Startujemy od stycznia. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 20:27   #721
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Startujemy od stycznia.

Co do siemienia.. mój TŻ jak na przepuklinę żołądka III st. - najgorszą, dostał dietę restrykcyjną i miał 2 razy dziennie pić siemienie. Po 3 tyg przytył 6 kg. Standardowo opiszę: bardzo chudy, bez tendencji do tycia, żadnych ''pulchnych' przodków. Wszyscy bardzo szczupli. Od jutra dorzucam 2 razy dziennie picie siemienia, oczywiście dla niego. Zdrowo, pomoże na zgagę i problemy z żołądkiem, a jemu kilka kg nie zaszkodzi, a pomoże
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:35   #722
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Startujemy od stycznia.

withoutme wiesz, może masz racje, że powinnam zamienić kolejność... bo na prawdę ni jestem w stanie nic juz po tej szklance zmieścić... takie jest ono gęste
więc z tymi cwiczeniami tak będę robić. 5 dni w tygodniu a weekendu WOLNE

kara gratulacje

agiantka bo siemie lniane jest bardzo tłuste dlatego przytył. Dlatego tez ja ograniczam tłuszcze w ciągu dnia aby nie przegiąć.

Edytowane przez paulina119a
Czas edycji: 2013-01-05 o 20:38
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:42   #723
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
agiantka bo siemie lniane jest bardzo tłuste dlatego przytył. Dlatego tez ja ograniczam tłuszcze w ciągu dnia aby nie przegiąć.
Właśnie wiem i chciałam uświadomić. Tylko nie wiem do końca czy odpowiednie przy diecie na pierwsze śniadanie do tego
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:49   #724
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Startujemy od stycznia.

Juz teraz to sama nie jestem pewna czy to jest dobry pomysł he he he
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:51   #725
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Kurczę tak patrzę na to co Wy jecie i faktycznie macie rację, że u mnie za mało warzyw jest...

Siemię lniane piję codziennie rano na czczo bo mam od lat problemy z przewlekłym zapaleniem śluzówki żołądka. To takie moje lekarstwo a przy okazji mega syte. Dziewczyny chyba sobie nawet nie wyobrażacie jak sycąca jest szklanka tego kitu po jej wypiciu nie jestem w stanie nic w siebie zmieścić. A siemię lniane jest bardzo zdrowe bo bogate w omega 3,6,9. Smak mi odpowiada pod warunkiem, ze jest to odmiana złota a nie to ciemne.

Jogurt był po orbim.
Boje sie jeść na noc... to mi sie źle kojarzy. Boję sie, że przytyję :/ zamiast schudnąć.

Dziś było tak:
Iś: szklanka siemienia
IIś: 2 parówki odtłuszczone, pół papryki, kromka chleba razowego
O: hamburger (domowej roboty) z chudego mięsa wołowego a na nim sałata, ogórek, pomidor, cebula. Zjadłam go w grahamce
K: jogurt naturalny z garścią orzechów, suszonej żurawiny i trochę płatków owsianych.

Dziś ćwiczeń nie było. Generalnie chcę cwiczyć w tygodniu a weekendy mieć wolne. Tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Jak myślicie????
Bo orbim powinnaś zjeść węgle i białko, najlepiej mięso.
Jogurt to fatalne źródło białka.
Parówki to syf, na kolacje lepszy by był twaróg niż jogurt.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:55   #726
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Bo orbim powinnaś zjeść węgle i białko, najlepiej mięso.
Jogurt to fatalne źródło białka.
Parówki to syf, na kolacje lepszy by był twaróg niż jogurt.

A czy kanapka z ciemnym chlebem i polędwicą to są węgle i białko?

Właśnie skończyłam szok trening
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:03   #727
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez boczekoola Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o soczewicy właśnie?
Ja często jem soczewicę zieloną jaki i czerwoną. Zielona często daje jako zamienik ryżu/kaszy do posiłków lub do sałatek Czerwoną głownie do zup Np. pomidorowa z soczewicą

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość

Jogurt był po orbim.
Boje sie jeść na noc... to mi sie źle kojarzy. Boję sie, że przytyję :/ zamiast schudnąć.
Iś: szklanka siemienia
IIś: 2 parówki odtłuszczone, pół papryki, kromka chleba razowego
O: hamburger (domowej roboty) z chudego mięsa wołowego a na nim sałata, ogórek, pomidor, cebula. Zjadłam go w grahamce
K: jogurt naturalny z garścią orzechów, suszonej żurawiny i trochę płatków owsianych.
Cały czas masz za mało warzyw. Hamburger fajny no i dobrze że dodałaś orzechy do jogurtu.
O której wstajesz i o której chodzisz spać ? Bo masz tylko 4 posiłki, a właściwie 3 bo siemie to nie posiłek.

Ponawiam prośbę o sposób w jaki przyżądzasz siemię ? Bo kupiłam już dawno i nie wiem co z nim zrobić. Wyczyałam gdzieś że powino być mielone, ale mielonego sie nie powinno kupować bo szybkao traci swoje wartości.

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
u mnie średnio -.-
I - 2 kromki razowca z serem i pomidorem
II - warzywa z patelni
III - domowa tortilla z pomidorem, kukurydzą, oliwkami, sałatą lodową + łyżeczka majonezu
IV - kromka chleba tostowego z serem
V - owsianka na mleku z kakao, owocami, łyżeczką miodu

no nie za dobrze to wygląda. ćwiczeń zero. też mam doła i zamulam.
Do warzyw by się coś przydało nap jajo sadzone lub troche miesa z kurczaka. O której ta kolacja ?Bo owsianka z owocami i miodem to dużo węglowodanów. Lepiej by było jak byś zajadła warzywa z patelni z dodatkiem miesa/jajka na kolacje, a owsiankę w pierwszej połowie dnia.



Ja znowu cały kolejny dzień spędzam nad książkami
No ale rano udało mi się iść na fitness na godzinę.

Moje dzisjesze menu:

Ś: owsianka z jabłkiem, orzechami i zarodkami pszennymi
ŚII: twarożek ze słonecznikiem
P: marchewka - zgłodniałam przy przygotwowywaniu obiadu
O: udak pieczone z pieczonym ziemniakiem i surówka po żydowsku
P: jogurt naturalny z kakaem i orzech
K: makrela, fasolka szparagowa i sok pomidorowy.

Co myślicie ? Dokładną tabelkę może później wrzucę, teraz warcam do nauki
__________________

Edytowane przez angellka
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:06
angellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 21:05   #728
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A czy kanapka z ciemnym chlebem i polędwicą to są węgle i białko?

Właśnie skończyłam szok trening
Polędwica to troche słabo, a taka kupna to już w ogóle. Usmaż sobie kawałek mięcha na patelni i zjedz np. z ryżem. Chleb też może być.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:28   #729
kanabis
Raczkowanie
 
Avatar kanabis
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cześć dziewczyny. Jak tam u was z wagą? Bo u mnie stoi cały czas w miejscu ..ale chyba sie domyslam czemu.. nie mam często stałych posiłków i jeśli jestem zapracowana (np. dzisiaj cały dzień w kuchni spędziłam) to coś posmakuje, coś skubne i nie jem więcej, tylko żeby zaspokoić głód..
No to dzisiaj zjadłam tak:
śn: pół szkl. jogurtu owocowego z łyżeczką otrąb pszennych + jabłko + ciemny chleb z szynką z indyka
IIśn: nie za bardzo pamietam co dokładnie jadłam ale to było kilka orzechów włoskich.. i uwaga.. pączek
o: leczo
k: tak z 50g upieczonej piersi z kurczaka
Wiem, że nie wygląda dobrze ten jadłospis i nie jestem nawet z niego zadowolona, jutro też bede gotować w ciągu dnia ale postaram się zrobić sobie przerwe i zjeść normalny posiłek.
kanabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:28   #730
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

Mały offtopic, bo mam ogromny wewnętrzny dylemat i chcę, żeby ktoś mnie namówił, że powinnam to zrobić, bo brak mi wiary w siebie:p
Więc jest pewien fundusz stypendialny dla studentów 2 roku, 1500 euro rocznie przez 2 lata, czyli w sumie 3000 Oprócz kasy do wygrania są warsztaty z o przywództwie, coś takiego. Przyjmują na podstawie: średniej (myślę, że bez problemu), eseju o sobie, cv, no i rekomendację od dwóch nauczycieli akademickich. Z tym ostatnim najgorzej, bo mimo, że jestem jedną z pilniejszych studentek, to jakoś nie czuję, żeby profesorowie mogli coś wybitnego o mnie napisać. Zwyczajnie boję się podejść i wysunąć do nich prośbę, bo wiadomo najwygodniej byłoby mi siedzieć na d****e i czekać aż samo przyjdzie.. Druga kwestia, po przejściu tego etapu, kandydaci są zapraszani na indywidualne rozmowy, które mają pomóc inwestorom "wyczuć" lidera... do którego mi chyba daleko? Tzn.. lubię sama o wszyskim decydować, ale SAMA-tzn lubię działaś w pojedynkę, więc tu też mogę zawalić. Mimo to, nie mam nic do stracenia i jest to szansa, ale moja malutka pewność siebie mówi : siedź cicho i się nie wychylaj!
Przekonajcie mnie, że powinnam aplikować ! Proszę:p
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:34   #731
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Mały offtopic, bo mam ogromny wewnętrzny dylemat i chcę, żeby ktoś mnie namówił, że powinnam to zrobić, bo brak mi wiary w siebie:p
Więc jest pewien fundusz stypendialny dla studentów 2 roku, 1500 euro rocznie przez 2 lata, czyli w sumie 3000 Oprócz kasy do wygrania są warsztaty z o przywództwie, coś takiego. Przyjmują na podstawie: średniej (myślę, że bez problemu), eseju o sobie, cv, no i rekomendację od dwóch nauczycieli akademickich. Z tym ostatnim najgorzej, bo mimo, że jestem jedną z pilniejszych studentek, to jakoś nie czuję, żeby profesorowie mogli coś wybitnego o mnie napisać. Zwyczajnie boję się podejść i wysunąć do nich prośbę, bo wiadomo najwygodniej byłoby mi siedzieć na d****e i czekać aż samo przyjdzie.. Druga kwestia, po przejściu tego etapu, kandydaci są zapraszani na indywidualne rozmowy, które mają pomóc inwestorom "wyczuć" lidera... do którego mi chyba daleko? Tzn.. lubię sama o wszyskim decydować, ale SAMA-tzn lubię działaś w pojedynkę, więc tu też mogę zawalić. Mimo to, nie mam nic do stracenia i jest to szansa, ale moja malutka pewność siebie mówi : siedź cicho i się nie wychylaj!
Przekonajcie mnie, że powinnam aplikować ! Proszę:p
A co Ci zależy, nie musisz ładować kasy.
Po drugie pomyśl o tym co będziesz mogła wpisać sobie w cv po ukończeiu studiów, jakie doświadczenie zawodowe, a tak to juz bedzie co zapisać.
Warto spróbować, doświadczenie Ci się przyda nawet później przy szukaniu pracy.
Spinaj pupke i leć.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 21:38   #732
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

Dzięki, dużo dla mnie znaczy poparcie obiektywnych osób , jutro się zabiorę za esej o sobie
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:41   #733
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Mały offtopic, bo mam ogromny wewnętrzny dylemat i chcę, żeby ktoś mnie namówił, że powinnam to zrobić, bo brak mi wiary w siebie:p
Więc jest pewien fundusz stypendialny dla studentów 2 roku, 1500 euro rocznie przez 2 lata, czyli w sumie 3000 Oprócz kasy do wygrania są warsztaty z o przywództwie, coś takiego. Przyjmują na podstawie: średniej (myślę, że bez problemu), eseju o sobie, cv, no i rekomendację od dwóch nauczycieli akademickich. Z tym ostatnim najgorzej, bo mimo, że jestem jedną z pilniejszych studentek, to jakoś nie czuję, żeby profesorowie mogli coś wybitnego o mnie napisać. Zwyczajnie boję się podejść i wysunąć do nich prośbę, bo wiadomo najwygodniej byłoby mi siedzieć na d****e i czekać aż samo przyjdzie.. Druga kwestia, po przejściu tego etapu, kandydaci są zapraszani na indywidualne rozmowy, które mają pomóc inwestorom "wyczuć" lidera... do którego mi chyba daleko? Tzn.. lubię sama o wszyskim decydować, ale SAMA-tzn lubię działaś w pojedynkę, więc tu też mogę zawalić. Mimo to, nie mam nic do stracenia i jest to szansa, ale moja malutka pewność siebie mówi : siedź cicho i się nie wychylaj!
Przekonajcie mnie, że powinnam aplikować ! Proszę:p
Nic nie tracisz - tylko zyskasz! Moim zdaniem leć. Trzymam kciuki !
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:55   #734
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Bo orbim powinnaś zjeść węgle i białko, najlepiej mięso.
Jogurt to fatalne źródło białka.
Parówki to syf, na kolacje lepszy by był twaróg niż jogurt.
Kurczę cos mi nie idzie.... Masz rację oczywiście.... w zeszłym roku jak się odchudzałam to właśnie na kolację jadłam głownie twaróg lub pierś z kurczaka... parówki.... nie tknęłam !!!! A teraz z lenistwa sięgam po to co mam pod ręką... a to nie idzie w parze z odchudzaniem.
Musze przewartościować swoje podejście !

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Ja często jem soczewicę zieloną jaki i czerwoną. Zielona często daje jako zamienik ryżu/kaszy do posiłków lub do sałatek Czerwoną głownie do zup Np. pomidorowa z soczewicą


Cały czas masz za mało warzyw. Hamburger fajny no i dobrze że dodałaś orzechy do jogurtu.
O której wstajesz i o której chodzisz spać ? Bo masz tylko 4 posiłki, a właściwie 3 bo siemie to nie posiłek.

Ponawiam prośbę o sposób w jaki przyżądzasz siemię ? Bo kupiłam już dawno i nie wiem co z nim zrobić. Wyczyałam gdzieś że powino być mielone, ale mielonego sie nie powinno kupować bo szybkao traci swoje wartości.


Do warzyw by się coś przydało nap jajo sadzone lub troche miesa z kurczaka. O której ta kolacja ?Bo owsianka z owocami i miodem to dużo węglowodanów. Lepiej by było jak byś zajadła warzywa z patelni z dodatkiem miesa/jajka na kolacje, a owsiankę w pierwszej połowie dnia.



Ja znowu cały kolejny dzień spędzam nad książkami
No ale rano udało mi się iść na fitness na godzinę.

Moje dzisjesze menu:

Ś: owsianka z jabłkiem, orzechami i zarodkami pszennymi
ŚII: twarożek ze słonecznikiem
P: marchewka - zgłodniałam przy przygotwowywaniu obiadu
O: udak pieczone z pieczonym ziemniakiem i surówka po żydowsku
P: jogurt naturalny z kakaem i orzech
K: makrela, fasolka szparagowa i sok pomidorowy.

Co myślicie ? Dokładną tabelkę może później wrzucę, teraz warcam do nauki

Przepraszam, ale przeoczyłam twoje pytanie o siemię.
Ja kupuje takie w ziarnach i miele sama w młynku do kawy.
Masz rację, siemie lniane zmielone traci szybko swoje wartości. Więc kupując gotowca kupujemy tak na prawdę siemię bezwartościowe !
Dlatego właśnie mielę je sama, na bieżąco, raz na 3-4 dni.
2 czubate łyżeczki zmielonego zalewam w szklance wrzątkiem, dokładnie mieszam aby nie było ŻADNYCH grudek i po 15 minutach wypijam.
Lecz używam też siemienia w ziarnach. Prażę je na suchej patelni i dodaję do serka wiejskiego czy do sałatek. Pychotka

Wstaję o 6:30 a kłądę się rożnie, czasem padam o 21 a czasem przed północą.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Mały offtopic, bo mam ogromny wewnętrzny dylemat i chcę, żeby ktoś mnie namówił, że powinnam to zrobić, bo brak mi wiary w siebie:p
Więc jest pewien fundusz stypendialny dla studentów 2 roku, 1500 euro rocznie przez 2 lata, czyli w sumie 3000 Oprócz kasy do wygrania są warsztaty z o przywództwie, coś takiego. Przyjmują na podstawie: średniej (myślę, że bez problemu), eseju o sobie, cv, no i rekomendację od dwóch nauczycieli akademickich. Z tym ostatnim najgorzej, bo mimo, że jestem jedną z pilniejszych studentek, to jakoś nie czuję, żeby profesorowie mogli coś wybitnego o mnie napisać. Zwyczajnie boję się podejść i wysunąć do nich prośbę, bo wiadomo najwygodniej byłoby mi siedzieć na d****e i czekać aż samo przyjdzie.. Druga kwestia, po przejściu tego etapu, kandydaci są zapraszani na indywidualne rozmowy, które mają pomóc inwestorom "wyczuć" lidera... do którego mi chyba daleko? Tzn.. lubię sama o wszyskim decydować, ale SAMA-tzn lubię działaś w pojedynkę, więc tu też mogę zawalić. Mimo to, nie mam nic do stracenia i jest to szansa, ale moja malutka pewność siebie mówi : siedź cicho i się nie wychylaj!
Przekonajcie mnie, że powinnam aplikować ! Proszę:p
APLIKUJ !!!!! To jest świetna szansa
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:04   #735
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

Dzięki dziewczyny, przekonałyście mnie
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:25   #736
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość

Do warzyw by się coś przydało nap jajo sadzone lub troche miesa z kurczaka. O której ta kolacja ?Bo owsianka z owocami i miodem to dużo węglowodanów. Lepiej by było jak byś zajadła warzywa z patelni z dodatkiem miesa/jajka na kolacje, a owsiankę w pierwszej połowie dnia.
no co Ty nie powiesz dlatego napisałam, że u mnie średnio dziś.
kolacja była koło 19, a spać chodzę północ / pierwsza.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 08:10   #737
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
no co Ty nie powiesz dlatego napisałam, że u mnie średnio dziś.
kolacja była koło 19, a spać chodzę północ / pierwsza.
o której wstajesz? powinnaś jeszcze zjesc białkową kolacje koło 22-23. Bo sobie serwujesz niezłe głodówki nocne.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 10:17   #738
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Startujemy od stycznia.

A ja wczoraj zawalilam i dietę i ćwiczenia. Nawet wiecz0rną pielęgnacje, jak wróciłam to wykąpałam się szybko i padłam na pysk. Malowanie u teściowej, dziś dzień drugi....

lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:19   #739
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Startujemy od stycznia.

Ja wróciłam właśnie z fitnessu, ale dzisaj dostałam wycisk. Poszłam na takie zajęcia Body Fit, prowadzone przez trenera personalnego, a nie instruktora fitness. Dwa obwody ćwiczeń, przeplatane begiem, a na koniec połączone w jedną całość. Ćwiczenia ze sztangą, hantlami. Coś czuje że jutro będe mieć duży problem ze wstaniem z łóżka
No ja już po drugim śniadaniu, a teraz znów wracam do nauki
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 11:34   #740
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Startujemy od stycznia.

Hello dziewczynki

Wybaczcie, że mało się odzywałam od piątku. Neta mam głównie w pracy, bo w domu to czasem problem się do kompa dopchać

W piątek z tym klientem druga konfrontacja już wyszła lepiej, ale hamidło z niego naprawdę nieprzeciętne :/

Tak czy inaczej w piątek dietowo bardzo dobrze Dużo warzyw, dużo białka, sporo dobrego tłuszczu i nawet jakieś węgle tam wpadły. W sumie mi wyszło 6 posiłków

Wczoraj też nie najgorzej, nie licząc wieczorem z mężem piwa i garści orzeszków ....

A dziś póki co wiem tyle:

10:00 śniadanie (synuś obudził mnie dopiero po 8ej rano ! Nie pamiętam kiedy ostatnio spałam tak długo!) - 250g jogurt naturalny + 40g musli orkiszowe Sante Lo z żurawiną, inuliną, bez dodatku cukru +10g platków kukurydzianych + cała miska świeżych warzyw + ok. 50g kurczaka

13:00 (obiad u mamusi będzie ) - pieczone polędwiczki wieprzowe + kasza gryczana + duuuuużo surówki

16:00 - pieczeń wołowo-wieprzowa z ryżem + sałątka ze świeżych warzyw z kurczakiem

19:00 - ?
21:00 -?

....

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
o której wstajesz? powinnaś jeszcze zjesc białkową kolacje koło 22-23. Bo sobie serwujesz niezłe głodówki nocne.
Przyłączam się do "kazania"

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A czy kanapka z ciemnym chlebem i polędwicą to są węgle i białko?

Właśnie skończyłam szok trening
Nie. To węglowodany i tyle .... Kupne wędliny cięzko kupić dobre, jakby co pytaj lub czytaj skład wędlin. Skład wędliny MUSI być według polskiego prawa jawny. Więc jeśli na metce z ceną nie ma wymienionego składu, to jeżeli zapytasz sprzedawcę, to on ma OBOWIĄZEK podać Ci skład. Bardzo wiele wędlin zawiera w składzie tylko 40-60% mięsa! Reszta to soja + woda + cała tablica Mendelejewa. Więc naprawdę warto sprawdzać co się kupuje. Wiadomo, te lepsze będą droższe. Inna sprawa, na kanapce ile miałaś tej wędliny? Plasterek? Dwa? To bardzo malutko, więc też zawartość białka w takiej ilości wędliny będzie minimalna ....

Lepiej zrób tak jak pisała Scio, lub przygotuj sobie własne mięsko do kanapek Wyjdzie taniej, smaczniej, zdrowiej i bardziej odchudzająco

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

....

...
..

P.S. A po piątkowej siłce mam mega zakwasy ;/ ... jutro znów idę. Muszę chyba coś poćwiczyć dziś wieczorem żeby jutro tam nie paść
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:42   #741
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

Wrrrrrrrrrrr ale mnie wkurzył współlokator. Kroiłam sobie jabłko i marchewkę w kuchni, a on do mnie " Ada nie jedz tyle!", ja zdziwiona, i mówię, że jem co 3 godziny.. A on "matko boska, jak tak często można jeść !" .. Ręce opadają.
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:54   #742
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Startujemy od stycznia.

Idziecie jak burza
Gratuluje wszystkim spadków U mnie też jeden kg, mniej. Jeśli chodzi o cm, to jeszcze się nie mierzyłam
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:52   #743
b_atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Wrrrrrrrrrrr ale mnie wkurzył współlokator. Kroiłam sobie jabłko i marchewkę w kuchni, a on do mnie " Ada nie jedz tyle!", ja zdziwiona, i mówię, że jem co 3 godziny.. A on "matko boska, jak tak często można jeść !" .. Ręce opadają.
Hehe nie wie co mówi , nie przejmuj się. Też staram się jeść co 3 godz. ale słabo mi idzie

A używał ktoś z was jakieś herbatki odchudzające? Ja pije tylko pu-erh ale nieregularnie i od niedawna. I wspomagam się jeszcze kroplami odchudzającymi.
b_atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 13:09   #744
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość


Nie. To węglowodany i tyle .... Kupne wędliny cięzko kupić dobre, jakby co pytaj lub czytaj skład wędlin. Skład wędliny MUSI być według polskiego prawa jawny. Więc jeśli na metce z ceną nie ma wymienionego składu, to jeżeli zapytasz sprzedawcę, to on ma OBOWIĄZEK podać Ci skład. Bardzo wiele wędlin zawiera w składzie tylko 40-60% mięsa! Reszta to soja + woda + cała tablica Mendelejewa. Więc naprawdę warto sprawdzać co się kupuje. Wiadomo, te lepsze będą droższe. Inna sprawa, na kanapce ile miałaś tej wędliny? Plasterek? Dwa? To bardzo malutko, więc też zawartość białka w takiej ilości wędliny będzie minimalna ....

Lepiej zrób tak jak pisała Scio, lub przygotuj sobie własne mięsko do kanapek Wyjdzie taniej, smaczniej, zdrowiej i bardziej odchudzająco

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

....

...
..

P.S. A po piątkowej siłce mam mega zakwasy ;/ ... jutro znów idę. Muszę chyba coś poćwiczyć dziś wieczorem żeby jutro tam nie paść
W takim razie muszę zainwestować w twarożek jakiś
Też miałam zakwasy, ale dziś już zrobiłam kolejny szok trening

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Wrrrrrrrrrrr ale mnie wkurzył współlokator. Kroiłam sobie jabłko i marchewkę w kuchni, a on do mnie " Ada nie jedz tyle!", ja zdziwiona, i mówię, że jem co 3 godziny.. A on "matko boska, jak tak często można jeść !" .. Ręce opadają.
Mam to samo z moim rodzicami. Ciągle mi trują, że jestem za gruba a mimo to ciągle podsuwają bułki słodkie itp. A najgorsze jest jak chcę zjeść kolację ok. 20 lub czasem 22 bo zazwyczaj chodzę spać o 1 w nocy to krzyczą, że o tej porze już się nie je.... Eh dobrze, że już wieczorem wracam do siebie.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:00   #745
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Startujemy od stycznia.

U mnie dzis z jedzeniem super, brak grzeszkow od pierwszego dnia diety jem wszystko tak jak planuje, trzymam sie regularnych godzin, juz 1 kg mniej w tydzien..
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:34   #746
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

A ja nie mam wagi i ubolewam Ale wzorowa dieta
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:15   #747
aaaassss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 168
Dot.: Startujemy od stycznia.

Mogę się przyłączyć? Mam 156 cm i ważę 56 kg. Chcę zrzucić 6 kg
aaaassss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:21   #748
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Startujemy od stycznia.

u mnie obiady w weekend trochę tłustsze i większe( bo u rodziny) ale na kolacyjkę chudziutko wiec jestem zadowolona no i wieczorkiem jeszcze aeroby pyknę
co do wagi to na razie odczekam, wejdę za dwa tygodnie. chcę efektów!
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:41   #749
b_atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez aaaassss Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć? Mam 156 cm i ważę 56 kg. Chcę zrzucić 6 kg
Ooo masz, podobny wzrost, wagę no i cel
Dopisz się do tabelki w pierwszym poście to będziemy miały porównanie efektów.
b_atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:41   #750
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez aaaassss Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć? Mam 156 cm i ważę 56 kg. Chcę zrzucić 6 kg
Witamy i powodzenia!


Dziewczyny, blagam podajcie mi jakies linki do przepisow/przepisy na dietetyczne zupy/sosy do ryzu brazowego itp.. Cos obiadowego na cieplo i niskokalorycznie. Bo juz na te pieczone ryby i kurczaki z warzywami patrzec nie moge..
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015

Edytowane przez MsLullaby
Czas edycji: 2013-01-06 o 17:47
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.