potrzebuję Waszej pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-08, 16:37   #1
Scarpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 72

Potrzebuję szybkiej pomocy/..


Właśnie wróciłam od kosmetyczki, zrobiła mi henne na brwiach, ALE ZBYT CIEMNĄ, co mam z tym zrobić? Bardzo mnie [przepraszała, ale wyglądam idiotycznie. Co mam z tym zrobić?? HELP PLISSSSSSSSSSSS
Scarpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 16:44   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: Potrzebuję szybkiej pomocy/..

Ja znam taki sposób gotujesz w garnku obraną cebulę pokrojoną w plasterki, ale nie cieniutkie tylko w takie talarki. Po ugotowaniu czekasz kilka minut, aż plasterki wystygną i teraz najważniejsze potrzebny będzie foliowy worek-zwykła jednorazówka, bandaż i ta zapinka od bandaża Kładziesz się, nakładasz na brwi dość grubo plasterków ugotowanej cebuli, następnie owijasz folią (żeby się nie ześlizgnęły) i bandażujesz Leżysz tak na kanapce z 25 minut, później ściągasz bandaż razem z całą resztą i przemywasz brwi mleczkiem do demakijażu. Zabieg powtarzasz aż do uzyskania satysfakcjonującego cię odcienia brwi, w odstępach czasu np rano i wieczorkiem Wiem brzmi śmiesznie, ale działa Pozdrawiam jelonek
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 18:27   #3
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Unhappy dziewczyny z Olsztyna, potrzebuję Waszej pomocy!!!!

hej dziewczyny, wiem że powinnam założyć ten wątek w dermatologicznym, ale jest zamknięty, a ja nie mogę czekać.
od lat mam problem z trądzikiem. kiedyś było dużo gorzej, teraz jest lepiej. jednak nie ma dnia aby coś nowego mi nie wyskoczyło. jestem już tym zmęczona i szukam dobrego dermatologa w Olsztynie. znacie jakiegoś?? przez ponad trzy lata leczyłam się u dr Arłukowicz naprzeciwko dworca. skutki były różne, raczej nic spektakularnego. od ponad 1,5 roku nie przyjmuję żadnych leków na trądzik, staram się dbać sama o swoją cerę, ale doszłam do wniosku, że to nie ma sensu. musi się mną zająć specjalista.
OGROMNIE LICZĘ NA WASZĄ POMOC!!!!!
a może powinnam pójść z tym do kosmetyczki?? jak myślicie???

Edytowane przez alternatywa
Czas edycji: 2006-02-20 o 12:47
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 20:29   #4
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: potrzebuję Waszej pomocy

Jeśli udasz się do kosmetyczki to twoja buzia będzie wyglądała lepiej, ale to będzie efekt krótkotrwały, dlatego poza kosmetyczka poszukaj dobrego dermatologa, pozdrawiam i zycze udanej walki z trądzikiem
__________________
moje kosmetyki na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366437
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 21:48   #5
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Smile Dot.: potrzebuję Waszej pomocy

Zgadzam sie z Sylwią . Udaj się do dobrego dermatologa.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 16:53   #6
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Potrzebuje Pomocy:(

dziewczyny potrzebuje rady siedze dzis w domu i nigdzie nie wychodze jestem taka wsciekła na siebie i na to ze jestem taka głupia! otoz wyszlo mi ostatnio sporo pryszczy a ja nic nie mialam a chciałam sie ich szybko pozbyc i przecierałam je spirytusem salicylowym i stalo sie wysuszylam sobie twarz a wczoraj skora mi zaczela schodzic a jak jestem zestresowana to odrazu łapie sie twarzy i cos przy niej robie no to zaczelam zrywac skore i teraz mam jeden wielki placek na policzku i kilka malych wygladam okropnie! co mam teraz z tym zrobic siedze dzis w domu bo wstyd wyjsc do ludzi normalnie jestem tak wsciekła na siebie prosze doradcie cos zebym sie tego szybko pobyla bo nawet jak sie przypudruje wyglada to okropnie!
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:08   #7
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Potrzebuje Pomocy:(

Może najlepiej do dermatologa?
Zerwałaś sobie skórę ? Dużo? Takie kawałki? Trochę makabrycznie wygląda twój post- jak z filmu klasy B o zombie...

Chyba najlepiej żebyś nic z tym nie robiła tylko poszła do lekarza.
A na przyszłość to nie przecieraj pryszczy spirytusem salicylowym, to tylko pogarsza stan cery, trądzikowej zwłaszcza
Albo jak nie do dermatologa to przynajmniej do apteki może doradzą co jakąś maść łagodzącą. W każdym razie lepiej wstrzymaj się z tego typu eksperymentami bo się jeszcze jakiejś blizny dorobisz.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 17:43   #8
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: Potrzebuje Pomocy:(

mi pomógł krem Avene Cicalfate-ma dużo wody termalnej i do tego składniki antybakteryjne, wiem, co czujesz, bo kiedyś też się tak urządziłam
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:11   #9
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: Potrzebuje Pomocy:(

jejj faktycznie to brzmi troche jak scena z thrillera, w "haniballu" tez sobie koles zrywal skore i dawal psom do jedzenia, jak widzisz przyklad drastyczny i nie rob tego nigdy wiecej, horror, teraz to juz tylko idz do lekarza
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:17   #10
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Potrzebuje Pomocy:(

Pierwsze co powinnaś zrobić, to zainwestować w DERMATOLOGA i to bez względnie. Kupisz jakiś kosmetyk bez wiedzy fachowej i jeszcze pogorszysz stan swojej cery. Lekarz już będzie wiedział co z tym zrobić i pewnie przepisze jakąś maść.

Teraz przynajmniej będziesz miała nauczkę. W końcu człowiek uczy się na błędach - szkoda tylko, że na swoich!

I nie martw się... to na pewno zejdzie!
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 21:29   #11
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: Potrzebuje Pomocy:(

Gdzies czytalam ze absolutnie nie powinno sie uzywac spirytusu na skore twarzy.
Po pierwsze
Dochodzi do poparzen skory przez co zostaja blizny
Po drugie:
Spirytus niszczy bariere ochronna skory przez co szybciej tworza sie zaskorniki i pryszcz gotowy
Jedyna rada jak juz wczesniej dziewczyny wspomnialy to dobry dermatolog i wyrzucic wstretny spirytus!
Aha! Jeszcze mi sie przypomnialo popros dermatologa o , Dalacin T jest to antybiotyk w plynie w fajnej buteleczce z dozownikiem a raczej jakby z gabeczka , wielkosci pomadki nakladany tylko punktowo na pryszcza. U mnie efekt byl natychmiastowy. Mozna nakladac o jakiej poze dnia sie chce bo jest zupelnie niewidoczny . Jest tylko na recepte i sporo kosztuje. Mam nadzieje ze jeszcze istnieje na rynku.
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 21:47   #12
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Potrzebuje Pomocy:(

Bidulko rozumiem co przeżywasz bo byłam w podobnej sytuacji całkiem niedawno. Załatwiłam się tak żelem Garniera poprzez nieodpowiednią aplikacje... A do tego na buzie wdała mi sie mała bakteryjka i powstał liszajec. Ja odrazu udałam się do prywatnego dermatologa. Przepisał mi leki (Oxykort w spray'u i detreomycyne 2%) i po 2 dniach wszystko wróciło do normy 3maj się
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 19:16   #13
Martunia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 33
Exclamation Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

Ponad 3 miesiące temu byłam w gabinecie kosmetycznym w celu zrobienia kolczyka w pępku. Stosowałam się do zaleceń kosmetyczki ale nie goi mi się rana po tym. Postanowiłam wyjąć kolczyk ale dziurka nie zarasta. Nie wiem co robić jestem zdesperowana zbliżają się wakacje a ja mam okropną dziurę! obawiam się, że kosmetyczka przekłuła mi za mało skóry. Proszę o radę!!! Nie wiem co mam robić!!! Kolczyk był wykonany z tytanu. Cały zabieg był wykonany przy pomocy igły. Kolczyk trzyma się na niewielkiej ilości skóry. Często ropiał, ale przestał. Wyjęłam kolczyk kilka dni temu, lecz dziurka nei chce zarosnąć a wciąż jest czerwona i dziwnie wygląda. Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4207.JPG (26,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4206.JPG (25,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4205.JPG (25,0 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez Martunia92
Czas edycji: 2007-06-05 o 20:01
Martunia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 19:38   #14
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

w jaki sposob zrobiony? jaki, z czego byl kolczyk? nie goi czyli jakie objawy. konkretnie.

bez takich informacji watpie zeby ktokolwiek mogl sie wypowiedziec na ten temat
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 19:57   #15
Martunia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 33
Dot.: Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

został zrobiony igłą, zamieściłam zdjęcia jak to wygląda ale wątpie by się załadowały. kolczyk z tytany. nie goi się jest zaczerwieniony, można nawet powiedzieć, że siny. trzyma się na bardzo niewielkiej ilości skóry, oglądąłam zdjęcia jak to powinno wyglądać i znacznie się różnią od tego jak to wygląda u mnie.
Martunia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:46   #16
Sandysia_92_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
GG do Sandysia_92_
Dot.: Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

Przecieraj sobie tą ranę wodą utlenioną, ale nie zaklejaj tej rany plastrem, ona musi sie zasuszyc. Najlepiej jak posmarujesz to Lesaną, mnie ona pomaga na wszystko.
Sandysia_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:59   #17
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:03   #18
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

teraz znacznie jasniejszy obraz sytuacji i-

MASAKRA!! ja bym chyba po pierwsze kosmetyczke na lincz publiczny wydala. musisz dobrze dzialac, zeby nie zostaly blizny, moze wybierz sie do dermatologa? powinien przepisac cos na to i ogolnie udzielic informacje, tylko KOMPETENTNY.

absolutnie nie dawaj zadnego spirytusu ani wody utlenionej!! tylko sol fizjologiczna i Octenisept - preparat antyseptyczny, zeby syf sie nie wdal o ile juz tego nie zrobil...

dobrze, ze wyjelas, bo niedlugo kolczyk calkiem przecialby skore i juz w ogole tragedia! szokujaca migracja. szokujace zaniedbanie - ze strony osoby przekluwajacej, bo po to sie idzie do kogos, zeby ten udzielil fachowej rady. bo nikt kto chce miec przeklucie nie musi sie na tym znac oprocz podstawowej pielegnacji oczywiscie
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:03   #19
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

Cytat:
Napisane przez Sandysia_92_ Pokaż wiadomość
Przecieraj sobie tą ranę wodą utlenioną, ale nie zaklejaj tej rany plastrem, ona musi sie zasuszyc. Najlepiej jak posmarujesz to Lesaną, mnie ona pomaga na wszystko.
Bzdura.

Wyjmuj kolczyk, nie do odratowania. Migracja i to bardzo zaawansowana. Napisz co kazała Ci robić ta kosmetyczka, jak pielęgnowac pepek. Kup sobie dobry krem na blizny, bo po takim czymś zostaja paskudne.

Od razu odpowiem na następne pytanie: nie, nie da rady przekłuc ponownie, chociaz mozna próbować. Ale już nie w gabinecie kosmetyczki, tylko piercera.

kmq: ja już drugi raz widzę taki pępek nic mnie nie zdziwi.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 21:16   #20
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

ja takie spaprane przekłucia widuję bardzo często-oczywiście wszystkie panie kolczykujące nie przyznają się do błędu-
ewidentnie spaprane przekłucie-jak się zagoi rana-ok 7-10 dni zacznij smarować cepanem na blizny-pomoże
a potem mozna przekłuć drugi raz -u profesjonalisty-blizną sięnie przejmuj sa specjalne kolczyki do ukrywania takich rzeczy
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:26   #21
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Potrzebuje pomocy jestem zdesperowana!

Cytat:
zacznij smarować cepanem na blizny-pomoże
potwierdzam z autopsji, mi fajnie zredukowal dosyc duza blizne na nodze (jakis idiotyczny wypadek z rynna ). tylko trzeba szybko dzialac i nie przejmowac sie cebulowo-dziwnym smrodem tejze masci.

Cytat:
ja takie spaprane przekłucia widuję bardzo często
duzo sie naogladalam zdjec zwalonych przekluc w necie, bezposrednio nie, ale jak sie czyta taka historie 'na zywo' to trudno mi sie nie zbulwersowac. naprawde, ludzie to myslenia czasem za grosz nie maja... i gdyby tylko im to szkodzilo...
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 19:56   #22
agapająk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z mojego pokoju :)
Wiadomości: 24
GG do agapająk Send a message via Skype™ to agapająk
Potrzebuje pomocy od zaraz !!! prosze !!!!!

Podejrzwam, że po opalaniu wystapiło u mnie uczulenia, takie małe krostki wyglądajce jak kaszaki podskorne, małe białe wypukłosci, miekkie, strasznie sfędzące Kiedys juz to miałąm, tez wystapiły mi na plecach, takie same tez chyba po opalaniu. Jestem alergikiem takze uczulenia jako tako nie mam, no chyba że wejdę w trawe wysoką która pyli ALe to juz szczegół. Wracając do tych białych krostek, ktore są nieznośne, pozbyłam się ich chyba (tak mi sie przynajmniej wydaje) poprzez mycie ich pilingiem antybakteryjnym i wcieraniam kremu na uczulenia, niestety zchodziło to bardzo długoooo
I Teram mam takie same krostki?!!??!?!? Często się myją dbam o higienię ale mi takie dziadostwo wyskoczyo. stosuje teraz maśc Polcoltoron.
PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZĄ POMOC !!!!!!
P.S. przepraszam za wszelakie błędy i literowki Pozdrawaim Aga
agapająk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 15:20   #23
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Potrzebuje pomocy od zaraz !!! prosze !!!!!

pij wapno dla alergikow (taka specjalna wersja) nie powinno byc problemu do kupienia w kazdej aptece
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 22:20   #24
spełniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Potrzebuje pomocy od zaraz !!! prosze !!!!!

To mogąbyć potówki.
spełniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 23:02   #25
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Potrzebuje pomocy od zaraz !!! prosze !!!!!

Wapno dla alergików nie jest wskazane jeśli stosuje się już jakieś leki antyhistaminowe. Niestety nie jest ono żadnym cudem, tylko wapnem w zwyczajnej dawce (300mg) połączonym z lekiem antyhistaminowym. Dlatego nie powinno się go stosować w sytuacji kiedy zażywa się już jakiś inny lek.
Poza tym, nie jest to żaden złoty środek, gdyż dawka wapna jest zbyt mała, aby zadziałać, a zawarty lek przeciwhistaminowy nie na każdego podziała.

Jeżeli jest to przemijająca sytuacja, zażyj doraźnie wapno. Na pół szklanki wody wrzuć dwa wapna (2x300mg). Nie obiecam, że wysypka zniknie, ale powinno to pomóc przezwyciężyć swędzenie. Jeżeli po kilku godzinach swędzenie ani wysypka nie ustąpią, kup Zyrtec lub Amertil i zobacz czy to podziała.

Jeśli chodzi o samą wysypkę, to nie jest to raczej potówka, bo byłaby różowa i występowałaby głównie w najcieplejszych miejscach. Poza tym nie byłabyś w stanie usunąć jej pilingiem.

Podejrzewam, że jest to zwykłe poparzenie słoneczne. Czasami pod wpływem opalania robią się na skórze małe białe pęcherzyki wypełnione płynem, które swędzą. Jeśli przetrzyma się okres swędzenia, w którym pomaga zażywanie wapna lub smarowanie Fenistilem, pęcherzyki same znikną. Czy tak wygląda Twoja wysypka?
neissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 08:46   #26
spełniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Potrzebuje pomocy od zaraz !!! prosze !!!!!

Rozwinę wątek - to mogą być "potówki białe, powstałe z zakażnia bakteryjnego potówki zwykłej. Najważniejszym czynnikiem powodującym zablokowanie ujść gruczołów potowych jest prawdopodobnie namoknięcie keratyny w warstiwe rogowej naskórka(...). Występowanie potówek ogranicza się w zasadzie do części skóry osłoniętych odzieżą. Po wczesnych swędzących pęcherzykach występują czerwone grudki, po nich zaś pęcherzyki głębokie, które nie są czerwone, nie swędzą, mają wygląd białych grudek i przypomnają gęsią skórkę.Leczenie przez specjalistę dermatologa. "
Cytuję za encyklopedią medycyny.
Pozdrowienia.
spełniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:45   #27
olusss92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
GG do olusss92
Unhappy Potrzebuję drobnej pomocy ;)

Jestem młoda i nie bardzo obeznana 'w sztuce makijażu' A niedługo czeka mnie wesele, i chciałabym dobrze wyglądać. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Mam jasną cerę, włosy ciemny blond, duże, brązowe oczy i owalny kształt twarzy(nie wiem czy była potrzeba wymieniania tego wszystkiego ale tak na wszelki wypadek... ). I potrzebuję 'brązowego' makijażu, lub coś w odcieniach starego złota. Cóż, proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.
olusss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 14:36   #28
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Potrzebuję drobnej pomocy ;)

pytanie na złym podforum. Trzeba je zadać na wizażystce (piętro wyżej na głownej stronie forum )
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 00:46   #29
olusss92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
GG do olusss92
Dot.: Potrzebuję drobnej pomocy ;)

Przepraszam za pomyłkę
olusss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:23   #30
Monisiaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Monisiaczek87
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 245
Potrzebuje pomocy !!

Witam mój problem to taki :

moja twarz na imprezach,dyskotekach robi sie strasznie czerwona Czy istnieje naprawde dobrze matujący fluid ?? w Lipcu bede swiadkową nie chce miec czerwonej buzi ,,Kiedys uzywałam coolt matt muss (nie wiem czy dobrze napisałam) działał do czasu :/ potem zmieniło sie opakowanie a wraz z opakowaniem jakosc jego

PROSZE !!!!!!!! POTRZEBUJE POMOCY

na codzien nie uzywam fluidi mam cere gładka bez zadnych problemów krostek itp
Monisiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.