Ambitne wizażanki część 6 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-18, 11:11   #901
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cześć.
Znowu mnie prawie miesiąc z Wami nie było. Na swoje usprawiedliwienie daje, że jak ostatnio wychodziłam z domu po 7 to wracałam po 13h.

Witam wszystkiego nowe dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Czy mogę sobie zaklepac ta flaszkę? Potrzebuję się upic...

To jakis czarny tydzień dla mnie Paryż (dla tych co nie wiedza- mój kumpel jest w stanie krytycznym), przedwczesne narodziny jego dziecka, D. mimo zaistniałej sytuacji nie dostał zgody na skrócenie delegacji, a ja właśnie dostałam wiadomość, że moja koleżanka, która chorowala na to samo co ja, odebrała sobie życie...
Undi kochana trzymaj się i dużo, dużo sił Ci życzę.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 11:38   #902
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Ja muszę iść na krew, skończyły mi się tabletki na tarczycę ale się boję.
Mam panicznych strach przed pobraniem krwi



EDIT: nie połączyło posta... coś zmieniali na wizażu?

Krew to mi dobrze wyszła ale dali mi tabletki na tarczyce bo im sie nie podoba na usg. Dzis biopsja a ja mam takiego stracha ze szok
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 11:54   #903
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Krew to mi dobrze wyszła ale dali mi tabletki na tarczyce bo im sie nie podoba na usg. Dzis biopsja a ja mam takiego stracha ze szok
Niedoczynność, nadczynność? Miałaś jakieś objawy?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 12:12   #904
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Niedoczynność, nadczynność? Miałaś jakieś objawy?

Nie mam objawów zadnych, mówią ze skoro wyniki zwykle sa ok tylko czasem tsh wyzej to jest to subkliniczna niedoczynnosc tarczycy. No i mogłoby sie niby obyć bez leków ale skoro im sie cos nie podoba to nie mam głosu a żołądek mi sie skręca dzisiaj jak nie wiem
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 13:23   #905
draugeth
Raczkowanie
 
Avatar draugeth
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Palaven
Wiadomości: 121
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

też muszę zbadać tarczycę, moja mama coś z nią ma nie tak, a mi już dwie lekarki zwróciły uwagę na powiększony obwód szyi - więc sprawdzę. może dlatego schudnąć nie mogę... albo to nutella.

zmieniając temat - też macie problem ze "słomianym zapałem"? ja trochę mam, ale najbardziej demotywujące jest to, że jak chcę spróbować czegoś nowego i mówię o tym np. mamie to często słyszę "przecież i tak tego nie skończysz" i tego typu... strasznie mnie to zniechęca. pisałam wyżej że chciałabym spróbować łucznictwa konnego, więc poprosiłam o zrzutę na Gwiazdkę na jakiś podstawowy łuk angielski (koszt koło 300zł) to mnie wyśmiali prawie, bo "zacznę i zostawię" a ja właśnie chciałabym z tym moim słomianym zapałem coś zrobić, znaleźć dla siebie jakąś dziedzinę oprócz fotografii której będę poświęcać czas i się w niej szkolić.

najgorsze jest to że mają rację, bo już zaczynałam i taniec z ogniem, i przygodę z tatuowaniem i kilka innych rzeczy i nigdy nic z tego nie wychodziło... i właśnie dlatego się zawzięłam, chcę to zmienić, wróciłam do robienia portfolio i projektowania dziar, a łucznictwo i jazdę kochałam od zawsze więc chcę to rozwinąć.

macie tak też? jak sobie radzić z takim brakiem wiary i to ze strony osób, które właśnie najbardziej powinny nas motywować?
__________________
zapuszczam włosy 50cm - 55cm - 60cm - 65cm - 70cm

chudnę: 65kg- 62kg - 59kg - 56kg - 53kg
draugeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 14:17   #906
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Olać. Po co kogoś prosisz i wtajemniczasz skoro wiesz, że wypominają. Ja teraz koloruje antystresowe obrazki (pamietam jak dwa czy trzy lata temu nikt tego nie chciał kupowac) i doskonale wiem ze mi sie to niedługo znudzi ale sie nie przejmuje, sa kwestie którym jestem oddana prawie w całości
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 14:30   #907
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
też muszę zbadać tarczycę, moja mama coś z nią ma nie tak, a mi już dwie lekarki zwróciły uwagę na powiększony obwód szyi - więc sprawdzę. może dlatego schudnąć nie mogę... albo to nutella.

zmieniając temat - też macie problem ze "słomianym zapałem"? ja trochę mam, ale najbardziej demotywujące jest to, że jak chcę spróbować czegoś nowego i mówię o tym np. mamie to często słyszę "przecież i tak tego nie skończysz" i tego typu... strasznie mnie to zniechęca. pisałam wyżej że chciałabym spróbować łucznictwa konnego, więc poprosiłam o zrzutę na Gwiazdkę na jakiś podstawowy łuk angielski (koszt koło 300zł) to mnie wyśmiali prawie, bo "zacznę i zostawię" a ja właśnie chciałabym z tym moim słomianym zapałem coś zrobić, znaleźć dla siebie jakąś dziedzinę oprócz fotografii której będę poświęcać czas i się w niej szkolić.

najgorsze jest to że mają rację, bo już zaczynałam i taniec z ogniem, i przygodę z tatuowaniem i kilka innych rzeczy i nigdy nic z tego nie wychodziło... i właśnie dlatego się zawzięłam, chcę to zmienić, wróciłam do robienia portfolio i projektowania dziar, a łucznictwo i jazdę kochałam od zawsze więc chcę to rozwinąć.

macie tak też? jak sobie radzić z takim brakiem wiary i to ze strony osób, które właśnie najbardziej powinny nas motywować?
Mam to samo.... Tylko tłumaczę sobie to tak, że trzeba wszystkiego próbować, żeby odnaleźć to co się lubi. Ja tak właśnie szukam siebie
Ostatnio przyniosłam maszynę do szycia, chciałabym coś podziałać. Narazie stoi, bo się boję, że mi nie wyjdzie (głupie wiem), a mąż się tylko śmieje kiedy mi przejdzie.

Więc rób co lubisz, na co masz ochotę, nie słuchaj innych, chociaż wiem, że to potrafi podcinać skrzydła. Ale czy ktokolwiek ma prawo nas oceniać?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Olać. Po co kogoś prosisz i wtajemniczasz skoro wiesz, że wypominają. Ja teraz koloruje antystresowe obrazki (pamietam jak dwa czy trzy lata temu nikt tego nie chciał kupowac) i doskonale wiem ze mi sie to niedługo znudzi ale sie nie przejmuje, sa kwestie którym jestem oddana prawie w całości
Już po badaniu? Czy jeszcze czekasz?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 18:58   #908
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Juz po. Poczekam na wyniki ale udało mi sie w drodze wyjątku wyprosić je wczesniej by w razie czego nie lecieć do domu tylko zostać w Polsce ale mam nadzieje ze bedzie git. A mowili ze nie bedzie bolało delikatna jestem az za bardzo
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 11:31   #909
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

robiłyście test talentów Gallupa?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 19:14   #910
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia I od razu przepraszam, nie jestem totalnie w stanie napisać nic sensownego na poruszane tematy, zaszyję się na pewien czas w zaroślach i wrócę do Was, jak poczuję się lepiej...



Tysiaczku daj koniecznie znać jak wyniki
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 19:23   #911
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Cześć.
Znowu mnie prawie miesiąc z Wami nie było. Na swoje usprawiedliwienie daje, że jak ostatnio wychodziłam z domu po 7 to wracałam po 13h.
Cześć, co nowego?

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
macie tak też? jak sobie radzić z takim brakiem wiary i to ze strony osób, które właśnie najbardziej powinny nas motywować?
Tak jak pisze tysia - nie opowiadać o swoich planach. Ja doszłam teraz do takiego momentu, że najpierw coś robię, czekam na rezultat i dopiero potem dzielę się z otoczeniem (no chyba tylko chłopakowi opowiadam trochę więcej). I to chyba nawet nie chodzi o to, że ktoś mnie zniechęca, bo akurat np. rodziców mam całkiem wspierających, ale po prostu nie lubię się komuś tłumaczyć dlaczego na przykład zmieniłam zdanie w jakiejś kwestii.
A co do słomianego zapału, to wydaje mi się, że jeśli coś jest naprawdę naszą pasją, to tak szybko tego nie porzucimy, nawet jeśli po drodze zdarzą nam się jakieś małe przerwy

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
robiłyście test talentów Gallupa?
Nigdy o tym nie słyszałam, właśnie czytam.
Dodałam Cię na insta

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia I od razu przepraszam, nie jestem totalnie w stanie napisać nic sensownego na poruszane tematy, zaszyję się na pewien czas w zaroślach i wrócę do Was, jak poczuję się lepiej...
jakbyś chciała się wygadać, to jestem
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.

Edytowane przez zielona_nadzieja
Czas edycji: 2015-11-19 o 19:25
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 19:47   #912
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Dam dam. Undi jak cos to wiesz ze serduszkiem jestem z Tobą ;*
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 22:13   #913
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
robiłyście test talentów Gallupa?
Nie
Aż sobie właśnie zgooglowałam co to.


Mało mnie ostatnio.. Czas mi się strasznie skurczył
Dzisiaj wróciłam do lbn bo mam uczelnię w weekend.. I się zbuntowałam. Siostra chciała żebym do niej w pon przyjechała, mama to samo. I w końcu powiedziałam dość.
Muszę nadgonić parę spraw
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 15:35   #914
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Mało mnie ostatnio.. Czas mi się strasznie skurczył
Dzisiaj wróciłam do lbn bo mam uczelnię w weekend.. I się zbuntowałam. Siostra chciała żebym do niej w pon przyjechała, mama to samo. I w końcu powiedziałam dość.
Muszę nadgonić parę spraw
Dobrze, dbaj o swoje
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 17:04   #915
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Hej Kochane
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:39   #916
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
jakbyś chciała się wygadać, to jestem


Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Undi jak cos to wiesz ze serduszkiem jestem z Tobą ;*



Jeszcze 19 dni do powrotu D.
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:50   #917
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Jeszcze 19 dni do powrotu D.
Dacie radę, już z górki My teoretycznie mamy się zobaczyć dopiero za ponad miesiąc, ale ja właśnie siedzę i szukam biletów na za dwa tygodnie...
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 12:58   #918
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Jak dziś Wasze samopoczucie? Jak nastroje?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 15:05   #919
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

YYY ja mam tydzień nocek
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 15:45   #920
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Jak dziś Wasze samopoczucie? Jak nastroje?
Hej U mnie w końcu nastrój na tyle lepszy, że mogę w końcu coś tutaj napisać... Bo niedawno było u mnie tak mało ambitnie, że aż wstyd i tylko bym tu smędziła.

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy coraz więcej cyborgów językowych
Miłego dnia
Tylko ja taka niewydarzona z tymi językami Tak bym chciała do francuskiego wrócić, ale jakoś nie wiem, z której strony to ugryźć. Usiłuję też namówić TŻ na konwersacje z angielskiego, myślałam, że jak ze mną by szedł, to by się w końcu odważył, ale będzie trudno...

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Ide z Wami ale poki co czekam na badanie. Ciekawe kiedy wyniki i czy całkiem osiwieje
Daj znać czy wyniki w porządku

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Ja muszę iść na krew, skończyły mi się tabletki na tarczycę ale się boję.
Mam panicznych strach przed pobraniem krwi
Nie ma się czego bać, a ważne, żeby badania zrobić Też nie lubię pobierania krwi, bo nie jest to u mnie łatwe, ale daję się kłuć.

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
zmieniając temat - też macie problem ze "słomianym zapałem"? ja trochę mam, ale najbardziej demotywujące jest to, że jak chcę spróbować czegoś nowego i mówię o tym np. mamie to często słyszę "przecież i tak tego nie skończysz" i tego typu... strasznie mnie to zniechęca. pisałam wyżej że chciałabym spróbować łucznictwa konnego, więc poprosiłam o zrzutę na Gwiazdkę na jakiś podstawowy łuk angielski (koszt koło 300zł) to mnie wyśmiali prawie, bo "zacznę i zostawię" a ja właśnie chciałabym z tym moim słomianym zapałem coś zrobić, znaleźć dla siebie jakąś dziedzinę oprócz fotografii której będę poświęcać czas i się w niej szkolić.
U mnie w domu niestety ciągle słyszałam, że moje pomysły są złe. Może nie zarzucano mi, że zaraz stracę zapał, ale zawsze marudzenie, że złe studia, zła praca i wiele innych. Ale to często dawało mi jeszcze więcej motywacji, żeby coś zrobić i pokazać, że się udało i jest dobrze

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Ostatnio przyniosłam maszynę do szycia, chciałabym coś podziałać. Narazie stoi, bo się boję, że mi nie wyjdzie (głupie wiem), a mąż się tylko śmieje kiedy mi przejdzie.
Jak ci zazdroszczę maszyny do szycia

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia I od razu przepraszam, nie jestem totalnie w stanie napisać nic sensownego na poruszane tematy, zaszyję się na pewien czas w zaroślach i wrócę do Was, jak poczuję się lepiej...
Undi, są jakieś lepsze wieści?

Za tydzień zaczynam pracę... Jestem totalnie zestresowana tym faktem W związku z tym siedzę na necie i szukam ciuchów do pracy

A u was co tam?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 16:15   #921
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Dacie radę, już z górki My teoretycznie mamy się zobaczyć dopiero za ponad miesiąc, ale ja właśnie siedzę i szukam biletów na za dwa tygodnie...
Rozumiem Cię, gdyby nie to że nie mam wizy i paszportu to już bym dawno była w USA

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Jak dziś Wasze samopoczucie? Jak nastroje?
Otwieram oficjalnie sezon na "lodowy, lodowy pingwin"
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Undi, są jakieś lepsze wieści?
Ogólnie stan J. Się poprawił, w sensie, że ma już bezpośrednio zagrożenia życia (
do tej pory reanimowali go łącznie z 10 razy), ale nadal jest nieprzytomny i w sumie nie wiadomo. Maluszek za to coraz lepiej, ładnie przybiera na wadze, taka z niego kruszynka, leży w tym inkubatorze i aż smutno, że tatuś nie może być przy nim
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 16:39   #922
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez asiulek19 Pokaż wiadomość
YYY ja mam tydzień nocek
To znaczy, że jesteś usprawiedliwiona, jeśli śpisz w dzień

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Hej U mnie w końcu nastrój na tyle lepszy, że mogę w końcu coś tutaj napisać... Bo niedawno było u mnie tak mało ambitnie, że aż wstyd i tylko bym tu smędziła.
Hej, ale wątek jest też od smęcenia, żadna z nas nie jest cyborgiem (Undi też nie ) i każdej przytrafiają się gorsze chwile


Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Tylko ja taka niewydarzona z tymi językami Tak bym chciała do francuskiego wrócić, ale jakoś nie wiem, z której strony to ugryźć. Usiłuję też namówić TŻ na konwersacje z angielskiego, myślałam, że jak ze mną by szedł, to by się w końcu odważył, ale będzie trudno...
Do francuskiego może http://www.francaisauthentique.com/ ? Gościu mówi w miarę powoli, tłumaczy ciekawe wyrażenia itp. W sumie zależy z jakiego poziomu startujesz.


Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Za tydzień zaczynam pracę... Jestem totalnie zestresowana tym faktem W związku z tym siedzę na necie i szukam ciuchów do pracy
Będzie dobrze! Każdy powód do zakupów jest dobry

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, gdyby nie to że nie mam wizy i paszportu to już bym dawno była w USA
Czekam na "weryfikację harmonogramu" ( ) i dziś wieczorem kupuję

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Ogólnie stan J. Się poprawił, w sensie, że ma już bezpośrednio zagrożenia życia (
do tej pory reanimowali go łącznie z 10 razy), ale nadal jest nieprzytomny i w sumie nie wiadomo. Maluszek za to coraz lepiej, ładnie przybiera na wadze, taka z niego kruszynka, leży w tym inkubatorze i aż smutno, że tatuś nie może być przy nim
Zobaczysz, będzie już tylko lepiej

Wrzuciłam do piekarnika warzywa (czerwona cebula, słodki ziemniak i brukselka, do tego kawałek łososia i będzie kolacja jak się patrzy ) i biorę się za prezentację na seminarium magisterskie Odpycham to od siebie kijem, ale nie chcę siedzieć do 4 nad ranem jak za starych (złych) czasów
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:04   #923
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Przepraszam, dziewczyny, że tak się zmyłam, ale wyjechałam i średnio u mnie z internetem. Wracam na początku grudnia, więc obiecuję, że do Was wrócę!
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 09:26   #924
ClaraOswin
Raczkowanie
 
Avatar ClaraOswin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 303
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Undi, aż tyle razy reanimowali? Co sie stało?

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Nadziejko, gdyby nie łosoś to bym się wprosiła:p
ClaraOswin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 14:37   #925
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Undi najważniejsze, że już jest poprawa


A ja właśnie jadę do mojego J. Sushi i wino czeka A tu jeszcze 2 godziny drogi.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 20:57   #926
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Czy
Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
Nadziejko, gdyby nie łosoś to bym się wprosiła:p
Łosoś opcja nieobowiązkowa

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
A ja właśnie jadę do mojego J. Sushi i wino czeka A tu jeszcze 2 godziny drogi.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Czy coś mnie ominęło? Zatrzymałam się na P.
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:04   #927
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

To ja chętnie podbiorę łososia, skoro Clara go nie chce

Niom, Parolcia się chwali chłopem, ale nic więcej o nim nie pisze, jak tak można?

Hello spod tony papierzysk ... zachciało mi się przyglądać neta i poznajdywałam fajne rzeczy, z tym, że koniec zgłoszeń mija jutro Chciałam się pochwalić, że uciekłam z zajęć z japońskiego we wtorek, wagary takie fajne
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:13   #928
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

ale ja chciałam i warzywa i łososia
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:51   #929
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Hello spod tony papierzysk ... zachciało mi się przyglądać neta i poznajdywałam fajne rzeczy, z tym, że koniec zgłoszeń mija jutro Chciałam się pochwalić, że uciekłam z zajęć z japońskiego we wtorek, wagary takie fajne

Gdzie się znowu zgłaszasz?

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
ale ja chciałam i warzywa i łososia
Dla każdego coś dobrego
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:59   #930
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ambitne wizażanki część 6

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość

Gdzie się znowu zgłaszasz?
I to jeszcze z testu Ale jutro będę go pisać, więc nic nie ucieknie ... chociaż na razie niewiele umiem
Do pracy Tylko niektóre informacje, które muszę podać są trochę ... uderzające w moje dobra osobiste, np. roczne zarobki i przyczyny bezrobocia
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-03 18:24:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.