Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 11:50   #1111
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

no ale litości, na logikę - jak w linii popularnej może być mleczko i tonik a żelu nie? i jak nie kupować przez net?
sami siebie wykończą na rynku
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 12:47   #1112
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
ehh, kolejna niedouczona osoba w tej mojej wiosce sprzedaje kosmetyki... Facet się ze mną kłócił, że w linii popularnej Lirene nie ma żelu do mycia (ten do wrażliwej, bez SLS, co ma sój odpowiednik w Pharmaceris A). Wreszcie odpuściłam, powiedziałam że widocznie w Rossmanach jest (on mnie brzydkim spojrzeniem zmierzył) i poprosze ten z Pharmacerisu.. głupia, zapyziała wioska
Hehe, całkiem niedawno jedna pani farmaceutka pouczała mnie, że wśród Antków DP nie ma spf 50+, a jedynie 40. Na moje zdanie, że właśnie wykańczam tubę tego mleczka, odpowiadała mi, że musiały mi się nazwy pomylić. Przez cały czas powtarzała, że ona takiego mleczka nie ma w ulotce, najwyższe dla dzieci to spf 40 i koniec. Nie dało jej się przekonać. Na szczęście włączyła się do rozmowy inna, bardziej rozeznana w filtrach pani sprzedająca i razem przeszukały dokładnie półki w poszukiwaniu tego cudaka Antheliosa DP z spf 50+. I znalazły.... a tamta pani, podając mi mleczko, tłumaczyła się, że skąd ona mogła wiedzieć, że jest taki kosmetyk, jak w ulotce go nie ma

A! To była apteka na Saskiej Kępie (Warszawa), na rogu ul.Waszyngtona i ul.Saskiej - mają tam dosyć tanie filtry, ale jak widać panie farmaceutki nie są zbyt w tej materii zorientowane. Nie dają też chętnie próbek.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:32   #1113
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Drogie filtromaniaczki
Zamierzam i ja dołączyć do waszego grona

Przyznaję się, bez bicia, że często opalam się bez zastosowania kremu z filtrem(na solarium nie chodzę) a przecież to bardzo niezdrowe

Kiedyś nie opalałam się wogóle - zaczęłam 3 lata temu i zwykle opalałam się bez żadnych ochronnych specyfików Wiem, że to bardzo nierozsądznie z mojej strony i postanowiłam to zmienić

Zawsze bałam się kremów z filtrem, gdyż dla mnie filtr większy niż SPF 10 wydawał się mocny Wydawało mi się, że jak zastosuję taki "wysoki" filtr to mnie nie opali - zwłaszcza na twarzy
Wiem teraz w jakim błędzie byłam

Jestem na etapie poszukiwania dobrego kremiku z dość wysokim filtrem, bo choć mam dopiero niecałe 20 lat, to myślę, że dla osoby takiej jak ja - z jasną karnacją filtry są bardzo potrzebne Poza tym chcę uniknąć szybszego starzenia się skóry

Pozdrawiam Was serdecznie

__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:42   #1114
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Isa - witaj. Mądra dziewczynka . Powodzenia w filtrowych poszukiwaniach.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:43   #1115
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witaj Isa,
W profilu napisalas, ze masz mieszana skórę, więc ja jako skóra tłusto-mieszana mogę Ci polecić La Roche Posay Anthelios Dermo Pediatrics 50+
Co prawda dopiero zaczynam i to moj pierwszy filtr, ale jestem z niego zadowolona. Calkiem dobrze robi sie na nim makijaz i non stop slysze od mamy mojego chłopaka, ze mam ładną promienną buzię ostatnio
czym zacheciłam ja do stosowania filtrów, poniewaz stwierdzila, ze ona tez tak chce

Teraz testuje anheliosa fluide extreme 60 - mam go na buzi od godzinki. I poki co podoba mi sie. Jest prawie jak woda, spoko sie wchłania
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:43   #1116
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Isa, witamy
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:47   #1117
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziękuję za miłe powitanie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 13:57   #1118
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez isa666
Dziękuję za miłe powitanie
witam i życze wytrwałości w szukaniu idealnego filtra
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 14:24   #1119
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny, nie wiedziałam gdzie to wkleić, więc na plotach umieszczę Przeglądam BU i wyczytałam:

Cytat:Droga Pani Basiu,
Wlasnie mialam kupic sobie podklad Vichy korygujacy Dermablend. Cere mam mieszana, policzki prawie caly czas czerwone (39 lat), a on troche by mi je zatuszowal. Przeczytalam dzisiaj na forum, ze nie mozna podkladu nakladac wilgotna gabka, bo zniszcze
bloker, recznie sie nie da, przynajmniej ja nie moge. Postanowilam
zatem zrezygnowac z podkladu, kupic bloker LPR Dermo-pediatric Lait, a na to koloryzujacy Photoderm Max Creame Biodermy (troche podobno korygujacy). Dodam, ze filtry uzywam juz od dawna, ale niestety nakladalam raczej cienka warstwe. Ale znowu przeczytalam dzisiaj Pani post, ze nie wolno mieszac firm. Czy cos sie zmienilo w tym zakresie?
Skóra bardzo mi sie swieci w strefie T, dlatego wybralam z KWC na wizazu wlasnie LPR (cenowo sie oplaca). Bez podkladu nie dam rady, po prostu nie wyjde na ulice, przynajmniej zanim nie zaczne kuracji retinoidami. Bioderma wydala mi sie najodpowiedniejsza. Prosze o pomoc i z góry
dziekuje.


Zasada nie mieszania produktow z filtrami roznych firm sie nie zmienila,
nie jest to jednak sztywna zasada, nikt nie robil dokladnych badan
stosujac rozne kombinacje dostepnych na rynku produktow z filtrami, jest
to zasada bedaca pewnego rodzaju zabezpieczenien.
Odpowiem w ten sposob,najwazniejsze to stosowanie produktu ze skutecznymi filtrami, w duzej ilosci, taki produkt juz Pani wybrala, swoja droga obecnie moj ulubiony. Jesli mamy do wyboru nakladanie podkladu mokra gabeczka, a nakladanie kremu tonujacego Biodermy to ja wybralabym druga opcje i czulabym sie lepiej chroniona, zwlaszcza jesli po nalozeniu duzej ilosci kremu Dermo-Pediatrics odczeka Pani choc z 10 minut, a nastepnie delikatnie wklepie krem tonujacy Biodermy.

I pytania jakie mi się nasunęły:
1. dlaczegp p. Basia nawet nie zająknęła się na temat destabilizacji filtra przez Dermablend Vichy? Czyżby to był podkład przyjazny??? I dlaczego w ogóle nic na temat destabilizacji nie napisała, tylko skoncentrowała się na sposobie nakładania?
2. krem tonujący Biodermy - znacie może go? To ten? http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=4192
i też - Waszym zdaniem - jak się ma stosowanie go na LPR?

A może ja juz szukam dziury w całym ...
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 14:32   #1120
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dermablend napewno przyjazny nie jest, bo sama wklepywałam skład na KWC po sprawdzeniu go pod tym kątem widać pani Basia wie, że nie da się żyć tak ściśle wg. zasad nie destabilizowania. Trzeba znaleźć złoty śordek między wyglądem i zazwyczaj destabilizacją a ochroną - myślę że jeśli ktoś jest albinosem z uczuleniem na słońce to raczej nie będzie eksperymentował, my jeszcze możemy choć staramy się tego unikać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 14:34   #1121
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D



Ten:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=2 f48fdef8670b1092c84d4a728 4d0f38&cmd=details&itemid =1737
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 15:30   #1122
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dzięki Kate Ale przyznam, że teraz to już zupełnie zgłupiałam

Aga - zycie, zyciem, ale ona jako autorytet wypowidający się w zasadniczych kwestiach dot. ochrony (bo nie oszukujmy się to jest taka), chyba powinna coś na ten temat wspomieć ku przestrodze chociaż? Zawsze omawia się zasadę, a później ewentualnie wyjątki od niej. Zresztą w tym fragmencie też wspomniała o zmniejszeniu ochrony, ale właśnie tylko w kontekście starcia filtru przez nakładanie podkładu. A co z destabilizacją? Czyżby do niej odnosił się ten fragment:
zasada nie mieszania produktow z filtrami roznych firm sie nie zmienila, nie jest to jednak sztywna zasada, nikt nie robil dokladnych badan stosujac rozne kombinacje dostepnych na rynku produktow z filtrami

Ja juz nic nie wiem ...
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 15:40   #1123
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Monigo, Dermablend napewno nie jest przyjazny dla filtrów, uwierz. Wydaje mi się, że skoro w artykułach opisała zasady używania, to nie ma sensu powtarzać się setki razy tym bardziej, że Dermablend potrzebuje dobrej, starannej aplikacji i nie wiem jak się będzie sprawował na danym filtrze.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Pentylene Glycol, Disterdimonium, Hectorite, Methylparaben, Cellulose Gum, Aluminum Hydroxide, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Disodium Stearoyl, Glutamate, Tristearin, Acetylated Glycol Stearate, Acrylates Copolymer, Butylparaben
(+/- May contain: CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77499, CI 77492/Iron Oxides)

Nie ma talku i miki, ale ma dwutlenek tytanu i tlenki żelaza
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 15:47   #1124
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez moniga
Ja juz nic nie wiem ...
Moniga, zamiesciłas jedną wypowiedź pani Basi, która o niczym nie świadczy, na starej biochemi pani Basia pisała o destabilizacji milion razy i tak w kółko, w końcu jak to przyjęła za rzecz faktyczną to nie musi o tym pisac znowu nastepny milion razy .

Przecież wiadomo jak ktoś nie obejdzie bez podkładu, i musi go nałożyć to nic się na to nie poradzi. Lepsza jest taka ochrona niz żadna.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 15:51   #1125
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Paula, nie wiem, która to jest Biochemia stara, a która nowa, bo wypowiedź jest z 10 marca tego roku

I prosze dziewczyny, ja nie jestem złośliwa, nie podważam autorytetów, tylko "głośno" myślę. Zwłaszcza nad tym zdaniem zasada nie mieszania produktow z filtrami roznych firm sie nie zmienila, nie jest to jednak sztywna zasada, nikt nie robil dokladnych badan stosujac rozne kombinacje dostepnych na rynku produktow z filtrami.

Sądzicie, że tu się samo nie prosi wtrynienie chociaż wzmianki o destabilizacji Parsolu przez talk i mikę? No i przez te tlenki
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 16:03   #1126
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Tak mi się to wryło, że mam już odruch sprawdzania składów i odkładania z obrzydzeniem - siostra ostatnio stwierdziła, że przesadzam Nie rozumiem do czego zmierzasz
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 16:09   #1127
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Zastanawiam sie nad tą destabilizacją.
Zresztą nie ja pierwsza, jak wynika to z wcześniejszych postów
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 16:15   #1128
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Wiem, bo sama zadręczyłam w tym wątku True Matcha ale nikt nie powie "tak, talk, mika, dwutlenek tytanu i tlenki żelaza są bezpieczne dla Parsola". Możesz używać podkładów ale ze świadomością zmniejszania ochrony o ileś tam procent
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 16:28   #1129
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witaj Isa, fajnie, że do nas dołączasz

Ja zaś dziś moje Drogie testuję Vichy Capital Soleil Lait Ecran 50+ (ten dla dzieci, jego pełnowymiarowe opakowanie ma 100 ml). Chodziłam wczoraj po aptekach poszukując próbek i wreszcie w jedej Pani Frmaceutka obdarzyła mnie próbką tego preparatu Vichy. Pomyślałam, że lepszy rydz niż nic

Dziś rano nałożyłam go i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona jego konsytencją. Lejąca, jednak ciut mniej niż Antek DP. Wchłaniał sie ładnie, świecenie ok, po zmatowieniu skrobią piękny mat. A skrobi znów nałożyłam niewiele, a nie tonę jak przy Antku AL. 2 ml filtra bardzo ładnie się wchłaniało. Nie szczypał mnie też w oczy, mimo, że zawiera alkohol.

Potem porównałąm skład Vichy dla dzieci ze składem Antka DP i są bardzo podobne. Zawierają prawie te same substancje, z tym że niektóre w innej kolejności. Jeśli o mnie chodzi to Vichy dla dzieci wydaje mi sie lepszy niż Antek DP i jestem w głębokim szoku, ponieważ mleczko-zelowe Vichy było dla mnie koszmarem, a tutaj taka miła niespodzianka

Jednego jestem ciekawa. Jaką wartość PPD posiada Vichy dla dzieci? Na próbce nie jest podana wortość PPD, na KWC nikt go jeszcze nie zgłosił i na Allegro też nie widziałam jeszcze tego filtra. Może Ktoś z Was wie ile to PPD wynosi?

Aha, nie pobielił mnie też bardzo, mimo, że ma biały kolor. Nie wałkuje się. W ogóle nadzwyczaj dobry, jak na moje wcześniejsze doswiadczenia z Vichy Czyżby nareszcie wyprodukowali dobry filtr?

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 16:35   #1130
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No nic, nie jestem ani mądrzejsza, a moze nawet trochę głupsza od tego czytania

Paula ma oczywiscie rację, że na podstawie jednej wypowiedzi, nie można wyciągać wniosków. Nie wiem, jak wyglądała kiedyś Biochemia (wnoszę, ze to ta stara), ale ta obecna-nowa powinna mieć wątki te zasadnicze, skoro została tak okrojona i zawierać podstawowe informacje. Tymczasem tam nic nie ma w temacie destablizacji, a jedyne informacje jakie mi się udało znaleźć na temat mieszania podkładów z filtrami, juz znacie. Nie wiem co o tym myśleć i gdzie ta prawda, o którą nam chodzi

To samo dotyczy łączenia filtrów różnych firm - to żrą się między sobą czy nie? Ale chyba nikt z nas, jak się okazuje, nie zna odpowiedzi na te pytania

Oj, życie filtromaniaczki nie jest łatwe

Edytowane przez moniga
Czas edycji: 2006-05-27 o 16:58
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 17:35   #1131
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Alchemiczko, też go ostatnio próbowałam nałożyć. Pięknie się wchłonął, świecenie umiarkowane - ALE! Opary i zapach jak w creme fondante LPR
Nie mogłam go znieść, piekły mnie oczy (chociaż okolice oczu omijałam), zaczęła mnie boleć głowa
Zazdroszcze, że Ci tak pasuje, bo mam w domu jeszcze saszetkę 50+ i 30 (dla dzieci) - chcesz?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 17:49   #1132
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja mam 20 z tej serii

Isa witaj!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 18:07   #1133
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ojej nie spodziewałam się aż tak wielkiego powitania
Dziękuję moje drogie
Wieeeelkie buziaki dla Was
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 18:15   #1134
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny szukam i szukam ale na forum naszym znaleść nie moge: widziałyście (nowość chyba) emulsję LOREALA Sun Pocket Spf 40????
edipig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 18:19   #1135
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez edipig
Dziewczyny szukam i szukam ale na forum naszym znaleść nie moge: widziałyście (nowość chyba) emulsję LOREALA Sun Pocket Spf 40????
Edipig, a o co chesz wiedzieć? Chyba nikt jeszcze nie analizował składu na BK. Ale filtry ma ponoc stabilne, jek inne l'oreale
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 18:23   #1136
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A tak sie zastanawiałam może ktoś używał lub używa. Kusi kusi, chociażby ładnym opakowaniem
Tłusty/nietłusty?? itd??
edipig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 18:23   #1137
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Przepraszam musiałam wyciąć..powtórzyłam pytanie
edipig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 18:24   #1138
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez edipig
Dziewczyny szukam i szukam ale na forum naszym znaleść nie moge: widziałyście (nowość chyba) emulsję LOREALA Sun Pocket Spf 40????
Erato stworzyła wątek na temat tego filtra: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=L%27oreal
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 18:27   #1139
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A. to sorensen..widocznie szukałam po łebkach
edipig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 18:41   #1140
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Musze się wyżalic.

ŁĄziłam dzisiaj z mamą po centrum (mama tez się filtruje) i spotkałysmy jej koleżanke z pracy - Jolę. Jola, wg mnie ma ok 50 lat, ale mam mnie ośiwciła że mniej niż 40, czyli na stracie dodałam jej "dyche". Jola oznajmiła, że właśnie wraca z solatium, bo sobie kupiła karnecik za 100zł, w promocji był . Nic to. Weszłyśmy do sklepu, przymierzamy ciuchy. Jola do mnie:
- dziecino, co ty taka blada jesteś?
- bo się nie opalam
- a dlaczego nie? zobacz jak ja ładnie wyglądam
- bo opalanie jest niezdrowe
- czyś ty na głowe upadła...?

Moja mama w tym czasie bezczelnie dusiła się ze śmiechu w przymierzalni obok.

Ręce mi juz opadają. nie oplanaie się w społeczeństwie polskim podpada pod dział "choroby psychiczne". Może my się musimy wszystkie leczyć???
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.