co z tym orgazmem???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-31, 21:27   #1
alerz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Unhappy

co z tym orgazmem????


wspolzyje od jakiegos czasu z moim ukochanym i uwielbiam to robic i wydaje mi sie ze nie mialam orgazmu bo tak naprawde to skad mam wiedziec czy go mialam???w czasie stosunku jak i zaraz po wydobywa sie ze mnie duzo sluzu ale czy to juz oznacza orgazm???wydaje mi sie ze nie ze jest to oznaka tylko duzego podniecenia.dlatego prosze dajcie mi jakies wskazowki dzieki ktorym moglabym wiedziec co jest grane
alerz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 14:40   #2
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: co z tym orgazmem????

Jeśli nie wiesz, czy miałaś orgazm, to znaczy, że go nie miałaś. Skoro uwielbiasz seks, to myślę, że ważniejsza jest dla Ciebie bliskość z facetem aniżeli orgazm. A jeśli chcesz go mieć to praktyka czyni mistrza Są różne pozycje i po pewnym czasie nie bedziesz już miała wątpliwości co do odczuwania orgazmu. Pozdrowienia i powodzenia !
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 20:42   #3
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: co z tym orgazmem????

to takie przecudowne skurcze wew pochwy....sama sie przekonasz na to trzeba czasujak go osiagniesz to nie bedziesz miala watpliwosci ze to wlasnie on!nie ma nic bardzoj rozkosznego na swiecie
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:11   #4
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Smile Dot.: co z tym orgazmem????

Nie przejmuj sie, bo ja również długo nie mogłam go osiągnąć ale kiedy już to nastapiło nie było wątpliwości czy to jest orgazm...to jest tak cudowne uczucie ze nie sposob pomylic go z czyms innym...jednak zawsze dostawałam orgzamu podczas pieszczot no i my to nazywalismy "hardcorem" bo nie byl to do konca seks ale bylismy nadzy i wogole..teraz uprawiamy juz sex i za nic nie moge dostac orgazmu..zaczyma sie denerwowac no ale nic na to nie poradze...wiem ze moj chlopak sie bardzo stara i wogole ale trudno...bede czekala dalej bo zaczynam tesknic za tym uczuciem
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:35   #5
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: co z tym orgazmem????

podczas pieszczot osiagamy orgazm lechtaczkowy a podczas stosunku orgazm pochwowy a to dwie rozne sprawy.orgazm pochwowy jest o wiele trudniej osiagnac niz lechtaczkowy.podobno 80%kobiet nigdy go nie przezylo.ja niestety naleze do tych 80%
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:41   #6
aliss4
BAN stały
 
Avatar aliss4
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: co z tym orgazmem????

Ja mam inny problem-kiedyś miewałam orgazmy, a od jakiegoś roku nie.Oczywiście seks jest baardzo przyjemny, ale też chciałabym mieć czasami orgazm...I nie wiem dlaczego nie potrafię
aliss4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:58   #7
klarrra
Raczkowanie
 
Avatar klarrra
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: co z tym orgazmem????

Marti, a jak nazwiesz orgazm, który się osiaga poprzez jednoczesne stymulowanie pochwy i łechtaczki?? Ja bym tego tak nie rozgraniczała, zresztą czytałam, że i seksuolodzy odchodzą pomału od takiego rozgraniczania. Orgazm to orgazm, ani jeden ani drugi nie jest lepszy, czy gorszy. Owszem czasami jest lekki, przejdzie ledwo zauważony, a czasami jest jak trzęsienie ziemi i trwa bardzo długo! Ale w moim przypadku nie zależy to od sposobu stymulowania. Alerz, życzę sukcesów i satysfakcji na polu orgazmicznym . Może spróbujcie oprócz penetracji dołożyć jeszcze lekki masaż łechtaczki ręką? U mnie to oznacza orgazm jak w banku
klarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 21:15   #8
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: co z tym orgazmem????

Cytat:
Napisane przez klarrra
Marti, a jak nazwiesz orgazm, który się osiaga poprzez jednoczesne stymulowanie pochwy i łechtaczki??
jesli osiagamy orgazm poprzez stymulacje lechtaczki to uwazam ze jest to orgazm lechtaczkowy.i nie napisalam ze ktorys jest gorszy!tylko trudniejszy do osiagniecia a to roznica!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:22   #9
klarrra
Raczkowanie
 
Avatar klarrra
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: co z tym orgazmem????

marti, chodzi mi o jednoczesną penetrację i stymulowanie łechtaczki - to napewno nie orgazm łechtaczkowy. Zresztą, możemy się tu doktoryzować na temat nazw orgazmów, ja uważam, że orgazm to orgazm i nie ma co przesadzć ze zbędną analizą i nazewnictwem.
klarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 22:15   #10
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: co z tym orgazmem????

ja rozumie co napisalas...ale uwierz mize jest wielka roznica miedzy tymi dwoma...podstawowe pytanie.osiagnelas i jeden i drugi?ja rozmawialam z wieloma dziewczynami(ktore osiagnely obydwa) na ten temat i kazda z nich podkreslala ze jest wielka roznica miedzy dwoma wymienionymi powyrzej...jak twierdza "lechtaczkowy to trzesienie ziemi a pochwowy to koniec swiata"ja niestety do tej pory sie nie przekonalam jak odczuwa sie ten koniec swiata a babrzdo bym chciala
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 08:41   #11
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: co z tym orgazmem????

hej

Dziewczyny pocieszcie sie tym ,że żaden facet nigdy nie osiągnie takiej rozkoszy jaką czerpiecie nawet z orgazmu łechtaczkowego .... nie mówiąć już o pochwowym . Swoja drogą ciekawe jakie to uczucie .....
Marti86 to prawda orgazm łechtaczkowy to trzęsienie ziemi a pochwowy to koniec świata . ehh tylko pomarzyć

Marti86 moim zdaniem to 80% właśnie jest w stanie osiągnąc ten orgazm .
a 20% możliwe że nie pozna tego uczucia .

Więc głowa do góry życze dobrego kochanka .
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 10:55   #12
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: co z tym orgazmem????

arek 20 %osiaga pochwowy a 80% nie.takie sa statystykiniestety nie jest odwrotnie
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:40   #13
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: co z tym orgazmem????

Hej
Szukałem szukałem i prosze

http://facet.interia.pl/seks/know_how/news?inf=690502

Tylko co trzecia Polka zawsze przeżywa orgazm podczas uprawiania seksu, 23 proc. kobiet ma go często, a jedna na dwadzieścia nigdy nie szczytuje.

Ojj gdyby 80% dziewczyn nie miało orgazmu to by dopiero było

Pozdrawiam
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 12:20   #14
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: co z tym orgazmem????

Wiecie to jest bardzo irytyjace kiedy moj mężczyzna ciagle konczy a ja nie moge...i rozumiem wiekszosc z was...trudno jest osiaganc ten orgazm..jedynie jestem szczesliwa ze wogole go doznalam i wiem co to za uczucie...musze znalezc jakis sposob zeby dostawac go za kazdym razem...oby nie trwalo to zbyt dlugo :P
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:35   #15
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
ale mi chodzi ze 80%kobiet nie doznaje orgazmu pochwowego!lechatczkowy to inna sprawa!!
wlasnie mala czesc nie osuaga lechtaczkowego.

no i jescze jak ktos tu pisal powyzej podczas penetracji mozna dodatkowo sie piescic i wtedy taki orgazm to nie jest orgazm pochwowy poniewaz zostal osiagniety przy pomocy lechtaczki a to wtedy zalicza sie do lechtaczkowego!
__________________
Laura
4.01.2007


Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-02-14 o 19:48 Powód: Post pod postem.
marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:48   #16
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: co z tym orgazmem????

do alerz : kochanie nie martw sie, ja wspolrzylam okolo roku z moim facetem i bylo cudownie ale orgazmu nie mialam. Az pewnego dnia poczulam... ze nie ma nic piekniejszego na ziemi jak orgazm kobiety. Tego nie da sie opisac slowami to trzeba poczuc i przezyc. Wszystko przed Toba. Jezeli osiagniesz prawdziwy orgazm to bedziesz pewna ze to bylo wlasnie to. Zdradze Ci sekret naucz sie sama do niego doprowadzac podczas gdy to ty jetses strona aktywna w czasie stosunku. Ja mam zawsze orgazm kiedy moj maz sobie lezy a ja na nim harcuje hihihih.
do marti86 zgadzam sie z Toba ze to sa dwa rozne orgazmy. Mi wieksza przyjemnosc sprawia orgazm pochwowy.
pozdrawiam
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:52   #17
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: co z tym orgazmem????

Cytat:
Napisane przez majka19
.
do marti86 zgadzam sie z Toba ze to sa dwa rozne orgazmy. Mi wieksza przyjemnosc sprawia orgazm pochwowy.
pozdrawiam
jak ja ci zazdroszcze!!ja niestety tego uczucia nie znam
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:44   #18
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: co z tym orgazmem????

Cytat:
Napisane przez marti86
jak ja ci zazdroszcze!!ja niestety tego uczucia nie znam
przykro mi. ale byc moze jeszcze nie wszystko stracone. U mnie tez bywaja takie dni ze moge na glowie stawac i jest bardzo przyjemnie ale nici z orgazmu.
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 23:09   #19
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: co z tym orgazmem????

[quote=klarrra]marti, chodzi mi o jednoczesną penetrację i stymulowanie łechtaczki - to napewno nie orgazm łechtaczkowy.quote]
Śmiem twierdzić inaczej. Nie można powiedzieć że to orgazm pochwowy tylko dlatego że penis znajduje się w pochwie. Poza tym często jest tak, że to nie obecność penisa w pochwie sprawia przyjemność, ale właśnie pobudzanie, "ocieranie"(nie wiem jak to nazwac) łechtaczki(na zewnątrz). marti witaj w klubie-ja orgazm mogę mieć ale tylko w określonych pozycjach, właśnie gdy dochodzi do tzw. "ocierania" łechtaczki
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 12:58   #20
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Post Dot.: co z tym orgazmem????

Własnie wczoraj podczas pieszczot dostałam orgaz, i to jak zwykle tylko poprzez pobudzanie łechtaczki... ..tak dlugo na to czekalam ze juz nie moge sie doczekac nastepnego razu...mam nadzieje ze bedzie tak samo cudownie.... ...wiecie najciekawsze jest to ze jak juz mysle ze nigdy nie dostane tego orgazmu to wlasnie on przychodzi....
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 20:19   #21
klaudziora
Raczkowanie
 
Avatar klaudziora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Question Dot.: co z tym orgazmem????

a ja mam tylko orgazm łechtaczkowy.... pochwowego nigdy nie miałam i jestem ciekawa jak to jest... przy pomocy języczka mojego TŻ dochodzę zawsze boskie uczucie...

w miarę regularnie współżyję od pół roku i z czasem jest mi coraz lepiej... wiadomo na początku trochę się stresowałam... i to mnie być może dekoncentrowało... mam nadzieje, że wkrótce poznam jakie to uczucie :P
klaudziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:18   #22
konrad77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Dot.: co z tym orgazmem????

chyba jeszcze nikt nie poruszyl tematu kobiety-fontanny Te szczesciary to dopiero szczytuja!!
konrad77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 12:40   #23
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: co z tym orgazmem????

Cytat:
Napisane przez konrad77
chyba jeszcze nikt nie poruszyl tematu kobiety-fontanny Te szczesciary to dopiero szczytuja!!

fontanny?????
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:34   #24
konrad77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Dot.: co z tym orgazmem????

Ano fontanny Istnieja takie panie, ktore maja wytryski podczas orgazmow. I to zyja wsrod nas . Zjawisko to szalenie podnieca nas, mezczyzn Ale zeby natrafic na taka dobroc trzeba miec szczescie, a pozniej dbac o to aby byc uraczonym tym cudownym plynem Od pewnego czasu prowadze dyskuje z zainteresowanymi paniami pod specjalnym nr. GG:9793916 . Zglaszaja sie do mnie panie i z ta zdolnoscia, jak i bez niej. Jest bardzo sympatycznie . A kto nie wierzy to wystarczy wpisac haselko w wyszukiwarce: female ejaculation. Mozna znalezc wiele dokumentacji (wspanialych) na ten temat.
Dziewczyny, jesli wydaje sie Wam ze sie posiusialyscie podczas orgazmu... to sie nie wstydzcie bo to na 100% nie mocz
Pozdrawiam!
konrad77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 15:52   #25
ciapuszka
Raczkowanie
 
Avatar ciapuszka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 199
Dot.: co z tym orgazmem????

Hmmm orgazm ... nie mam nic cudowniejszego jak facet głaszcze cie po buzi podczas orgazmu ...
Ale ja nie o tym chciałam pisac.
Wiecie co myśle, jeśli kobieta sama nie wie co trzeba zrobić żeby miała orgazm to skąd facet to ma wiedziec?? Chyba najpierw kobieta powinna sie tego nauczyc a potem pokazać mężczyźnie jak to razem osiągnąć
ciapuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 18:39   #26
konrad77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Dot.: co z tym orgazmem????

Cytat:
Napisane przez ciapuszka
Hmmm orgazm ... nie mam nic cudowniejszego jak facet głaszcze cie po buzi podczas orgazmu ...
Ale ja nie o tym chciałam pisac.
Wiecie co myśle, jeśli kobieta sama nie wie co trzeba zrobić żeby miała orgazm to skąd facet to ma wiedziec?? Chyba najpierw kobieta powinna sie tego nauczyc a potem pokazać mężczyźnie jak to razem osiągnąć
Glaskanie po buzi? O tym nie wiedzialem. Dzieki za podpowiedz , bede to stosowal!
...ale, podczas pettingu to jak glaskac? No i chodzilo Ci o dlonie? Czy inna czesc ciala?
A calowanie twarzy podczas orgazmu, nie przyjemniejsze? No bo calowanie normalne jest niebezpieczne, mi kiedys dziewczyna przygryzla jezyk podswiadomie
konrad77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:01   #27
ciapuszka
Raczkowanie
 
Avatar ciapuszka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 199
Dot.: co z tym orgazmem????

Konradzie ... kobiety wiele rzeczy lubią, najlepiej zebys sie zapytał swojej wybranki co lubi, kazda kobieta ma swoje czułe punkty. Lubie tez jak facet mnie "przygryza" podczas orgazmu, wszystko jedni gdzie, tylko nie za mocno. Lubie równiez jak facet do mnie mówi podczas seksu ... ogólnie lubie jak mnie facet dotyka, lize, gryzie (delikatnie), całuje po twarzy ...
ciapuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:22   #28
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: co z tym orgazmem????

Ja miałam orgazm pochwowy dwa razy w moim życiu a łechtaczkowy dużo razy. Czytałam kiedyś że taką jakby blokadą do osiągnięcia orgazmu pochwowego może być lęk podświadomy z którego nie zdajemy sobie sprawy przed ciążą. Mój TŻ zauważył że podczas orgazmu jak sprawia przyjemność mi językiem to ruszam nogą. A to dlatego o tym pisze gdyz ostatnio u Wojewódzkiego był seksuolog który spisywał kiedyś co kobiety robia podczas orgzamu Czy nie zdaje wam się też czasem że może jesteście "źle dopasowane " do partnera bo nie wiem sama czy z innym miałabym częściej orgazm pochwowy
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 23:19   #29
antoniusz
Raczkowanie
 
Avatar antoniusz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: FRANCJA
Wiadomości: 40
Dot.: co z tym orgazmem????

Dziewczyny nawet nie wiecie jakie macie szczescie!!!!
Ja wspolzyje od 6 lat z roznymi partnerami(obecnie tylko z moim mezem)
i jeszcze nigdy nie mialam ZADNEGO orgazmu.wiem ze nie jest to zadkoscia bo spotkalam duzo dziewczyn ktore maja ten sam problem, ale kurcze choc raz chcialabym to przezyc...
antoniusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 23:47   #30
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: co z tym orgazmem????

Hmm...a mialas w ogole kiedykolwiek w zyciu?

Acha, a co do tych orgazmow-zgodnie z wynikami najnowszych badan:
1.pkt G
2. orgazm pochwowy
to mity... Naukowcy mieli jednak spory problem-reakcja kobiet na te badania bylo popukanie sie w czolo
Nauka swoja droga,przekonanie swoja.Kazdy niech wierzy w to,co chce. pozdrawiam

Edytowane przez agatus84
Czas edycji: 2006-03-12 o 15:50
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.