Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 15:40   #3091
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Czołem

Rany a nikt z was nie miał kalendarza szalonego małolata???? Ja miałam ze 4. Trzy już zlikwidowałam, jeden jeszcze został u mamy. Wolę żeby dziecko nie brało ze mnie przykładu. Eee... i nie wiem czy byłam normalna ale hmm... jak byłam młodziutka to słuchałam Hey i wogóle polskiego roka a ci kolesie w boys bandach to straszny obciach był

No i na czacie poznałam pierwszego chłopaka

A namiot z kocy to dziś N. robię. Koc przypinam klamerkami do kaloryfera, resztę rzucam na fotel i jest czad. Tylko strasznie gorąco.

Mój mąż właśnie zadzwonił, że wyszedł z pracy i sam absolutnie poszedl wybrać szafkę nocną . Hehe na wigilię dostaliśmy na to fundusz ale nie było czasu.
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:42   #3092
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Czołem

Rany a nikt z was nie miał kalendarza szalonego małolata???? Ja miałam ze 4. Trzy już zlikwidowałam, jeden jeszcze został u mamy. Wolę żeby dziecko nie brało ze mnie przykładu. Eee... i nie wiem czy byłam normalna ale hmm... jak byłam młodziutka to słuchałam Hey i wogóle polskiego roka a ci kolesie w boys bandach to straszny obciach był

No i na czacie poznałam pierwszego chłopaka

A namiot z kocy to dziś N. robię. Koc przypinam klamerkami do kaloryfera, resztę rzucam na fotel i jest czad. Tylko strasznie gorąco.

Mój mąż właśnie zadzwonił, że wyszedł z pracy i sam absolutnie poszedl wybrać szafkę nocną . Hehe na wigilię dostaliśmy na to fundusz ale nie było czasu.
Miałam te kalendarze!!!
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:42   #3093
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Czołem

Rany a nikt z was nie miał kalendarza szalonego małolata???? Ja miałam ze 4. Trzy już zlikwidowałam, jeden jeszcze został u mamy. Wolę żeby dziecko nie brało ze mnie przykładu. Eee... i nie wiem czy byłam normalna ale hmm... jak byłam młodziutka to słuchałam Hey i wogóle polskiego roka a ci kolesie w boys bandach to straszny obciach był
ja miałam jeden na rok 2000 uwielbiałam go
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:44   #3094
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

a i pamiętam,że w podstawówce uwielbiałam Czarodziejki z Księżyca
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:47   #3095
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość



a mnie ostatnio zrobili z ciemnym pieczywem w ch#%# za przeproszeniem kupowałam sobie ciemne bułki na legalu i myślałam, że jestem super i zdrowo się odżywiam, a ostatnio obejrzałam wiem co jem i tam mówili, że oni sypią bułkę ziarnem, a w środku koloryzują karmelem i robią ludzi w bambuko podobno najlepsze są grahamki
hehe jak tylko mam czas zawsze to oglądam. Małż się śmieje, że kupi mi zeszyt żeby notować czego nie kupować bo ona ma zamiar długo żyć i nawet jak pójdzie na emeryturę w wieku 67 to nie da państwu na tym zarobić (w sensie ma zamiar żyć conajmniej do setki)
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:49   #3096
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
A ja pamiętam, erę czatów. To było u mnie na 1 roku studiów, notorycznie wchodziliśmy na wp.pl, gdzie była kafeteria. Pan Marcin (nasz mega przystojny, ubóstwiany przez nas asystent od informatyki) nam pokazywał jak się robi emotki I pamiętam, jak na "privie" wyskoczyło mojej koleżance okienko (a oczywiście siedziałyśmy na flircie ) i padło zapytanie: "Cze, jesteś pasztetem?". A my nie wiedziałyśmy o co chodzi i kumpela mu odpisała : "nie, parówką"
piona , co do pogrubionego oplułam monitor
Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
ooo ja też mam, ale z lat późniejszych - na studiach byłam wielką fanką piłki nożnej i naszej kadry. Mam zdjęcia ze wszystkimi piłkarzami kadry Engela i ich autografy
nie chwal sie nie chwal :P
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
na 5 było wysłanie nauczycielowi e-maila. Ciekawe, jak się tłumaczył żonie, że dostał e-mail od landrynki
moja promotorka rok czy dwa lata temu prosiła nas o mejle i jedna dziewczyna podała: ”modlishka_slodka_trucizn a@ coś tam.pl” i babka oniemiała po kilkunastu sekundach i kilku pytaniach z cyklu: ”poważnie?” poprosiła ją, by założyła inną pocztę, z imieniem i nazwiskiem, i wtedy jej podała mejla
o matko padłam
Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
Dobre jeszcze było, nie wiem, czy to kojarzycie - początki telefonii komórkowej powszechnej. Było tak, że pierwszych 5 sekund połączenia było darmowe. Matko, ile to się dało przez te 5 sekund powiedzieć..... Myśmy w zasadzie tylko 5-sekundowkami gadali
piona

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
ale czad.... Napiszę to już drugi raz dzisiaj: czadowo, że mam córkę Przeżyję to wszystko jeszcze raz
mysle ze Mrówka prędzej jakiegoś łacha przyprowadzi

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
A grę w hacele pamiętacie? To było wtedy, kiedy guma była dobra dla dzieciaków
wtf ??
Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
no sluby np. Już jako stare, zgrzybiałe, 10-letnie żony będziemy wspominać jak było romantico
tak moze byc
Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Jaakie wspominki pamiętam pele-mele, czas na Onecie, na Interii (jeździłam na zloty do Krakowa i Gliwic ), prowadziłam pamiętnik, miałam kilka blogów, kochałam się w Nicku Carterze i miałam plakat Britney Spears

Byłam się zapisać na egzamin na prawko... okazało się, że nie mogę na samą teorię nie mam czasu, kasy, musiałabym dokupić godziny przed egzaminem... Tak że prawko przesunięte
wtf ???????
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:52   #3097
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Kawa, pele-mele to zeszyt z pytaniami typu "Twój ulubiony kolor, Twoja sympatia" itd., dawało się znajomym i oni wypisywali to
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 15:52   #3098
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

My jeszcze mieliśmy klub kaczora donalda Kupowaliśmy gazetę, tam zawsze był jakiś fajny gadżet, spotykaliśmy się w 4 w szopie u sąsiadów, moja siostra czytała komiks a później się wszyscy bawiliśmy

I jeszcze na trawniku bawiliśmy się w Power Rangers robiąc jakieś dziwne pozycje i bijąc się kijami Ja byłam żółta

Zabawy w sklep albo w bar, "sprzedawanie" pustych opakowań po papierosach i przeterminowanych piw albo przyrządzanie dań z liści i błota Kiedyś to były czasy
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:53   #3099
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

jejku, elena mi przypomniała KSM i nie mogę tam były takie fajne rubryki, wiersze, listy, opisz Twojego Ktosia i takie tam aaaaach to było super!!! uwielbiałam narratora tego... szkoda, że swój własny miałam tylko raz...
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:55   #3100
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
a i pamiętam,że w podstawówce uwielbiałam Czarodziejki z Księżyca
Sailor Moon to było to Też lubiłam

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
My jeszcze mieliśmy klub kaczora donalda Kupowaliśmy gazetę, tam zawsze był jakiś fajny gadżet, spotykaliśmy się w 4 w szopie u sąsiadów, moja siostra czytała komiks a później się wszyscy bawiliśmy

I jeszcze na trawniku bawiliśmy się w Power Rangers robiąc jakieś dziwne pozycje i bijąc się kijami Ja byłam żółta

Zabawy w sklep albo w bar, "sprzedawanie" pustych opakowań po papierosach i przeterminowanych piw albo przyrządzanie dań z liści i błota Kiedyś to były czasy
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:55   #3101
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
My jeszcze mieliśmy klub kaczora donalda Kupowaliśmy gazetę, tam zawsze był jakiś fajny gadżet, spotykaliśmy się w 4 w szopie u sąsiadów, moja siostra czytała komiks a później się wszyscy bawiliśmy

I jeszcze na trawniku bawiliśmy się w Power Rangers robiąc jakieś dziwne pozycje i bijąc się kijami Ja byłam żółta

Zabawy w sklep albo w bar, "sprzedawanie" pustych opakowań po papierosach i przeterminowanych piw albo przyrządzanie dań z liści i błota Kiedyś to były czasy
Ja do tej pory mam kartę klubu kaczora donalda i byłam liderem
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 16:12   #3102
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Byłam się zapisać na egzamin na prawko... okazało się, że nie mogę na samą teorię nie mam czasu, kasy, musiałabym dokupić godziny przed egzaminem... Tak że prawko przesunięte
dziwne na B można osobno się zapisywać
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:14   #3103
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Dziewczyny czy któraś z Was zna może jakąś dobrą maść na blizny po oparzeniu?? Taką, która naprawdę działa... Proszę o pomoc
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:15   #3104
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Rany a nikt z was nie miał kalendarza szalonego małolata???? Ja miałam ze 4. Trzy już zlikwidowałam, jeden jeszcze został u mamy. Wolę żeby dziecko nie brało ze mnie przykładu. Eee... i nie wiem czy byłam normalna ale hmm... jak byłam młodziutka to słuchałam Hey i wogóle polskiego roka a ci kolesie w boys bandach to straszny obciach był
właśnie polski rock to był straszny obciach i dostałam kiedyś zeszyt z Kasią Kowalską czy tam tą co była w jury i się dzieci śmiały że mam zeszyt z jakąś lesbijką
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:15   #3105
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

miałam kalendarz szalonego małolata też 4 cześci
najbardziej lubiłam taki w niebieskiej oprawie, w którym były kawałki pamiętników kilku osób

pele mele to chyba takie złote mysli


mam nadzieję że będziemy mieć co wspominać z łezką w oku za te 10 lat
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:15   #3106
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was zna może jakąś dobrą maść na blizny po oparzeniu?? Taką, która naprawdę działa... Proszę o pomoc
contratubex, no scar
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:27   #3107
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
contratubex, no scar
No właśnie noscar mam... Już 2 opakowanie zużywam i jak się posmaruję to jest ok bo ona jest wybielająca i widać efekt ale po dłuższym czasie noga znowu się robi czerwona i jest tak jak było Szczególnie po kąpieli jest masakra:/ dlatego myślałam, że może jest coś lepszego jeszcze... Może któraś z Was stosowała kolagen? Bo nie wiem czy warto zainwestować bo to trochę drogi interes...

Edytowane przez zuken
Czas edycji: 2012-02-21 o 16:28
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:46   #3108
Smerfetka_88
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka_88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Miasto Królów
Wiadomości: 6 468
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

idziemy jutro oglądać mieszkania i gadać z deweloperem
__________________




Handmade and diy - mój blog
Post na dziś: Sutaszowe kolczyki w sepii

Smerfetka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:51   #3109
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

ja używałam contratubexu co prawda na blizny pooperacyjne a nie poparzenie le pomógł i chodziłam na laser
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:12   #3110
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Jak tak wspominacie dziecięce czasy to ja też sobie powspominam, a co!
Złote myśli posiadałam, w jednym to miałam ponad 100 pytań
Pamiętnik do wpisów też założyłam i także nauczyciele mi się wpisywali Ponadto zbierałam karteczki i naklejki. Kojarzycie, któraś z Was zbierała? Pamiętam, że miałam naklejki takie świecące, wypukłe itp. Nawet naklejki z chusteczek zbierałam Gópia ja A ostatnio w Wawie znalazłam swój zeszycik na autografy. Masakra, jak ja wtedy się cieszyłam jak kogoś znanego zobaczyłam i miałam autograf I tak najlepsze jest zdjęcie z wakacji z babką kiepską
Ja też! karteczki do segregatora..... matko ile ja ich miałam.... (do tej pory kilka mam, bo są takie śliczne, że mi szkoda było je zapisać ) Ja przyszpaniłam, bo się kolegowałam z dziewczyną, która miała tatę w Stanach i jej zawsze wysyłał karteczki, a ona jako moja "przyjaciółka" połowę oddawała mi... wiecie jaki był szał? i jakie interesy? zawsze zgarniałam np. 2 albo 3 karteczki w zamian za jedną hamerykańską
Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
A ja pamiętam, erę czatów. To było u mnie na 1 roku studiów, notorycznie wchodziliśmy na wp.pl, gdzie była kafeteria. Pan Marcin (nasz mega przystojny, ubóstwiany przez nas asystent od informatyki) nam pokazywał jak się robi emotki I pamiętam, jak na "privie" wyskoczyło mojej koleżance okienko (a oczywiście siedziałyśmy na flircie ) i padło zapytanie: "Cze, jesteś pasztetem?". A my nie wiedziałyśmy o co chodzi i kumpela mu odpisała : "nie, parówką"

Czaty były u mnie w gimnazjum i szczerze mówiąc miło wspominam. Od tamtej pory mam kontakt z 3 osobami.
Pamiętam jak na czacie harcerskim gadałam z jednym kolesiem (Med też ) i się z nim umówiłam, że przyjedzie do mnie, ale trochę wymiękłam. Tzn. nie chciałam się z nim spotkać jak przyszło co do czego, bo byłam święcie przekonana, że to zboczeniec. W końcu jednak do spotkania doszło, poszedł na naszą zbiórkę harcerską, ale że się kleił do mnie to strzeliłam fochem. Do Med też się chyba kleił, bo pamiętam, że byłyśmy szczerze zdegustowane jego wizytą.
Ale kontakt jakoś pozostał, mam go teraz na fb

A z jedną dziewczyną rozmawiam internetowo od.... pierwszej klasy gimnazjum do teraz, mamy ze sobą świetny kontakt, a w życiu się jeszcze nie spotkałyśmy. Jakoś tak nam nie po drodze
Cytat:
Napisane przez Zuzik06 Pokaż wiadomość
a ja zbierałam KARTECZKI DO SEGEGATORA!!!

i urządzałyśmy z koleżankami pikniki na klatce, przynosiłyśmy koc, słodycze i karteczki i się wymieniałyśmy
O tak!!!!
Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
ale czad.... Napiszę to już drugi raz dzisiaj: czadowo, że mam córkę Przeżyję to wszystko jeszcze raz
Hmm..... nie sądzę. Jak Mrówka będzie w tym wieku, to każde dziecko będzie I-dzieckiem. Bedzie miało I-phone'a, I-pada, I- wszystko. Czasy się zmieniają i dużo rodziców wypycha dzieci do siedzenia przed komputerami zamiast do takich zabaw.
A przecież to było takie fajne.....
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
a robiłyście namiot z kocy? przyczepiało się do sznura na bieliznę klamerkami albo bazę się robiło! w warunkach domowych z poduszek, a w polowych - z liści i gałęzi
TAK TAK TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Ja miałam maleńki pokój w bloku więc koc miałam od jednej ściany do drugiej, poprzypinany spinaczami do krzeseł i biurka. Ależ lubiłam tam siedzieć
Czasem chowałam się tam z psem i mu mówiłam, że musimy siedzieć cicho, żeby nas nikt nie znalazł....co z tego, że jak się wchodziło do mojego pokoju to w oczy się rzucał wielki koc rozpostarty na wysokości bioder
__________________


stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:24   #3111
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Poszłam do Mrówki ją nakarmić, położyłam się z nią i usnęłam.... i tak sobie obie spałyśmy jeszcze 1,5h....
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
oby bo co zrobię, jeśli się okaże, że za 10 lat będę świeżo po ślubie? chyba zostanę królową nieudanego żałoszczenia
jakby tak było, to Twojemu by się należały prawdziwe baty
Cytat:
Napisane przez Hawwa87 Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy śluby za 10-20 lat będą wyglądały inaczej
powiem Ci, jak Mrówa mi oznajmi że bierze ślub i nie chce żadnej pomocy, wtrącania sie itd. Spróbuję ją wtedy chociaż podpytać
Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Czołem

Rany a nikt z was nie miał kalendarza szalonego małolata???? Ja miałam ze 4. Trzy już zlikwidowałam, jeden jeszcze został u mamy. Wolę żeby dziecko nie brało ze mnie przykładu. Eee... i nie wiem czy byłam normalna ale hmm... jak byłam młodziutka to słuchałam Hey i wogóle polskiego roka a ci kolesie w boys bandach to straszny obciach był

No i na czacie poznałam pierwszego chłopaka
ja też słuchałam Hey I Metallici, i Kultu, ale BSB też

I też poznałam chłopaka na czacie. Nie pierwszego, ale za to "gawrona"
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość

mysle ze Mrówka prędzej jakiegoś łacha przyprowadzi


Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
jejku, elena mi przypomniała KSM i nie mogę tam były takie fajne rubryki, wiersze, listy, opisz Twojego Ktosia i takie tam aaaaach to było super!!! uwielbiałam narratora tego... szkoda, że swój własny miałam tylko raz...
chyba Ci na gwiazdkę kupię

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

ej, patrzcie jaki fajny szablon bym mogła na bloga wrzucić:
http://scr.templatemonster.com/6100/6197.html

__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:27   #3112
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Mówiłam już że mój 3-letni siostrzeniec potrafi sobie sam odpalić komputer, monitor i włączyć bajki na YT? a jeszcze nawet nie mówi
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:30   #3113
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez stygmatek Pokaż wiadomość
A z jedną dziewczyną rozmawiam internetowo od.... pierwszej klasy gimnazjum do teraz, mamy ze sobą świetny kontakt, a w życiu się jeszcze nie spotkałyśmy. Jakoś tak nam nie po drodze

Hmm..... nie sądzę. Jak Mrówka będzie w tym wieku, to każde dziecko będzie I-dzieckiem. Bedzie miało I-phone'a, I-pada, I- wszystko. Czasy się zmieniają i dużo rodziców wypycha dzieci do siedzenia przed komputerami zamiast do takich zabaw.
A przecież to było takie fajne.....
to ja mam taką koleżanką od uwaga.....21 lat poznałam ją w korespondencyjnym (tak, wtedy się pisało listy ręcznie) klubie z czasopisma "Świat Młodych" Regularnie korespondujemy od tamtej pory. Od tych 21 lat. Zawsze odręcznie Nigdy się nie widziałyśmy na żywo....

Nie sądzę, żeby była I-dzieckiem, gdyż my jesteśmy normalni Normalni rodzice mają normalne dzieci. I nam będzie zależało, żeby czas spędzała na zabawach, a nie przed kompem. Myślę, że takie inne dzieci też będą. Tyle, że w nowocześniejszej otoczce

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Mówiłam już że mój 3-letni siostrzeniec potrafi sobie sam odpalić komputer, monitor i włączyć bajki na YT? a jeszcze nawet nie mówi
Rany, serio???!!!!!!! ma 3 lata i NIE MÓWI????????????
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:41   #3114
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Gwizdak, ja nie mówię, że Mrówka będzie I- dzieckiem, tylko, że reszta będzie. Oby nie, bo jednak jeszcze trochę normalnych ludzi jest na tym świecie.
__________________


stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:42   #3115
Zuzik06
Wtajemniczenie
 
Avatar Zuzik06
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

dałybyście stówę za takiego potwora? http://www.decobazaar.com/produkt-li...c-3226246.html

Zuzik06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:44   #3116
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

znalazlam fajna oferte pracy w wawie - wyslalam CV - w ostatniej chwili, bo napisali zeby wysylac do 25.02. Wiec trzymajcie zeby zadzwonili i mnie przyjeli

aaaa ja tez zbieralam karteczki i naklejki i jeszcze z kolezanka zbieralysmy reklamy - tzn takie rozne ulotki sklepowe - jak jakies garniera czy czegos - teraz mniej tego ale wczesniej mnostwo tego w sklepach bylo - jezdzilysmy specjalnie do miasta po sklepach lazic i je zgarniac ze sklepow i aptek
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...

Edytowane przez arrakis
Czas edycji: 2012-02-21 o 17:47
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:48   #3117
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez Zuzik06 Pokaż wiadomość
dałybyście stówę za takiego potwora? http://www.decobazaar.com/produkt-li...c-3226246.html



---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez stygmatek Pokaż wiadomość
Gwizdak, ja nie mówię, że Mrówka będzie I- dzieckiem, tylko, że reszta będzie. Oby nie, bo jednak jeszcze trochę normalnych ludzi jest na tym świecie.
myślę że aż tak źle nie będzie sami mamy kilkoro normalnych znajomych z dziećmi, którym zależy na tym, żeby ich dzieci spęziły dzieciństwo na zabawach, na powietrzu i na sporcie, a nie przed kompem

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
znalazlam fajna oferte pracy w wawie - wyslalam CV - w ostatniej chwili, bo napisali zeby wysylac do 25.02. Wiec trzymajcie zeby zadzwonili i mnie przyjeli
coraz więcej Was tu ściąga
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:49   #3118
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Gwizdak ano nie mówi jeszcze, jakieś bardzo pojedyncze słowa.. ale jego tata zaczął mówić w wieku ponad 4 lat
Teraz do przedszkola idzie (teoretycznie poszedł od stycznia ale zaraz się rozchorował i już ponad miesiąc choruje ciągle ) i tam ma logopeda mieć na niego oko bo reaguje normalnie, rozumie itd. Tylko ciągle mówi po swojemu i mało kto go rozumie..
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:50   #3119
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość


coraz więcej Was tu ściąga
noooo ja tam wawe zawsze lubilam i cenowo tansza od Wrocka, ktore obecnie jest najdrozszym miastem w Polsce ale co z tego skoro rozwija sie tam glownie branza IT. W mojej za to zdecydowanie najwiecej dzieje sie w Wawie
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:52   #3120
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice - JUBILEUSZOWA 50 część :D

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Gwizdak ano nie mówi jeszcze, jakieś bardzo pojedyncze słowa.. ale jego tata zaczął mówić w wieku ponad 4 lat
Teraz do przedszkola idzie (teoretycznie poszedł od stycznia ale zaraz się rozchorował i już ponad miesiąc choruje ciągle ) i tam ma logopeda mieć na niego oko bo reaguje normalnie, rozumie itd. Tylko ciągle mówi po swojemu i mało kto go rozumie..
ale jazda.Ja to bym się martwiła jakby mi 3 letnie dziecko nie mówiło. Ostatnio gościliśmy roczną dziewczynkę w domu i mówiłam tżtowi, że dziwne, że jeszcze nawet nie sylabizuje... Różne są jednak dzieci. A jak on sobie w tym przedszkolu radzi z innymi dziećmi, jak nie mówi?
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.