nie wiedzą czego chcą, albo po prostu chcą się wami pobawić albo licho wie co jeszcze (nie wiem co im tam w głowie siedzi). Nie mniej jednak, sprawiają wam przykrość takim balastowaniem pomiedzy "dzisiaj mi się chce z nią być, a jutro mi się nie chce". Zerwać kontakt i iść do przodu. Swiat jest pełen fajnych facetów i na każdego przyjdzie czas trzeba wierzyć, że w końcu trafi swój na swego. Ja tam wiem, ze w końcu dorwę cudownego Tz mimo wielu przykrych sytuacji, z którymi miałam do czynienia.
100% racji Celestia.. Już dawałam mu miliony szans i za każdym razem było to samo, dlatego nawet nie łudzę się, że coś mogłoby się zmienić. Po prostu on wie jak mnie podejść, ale już nie będę taka naiwna i muszę być silna

Cytat:
Napisane przez a_s_a Pokaż wiadomość
do nancy92,
dlaczego zerwałaś skoro kochasz go nadal? Ja ze swoim też nie jestem już prawie rok. On stwierdził że coś w nim pękło do dziś jak słyszę albo czytam gdzieś podobne słowa dostaję szału
Po prostu już nie byłam najważniejsza. Wygrały ze mną używki i koledzy..
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.